Jaki Krem do cery przetłuszczającej się w strefie T, z zaskórnikami i leciutkim trąd. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-10, 12:08   #1
xMouz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1

Jaki Krem do cery przetłuszczającej się w strefie T, z zaskórnikami i leciutkim trąd.


Witam Wizzazanki
Przybywam tutaj prosząc was o pomoc
Mam skończone 14 lat, i moja skóra jest dosyć sporo przetłuszczona w strefie T. Mam zaskórniki na nosie, oraz brodzie. Policzki nie są przesuszone, ani nie są "usmalcone" po prostu zwykłe. Chcialam zakupić jakiś krem, który ani nie wysuszy mojej cery, lecz sprawi, że nie będzie sie już tak świecić, oraz żeby nie zatykał porów, walczył z zaskórnikami i trądzikiem. Tak, dosyć duże wymagania
Dlatego bardzo was proszę o pomoc, bo nie chce na starość mieć zniszczonej cery, i żeby te kosmetyki były w przystępnej cenie, i nie były testowane na zwierzętach
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Dodam również, że rozważałam takie propozycje :
antybakteryjny krem siarkowa moc
oriflame z wyciagiem z drzewa herbacianego Tea Tree
Bielenda ogórek i limonka
Garnier czysta skóra, krem nawilżający
Ziaja krem ogórkowy
Farmix krem wiesiołkowy z witaminą E
xMouz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 13:22   #2
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Jaki Krem do cery przetłuszczającej się w strefie T, z zaskórnikami i leciutkim

Ja mogę od siebie polecić kosmetyki Galanea, są całkiem niezłe, nie zapychają porów, lekko matują, bardzo fajnie nawilżają i szybko się wchłaniają
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 12:49   #3
intimone
Raczkowanie
 
Avatar intimone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 207
Dot.: Jaki Krem do cery przetłuszczającej się w strefie T, z zaskórnikami i leciutkim

Cytat:
Napisane przez xMouz Pokaż wiadomość
Witam Wizzazanki
Przybywam tutaj prosząc was o pomoc
Mam skończone 14 lat, i moja skóra jest dosyć sporo przetłuszczona w strefie T. Mam zaskórniki na nosie, oraz brodzie. Policzki nie są przesuszone, ani nie są "usmalcone" po prostu zwykłe. Chcialam zakupić jakiś krem, który ani nie wysuszy mojej cery, lecz sprawi, że nie będzie sie już tak świecić, oraz żeby nie zatykał porów, walczył z zaskórnikami i trądzikiem. Tak, dosyć duże wymagania
Dlatego bardzo was proszę o pomoc, bo nie chce na starość mieć zniszczonej cery, i żeby te kosmetyki były w przystępnej cenie, i nie były testowane na zwierzętach
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Dodam również, że rozważałam takie propozycje :
antybakteryjny krem siarkowa moc
oriflame z wyciagiem z drzewa herbacianego Tea Tree
Bielenda ogórek i limonka
Garnier czysta skóra, krem nawilżający
Ziaja krem ogórkowy
Farmix krem wiesiołkowy z witaminą E
Jesli masz problem tylko z strefie T a policzki są wporządku to nie polecałabym ci raczej komsetyków "siarkowa moc" bo one mogą ci bardzo przesuszyc policzki.
Garniera też odradzam i to bardzo.. Ja osobiście mam z nim złe doświadczenia i wiele moich znajomych tez miało stosując Garniera..
Co do ziaji ogórkowej nic ci nie pomoże.. Jeśli chodzi o ziaje to moge polecić krem herbikaplant z białą herbatą, jest dobry nie zapycha porów i nie powoduje powstawania nowym zmian skórnych, no i nawilża.. Ale za to nie działa bardzo na znikanie zaskórników czy innych zmian skórnych. Do tego potrzebne już są bardziej zaawansowane kremy, np dermokosmetyki, które bardzo polecają ddziewczyny na wizażu..
intimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 19:21   #4
ewelus30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki Krem do cery przetłuszczającej się w strefie T, z zaskórnikami i leciutkim

Bardzo Was proszę o wypełnienie szybciutkiej i przyjemnej ankiety dotyczącej kremów do twarzy

http://moje-ankiety/respond-37482.html

Jeśli link się nie otwiera to skopiujcie go proszę do Waszej przeglądarki
Z góry bardzo dziękuje!

Edytowane przez ewelus30
Czas edycji: 2013-02-13 o 20:01 Powód: zły link
ewelus30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:14.