Jak zrobic taki makijaz??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-08, 20:03   #1
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666

Jak zrobic taki makijaz???


zobaczylam ten makijaz i od razu mi sie spodobal moj typ urody to typowa jesien z kocimi zielonymi oczami nie wiem czy bedzie mi pasowal i jak go zrobic pomozcie!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3524.JPG (47,3 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sha.jpg (3,7 KB, 217 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (16,7 KB, 66 załadowań)
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 20:06   #2
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: Jak zrobic taki makijaz???

ten shakiry i ten drugi wygladaja na proste ale nie znam sie na tych podkladach i jestem po prostu mega dyletantka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sha.jpg (3,7 KB, 217 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (16,7 KB, 27 załadowań)
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 20:35   #3
olala.olcia
Przyczajenie
 
Avatar olala.olcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Jak zrobic taki makijaz???

Powinnaś wybrać podkład dobrze kryjący i nałożyć różne odcienie, a na policzki róż, ale trzeba byc doświadczonym w eksperymentowaniu różnymi odcieniami żeby był ładny efekt. A swoją drogą nie kieruj się tym co widzisz na zdjęciu bo 70% jest pozmieniane komputerowo i retuszowane.
Jeśli chodzi o oczy w pierwszym makijażu nakładasz nad rzęsami brązowy lekko wpadający w czerwony cień, na dolnej powiece to samo, a wyżej cieniujesz jasnym kolorem, na górze i na dole rysujesz czarną kreskę, tak aby zbiegała się w kącikach (lepiej kredką niż linerem bo można ją ładnie rozetrzeć), a na koniec mocno malujesz rzęsy tuszem (podkręcająco-wydłużającym), możesz delikatnie pomalować brwi kredką. Ja maluje się podobnie, z tym że w wewnętrzym kąciku oka maluje jasnym cieniem. (Też mam zielone "kocie" oczy ) No i usta wg. uznania; mi osobiście nie podoba sie ten kolor, wolałabym błyszczyk.
Jeśli chodzi o drugi makijaż, to z podkładem to samo co w pierwszym przypadku (z reszta tu bardziej widać, że dużą rolę odegrał komputer). Powieki malujesz jasnym, brzoskiwniowym cieniem, później obrysowujesz oko linerem (jeśli nie masz wprawy może być to trudne). Na koniec malujsz rzęsy tuszem (może być wydłużający) ale nie zaduzo go nakladasz. Na usta błyszczyk i gotowe
Trzecie zdjęcie mi się nie otworzyło, więc nie widzę dokładnie jak wygląda ten makijaż.
Pozdrawiam!!! Mam nadzieję że troszkę pomogłam
olala.olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 12:55   #4
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: Jak zrobic taki makijaz???

pomoglas i to bardzo wielkie dzieki a to zdjecie shakiry nie wiem czemu nie chce sie otworzyc ostatecznie jasnoczerwony blyszczyk czarny cien kredka tusz i lekki roz moim dyletanckim zdaniem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ls.jpg (3,1 KB, 140 załadowań)
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:05.