Brwi-wszystkie problemy pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-12, 22:34   #1
angel1717
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 51

Brwi-wszystkie problemy pomocy!


Mam problem z brwiami po wielokrotnych nieudanych probach zmiany ich ksztalty wreszcie znalazlam odpowiedni .naturalny,jednakze wiele wloskow musialo mi odrosnac.po intensywnym uzyciu Taliki oraz olejku rycynowego rzeczywsicie odrosly jednak niektore zamiast w gore rosna w dol...pozatym popelnilam duzy blad i sama je podcielam
1.JAK SZYBKO ODRASNA PRZYCIETE BRWI I CZY JEST COS CO PRZYSPIESZY TEN PROCES???
2.polecacie przycinanie brwi???wiem ze najlepiej byloby udac sie do kosmetyczki ale boje sie ze zrobi mi za cienki brwi a ja lubie srednio grube, slyszalm tez o specjalnych salonach ale niestety w lodzi nie znalazlam takiego.
3.Czy podczas smarowania skory talika i olejkiem nalezy wykonywac jakies specjalne ruchy by wlos odrosl w odpowiednim kierunku?
4.wloski u jednej brwi kreca sie czy jest jakis sposob by na stale je ulozyc?
5,jakie preparaty polecacie w celu regulacji brwi(widzialm na youtubie specjalny przyrzad do ich przycinania?)oraz ich makijazu?zalezy mina tych najlepszych.
Z gory serdecznie DZIEKUJE!!!!
angel1717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 09:52   #2
isabela7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5
Dot.: Brwi-wszystkie problemy pomocy!

Witaj, polecam Ci odżywkę keratynową firmy GAL, w kapsułkach Twist off, przyciemni brwi i rzęsy, odżywi, wydłuży i zagęści. Pozdrawiam i powodzenia.
isabela7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 10:29   #3
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: Brwi-wszystkie problemy pomocy!

Cytat:
Napisane przez isabela7 Pokaż wiadomość
Witaj, polecam Ci odżywkę keratynową firmy GAL, w kapsułkach Twist off, przyciemni brwi i rzęsy, odżywi, wydłuży i zagęści. Pozdrawiam i powodzenia.
isabela7, gdzie kupujesz tą odżywkę keratynową?

Angel1717, wiem że niektóre firmy mają w swojej ofercie takie specjalne woski do stylizacji brwi, które właśnie mają za zadanie utrwalić brwi w pożądanym kształcie, i o ile się nie mylę, to chyba np w Inglocie było coś takiego Są też kredki do brwi z woskami.

Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 11:15   #4
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Brwi-wszystkie problemy pomocy!

Cytat:
Napisane przez angel1717 Pokaż wiadomość
Mam problem z brwiami po wielokrotnych nieudanych probach zmiany ich ksztalty wreszcie znalazlam odpowiedni .naturalny,jednakze wiele wloskow musialo mi odrosnac.po intensywnym uzyciu Taliki oraz olejku rycynowego rzeczywsicie odrosly jednak niektore zamiast w gore rosna w dol...pozatym popelnilam duzy blad i sama je podcielam
1.JAK SZYBKO ODRASNA PRZYCIETE BRWI I CZY JEST COS CO PRZYSPIESZY TEN PROCES???
2.polecacie przycinanie brwi???wiem ze najlepiej byloby udac sie do kosmetyczki ale boje sie ze zrobi mi za cienki brwi a ja lubie srednio grube, slyszalm tez o specjalnych salonach ale niestety w lodzi nie znalazlam takiego.
3.Czy podczas smarowania skory talika i olejkiem nalezy wykonywac jakies specjalne ruchy by wlos odrosl w odpowiednim kierunku?
4.wloski u jednej brwi kreca sie czy jest jakis sposob by na stale je ulozyc?
5,jakie preparaty polecacie w celu regulacji brwi(widzialm na youtubie specjalny przyrzad do ich przycinania?)oraz ich makijazu?zalezy mina tych najlepszych.
Z gory serdecznie DZIEKUJE!!!!
1. Wszystko to co przyspiesza proces wzrostu włosów, czyli wszelkie suplementy. Możesz też próbować oleje, odżywki itp.

2.Ja chodziłam do kosmetyczki, gdzie płaciłąm całe 6 zł. Nie był to żaden specjalny, wypasiony salon, gdzie bóg wie ile zapłącisz za regulację. Jak jej powiesz wprost, że chcesz grubsze brwi to takie Ci zrobi. Możesz też kupić specjalną brzytwę do brwi lub przycinać te włoski, które rosną w górę (zaczesać i ociąć powyżej górnej linii brwi). Innych nie polecam obcinać.

3.No raczej nie wykonuj ruchów pod włos, bo włosy są podatne na uszkodzenia.

4. Możesz je czesać, np. wymytą szczoteczką z tuszu. Możesz też na noc je delikatnie przetrzeć olejkiem rycynowym, gliceryną, czy wazeliną. Powinny się ułożyć. Staraj się nie spać na boku (uszkadzasz brwi poprzez pocieranie o poduszkę). Uważaj, żeby te specyfiki nie wpadły Ci do oka!

5. Do makijażu fajne jest zestaw do stylizacji z Essence. Ale tak samo dobrze sprawują się cienie w odpowiednim kolorze (matowe). Ten przyrząd to pewnie ta brzytwa, o której wspominałąm. Z nią też trzeba uważać. Jeden zły ruch i po brwiach

Pozdrawiam
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 11:48   #5
isabela7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5
Dot.: Brwi-wszystkie problemy pomocy!

Hej, znajdziesz w aptece bądź w sklepie zielarskim, myślę że w drogerich też powinny być, możesz też w sklepie internetowym http://esentia.pl/ , zarejestruj się i wrzuć GAL w wyszukiwakę poczytaj recenzję, też się tym zasugerowałam i nie żałuje, rozpatrywałam zakup Taliki do brwi i rzęś za cena mnie zniechęciła. Ja mam inny problem : kosmetyczka zeszpeciła moje brwi "regulując" je do cienkich nitek, po kapsułakch zaczynają odrastać, a dodam , że mam bardzo cienkie i rzadkie włoski. Nakadaj też na noc zamiennie odżywki do wlosów , na pewno nie zaszkodzą
isabela7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 14:12   #6
angel1717
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 51
Dot.: Brwi-wszystkie problemy pomocy!

Dziekuje za rady! prezesylam link do zdjecia brwi ktore mi sie podobaja to te megan z roku 2009.choc jeszce lepiej jakby byly grubsze...ale podoba mi sie sposob ich "uczesania" i przyciecia.uwazacie ze tak zrobione brwi wygladaj naturalnie???jak czesto trzeba poprawiac tak przyciete brwi?
http://www.google.com/imgres?imgurl=...ed=0CCAQ9QEwBA
angel1717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 13:27   #7
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Brwi-wszystkie problemy pomocy!

muszę cie zmartwić. moja koleżanka jeszcze w szkole zmasakrowała sobie brwi i niestety te, które zaczęły rosnąć w innych kierunkach nadal tak rosną. a minęło 10 lat. próbowała oczywiście wyrywać je zgodnie z kierunkiem wzrostu, ale to nic nie zmieniło.
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:15.