okres czy choroba? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-21, 21:37   #1
madzix887
Przyczajenie
 
Avatar madzix887
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9
Unhappy

okres czy choroba?


HELP!!!
Na początku maja br. zauważyłam kilka czerwono-brązowych plamek na bieliźnie. I pomyślałam, ze to mój pierwszy okres. Przed tym pojawiło sie dużo wydzieliny i bolał mnie brzuch. Tego jednego dnia się pojawiło, a następnego dnia - nic nie było Pomyślałam - tak się zdarza, gdy się dostaje pierwszą miesiączke...nieregularno ść i te sprawy...czekałam miesiąc...dwa...
Teraz minęły 4 miesiące i do tej pory nic się nie pojawiło, a wydaje mi się, ze mam dosc obfite upławy...
Boję się, ze coś ze mną nie tak i choc mam jeszcze troche czasu (mam 15 lat) do szesnastki (przeczytałam, ze jaks ie nie dostanie okresu do 16. roku zycia trzeba sie zglosic do ginekologa), to martwie sie, ze to jakas choroba.
Z drugiej strony jednak moja mama dostala pozno okres, a i ja teraz nie jestem jakas wyrosnieta (mam maly (!) biust).
Martwi mnie jeszcze jedna sprawa... prawe biodro mam jakby bardziej "wysunięte", zaokrąglone, a lewe jakieś mniejsze i nie tak zaokrąglone...
Ja jestem strasznie pokrecona i nie wiem co z tym wszystkim zrobić...
Licze na wasza pomoc i porady ... co o tym sądzicie?
__________________
Uśmiechnij się
hihihi
madzix887 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 22:09   #2
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: okres czy choroba?

ja, zanim dostałam ten pierwszy właściwy okres , też raz tak plamiłam, ale nie pamiętam już , na jaki czas przed krwawieniem to wystąpiło (to już 8 lat temu)
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 22:20   #3
Kawuśka
Zadomowienie
 
Avatar Kawuśka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Cat of Cheshire, Wonderland
Wiadomości: 1 311
Dot.: okres czy choroba?

Cytat:
Napisane przez TOMORROW
ja, zanim dostałam ten pierwszy właściwy okres , też raz tak plamiłam, ale nie pamiętam już , na jaki czas przed krwawieniem to wystąpiło (to już 8 lat temu)
zgadzam się, miałam to samo i czekałam chyba z rok, może troszkę mniej na właściwy okres
Kawuśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:40.