Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010 cz.IV - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Który weekend wakacyjny najbardziej Ci pasuje?
23-24.07 5 29,41%
30-31.07 4 23,53%
6-7.08 3 17,65%
13-14.08 1 5,88%
20-21.08 3 17,65%
27-28.08 1 5,88%
Głosujący: 17. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-24, 12:17   #2071
Misiulka1
Zadomowienie
 
Avatar Misiulka1
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 1 579
GG do Misiulka1
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Hej

My po spacerku, dziś było ładnie, było bo już naszły chmury i zaczął padać snieg.

hd straszne widomości
jaszczka gratuluję ząbka
muminek pewnie, ze pamiętamy
anuszka
poza tym, zaczynam przez was łapać doła jedna za drugą na wychowawczy idą, chyba będzie więcej mamuś na wychowawczym niż pracujących

hd mówisz, ze przedłużyłaś sobie pobyt w domu też wychowawczy??? czy jakieś inne rozwiązanie???
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37df9h12fl2n2e.png

29tc - 1230g
33tc - 1919g
37tc - 2538g
40t3d - 3440g, 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw4pc0z1lc1asm8.png
Misiulka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 12:19   #2072
scoobs
Rozeznanie
 
Avatar scoobs
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 742
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Jaszczka, gratuluje zabka. Szkoda,, ze one musza wychodzic w takich bolach. Moj Ali nie ma jeszcze zebow ale wczoraj i dzisiaj marudzi jak najety.
Muminek, zazdroszcze takich drzemek, co ja bym dala, zeby Alex chociaz jedna dwugodzinna drzemke mial w ciagu dnia
scoobs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 12:27   #2073
AGAMARCIO
Zadomowienie
 
Avatar AGAMARCIO
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 1 266
GG do AGAMARCIO
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

jaszczuś gratuluję ząbka ale zarazem współczuję gorączki i że Patryś się tak męczy
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlzbmhfwta0n05.png

09.08.2010r.g.7.35 2490g 51cm -Karolinka Nasze szczęście
AGAMARCIO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 12:27   #2074
sylviasol
Rozeznanie
 
Avatar sylviasol
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 526
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Gratuluję 1 ząbka my wciąż czekamy Niki chyba szybciej zacznie raczkować niż ten ząb zdecyduje się wyjść
sylviasol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 12:40   #2075
AGAMARCIO
Zadomowienie
 
Avatar AGAMARCIO
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 1 266
GG do AGAMARCIO
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez hd2005 Pokaż wiadomość
Cieszę się, że przedłużyłam swój pobyt z Szymkiem w domu.Zawsze to kilka miesięcy do przodu.Wrócę do pracy gdy mały będzie miał 9,5 miesiąca.
to super
Cytat:
Napisane przez anuszka1401 Pokaż wiadomość
Dziś muszę jechać do pracy złożyć wniosek o wychowawczy.
ja już złożyłam planowany powrót do pracy 1.03.2012r.....

misiulka nie smutaj się proszęja poniekąd nie mam wyjścia ale z drugiej strony bardzo się cieszę i jest mi to na ręke

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

właśnie sobie przypomniałam to jeszcze z poczekalni jak pilotka (swoją drogą ciekawe co u nich) robiła babeczki i jej wybuchły
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlzbmhfwta0n05.png

09.08.2010r.g.7.35 2490g 51cm -Karolinka Nasze szczęście

Edytowane przez AGAMARCIO
Czas edycji: 2011-01-24 o 12:34
AGAMARCIO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 13:01   #2076
sylviasol
Rozeznanie
 
Avatar sylviasol
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 526
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Ja wracam do pracy 4 marca w sumie mogła bym miesiąc później ale wolę potem pojechać na wakacje gdzieś)) szkoda że nie mogę zostać z małą ale inaczej było by krucho z kasą tym bardziej że musiny 2 autko kupić i remont w mieszkaniu zrobić....... cóż życie(
sylviasol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 13:01   #2077
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez jaszczka Pokaż wiadomość
cześć!

ja się pochwalę, że mamy już pierwszego ząbka
ale młodemu się wcale nie poprawiło, dziś była najgorsza noc wszechczasów - najgorsza odkąd się Patryk urodził budził się średnio 2 razy na godzinę ze strasznym płaczem, albo próbował spać i jęczał przez sen cały czas walczymy z gorączką, która skacze do 39-39,5 kilka razy dziennie wiem, że to wszystko przez drugiego ząbka, bo dziąsełko jest spuchnięte i już takie trochę białawe, ale dlaczego on się musi tak męczyć?
jeszcze raz gratulacje. oby drugi szybko wyskoczyl i Patrys juz sie nie meczyl biedulek

Cytat:
Napisane przez sylviasol Pokaż wiadomość
Gratuluję 1 ząbka my wciąż czekamy Niki chyba szybciej zacznie raczkować niż ten ząb zdecyduje się wyjść
no u nas raczej na pewno bo raczkowac chyba lada dzien zaczniemy a zebow ai widu ani slychu

misio staje na czworaka i buja sie do przodu i do tylu i kombinuje juz jak nozkami ruszyc
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-24, 13:03   #2078
sylviasol
Rozeznanie
 
Avatar sylviasol
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 526
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

na spacerku przemarzły nam pupy więc włączyłam "lejdys"heh
sylviasol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 13:04   #2079
agravka
Wtajemniczenie
 
Avatar agravka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 378
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez ola_k11 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Tęskniłam bardzo!

Wczoraj wróciliśmy do domu i błagam Boga aby nigdy więcej się to nie powtórzyło! Pobyt w szpitalu z małym dzieckiem to koszmar! Wieczne histerie, dziecko zasypia i jest wybudzane przez inne dziecko. Robert jest tak rozregulowany, że tragedia. Nie chce jeść, płacze nie wiadomo czemu. Wybudza się z histerią. Jest bardzo marudny, boi się nawet zmiany pieluchy
Do wtorku mamy brać jeszcze doustnie antybiotyk.

Jestem tak zmęczona...

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Aaaa zapomnialabym napisać - mały w szpitalu zaraził się dodatkowo trzydniówką i chcieli nas przez to do poniedzialku trzymać ale ubłagalam, żeby wczoraj puścili i dostał jeszcze doustny antybiotyk. Dziś mu po 3dniówce wyskoczył rumień, więc jest dobrze.

ps. Najgorsze to, że nei chce jeść cyca ani nic...
trzymam kciuki, zeby szybko minelo i nigdy sie nie powtorzylo
Cytat:
Napisane przez Misiulka1 Pokaż wiadomość
Zobaczymy czy coś przejdzie bo w środę na szczepienie ostatnia szansa, zeby niunia jak ja zaszczepią i zacznie płakać to przytuliła sie do mamy cycusia, bo jak nie to w następną środę tż już w bedzie sam musiał jechać bo ja od 1 do roboty
o kurcze, a TZ nie pracuje?
Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
Juz Ci mowie maclaren kosztuje 1499zl a tobi 899zl minus 20% to daje
1199,2zl oraz 719,2 zl, wiec wychodzi taniej niz w necie a i do maclarena mam odlozona wkladke gratisowa, bo z panem stargowalam jeszcze ja a ona kosztuje ok.125zl
dziekuje
Cytat:
Napisane przez hd2005 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

w zeszłym tygodniu zmarł mój kolega z działu...
Miał tylko 38 lat... Byłam i chyba jeszcze jestem w szoku
Zdrowy chłopak, trenował, nie palił, nawet do pracy jeździł rowerem
Wyszedł do łazienki i zmarł

Zaczęłam się zastanawiać dokąd tak pędzimy ...



okropne...

Cytat:
Napisane przez jaszczka Pokaż wiadomość


ja się pochwalę, że mamy już pierwszego ząbka
ale młodemu się wcale nie poprawiło, dziś była najgorsza noc wszechczasów - najgorsza odkąd się Patryk urodził budził się średnio 2 razy na godzinę ze strasznym płaczem, albo próbował spać i jęczał przez sen cały czas walczymy z gorączką, która skacze do 39-39,5 kilka razy dziennie wiem, że to wszystko przez drugiego ząbka, bo dziąsełko jest spuchnięte i już takie trochę białawe, ale dlaczego on się musi tak męczyć?
gratulecje za zabka!!!no i oczywiscie zyczenia, zeby drugi wyszedl szybko i zeby patryczek sie nie meczyl juz
agravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 13:06   #2080
sylviasol
Rozeznanie
 
Avatar sylviasol
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 526
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
jeszcze raz gratulacje. oby drugi szybko wyskoczyl i Patrys juz sie nie meczyl biedulek



no u nas raczej na pewno bo raczkowac chyba lada dzien zaczniemy a zebow ai widu ani slychu

misio staje na czworaka i buja sie do przodu i do tylu i kombinuje juz jak nozkami ruszyc
niki też tak robi) śmiesznie to wygląda i jeszcze do tego ślicznie pluje "brrrrrrrrrr"
sylviasol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 13:32   #2081
anuszka1401
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka1401
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 375
GG do anuszka1401
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

No i nie pojechałam. Mój brat zabrał kabel od drukarki, a ręcznego nie zawiozę bo siara. Wieczorem ma mi burak wydrukować. Moje zakończenie urlopu wychowawczego wypada na 07.03.2014r.

No i nie mam czasu nadrobić Muszę robić obiad, poza tym Igi nie można spuścić z oczu, bo non stop kaszle a jak kaszle to rzyga... Może później mi się uda.
anuszka1401 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-24, 13:49   #2082
Misiulka1
Zadomowienie
 
Avatar Misiulka1
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 1 579
GG do Misiulka1
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

aniaa22 brawo dla Misia za jego akrobacje
AGAMARCIO
agravka pracuje, ale jemu nie robią problemów jak ma wyjść wcześniej poza tym jego przełożony też właściwie jest swierzo upieczonym tatusiem i nie robi mu problemów bo wie co to znaczy malutka Niunia i wszystko co z nią zawiązane.
Cytat:
Napisane przez anuszka1401 Pokaż wiadomość
No i nie mam czasu nadrobić Muszę robić obiad, poza tym Igi nie można spuścić z oczu, bo non stop kaszle a jak kaszle to rzyga... Może później mi się uda.
kurcze kochana przytul mocno Niune ode mnie niech jej szybciutko przechodzi

Rety ale ja jest matka, Niuńka siedziała sobie u mnie na kolanach i miała zabawki na stoliku, a ja oczywiście wizaż czytałam ale na stoliku też leżał katalog z avonu i nagle patrzę a ona targa okładkę i tzn. memla w buzi szybko jej zabrałam, ale oczywiście kawałek papieru brakuje chyba zjadła
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37df9h12fl2n2e.png

29tc - 1230g
33tc - 1919g
37tc - 2538g
40t3d - 3440g, 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw4pc0z1lc1asm8.png

Edytowane przez Misiulka1
Czas edycji: 2011-01-24 o 13:51
Misiulka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 14:51   #2083
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez Linka24 Pokaż wiadomość
Wogóle to jestem zła i smutna.. Byliśmy na szczepiemiu misio waży tylko 8100 i 75 dlugi. Martwi mnie ta waga i jego glowka bo ma splaszczona po jednej str i nie wiadomo czy sie naprostuje.. (((Plakac mi sie chce..
Już dawno po temacie, ale Alisa przez ostatnie 3 tygodnie przybrała 100g, więc nie masz co narzekać . Waży 6300 mierzy 63,5. A ma 5 miesięcy i tydzień.


Cytat:
Napisane przez sylviasol Pokaż wiadomość

nie jestem na bierząco ale mam pytanie - czy ktoś kami piersią jeszcze?
Tylko pierś i pół słoiczka, czasem ciut więcej.
Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość
Kasiu, czym się nacierasz?
Chwalę sobie masła do ciała Lusha, bo po kąpieli nie trzeba się smarować
Uch...kusicielka. A mnie wyszła jakaś wysypka na szyi, twarzy i karku :/. Kij wie od czego

Cytat:
Napisane przez jaszczka Pokaż wiadomość
cześć!
znowu Was zaniedbuję, ale ktoś mi dziecko podmienił i strasznie się męczymy
ząb mu wychodzi, już dziś to dziąsełko jakby pęknięte takie, czyli ząb tuż tuż... ale w bólach się to wszystko rodzi straszliwych... jak widzę jak on się biedny męczy to płakać mi się chce do tego walczymy z gorączką - tylko z godzinkę/dwie po podaniu paracetamolu spada do 37,5 a tak to cały czas praktycznie 39 dzieć mi się normalnie przez ręce przelewa, zero uśmiechu, niech to się już skończy


no to pomarudzilam...
jak Patryk troszkę zaśnie to spróbuję coś ponadrabiać, ale nie obiecuję bo jestem na nogach od 7 rano i niewiele spałam przez ostatnie 2 dni
Trzymam za Was kciuki bidulki moje

Cytat:
Napisane przez hd2005 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

w zeszłym tygodniu zmarł mój kolega z działu...
Miał tylko 38 lat... Byłam i chyba jeszcze jestem w szoku
Zdrowy chłopak, trenował, nie palił, nawet do pracy jeździł rowerem
Wyszedł do łazienki i zmarł

Zaczęłam się zastanawiać dokąd tak pędzimy ...
Przykro mi...
Pytanie tylko, czy jak zwolnimy tempa, to coś zmieni?

Cytat:
Napisane przez AGAMARCIO Pokaż wiadomość
Dzień dobry mamuśki

hd straszna wiadomość tak... też się nie raz nad tym zastanawiam za czym tak gonimy i dokąd a przecież życie jest takie krótkie i kruche....

mlm fm żelaza jest sporo w szpinaku
Szpinak to mit. Wiele lat temu ktoś pomylił się tworząc tablice i tak się już utarło. Szpinak nie ma wiele żelaza.

Cytat:
Napisane przez anuszka1401 Pokaż wiadomość
No i nie pojechałam. Mój brat zabrał kabel od drukarki, a ręcznego nie zawiozę bo siara. Wieczorem ma mi burak wydrukować. Moje zakończenie urlopu wychowawczego wypada na 07.03.2014r.

No i nie mam czasu nadrobić Muszę robić obiad, poza tym Igi nie można spuścić z oczu, bo non stop kaszle a jak kaszle to rzyga... Może później mi się uda.
Buziaki i tulaki dla Igusi. My też cierpimy

Cytat:
Napisane przez Misiulka1 Pokaż wiadomość

Rety ale ja jest matka, Niuńka siedziała sobie u mnie na kolanach i miała zabawki na stoliku, a ja oczywiście wizaż czytałam ale na stoliku też leżał katalog z avonu i nagle patrzę a ona targa okładkę i tzn. memla w buzi szybko jej zabrałam, ale oczywiście kawałek papieru brakuje chyba zjadła
Moja ostatnio wcinała instrukcję do nosidełka.

Właśnie- Martysku też kupiłam nosidło infantino. Tylko mam na teraz kombinezon bez nóżek, więc spacerki dopiero jak się ociepli.

Cześć Kobietki. Alisa ma ostre zapalenie oskrzeli i początki anginy. Nie mam pojęcia skąd. A w Bydgoszczy lekarka dała nam tylko kropelki do nosa, które defacto są do oczu i uszu
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 15:15   #2084
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
nosa, które defacto są do oczu i uszu
czyzby Atecortin
musze sobie zasilic konto w fonie
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 15:17   #2085
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
czyzby Atecortin
musze sobie zasilic konto w fonie
Niee. Dicortineff. Pediatra jak to dziś usłyszała, to patrzyła na mnie jak na debilkę :/

Misiulka, ja też mam bóle pleców. Bardzo silne, co dzień rano.
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 15:27   #2086
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość

Zwykłymi plakatówkami pomalowałam mu spód stopy i przyciskałam kartkę do nóżki pięknie się odbiło.
u nas tz kupil farby do malowania palcami bo byly w tej samej cenie co plakatowki i dopiero kilka dni temu zabralismy sie za odbijanie na pamiatke ,zaluje ze nie wczesniej....
ola najwazniejsze ze juz w domku
Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
kinia u nas po nan byly zatwardzenia bebiko bylo ok az do momentu wykrycia skazy teraz jest pepti dobor mleka radzila bym skonsultowac z pediatra
tez bede musiala lada dzien sie wybrac w tej sprawie bo jak wroce do pracy to trzeba przejsc czesciowo na mm
Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
moj tz wymyslil super, bo kupimy jeszcze fotelik samochodowy i tez wyjdzie taniej niz w necie, bo 20% to jednak duzo Dzis bylismy i ogladalismy, ale dopiero kupimy w lutym maclarena i maxi cosi tobi
super.
Adasiek juz jezdzi w tobi mimo ze to dopiero od 9kg (a ma 8kg ) fajny jest .
Cytat:
Napisane przez hd2005 Pokaż wiadomość
Dzień dobryw zeszłym tygodniu...
okropne
Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość
Kasiu, jeśli się smaruję to tez specyfikami na jędrność. Teraz przerabiam Dove Shape Up i Eveline wyszczuplająco-ujędrniający, ale guzik dają.
W ciązy przytyłam prawie 25 kg, a teraz waże mniej niż przed i skóra jest inna. Wiem, że dopóki nie wrócę na fitness, to nic się nie zmieni.
mam to samo !!!
jaszczka gratuluje i wspolczuje
muminek
Cytat:
Napisane przez Misiulka1 Pokaż wiadomość
poza tym, zaczynam przez was łapać doła
ja to samo ale nie przez dziewczyny ale przez robote
Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
misio staje na czworaka i buja sie do przodu i do tylu i kombinuje juz jak nozkami ruszyc
super
anuszka duzo zdrowka dla Was


Moja 14 letnia sis poszla dzis do szpitala bo wyszlo jej odmiedniczkowe zapalenie nerek ..w ciagu miesiaca miala tempke 39 stopni 4 razy chyba + wymioty, wiec mama zrobila badania krwi i moczu i wyszlo , nerki ja nie bola.
Polezy min. 3 dni , juz ma wenflon i antybiotyk
__________________
Moja wymianka mineralna


Edytowane przez papeteria
Czas edycji: 2011-01-24 o 15:28
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 15:45   #2087
AGAMARCIO
Zadomowienie
 
Avatar AGAMARCIO
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 1 266
GG do AGAMARCIO
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

papi zdrówka dla siostry
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlzbmhfwta0n05.png

09.08.2010r.g.7.35 2490g 51cm -Karolinka Nasze szczęście
AGAMARCIO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 15:50   #2088
anuszka1401
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka1401
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 375
GG do anuszka1401
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Jestem na 63 stronie. Iga śpi.
Widzę, że nie tylko moje dzieciątko chorowało Biedne Maluszki.
dzidzia zdrówka dla Aliski
papi ojej, oby siostra szybko wyzdrowiała!!
anuszka1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 15:56   #2089
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

dzieki dziewczyny ale moja siostra to tzw."dziecko neostrady " i bardziej cierpi chyba z braku kompa i strzelanek a tak na serio to tez mam nadzieje ze szybko wyzdrowieje bo te wyniki moczu i sam mocz ponoc tragiczne
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-24, 15:56   #2090
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez hd2005 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

w zeszłym tygodniu zmarł mój kolega z działu...
Miał tylko 38 lat... Byłam i chyba jeszcze jestem w szoku
Zdrowy chłopak, trenował, nie palił, nawet do pracy jeździł rowerem
Wyszedł do łazienki i zmarł

Zaczęłam się zastanawiać dokąd tak pędzimy ...



wspolczuje takie sytuacje daja do myslenia 20.01 moja ciocia z kuzynemm mieli wypadek odwozil ja do pracy z jego winy jemu nic nie jest ona nadal walczy o zycie i nie wiadomo jak skonczy sie ta walka w pierwszej dobie nie dawali jej zadnych szans na przezycie obrazenia miedzy innymi to rozkawalkowana sledziona peknieta trzustka zmiazdzona czaszka polamane wszystkie zebra z pr strony przebite pluco polamana miednica polamany z przemieszczeniem obojczyk doszly do tego polamane kregi liczne krwiaki i jeszcz emozna by bylo wymieniac... a tylko jechala do pracy...

Cytat:
Napisane przez anuszka1401 Pokaż wiadomość
Cześć Ale się stęskniłam!! dzięki za miłe słowa, smski itp.
Nadrabiam Was, jestem na 53 stronie, ale nie wiem czy dam radę. Dziś muszę jechać do pracy złożyć wniosek o wychowawczy.
Iga czuje się lepiej tylko kaszel został, a nawet mam wrażenie, że jest gorszy niż na początku
Jutro pojedziemy do lakarza.
no w koncu! buziole dla Igusi! niestety z kaszlem tak jest u dzieci i najgorsze ze jak sie przypaleta to ciezko sie go pozbyc!

Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czemu byłyście na NIE dla Humany?

Od 31. stycznia w Lidlu artykuły maluszkowe i Pampersy za 39,99
dzieki z ainfo o lidlu mi cos ostatnio ich strona nie wchodzi
a co do Humany to chyba poprostu jest malo znana w pl a bynajmniej malo rozreklamowana

Cytat:
Napisane przez jaszczka Pokaż wiadomość
ja się pochwalę, że mamy już pierwszego ząbka
ale młodemu się wcale nie poprawiło, dziś była najgorsza noc wszechczasów - najgorsza odkąd się Patryk urodził budził się średnio 2 razy na godzinę ze strasznym płaczem, albo próbował spać i jęczał przez sen cały czas walczymy z gorączką, która skacze do 39-39,5 kilka razy dziennie wiem, że to wszystko przez drugiego ząbka, bo dziąsełko jest spuchnięte i już takie trochę białawe, ale dlaczego on się musi tak męczyć?
co do zabka to super a pewnie ida dalej biedny niunis u nas tez caly czas sie meczymy

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
misio staje na czworaka i buja sie do przodu i do tylu i kombinuje juz jak nozkami ruszyc
ale ekstra jak da rade fotke zrobic to poprosimy


dzidzia
strasznie wspolczuje boszzze skad to sie bierze chyba taki tragiczny okres teraz co? biedne te maluszki....

papi
kciuki za siostre zeby szybko wyszla ze szpitala a co do mleka to pewnie lepiej zebys skonsultowala bo Adasiek ma problemy brzuszkowe wiec lepiej zapytac pediatre o zdanie

mlm
w 7mc zycia zoltko mozna podawac podobno najwiecej zelaza zawiera

maz pojechal po samochod do poznania puki co kupujemy busa osobowke jak wroce z Holandii

a z mlodym bylismy znowu u pediatry bo teraz kaszle ale naszczescie oskrzela czyste jeszcze dwa dni bierzemy biseptol pozniej eurespal i podjelam decyzje ze narazie zero spacerow az nie dojdzie do siebie bo juz mam dosc tego jego chorowania ile mozna poza tym zaczal mi dosc mocno ulewac mleko i rozmawialam z pania doktor i mowi ze nie chciala by mu zmieniac mleka bo mowila ze bebilon pepti jest naprawde dobrym mlekiem i kazala wprowadzac jak najwiecej posilkow stalych zeby mleko jak najbardziej ograniczyc nawet do 3 razy na dobe i oczywiscie zageszczone no i dzis pierwszy raz jadl buraczki z ziemniaczkiem i bardzo mu smakowalo i powiem wam ze zauwazylam ze moje dziecko nie chce jesc sloiczkow bo zjada ich po 1/4 duzego czasem pol a jak sama robie to wciaga caly maly sloiczek

dostal od mojej babci takie fajne goralskie kapciuszki ale mi sie one podobaja

no i od wczoraj mamy marude w domu chociaz maz zobaczy ze nie przesadzam

Edytowane przez anoxa
Czas edycji: 2011-01-24 o 15:57
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 16:06   #2091
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

anoxa to jakie ogromne ma ciocia obrazenia jest straszne
pochwal sie bamboszkami jak mozesz
Co do mleka to mam jeszcze puszke nan ha 1 z czasow czyszczenia ale teraz juz bym chyba dwojke musiala ? Z reszta faktycznie zobacze co lekarz powie
To juz pewne ze jedziecie ?
Kiedy dokladnie?
Duzo zdrówka dla H.
Dostałam dzięki wielkie nie pisze tam ze to gerber ale dolacze etykiety po sloiczkach i oczywiscie moze byc bo tak mowila ta babka przez telefon a ja wyślę jutro
__________________
Moja wymianka mineralna


Edytowane przez papeteria
Czas edycji: 2011-01-24 o 16:09
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 16:31   #2092
hd2005
Zakorzenienie
 
Avatar hd2005
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 3 456
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez jaszczka Pokaż wiadomość

ja się pochwalę, że mamy już pierwszego ząbka


---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Misiulka1 Pokaż wiadomość
hd mówisz, ze przedłużyłaś sobie pobyt w domu też wychowawczy??? czy jakieś inne rozwiązanie???
wziełam prawie 3 miesiące wychowawczego i mam sporo zaległego urlopu wypoczynkowego (byłam całą ciążę na zwolnieniu więc się nazbierało)

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
j

misio staje na czworaka i buja sie do przodu i do tylu i kombinuje juz jak nozkami ruszyc
nieźle Szymek czasem podnosi pupę ale o raczkowaniu nie ma jeszcze mowy. Raczej przekręca sie wokół własnej osi.

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
wspolczuje takie sytuacje daja do myslenia 20.01 moja ciocia z kuzynemm mieli wypadek odwozil ja do pracy z jego winy jemu nic nie jest ona nadal walczy o zycie i nie wiadomo jak skonczy sie ta walka w pierwszej dobie nie dawali jej zadnych szans na przezycie obrazenia miedzy innymi to rozkawalkowana sledziona peknieta trzustka zmiazdzona czaszka polamane wszystkie zebra z pr strony przebite pluco polamana miednica polamany z przemieszczeniem obojczyk doszly do tego polamane kregi liczne krwiaki i jeszcz emozna by bylo wymieniac... a tylko jechala do pracy...
Boże! straszne...
Do tego kuzyn musi mieć straszne wyrzuty sumienie. Nawet nie mogę sobie tego wyobrazić
__________________
HAART.pl blog DIY


hd2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 16:41   #2093
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Jestem na etapie szukania "chomika" na zabawki bo poki co wszystkie zabawki leza na macie a ze uzbieralo sie ich juz troszke to mamy mala graciarnie a maly ma malo pola do popisu i ciagle przekladam te zabawki z miejsca w miejsce i zastanawiam sie nad dwoma,trzema TAKIMI z Kubusiem bo uniwersalny i idealnie pasowaly by nam do naszego expedita ikejowskiego tylko kurcze troche drogi interes ale chyba mimo wszystko warto tym bardziej, ze jako pufki mozna wykorzystac albo ew te lub te ale te drugie nie specjalnie mnie urzekly (ale dokladnie widac jak pasuja wymiarami do regalu bo na aukcji jest ten regal na zdjeciu ale pufka z pierwszego linka ma takie same wymiary wiec bedzie pasowac super)...a te 3 jak za zwykly pojemnik to cena kosmos...biale kartony mam ale szkoda mi ich na zabawki bo nie przezyja dlugo
__________________
Moja wymianka mineralna


Edytowane przez papeteria
Czas edycji: 2011-01-24 o 16:45
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 17:02   #2094
entertete
Rozeznanie
 
Avatar entertete
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 751
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Współczuję choróbsk, nas omijają tfu tfu. (Ja zwykle choruję w maju na gardło)


a zębisk gratuluję, u nas na zęby się nie zanosi, 6,5 miesiąca i ani jednego też i sobie wyobrazić nie mogę jak on z zębami będzie wyglądał


anoxa a jakie te posiłki? obiadek i...... np kaszka gęsta? jakieś sugestie Ci dała? bo ja tak na czuja sobie planuję trochę...

Dziś zrobiłam kleik gęsty na 2 śniadanie - poszło ładnie, ale ohyda - spróbowałam - to był kleik na nutramigenie, gorzkie jak ch.olera. Mam zamiar dawać kleik i sinlac 2 razy w tygodniu dla odmiany, coby za szybko mu się nutramigenu nie odechciało. Tylko się dziwię czemu on wybrzydza nad ziemniakami i szpinakiem jak ten nutramigen 100 razy gorszy w smaku

hd co ze skórką Szymka? jakąś dianozę macie?

Edytowane przez entertete
Czas edycji: 2011-01-24 o 17:05
entertete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 17:14   #2095
martysek
Zadomowienie
 
Avatar martysek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 082
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Papi, zdrówka dla siostry. Daj znać jak znajdziesz jakiś cudny specyfik na ujędrnienie. Ja straciłam nadzieję na to, że kosmetyki pomogą.

Dzidzia, pediatrom się chyba w głowach przewraca. Jak jakis czas temu byliśmy, bo N. miała lekki katarek, a ja chora, to dała nam obu jedne krople. Oczywiście na ulota napisane, że dla dzieci powyżej drugiego roku i nie stosować przy karmieniu piersią. Na dodatek powiedziała mi, że jak będę miała gorączkę, mam brać Nurofen, gdzie nawet po porodzie jak wyłam z bólu tylko Paracetamol pozwalali.
martysek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 17:41   #2096
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
anoxa to jakie ogromne ma ciocia obrazenia jest straszne
pochwal sie bamboszkami jak mozesz
Co do mleka to mam jeszcze puszke nan ha 1 z czasow czyszczenia ale teraz juz bym chyba dwojke musiala ? Z reszta faktycznie zobacze co lekarz powie
To juz pewne ze jedziecie ?
Kiedy dokladnie?
Duzo zdrówka dla H.
Dostałam dzięki wielkie nie pisze tam ze to gerber ale dolacze etykiety po sloiczkach i oczywiscie moze byc bo tak mowila ta babka przez telefon a ja wyślę jutro
no to ciesze sie ze sie udalo bo kazdy sklep inaczej nazywa to u siebie a pozniej tak a nie inaczej na paragonie wychodzi do mnie przelew tez doszedl
jedziemy gdzies za 4 i pol tyg no chyba ze cos sie zmieni
a bamboszki takie http://allegro.pl/goralskie-skora-na...419502917.html tylko maja bezowa gore cale sa brazowe i zolte sznureczki ale tak uroczo na nozkach wygladaja nie zrobie fotki bo walsnie mi sie aparat rozladowal jak robilam Hubciowy zdjecia przy jedzeniu buraka innym razem wkleje


Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
Jestem na etapie szukania "chomika" na zabawki bo poki co wszystkie zabawki leza na macie a ze uzbieralo sie ich juz troszke to mamy mala graciarnie a maly ma malo pola do popisu i ciagle przekladam te zabawki z miejsca w miejsce i zastanawiam sie nad dwoma,trzema TAKIMI z Kubusiem bo uniwersalny i idealnie pasowaly by nam do naszego expedita ikejowskiego tylko kurcze troche drogi interes ale chyba mimo wszystko warto tym bardziej, ze jako pufki mozna wykorzystac albo ew te lub te ale te drugie nie specjalnie mnie urzekly (ale dokladnie widac jak pasuja wymiarami do regalu bo na aukcji jest ten regal na zdjeciu ale pufka z pierwszego linka ma takie same wymiary wiec bedzie pasowac super)...a te 3 jak za zwykly pojemnik to cena kosmos...biale kartony mam ale szkoda mi ich na zabawki bo nie przezyja dlugo
ja bym ci doradzila to drugie bo inne fajne ale dosc drogie a zobaczysz ze zabawek bedzie przybywac i pojemnikow bedzie trzeba dokupowac my kupilismy plastikowe w castoramie z pokrywka

Cytat:
Napisane przez entertete Pokaż wiadomość


anoxa a jakie te posiłki? obiadek i...... np kaszka gęsta? jakieś sugestie Ci dała? bo ja tak na czuja sobie planuję trochę...

zamiast mleka rano kacha na mm na gesto jedzona lyzka pbiadek lyzka deserek lyzka na noc mleko tez moze byc na gesto z kacha jedzone lyzka no a w nocy wiadomo butla i w dzien ewentualnie raz tez butla i chyba kupie ta z lovi z lyzeczka jak poza domem jestesmy zeby tez ladnie jadl lyzka
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 17:56   #2097
aneciaslonko
Raczkowanie
 
Avatar aneciaslonko
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 230
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez entertete Pokaż wiadomość
Dziś zrobiłam kleik gęsty na 2 śniadanie - poszło ładnie, ale ohyda - spróbowałam - to był kleik na nutramigenie, gorzkie jak ch.olera. Mam zamiar dawać kleik i sinlac 2 razy w tygodniu dla odmiany, coby za szybko mu się nutramigenu nie odechciało. Tylko się dziwię czemu on wybrzydza nad ziemniakami i szpinakiem jak ten nutramigen 100 razy gorszy w smaku
Ja daje rano sinlac,potem nutramigen,potem obiadek,deserek,nutramige n i kleik na dobranoc
hd przykro mi z powodu kolegi..szkoda tylko,że dopiero jak się dzieje coś strasznego to ludzie zaczynają zastanawiać się nad tym co warto a co nie..
anuszka dużo zdrówka dla Igi
ania gratulacje dla miska,moja to leniwiec i narazie tylko pełza do tyłu z wielkim trudem
misiulka dasz radę,może nie będzie tak źle jak sobie teraz wyobrażasz.A swoją drogą to chore,że w Polsce nie mamy socjalu by pobyć z własnym dzieckiem kiedy jest jeszcze takie małe..
papi zdrówka dla siostry!Ja ma pufkę z kubusiem (u małej cały pokój kubusiowy)mi się podoba i sprawdza się póki co (chowam tam zabawki)
dzidzia ja działań niektórych lekarzy nawet nie będę komentować.Najgorsze,że dotyczą też dzieci
anoxa życzę aby maluszek szybko doszedł do siebie..pokaż kapciuszki!

U nas wczoraj wyszły DWIE PRZEDNIE JEDYNKI!!!narazMała ostatnio była masakrycznie marudna (pisałam wcześniej) no i teraz mam skutekAle się cieszę,jak wariatka
Poza tym byłam dziś u fryzjera,zmieniłam kolor i obciachałam się (znaczy się obciełam bardzo) i tak dziwnie narazie,ale się przyzwyczaję..ogólnie to nadchodzi kryzys..ale jeszcze 4 dni i 2 dni wolnego (pocieszam się)..tz wrócił do pracy i moja mama przez 2 tyg pilnuje małej (super jest,przyszłam a tu obiadek gotowy..kochana mama )
aneciaslonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 18:23   #2098
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

anecia gratulujemy jedynek! widac to ze dwie na raz wychodza dosc czeste jest do kapciuchow link wyzej wkleilam i fakt mama kochana

edit wklejaj zdjecie fryzurki

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

dziewczyny jaki polecacie krem do rak? bo mama mega wysuszone i zadne puki co nie pomagaja to chyba od spacerow


i sie wkurzylam bo maz pojechal po samochod gosciu zapewnial ze wszystko super a tu doopa maz mowi ze napewno wtrysk do wymiany i podobno alternator walniety wyglad bez zastrzezen i w sumei stwierdzilismy ze nie warto bo gosciu nawet nei chce na naprawe opuscic no i chciwlismy dobre auto ale wkurzylo mnie to ze zapewnial ze wszytsko ok i w sumie niepotrzebnie tyle km maz zrobil do tego pieniadze na benzyne no i uciekl nam dzien ktory moglismy spedzic wspolnie
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 18:35   #2099
aneciaslonko
Raczkowanie
 
Avatar aneciaslonko
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 230
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
anecia gratulujemy jedynek! widac to ze dwie na raz wychodza dosc czeste jest do kapciuchow link wyzej wkleilam i fakt mama kochana

edit wklejaj zdjecie fryzurki

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

dziewczyny jaki polecacie krem do rak? bo mama mega wysuszone i zadne puki co nie pomagaja to chyba od spacerow


i sie wkurzylam bo maz pojechal po samochod gosciu zapewnial ze wszystko super a tu doopa maz mowi ze napewno wtrysk do wymiany i podobno alternator walniety wyglad bez zastrzezen i w sumei stwierdzilismy ze nie warto bo gosciu nawet nei chce na naprawe opuscic no i chciwlismy dobre auto ale wkurzylo mnie to ze zapewnial ze wszytsko ok i w sumie niepotrzebnie tyle km maz zrobil do tego pieniadze na benzyne no i uciekl nam dzien ktory moglismy spedzic wspolnie
Dziękujemy Kapciuszki bardzo fajneJa widziałam ostatnio podobne w takim sklepie z wełną itp,ale były strasznie drogie,ale teraz popatrze na allegro,bo też mi się bardzo podobają Co do kremu ja kiedyś używałam neutrogena (czerwony) mi pasował,a teraz kradnę od Patrycji jej krem nivea intensywnie nawilżajacy i jest super jak dla mnieCo do samochodu to lipa..mój teściu w zeszłym tyg jechał 500km po samochód,zajechał na miejsce i okazało się,że facet sprzedał komuś innemu bo podbił cenę i nawet nie zadzownił poinformować aby teść się nie fatygował..niektórzy ludzie to debi...le a fotke wkleję jutro,jak tz mi zrobi zdjęcie
aneciaslonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 18:51   #2100
scoobs
Rozeznanie
 
Avatar scoobs
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 742
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Anoxa, wpsolczucie, niektorzy ludzie w ogole nie maja szacunku dla innych
Anecia, to sie tesciu musial wkurzyc
scoobs jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:34.