Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-04-14, 20:58   #4471
Lyse
Raczkowanie
 
Avatar Lyse
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 336
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Ja fitWojtków wyrzuciłam z obserwowanych bo są ogromnie wkurzający. Oboje mają tendencję do głoszenia prawd objawionych i tłumaczenia innym życia. Są niekompetentni w swoich reklamach i często robią je na odwal się. Ich polecenia znaczą dla mnie tylko tyle, że im za to zapłacili.

Zgadzam się z wszystkim co napisałyście o Oliwii i Łukaszu. Ona chyba popełniła błąd młodości i tylko tak można wytłumaczyć ciąże. Z resztą on w programie poza tym, że był trochę chwiejny (często zmieniał pracę o czym mówiła jego matka Oliwii, był mało decyzyjny) to nie wykazywał jakiś większych problemów a na pewno nie aż takich jak się dowiedzieliśmy. Rodzina znając prawdę, widząc obelgi, które leciały w stronę Oliwii zareagowała tak z bezsilności bo wiedzą, że z niego niezły gagatek. Trochę to niepotrzebne ale ja widzę tu akurat dużą dojrzałość Oliwii, że nie wywlekała tego wcześniej a przecież mogła, chciała to załatwić przez sąd i pewnie nikt nie poznałby powodów ich rozstania.
Lyse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-14, 21:33   #4472
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Mi się gdzieś rzuciło w oczy "od kąd "Fita i "na prawdę" Fitowej
Ale pewnie zwrócenie uwagi kończy sie blokiem
Jak widzę takie byki (powtarzające się), to od razu mam skojarzenie, że taka osoba czyta książki... tylko na potrzeby zrobienia fotek na insta, a nie naprawdę. Każdemu się może zdarzyć błąd ortograficzny, ale takie błędy są dosyć podstawowe, jakby ktoś pisał opierając się tylko na słuchu. Co znowu sprowadza się do hipotezy, że mało obcuje ze słowem pisanym.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-14, 22:20   #4473
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ogłaszanie śmierci danej osoby jest powszechne, po to, by ludzie znający tę osobę, a nie mający kontaktu na codzień, wiedzieli i mogli np. przyjść na pogrzeb, a wierzące osoby mogły się pomodlić za zmarłego. Kiedyś to była zwykła kartka wywieszana na płocie na wsi. Teraz mamy inne możliwości technologiczne, to ewoluowało do ogłoszenia na fejsbuku. Nie skojarzyłabym tego z sytuacją wywlekania rodzinnych brudów w sieci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-14, 22:27   #4474
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89186115]
(...)
Ogłaszanie śmierci danej osoby jest powszechne, po to, by ludzie znający tę osobę, a nie mający kontaktu na codzień, wiedzieli i mogli np. przyjść na pogrzeb, a wierzące osoby mogły się pomodlić za zmarłego. Kiedyś to była zwykła kartka wywieszana na płocie na wsi. Teraz mamy inne możliwości technologiczne, to ewoluowało do ogłoszenia na fejsbuku. Nie skojarzyłabym tego z sytuacją wywlekania rodzinnych brudów w sieci.
[/QUOTE]

Teraz widzę, że mocno nieprecyzyjnie się wyraziłam. Za co przepraszam. Samo suche ogłoszenie rozumiem. Chociażby po to - jak piszesz - aby poinformować o pogrzebie lub uniknąć pytań. Natomiast mnie osobiście (subiektywne odczucie) razi, gdy potem zaczyna się festiwal jakich wirtualnych świeczek, cytatów, przemyśleń, nieraz dyskusji, licytowania się kto się bardziej przejął, och ach (gdzie się nawet kontaktu nie miało), lajkowanie tego itd. Widząc post o czyjejś śmierci składam kondolencje w prywatnej rozmowie. Pod postem mnie to po prostu razi.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-15, 01:24   #4475
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
Ja niestety nie lubię typa od pierwszego wejrzenia, więc pewnie jestem nieobiektywna. Na początku jeszcze jakoś starałam się go tłumaczyć, ale teraz wszystko, absolutnie wszystko mi się w nim nie podoba.
Identycznie. Mi nie przypadł do gustu od samego początku, bo znam typ mężczyzny, który reprezentuje Łukasz. No bo powiedzmy sobie szczerze, nie jest to typ trudny do odczytania...Ja w nim od początku widziałam dyskotekowego, mało poważnego chłopaka, tzw. rozpieszczonego synalka, któremu trudno przychodzi branie odpowiedzialności za swoje czyny...No nie chcę już rzucać określeń typu "latawiec", ale sami wiecie

Więc ja też nie lubię go od pierwszego wejrzenia, ale takiego rozwoju wypadków się nie spodziewałam.

Zawsze mnie zastanawiało, dlaczego Oliwia jednak chciała kontynuować ten związek, bo bez dwóch zdań mogłaby znaleźć kogoś będącego przynajmniej o 2 poziomy wyżej od ex - męża.

Co do Łukasza jeszcze...Chyba naprawdę musiało być z nim coś nie tak, skoro zgłosił się do takiego programu. Na tyle na ile znam ten typ osobowości, to tacy faceci są tak zakochani w sobie, że nie mowy o szukaniu żony w telewizyjnym show. Duma i "reputacja" by im na to nie pozwoliły, tym bardziej więc przypadek Łukasza dziwi.
No chyba, że to prawda z tymi narkotykami, wtedy sława "imprezowego dżolero" ulatuje.

Boże, kogo oni biorą do tego programu. No ale bez dram nie byłoby oglądalności.

Szkoda tylko tego co się dzieje po zakończeniu danej edycji, bo zachodzi tp wszystko za daleko...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-15, 06:57   #4476
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Nowa edycja mnie nie interesuje, może ją kiedyś nadrobię, ale obecnie pochłania mnie coś innego , jednak ta drama mnie zaciekawiła. Ja nie stoję twardo po niczyjej stronie, ale wcale nie dziwi mnie, że Oliwia odpowiedziała na atak. I nie dziwi mnie, że jej rodzina odpowiedziała w taki - a nie inny - sposób na atak Łukasza i jego matki. Nie jest to najwyższej klasy, ale rozumiem, że chcieli to zrobić z czystej bezsilności i tego, że szambo wylało się w komentarzach na nikogo innego, ale właśnie na Oliwię. Wiadomo, idealnie byłoby mieć to w czterech literach, że ludzie np. nazywają Cię złą matką, że krytykują, że zabraniasz kontaktów z ojcem i od początku "wiadomo co z Ciebie za ziółko", ale na miejscu Oliwii takie słowa sprawiłyby mi ból. Przecież po ich rozstaniu to Łukasz przyznał, że to on nie dorósł i on zawalił, a nagle nazywa swoją byłą "aktorką". A cóż, to on nie był aktorem?

Zastanawia mnie inna kwestia - czy naprawdę do tego programu nie robią testów na narkotyki? Myślę, że siostra i szwagier Oliwii nie kłamaliby z czymś tego kalibru, ale też dziwi mnie, że twórcy programu tego nie sprawdzili, bo to akurat coś, co można sprawdzić odpowiednimi badaniami. Sam Łukasz też nie wiem, co ma w głowie, jeśli rzeczywiście ma problem z narkotykami - i nie mam na myśli tutaj popalania trawki od czasu do czasu - i zgłosił się do tego programu. W zasadzie w ogóle nie rozumiem, po co się do niego zgłaszał - chyba po to, żeby jego mama się rozreklamowała, bo naprawdę, innego powodu nie widzę. Może ewentualnie, żeby się ośmieszyć, bo w moim odczuciu to właśnie teraz robi. Od załatwiania takich spraw jest sąd, a nie instagram.

Do tego naprawdę nie wiem, co ludzie mają w głowach. Ja naprawdę rozumiem, że sądy w Polsce często traktują ojców niesprawiedliwie, ale wydawać osąd na podstawie jednego posta? Bo ci instagramowi ojcowie to mają swoje za uszami. Przecież u Krzysztofa Zrobka już w czasie programu było widać problemy z agresją i alkoholem, a Łukasz to powiedziałabym, że był cicho-ciemny - wtedy wydawało mi się, że nieśmiały, a teraz myślę, że ukrywał nie tylko jednego, ale kilka trupów w szafie. Nie wiem, jak tam jest u n ich wszystkich dokładnie, ale nie dziwię się, jeśli matka może mieć opory przed oddaniem dziecka w ręce ojca, u którego może wątpić w trzeźwość umysłu i ciała.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-15, 08:11   #4477
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Nowa edycja mnie nie interesuje, może ją kiedyś nadrobię, ale obecnie pochłania mnie coś innego , jednak ta drama mnie zaciekawiła. Ja nie stoję twardo po niczyjej stronie, ale wcale nie dziwi mnie, że Oliwia odpowiedziała na atak. I nie dziwi mnie, że jej rodzina odpowiedziała w taki - a nie inny - sposób na atak Łukasza i jego matki. Nie jest to najwyższej klasy, ale rozumiem, że chcieli to zrobić z czystej bezsilności i tego, że szambo wylało się w komentarzach na nikogo innego, ale właśnie na Oliwię. Wiadomo, idealnie byłoby mieć to w czterech literach, że ludzie np. nazywają Cię złą matką, że krytykują, że zabraniasz kontaktów z ojcem i od początku "wiadomo co z Ciebie za ziółko", ale na miejscu Oliwii takie słowa sprawiłyby mi ból. Przecież po ich rozstaniu to Łukasz przyznał, że to on nie dorósł i on zawalił, a nagle nazywa swoją byłą "aktorką". A cóż, to on nie był aktorem?

Zastanawia mnie inna kwestia - czy naprawdę do tego programu nie robią testów na narkotyki? Myślę, że siostra i szwagier Oliwii nie kłamaliby z czymś tego kalibru, ale też dziwi mnie, że twórcy programu tego nie sprawdzili, bo to akurat coś, co można sprawdzić odpowiednimi badaniami. Sam Łukasz też nie wiem, co ma w głowie, jeśli rzeczywiście ma problem z narkotykami - i nie mam na myśli tutaj popalania trawki od czasu do czasu - i zgłosił się do tego programu. W zasadzie w ogóle nie rozumiem, po co się do niego zgłaszał - chyba po to, żeby jego mama się rozreklamowała, bo naprawdę, innego powodu nie widzę. Może ewentualnie, żeby się ośmieszyć, bo w moim odczuciu to właśnie teraz robi. Od załatwiania takich spraw jest sąd, a nie instagram.

Do tego naprawdę nie wiem, co ludzie mają w głowach. Ja naprawdę rozumiem, że sądy w Polsce często traktują ojców niesprawiedliwie, ale wydawać osąd na podstawie jednego posta? Bo ci instagramowi ojcowie to mają swoje za uszami. Przecież u Krzysztofa Zrobka już w czasie programu było widać problemy z agresją i alkoholem, a Łukasz to powiedziałabym, że był cicho-ciemny - wtedy wydawało mi się, że nieśmiały, a teraz myślę, że ukrywał nie tylko jednego, ale kilka trupów w szafie. Nie wiem, jak tam jest u n ich wszystkich dokładnie, ale nie dziwię się, jeśli matka może mieć opory przed oddaniem dziecka w ręce ojca, u którego może wątpić w trzeźwość umysłu i ciała.
Noo, może się z kumplami założył, że się zgłosi, traktował jako dobrą zabawę... może na spontanie, dla jaj, a potem już głupio było się wycofać. Może na odwyku był. Teraz też może jest, dlatego tak biadoli, chce, żeby synek ratował go swoją obecnością. Niestety, niektórzy tak robią. Matka Łukasza nie jechała po Oliwii po ich rozstaniu i Łukasz stwierdził, że nie dorósł do relacji, tak jak piszesz, więc całkiem prawdopodobne jest to co pisze szwagierstwo Oliwii + Łukasz też im nie zarzucił kłamstwa. Śmieszne, że jak Franek był malutki to olewał go, a nagle się zżył z nim, opiekując nim w wakacje Może odwyk i dlatego wtedy Oliwia mu dała go na dłużej, wierząc po raz eNty, że tym razem nie zawiedzie. Nie zdziwię się, jeśli żałuje. Najlepsze, że nawet jak wyszło, że Oliwia została sama z chorym maluszkiem w domu, to i tak jest pojazd na nią na FB, że dorosła jest i co to syrop ogarnąć dla chorego malucha w dużym mieście nocą, tyle aptek Kurtyna.

Ciekawą rzecz zauważył ktoś na grupie ŚOPW na FB, że matka Łukasza spotkała się w 1 z odcinków z Oliwią w kawiarni i mówiła jej, że Łukasz ma właśnie różne problemy, sugerowała, że jest niedojrzały itp. Wtedy widzowie byli oburzeni, a jednak coś było na rzeczy. Tym bardziej dziwi dziecko w tym związku... też tego kompletnie nie rozumiem.

Paulinie to dalej zarzucają, że ojcu nie pozwala widywać dziecka, nawet napisała na Insta, że skąd ta pewność, że nie pozwala. No po prostu hejt...
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-04-15, 09:14   #4478
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Tak, pamiętam ten urywek sam na sam teściowa i Oliwia, i nadawanie na syna, tak jak piszecie już było coś na rzeczy.
Druga sprawa, jak gadali że musieli walczyć o związek bo nie było tak różowo to po co w dziecko się pchali, po co nagrywali filmiki na yt (kilka ich było)i udawali takich zakochanych. No nie wiem co o nich myśleć i teraz chyba też jestem neutralna, nie jestem za żadną ze stron.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-15, 09:20   #4479
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-15, 10:04   #4480
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Ktoś tu pytał, czy nie robia uczestnikom testów na narkotyki. A tak szczerze mówiąc: czemu mieliby to robić? Myślicie, że w jakimkolwiek innym programie takie testy są? Po co? Przecież prawo tego nie nakazuje, a to dodatkowy koszt, aby absolutnie wszystkich uczestników przetestować. Bo jakby mieli testowac to wszystkich a nie tylko "dajcie na test Łukasza, bo taką minę ma niepewna". Dla mnie to jakaś abstrakcja, żeby telewizja miała na to testować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-15, 10:22   #4481
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89186351]Ktoś tu pytał, czy nie robia uczestnikom testów na narkotyki. A tak szczerze mówiąc: czemu mieliby to robić? Myślicie, że w jakimkolwiek innym programie takie testy są? Po co? Przecież prawo tego nie nakazuje, a to dodatkowy koszt, aby absolutnie wszystkich uczestników przetestować. Bo jakby mieli testowac to wszystkich a nie tylko "dajcie na test Łukasza, bo taką minę ma niepewna". Dla mnie to jakaś abstrakcja, żeby telewizja miała na to testować.
[/QUOTE]

Już nie wspominając, że byłoby to po prostu nielegalne. Poza tym to nie interwencyjny program w stylu Dr. Phil, żeby sprawdzano że ktoś nie bierze.

Natomiast powinni robić lepszy, wnikliwszy research na etapie pre-produkcji, zadawać kandydatom więcej pytań, badać ich media społecznościowe, przyglądać się ich życiu itd. Tylko, że to wymaga ludzi i budżetu a to wyjątkowo bieda-program - mało wydać, dużo zarobić.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-15, 10:32   #4482
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-15, 10:41   #4483
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Co najwyżej wyłapują i od czasu do czasu wsadzają oryginałów w stylu Igi i Tomka od brydża. Wątpię, że w przypadku Łukasza tak było żeby wyłapali jakies grubsze problemy. To była para ewidentnie dobrana pod sukces - ładni, seksowni, młodzi, ona z mocnym postanowieniem czego chce. Jasne, pewnie liczyli na jakieś mini dramy z teściową, ale sam Łukasz być dobrany pod wygraną.

Oliwia i Łukasz najzwyczajniej na świecie mogli wpaść. Przecież nie każda ciąża jest planowana.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-15, 11:02   #4484
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2022-04-15 o 11:03
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-15, 11:49   #4485
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89186351]Ktoś tu pytał, czy nie robia uczestnikom testów na narkotyki. A tayk szczerze mówiąc: czemu mieliby to robić? Myślicie, że w jakimkolwiek innym programie takie testy są? Po co? Przecież prawo tego nie nakazuje, a to dodatkowy koszt, aby absolutnie wszystkich uczestników przetestować. Bo jakby mieli testowac to wszystkich a nie tylko "dajcie na test Łukasza, bo taką minę ma niepewna". Dla mnie to jakaś abstrakcja, żeby telewizja miała na to testować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Z jakiego powodu miałoby to być nielegalne, jeśli uczestnicy wyraziliby zgodę? Robią im podobno badania - nie wiem konkretnie jakie - także nie sądzę, żeby problemem było przebadanie pod tym kątem.

Pod kątem innych uzależnień to byłoby ciężkie, ale styl picia Adama czy Krzysztofa - oni się nawet nie kryli przed kamerami przecież w tych urywkach, które widzieliśmy w TV. Ja to zauważyłam, a nie jestem bardzo ostra pod tym kątem.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-15, 15:41   #4486
Sisi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 152
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89184690]Kurczę, niezły kosmos. To by się zgadzało, że sprzedał konto instagramowe. Ale że zdradzał Oliwie, gdy ona siedziała w jego mieście z dzieckiem? Masakroza. To ja też byłam w błędzie, jak mi było żal "kryształeczka". Wychodzi na to, że Łukasz to jakiś psychol. To mamy odpowiedź, że nie ma żadnych porządnych badań psychologicznych dla kandydatów do programu, skoro przepuszczają takich ludzi jak on czy Iga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

I cała pozostała "loża wspaniałych": Grzesix, Poker Tomek, Laura no i oczywiście Przemkorożec
Sisi188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-15, 15:49   #4487
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Ja tam myślę, ze ciąża Oliwi i Łukasza to była wpadka - choć oni się niby zarzekali, że planowane. Tja.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-15, 15:51   #4488
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-15, 16:17   #4489
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Mnie też. A nawet i Tomek, bo uważam, że chociażby Adam ośmieszył się bardziej, a Tomasz, cóż, jest po prostu specyficzny.

Edytowane przez sublips
Czas edycji: 2022-04-15 o 16:28
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-15, 16:58   #4490
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No właśnie, o co chodzi? Dlaczego znalazła się tam Laura?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-15, 17:00   #4491
Kalindaa
Zadomowienie
 
Avatar Kalindaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 127
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Akcja z narkotykami bardzo dziwna. Skoro wiedziała rodzina to i pewnie Oliwia. Może faktycznie trawka i do czasu jej to nie przeszkadzało?
Coś mocniejszego nie pasuje to po prostu do szybkiej decyzji o dziecku, przeprowadzce i w ogóle to tego, że Oliwia była chętna na dalszy związek po programie.

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Ja tam myślę, ze ciąża Oliwi i Łukasza to była wpadka - choć oni się niby zarzekali, że planowane. Tja.
Może i tak.
Chociaż gdzieś w okolicach rozstania widziałam komentarz kogoś kto znał(?) Łukasza, że Oliwia bardzo chciała, a Łukasz niepotrzebnie dał się namówić i to go właśnie przerosło. Ta wersja też mi jakoś pasowała do ich związku.

Szkoda, że tak to wyszło. Biorąc pod uwagę wspólne dziecko to pranie brudów jest niepotrzebne.
Kalindaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-15, 17:22   #4492
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Może Oliwia tak bardzo chciała dziecka, że jej rozum odjęło i zignorowała czerwone flagi. Dziwne, że w tak młodym wieku, ale są kobiety, które mają takiego hopla na punkcie macierzyństwa, że nie zwracają uwagi czy potencjalny ojciec podoła, a nawet czasem czy same są psychicznie i finansowo na dziecko gotowe. Liczy się idea bycia matką. Fakt, że ktoś będzie musiał je bezwarunkowo kochać i przez najbliżej naście lat ich nie zostawi.

Wracając do obecnego sezonu. Też uważacie, że Piotr jest jednym z najbardziej odpychających uczestników wszystkich edycji? To jego seplenienie, małe oczki pod okularkami, niezgrabność, gitarka i pasja do mangi, parcie na dzieci i brak jakichkolwiek chęci do ustępstw. Odczuwam jakieś obrzydzenie jak go z Dorotką pokazują. Nice guy vibe czuć na kilometr. Mam nadzieję, że ona z nim nie została.

Edytowane przez d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Czas edycji: 2022-04-15 o 17:24
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-15, 17:33   #4493
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

[1=d5f2b1fe262415f84dead74 6c1bee8c0d6ac2850_6340b04 00d0a7;89186667]Może Oliwia tak bardzo chciała dziecka, że jej rozum odjęło i zignorowała czerwone flagi. Dziwne, że w tak młodym wieku, ale są kobiety, które mają takiego hopla na punkcie macierzyństwa, że nie zwracają uwagi czy potencjalny ojciec podoła, a nawet czasem czy same są psychicznie i finansowo na dziecko gotowe. Liczy się idea bycia matką. Fakt, że ktoś będzie musiał je bezwarunkowo kochać i przez najbliżej naście lat ich nie zostawi.

Wracając do obecnego sezonu. Też uważacie, że Piotr jest jednym z najbardziej odpychających uczestników wszystkich edycji? To jego seplenienie, małe oczki pod okularkami, niezgrabność, gitarka i pasja do mangi, parcie na dzieci i brak jakichkolwiek chęci do ustępstw. Odczuwam jakieś obrzydzenie jak go z Dorotką pokazują. Nice guy vibe czuć na kilometr. Mam nadzieję, że ona z nim nie została.[/QUOTE]Na pewnym innym forum trafiłam na podobny wątek o "Naszym show" i tam kobiety jeżdżą po Piotrze bez opamiętania

Czy można jeszcze obejrzeć w tv powtórkę "Ślubu..."? Bo wiem, że w poprzednich edycjach były, ale czy nadal lecą, to nie mam pojęcia...Bede wdzięczna, jak ktoś mnie oświeci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-15, 17:35   #4494
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-15, 17:54   #4495
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
No właśnie, o co chodzi? Dlaczego znalazła się tam Laura?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Chyba Iga?

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

[1=d5f2b1fe262415f84dead74 6c1bee8c0d6ac2850_6340b04 00d0a7;89186667]Może Oliwia tak bardzo chciała dziecka, że jej rozum odjęło i zignorowała czerwone flagi. Dziwne, że w tak młodym wieku, ale są kobiety, które mają takiego hopla na punkcie macierzyństwa, że nie zwracają uwagi czy potencjalny ojciec podoła, a nawet czasem czy same są psychicznie i finansowo na dziecko gotowe. Liczy się idea bycia matką. Fakt, że ktoś będzie musiał je bezwarunkowo kochać i przez najbliżej naście lat ich nie zostawi.
[/QUOTE]

No właśnie też się nad tym zastanawiałam. Bardzo dziwne, bo to naprawdę młoda dziewczyna, mieszkała nad morzem, miała fajną sytuację tam, z tego co mówiła. Jeżeli Łukasz od razu dał się poznać jako disco, nieodpowiedzialny chłoptaś, do tego maminsynek, to po co to? Czy ci eksperci ich tak omamiają, robią im pranie mózgu i oni już sami nie wiedzą co się dzieje? No ale z 2 strony decyzja o dziecku była już po programie, zdążyli się już wtedy lepiej poznać.

Kobiety często nie biorą przed decyzją o dziecku pod uwagę, że jak się nie ułoży, nie da się urwać kontaktu z ojcem dziecka ot tak, tylko ciągnie się to potem za nimi, nawet jeśli odejdą i wrócą do swoich rodzin. Tym bardziej jak to mąż.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-15, 18:51   #4496
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-15, 18:55   #4497
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Ja też nie wiem czemu w tym rankingu znalazła się Laura, czyżby przez nerwowy śmiech? Ja sama nie wiem jakobym zareagowała na takiego Macieja. Oczywiście można powiedzieć że jest przystojny ale tak religijnego chłopa bym nie zniosła, choć sama jestem praktykującą katoliczką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-15, 19:09   #4498
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Tak, dla mnie Piotr również jest najbardziej odpychający ever. Zazwyczaj chociaż jedna część człowieka może być fajna w kontekście damsko-męskim, a tutaj cały Piotr składa się z koszmarnych fragmentów tworzących koszmarną całość. W dodatku odkąd ktoś na wykopie pokazał, z czym mu się kojarzy piotrkowa twarz, nie widzę go już inaczej. To chyba głównie przez ten ogromny, porowaty nos Oni pokazują na ekranie Piotra, a ja widzę TO
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-15, 19:42   #4499
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

[1=d5f2b1fe262415f84dead74 6c1bee8c0d6ac2850_6340b04 00d0a7;89186667]Może Oliwia tak bardzo chciała dziecka, że jej rozum odjęło i zignorowała czerwone flagi. Dziwne, że w tak młodym wieku, ale są kobiety, które mają takiego hopla na punkcie macierzyństwa, że nie zwracają uwagi czy potencjalny ojciec podoła, a nawet czasem czy same są psychicznie i finansowo na dziecko gotowe. Liczy się idea bycia matką. Fakt, że ktoś będzie musiał je bezwarunkowo kochać i przez najbliżej naście lat ich nie zostawi.

Wracając do obecnego sezonu. Też uważacie, że Piotr jest jednym z najbardziej odpychających uczestników wszystkich edycji? To jego seplenienie, małe oczki pod okularkami, niezgrabność, gitarka i pasja do mangi, parcie na dzieci i brak jakichkolwiek chęci do ustępstw. Odczuwam jakieś obrzydzenie jak go z Dorotką pokazują. Nice guy vibe czuć na kilometr. Mam nadzieję, że ona z nim nie została.[/QUOTE]

Tak, ja kilka postów wyżej też pisałam, że on mnie odpycha ( już żeby dosadnie nie mówić, że obrzydza) .
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-16, 15:17   #4500
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-29 16:41:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:07.