Powrót do naturalnego koloru włosów- problem - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-06, 21:44   #31
kaśa.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 16
Powrót do naturalnego koloru, pomocy! :(

Mój naturalny kolor włosów, do ktorego chcę powrócić po nieudanej koloryzacji Castingiem l'oreala to- średni brąz. Zafarbowałam włosy na ciemny brązi wyszedł czarny, a w dodatku nie zmył się po 24 myciach tak jak obiecuje producent! Obecnie mam jakieś 10 cm odrosty a resztę włosów ciemnobrązowych, gdyż kolor się trochę 'sprał'. Odrosty wyglądają nienajlepiej, chociaż nie rzucają sie az tak bardzo w oczy. Czy mogę zrobić coś, żeby ukryć te odrosty chociaż odrobinkę? Chcę koniecznie wrócić do swojego naturalnego koloru! Może jakieś pasemka? Pomóżcie.
kaśa. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 07:39   #32
hannie
Raczkowanie
 
Avatar hannie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 57
Dot.: Powrót do naturalnego koloru, pomocy! :(

Cytat:
Napisane przez kaśa. Pokaż wiadomość
Mój naturalny kolor włosów, do ktorego chcę powrócić po nieudanej koloryzacji Castingiem l'oreala to- średni brąz. Zafarbowałam włosy na ciemny brązi wyszedł czarny, a w dodatku nie zmył się po 24 myciach tak jak obiecuje producent! Obecnie mam jakieś 10 cm odrosty a resztę włosów ciemnobrązowych, gdyż kolor się trochę 'sprał'. Odrosty wyglądają nienajlepiej, chociaż nie rzucają sie az tak bardzo w oczy. Czy mogę zrobić coś, żeby ukryć te odrosty chociaż odrobinkę? Chcę koniecznie wrócić do swojego naturalnego koloru! Może jakieś pasemka? Pomóżcie.
najczęstszy problem... ciemne brązy zawsze wychodzą czarne... jak na razie pozostaje ci płukać włosy sokiem z cytryny i czekac az beda na tyle jasne i w miare rowne kolorystycznie zeby nalozyc jasniejsza farbe, z pasemkami nie ryzykuj bo dlugosci moga byc rude a odrosty platynowe
hannie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 00:26   #33
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Powrót do naturalnego koloru, pomocy! :(

Cytat:
Napisane przez hannie Pokaż wiadomość
najczęstszy problem... ciemne brązy zawsze wychodzą czarne... jak na razie pozostaje ci płukać włosy sokiem z cytryny i czekac az beda na tyle jasne i w miare rowne kolorystycznie zeby nalozyc jasniejsza farbe, z pasemkami nie ryzykuj bo dlugosci moga byc rude a odrosty platynowe
pierwszy raz slysze...ze ciemnie brazy wychodza zawsze czarne..chyba nie mowisz o farbach profesjonalnych ..hannie?
poza tym..od kiedy to sok z cytryny, ma dzialanie dekoloryzacyjne?
jak sok z cytryny potrafi "rozruszac" chemiczny pigment?
skad takie wiadomosci?
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 08:07   #34
kaśa.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: Powrót do naturalnego koloru, pomocy! :(

wczoraj byłam u fryzjerki podciąć końcówki i zapytałam przy okazji co mi proponuje na te odrosty, no co z nimi zrobić! Powiedziała, że ona to mi radzi przefarbować się na blong, bo odrosty w takim kolorze najładniej prezentowałyby się przy blondzie... :/ Zapytałam zatem, jak wg. niej będę wyglądała w blondzie, a ona na to, że chyba ninajlepiej. No i koniec dyskusji. To już trzeci fryzjer, który nie potrafi mi pomóc. Ehh, gdyby udało mi się chociaż odrobinę rozjaśnić włosy!
kaśa. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 20:57   #35
hannie
Raczkowanie
 
Avatar hannie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 57
Dot.: Powrót do naturalnego koloru, pomocy! :(

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
pierwszy raz slysze...ze ciemnie brazy wychodza zawsze czarne..chyba nie mowisz o farbach profesjonalnych ..hannie?
poza tym..od kiedy to sok z cytryny, ma dzialanie dekoloryzacyjne?
jak sok z cytryny potrafi "rozruszac" chemiczny pigment?
skad takie wiadomosci?

z własnego doświadczenia zawodowego...

jesli chodzi o sok z cytryny. nie ma ona wlasciwosci dekoloryzacyjnych ale pomaga w szybszym wyplukiwaniu pigmentu i jest jednym ze skladnikow srodków dekoloryzujących ( nie mylic z rozjasniaczem)
hannie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 08:40   #36
annnuuu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 41
Powrót do naturalnego koloru włosów- problem

Witam.
Wczoraj przefarbowałam włosy z zamiarem powrotu do naturaalnego.
Farba z garniera jasny blond 6, a dodam, ze wczesniej miałam blond pasemka. Włoski wyszły ciemne, czekoladowe, nieładne. Na opakowaniu pisze , ze do 6-8 myc i farba 'zejdzie', ale niestety chciałabym wczesniej. ewentualnie chciałabym zrobic sobie pasemka zeby sie troszeczke rozjasnic i pytanie jest takie, czy nie wyjdą rude?
Boje sie rowniez, ze po tych paru myciach tez bd rude.

Pozdrawiam.
annnuuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 12:44   #37
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Powrót do naturalnego koloru włosów- problem

Cytat:
Napisane przez annnuuu Pokaż wiadomość
Witam.
Wczoraj przefarbowałam włosy z zamiarem powrotu do naturaalnego.
Farba z garniera jasny blond 6, a dodam, ze wczesniej miałam blond pasemka. Włoski wyszły ciemne, czekoladowe, nieładne. Na opakowaniu pisze , ze do 6-8 myc i farba 'zejdzie', ale niestety chciałabym wczesniej. ewentualnie chciałabym zrobic sobie pasemka zeby sie troszeczke rozjasnic i pytanie jest takie, czy nie wyjdą rude?
Boje sie rowniez, ze po tych paru myciach tez bd rude.

Pozdrawiam.
nie ruszaj tego

farby i w ogóle garniery się bardzo szybko zmywają z włosów więc lepiej poczekaj, myj głowe czesciej i będzie po problemie - wiem po sobie, miałam na głowie 7ke na początku ciemny brąz a po pary myciach to samo co na opakowaniu i już zostaje

będziesz ruszac to tylko namieszasz, poczekaj aż się zmyje i wtedy decyduj co dalej
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-28, 15:25   #38
cat_on_de_road
Raczkowanie
 
Avatar cat_on_de_road
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 203
Dot.: Powrót do naturalnego koloru, pomocy! :(

sum sumarum nie znalalazm tu odpowiedzi na pytanie

od ok 3 lat farbuje wlosy na ciemny brąz. Od kilku miesiecy zrzucam kolor, ale juz trudno mi wytrzymac te odrosty co z nimi zrobic, aby nie byly tak widoczne (pracuję na stanowisku, gdzie liczy sie dobry wyglad, bo reprezentuje firmę i na co dzien widuje sie z szefową!) i jednoczesnie aby aby kolor np szamponetki nie zostawal na zbyt długo na 'nowych' wlosach? Palette i Marion szampon do 24 myc po prostu nie spierały się do końca
co zrobic???

nie chcę farbowac na nowo, zalezy mi własnie aby nowe włosy były zdtrowe... bo nei chodzi tylko o kolor, ale o jakosc moich włosów
__________________
powoli sie rozglądam za małymi zmianami w życiu codziennym...

P.S. Nie bądź trollem!

Edytowane przez cat_on_de_road
Czas edycji: 2009-03-28 o 15:27
cat_on_de_road jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 14:05   #39
Oddycham
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 296
Powrót do swojego ...

Witam ...


Mam włosy ciemne ... kiedyś przefarbowałam się na bardzo jasny blond po czym znowu wróciłam do ciemnych włosów .
Niestety farba (szampon)mi wypłowiała ,a kolor blond nawet na farbowanych włosach się przebija robiąc z nich ,,mysie''.

Chciałam więc zafarbować włosy normalną farbą ... taką żeby kolor był zbliżone do moich .
Niestety nigdzie nie moge znaleźć odpowiedniej farby ,a raczej odpowiedniego odcienia.

Jaka farba była by odpowiednia ?
(dodaje zdjęcia moich włosów ...te jaśniejsze to kolor którego chce się pozbyć)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0058.jpg (132,9 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0111.jpg (153,4 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0110.jpg (133,7 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0108---Kopia.jpg (48,4 KB, 29 załadowań)
__________________




Chciałabym być Tobą ...wiesz ?
Oddycham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 11:25   #40
Oddycham
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 296
Dot.: Powrót do swojego ...

Nikt nie doradzi ?
__________________




Chciałabym być Tobą ...wiesz ?
Oddycham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 17:24   #41
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Powrót do swojego ...

aj musisz sie liczyc tym ze farba sie szybciej wyplukala bo mialas rozjasniane wlosy (oslabione). rozumiem ze to pierwsza ciemna farba na tych blond tak? kazda farba sie splukuje w wiekszym lub mniejszym stopniu. co do brazowych farb ja lubilam brazy z garniera. jednak trwaloscia wole loreal. poszukaj odcieni brazowych z nazwa "chlodny" "popielaty braz"
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-22, 18:50   #42
Oddycham
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 296
Dot.: Powrót do swojego ...

Nie ...już drugi raz farbowałam...
Dziękuje za odpowiedź : )

Poszukam jakiegoś chłodnego brązu chociaż patrząc na wątek ,, Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie.'' ciężko będzie znaleźć
No ale kto szuka ten znajdzie
Podobno
__________________




Chciałabym być Tobą ...wiesz ?
Oddycham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 14:26   #43
anastazja888
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 16
Dot.: Powrót do swojego ...

Ja osobiście jak patrze na te zdjęcia to fajny masz ten kolorek może jakiś średni brąz , naturalny bądź orzechowy blond coś w tej tonacji żeby nie bardzo zmienił Twój kolorek włosów bo jest naprawde fajny .. ja teraz jestem w takiej sytuacji co Ty na początku .. rozjaśniam ju od ponad roku włoski a to strasznie męczące dla mnie a za razem moich włosów .. ciągłe malowanie odrostów co osłabia kondycje włosów ale nie wiem jak wrócić do kolorku bliżonego do mojego .. boję się pomalować jakąś farbą bo mam baaardzoooo jasne to po 1 nie wiem cy ciemniejszy bd pasował a po 2 nie wiem czy wgl coś fajnego by wyszło
anastazja888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 14:40   #44
Oddycham
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 296
Dot.: Powrót do swojego ...

Ja właśnie chce już ostatni raz zafarbować włosy tak żeby odrosty był podobne do tego koloru na który zafarbuje.
Chce raz na zawsze skończyć z farbowaniem bo moje włosy są teraz matowe , rozdwajają się i do tego wypadają jak szalone.
__________________




Chciałabym być Tobą ...wiesz ?
Oddycham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 05:32   #45
Nieoficjalnie
Zakorzenienie
 
Avatar Nieoficjalnie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 430
Powrót do naturalnego koloru włosów - średni blond

Mam dość przygód z koloryzacją. Chciałabym wrócić do swojego naturalnego koloru, ale nie mam pojęcia jak się za to zabrać.

Obecnie na głowie mam nieudanie rozjaśnione farba włosy - mają kolor żółtego blondu wpadającego w rudy

Kupiłam farbę Wellaton średni blond, ale po przeczytaniu opinii na jej temat na wizażu - przestraszyłam się i chyba z niej zrezygnuję.

Czy ktoś mógłby mi polecić farbę o kolorze naturalnego średniego blondu, która mi nie wyjdzie na włosach na czarno, będzie wyglądać naturalnie i dzięki niej przestanę w końcu farbować moje i tak już zniszczone i zmęczone włosy...?
__________________
Tydyrytkom
Nieoficjalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 13:03   #46
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Powrót do naturalnego koloru włosów - średni blond

Tu dziewczyna miala podobny problem:https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post20075294
Nie wiem, czy taki kolor cie zadowala...?
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 10:49   #47
Ina87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 159
Powrót do naturalnego koloru.

Od jakiegoś czasu mam ochotę wrócić do swojego naturalnego koloru włosów (średni blond), tylko mam pewien problem. Od czaasów liceum (teraz kończę studia) zawsze je farbowałam. Teraz mam takie jakby brązowe a w słońcu mienią się na bordo.

Mam już odrosty, włosy do ramion ale nie będę czekać, aż mi same odrosną. Bo to trochę nieestetyczne.

Nie chcę ich odbarwiać, bo potem sobie z nimi nie poradzę. Czy fryzjer jest w stanie tak mi ufarbować włosy aby były choć w miarę podobne do naturalnego? Jedna fryzjerka powiedziała mi, że trzeba zacząć od rudych pasemek. Tylko, że ja nie mam tyle kasy, żeby co jakiś czas chodzić na pasemka.
Dlatego pomyślałam o koloryzacji.

Co o tym myślicie?
Ina87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 12:21   #48
natasha325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: słupsk
Wiadomości: 87
Dot.: Powrót do naturalnego koloru.

Cytat:
Napisane przez Ina87 Pokaż wiadomość
Od jakiegoś czasu mam ochotę wrócić do swojego naturalnego koloru włosów (średni blond), tylko mam pewien problem. Od czaasów liceum (teraz kończę studia) zawsze je farbowałam. Teraz mam takie jakby brązowe a w słońcu mienią się na bordo.

Mam już odrosty, włosy do ramion ale nie będę czekać, aż mi same odrosną. Bo to trochę nieestetyczne.

Nie chcę ich odbarwiać, bo potem sobie z nimi nie poradzę. Czy fryzjer jest w stanie tak mi ufarbować włosy aby były choć w miarę podobne do naturalnego? Jedna fryzjerka powiedziała mi, że trzeba zacząć od rudych pasemek. Tylko, że ja nie mam tyle kasy, żeby co jakiś czas chodzić na pasemka.
Dlatego pomyślałam o koloryzacji.

Co o tym myślicie?

mysle, ze albo dekoloryzacja i potem farba jakas, zalezy jaki kolor po tej dekoloryzacji wyjdzie albo rozjasnienie stopniowe. ja tak zrobilam z czarnych farbowanych do jasnego koelzance, fakt ze sie poniszczyly ale bardzo mnie zdziwilo ze tak odbarwilo ten czarny kolor, za pierwszym razem byl taki jasny rudy a pozneij na blond
natasha325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 16:39   #49
Ina87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 159
Dot.: Powrót do naturalnego koloru.

No właśnie nie bardzo odpowiada mi dekoloryzacja Wiem, że to na moje włosy źle podziała
Ina87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-17, 17:07   #50
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Powrót do naturalnego koloru.

a ja chodze z odrostem i nie wiem jak wytrzymam do całkowitego odrośnięcia włosów(( w sumie to nie mam innego wyboru... dekoloryzacja mi nie pomoze bo mialam tyle kolorow i niedawno zeszlam z czerni do blondu, a ufarbowac wlosy na kolor zblizony do naturalnego tez byloby ciezko bo mam blond taki mysi (naturalny)
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 17:17   #51
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Powrót do naturalnego koloru.

my na wątku powrotu do naturalnych wszystkie chodzimy z odrostami
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 18:32   #52
Ina87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 159
Dot.: Powrót do naturalnego koloru.

Póki co bardzo się nie odróżniają od tych farbowanych. Zobaczymy jak długo wytrzymam.
Ina87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 19:36   #53
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Powrót do naturalnego koloru.

Ja wytrzymuje! Mam włosy za połowę pleców sporo, dół naprawdę ciemny a góra jasny brąć do końcówki ucha Chodzę tylko w kucyku.
Mam zamiar ściąć je do ramion,albo krócej za dwa tygodnie żebym miała praktycznie już tylko swoje, naprawde szybko to zleciało. Na początku mi to przeszkadzało-uczucie zaniedbania, ale z czasem się przyzwyczaiłam i czułam dobrze. Robiłam sobie takiego irokeza, kucyk i nikt się nie przyglądał odrostą.
Moim celem były włosy do pasa, już 3 razy zrezygnowałam z obcięcia. Ale moim celem powinno być piękno, a mam cienkie włosy i lepiej mi będzie pewnie w krótkich, mniej zachodu (musze myć głowę codziennie) , wcale długie nei oznaczają więcej fryzur.
A naturalny kolor na początku mi się nie podobał, taki szary bez blasku.Ale chyba zawsze tak na początku się wydaje, a teraz pięny brązik, refleksy złote
Naturalnie i pięknie będzie po obcięciu.
Odwagi potrzeba!
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."

Edytowane przez zabciajs
Czas edycji: 2010-10-13 o 19:38
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:22.