Wybór dj'a na wesele. Pomóżcie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-14, 16:56   #1
ola465
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 14

Wybór dj'a na wesele. Pomóżcie!


Hej
Pomóżcie mi o ile jeśli chodzi o wybór restauracji na wesele nie miałam z tym zbyt dużego problemu o tyle w wyborze Dj'a nie mam żadnego rozeznania. Wiem tylko tyle, że ma to być Dj, a nie zespół. Aby grał dosyć nowocześnie Może macie namiary na jakiś sprawdzonych? Wesele odbędzie się na Śląsku w okolicach Mikołowa. W jaki sposób wy znalazłyście? Pomocy !
ola465 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 21:00   #2
trebolita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 140
Dot.: Wybór dj'a na wesele. Pomóżcie!

wielu DJ-ow obsluguje imprezy nie tylko lokalnie,wiec jak ktoś ci poleci kogoś z innego regionu,to nie jest to żaden problem.każdy gdzieś dojeżdża do pracy
u nas na lubelszczyźnie dobrzy (sprawdzeni) DJ-e to DJ Jacky,DJ Hiszpan. pewnie jest jeszcze wielu innych,równie dobrych. ja ,zanim wybrałam,przewertowałam oczywiście wizaż,potem dokladnie przejrzałam polecane strony tychże DJ-ow ,potem spotkanie (niezobowiązujące) i wybór staje się prosty. w pewnym momencie,na spotkaniu czujesz,że łapiesz kontakt ,że to ten facet,,żę odpowiada ci jego sposob prowadzenia rozmowy,że to,co mówi ,trafia w twoj(wasz) gust. wytypuj sobie kilku,podzwon i sprawdz ,ćzy mają wolny twoj termin ślubu,i umów się na spotkanie.weź krótką listę utworw,które chcesz ,by zagrał i zobacz ,jak zareaguje. jak powie,że on ma lepsze i że przy twoich to się ludzie nie będą bawić itp.no to ja bym z usług takiego pana nie skorzystała. no i kwestia ubioru.sprawdz, w co się pan ubiera,żeby nie jakaś koszulka w kratkę czy t-shirt, stosowny strój(widać na zdjęciach zamieszczanych w necie)nie dla każdego jest taki oczywisty.

Edytowane przez trebolita
Czas edycji: 2013-11-16 o 21:01
trebolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 14:06   #3
anneta111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 19
Dot.: Wybór dj'a na wesele. Pomóżcie!

No właśnie ja też szukam prosze o pomoc, mam Wesele w okolicach Wrocławia, chciałabym sprawdzonego DJ, który organizuje również ciekawe zabawy na poziomie....

Edytowane przez anneta111
Czas edycji: 2013-11-30 o 14:09
anneta111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 21:19   #4
ola465
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 14
Dot.: Wybór dj'a na wesele. Pomóżcie!

Czy może ktoś coś powiedzieć na temat Dj'a Oliver Nawara? Otrzymałam na niego namiary jednak nie posiada żadnej strony internetowej. Liczę na pomoc
ola465 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:34.