Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-04-21, 19:54   #4561
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
A czy to nie Agnieszka powiedziała w pierwszym odcinku, że jest "panią z okienka w banku"? Ja zrozumiałam wtedy, że jest kasjerką, wypłaca pieniądze.
Znałam dziewczynę, która przeszła z banku ING, albo Milenium, z obsługi klienta biznesowego do korpo. Dobrze się ubierała, twarzowe dodatki. Mąż to taki Kamil, bananowy sebix. Zarywał do innych lasek przy żonie na wyjściach na miasto itp. Wykonywana praca o niczym nie świadczy.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-21, 20:00   #4562
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Powiem Wam, że przewijałam odcinki i jakoś nie wciągnął mnie ten sezon, nie wina uczestników, format mi się chyba po prostu znudził; choć para Adam i Patrycja wydaje mi się tak na pierwszy rzut oka interesująca. Pasują do siebie i według mnie jest chemia między nimi, do tego obydwoje są jak dla mnie bardzo atrakcyjni. Piotr mnie z kolei od siebie odstręcza, żeby ująć to i tak delikatnie, a na Agnieszkę nie mogę patrzeć, jak się ugania za tym Kamilem.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-21, 20:23   #4563
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że przewijałam odcinki i jakoś nie wciągnął mnie ten sezon, nie wina uczestników, format mi się chyba po prostu znudził; choć para Adam i Patrycja wydaje mi się tak na pierwszy rzut oka interesująca. Pasują do siebie i według mnie jest chemia między nimi, do tego obydwoje są jak dla mnie bardzo atrakcyjni. Piotr mnie z kolei od siebie odstręcza, żeby ująć to i tak delikatnie, a na Agnieszkę nie mogę patrzeć, jak się ugania za tym Kamilem.
Mnie się wydaje, że nudniejsze pary teraz, nudny mega montaż i dwa sezony w 1 roku to jednak za dużo.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-21, 20:43   #4564
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 204
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

[1=d5f2b1fe262415f84dead74 6c1bee8c0d6ac2850_6340b04 00d0a7;89191045]Biżuteria dla madek. Złote sygnety ze smoczkami i te sprawy


Ja w ogóle w przypadku Piotrunia i Dorotki to mam wrażenie jakbym oglądała grooming nastolatki. On jest napastliwy, ona szokująco infantylna jak na prawie 30 letnią kobietę. Ale mam jakieś dziwne wrażenie, że w sumie to jej ta sytuacja w pewnym sensie pasuje, bo ewidentnie jest typem męczennicy.


A na Agnieszkę to przykro się patrzy. Ona już kmini jak się przeprowadzić, a jej mąż (czy ona kiedykolwiek używa jego imienia? ) w ogóle nie wykazuje nią zainteresowania. Od początku podejrzewałam, że nijak ona się nie wpisuje w typ kobiet, w których on gustuje. Pewnie marzyła mu się partnerka bardziej w typie siostry - jakaś bananowa maniureczka z dyskoteki, a nie ciotka klotka z banku.[/QUOTE]


Nie mogę z tego, to tak samo doskonałe określenie jak bulionerzy
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-21, 20:51   #4565
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje, że nudniejsze pary teraz, nudny mega montaż i dwa sezony w 1 roku to jednak za dużo.
Nie wiem w sumie, czy nudne, mnie się wydaje, że pary nie są takie złe wcale i nawet choć Piotra uważam za odpychającego, to nadal w porównaniu do uczestników poprzednich edycji to jest pikuś. Montażu nigdy dobrego nie mieli, ale z tym, że co za dużo to niezdrowo to się w zupełności zgadzam; nie robią tego programu tak dobrze, żeby upychać tyle edycji w ciągu jednego roku. I chyba te afery Oliwia/ Łukasz czy Zrobkowie sprawiły, że jakoś negatywnie kojarzy mi się ten program i już go nie traktuję jak tanią rozrywkę.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-21, 21:30   #4566
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje, że nudniejsze pary teraz, nudny mega montaż i dwa sezony w 1 roku to jednak za dużo.
Tak, jest bardzo nudno...

Dwie pary są zupelnie bez życia i jakiegokolwiek polotu, człowiek ma dosyć tego budyniu płynącego od Agnieszki i Doroty. Tylko ostatnia para ma w sobie jakąś ikrę, ale to zdecydowanie za malo.

Faktycznie strasznie nudna edycja.

Gratuluję temu, kto sparował Dorotę z Piotrem - żeby mieć takie *creepy* poczucie humoru...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-21, 22:22   #4567
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Nie wiem w sumie, czy nudne, mnie się wydaje, że pary nie są takie złe wcale i nawet choć Piotra uważam za odpychającego, to nadal w porównaniu do uczestników poprzednich edycji to jest pikuś. Montażu nigdy dobrego nie mieli, ale z tym, że co za dużo to niezdrowo to się w zupełności zgadzam; nie robią tego programu tak dobrze, żeby upychać tyle edycji w ciągu jednego roku. I chyba te afery Oliwia/ Łukasz czy Zrobkowie sprawiły, że jakoś negatywnie kojarzy mi się ten program i już go nie traktuję jak tanią rozrywkę.
Zastanawiam się też czy dlatego nie idą po kosztach, bo może budżet roczny nie jest wiele większy, a tu trzeba nie jedną, a dwie edycje zrobić Lepiej zrobiliby jedną rocznie, a porządnie.

Tak, po sezonie Oliwii i Łukasza zrobiłam sobie przerwę, nie oglądałam kolejnej edycji, właśnie w dużej mierze przez żal, że im się nie udało. Coś pękło. A teraz jak wyszły te wszystkie brudy to tylko niesmak i żenada.

Zrobkowie to według mnie co innego, oni sami sobie układali przez kilka lat życie, więc w ich przypadku zrzucanie winy na program, że po kilku latach związku na siłę go ratowali, czy sprawili sobie dziecko, to kiepskie tłumaczenie. Po prostu nie wyszło im tak jak wielu innym, stworzyli sobie toksyczną relację tak jak wielu innych. Problemy z alko czy imprezami też były jasne, bo już kilka lat ze sobą żyli, także tu akurat nie wina programu, równie dobrze mogli poznać się gdziekolwiek indziej i to samo by było, skoro chemia ich przyciągała, weszli w toksyczny schemat, a komuś z nich uwidziało się, że trzeba zdążyć z rodzicielstwem.

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Tak, jest bardzo nudno...

Dwie pary są zupelnie bez życia i jakiegokolwiek polotu, człowiek ma dosyć tego budyniu płynącego od Agnieszki i Doroty. Tylko ostatnia para ma w sobie jakąś ikrę, ale to zdecydowanie za malo.

Faktycznie strasznie nudna edycja.

Gratuluję temu, kto sparował Dorotę z Piotrem - żeby mieć takie *creepy* poczucie humoru...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jest nudno, a najciekawszą, trzecią parę, mało co pokazują.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-04-21, 22:27   #4568
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
choć para Adam i Patrycja wydaje mi się tak na pierwszy rzut oka interesująca. Pasują do siebie i według mnie jest chemia między nimi, do tego obydwoje są jak dla mnie bardzo atrakcyjni.
Nie rozumiem zachwytu zupełnie. W sensie Patrycja nie jest brzydka, ma ładne oczy i urocze piegi, ale też wadę zgryzu, wąskie wykrzywione w dół usteczka przez co aparycją przypomina mopsa (albo Fionę ze Shreka w wydaniu mniej korzystnym ). A Adam to jak tutaj już padło - wygląda jakby wyszedł po odsiadce taki miks szaleństwa w oczach i niedożywienia. Zresztą ja od historii o rzekomym stalkingu jakoś nie mogę przestać w nim widzieć czegoś creepy.

Edytowane przez d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Czas edycji: 2022-04-21 o 22:35
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-21, 22:28   #4569
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że przewijałam odcinki i jakoś nie wciągnął mnie ten sezon, nie wina uczestników, format mi się chyba po prostu znudził; choć para Adam i Patrycja wydaje mi się tak na pierwszy rzut oka interesująca. Pasują do siebie i według mnie jest chemia między nimi, do tego obydwoje są jak dla mnie bardzo atrakcyjni. Piotr mnie z kolei od siebie odstręcza, żeby ująć to i tak delikatnie, a na Agnieszkę nie mogę patrzeć, jak się ugania za tym Kamilem.
Jestem odcinek do przodu i w mojej opinii w końcu był ciekawszy i coś się działo. I ta nowa psycholog nawet sensowna ! Także nie porzucaj sezonu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-21, 23:32   #4570
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

[1=d5f2b1fe262415f84dead74 6c1bee8c0d6ac2850_6340b04 00d0a7;89193217]Nie rozumiem zachwytu zupełnie. W sensie Patrycja nie jest brzydka, ma ładne oczy i urocze piegi, ale też wadę zgryzu, wąskie wykrzywione w dół usteczka przez co aparycją przypomina mopsa (albo Fionę ze Shreka w wydaniu mniej korzystnym ). A Adam to jak tutaj już padło - wygląda jakby wyszedł po odsiadce taki miks szaleństwa w oczach i niedożywienia. Zresztą ja od historii o rzekomym stalkingu jakoś nie mogę przestać w nim widzieć czegoś creepy.[/QUOTE]


Też tak mam. Patrycja to mi się wydaje że na siłę udaje i się zmusza do tej relacji, póki co to nie widzę żeby była jakas zaangażowana w tą relacje. A Adam ciągle mi nie pasuje, jeet coś w nim takiego.. dzikiego? Ma takie szybkie nerwowe tiki, no ewidentnie coś mi w nim nie styka.


Wysłane z iPhone
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-22, 00:36   #4571
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

[1=d5f2b1fe262415f84dead74 6c1bee8c0d6ac2850_6340b04 00d0a7;89193217]Nie rozumiem zachwytu zupełnie. W sensie Patrycja nie jest brzydka, ma ładne oczy i urocze piegi, ale też wadę zgryzu, wąskie wykrzywione w dół usteczka przez co aparycją przypomina mopsa (albo Fionę ze Shreka w wydaniu mniej korzystnym ). A Adam to jak tutaj już padło - wygląda jakby wyszedł po odsiadce taki miks szaleństwa w oczach i niedożywienia. Zresztą ja od historii o rzekomym stalkingu jakoś nie mogę przestać w nim widzieć czegoś creepy.[/QUOTE]Przepraszam, ale Fione ze Shreka to mi nieustannie przypomina żeńska część Fit - Pary. A może oboje to trochę tacy państwo Shrek (przepraszam, ale nie mogłam) - to nie tylko wygląd, ale jakaś pocieszna lub drażniąca rubasznosc w wyglądzie i zachowaniu. No ja akurat tego nie lubię.

Mi się Patrycja generalnie podoba, ale przypomina mi Khloe Kardashian, ale to bardziej przez osobowość i ogólną prezencję - wydaje się dość potężna (ale nie gruba) i taka pewna siebie, do tego ma dobre relacje z siostrą i matką...

Co do Adama się zgadzam - historia o stalkingu rzuca cień na jakiego osobę i jakoś zawsze poprzez to właśnie filtruje się jego osobę i spogląda z nieufnoscia.


Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Też tak mam. Patrycja to mi się wydaje że na siłę udaje i się zmusza do tej relacji, póki co to nie widzę żeby była jakas zaangażowana w tą relacje. A Adam ciągle mi nie pasuje, jeet coś w nim takiego.. dzikiego? Ma takie szybkie nerwowe tiki, no ewidentnie coś mi w nim nie styka.


Wysłane z iPhone
Tak, Patrycja udaje i odnosi się z rezerwą...

Jezu, dokładnie : "Jest w nim coś dzikiego".

Te nerwowe tiki naprawdę przerażają i wytracaja z równowagi. Az się człowiek zastanawia, co on trzyma w piwnicy albo w szafie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Pusheen_
Czas edycji: 2022-04-22 o 01:33
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-22, 07:45   #4572
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale Fione ze Shreka to mi nieustannie przypomina żeńska część Fit - Pary. A może oboje to trochę tacy państwo Shrek (przepraszam, ale nie mogłam) - to nie tylko wygląd, ale jakaś pocieszna lub drażniąca rubasznosc w wyglądzie i zachowaniu. No ja akurat tego nie lubię.

Mi się Patrycja generalnie podoba, ale przypomina mi Khloe Kardashian, ale to bardziej przez osobowość i ogólną prezencję - wydaje się dość potężna (ale nie gruba) i taka pewna siebie, do tego ma dobre relacje z siostrą i matką...

Co do Adama się zgadzam - historia o stalkingu rzuca cień na jakiego osobę i jakoś zawsze poprzez to właśnie filtruje się jego osobę i spogląda z nieufnoscia.


Tak, Patrycja udaje i odnosi się z rezerwą...

Jezu, dokładnie : "Jest w nim coś dzikiego".

Te nerwowe tiki naprawdę przerażają i wytracaja z równowagi. Az się człowiek zastanawia, co on trzyma w piwnicy albo w szafie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie tak. Patrycja to bardzo ładna dziewczyna. Mnie właśnie najbardziej o dziwo podobają się jej usta, bo ja lubię taki grymas zadziorny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-22, 07:52   #4573
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale Fione ze Shreka to mi nieustannie przypomina żeńska część Fit - Pary. A może oboje to trochę tacy państwo Shrek (przepraszam, ale nie mogłam) - to nie tylko wygląd, ale jakaś pocieszna lub drażniąca rubasznosc w wyglądzie i zachowaniu. No ja akurat tego nie lubię.
Oni to akurat raczej takie dwa kasztaniaki. Jak z tej bajki starej.

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

Shrek to był postawny ogr, a Fit Wojtek to jest za przeproszeniem kulka.
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-22, 15:44   #4574
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

[1=d5f2b1fe262415f84dead74 6c1bee8c0d6ac2850_6340b04 00d0a7;89193365]Oni to akurat raczej takie dwa kasztaniaki. Jak z tej bajki starej.

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

Shrek to był postawny ogr, a Fit Wojtek to jest za przeproszeniem kulka. [/QUOTE]
I Shrek ma osobowość i dobre serce, a Wojtek?

Ta, oni to nawet jak z tej bajki Bąblandia, gdzie wszystko było z plasteliny... nie cierpiałam tej bajki w dzieciństwie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bąblandia.jpg (10,5 KB, 145 załadowań)
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-22, 16:52   #4575
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Ja nawet nie znam tej bajki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-22, 17:11   #4576
Lyonne
Zadomowienie
 
Avatar Lyonne
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 050
GG do Lyonne
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Ostatni odcinek był nudny. Mam wrażenie, że Agnieszka stara się a jej mąż Kamil ma ją gdzieś. Widziałam Agnieszki komentarze na grupie na FB ŚOPW. Co do Doroty i Piotra-tu myślę że nie pasują do siebie. Ona wiecznie płaczliwa,on wymagający.
Ciężko mi się patrzy na Adama. Ma coś takiego mrocznego w oczach. Gdzieś na wykopie są złe komentarze o nim.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
□fotografia□seriale □filmy □książki
Lyonne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-22, 18:11   #4577
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Lyonne Pokaż wiadomość
Ostatni odcinek był nudny. Mam wrażenie, że Agnieszka stara się a jej mąż Kamil ma ją gdzieś. Widziałam Agnieszki komentarze na grupie na FB ŚOPW. Co do Doroty i Piotra-tu myślę że nie pasują do siebie. Ona wiecznie płaczliwa,on wymagający.
Ciężko mi się patrzy na Adama. Ma coś takiego mrocznego w oczach. Gdzieś na wykopie są złe komentarze o nim.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakie komentarze?
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-22, 18:35   #4578
Lyonne
Zadomowienie
 
Avatar Lyonne
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 050
GG do Lyonne
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Jakie komentarze?
Odnośnie jej osoby i odnośnie ślubu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
□fotografia□seriale □filmy □książki
Lyonne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-22, 18:45   #4579
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Lyonne Pokaż wiadomość
Odnośnie jej osoby i odnośnie ślubu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coś ciekawego?
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-23, 08:00   #4580
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Ja nie mówię, że Patrycja to klasyczna piękność, po prostu mnie się podoba nawet mimo wady zgryzu i małych ust, właśnie nadaje jej to zadziorności i kojarzy mi się bardziej z Morticią Addams aniżeli z Fioną. Nie wydaje mi się też potężna, to raczej efekt samej twarzy.

Może dla Patrycji/ Adama zerknę, choć jak piszecie, że jest na siłę, to może i między nimi nic nie ma, bo zerkałam tylko kątem oka.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-23, 08:45   #4581
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Może dla Patrycji/ Adama zerknę, choć jak piszecie, że jest na siłę, to może i między nimi nic nie ma, bo zerkałam tylko kątem oka.
I tak nic z tego związku nie będzie. Ona chce mieszkać w mieszkanku po babci w Warszawie (zdaje się, że jeszcze z siostrą na dodatek?), a on z mamusią w swojej mieścinie. Zdaje się, że żadne z nich tak naprawdę nie było otwarte na wyprowadzkę, więc trochę przypau, że się zgłosili do takiego programu.
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-23, 09:20   #4582
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

[1=d5f2b1fe262415f84dead74 6c1bee8c0d6ac2850_6340b04 00d0a7;89194733]I tak nic z tego związku nie będzie. Ona chce mieszkać w mieszkanku po babci w Warszawie (zdaje się, że jeszcze z siostrą na dodatek?), a on z mamusią w swojej mieścinie. Zdaje się, że żadne z nich tak naprawdę nie było otwarte na wyprowadzkę, więc trochę przypau, że się zgłosili do takiego programu.[/QUOTE]

Ale że on z mamą w jednym mieszkaniu chce żyć czy jak ?

Hmm gdybym na tej podstawie miała się wypowiadać, to nie wiem; muszę obejrzeć. Anita i Adrian też długo żyli w związku na odległość.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-23, 09:59   #4583
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Adam mieszka w domu z matką.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-23, 10:13   #4584
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

[1=d5f2b1fe262415f84dead74 6c1bee8c0d6ac2850_6340b04 00d0a7;89194733]I tak nic z tego związku nie będzie. Ona chce mieszkać w mieszkanku po babci w Warszawie (zdaje się, że jeszcze z siostrą na dodatek?), a on z mamusią w swojej mieścinie. Zdaje się, że żadne z nich tak naprawdę nie było otwarte na wyprowadzkę, więc trochę przypau, że się zgłosili do takiego programu.[/QUOTE]Ja zrozumiałam, że ona mieszka z siostrą (wynajmuje). I babcia im użyczyła swoją kawalerkę na czas eksperymentu, żeby mogli pomieszkać tylko we dwoje, bez siostry. Także Patrycja ma super wsparcie w rodzinie. Nie dziwię się, że nie chce wyjeżdzać do innego miasta, gdy całą rodzinę ma w Warszawie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Czas edycji: 2022-04-23 o 10:14
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-23, 10:47   #4585
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

[1=d5f2b1fe262415f84dead74 6c1bee8c0d6ac2850_6340b04 00d0a7;89194733]I tak nic z tego związku nie będzie. Ona chce mieszkać w mieszkanku po babci w Warszawie (zdaje się, że jeszcze z siostrą na dodatek?), a on z mamusią w swojej mieścinie. Zdaje się, że żadne z nich tak naprawdę nie było otwarte na wyprowadzkę, więc trochę przypau, że się zgłosili do takiego programu.[/QUOTE]


Może byliby otwarci na przeprowadzkę, ale dla odpowiedniej osoby. Może czują, że to nie to.
Mnie zastanawia, że większość internetów wyczuwa jakąś dziwną energię od Adama, a jednak eksperci dopuścili go do eksperymentu.
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-23, 11:08   #4586
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
Może byliby otwarci na przeprowadzkę, ale dla odpowiedniej osoby. Może czują, że to nie to.
Mnie zastanawia, że większość internetów wyczuwa jakąś dziwną energię od Adama, a jednak eksperci dopuścili go do eksperymentu.
A kogo eksperci dopuścili wcześniej do programu - Adama, który w co drugim odcinku był na ostrym kacu, Igę, Macieja (tutaj mam na myśli, że ma ewidentnie nieprzepracowane problemy, bo ogólnie to "dobry" z niego facet), Darka i można wymieniać, i wymieniać.

Natomiast dla mnie Adam to normalny facet - przynajmniej na to, co zobaczyłam. Żadnej złowrogiej energii od niego nie wyczuwam. Co najwyżej znerwicowany jest.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-23, 11:17   #4587
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Ja mnie wkurzaja te komentarze uczestników na grupie typu "nie wiecie co było poza kamerami" "nie pokazali wszystkiego" etc. Tak ja wiem co to montaż , ale komentujemy to co nam pokazali, a nie co mogło być poza kamerami.... masakra. Idziesz do programu TV typu reality show nosz licz sie z tym że pokazą Ciebie jak bedą chcieli i ludzie badą to komentować , koniec kropka.
Boli ich ta grupa ( i byłych i obecnych)bo nie mogą tam blokowac i komentarzy usuwac

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2022-04-23 o 11:22
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-23, 11:47   #4588
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
Może byliby otwarci na przeprowadzkę, ale dla odpowiedniej osoby. Może czują, że to nie to.
Mnie zastanawia, że większość internetów wyczuwa jakąś dziwną energię od Adama, a jednak eksperci dopuścili go do eksperymentu.
Mnie zastanawia, jak często biorą do programu osoby z własną działalnością, które z wiadomych względów nie będą skore do przeprowadzki (Adrian, Robert, Iza, Agnieszka tak na szybko przyszli mi do głowy) i czy informują partnera o tym na etapie castingów, że taka będzie sytuacja (wątpię). Nie chciałabym być postawiona w sytuacji, w której to ja muszę się przeprowadzić, bo druga osoba ma własną działalność, to powinien być obopólny kompromis.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez invisible_01
Czas edycji: 2022-04-23 o 11:52
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-23, 11:49   #4589
Joasia1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 186
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Ja mnie wkurzaja te komentarze uczestników na grupie typu "nie wiecie co było poza kamerami" "nie pokazali wszystkiego" etc. Tak ja wiem co to montaż , ale komentujemy to co nam pokazali, a nie co mogło być poza kamerami.... masakra. Idziesz do programu TV typu reality show nosz licz sie z tym że pokazą Ciebie jak bedą chcieli i ludzie badą to komentować , koniec kropka.
Boli ich ta grupa ( i byłych i obecnych)bo nie mogą tam blokowac i komentarzy usuwac

Mnie najbardziej bawi to, jak bronią się, ze rozmawiali o tym, czy o tym poza kamerami i dlatego nie wiadomo tego, czy tego. Mogli rozmawiać o wszystkim przed kamera to nie byłoby problemu, a jak nie rozmawiali to nie powinni teraz się bronić, bo to ich decyzja, ze tyle rzeczy ukryli.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasia1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-23, 12:00   #4590
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Ta ich obrona jest śmieszna, fakt, natomiast jak dla mnie to w tej edycji i tak są całkiem normalni ludzie powiedziałabym - biorąc pod uwagę poprzednie edycje - i ludzie czasami już przeginają, bo prawie by tego Piotra ukamieniowali za tą sierść, a umówmy się, można to odebrać na wiele różnych sposobów, również tych niekoniecznie korzystnych, jednak to z miejsca nie oznacza, ze facet jest porąbany, toksyczny i w ogóle można nim psy wieszać.

Piotr owszem jest odpychający jak dla mnie i lekko zdesperowany, ale to nadal nic takiego w porównaniu z cechami uczestników poprzednich edycji - tak samo odbieram Agnieszkę w tej edycji jako. I Agnieszka w parze z Piotrem myślę, żeby się dogadali razem. A nawet Dorota i Kamil chyba byliby lepszą parą, choć dla niego prędzej widzę jakąś gwiazdę z dyskoteki.

A co do przeprowadzki, to znając formułę tego programu, to sorry, ale na przeprowadzkę trzeba być gotowym, biorąc udział w czymś takim. Ja nie stawiam absolutnie Agnieszki i Wojtka jako wzoru, ale ona wzięła się i spakowała, tak samo Aneta. Trochę słabo jak dla mnie, że to zazwyczaj kobieta rezygnuje z dotychczasowego życia, ale może tak wypadło plus Agnieszka mieszkała z rodzicami. Trzymanie się uporczywie rodziny jak dla mnie to czerwona flaga trochę, przecież zarówno Adam, jak i Patrycja mogą odwiedzać swoją rodzinę, utrzymywać kontakt telefoniczny/ przez wideo rozmowy. Po co w ogóle wtedy brać udział w programie - no chyba że to taka wymówka, jak się ktoś nie spodoba.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-29 16:41:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:18.