Krem na dzień dla mnie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-14, 18:37   #1
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666

Krem na dzień dla mnie


hej, ma byc to krem do twarzy. moja cera jest chyba mieszana, troche tlusta na nosie i czole, sucha na policzkach i brodzie. z mala sklonnoscia do tradziku. ale w niektorych miejscach na policzkach (w poblizu nosa i ok. 3 cm pod oczami) jest podrazniona, (zatkaly sie na niej pory, zrobil sie tradzik, jest zaczerwieniona, swieci sie [ale to chyba dlatego ze jest w tym miejscu wysuszona, w ten sposob sie "ratuje"]). wazne zeby krem nie powodowal swiecenia sie skory, byl dostepny (do kupienia np. w rossmanie) i nie za drogi

myslalam o aa help, ale nie wiem czy bedzie ok, wiec moze HELP na te podraznione miejsca, a na reszte jakis do cery mieszanej?

Edytowane przez FirstLady
Czas edycji: 2006-06-14 o 19:03
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 11:08   #2
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Krem na dzień dla mnie

pewnie chciałabyś jakiś krem matujący, jednak odradzam Ci wszelkie takie kremy, ponieważ przy dłuższym używaniu powodują one jeszcze mocniejszy efekt swiecenia się twarzy. Może wypróbuj nowy krem Nivea Young, który łączy w sobie krem nawilżający i lekki podkład ? na noc polecam niezawodny krem Dove a na dzień ja swego czasu używałam Garniera z passiflorą - przyjemny zapach i mimo, że był to krem odżywczy leciutko matowił cerę.
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:26.