Help! Hilfe! - Kolor i fryzurka :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-28, 21:10   #31
Vic87
Rozeznanie
 
Avatar Vic87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Z tej samej okolicy co mój lap :)
Wiadomości: 795
Dot.: Help! Hilfe! - Kolor i fryzurka :)

Cytat:
Napisane przez DiamondLady Pokaż wiadomość
Nie masz za co przepraszać PO prostu bosko! Zmiana na duży +. W tamtych włosach i fryzurce wyglądałaś tak hmmm... wypłowiało. Teraz masz śliczny kolor który pięknie odbija się na oczach Ślicznie ścięcie. Aż zazdroszcze metamorfozy Ja nie mam szczescia do fryzjerów
dziękuję

Szczerze się przyznam, że na rzecz tej metamorfozy miałam się wybrać do JLD, zdradzając przy tym moją "małoklitkową" fryzjerkę. Dzięki Bogu, że z tego zrezygnowałam. Moja ukochana fryzjerka mieszała parę farb ze sobą, żeby właśnie wyszedł taki kolor, ale nie za ciemny, coby mnie nie postarzył za bardzo, do tego siedziałyśmy i przeglądałyśmy gazety z fryzurami a ona właśnie zaproponowała mi tą. No i mistrzowskie ścięcie Aż mi wstyd, że chciałam iść gdzie indziej No i do tego śmieszna suma, którą wzięła za ścięcie i farbowanie. Moja fryzjerka zdała najtrudniejszy test i chyba znalazłam już taką na stałe .
__________________
http://annamazur.com.pl - fotografia

Vic87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 21:35   #32
DiamondLady
Raczkowanie
 
Avatar DiamondLady
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 181
GG do DiamondLady
Dot.: Help! Hilfe! - Kolor i fryzurka :)

Cytat:
Napisane przez Vic87 Pokaż wiadomość
dziękuję

Szczerze się przyznam, że na rzecz tej metamorfozy miałam się wybrać do JLD, zdradzając przy tym moją "małoklitkową" fryzjerkę. Dzięki Bogu, że z tego zrezygnowałam. Moja ukochana fryzjerka mieszała parę farb ze sobą, żeby właśnie wyszedł taki kolor, ale nie za ciemny, coby mnie nie postarzył za bardzo, do tego siedziałyśmy i przeglądałyśmy gazety z fryzurami a ona właśnie zaproponowała mi tą. No i mistrzowskie ścięcie Aż mi wstyd, że chciałam iść gdzie indziej No i do tego śmieszna suma, którą wzięła za ścięcie i farbowanie. Moja fryzjerka zdała najtrudniejszy test i chyba znalazłam już taką na stałe .

No to tylko pogratulować fryzjerki Widzisz za kilka groszy a jak potrafią człowieka zmienić I odrazu napewno nastrój ci się poprawił Widzisz jak dobrze że jednak do niej poszłaś Tam to może by cię wyskubali i brzydki kolor dali Szcześciara
__________________
19.05.2008 Rozpoczynam "aerobiczną szóstkę Weidera"

Zapuszczam włosy

DiamondLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 18:50   #33
Vic87
Rozeznanie
 
Avatar Vic87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Z tej samej okolicy co mój lap :)
Wiadomości: 795
Dot.: Help! Hilfe! - Kolor i fryzurka :)

Cytat:
Napisane przez DiamondLady Pokaż wiadomość
No to tylko pogratulować fryzjerki Widzisz za kilka groszy a jak potrafią człowieka zmienić I odrazu napewno nastrój ci się poprawił Widzisz jak dobrze że jednak do niej poszłaś Tam to może by cię wyskubali i brzydki kolor dali Szcześciara
Jak to się mówi, co drugi głupi ma szczęście? Chociaż jak mi kiedyś pani, zamiast boba zrobiła fryzurę a'la odciśnięta doniczka, to zwątpiłam w istnienie prawdziwych, dobrych fryzjerów
__________________
http://annamazur.com.pl - fotografia

Vic87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 19:58   #34
DiamondLady
Raczkowanie
 
Avatar DiamondLady
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 181
GG do DiamondLady
Dot.: Help! Hilfe! - Kolor i fryzurka :)

Cytat:
Napisane przez Vic87 Pokaż wiadomość
Jak to się mówi, co drugi głupi ma szczęście? Chociaż jak mi kiedyś pani, zamiast boba zrobiła fryzurę a'la odciśnięta doniczka, to zwątpiłam w istnienie prawdziwych, dobrych fryzjerów
Ja czasami wychodze nawet fajnie obcięta... tylko potem włosy dają na jakieś wałki, kręcą wywijają lokówka i wychodze na ulice z włosami ledwo za ucho i wyglądam jak baran... Ale również zdarzały się takie co grzywke zamiast zwykła na prosto obcieły krzywo, lub skróciły ją do 2cm
__________________
19.05.2008 Rozpoczynam "aerobiczną szóstkę Weidera"

Zapuszczam włosy

DiamondLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 10:29   #35
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Help! Hilfe! - Kolor i fryzurka :)

Cytat:
Napisane przez Vic87 Pokaż wiadomość
Przepraszam że post pod postem, ale oto obiecane fotki

Kolor wyszedł mniej więcej taki jaki chciałam, ścięcie też mi się bardzo podoba, ogólnie w nowej fryzurce czuję się super. Właśnie taka zmiana była mi potrzebna!
Mi również podoba się ta pozytywna zmiana. Przede wszystkim podziwiam za odwagę i wykorzystanie wskazówek wizażanek.
Tylko nowa fryzurka, a jak odmienia kobietę, ożywia szczególnie jej duszę .
kolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 12:19   #36
Vic87
Rozeznanie
 
Avatar Vic87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Z tej samej okolicy co mój lap :)
Wiadomości: 795
Dot.: Help! Hilfe! - Kolor i fryzurka :)

Cytat:
Napisane przez DiamondLady Pokaż wiadomość
Ja czasami wychodze nawet fajnie obcięta... tylko potem włosy dają na jakieś wałki, kręcą wywijają lokówka i wychodze na ulice z włosami ledwo za ucho i wyglądam jak baran... Ale również zdarzały się takie co grzywke zamiast zwykła na prosto obcieły krzywo, lub skróciły ją do 2cm
No to, że fryzjer robił mi co innego na głowie niż chciałam, to był częsty standard. A jak przychodziłam i mówiłam, że nie wiem czego chcę, że potrzebuję delikatnej zmiany, bez żadnych drastycznych środków to patrzeli na mnie jak na klienta typu: "Znowu przychodzi, nie wie czego chce i marudzi". Ehhh Ja się nauczyłam już, że jeśli idę do fryzjera to proszę o suszenie tylko i tak żebym mogła to później odtworzyć w domu (oczywiście jeśli mowa o standardowej wizycie u fryzjera w celu odświeżenia czupryny )


Cytat:
Napisane przez kolanka Pokaż wiadomość
Mi również podoba się ta pozytywna zmiana. Przede wszystkim podziwiam za odwagę i wykorzystanie wskazówek wizażanek.
Tylko nowa fryzurka, a jak odmienia kobietę, ożywia szczególnie jej duszę .
Cieszę się, że się podoba Co do odmiany to muszę powiedzieć, że jest gigantyczna Polecam każdemu taką odmianę. Szczerze mówiąc sama też jestem zdziwiona, że zdecydowałam się na taki krok drastyczny, bo do nowości raczej jestem uprzedzona Szczególnie na mojej głowie, ale to chyba kwestia podejścia do fryzjerów
__________________
http://annamazur.com.pl - fotografia

Vic87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 20:00   #37
apollinka
Rozeznanie
 
Avatar apollinka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 985
GG do apollinka
Dot.: Help! Hilfe! - Kolor i fryzurka :)

cudowna przemiana kolorek ten ożywił Cię, w tamtym wyglądałaś na taką zmęczoną, zgaszoną ;] i co najważniejsze podoba Ci się
apollinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-12, 15:20   #38
Vic87
Rozeznanie
 
Avatar Vic87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Z tej samej okolicy co mój lap :)
Wiadomości: 795
Dot.: Help! Hilfe! - Kolor i fryzurka :)

Cytat:
Napisane przez apollinka Pokaż wiadomość
cudowna przemiana kolorek ten ożywił Cię, w tamtym wyglądałaś na taką zmęczoną, zgaszoną ;] i co najważniejsze podoba Ci się
Dzięki W tej chwili przyciemniłam jeszcze ciut włoski no i z powodu zaniedbania ciut wizyt u fryzjera (ehh ta sesja :P) grzywa zrobiła się tak długa, że nie mam jej już na czoło na wprost, tylko delikatną falą schodzi na bok czoła
__________________
http://annamazur.com.pl - fotografia

Vic87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 19:23   #39
Calebia
Wtajemniczenie
 
Avatar Calebia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 046
Dot.: Help! Hilfe! - Kolor i fryzurka :)

Cytat:
Napisane przez Vic87 Pokaż wiadomość
Dzięki W tej chwili przyciemniłam jeszcze ciut włoski no i z powodu zaniedbania ciut wizyt u fryzjera (ehh ta sesja :P) grzywa zrobiła się tak długa, że nie mam jej już na czoło na wprost, tylko delikatną falą schodzi na bok czoła
Pewnie nadal fajnie wygląda Zazdroszcze fryzjerki... ja jakos nie mam do nich szczescia ani zaufania, jakis tydzien temu poszlam podciac grzywke (mialam taką lekką, na bok), a zostałam z duużo krótszą, gęstszą i w ogóle taką śmieszną dobrze, że włosy odrastają.

Pozdrawiam
__________________
Wymiana - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735896
Calebia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:07.