Kosmetyki do włosów osób ciemnoskórych - wpadłam po uszy ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-15, 14:15   #1
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550

Kosmetyki do włosów osób ciemnoskórych - wpadłam po uszy ;)


Od kilku dni czytam, oglądam i nadziwić się nie mogę ... Wytłuszczone - nazwa firmy; przykłady kosmetyków - pierwsze z brzegu.

1) African Pride:

- Magical Gro Maximum Herbal Strenghth Conditioner

Skład: Petrolatum , African Pride Oil Complex - Paraffinum Liquidum , Jojoba Seed Oil - Simmondsia Chinensis , Olive Fruit Oil - Olea Europaea , Safflower Seed Oil - Carthamus Tinctorius , Castor Seed Oil - Ricinus Communis , Coconut Oil - Cocos Nucifera , Prunus Dulcis , African Pride Herbal Complex , Apocynum Cannabinum Root Extract , Nettle Extract - Urtica Dioica , Rosemary Leaf Extract - Rosmarinus Offinalis , Arctium Lappa Root Extract , Betula Alba Extract , Rosa Canina Fruit Extract , Carrageenan Extract - Chondrus Crispus , Coltsfoot Flower Extract - Tussilago Farfara , Wild Cherry Bark Extract - Prunus Serotina , Dandelion Extract - Taraxacum Officinale , Sambucus Nigra , Equisetum Hiemale Extract , Echinacea Purpurea Extract , Shea Butter - Butyrospermum Parkii , Lanolin , Hydrogenated Castor Oil , Fragrance - Parfum , Methylparaben , Ethylparaben , Propylparaben , Isobutylparaben , Phenoxyethanol

2) African Royale:

- Hot Six Oils

Skład: Olive Oil , Canola Oil , Wheat Germ Oil , Sweet Almond Oil , Safflower Oil , Castor Oil , Sesame Oil , Vitamin E , Vitamin A , Vitamin D , Cyclomethicone , Sheep Sorrell , Yarrow , Slippery Elm Bark , Sage , Henna , Comfrey , Burdock Root , Ginseng , Goldenseal , Cherry Bark , Black Walnut , Chamomile , Alfalfa , Hyssop , Wheat Germ , Fragrance

3) All Ways Natural

- Super Gro

Skład: Petrolatum, Lanolin, Beeswax, Oil Blend (Mineral Oil, Avocado Oil, Coconut Oil, Castor Oil, Jojoba Oil, Sweet Almond Oil, Rosemary Oil, Sunflower Seed Oil, Sesame Oil), Peppermint Oil, Evening Primerose Oil, Botanical Blend (Indian Hemp, Rosemary, Nettle, Sage, Birch, Burdock, Chaparral, Sunflower Petal), Panthenol, Retinyl Palmitate (Vitamin A Palmitate), Tocopheryl Acetate, Biotin, Aloe Barbabensis Gel, Linolenic Acid, Fragrance, Propylparaben.

A ceny powalające ... Nie przekraczają 5 dolców za pojemności np. 350 ml za szampon.

Wypowiedzcie się
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 14:48   #2
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki do włosów osób ciemnoskórych - wpadłam po uszy ;)

tak na szybko:

wlosy ciemnoskorych osob prawie zawsze sa geste, sztywne, mocno skrecone, brakuje im gladkosci.

moze dlatego kosmetyki dla nich przeznaczone sa przepelnione substancjami zmiekczajacymi, wygladzajacymi, natuszczajacymi, nawilzajacymi.

mysle, ze na wlosach typowej Polki sie nie sprawdza, moga dac efekt przyklapnietych, obciazonych strąków

za to paniom, ktore maja dosc "lwiej grzywy" i marza o gladkosci, moglyby byc calkiem zadowolone

te z wlosami mocno wysuszonymi, ale gestymi, rowniez
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 15:00   #3
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Kosmetyki do włosów osób ciemnoskórych - wpadłam po uszy ;)

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
tak na szybko:

wlosy ciemnoskorych osob prawie zawsze sa geste, sztywne, mocno skrecone, brakuje im gladkosci.

moze dlatego kosmetyki dla nich przeznaczone sa przepelnione substancjami zmiekczajacymi, wygladzajacymi, natuszczajacymi, nawilzajacymi.

mysle, ze na wlosach typowej Polki sie nie sprawdza, moga dac efekt przyklapnietych, obciazonych strąków

za to paniom, ktore maja dosc "lwiej grzywy" i marza o gladkosci, moglyby byc calkiem zadowolone

te z wlosami mocno wysuszonymi, ale gestymi, rowniez
Dokladnie. Moga sie sprawdzic na europejskiej wersji barana stosowane od czasu do czasu. Na swoich bym nie zaryzykowala.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 15:33   #4
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Kosmetyki do włosów osób ciemnoskórych - wpadłam po uszy ;)

No tak myślałam właśnie, że to wybuchowa mieszanka olejowa

Ale jak tak szukam to można znaleźć i coś lżejszego, na przykład coś takiego - ostatnio ktoś pisał o nakładaniu majonezu na włosy - taka odżywka na bazie majonezu chyba wygodniejsza w użyciu

A tu majonez z miodem :

- urified Water, Castor Oil, Mineral Oil, Polyquatemium 32, Propylene Glycol, Mayonnaise, Dimethicone, Polysorbate 80,Honey, Panthenol, Aloe Vera Gel, Cyclomethicone, Sorbitan Oleate, Canola Oil, Sweet Almond Oil, Safflower Oil, Olive Oil, Sesame Oil, Wheat Germ Oil, Vitamins E, A & D, Sheep Sorrell, Yarrow, Slippery Elm Bark, Sage, Henna, Comfrey, Black Walnut, Chamomile, Alfalfa, Hyssop, Wheat Germ, Diazolidinyl Urea & Iodoropynyl Butylcarbamate, Fragrance.

Jest sklep w Londynie, który wysyła takie kosmetyki do Polski, jako że ceny powalające nie są to chyba pozbędę się części gotówki na coś, bo mnie korci
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 15:39   #5
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Kosmetyki do włosów osób ciemnoskórych - wpadłam po uszy ;)

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
No tak myślałam właśnie, że to wybuchowa mieszanka olejowa

Ale jak tak szukam to można znaleźć i coś lżejszego, na przykład coś takiego - ostatnio ktoś pisał o nakładaniu majonezu na włosy - taka odżywka na bazie majonezu chyba wygodniejsza w użyciu

A tu majonez z miodem :

- urified Water, Castor Oil, Mineral Oil, Polyquatemium 32, Propylene Glycol, Mayonnaise, Dimethicone, Polysorbate 80,Honey, Panthenol, Aloe Vera Gel, Cyclomethicone, Sorbitan Oleate, Canola Oil, Sweet Almond Oil, Safflower Oil, Olive Oil, Sesame Oil, Wheat Germ Oil, Vitamins E, A & D, Sheep Sorrell, Yarrow, Slippery Elm Bark, Sage, Henna, Comfrey, Black Walnut, Chamomile, Alfalfa, Hyssop, Wheat Germ, Diazolidinyl Urea & Iodoropynyl Butylcarbamate, Fragrance.

Jest sklep w Londynie, który wysyła takie kosmetyki do Polski, jako że ceny powalające nie są to chyba pozbędę się części gotówki na coś, bo mnie korci
Skoro tanio to ryzykuj moze sie sprawdzic jako maska. Nie wiem czy nie oplacaloby Ci sie bardziej zamowic olejku dabur amla z allegro, jesli mnie pamiec nie myli ma podobny sklad. Witaminki mozna samodzielnie dorzucic
Tyle, ze ta mieszanka olejowa jest niemozliwa do zmycia bez silniejszych detergentow. Ja po babydreamie dalej mialam obklejone wlosy.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 16:21   #6
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kosmetyki do włosów osób ciemnoskórych - wpadłam po uszy ;)

Sygarbejb, zarzucisz linkiem?
Bo też byłabym zainteresowana, a sklepach z USA cena wysyłki zaczyna się do 19,95$
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 16:38   #7
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Kosmetyki do włosów osób ciemnoskórych - wpadłam po uszy ;)

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Skoro tanio to ryzykuj moze sie sprawdzic jako maska. Nie wiem czy nie oplacaloby Ci sie bardziej zamowic olejku dabur amla z allegro, jesli mnie pamiec nie myli ma podobny sklad. Witaminki mozna samodzielnie dorzucic
Tyle, ze ta mieszanka olejowa jest niemozliwa do zmycia bez silniejszych detergentow. Ja po babydreamie dalej mialam obklejone wlosy.
Miałam już Amlę No ja właśnie nakładam zawsze jeden rodzaj oleju - dziś na na przykład mam jojobę, wczoraj kokosowy, przedwczoraj z orzechów laskowych i zmywam Polenną Malwą z czarnej rzepy albo brzozowym tej samej firmy. Fakt, 4 lub 5 razy nakładam i szoruję, ale domywam, a taka mieszanka gorzej mówisz schodzi ?

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Sygarbejb, zarzucisz linkiem?
Bo też byłabym zainteresowana, a sklepach z USA cena wysyłki zaczyna się do 19,95$
Tu: http://www.pakcosmetics.com/aboutus.aspx

Myślę, że tu cena wysyłki nie będzie większa niż około 6 funciaków, jak na "listku figowym".
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-15, 16:50   #8
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Kosmetyki do włosów osób ciemnoskórych - wpadłam po uszy ;)

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Miałam już Amlę No ja właśnie nakładam zawsze jeden rodzaj oleju - dziś na na przykład mam jojobę, wczoraj kokosowy, przedwczoraj z orzechów laskowych i zmywam Polenną Malwą z czarnej rzepy albo brzozowym tej samej firmy. Fakt, 4 lub 5 razy nakładam i szoruję, ale domywam, a taka mieszanka gorzej mówisz schodzi ?



Tu: http://www.pakcosmetics.com/aboutus.aspx

Myślę, że tu cena wysyłki nie będzie większa niż około 6 funciaków, jak na "listku figowym".
Tzn. u mnie gorzej schodzi, bo unikam SLS i SLES, jesli stosujesz szampony zawierajace je to nie bedzie problemu Natomiast z doswiadczenia moge powiedziec, ze maska mniej bogata w oleje i nawilzacze od tej, ktora wkleilas obciaza mi wlos tak, ze dopiero po 2 myciach wraca on do siebie. Ale potrzebuje takiego kopa raz na czas, totez znosze to z radoscia
Mialam problem z domyciem w/w detergentow wszystkiego, co zawieralo mineral oil, totez mineral oil znalazl sie u mnie na czarnej liscie. Kokos czy olej z nasion bawelny zlazi mi z wlosow bez problemu. A - czekam teraz na jojobe - i jestem bardzo ciekawa jak sie u Ciebie sprawuje? Stosujesz ja na koncowki, jako ochraniacz?
Jesli belkoce - przepraszam Jutro bede poprawiac bledy w swoich wypowiedziach, pogoda dzisiaj sciela mnie z nog i od rana jestem nieprzytomna.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 17:04   #9
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Kosmetyki do włosów osób ciemnoskórych - wpadłam po uszy ;)

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Tzn. u mnie gorzej schodzi, bo unikam SLS i SLES, jesli stosujesz szampony zawierajace je to nie bedzie problemu Natomiast z doswiadczenia moge powiedziec, ze maska mniej bogata w oleje i nawilzacze od tej, ktora wkleilas obciaza mi wlos tak, ze dopiero po 2 myciach wraca on do siebie. Ale potrzebuje takiego kopa raz na czas, totez znosze to z radoscia
No ja jestem straszny tłuścioch i szampon bez SLS-ów czy innych chloridów nie wchodzi w grę, bo nawet jeśli źle nie wyglądam to się czuję taka ... niedomyta

Cytat:
A - czekam teraz na jojobe - i jestem bardzo ciekawa jak sie u Ciebie sprawuje? Stosujesz ja na koncowki, jako ochraniacz?
Jesli belkoce - przepraszam Jutro bede poprawiac bledy w swoich wypowiedziach, pogoda dzisiaj sciela mnie z nog i od rana jestem nieprzytomna.
Ja stosuję hardkorowo od ucha do tyłka Trzymam cały dzień, dzisiaj na przykład od rana i zmyję dopiero za jakąś godzinę. I jestem zadowolona z niego, włosy są miękkie i takie mięsiste po nim, lekko mi chyba nawet włosy prostuje

We Wrocławiu ulewa i ciemno, też beznadziejnie
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 20:54   #10
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kosmetyki do włosów osób ciemnoskórych - wpadłam po uszy ;)

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość

Tu: http://www.pakcosmetics.com/aboutus.aspx

Myślę, że tu cena wysyłki nie będzie większa niż około 6 funciaków, jak na "listku figowym".
Dzięki zabieram się za przeglądanie

EDIT: Chyba jednak nie jest tak kolorowo. W zakładce select shipping method [po dodaniu jakiegoś produktu do koszyka] wyświetla się 20 funtów dla opcji "po Europie"

Taniej na e-bayu.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 21:35   #11
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Kosmetyki do włosów osób ciemnoskórych - wpadłam po uszy ;)

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
EDIT: Chyba jednak nie jest tak kolorowo. W zakładce select shipping method [po dodaniu jakiegoś produktu do koszyka] wyświetla się 20 funtów dla opcji "po Europie"

Taniej na e-bayu.
20 funtów to 8 dych To też przejrzę e-bay.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-19, 15:32   #12
rudeee
Raczkowanie
 
Avatar rudeee
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 407
Dot.: Kosmetyki do włosów osób ciemnoskórych - wpadłam po uszy ;)

a ja właśnie dostałąm "hot gro". Skłąd mi się bardzo pdooba - praktycznie same oleje, jojoba, z koniczyny, rycynowy, z koniczyny, ze słodkich migdałów, masło shea. DO tego mentol, który rewelacyjnie odżywia. Pisze, żeby stosować 2 razy dziennie - mi wystarczy raz, bo przed myciem. Inaczej nie wyszłabym z domu Zobaczymy, jakie będą efekty.
rudeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 16:09   #13
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kosmetyki do włosów osób ciemnoskórych - wpadłam po uszy ;)

Rudeee, bardzo to tłuste? Dobrze się zmywa z włosów [jak kokos np.], czy jakoś tak tępo, jak olej rycynowy?
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 16:39   #14
rudeee
Raczkowanie
 
Avatar rudeee
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 407
Dot.: Kosmetyki do włosów osób ciemnoskórych - wpadłam po uszy ;)

narazie trzymam na głowie, więc jak się spłukuje jeszcze nie wiem konsystencję ma hmmm... coś jak wazelina, albo takie tłuste maści, tyle, że w rękach topnieje. w każdym bądź razie pokazać się ludziom z tym na głowie nie da
rudeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 22:06   #15
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Kosmetyki do włosów osób ciemnoskórych - wpadłam po uszy ;)

Dziewczyny jakis czas temu ogarnela mnie mania dbania o swoje wlosy,z ktorymi mam mase problemow.Przede wszystkim sa grube,geste,dosc sztywne,falowane,trudne do ulozenia.Poczatkowo inwestowalam w szampony,odzywki i maski typu Matrix,Redken.Niewiele zdzialay te wszystkie dosc drogie kosmetyki i w tym momencie zaczelam swoja przygode z kosmetykami przeznaczonymi dla czarnoskorych.W USA gdzie mieszkam tego typu produkty mozna dostac w Sally Beauty Suplly.Wybor przeogromny,a ceny zachecajace.Niestaty...te kosmetyki,choc organiczne sprawialy,ze moje wlosy byly jeszcze bardziej sztywne i jeszcze bardziej sianowate...prawde mowiac bardzo zle wplywaly na kondycje moich i tak problematycznych wlosow.Zastanawiam sie jednak dlaczego tak sie dzieje??Odzywka,ktora ma w skladzie jakies oleje z oliwek powianna raczej dzialac korzystnie na suche wlosy,a tu wprost przeciwnie-wysuszala.
Moze ktoras z was uzywala jakis konkretnych kosmetykow i moze cos doradzic?
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 22:08   #16
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Kosmetyki do włosów osób ciemnoskórych - wpadłam po uszy ;)

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakis czas temu ogarnela mnie mania dbania o swoje wlosy,z ktorymi mam mase problemow.Przede wszystkim sa grube,geste,dosc sztywne,falowane,trudne do ulozenia.Poczatkowo inwestowalam w szampony,odzywki i maski typu Matrix,Redken.Niewiele zdzialay te wszystkie dosc drogie kosmetyki i w tym momencie zaczelam swoja przygode z kosmetykami przeznaczonymi dla czarnoskorych.W USA gdzie mieszkam tego typu produkty mozna dostac w Sally Beauty Suplly.Wybor przeogromny,a ceny zachecajace.Niestaty...te kosmetyki,choc organiczne sprawialy,ze moje wlosy byly jeszcze bardziej sztywne i jeszcze bardziej sianowate...prawde mowiac bardzo zle wplywaly na kondycje moich i tak problematycznych wlosow.Zastanawiam sie jednak dlaczego tak sie dzieje??Odzywka,ktora ma w skladzie jakies oleje z oliwek powianna raczej dzialac korzystnie na suche wlosy,a tu wprost przeciwnie-wysuszala.
Moze ktoras z was uzywala jakis konkretnych kosmetykow i moze cos doradzic?
Wystarczy, ze Twoje wlosy nie lubia olejow. Albo, ze odzywka przeciazala Twoje wlosy - przeciazenie u fal objawia sie podobnie jak wysuszenie.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 10:41   #17
rudeee
Raczkowanie
 
Avatar rudeee
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 407
Dot.: Kosmetyki do włosów osób ciemnoskórych - wpadłam po uszy ;)

Już mogę powiedzieć coś o zmywaniu - schodzi baaaardzo ciężko :/ za pierwszym razem 2 myca wystarczyły. A wczoraj umyłam 2 razy, wysuszyłam... i mialam włosy kompletnie tłuste u nasady :/ sama ni wiem, co teraz rbić - bo wydaje mi się, że mniej to hot gro pomoże niż będzie szkodzić kilkukrotne mycie wlosów....
rudeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 12:56   #18
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Kosmetyki do włosów osób ciemnoskórych - wpadłam po uszy ;)

Ostanio znowu sie jednak pokusilam i kupilam odzywke w saszetce,ktora miala wniesc troche zycia w moje kudly. http://www.beautyencounter.com/5000100190.html Kupilam wersjem
z oliwka z oliwek).
Niestety...to nie dziala na moich wlosachSa jeszcze bardziej sianowate,suche i trudne do ulozenia.Co jest nie tak,skoro innym pomaga, a mi nie...

Edytowane przez Candy Supcio
Czas edycji: 2008-08-21 o 12:58 Powód: Podany nieprawidlowy link
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 08:59   #19
ninewest94
Raczkowanie
 
Avatar ninewest94
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 404
Dot.: Kosmetyki do włosów osób ciemnoskórych - wpadłam po uszy ;)

może spróbuj nafty kosmetycznej, ja też miałam siano i mi pomogła
ninewest94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-24, 14:33   #20
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Kosmetyki do włosów osób ciemnoskórych - wpadłam po uszy ;)

Dzieki...chyba sprobuje,bo nafty jeszcze nie testowalam
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 16:08   #21
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Kosmetyki do włosów osób ciemnoskórych - wpadłam po uszy ;)

Cytat:
Napisane przez rudeee Pokaż wiadomość
Już mogę powiedzieć coś o zmywaniu - schodzi baaaardzo ciężko :/ za pierwszym razem 2 myca wystarczyły. A wczoraj umyłam 2 razy, wysuszyłam... i mialam włosy kompletnie tłuste u nasady :/ sama ni wiem, co teraz rbić - bo wydaje mi się, że mniej to hot gro pomoże niż będzie szkodzić kilkukrotne mycie wlosów....
To mnie zmartwilas, chociaz ja jestem odporna, ostatnio zrobilam sobie mazidlo mieszajac wszystkie oleje jakie mam w domu - zmywalam to 8 razy, a i tak wlosy byly nieco ... hmmmm ... nieczyste

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Ostanio znowu sie jednak pokusilam i kupilam odzywke w saszetce,ktora miala wniesc troche zycia w moje kudly. http://www.beautyencounter.com/5000100190.html Kupilam wersjem
z oliwka z oliwek).
Niestety...to nie dziala na moich wlosachSa jeszcze bardziej sianowate,suche i trudne do ulozenia.Co jest nie tak,skoro innym pomaga, a mi nie...
Wydaje mi sie, ze to raczej nie jest firma produkujaca kosmetyki stricte dla osob ciemnoskorych; ale jak juz piszesz o tym to wydaje mi sie, ze Twoje wlosy po prostu nie lubia olejow i juz. Moje nie lubia protein mleka, robia sie sianowate, elektryzuja sie, staja sie suche itp. Nie na kazdego wszystko dziala.

Ja dalej jestem pelan checi zakupu tych kosmetykow, chociaz wlasnie obkupilam sie w kilka nowych butelek specyfikow, jako ze jestem wlasnie w Mediolanie. Nie wiem jak mi sie uda zapakowac sie w dwie walizki
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 22:56   #22
rudeee
Raczkowanie
 
Avatar rudeee
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 407
Dot.: Kosmetyki do włosów osób ciemnoskórych - wpadłam po uszy ;)

ja juz niestety odkryłam winowajcę - na pierwszym miejscu w składzie wazelina (stąd ta konsystencja...) na trzecim olej mineralny.

Strasznie mi szkoda, ale niestety po 2 użyciach muszę zrezygnować z używania - wyrządza więcej szkody niż pomaga :/
rudeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 00:12   #23
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Kosmetyki do włosów osób ciemnoskórych - wpadłam po uszy ;)

Szugarbejb :


"Wydaje mi sie, ze to raczej nie jest firma produkujaca kosmetyki stricte dla osob ciemnoskorych; ale jak juz piszesz o tym to wydaje mi sie, ze Twoje wlosy po prostu nie lubia olejow i juz. Moje nie lubia protein mleka, robia sie sianowate, elektryzuja sie, staja sie suche itp. Nie na kazdego wszystko dziala. "

Stosowalam jeszcze polecona przez dziewczyne w sklepie maske-krem Cholesterol,ktory podobno super dziala na zniszczone,suche wlosy.Niestety...to rowniez porazka.Wlosy byly sztywne i przeokropnie matowe.

Nie wiem dziewczyny czy zwrocilyscie uwage,ale ja zauwazylam,ze na niektorych produktach przeznaczonych do wlosow suchych napisane jest na odwrocie,ze produkt jest bardzo silny i moze wypalic wlosy.
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.