Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-16, 18:50   #31
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Cytat:
Napisane przez ninewest94 Pokaż wiadomość
wow jakie ponętne usta hehe
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 19:29   #32
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

moniczko.... padłam jak to zobaczyłam
ja mam tylko koło 20 błyszczyków
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 19:48   #33
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

no widze ze watek sie rozkreca
witam kolejne wizazanki te na odwyku jak i tylko trzymajace kciuki !!!

moniczko
kolekcja imponujaca, bardzo! i wiesz, jak piszesz ze czasami nie masz sie czym pomalowac.. wierze
ja do tego mam cos takiego, ze czasami wole sie nie pomalowac zadnym ... bo mi szkoda

dziewczyny naprawde mozna kochac blyszczyki, ale w pewnym momencie kupno kolejnego blyszczyka jest po prostu chore... sama jestem tego przykladem!

a ja mam dola.. przeszlysmy z poziomka na odwyk 12.12.2008, w piatek... a jeszcze w piatek rano kupilam JT na ebay.. w sumie to wlasnie to i rozmowa z poziomka mi uswiadomila ze przeginam, i trzeba cos z tym zrobic... stad ta powazna decyzja o odwyku... ale wracajac do temtu- dzisiaj wlasnie ten JT dotarl! i nie bede ukrywac jest cudowny!!! ale plakac mi sie chce! wiem ze jezcze przed odwykiem zamowilam, ale wiem ze slaba jestem... rany musze wytrzmac! pierwsze tygodnie beda najciezsze! przyzwyczailam sie ze non stop kupuje blyszczyk i ciagle mam cos nowego, teraz bedzie to szokiem dla mnie... nic nie kupowanie... a na ebay tyle slicznosci blyszczykowych... az mi dech zapiera... musze byc silna...

Edytowane przez justitia
Czas edycji: 2008-12-16 o 19:50
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 20:06   #34
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Oj, i mnie przydałby sie taki odwyk. Co prawda moje błyszczydła są warte po około 10zł za sztukę, ale i tak jest ich zdecydowanie zbyt dużo i wydałam na nie zdecydowanie zadużo. Kiedy znajdę trochę czasu wkleję swój zbiór. W taj chwili na celowniku do zużycia jest niebiski błyszczyk Essence Ibiza Lounge.

Moim zamysłem jest przeżucić się na nieco wyższą półkę. Choć z drugiej strony używam błyszczyka tak czesto (nawet gdy cały dzień leżę w łóżku), że szkoda byłoby mi maziać się Chanelem czy Lancome, zwłaszcza, że Essencowe i Avonowe błyszczyki to moje ulubione.

Od dziś przynajmniej do końca roku postaram się nie kupować błyszczydeł i innych mazideł do ust (bo szminek też mam przesadzoną ilość...). Ostatni kupiłam w zeszłym tygodniu.
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 20:12   #35
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

ja już jakiś czas temu postanowiłam zacząć terapię odwykową, bo kupuję kolejne błyszczyki, a potem i tak o nich zapominam i nie używam

niestety znajomi nie pomagają mi w odwyku: ostatnio na urodziny dostałam 3 błyszczyki
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 20:14   #36
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Kochane znam ten ból uzależnienia od błyszczyków
Wyszłam po części () z nałogu i narazie w mojej kolekcji jest ok. 50 błyszczyków (części się pozbyłam).
Teraz choruję na cienie sypkie
Życzę Wam udanego odwyku
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 20:41   #37
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
Oj, i mnie przydałby sie taki odwyk. Co prawda moje błyszczydła są warte po około 10zł za sztukę, ale i tak jest ich zdecydowanie zbyt dużo i wydałam na nie zdecydowanie zadużo. Kiedy znajdę trochę czasu wkleję swój zbiór. W taj chwili na celowniku do zużycia jest niebiski błyszczyk Essence Ibiza Lounge.

Moim zamysłem jest przeżucić się na nieco wyższą półkę. Choć z drugiej strony używam błyszczyka tak czesto (nawet gdy cały dzień leżę w łóżku), że szkoda byłoby mi maziać się Chanelem czy Lancome, zwłaszcza, że Essencowe i Avonowe błyszczyki to moje ulubione.

Od dziś przynajmniej do końca roku postaram się nie kupować błyszczydeł i innych mazideł do ust (bo szminek też mam przesadzoną ilość...). Ostatni kupiłam w zeszłym tygodniu.
to do konca roku juz Ci duzo czasu nie zostalo wiec na pewno sobie dasz rade !!

Cytat:
Napisane przez vilandre Pokaż wiadomość
ja już jakiś czas temu postanowiłam zacząć terapię odwykową, bo kupuję kolejne błyszczyki, a potem i tak o nich zapominam i nie używam

niestety znajomi nie pomagają mi w odwyku: ostatnio na urodziny dostałam 3 błyszczyki
u mnie jest podobnie, niby wszyscy sie stukaja w czolo jak widza co mam, TZ to juz w ogole fochy stoi na ewidok tego wszystkiego a jak przyjdzie okazja prezentowa to ci mi najlatwiej kupic? blyszczyk...
moj TZ ostatnio w centrum handlowym gdy chcialam kupic blyszczyki H&M powiedzial ze mnie chyba juz zupelnie poj....lo... a dwa tygodnie pozniej co chcial mi kupic pod choinke? blyszczyk Chanel... sama juz glupieje z tego wszytskiego...
mama, tata tez wzdychaja i wypominaja mi ze marnuje swoje pieniadze, a co dostalam od nich na mikolaja?? komplet roznych blyszczykow wysokopolkowych w ilosci takiej ze nawet niektore wizaznki w swojej calej kolekcji tyle nie maja...
mama - "byla promocja blyszczykow Avon, nowa Seria Essence, fajny byl ten Glazel to Ci kupilam, widzialam na ebay taki fajny jt - moze Ci sie spodoba?"...
zwariowac mozna...



Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Kochane znam ten ból uzależnienia od błyszczyków
Wyszłam po części () z nałogu i narazie w mojej kolekcji jest ok. 50 błyszczyków (części się pozbyłam).
Teraz choruję na cienie sypkie
Życzę Wam udanego odwyku
ja swoich im wiecej sie pozbywacmtym dwa razy wiecej mi przybywa... na czym polega to zjawisko, nie wiem...

zaraz jeszcze wyjdzie na to ze to wszystko wina mojej rodzinki hahaha

Edytowane przez justitia
Czas edycji: 2008-12-16 o 20:48
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-16, 20:49   #38
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Ile błyszczyków w kosmetyczce oznacza nałóg? Jak myślicie, jaka liczba o nim świadczy? Gdzie leży granica między niegroźną słabością do mazideł a ciężkim uzależnieniem?
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 20:51   #39
CzarnaLandrynka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaLandrynka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 779
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

heh, mnie kusza błyszczyki z hm właśnie - różowy z drobinkami, i taki fuksjowy ...
Też mam zamiar po zużyciu tych wszystkich essencowych pzerzucić się na wyższą półkę, może ;p
__________________
zdrowe odżywianie → ładna cera → nauka, nauka - LO czeka!

Ograniczamy kupowanie mazideł do ust i zużywamy stare!
kupionych - 1
zużytych - 1


House Addict.
Poniedziałek, wtorek, środa, House, piątek, sobota, niedziela.
CzarnaLandrynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 20:55   #40
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
to do konca roku juz Ci duzo czasu nie zostalo wiec na pewno sobie dasz rade !!



u mnie jest podobnie, niby wszyscy sie stukaja w czolo jak widza co mam, TZ to juz w ogole fochy stoi na ewidok tego wszystkiego a jak przyjdzie okazja prezentowa to ci mi najlatwiej kupic? blyszczyk...
moj TZ ostatnio w centrum handlowym gdy chcialam kupic blyszczyki H&M powiedzial ze mnie chyba juz zupelnie poj....lo... a dwa tygodnie pozniej co chcial mi kupic pod choinke? blyszczyk Chanel... sama juz glupieje z tego wszytskiego...
mama, tata tez wzdychaja i wypominaja mi ze marnuje swoje pieniadze, a co dostalam od nich na mikolaja?? komplet roznych blyszczykow wysokopolkowych w ilosci takiej ze nawet niektore wizaznki w swojej calej kolekcji tyle nie maja...
mama - "byla promocja blyszczykow Avon, nowa Seria Essence, fajny byl ten Glazel to Ci kupilam, widzialam na ebay taki fajny jt - moze Ci sie spodoba?"...
zwariowac mozna...
Dzięki

U mnie też podobnie. Niby mama narzeka na ilość moich kosmetyków (bo mam ich wielokrotnie więcej niż ona), a jak przyhodzi jakaś okazja to co dostaję? Błyszczyk, cienie, jakiś balsam albo jeszcze inny kosmetyk. To samo TŻ. Najłatwiej kupić mi kosmetyk. Czasem nawet coś przynosi o czym nie wspominałam, a jemu się spodobało.

Z drugiej strony uwielbiam swoją kolekcję, ale szkoda mi starzejących się kosmetyków, których mimo używania nie jestem w stanie kupić.

I nie kupując tanich błyszczydeł i kolejnych cieni, które powielają kolory z mojej kolekcji zamierzam odłożyć na coś droższego, zwłaszcza jeżeli chodzi o podkład.
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 20:57   #41
purple
Zadomowienie
 
Avatar purple
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 452
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Ile błyszczyków w kosmetyczce oznacza nałóg? Jak myślicie, jaka liczba o nim świadczy? Gdzie leży granica między niegroźną słabością do mazideł a ciężkim uzależnieniem?

Właśnie właśnie Jaka ilość błyszczyków w kosmetyczce to już nałóg Zastanawiam się czy i ja mam błyszczykomaniactwo, czy może jeszcze trochę mogę się obkupić
__________________
purple jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-16, 21:01   #42
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Ile błyszczyków w kosmetyczce oznacza nałóg? Jak myślicie, jaka liczba o nim świadczy? Gdzie leży granica między niegroźną słabością do mazideł a ciężkim uzależnieniem?
wydaje mi sie ze to nie zalezy od ilosci posadanych blyszczykow w kosmetyczce, ja mam ok 50, raz wicej raz mniej, zalezy ...
ale wiem ze u mnie to ciezkie uzaleznienie, bo kazdy zakup nowego blyszczyka to dla mnie dreszczyk emocji, adrenalina... ale!!! doszlo do tego ze zeby kupic kolejny blyszczyk zaczelam oklamywac swojego TZ! i bardzo mi z tym zle, wstydze sie tego strasznie, naprawde skoro musze sie juz posuwac do klamstwa, oszustwa - bo to nie bylo juz tak, ze nie powiedzialam ze kupilam, oj nie! oszukalam ze przeznaczylam kase na cos innego, albo sklamalam ze 15 funtow z mojego konta pozyczylam kolezance!

to jest wlasnie ta granica, gdy zaczyna sie kombinowac, oszukiwac, klamac najblizsze osoby, by kupic kolejny bezsensowny blyszczyk...

wydaje mi sie ze kupno blyszczyka pt "na poprawe humoru" nie jest ciezkim uzaleznieniem, ale moze przerodzic sie w cos grozniejszego ... ale gdy juz wchodza w gre klamstwa.. jak mozna byc tak glupim by tak kombinowac? to jak hazard, alkoholizm, bulimia... cierpia na tym ci ktorych kochamy i tracimy ich zaufanie....

Cytat:
Napisane przez CzarnaLandrynka Pokaż wiadomość
heh, mnie kusza błyszczyki z hm właśnie - różowy z drobinkami, i taki fuksjowy ...
Też mam zamiar po zużyciu tych wszystkich essencowych pzerzucić się na wyższą półkę, może ;p
a mnie kusza wszystkie, wszystkie te ktorych nie mam!
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 21:05   #43
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
a mnie kusza wszystkie, wszystkie te ktorych nie mam!
Justitia ja mam dokladnie tak samo
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 21:05   #44
Equita
Rozeznanie
 
Avatar Equita
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 833
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Ja bylszczykow nie mam duzo, ale za to mnostwo ochronnych pomadek, w kazdym pomieszczeniu musze miec jedna ... kilka w torebce, jedna w plaszczyku... To chyba nalog, ale ciezko z niego wyjsc jak ma sie wiecznie popekane usta
__________________
9.09.2009- nasz slub koscielny!
8.07.2008- nasz slub cywilny!
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-26127.png
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-21469.png

http://bubbleplanet.blox.pl/html
Equita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 21:07   #45
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
wydaje mi sie ze to nie zalezy od ilosci posadanych blyszczykow w kosmetyczce, ja mam ok 50, raz wicej raz mniej, zalezy ...
ale wiem ze u mnie to ciezkie uzaleznienie, bo kazdy zakup nowego blyszczyka to dla mnie dreszczyk emocji, adrenalina... ale!!! doszlo do tego ze zeby kupic kolejny blyszczyk zaczelam oklamywac swojego TZ! i bardzo mi z tym zle, wstydze sie tego strasznie, naprawde skoro musze sie juz posuwac do klamstwa, oszustwa - bo to nie bylo juz tak, ze nie powiedzialam ze kupilam, oj nie! oszukalam ze przeznaczylam kase na cos innego, albo sklamalam ze 15 funtow z mojego konta pozyczylam kolezance!

to jest wlasnie ta granica, gdy zaczyna sie kombinowac, oszukiwac, klamac najblizsze osoby, by kupic kolejny bezsensowny blyszczyk...

wydaje mi sie ze kupno blyszczyka pt "na poprawe humoru" nie jest ciezkim uzaleznieniem, ale moze przerodzic sie w cos grozniejszego ... ale gdy juz wchodza w gre klamstwa.. jak mozna byc tak glupim by tak kombinowac? to jak hazard, alkoholizm, bulimia... cierpia na tym ci ktorych kochamy i tracimy ich zaufanie....
Rozumiem tą sytuację, nie jeden raz nie przynałam się mamie, co kupiłam. Może miało to mniejszy wymiar, ale czułam się paskudnie oszukując i chowając błyszczydła po torebkach. TŻ do pewnego czasu opowiadałm o szystkim co kupiłam. Teraz jestem nieco bardziej powściągliwa. Nie dzieli ze mną pieniędzy, więc nie musi wiedzieć na co wydaję swoje fundusze. Jest mi po prostu głupio przyznać się do kupna kolejnego kosmetyku

Wydaje mi się, że nasz wątek zostanie przeniesiony na plotkowe.
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 07:06   #46
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
wydaje mi sie ze to nie zalezy od ilosci posadanych blyszczykow w kosmetyczce, ja mam ok 50, raz wicej raz mniej, zalezy ...
Łooomatko, justitia, ty naprawdę jesteś uzależniona. Łączę się w bólu, choć do twojego stadium nałogu mi naprawdę daleko
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 09:17   #47
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość


u mnie jest podobnie, niby wszyscy sie stukaja w czolo jak widza co mam, TZ to juz w ogole fochy stoi na ewidok tego wszystkiego a jak przyjdzie okazja prezentowa to ci mi najlatwiej kupic? blyszczyk...
moj TZ ostatnio w centrum handlowym gdy chcialam kupic blyszczyki H&M powiedzial ze mnie chyba juz zupelnie poj....lo... a dwa tygodnie pozniej co chcial mi kupic pod choinke? blyszczyk Chanel... sama juz glupieje z tego wszytskiego...
mama, tata tez wzdychaja i wypominaja mi ze marnuje swoje pieniadze, a co dostalam od nich na mikolaja?? komplet roznych blyszczykow wysokopolkowych w ilosci takiej ze nawet niektore wizaznki w swojej calej kolekcji tyle nie maja...
mama - "byla promocja blyszczykow Avon, nowa Seria Essence, fajny byl ten Glazel to Ci kupilam, widzialam na ebay taki fajny jt - moze Ci sie spodoba?"...
zwariowac mozna...


hahaha
skąd ja to znam
ja nie kolekcjonuję błyszczyków już przerzuciłam się na cienie
ale też wszyscy się śmieją z mojej "miłości" do kosmetyków i pytają czy zdążę to zużyć przed upływem daty ważności, ale jednocześnie co mi najłatwiej kupić w prezencie... jakiś kosmetyk
widzę, ze mechanizmy w naszych rodzinkach są takie same
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 14:36   #48
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Dziewczyny wklejajcie swoje błyszczyki A jak zużyjecie to wklejajcie opakowania po błyszczykach Hihihi wątek się rozkręca Pozdrawiam
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 14:56   #49
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

to ja moze potem moja kolekcje sfotografuje
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-17, 15:09   #50
CzarnaLandrynka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaLandrynka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 779
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Ja swoją spróbuję dodac jeszcze dzisiaj
__________________
zdrowe odżywianie → ładna cera → nauka, nauka - LO czeka!

Ograniczamy kupowanie mazideł do ust i zużywamy stare!
kupionych - 1
zużytych - 1


House Addict.
Poniedziałek, wtorek, środa, House, piątek, sobota, niedziela.
CzarnaLandrynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 15:26   #51
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Witam Poziomko jakos od razu wiedzialam ze tu bedziesz ale jak ktos ma takie sliczne usteczka jak ty to musi je podkleslac zeby byly jeszcze piekniejsze

Ja mam coraz bardziej uksztaltowana kolekcje blyszczykow ,mimo ze nadal mam sporo ale w zeszlym roku powywalalam jakies koncowki,obdarowalam mame i przyjaciolki tymi ktorych nie uzywalam dawno albo uzylam 2 -3 razy (znacie to?) a reszte wymienilam na gornopolkowe i zredniopolkowe,choc przyznam ze dalej kusi mnie essence () i Avon,ktory ma swietne mazidla do ust
Moniczko Twoja kolekcja jest zachwycajaca!uwielbiam ogladac Twoje kosmetyki ,sa takie piekne Przez nie i przez testy w perfumerii mam ochote na pieknego YSL nr 10 i planuje go kupic po swietach (czaje sie na promocje -30%)
Wogole to takie piekne kolekcje jak Monisi ni epomagaja w przezwyciezeniu nalogu
Trzymam za was kciuki kochane i bede was podgladac
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 15:29   #52
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
Olciu ciezko powiedziec. Napewno z bezdrobinkowych uwielbiam Peche (zdj.nr1)
a z drobinkowych napewno Candy (zdj,nr.2) i Lychee (zdj.nr.3)
Chociaz wszystkie kolorki JT sa fajne
moniczko: czyli te pierwsze usta, te w górnym rządku sa pomalowane Peche??? CUDO nigdy nie zwracałam uwagi na JT ale przy najbliższej promocji w Sephorze czy innym Douglasie koniecznie je muszę oblookać Tylko powiedz który to Trwałe są JT? Nie wysuszają? Ile kosztują w PL Sephorze?

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
Rozumiem tą sytuację, nie jeden raz nie przynałam się mamie, co kupiłam. Może miało to mniejszy wymiar, ale czułam się paskudnie oszukując i chowając błyszczydła po torebkach. TŻ do pewnego czasu opowiadałm o szystkim co kupiłam. Teraz jestem nieco bardziej powściągliwa. Nie dzieli ze mną pieniędzy, więc nie musi wiedzieć na co wydaję swoje fundusze. Jest mi po prostu głupio przyznać się do kupna kolejnego kosmetyku

Wydaje mi się, że nasz wątek zostanie przeniesiony na plotkowe.
Ja moim rodzicom staram się nie uświadamiać ile wydaje na kosmetyki ogólnie. A błyszczydła jak już kupuję to staram się w promocjach. HłeHłe ale jak się uprę na jakiś błyszczyk to potrafię żywić się po studencku warzywami na patelnię przez tydzień ale odłożę i kupię...
Moi smieją się ze mnie tekstami w stylu "co tam oglądasz na tym Internecie? Blyszczyki? Ty juz naprawdę nie masz co robić?" albo "I po co Ty chcesz do Sephory? Kolejny błyszczyk?" niezależnie od tego po co tam wchodzę. Dzisiaj juz obczaiłam Ironic Tonic Chanela i wiem, że jednak jeszcze przed wiosną będę go miała, chociaż tak bardzo sobie obiecałam że nie kupię błyszczyka do marca...Ale wiecie, stresujący okres przede mną - przygotowania do ślubu pomału, pisanie mgr, uczelnia... wszystko to stresuje. A ja na stres zamiast tabletek na uspokojenie wchodze do Sephory. I miziam się. I kupuję i wmawiam sobie że to "nagroda za ciężki dzień", że "zasłuzyłam sobie"...
TŻtowi nawet już nowych nabytków nie pokazuję, on nie robi mi wyrzutów, czasem nawet coś fundnie. Ale jakoś mi tak głupio przyznawać się że znów moja ręka, tak sama z siebie, chwyciła za błyszczydło...
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 16:07   #53
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Dziewczyny.... Musze się do Was przyłączyć...
W moich zbiorach mam chyba sporo ponad 50 błyszczyków :/

Chciałam tu ogłosić, że przez najbliższy miesiąc postaram się nie kupować żadnych błyszczyków!! (ale mi sie przypomniało, że miałam ochotę na taki jeden z Avonu z następnego katalogu)

No ale nic...Może daruję sobie....

NIE KUPUJE BŁYSZCZYKÓW!!! :P
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...

Edytowane przez nutka85
Czas edycji: 2008-12-17 o 16:10
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 16:16   #54
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Cytat:
Napisane przez nutka85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny.... Musze się do Was przyłączyć...
W moich zbiorach mam chyba sporo ponad 50 błyszczyków :/

Chciałam tu ogłosić, że przez najbliższy miesiąc postaram się nie kupować żadnych błyszczyków!! (ale mi sie przypomniało, że miałam ochotę na taki jeden z Avonu z następnego katalogu)

No ale nic...Może daruję sobie....

NIE KUPUJE BŁYSZCZYKÓW!!! :P

I pogratulować!
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 16:21   #55
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

no ja swoimi sie maziam w domu i potem scieram, wiec nie wiem po co mi niektore:/

dawno Cię nie widziałam Poziomko powodzenia
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 16:27   #56
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Witam Moniczko Twoja kolekcja jest zachwycajaca!uwielbiam ogladac Twoje kosmetyki ,sa takie piekne Przez nie i przez testy w perfumerii mam ochote na pieknego YSL nr 10 i planuje go kupic po swietach (czaje sie na promocje -30%)
Wogole to takie piekne kolekcje jak Monisi nie pomagaja w przezwyciezeniu nalogu
Trzymam za was kciuki kochane i bede was podgladac
dziekuje Nie powinnam tego pisac, zwlaszcza w tym watku ale ja tez UWIELBIAM YSL nr 10
Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
moniczko.... padłam jak to zobaczyłam
ja mam tylko koło 20 błyszczyków

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
moniczko: czyli te pierwsze usta, te w górnym rządku sa pomalowane Peche??? CUDO nigdy nie zwracałam uwagi na JT ale przy najbliższej promocji w Sephorze czy innym Douglasie koniecznie je muszę oblookać Tylko powiedz który to Trwałe są JT? Nie wysuszają? Ile kosztują w PL Sephorze?
...
Kasiu, tak to pierwsze zdjecie ktore wstawilam jest z Peche. Sliczny jest i moj ulubiony z tej serii bez drobinek Co do ceny to nie mam zielonego pojecia ile kosztuja w Polsce, ja place ok 13 funtow w UK. Jak na blyszczyki to sa dosyc trwale, nie zauwazylam wysuszenia
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 16:31   #57
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
Kasiu, tak to pierwsze zdjecie ktore wstawilam jest z Peche. Sliczny jest i moj ulubiony z tej serii bez drobinek Co do ceny to nie mam zielonego pojecia ile kosztuja w Polsce, ja place ok 13 funtow w UK. Jak na blyszczyki to sa dosyc trwale, nie zauwazylam wysuszenia
piekny już sprawdzilam na KWC - 90zł za tubkę... Kurczę dużo trochę, poczekam az będą te sephorowe promocje. muszę go koniecznie pomacać.
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 17:22   #58
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
dziekuje Nie powinnam tego pisac, zwlaszcza w tym watku ale ja tez UWIELBIAM YSL nr 10


No tak wiedzialam
a swoja droga wlasnie weszlam w watek ,ktory powinien byc tu zakazany (pokaz swoje usta )i jeszcze 11 jest boska
Jak z wydajnoscia tych cudenek wstertna kusicielko?
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 17:40   #59
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
No tak wiedzialam
a swoja droga wlasnie weszlam w watek ,ktory powinien byc tu zakazany (pokaz swoje usta )i jeszcze 11 jest boska
Jak z wydajnoscia tych cudenek wstertna kusicielko?
hehehehe oj boska boska a wydajnosc tych blyszczykow jest niezla
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 17:55   #60
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-)

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
Nie powinnam tego pisac, zwlaszcza w tym watku ale ja tez UWIELBIAM YSL nr 10
Moniczko wstywilas gdzies zdjecie z tym blyszczykiem ?? bo szukam zeby zobaczyc jak wyglada i nie moge znalezc
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:33.