Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes > Służby mundurowe

Notka

Służby mundurowe Służby mundurowe to forum, na którym dyskutujemy o pracy, szkołach i możliwości zatrudnienia w policji, straży granicznej, wojsku. Podziel się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-16, 08:32   #3001
erk
Rozeznanie
 
Avatar erk
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 803
Odp: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Też bym się pewnie zastanawiała. Tyle, że tutaj już kwestia odbudowania tego zaufania, które zostało zachwiane przez wybryki tża. Ale to inna już bajka

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Miłość w kolorze czerni 05.06.2014

Oliwcia mój Aniołeczek 08.04.2016


1cs

erk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 10:15   #3002
MalinoweLov
Przyczajenie
 
Avatar MalinoweLov
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 8
Odp: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Hej to ja pisze z telefonu bo brak internetu. To nie jest tak ze on mi to powiedział wczoraj a ja wszystko przekreslilam. Od 3 tygodni go prosilam i mowilam ze nie zycze sobie tego. On niestety nie widział w tym nic zlego i robil caly czas to samo. Ostrzeglam go , ze wrocii do pustego domu.. olał to. Więc nie ma się nad czym zastanawiać. Już jestem w nowym mieszkaniu i czuje się lepiej.

Żadna z was by nie chciała żeby jakieś laski siedzialaly na kolankach u waszego faceta. Zeby pisały smsy, zeby byly buziaczki i tulenia. Zeby on w tym nic zlego nie widział.

I macie racje ..miałam wrażenie ze on mi sie tym chwali. Moze tylko i wyłącznie dlatego ze widzi we mnie również przyjaciółke.... ehh

Jesli chodzi o ta dziewczyne to wiem ze nosi okulary, ze oni maja po 22 lata. Ze ten koles razem z moim ex wychodzi 20 września ze szkoly...i ze mieszka godzine drogi od szkoly. No i ze bierze ślub.

Adres juz zmieniłam, dzisiaj zmieniam numer. I to nie jest ucieczka, mam odwage rozstac sie gdy on będzie w domu. Ale wiecie jak wygląda taka wyprowadzka w napadzie szalu i zlosci. Mowi się rzeczy jakich nigdy by się nie powiedziało. I ja nie ucieklam. Ostrzeglam go ze to zrobie jesli nie przestanie. Nie przestał więc to zrobiłam.

Jestem konsekwentna i zdania nie zmienie. Policja zryla mu łeb bo juz myslal ze jest bog wie kim. Ja nie potrzebuje cwaniaka tylko skromnego mężczyzny.



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
MalinoweLov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 10:21   #3003
erk
Rozeznanie
 
Avatar erk
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 803
Odp: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Oki, zwracam honor myślę, że skoro rozmowy nie podziałały to dobrze zrobiłaś, że już się nie męczysz z nim

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Miłość w kolorze czerni 05.06.2014

Oliwcia mój Aniołeczek 08.04.2016


1cs

erk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 10:32   #3004
MalinoweLov
Przyczajenie
 
Avatar MalinoweLov
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 8
Odp: Dot.: Odp: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

[QUOTE=erk;41814326]Oki, zwracam honor myślę, że skoro rozmowy nie podziałały to dobrze zrobiłaś, że już się nie męczysz z nim

Były rozmowy blagania. Możecie pomyśleć ze jak ja moge tego biedaka zostawic jak jest w szkole. A pomyślcie sobie jak ja leze sama w łóżku i myślę sobie ze w tym momencie ma inna w ramionach albo na kolanach. Tu juz nie chodzi o to czy po przyjacielsku czy nie. Poprostu sobie tego nie zycze a on nie potrafił tego "odstawić". To koniec. Dalam mu szansę, nie skorzystał. Mam już dosyć nocy w których leżę z łzami w oczach i myślę co on tam robi. Ze zamiast napisać do mnie cos milego woli pisać z koleżanka.



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Niestety ja należe do tego procenta dziewczyn którym związek rozpadl się przez szkole.



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
MalinoweLov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 10:48   #3005
patision
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 345
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Będzie dobrze znajdziesz lepszego ;** widocznie nie był ciebie wart a kiedys to zrozumie i on będzie płakać a już będzie za późno Jesteś mega twarda skoro tak postanowiłaś to tak jest mało jest takich dziewczyn wiekszość pewnie by wybaczyła i ślepo wierzyław lepsze zycie
patision jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 11:03   #3006
erk
Rozeznanie
 
Avatar erk
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 803
Odp: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Będzie jeszcze pięknie teraz na spokojnie możesz zająć się sobą, swoimi zainteresowaniami tylko trzeba Ci czasu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Miłość w kolorze czerni 05.06.2014

Oliwcia mój Aniołeczek 08.04.2016


1cs

erk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 11:18   #3007
MalinoweLov
Przyczajenie
 
Avatar MalinoweLov
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 8
Odp: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

No laseczki zapisuje się na siłke, i do kosmetyczki. Zrobie sie na lux krateczka na brzuchu powróci. Jestem pelna nadziei i sil

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
MalinoweLov jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-16, 11:22   #3008
erk
Rozeznanie
 
Avatar erk
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 803
Odp: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Tak trzymaj! trzeba się trochę rozpieścić

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Miłość w kolorze czerni 05.06.2014

Oliwcia mój Aniołeczek 08.04.2016


1cs

erk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 11:33   #3009
Longlife
Raczkowanie
 
Avatar Longlife
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 312
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Patison a Ty nie chcesz dołączyć do klubu?

Ale jestem zajarana tym ślubem przygotowania pełną para .

Edytowane przez Longlife
Czas edycji: 2013-07-16 o 11:54
Longlife jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 12:12   #3010
erk
Rozeznanie
 
Avatar erk
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 803
Odp: Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez Longlife Pokaż wiadomość

Ale jestem zajarana tym ślubem przygotowania pełną para .
Jakie jakie?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Miłość w kolorze czerni 05.06.2014

Oliwcia mój Aniołeczek 08.04.2016


1cs

erk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 12:15   #3011
Longlife
Raczkowanie
 
Avatar Longlife
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 312
Dot.: Odp: Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

nikt mi nie zepsuje dobrego humoru

Edytowane przez Longlife
Czas edycji: 2013-07-18 o 20:27
Longlife jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-16, 12:19   #3012
patision
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 345
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez Longlife Pokaż wiadomość
Patison a Ty nie chcesz dołączyć do klubu?

Ale jestem zajarana tym ślubem przygotowania pełną para .
Oczywiście że chcę !
patision jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 12:23   #3013
erk
Rozeznanie
 
Avatar erk
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 803
Odp: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Powiem Ci że ja już się doczekać nie mogę, bo w sobotę idziemy zarezerwować naszą wymarzoną restaurację, dogadamy przystrojenie stolików, wybiorę się do krawcowej pogadać o sukience ah i oh

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Miłość w kolorze czerni 05.06.2014

Oliwcia mój Aniołeczek 08.04.2016


1cs

erk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 12:32   #3014
Longlife
Raczkowanie
 
Avatar Longlife
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 312
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez patision Pokaż wiadomość
Oczywiście że chcę !
Masz zaproszenie od prawie miesiąca jak Roth na samym początku je dostałyście :P

Edytowane przez Longlife
Czas edycji: 2013-07-16 o 12:33
Longlife jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 12:34   #3015
patision
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 345
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez Longlife Pokaż wiadomość
Masz zaproszenie od prawie miesiąca jak Roth na samym początku je dostałyście :P
O Boże dziękuje i przepraszam nie wiem czemu ja go nie widziałam ;P
patision jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 12:45   #3016
Longlife
Raczkowanie
 
Avatar Longlife
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 312
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez patision Pokaż wiadomość
O Boże dziękuje i przepraszam nie wiem czemu ja go nie widziałam ;P
He, he nie ma za co :P
Longlife jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 15:45   #3017
erk
Rozeznanie
 
Avatar erk
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 803
Odp: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Miłość w kolorze czerni 05.06.2014

Oliwcia mój Aniołeczek 08.04.2016


1cs


Edytowane przez erk
Czas edycji: 2013-08-07 o 06:55
erk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 15:51   #3018
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Odp: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez erk Pokaż wiadomość
Ja już nie mogę. Nie mam siły na tą szkołę. Aż mam ochotę płakać

W ten weekend tż nie przyjedzie, bo jakiś gościu od przedmiotu medycznego wymyślił im zajęcia w sobotę 16-19 ! Ch*j mnie wkońcu strzeli. W następnym tygodniu 25 w czwartek mają wolne, ale piątku wolnego już im dac nie mogli. Natomiast w sobotę 27 odrabiają czwartek. Więc też nie przyjedzie.
Mam łzy w oczach, bo w lipcu widzieliśmy się 2 dni! 2 g*wniane soboty.
Na ten weekend nie może wziąć nawet l4 bo im powiedzieli, że do końca szkoły już nie wrócą do domu.
K*rwa szkoda mi już słów...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mój Tż akurat w ten czwartek co piszesz mam praktyki wiec nic nie odrabia , ale za to 10 sierpnia w sobote odrabiaja chyba piatek 16 sierpnia, ale nie wiem. Ja Tżta też napewno w lipcu nie zobacze już mam nadzieje ze 3 sierpnia przyjedzie
a Ty siedzisz w domu czy pracujesz? bo mnie właśnie dobija to wszystko tak bardzo dlatego ze siedze w domu nic nie robie.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 16:11   #3019
Marita1203
Raczkowanie
 
Avatar Marita1203
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 340
Dot.: Odp: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

.
..

Edytowane przez Marita1203
Czas edycji: 2013-08-11 o 18:45
Marita1203 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-16, 16:12   #3020
erk
Rozeznanie
 
Avatar erk
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 803
Odp: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Pracuję, od października zaczynam studia.
__________________
Miłość w kolorze czerni 05.06.2014

Oliwcia mój Aniołeczek 08.04.2016


1cs


Edytowane przez erk
Czas edycji: 2013-08-07 o 06:54
erk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 16:30   #3021
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Odp: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez erk Pokaż wiadomość
Pracuję, od października zaczynam studia. Dołuje mnie tuż ta cała szkoła. Nie widujemy się prawie w ogóle. Jeszcze w tą sobotę mieliśmy tyle ważnych rzeczy załatwić jak czytam, że inni tżci normalnie wracają co weekend to zazdroszczę. Mam wrażenie że mój częściej zostaje niż do mnie wraca przez jakieś służby, odrabiania etc

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nie wszyscy wracaja co tydzien kurde ja wogóle nie moge pracy znaleźć;/ miałam juz jedna prawie dopietą na ostatni guzik i nie wypaliło, teraz mam niby wstępnie 2 ale na 2 tyg tylko i nie wiem czy wypali;/ szlak mnie w domu trafia już;/
6 tyg nam już tylko do konca zostało, wiec głowa do góry juz nie długo będziemy wielkie odliczanie robić
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 17:53   #3022
megiii85
Raczkowanie
 
Avatar megiii85
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Skąd piszę? może inaczej chciałabym pisać z pięknego zakątką jakim jest Polinezja Francuska
Wiadomości: 357
Dot.: Odp: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez MalinoweLov Pokaż wiadomość
No laseczki zapisuje się na siłke, i do kosmetyczki. Zrobie sie na lux krateczka na brzuchu powróci. Jestem pelna nadziei i sil

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Widzę, że konkret z Ciebie babeczka i tak trzymaj. Nie ma co patrzeć wstecz trzeba brać z życia to co najlepsze i nie tracić czasu na takiego faceta jakim był twój tż.
Ja na siłownię zwykle się zapisuję w okresie zimowym, ale jak jest wiosną czy latem zimno to też pójdę poćwiczyć czy porobić trochę aerobów. Z tą krateczką im jestem starsza tym jest większy problem. Ale póki co jestem po zakończonym planie treningowym i jestem usatysfakcjonowana z efektu. Właśnie wróciłam z wieczornego biegania i myślę co zjeść na kolację, ale dzisiaj chyba zaszaleje i zamówię pizze

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Cytat:
Napisane przez erk Pokaż wiadomość
Pracuję, od października zaczynam studia. Dołuje mnie tuż ta cała szkoła. Nie widujemy się prawie w ogóle. Jeszcze w tą sobotę mieliśmy tyle ważnych rzeczy załatwić jak czytam, że inni tżci normalnie wracają co weekend to zazdroszczę. Mam wrażenie że mój częściej zostaje niż do mnie wraca przez jakieś służby, odrabiania etc

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dasz radę
Wiem.. wiem... łatwo się mówi sama się wkur** jak mój tż nie wracał z Piaseczna. Miałam czasem takie dziwne doły, że siedziałam w domu i płakałam, bo tak mi go brakowało ;/
Co tu dużo mówić będzie dobrze

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
nie wszyscy wracaja co tydzien kurde ja wogóle nie moge pracy znaleźć;/ miałam juz jedna prawie dopietą na ostatni guzik i nie wypaliło, teraz mam niby wstępnie 2 ale na 2 tyg tylko i nie wiem czy wypali;/ szlak mnie w domu trafia już;/
6 tyg nam już tylko do konca zostało, wiec głowa do góry juz nie długo będziemy wielkie odliczanie robić
Z kolei mi na wszystko czasu brakuje.. tak źle i tak nie dobrze. Cieszę się, że mam zawsze pod ręką laptopa albo tableta i mogę coś popisać na forum.
megiii85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 18:12   #3023
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Odp: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
tak a propo kur.wiania się policjantów, słyszałyscie o tym że złapali gdzieś ostatnio policjantów w radiowozie aktywnie spedzajacych czas z prostytutkami? Tż mi coś ostatnio mówił, ale nie wychwyciłam gdzie to było
Nawet 70% akcji nie wychodzi do mediów, wszystko rozgrywa się za zamkniętymi drzwiami. Postępowania... Przemilczę. Takich afer jest dużo więcej... U mnie w woj. też się "kręci".

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
właśnie ponoć straszne kur.estwo, ale aż tak nie piją jak w drogówce ale wszystko zalezy na jakiego meżczyzne sie trafi, policja nie zmienia, po prostu wydobywa pewne rzeczy.
% może nie są w godzinach pracy, ale poza, Imprezy firmowe, rzeczywistość, jednak nie można generealizować i aż tak popadać i odzwierciedlać z filmem, wszystko jest w pewnych normach i granicach. Sorry, ale mam wrażenie, że w każdej formacji munduorwej jest jak jest
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 18:16   #3024
sin_08
Rozeznanie
 
Avatar sin_08
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 741
Dot.: Odp: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Dziewczęta, ale spamujecie wyobrażam sobie już ile będę miała nadrabiania jak wrócę z obozu

MalinowaLov bardzo mi przykro, i smutno z kolei. Do mojego TŻta do pokoju też przychodzą różne dziewczyny... Przez Ciebie znowu mnie naszły wątpliwości jestem pełna podziwu ze zdecydowałaś się na TAKI krok jesteś odważna i silna tak trzymać! nowe życie = nowe znajomości w mgnieniu oka kogoś poznasz, a kosmetyczka i siłka? z pewnością będziesz piękniejsza niż jesteś

Joj, ja się z moim spotkam dopiero 14 sierpnia :| a zaraz 23 ma zakończenie zastanawiam się czy jechać bo w sumie... To jest takie wydarzenie że powinni być najbliżsi, rodzina.. A ja? .. Ja jestem tylko jego dziewczyną, i to nie wiadomo co będzie dalej ..
__________________
All we need is faith, faith is all we need.

sin_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 18:22   #3025
erk
Rozeznanie
 
Avatar erk
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 803
Odp: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Eh tż dzwonił i trochę podbudował mnie na duchu, brakowało mi takiego jego wsparcia

Rot, mój mówił, że niektórzy dostali już rozkazy na adaptację. Wiesz coś może? Tż jeszcze nie dostał, ale mówił, że ci co odebrali mają 3-23 września albo warszawa albo trójmiasto . Dziwi mnie że tak krótko

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

A gdzie próbowałas dostać pracę? Najłatwiej chyba w handlu. Sama w tym siedze już 4 lata

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Cytat:
Napisane przez megiii85

Dasz radę
Wiem.. wiem... łatwo się mówi sama się wkur** jak mój tż nie wracał z Piaseczna. Miałam czasem takie dziwne doły, że siedziałam w domu i płakałam, bo tak mi go brakowało ;/
Co tu dużo mówić będzie dobrze

Dziękuję, właśnie jak mi powiedział o tym natłoku całym to aż się popłakałam w pracy ale już się wzięłam w garść


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Miłość w kolorze czerni 05.06.2014

Oliwcia mój Aniołeczek 08.04.2016


1cs

erk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 18:29   #3026
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Odp: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez Kornelciaczek Pokaż wiadomość
Nawet 70% akcji nie wychodzi do mediów, wszystko rozgrywa się za zamkniętymi drzwiami. Postępowania... Przemilczę. Takich afer jest dużo więcej... U mnie w woj. też się "kręci".

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------


% może nie są w godzinach pracy, ale poza, Imprezy firmowe, rzeczywistość, jednak nie można generealizować i aż tak popadać i odzwierciedlać z filmem, wszystko jest w pewnych normach i granicach. Sorry, ale mam wrażenie, że w każdej formacji munduorwej jest jak jest
no ja mówie właśnie o tym ze nie ma picia takiego w godzinach pracy po to swoją drogą

Cytat:
Napisane przez erk Pokaż wiadomość
Eh tż dzwonił i trochę podbudował mnie na duchu, brakowało mi takiego jego wsparcia

Rot, mój mówił, że niektórzy dostali już rozkazy na adaptację. Wiesz coś może? Tż jeszcze nie dostał, ale mówił, że ci co odebrali mają 3-23 września albo warszawa albo trójmiasto . Dziwi mnie że tak krótko

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

A gdzie próbowałas dostać pracę? Najłatwiej chyba w handlu. Sama w tym siedze już 4 lata

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Dziękuję, właśnie jak mi powiedział o tym natłoku całym to aż się popłakałam w pracy ale już się wzięłam w garść


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mój mi jeszcze nic nie mówił o adaptacji, on na pewno będzie wWawie miał bo jest tam na stałe, ale co i jak to nie wiadomo jego kolega który bodajze w maju skończył jeszcze nie jest na adaptacji, wiec jakoś szybko jak 3 wrzesnia zważajac ze 23 sierpnia kończą
i ja szukałam pracy różnie najbardziej mi odpowiada praca w ciuchlanadach przy sortowaniu, bo masz płatne za dzień i z dnia na dzień mozna zrezygnować, a nie powiem na tym mi najbardziej zależy. do sklepu normalnego typu haem itp poszłabym, ale problem jest taki ze ja do 20 sierpnia tylko chce, wiec nikt na taki okres nie szuka. U nas masakra jest jakaś z pracą, bo dużo moich znajomych szuka nawet do końca września i nic nie ma, a ni w sklepach ani na ogródkach.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 18:45   #3027
erk
Rozeznanie
 
Avatar erk
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 803
Odp: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

A na przykład w kfc albo w tesco na kasie? Źle nie jest a i z rzuceniem w razie w nie ma pewnie problemu.
Ja pracowałam w ciuchbudzie i powiedziałam nigdy więcej.

Ja bym bardzo się cieszyła jakby tak szybko mój miał wyjazd a i źle mi napisał. 3 wrzesień-28 październik. Więc się zgadza

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Miłość w kolorze czerni 05.06.2014

Oliwcia mój Aniołeczek 08.04.2016


1cs

erk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 18:46   #3028
Daga2805
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 66
Odp: Dot.: Odp: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Tak
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
no ja mówie właśnie o tym ze nie ma picia takiego w godzinach pracy po to swoją drogą



mój mi jeszcze nic nie mówił o adaptacji, on na pewno będzie wWawie miał bo jest tam na stałe, ale co i jak to nie wiadomo jego kolega który bodajze w maju skończył jeszcze nie jest na adaptacji, wiec jakoś szybko jak 3 wrzesnia zważajac ze 23 sierpnia kończą
i ja szukałam pracy różnie najbardziej mi odpowiada praca w ciuchlanadach przy sortowaniu, bo masz płatne za dzień i z dnia na dzień mozna zrezygnować, a nie powiem na tym mi najbardziej zależy. do sklepu normalnego typu haem itp poszłabym, ale problem jest taki ze ja do 20 sierpnia tylko chce, wiec nikt na taki okres nie szuka. U nas masakra jest jakaś z pracą, bo dużo moich znajomych szuka nawet do końca września i nic nie ma, a ni w sklepach ani na ogródkach.
Jeżeli chodzi o pracę to naprawdę z nią ciężko na okres tymczasowy. Sama nawet dalam cv do agencji pracy, ale niestety oferuja tam prace za niecale 7zl "na reke" i jeszcze haczyk jest w tym ze musisz dojechac z Poznania az do Gądek lub innych miejscowosci poza Poznaniem na swoj koszt. A praca polega na sortowaniu na magazynie rzeczy/kosmetykow (w zależności gdzie sie dostaniesz), jest to ciężka praca bo stale na nogach i do tego praca trzy zmianowa;/ Szukalam na różnych portalach internetowych ale nic ciekawego nie ma i rzadko kto szuka na krotki okres, jeszcze mnie niedlugo czeka artroskopia kolana więc o pracy moge zapomnieć

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez Daga2805
Czas edycji: 2013-07-16 o 18:49
Daga2805 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 19:00   #3029
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez erk Pokaż wiadomość
A na przykład w kfc albo w tesco na kasie? Źle nie jest a i z rzuceniem w razie w nie ma pewnie problemu.
Ja pracowałam w ciuchbudzie i powiedziałam nigdy więcej.

Ja bym bardzo się cieszyła jakby tak szybko mój miał wyjazd a i źle mi napisał. 3 wrzesień-28 październik. Więc się zgadza

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kurde o tesco nie myślałam, tym bardziej ze u nas już praktycznie wszystko zdominowały kasy samoobsługowe, ale przypomniałam sobie ze do leclerca na kase na godziny zatrudniaja ,bo moja kolezanka chodziła
ja nie powiem ciezka praca w ciuchu była, śmiałam sie ze pod koniec wieksze muskuły będe miała niż nie jeden facet, bo dużo dziwgania, wieszakowanie na czas itp, ale mi sie taki zapieprz podobał poza tym dla mnie grzebanie w ciuchach to czysta przyjemność

Cytat:
Napisane przez Daga2805 Pokaż wiadomość
Tak

Jeżeli chodzi o pracę to naprawdę z nią ciężko na okres tymczasowy. Sama nawet dalam cv do agencji pracy, ale niestety oferuja tam prace za niecale 7zl "na reke" i jeszcze haczyk jest w tym ze musisz dojechac z Poznania az do Gądek lub innych miejscowosci poza Poznaniem na swoj koszt. A praca polega na sortowaniu na magazynie rzeczy/kosmetykow (w zależności gdzie sie dostaniesz), jest to ciężka praca bo stale na nogach i do tego praca trzy zmianowa;/ Szukalam na różnych portalach internetowych ale nic ciekawego nie ma i rzadko kto szuka na krotki okres, jeszcze mnie niedlugo czeka artroskopia kolana więc o pracy moge zapomnieć

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
no ja i tak musze dojeżdzać do pracy i tak, jeśli takową znajde mi by tam akuat praca cały czas na nogach nie przeszkadzała, bo tak pracowałam w tamtym roku, ale w twojej sytuacji to inna sprawa.
szukam właśnie dzisiaj i sam telemarketing jest, a mi to nie za bardzo odpowiada
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 19:03   #3030
Daga2805
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 66
Odp: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Jak byłam tez w innej agencji pracy to laska do mnie ze maja do zaoferowania telemarketing. Takich ogloszen tego typu jest w internecie pełno wiec jej podziekowalam. Kumpela pracowala jako telemarketerka w nc+ ale szybko sie zwolnila.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Daga2805 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Służby mundurowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-04 19:30:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:16.