Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-07, 15:28   #61
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
Czy są jakieś echa tej lutowej loterii w YR? Wygrał ktoś kuferek z kosmetykami? /chyba to miała być główna atrakcja tej loterii/.
Z regulaminu konkursu:
Cytat:
Sposób i terminy ogłaszania wyników
Lista laureatów Gry będzie dostępna we wszystkich sklepach Yves Rocher na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej oraz w siedzibie Organizatora, i na stronie internetowej www.yves-rocher.pl w dniach od 8 do 29 marca 2010 r.
Regulamin -> http://www.yves-rocher.com.pl/page/show/id/105
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 20:08   #62
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez Kociakkk Pokaż wiadomość
kod promocyny tej oferty żeby dostać te cienie to po prostu CIENIE

Dzięki za podanie tej promocji. Złożyłam wczoraj zamówienie z oferty internetowej, cienie "weszły" bez problemu

A dzisiaj już nowa oferta, całkiem ciekawa...

Co do ofert wysyłkowych ostatnio coś słabo i do tego koszty przesyłki większe niż na stronie...
Zauważyłam że oferty wysyłkowe ważne są 3 miesiące - fajnie, ma sie czas na rozsądne szaleństwa zakupowe. Nie tak jak dawnej, gdzie w efekcie byłam posiadaczką niezłego magazynu kosmetyków yr ( w zapasie)
Na stronie internetowej yr podali "namiary" na to forum
I wcale nie wiem czy to na korzyść....
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 21:31   #63
eternitymoment
Zadomowienie
 
Avatar eternitymoment
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: olimp
Wiadomości: 1 626
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

dziewczyny ,mam pytanie:P wiecie moze co robi alkoholw skaldzie balsamu nawilzajacego SPA vegetal? wyslalam ze alkohol wysusza ;/
eternitymoment jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 21:56   #64
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Nie dostałam jeszcze mailingu na marzec
Patrzę na stronkę YR i nie widzę listy laureatów loterii...
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 08:16   #65
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Z regulaminu konkursu:Regulamin -> http://www.yves-rocher.com.pl/page/show/id/105
Dzięki, pytałam bo myślałam , że wsród forumowiczek jest jakaś szczęściara i pochwali się tym co dostała. Skoro 8 marca miała być lista to chyba laureaci już są znani.
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 12:53   #66
Kociakkk
Raczkowanie
 
Avatar Kociakkk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 247
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

YR pierw zwlekali z ulotką marcową a teraz z wynikami konkursu które miały być wczoraj na ich stronie!!!! do tej pory jest puste białe okienko!!!!
Kociakkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 15:00   #67
NATIK999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 96
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Wczoraj złożyłam zamównienie ze strony , zamówiłam ten nowy tusz do rzęs z gratisowym mleczkiem do demakijązu (50 ml)..mam nadzieję, że tusz będzie w porządku bo jako pasjonatka i niestrudzona poszukiwaczka ideału liczę, że znajdę w końcu coś dla siebie w Yves Rocher... poprzednie tusze Luminelle i Colurs Nature (taki siwy ze sztywnym grzebykiem- hmmm... bez komentarza ).... zamówiłam również matujący puder do twarzy (mój KWC ) oraz dwyfazowy płyn do demakijażu... gratisy to dodatkowo ręczniczki, balsam do ciała, no i cienie.....:r olleyes::rolley es: strasznie mi się pdobają i mam nadzieje, że nie są takie słiczne tylko na zdjęciu (jakieś opinie którejś Użytkowniczki???:ro za i darmowa wysyłka... wiec nie jest zle........ufff....... czekam na paczuszkę
__________________
zapuszczanie paznokci
...szukaj mnie... cierpliwie- dzień po dniu...
"sie gra sie ma"-konkursomaniaczka
NATIK999 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 15:06   #68
Kociakkk
Raczkowanie
 
Avatar Kociakkk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 247
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

też mam chętke na ten balsamik i te cienie ulotka marcowa jest do du.py zresztą nawet mi jej nie przysłali wieć chyba sobie tym razem zamówie na necie
Kociakkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 18:04   #69
ada ada
Raczkowanie
 
Avatar ada ada
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 419
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

ada ada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 18:59   #70
aga3304
Zadomowienie
 
Avatar aga3304
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 121
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez NATIK999 Pokaż wiadomość
Wczoraj złożyłam zamównienie ze strony , zamówiłam ten nowy tusz do rzęs z gratisowym mleczkiem do demakijązu (50 ml)..mam nadzieję, że tusz będzie w porządku bo jako pasjonatka i niestrudzona poszukiwaczka ideału liczę, że znajdę w końcu coś dla siebie w Yves Rocher... poprzednie tusze Luminelle i Colurs Nature (taki siwy ze sztywnym grzebykiem- hmmm... bez komentarza ).... zamówiłam również matujący puder do twarzy (mój KWC ) oraz dwyfazowy płyn do demakijażu... gratisy to dodatkowo ręczniczki, balsam do ciała, no i cienie.....:r olleyes::rolley es: strasznie mi się pdobają i mam nadzieje, że nie są takie słiczne tylko na zdjęciu (jakieś opinie którejś Użytkowniczki???:ro za i darmowa wysyłka... wiec nie jest zle........ufff....... czekam na paczuszkę

ja miałam cienie z Yrii z innej kolekcji,ale bardzo sobie chwaliłam. Miękkie, nie osypują się, cud miód i orzeszki
Też czekam na paletkę
Co do tuszu, to z YR miałam już wszystkie oprócz tego z Yrii (ach te gratisy) i nie byłam nigdy zadowolona, za to moge polecić moje ostatnie odkrycie: Bourjois kupiony w Ross. za ok 30 zł


A dalej wysyłają kurierem czy już wycofali się z tego pomysłu?
__________________



aga3304 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 13:04   #71
Kociakkk
Raczkowanie
 
Avatar Kociakkk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 247
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

ja dziś też złożyłam zamówienie przez internet bo na ulotkę i tak nic nie kupię bo jest badziewna. zamówiłam sobie żel migdałowy, szampon-żel dla mojego, olejek po depilacji, chłodzący żel do stóp, żel do twarzy Pur Camille, błyszczyk pomarańczowy do ust... hmm chyba tyle no i z dodatków wzięłam sobie prezent niesopdziankę bo te ręczniczki już mam- w sumie ciekawe co to za prezent niespodzianka będzie:confused : no i cienie oraz balsam brązujący dostane za zakupy.... mam nadzieję że szybko mi to przyjdzie:pal a:chciałabym już dziś!!!!
Kociakkk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-10, 13:54   #72
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez Makobratek Pokaż wiadomość
Przyszedł mailing marcowy a więc donoszę że :
- 30% na 1 dowolny kosmetyk (poza produktami oznaczonymi Zielonym punktem)
- 40% na 1 dowolny kosmetyk do pielęgnacji twarzy (poza produktami oznaczonymi Zielonym punktem)

Za dowolny zakup różowa kosmetyczka na zamek wym.6x20x7 cm
Za zakup od 59 zł kuferek (biały lub różowy)+lusterko+zestaw do manicure

Na odwrocie ulotki info, że za zakup dowolnego tuszu do rzęs Couleurs Nature w prezencie rumiankowy płyn do demakijażu oczu 50 ml.

Ulotka długo oczekiwana a mam wrażenie, że jakoś się YR nie postarał
Doczekałam się tego mailingu dzisiaj. Też dostałam z tuszem na odwrocie.
Może jutro zajrzę do salonu, bo dawno nie byłam
Czy do 'zielonego punktu' dalej zaliczają się produkty do makijażu
Mam nadzieję, że kupię 300ml mleczko+tonik 2w1 Pure Calmille i otrzymam tą kosmetyczkę za dowolny zakup...
Przy okazji zapytam się o listę laureatów z loterii, bo na stronie YR miała być a jej nie ma
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 14:07   #73
Kociakkk
Raczkowanie
 
Avatar Kociakkk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 247
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

ja do nich wczoraj pisałam maila w sprawie wynikow i Pani mi odpisała ze wyniki są w sklepie... nie wspomniała nic że będą na stronie internetowej... szkoda bo z regulaminu zrozumiałam co innego a ja mam do najblizszego sklepu YR 60 km mogli by to wziąć pod uwagę że nie wszyscy mogą dotrzeć i to sprawdzić...
Kociakkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 14:25   #74
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez Kociakkk Pokaż wiadomość
ja do nich wczoraj pisałam maila w sprawie wynikow i Pani mi odpisała ze wyniki są w sklepie... nie wspomniała nic że będą na stronie internetowej... szkoda bo z regulaminu zrozumiałam co innego a ja mam do najblizszego sklepu YR 60 km mogli by to wziąć pod uwagę że nie wszyscy mogą dotrzeć i to sprawdzić...
W regulaminie jest uwzględnione, że wyniki będą podane na stronie W kulki sobie lecą...
W takim razie jutro na pewno zajrzę do YR.
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 15:56   #75
marlen92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 371
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez Kociakkk Pokaż wiadomość
ja dziś też złożyłam zamówienie przez internet bo na ulotkę i tak nic nie kupię bo jest badziewna. zamówiłam sobie żel migdałowy, szampon-żel dla mojego, olejek po depilacji, chłodzący żel do stóp, żel do twarzy Pur Camille, błyszczyk pomarańczowy do ust... hmm chyba tyle no i z dodatków wzięłam sobie prezent niesopdziankę bo te ręczniczki już mam- w sumie ciekawe co to za prezent niespodzianka będzie:confused : no i cienie oraz balsam brązujący dostane za zakupy.... mam nadzieję że szybko mi to przyjdzie:pal a:chciałabym już dziś!!!!
uzywalas moze juz tej oliwki? co ona daje? nie wrastaja wloski? nawilza? natluszcza? sory za tyle pytan;] po prostu szukam czegos po goleniu do nog )
marlen92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 16:03   #76
Kociakkk
Raczkowanie
 
Avatar Kociakkk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 247
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez marlen92 Pokaż wiadomość
uzywalas moze juz tej oliwki? co ona daje? nie wrastaja wloski? nawilza? natluszcza? sory za tyle pytan;] po prostu szukam czegos po goleniu do nog )
no właśnie to co teraz zamówiłam to jeszcze nigdy tego nie miałam. Olejku też nie. Ale zawsze mam takie czerwone kropeczki na skórze po depilacji więc może ten olejek to złagodzi...
Kociakkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 16:45   #77
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez NATIK999 Pokaż wiadomość
Wczoraj złożyłam zamównienie ze strony , zamówiłam ten nowy tusz do rzęs z gratisowym mleczkiem do demakijązu (50 ml)..mam nadzieję, że tusz będzie w porządku bo jako pasjonatka i niestrudzona poszukiwaczka ideału liczę, że znajdę w końcu coś dla siebie w Yves Rocher... poprzednie tusze Luminelle i Colurs Nature (taki siwy ze sztywnym grzebykiem- hmmm... bez komentarza ).... zamówiłam również matujący puder do twarzy (mój KWC ) oraz dwyfazowy płyn do demakijażu... gratisy to dodatkowo ręczniczki, balsam do ciała, no i cienie.....:r olleyes::rolley es: strasznie mi się pdobają i mam nadzieje, że nie są takie słiczne tylko na zdjęciu (jakieś opinie którejś Użytkowniczki???:ro za i darmowa wysyłka... wiec nie jest zle........ufff....... czekam na paczuszkę
Złożyłam również zamowienie. Zamówiłam balsam nawilżająco-ujędrniający SPA Vegetal- promocja 50%, nowy kremik Serum Vegetal na noc, ten nowy żel cytrynka z Meksyku, limitowane mleczko Śnieżny kwiat / bardzo mi się podoba- a jest jeszcze na stronie/. Prezent sam mi wskoczył ten, co to nie jest wiadomo co. I to nawet dobrze bo ręczniczki dostałam w sklepie. No i te cienie.... wpisałam w ciemno, bo kurcze nie wiem nawet jakie odcienie proponowali w tej promocji, ale w razie gdyby dla mnie nie były odpowiednie, to będą prezentem.. A może ktoś widział fotkę z cieniami?

Edytowane przez basia296
Czas edycji: 2010-03-10 o 16:47
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 20:03   #78
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Dzięki za podanie tej promocji. Złożyłam wczoraj zamówienie z oferty internetowej, cienie "weszły" bez problemu

A dzisiaj już nowa oferta, całkiem ciekawa...

Co do ofert wysyłkowych ostatnio coś słabo i do tego koszty przesyłki większe niż na stronie...
Zauważyłam że oferty wysyłkowe ważne są 3 miesiące - fajnie, ma sie czas na rozsądne szaleństwa zakupowe. Nie tak jak dawnej, gdzie w efekcie byłam posiadaczką niezłego magazynu kosmetyków yr ( w zapasie)
Na stronie internetowej yr podali "namiary" na to forum
I wcale nie wiem czy to na korzyść....
Ciekawa jestem czy te cienie faktycznie dostaniemy, bo tak naprawdę to nie wiem czy taka oferta była teraz wysyłana, czy to jest sprawa wcześniejsza. Dziś dostałam na pocztę specjalną ofertę dla subskrybentów newslettera- obowiązuje do 28.03. Tam podają kod na błyszczyk powiększający usta truskawka . Kod TRUSKA. Proponują do kupienia 3 zestawy tuszy w połączeniu z płynem do demakijażu.
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 20:30   #79
NATIK999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 96
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

nie no ja myslę, ze napewno dostaniemy cienie....... czasem tez tak miałam, ze w ciągu tygodnia dostawałam dwa razy w tygodniu jakieś info o dodatkowym prezencie na maila..... heh ten błyszczyk tez fajny dodatek........ ale dzisiaj zamówiałam o podobnym kolorze w Oriflame... wiec kolejne kilka miesiecy się trzeba wstrzymac z zakupami kosmetycznymi........:mad :
__________________
zapuszczanie paznokci
...szukaj mnie... cierpliwie- dzień po dniu...
"sie gra sie ma"-konkursomaniaczka
NATIK999 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-11, 08:01   #80
Kociakkk
Raczkowanie
 
Avatar Kociakkk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 247
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

cienie na pewno dostaniemy bo z tego co pamiętam to ta oferta ważna jest do 28.03
A jeśli chodzi o wyniki Loterii to pisałam do YR i Pani mi odpisała że wyniki loteri będą dostępne chyba jutro-tak to zrozumiałam na stronie internetowej w zakładce AKTUALNOŚCI-->CO NOWEGO?-->WYNIKI
Kociakkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 14:34   #81
mimosa
Rozeznanie
 
Avatar mimosa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 650
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Moje złe przeczucia potwierdziły się - po zamówieniu z końca lutego w systemie ani śladu (telefonowałam.) Podobno mimo wszystko powinnam była dostać potwierdzenie mailem, na co nie zwróciłam uwagi.
Czy "zawiniło" zamawianie w innej kolejności niż na blankiecie? Ktoś jednak tu tak zamawiał i dostał. Nie wiem. Zrezygnowałam z tego zamówienia.
mimosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 18:11   #82
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez Kociakkk Pokaż wiadomość
cienie na pewno dostaniemy bo z tego co pamiętam to ta oferta ważna jest do 28.03
A jeśli chodzi o wyniki Loterii to pisałam do YR i Pani mi odpisała że wyniki loteri będą dostępne chyba jutro-tak to zrozumiałam na stronie internetowej w zakładce AKTUALNOŚCI-->CO NOWEGO?-->WYNIKI
Ja jednak nie jestem taka pewna tych cieni. Wczoraj kiedy wstukiwałam zamówienie, kod promocyjny niby został przyjęty, ale w tej tabelce niestety nie pojawił się produkt / ani zdjęcie, ani opis/. Na potwierdzeniu zamówienia niby też jest wpisany kod promocyjny, ale już pod całym zestawieniem. Sprawdziłam wcześniejsze potwierdzenie zamówienia sprzed 2 m-cy i wygląda inaczej jeśli chodzi o kod promocyjny. Dziś kiedy próbowałam na stronie robić symulację zamówienia z kodem na błyszczyk też wyglądało to zupełnie inaczej. Zresztą poczekamy zobaczymy. Podejrzewam i obym się myliła!!!! że możemy sobie nie robić smaczka na cienie.
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 18:13   #83
aldi1174
Zadomowienie
 
Avatar aldi1174
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gdzieś między Krakowem a W-wą
Wiadomości: 1 034
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez ada ada Pokaż wiadomość
tak długo oczekiwany mailing
Cytat:
Napisane przez Makobratek Pokaż wiadomość
Przyszedł mailing marcowy a więc donoszę że ...
Na odwrocie ulotki info, że za zakup dowolnego tuszu do rzęs Couleurs Nature w prezencie rumiankowy płyn do demakijażu oczu 50 ml.
Cytat:
Napisane przez Mrowina Pokaż wiadomość
W mojej ofercie na odwrocie są nowosci z bio culture balsam i olejek (napisali że nie pozostawia tłustej warstwy) dodatkowo za zakup jednego z tych produktów balsam 50 ml w prezencie.
A w sklepie internetowym po wpisaniu kodu cienie otrzymamy poczwórne cienie Yria (to chyba te ze świątecznej edycji) warunkiem jest zakup od 29 zł, dodatkowo za zakup powyżej 79 zł krem do skórek i lakier do paznokci gratis.


Cytat:
Napisane przez NATIK999 Pokaż wiadomość
Wczoraj złożyłam zamównienie ze strony ... zamówiłam również matujący puder do twarzy (mój KWC ) oraz dwyfazowy płyn do demakijażu... gratisy to dodatkowo ręczniczki, balsam do ciała, no i cienie...
Ja też dostałam taki mailing bez gratisu, jaki wkleiła ada ada- tylko z informacją o nowej serii kremów SV w czerwonych opakowaniach... w sumie -3 rodzaje mailingów, w tym 2 z dodatkową promocją (płyn do demakijażu oczu lub miniaturka balsamu), a jeden bez, dziwna sprawa i nie podoba mi się takie postępowanie firmy
A w sklepie internetowym też są różne gratisy?bo ja dostanę balsam brązujący, jak NATIK, a Mrowina napisała o kremie do skórek i lakierze?

Cytat:
Napisane przez mimosa Pokaż wiadomość
Moje złe przeczucia potwierdziły się - po zamówieniu z końca lutego w systemie ani śladu (telefonowałam.) Podobno mimo wszystko powinnam była dostać potwierdzenie mailem, na co nie zwróciłam uwagi.
Czy "zawiniło" zamawianie w innej kolejności niż na blankiecie? Ktoś jednak tu tak zamawiał i dostał. Nie wiem. Zrezygnowałam z tego zamówienia.
Po dwóch tygodniach oczekiwania zadzwoniłam, bo złożyłam już kolejne ze strony (potwierdzone mailem), a poprzednie telefoniczne jeszcze nie zrealizowane- nie ma 2 produktów, więc prawdopodobnie w przyszłym tygodniu będą 2 paczki.
aldi1174 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 18:27   #84
Kociakkk
Raczkowanie
 
Avatar Kociakkk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 247
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

lakier i krem do skórek był dołaczany za zamowienie wyższe niz 79 zł do dnia 7.03 a od 8.03 jest balsam brązujący. Jeśli nie przyślą tych cieni to ich chyba uduszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!: pala:

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

zadzwoniłam do nich w sprawie tych cieni... Miła Pani sprawdziła moje zamówienie i powiedziała mi że widzi że cienie będą więc możemy spać spokojnie
Kociakkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 20:55   #85
aldi1174
Zadomowienie
 
Avatar aldi1174
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gdzieś między Krakowem a W-wą
Wiadomości: 1 034
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Dzięki za wyjaśnienie co do gratisu
Też wpisałam cienie, w mailu zwrotnym od YR pojawiły się pod sumą zamówienia
aldi1174 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 21:10   #86
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez aldi1174 Pokaż wiadomość
Dzięki za wyjaśnienie co do gratisu
Też wpisałam cienie, w mailu zwrotnym od YR pojawiły się pod sumą zamówienia
Też tak mam, ale we wcześniejszym zamówieniu jakie znalazłam na poczcie był kiedyś w takiej promocji peeling roślinnny i jest on ujęty w tabelce jako prezent ,a pod spodem tabelki jest dopisek : kod promocyjny- "roślin" (-%). Teraz w tabelce nie mam cieni wymienionych -/są pod sumą zamówienia/i stąd moje obawy wynikały, ale skoro Kociakkk była tak miła i dowiedziała się u źródła , że jest ok. to znaczy , że jest.
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 21:36   #87
aldi1174
Zadomowienie
 
Avatar aldi1174
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gdzieś między Krakowem a W-wą
Wiadomości: 1 034
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Na rachunkach z moich wcześniejszych zamówień telefonicznych gratisy też były drukowane pod sumą do zapłaty
zresztą- gdziekolwiek wpiszą ten gratis, to będzie ok

Edytowane przez aldi1174
Czas edycji: 2010-03-11 o 21:38
aldi1174 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 21:50   #88
sawa631
Raczkowanie
 
Avatar sawa631
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 190
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez mimosa Pokaż wiadomość
Moje złe przeczucia potwierdziły się - po zamówieniu z końca lutego w systemie ani śladu (telefonowałam.) Podobno mimo wszystko powinnam była dostać potwierdzenie mailem, na co nie zwróciłam uwagi.
Czy "zawiniło" zamawianie w innej kolejności niż na blankiecie? Ktoś jednak tu tak zamawiał i dostał. Nie wiem. Zrezygnowałam z tego zamówienia.
Ciekawe,bo ja też zamawiałam ze strony 1.03. i do tej pory nie mam paczki (skorzystałam tylko z promocji 2w1 i 50 %).
sawa631 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 22:06   #89
aga3304
Zadomowienie
 
Avatar aga3304
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 121
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

też nadal czekam na paczkę
__________________



aga3304 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 06:18   #90
Mrowina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 433
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Złożyłam zamówienie z oferty z torbami, wczoraj dzwoniłam bo długo nie ma paczki i podobno zabrakło tych toreb, a nowa dostawa miała być po 8 marca, więc na dniach paczka powinna być wysłana.
Mrowina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:04.