skora mieszana skomplikowana czyli-beznadziejna problemik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-03, 20:03   #1
chuda999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 48
Arrow

skora mieszana skomplikowana czyli-beznadziejna problemik


Otoz, nie wiem co mam robc z moja skora, ogolnie mam skore meszana, strefa t tlusta wlasciwie tylko broda i czolo, kolo nosa juz nie, tak po prostu sama z siebie mi sie przestala swiecic.Z racji tego, ze jestem teraz w niemczech woda jest tu troche inna niz w polsce jest zimno i musze uzywac kremu bo nawet czolo po myciu mam suche chocaz w dzien mi sie swieci.Twarz myje mydlem bambino juz od ponad pol roku bo inne zele nawet do cery wrazliwej podrazniaja mi zwlaszcza okolice nosa , na twarz aktualnie uzywam od dwoch dni kremu ziaja rumiankowa perfumowana , ale zanim zaczelam uzywalam kremu kozie mleko 2 tez z ziaji , eksperymentuje tak dlatego ze na czole wychodza mi pryszcze a nigdy tam nie mialam i myslalam ze to moze przez jakis krem, mam tez troche zapchane pory na czole ale watpie zeby od tego mi wychozily pryszcze bo na nosie tez mam i nic mi nie wychodzi mysle ze moje czolo potrzebuje oczysczenia ale jak mowilam wszystkie zele nawet te do wrazliwej mnie podrazniaja nawet jak naloze potem mocny krem nawilzajacy to i tak nawet na drugi dzien mam sciagnieta skore w polsce wogole nie uzywalam kremu i nie mialam sciagnietej a tu mam i mam nawet pryscze na czole, mysle ze to dlatego ze jest inna woda i jest zimno , a co do kremu to mialam tez physiogel ale piekly mnie po nim troche policzki i mialam troche czerwone ja najlepiej tolreuje krem nivea i bambino i te z ziaji tylko one po czasie mnie tez zapychaja teraz nie wiem jakiego kremu mam uzywac a jakeigos musze..... moze na pare dni przestac uzywac i zobaczyc od czego mi to wychodzi,, ale skora mi sie wysuszy,,,,, mam nadzieje ze ktos wogole mnie zrozumiala i chcialo sie wam tyle czytac........

Edytowane przez chuda999
Czas edycji: 2012-12-03 o 20:22
chuda999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 08:52   #2
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: skora mieszana skomplikowana czyli-beznadziejna problemik

Ja ogólnie jestem przeciwniczką kremów ziaji i nivea, mnie strasznie zapychają. Tobie polecałabym lekkie kremy nawilżające i stosowanie dwóch maseczek do twarzy - nawilżającą na suche części twarzy i z glinką na przetłuszczające się. Nie zapominaj o stosowaniu kremów na noc. A w sytuacji gdy masz wrażliwą skórę najlepiej jakbyś w ogóle odstawiła mycie twarzy wodą. Do cer wrażliwych głęboko zalecane jest stosowanie płynów micelarnych. Moim zdaniem rewelacyjny jest Bioderma różowy, który jest KWC na wizażu (i moim też!)
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 10:00   #3
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: skora mieszana skomplikowana czyli-beznadziejna problemik

albo myc buzke cethapilem bez uzycia wody, dla najwrazliwszych cer...
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 16:04   #4
chuda999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 48
Dot.: skora mieszana skomplikowana czyli-beznadziejna problemik

u mnie nie sprawdza sie niestety mycie twarzy plynem tylko woda z m ydlem...
chuda999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 20:48   #5
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: skora mieszana skomplikowana czyli-beznadziejna problemik

Cytat:
Napisane przez chuda999 Pokaż wiadomość
u mnie nie sprawdza sie niestety mycie twarzy plynem tylko woda z m ydlem...
A co się dzieje? Próbowałaś? Jaki miałaś? tylko nie mów, że bourjois... :P
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 09:49   #6
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: skora mieszana skomplikowana czyli-beznadziejna problemik

Jeśli na czole to może wina szamponu do włosów? Poczytaj o trądziku kosmetycznym
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 11:36   #7
MnemeE
Raczkowanie
 
Avatar MnemeE
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 94
GG do MnemeE Send a message via Skype™ to MnemeE
Dot.: skora mieszana skomplikowana czyli-beznadziejna problemik

Polecam wypróbować mydło Alepp do mycie twarzy, bardzo ładnie oczyszcza twarz, nie uczula mnie (a mam wrażliwą cerę) nie przesusza, jest w 100% naturalne. Jako maseczkę silnie oczyszczającą polecam Savon Noir (Marokańskie czarne mydło), maseczka ta dogłębnie i mocno oczyszcza naszą skórę. Mydło Alepp i Savon Noir możesz zakupić na internecie, bardzo często obydwa produkty są dostępne u jednego sprzedawcy, więc i oszczędność na przesyłce będzie Jeżeli chodzi o nawilżanie skóry twarzy, bardzo polecam krem nawilżający Physiogel (również do wrażliwych cer), dostępny w aptekach, pojemność 75 kosztuje około 40zł i starcza na 4-5 miesiący więc się opłaca. Poza tym świetnyjest olejek arganowy, szybko się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy, nie zapycha, bardzo poprawia stan skóry.
MnemeE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-06, 12:17   #8
mereo
Rozeznanie
 
Avatar mereo
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 745
Dot.: skora mieszana skomplikowana czyli-beznadziejna problemik

Mi cetaphil i physiogel nic nie daje, nic nie zmywa.
Zaji jeszcze nic nie próbowałam ale zamierzam wypróbować ich żel do mycia.
Potwierdzam, Nivea zapycha. Jedyny który mi nie szkodził ( z nivei) to był Nivea Soft.
Co do kremów. Kiedyś ktoś mi polecił stosowanie dróch róznych kremów na różne partie twarzy - ale jakoś nie widzę różnicy, może kwestia kremu.
__________________

Blogguję:

http://lupus-pilum-mutat.blogspot.com/

Lupus pilum mutat
, non mentem.
--------------------------------------------------------------
http://paper-glass-project.blogspot.com/
mereo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 13:10   #9
chuda999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 48
Dot.: skora mieszana skomplikowana czyli-beznadziejna problemik

hey ja pisalam ze uzywalam tego kremu z physiogel ale mnie podraznil na polikach

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

ja mialam jakis z ziaji sopot spa ale moja skora jest po prostu jakas taka zwykla staroswiecka i po prostu musze myc ja woda z mydlem bambino i zadnych kombinacji bo jak mylam plynem micelarnym to troche mialam zanieczyszczona po czasie bo ja mam skore tlusta na czole i brodzie i moim zdaniem do takich skor (z pryszczami) tyko woda....
chuda999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 11:05   #10
MnemeE
Raczkowanie
 
Avatar MnemeE
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 94
GG do MnemeE Send a message via Skype™ to MnemeE
Dot.: skora mieszana skomplikowana czyli-beznadziejna problemik

Cytat:
Napisane przez chuda999 Pokaż wiadomość
hey ja pisalam ze uzywalam tego kremu z physiogel ale mnie podraznil na polikach

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

ja mialam jakis z ziaji sopot spa ale moja skora jest po prostu jakas taka zwykla staroswiecka i po prostu musze myc ja woda z mydlem bambino i zadnych kombinacji bo jak mylam plynem micelarnym to troche mialam zanieczyszczona po czasie bo ja mam skore tlusta na czole i brodzie i moim zdaniem do takich skor (z pryszczami) tyko woda....
Oj jeżeli Physiogel cię podrażnił tu musisz wypróbować innych aptecznych, kremów, widać masz baaardzo wrażliwą cerę. Z tego co wiem to Iwiostin i Bioderma mają skuteczne kremy. Myślę że warto przeglądnąć KWC.
MnemeE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:37.