♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡ - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-19, 13:00   #361
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: ♡Mamusie Lutowe cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Koleżanka ma matę Yookido z jeżdżącym samochodzikiem i mówi, ze jest zaâ˜☠â˜☠â˜☠ista http://m.pinkorblue.pl/yookidoo-mata...4aAmysEALw_wcB

Mi ze skip Hop podoba się ale nie ta explore tylko ta z pieskiem https://www.fabrykawafelkow.pl/maty-...MaAuvXEALw_wcB

I jeszcze ta jak tipi ale nie widziałam na żywo to nie wiem czy warta hajsu, pewnie tylko "wyglada" https://www.fabrykawafelkow.pl/maty-...kaAn8XEALw_wcB

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------



Ooo właśnie, zapomniałam o colorstories boskie i o 2 dychy tańsze od effi Chciałabym pomacać Bo ten z Allegro co miałam to była porażka, takie to grube było

Kosz mega! Jeszcze koleżanka ma Wool Nest, wzdycham do niego...
O tak
Widzę, że mamy podobne gusta, coś czuję, że do końca ciąży doprowadzimy się do bankructwa

Tu mi nawet bardziej pasuje kolorystycznie, ale... nie widzę tej wełny przy 2 latce, która wiecznie ma z czegoś brudne łapki

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Ciekawe jeszcze ma makramowa pracownia http://www.makramowapracownia.pl/produkty/

Edytowane przez figa84
Czas edycji: 2017-09-19 o 13:07
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 13:19   #362
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Jeju wy naprawde wydajecie tyle pieniedzy na takie rzeczy?😨

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 13:26   #363
Betsy93
Rozeznanie
 
Avatar Betsy93
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 706
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Szuuu, coreczka😍 gratulacje 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Betsy93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 13:30   #364
Hadise
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 638
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Szuuu, ja również gratuluję 😍😍 już nie mogę się doczekać mojej wizyty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hadise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 13:30   #365
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Co do wagi to mnie jeszcze nikt nie ważył, ale widać że się zaokrąglam.
Ja myśle że ten przyrost wagi to chwilowe i później się jakoś unormuje.

Ja wszystkie maty, bujaczki dam na liste baby shower więc rodzina coś wybierze i kupi a reszte już sama dokupie.

Szuuu gratuluje dziewczynki, już dopisałam.

Ja mam wizyte za tydzień i za dwa usg więc licze na płeć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 13:36   #366
M a g d a l e n a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 842
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Szuuu gratulacje córeczki!

Ja właśnie się zbieram do ginekologa (tylko po skierowanie, ale jak zechce to niech mnie bada). A w piątek mam połówkowe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
M a g d a l e n a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 13:38   #367
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez sonnerin Pokaż wiadomość
Uwierz, że ją też się przejmuje. Od początku patrzyłam niby tylko ~3kg, ale w taki sposób, że moje ciuchy już nie bardzo na mnie pasują;]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na mnie są dobre, ale i tak wygodniej mi chodzić Np w spodniach i legginsach ciążowych, niż zwykłych

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość

Wydaje mi się, że i tak masz źle zbilansowane posiłki. Co prawda nie napisałaś z czym kanapki i co na lunch ale gołym okiem widać że bardzo dużo węgli (pieczywo/bułka do kanapek i makaron) i mało białka (makaron z truskawkami to głównie węgle, a przed snem dobrze zjeść białko) .






Na podstawie jednego dnia raczej ciężko Ci określić czy mam dobrze zbilansowana dietę czy nie, wiec nie popadajmy ze skrajności w skrajność napisałam ci jadłam wczoraj, a nie przez cały tydzień.
Wg mnie mam dobrze zbilansowana, bo jem bardzo duzo warzyw, jem duzo białka - nabiał, jajek od groma, chude mięso, ryby.
I nie jem bułek, nie jem białego pieczywa w ogole, a jem ciemne albo pieczywo bez maki, z samych ziaren, także uważam, ze sie dobrze odżywiam.
Makaron jem także z maki kukurydzianej, chociaż wiem - to tez makaron.

A co do kanapek to były z żółtym serem, tonem sałaty, ogórkiem i rzodkiewka.
Na lunch nie pamietam co jadłam, ale było to średnie, zapchalam sie tym, ale musiałam cos zjesc w pracy, bo bym padła.

Odżywiałam sie tez tak samo przed ciąża i nie uważam, ze byłam gruba. Wg mnie wyglądałam zdrowo i całkiem niezle, bo do tego wszystkiego chodziłam conajmniej 3 razy tygodniowo na silownie.
Odchudziła mojego Męża przed ślubem ok 15 kg moja dieta i jego siłownia, wiec chyba wiem co jem
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016





Edytowane przez Petit_Papillon
Czas edycji: 2017-09-19 o 13:42
Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-19, 13:38   #368
ZwariowanaWariatka
gotowa do działania
 
Avatar ZwariowanaWariatka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 239
♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Szuuu gratuluje córeczki statystyki nam się powoli wyrównują
Ja się nie odzywam bo ostatnio czuje się jak i nic mi się nie chce... wczoraj na przykład cały dzień miałam mdłości a dziś od rana boli mnie żołądek. Jakiś gorszy okres mam. Na szczęście już w poniedziałek wizyta i będę wiedziała jak się ma serduszko synka. Mam nadzieje ze wtedy jednak rączka się zasłonił jak sugerowała lekarka ale stres cały czas mnie trzyma.
Dziś u mnie 21t4d


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Z pozytywnych wiadomości to często wyczuwam dupke lub główkę maluszka i jak posmyram w tym miejscu to dostaje w odpowiedzi kopniaczka

Edytowane przez ZwariowanaWariatka
Czas edycji: 2017-09-19 o 13:44
ZwariowanaWariatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 14:10   #369
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
Na podstawie jednego dnia raczej ciężko Ci określić czy mam dobrze zbilansowana dietę czy nie, wiec nie popadajmy ze skrajności w skrajność napisałam ci jadłam wczoraj, a nie przez cały tydzień.
Wg mnie mam dobrze zbilansowana, bo jem bardzo duzo warzyw, jem duzo białka - nabiał, jajek od groma, chude mięso, ryby.
I nie jem bułek, nie jem białego pieczywa w ogole, a jem ciemne albo pieczywo bez maki, z samych ziaren, także uważam, ze sie dobrze odżywiam.
Makaron jem także z maki kukurydzianej, chociaż wiem - to tez makaron.

A co do kanapek to były z żółtym serem, tonem sałaty, ogórkiem i rzodkiewka.
Na lunch nie pamietam co jadłam, ale było to średnie, zapchalam sie tym, ale musiałam cos zjesc w pracy, bo bym padła.

Odżywiałam sie tez tak samo przed ciąża i nie uważam, ze byłam gruba. Wg mnie wyglądałam zdrowo i całkiem niezle, bo do tego wszystkiego chodziłam conajmniej 3 razy tygodniowo na silownie.
Odchudziła mojego Męża przed ślubem ok 15 kg moja dieta i jego siłownia, wiec chyba wiem co jem
Dlatego odniosłam się do posiłków tych co jadłaś wczoraj, nie pisałaś wcześniej co dokładnie jadłaś, tylko ogółem. Wiadomo, każdy ma dni gdzie nie chce się gotować/jeść zdrowo, widocznie taki miałaś wczoraj skoro piszesz, że na codzień jest lepiej

Najlepiej wyliczyć sobie ppm i cpm, przez miesiąc policzyć kcal i składniki i wtedy będzie widać co jest nie tak
karska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 14:15   #370
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
Dlatego odniosłam się do posiłków tych co jadłaś wczoraj, nie pisałaś wcześniej co dokładnie jadłaś, tylko ogółem. Wiadomo, każdy ma dni gdzie nie chce się gotować/jeść zdrowo, widocznie taki miałaś wczoraj skoro piszesz, że na codzień jest lepiej



Najlepiej wyliczyć sobie ppm i cpm, przez miesiąc policzyć kcal i składniki i wtedy będzie widać co jest nie tak

Oczywiście, ze tak
Nie opisywałam co jadłam i w jakich ilościach wagowych, węzłowych, białkowych blonnikowych, itp.
Wczoraj mi sie totalnie nic nie chciało.

Dopiero wrocilam do domu z pracy, jestem totalnie bez sił. I - teraz możecie mnie zlinczować - uświadomiłam sobie, ze dzisiaj zjadłam tylko rogala i kisiel. Ale spokojnie, juz jem obiad - na szybko i idę ogarniać szafę w sypialni, bo dzisiaj ma przyjechać łóżko a pozniej włączam Lewandowska i robie chwile dla siebie! Tak jest!
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 14:18   #371
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
Jeju wy naprawde wydajecie tyle pieniedzy na takie rzeczy?😨

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po pierwsze to wzdychamy
A po drugie to z doświadczenia wiem, że niektóre rzeczy bez problemu można sprzedać nie tracąc za wiele. Taką kołyskę używa się góra pół roku. Można kupić używaną lub potem sprzedać swoją. Poprzednio kupiłam do salonu kołyskę za 290, sprzedałam za 200.
Ja osobiście nie wydam tym razem kasy na wiele rzeczy, na które wydałam jako pierworódka, bo już wiem, że mi się totalnie nie sprawdziły. Coś do spania w dzień, najlepiej przenośnego lub jeżdżącego muszę kupić, więc sobie oglądam jakie są alternatywy i wzdycham
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-19, 14:18   #372
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

A i znam - wśród swojego otoczenia - większego fitfrika niż ja mam dwie szuflady i wielka szafkę narożna zdrowych produktów, superfoods, mojego ukochanego masła orzechowego. I wielu, wielu innych rzeczy. Mój Mąż na każdych zakupach sie modi, zebym boje weszła do działu ze zdrowa żywnością albo do sklepu ze zdrowa żywnością, bo wydaje tam majątek
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 14:28   #373
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
Oczywiście, ze tak
Nie opisywałam co jadłam i w jakich ilościach wagowych, węzłowych, białkowych blonnikowych, itp.
Wczoraj mi sie totalnie nic nie chciało.

Dopiero wrocilam do domu z pracy, jestem totalnie bez sił. I - teraz możecie mnie zlinczować - uświadomiłam sobie, ze dzisiaj zjadłam tylko rogala i kisiel. Ale spokojnie, juz jem obiad - na szybko i idę ogarniać szafę w sypialni, bo dzisiaj ma przyjechać łóżko a pozniej włączam Lewandowska i robie chwile dla siebie! Tak jest!
Co ćwiczysz z Lewandowską? Bo w poniedziałek kończy mi się karnet na siłownię, a w pobliżu nowego domu nie ma nic dla kobiet w ciąży i chyba będę musiała ćwiczyć w domu
karska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 14:31   #374
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
Co ćwiczysz z Lewandowską? Bo w poniedziałek kończy mi się karnet na siłownię, a w pobliżu nowego domu nie ma nic dla kobiet w ciąży i chyba będę musiała ćwiczyć w domu

Kupiłam sobie ta płytkę z programem dla kobiet w ciąży i to uskuteczniam
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 15:21   #375
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
Kupowałam na allegro od użytkownika tutumi, teraz jeszcze kilku innych ma te dywany w różnych rozmiarach. Ja ja kupowałam były chyba 4 wzory (w tym fajny pasujący do "afrykańskich pokoji"). Teraz widzę, że mają słoniki i zimowe sówki Ogólnie dywanik mięciutki, krótkie włosie, łatwo się odkurza, ja swój piorę odkurzaczem co jakiś czas, ale zaczynam się zastanawiać czy pralka by mi go uciągneła. Tylko mam ten większy rozmiar Mniejszy bym wsadziła
Tutaj jest przykładowa aukcja http://allegro.pl/wysoki-dywan-dziec...537409108.html
To jest ten większy rozmiar.
Dzięki, popatrzę sobie

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Proszę o dopisanie DZIEWCZYNKI Dr mówiła, ze chłopaka z tego nie będzie ale ja wciąż mam wrażenie, ze niemożliwe i ze coś wyrośnie

Karska, mieliśmy https://nodik.pl/aktywna-mata-zyrafa...AaAi-REALw_wcB

ale jeszcze ta jest super http://www.smyk.com/fisher-price-mat...pikalnego.html

Teraz planowaliśmy jakąś ze SKIP HOP ale nie mamy miejsca wiec chyba nie kupimy wcale

Natomiast bujaczek mieliśmy ten https://m.ceneo.pl/40544304jest super! Ale ze będziemy mieli kołyskę to odpuszczamy go i kupujemy ten http://m.pinkorblue.pl/babybjoern-le...8aAnT7EALw_wcB

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Nam się mata piankowa sprawdziła pół na pół, tzn to jest wspaniała rzecz, ale mamy kota i podrapał. Mamy dokładnie taką i nie rozlatuje się i jest mocna (ale kocich pazurów nie zatrzymała), zostawiliśmy ją dla drugiego dziecka https://www.fabrykawafelkow.pl/maty-...waApFCEALw_wcB
Brawa dla dziewczynki
Ja miałam też ta z fisher mate , fajna była teraz nie wiem czy będę kupować coś

A bujaczka nie miałam przy żadnym dziecku

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
Malpka a mam jeszcze niedyskretne pytanie, czy lekarz przy tym lozysku nie zabronil wspolzycia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi nie , jakby się odklejało to byłby zakaz pewnie
Tylko przy krwiaku miałam zakaz

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 15:25   #376
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Dzięki dziewczyny

Novakia a na co ja mam wydawać jak większość rzeczy już mam Albo nie mam na nie miejsca Przy synu kupowałam mebelki, urządzałam pokoik, a teraz zastanawiam się, czy starego z domu nie wyrzucić żeby więcej miejsca było
A serio to tylko sobie wzdycham Kołyskę mam upatrzoną za 260 zł, bujaczek kupię używany za 400 i wozek używany do 2500 chciałabym dostać. Plus dostawka dla starszaka 300 i pare takich bajerow dla oka jak ten rożek czy śpiworek No i ciuszki, ale właśnie w kartonie z rzeczami po synu siedzę Myślałam, ze będzie więcej unisex a tu same chłopięce prawie

Figa, makramowej pracowni nie znam, aż boję się wchodzić Jutro wypłata starego

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Małpka, ja bujaczka z TL używałam właśnie jako kołyski, żeby mieć syna przy sobie w kuchni, w salonie itp. Tylko jednego mi brakowało- kółek I stąd ta kołyska, a Babybjorn to już na trochę później (chyba)
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 15:28   #377
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
Jeju wy naprawde wydajecie tyle pieniedzy na takie rzeczy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie tak sobie myślę że może to ją dziwna jestem bo mi szkoda tyle kasy na chwilę ;p

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 19:04   #378
Hadise
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 638
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

jejku jak zimno ! Tylko koc i ciepła herbata

Czytałam gdzieś, że te wszystkie bujaczki są niezdrowe dla kręgosłupa dziecka. Ale nie pamiętam dokładnie co było przyczyną. Sama zastanawiam się na zakupem, rzeczywiście nie są najtańsze, ale wydają się bardzo przydatne.
Hadise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 19:13   #379
agatka553
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 890
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Zimno, zimno i paskudnie od popołudnia pada brrrr

Dziewczyny też tak macie, że jak jest Wam zimno to ból cycków się nasila, taki tkliwy przeszywający?

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
agatka553 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-19, 19:42   #380
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez Hadise Pokaż wiadomość
jejku jak zimno ! Tylko koc i ciepła herbata

Czytałam gdzieś, że te wszystkie bujaczki są niezdrowe dla kręgosłupa dziecka. Ale nie pamiętam dokładnie co było przyczyną. Sama zastanawiam się na zakupem, rzeczywiście nie są najtańsze, ale wydają się bardzo przydatne.
Ja np mam salon z kuchnią połączony i u mnie dzieci leżały w salonie na macie a ja je z kuchni widziałam więc minę sumie bujaczka nie byl potrzebny. W kuchni miałam puzzle piankowe rozłożone i jak chciały to na nich siedziały później żeby być przy mnie . Wszystko zależy od potrzeb

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez agatka553 Pokaż wiadomość
Zimno, zimno i paskudnie od popołudnia pada brrrr

Dziewczyny też tak macie, że jak jest Wam zimno to ból cycków się nasila, taki tkliwy przeszywający?

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
Mnie jeszcze wogole nie bolą

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 19:44   #381
sonnerin
Rozeznanie
 
Avatar sonnerin
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 892
GG do sonnerin
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez agatka553 Pokaż wiadomość
Zimno, zimno i paskudnie od popołudnia pada brrrr

Dziewczyny też tak macie, że jak jest Wam zimno to ból cycków się nasila, taki tkliwy przeszywający?

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
O taak, ja to czasami myślę, że zaraz mi sutki odpadną, tak mnie boli. Najgorsze, że dość często jest mi zimno, np. na dziale z nabiałem czy mięsem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie, by udało Ci się to osiągnąć.
~P.Coelho
<3

sonnerin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 19:50   #382
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez Hadise Pokaż wiadomość
jejku jak zimno ! Tylko koc i ciepła herbata

Czytałam gdzieś, że te wszystkie bujaczki są niezdrowe dla kręgosłupa dziecka. Ale nie pamiętam dokładnie co było przyczyną. Sama zastanawiam się na zakupem, rzeczywiście nie są najtańsze, ale wydają się bardzo przydatne.
Bo to prawda, unieruchamiaja dziecko a powinno ono jak najwiecej dzialac samemu na ziemi. Tylko rzeczywistość bywa inna😃 dziecko nie chce dlugo lezec na glebie bo nic nie widzi, drze sie bo chce na rączki a mama akurat musi zrobic tysiac rzeczy a lezaczek wtedy jest wybawieniem. Wszystko dla ludzi tylko z umiarem oczywiscie.

Rozumiem was poniekad co do tych szalenstw zakupowych ja mam trochę inne zdanie, i nie chciałoby mi sie bawic w sprzedawanie itp ale kazdy ma swoje przekonania i luz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Jeju jak sie dzis dobrze czulam! Nic nie bolalo, energia byla, chyba gnicie w domu mnie zabija😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 19:51   #383
M a g d a l e n a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 842
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Mistrzostwo świata - zakupiłam spodnie ciążowe jeszcze nigdy tak się nie cieszyłam z jeansów


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
M a g d a l e n a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 19:56   #384
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez M a g d a l e n a Pokaż wiadomość
Mistrzostwo świata - zakupiłam spodnie ciążowe jeszcze nigdy tak się nie cieszyłam z jeansów


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja tez wlasnie ostatnio! Podnieta jak nie wiem😂 jakie kupilas?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 20:19   #385
Hadise
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 638
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez M a g d a l e n a Pokaż wiadomość
Mistrzostwo świata - zakupiłam spodnie ciążowe jeszcze nigdy tak się nie cieszyłam z jeansów


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


gdzie kupiłaś ? Bo myślę, że jeszcze 2-3 tygodnie i się przydadzą
Hadise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 20:35   #386
M a g d a l e n a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 842
♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Kupiłam w H&M'ie, te cieńsze za 129,90 zł.
Wstawiam dwie fotki, bo na jaśniejszym kolorze widać jakie to spodnie. A zdecydowałam się na ciemniejsze.
Chciałam wziąć jeszcze te koszulki, ale one były spięte zabezpieczeniem i po zdjęciu została dziurka, wiec nie wzięłam. Ale za to kupiłam jeszcze skarpetunie
Myślę, że ze spodniami nie ma co czekać. Komfort jest nie do opisania. Mimo, że mieszczę się we wszystkie moje jeansy, to te są najwygodniejsze
IMG_8411.jpg
IMG_8412.jpg
IMG_8417.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez M a g d a l e n a
Czas edycji: 2017-09-19 o 20:38
M a g d a l e n a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 20:38   #387
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Slodkie skarpetki!

Ja mam dwie pary spodni jedne do pracy i jedne jeansy więcej nie kupuje bo nigdzie nie wychodze hahaha

Czuje malucha!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 20:51   #388
Hadise
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 638
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez M a g d a l e n a Pokaż wiadomość
Kupiłam w H&M'ie, te cieńsze za 129,90 zł.
Wstawiam dwie fotki, bo na jaśniejszym kolorze widać jakie to spodnie. A zdecydowałam się na ciemniejsze.
Chciałam wziąć jeszcze te koszulki, ale one były spięte zabezpieczeniem i po zdjęciu została dziurka, wiec nie wzięłam. Ale za to kupiłam jeszcze skarpetunie
Myślę, że ze spodniami nie ma co czekać. Komfort jest nie do opisania. Mimo, że mieszczę się we wszystkie moje jeansy, to te są najwygodniejsze
Załącznik 7242156
Załącznik 7242161
Załącznik 7242166


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Super są trzeba się wybrać do h&m na zakupy. Skarpetki śliczne <3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hadise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 20:52   #389
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Mówiłam, ze ciążowe spodnie to sztos jest w nich taaaak wygodnie

Ja sobie kupiłam te koszulki ostatnio - właśnie spięte i nie mam żadnych dziurek
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 20:56   #390
M a g d a l e n a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 842
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
Mówiłam, ze ciążowe spodnie to sztos jest w nich taaaak wygodnie

Ja sobie kupiłam te koszulki ostatnio - właśnie spięte i nie mam żadnych dziurek


Poprosiłam panią przy kasie żeby pokazała czy pod zabezpieczeniem nie będzie dziurki i niestety była a koszulki takie fajne...
Jeszcze muszę gdzieś zapolować na leginsy. Te z H&M'u nie są na mój tyłek. Elka jest za duża, a emka mam wrażenie, że mogłaby być luźniejsza. Mówię o tych za 4 dyszki. Były i chyba za 80 i cos ponad 100 ale już nie miałam siły na mierzenie. Dzisiaj nastawiłam się na jeansy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
M a g d a l e n a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-19 09:27:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:47.