wosk bezpaskowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-23, 14:52   #1
dancerdhq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 67

wosk bezpaskowy


Cześć.

Czy ktoras z was uzywa wosku bezpaskowego i moze opowiedziec cos na temat jego skuteczności?

Ogólnie mam problem z depilacja. Maszynki mnie podrażniają, kremy do dep. nie dzialają a wosk z paskami nie wyrywa mi wloskow, co wiecej robi siniaki.

Zastanawiam się nad woskiem bezpaskowym ale nie wiem czy skoro wosk z paskami nie daje rady to czy bezpaskowy cos zmieni. Mozliwe ze to brak moich umiejetnosci co do zrywania plastrow sprawia, ze nie moge usunac wloskow, moze przy wosku bezpaskowym technika nie jest az tak wazna, zwlaszcza ze jest to metoda mniej bolesna wiec mozna w tym samym miejscu kilka razy probowac.

Czy są wsrod was, ktore rowniez nie dawaly rady z plastrami a wosk bezspaskowy ich wybawil? Zastanawiam sie nad kupnem ale koszt wynosi ponad 70 wiec wolalabym sie poradzic najpierw was.
dancerdhq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 19:27   #2
_____
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 26
Dot.: wosk bezpaskowy

A dlaczego nie laser? Chodzi o względy finansowe?
_____ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 22:17   #3
dancerdhq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 67
Dot.: wosk bezpaskowy

zdecydowanie tak, zwlaszcza ze nie mam na mysli depilacji jednego miejsca np. nog, tylko wszystkie inne tez. Moze jak bede pracowac i zarabiac to sie zdecyduje na taki luksus ale narazie musze radzic sobie innymi metodami i szukam najlepszej, domowej
dancerdhq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 07:25   #4
santa_evita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 87
Dot.: wosk bezpaskowy

a myślałaś może o paście cukrowej? wychodzi znaaaacznie taniej, efekty takie same i metoda również bezpaskowa
santa_evita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 00:27   #5
dancerdhq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 67
Dot.: wosk bezpaskowy

slyszalam, ze jest to bardziej bolesne a przede wszystkim trzeba miec wprawę. Skoro nie udaje mi sie to z plastrami to jest bardziej prawdopodobne, ze ta metoda rowniez moze okazac sie dla mnie nieskuteczna (o ile to co slyszalam to faktycznie prawda - ogladalam o tym program w tv)
dancerdhq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 19:50   #6
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: wosk bezpaskowy

Cytat:
Napisane przez dancerdhq Pokaż wiadomość
slyszalam, ze jest to bardziej bolesne a przede wszystkim trzeba miec wprawę. Skoro nie udaje mi sie to z plastrami to jest bardziej prawdopodobne, ze ta metoda rowniez moze okazac sie dla mnie nieskuteczna (o ile to co slyszalam to faktycznie prawda - ogladalam o tym program w tv)
Pasta cukrowa bardziej bolesna? Absolutnie nie Pastą usuwasz włosy w tą stronę jak rosną, a nie w przeciwną jak w plastrach stąd mniejsza bolesność. Wypróbowane Parę razy i się wyćwiczysz pastą, to naprawdę nie jest takie trudne, choć czasochłonne z początku. Możesz też iść do kosmetyczki i podpatrzyć jak ona to robi, a potem sama w domu poćwiczyć.

Chciałabym dodać, że masz może kiepskiej jakości drogeryjne plastry?

Edytowane przez Agnieszka987
Czas edycji: 2013-03-28 o 19:52
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 07:31   #7
_____
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 26
Dot.: wosk bezpaskowy

Poczytaj sobie:
https://wizaz.pl/Pielegnacja/Trendy-.../Pasta-cukrowa
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=57463
Jest bardzo łatwa do zrobienia (co Ci szkodzi spróbować?), ale depilacja wymaga cierpliwości.
_____ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-30, 12:22   #8
dancerdhq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 67
Dot.: wosk bezpaskowy

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Pasta cukrowa bardziej bolesna? Absolutnie nie Pastą usuwasz włosy w tą stronę jak rosną, a nie w przeciwną jak w plastrach stąd mniejsza bolesność. Wypróbowane Parę razy i się wyćwiczysz pastą, to naprawdę nie jest takie trudne, choć czasochłonne z początku. Możesz też iść do kosmetyczki i podpatrzyć jak ona to robi, a potem sama w domu poćwiczyć.

Chciałabym dodać, że masz może kiepskiej jakości drogeryjne plastry?
sprobuje bo juz brak mi sil co do maszynek, ale wlasnie nie moge isc do kosmetyczki bo nie dosc ze musze zainwestowac w nią to i pozniej produkty, niestety jestem tylko biedna studentką i obecnie nie moge sobie na to pozwolic.

kupowalam roznych firm, i veet i jakies tansze i w obu przypadkach brak efektu, w dodatku mam wosk, podgrzewacz i plastry i rowniez to samo...wiec mam wrazenie, ze to brak moich umiejetnosci albo mam tępy zarost.

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Cytat:
Napisane przez _____ Pokaż wiadomość
Poczytaj sobie:
https://wizaz.pl/Pielegnacja/Trendy-.../Pasta-cukrowa
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=57463
Jest bardzo łatwa do zrobienia (co Ci szkodzi spróbować?), ale depilacja wymaga cierpliwości.
dziekuje na pewno poczytam, no nie ukrywam ze przy tylu nieudanych probach depilacji brak mi juz cierpliwosci ale trzeba probowac dalej:p

Edytowane przez dancerdhq
Czas edycji: 2013-03-30 o 12:20
dancerdhq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:05.