Czy jest sens zacząć usuwać tatuaż ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-26, 01:54   #1
Marika12399
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1

Czy jest sens zacząć usuwać tatuaż ?


Witajcie dziewczyny! Założyłam ten wątek ponieważ mam spory problem, otóż 3 lata temu zrobiłam sobie duży tatuaż na ramieniu. Proszę nie oceniacie mnie, tatuaż nie był zrobiony nagle pod wpływem emocji, mam już kilka w innych miejscach i ogólnie lubię tatuaże. Miałam gorszy czas, dlatego zrobiłam to szybciej niż planowałam( pochwałam rodziców,zginęli w wypadku)

niestety tatuazysta mi trochę spartolił, nie jestem z niego zadowolona, nie lubię na niego patrzeć. Zastanawiam się bardzo intensywnie nad laserem. Szukałam na różnych forach, ale większość to reklamy i jakieś sponsorowane polecenia. Jak wiadomo nie jest to mały koszt i bardzo bym chciała wybrać miejsce gdzie na prawdę mogę liczyć na pomoc i nie wywalić kasy w błoto, długo na to odkładałam.Czy któraś z Was usuwała tatuaż? Pozdrawiam Was serdecznie i liczę na odzew
Marika12399 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 18:54   #2
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: Czy jest sens zacząć usuwać tatuaż ?

Jak duży jest tatuaż? w sensie czy dużo się dzieje na tej ręce? nie myślałaś o przeróbce zamiast wywalać tysiące na usuwanie które boli bardziej niż samo zrobienie tatuażu i nie usuwa w 100%(z tego co widziałam) Odpowiadając na Twoje pytanie, nie usuwałam ale często oglądam programy tatuażystów i pięknie zakrywają stare jakieś brzydkie lub nieudane
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 16:00   #3
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Czy jest sens zacząć usuwać tatuaż ?

W tej chwili najskuteczniejszy jest laser pikosekundowy, ale również odpowiednio droższy. W czerwcu mam pierwsze podejście i nadzieję zamknąć się w 4-5 sesjach. W przypadku coveru też dobrze stary tatuaż trochę wywabić, żeby nie prześwitywał.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-19, 16:45   #4
gorzka prawda
Zadomowienie
 
Avatar gorzka prawda
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 147
Dot.: Czy jest sens zacząć usuwać tatuaż ?

Usuwałam tatuaż laserem cutera (pikosekundowy) 4 zabiegi i nie ma śladu. Tatuaż nie był duży, ale nie był to kontur, tylko wypełnienie. Bezpośrednio po zabiegu lekka opuchlizna, która schodziła na drugi dzień, żadnych blizn i sączących się ran, tylko strupek w miejscu tatuażu, który po około tygodniu powoli odpadał, a tatuaż za każdym razem był coraz mniej widoczny.
__________________
(...) prawda jest gorzka bez pociechy,
którą daje nadzieja (...)
Eduard Bass



gorzka prawda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-19 17:45:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:48.