Wiek a malowanie się - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-06, 13:54   #31
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Wiek a malowanie się

Cytat:
Napisane przez FirstLady
Ostatnio ten temat wzbudza wiele kontrowersji (np. Tola z Blog 27). w ogole jest cos takiego jak dolna granica malowania sie? pod koniec 6 klasy mozna zaczac uzywac korektora, ewentualnie pudru. w gimnazjum mozna uzywac podkladow, tuszu, blyszczykow. taka panuje opinia. opinia z ktora nie do konca sie zgadzam. jesli dziewczyna chce pokazac swoj styl, to czy nie moze np. malowac oczu na czarno? nie mowie tu o bladej cerze jasnych wlosach i oczach, ale gdy pasuje, to nie wolno? a tym starszym wolno? czemu tak jest?
teraz napisze co mnie razi. np. dziewczyny z mojej klasy. kupily sobie blyszczyk wibo za 7 zl, jasnorzowy, i cala piatka maluje sie TYM JEDNYM blyszczykiem na kazdej przerwie. juz chyba tydzien tak jest. a kazda z nich ma inny typ urody.
albo robia sobie czarne krechy pol centymetra pod okiem. litosci. czy naprawde nie mozna wydac troche wiecej pieniedzy na ten glupi blyszczyk i jakos wygladac?
albo wczesniej pozbyc sie pryszczy, uzyc korektora, a pozniej reszty?
A co jest z tą Tolą, bo ja nie rozumiem? Nie zauwazylam,zeby byla jakas przesadnie wymalowana, ale ja jakoś malo ją widzę w tv i widocznie nie zauwazylam czegoś
Jakbym byla zlosliwa, to moglabym pomyslec,ze ostatnie zdanie Twojej wypowiedzi oznacza,ze jak ktos ma trądzik, to nie ma prawa się malować Oczywiscie nie mialaś tego na myśli
A co do tych kolezanek, to zadna zbrodnia - kazdy eksperymentuje z makijazem i po jakims czasie sam dochodzi do tego, co mu pasuje,a co nie, a w gimnazjum to raczej fajna zabawa, a nie rzeczywisty sposob na jakieś upiększenie siebie I wiadomo, że każdy sięga na początku po tańsze kosmetyki, chociaż Twoj komentarz ocieka pogardą - - błyszczyk Wibo za 7 zł! Jak one smiały kupić taki bubel! . I myślę, że nawet jeśli nie wydadzą "trochę kasy na ten głupi błyszczyk", to jakoś bedą wyglądać - serio
Swoją drogą,podziwiam Twoja wrażliwość i życzliwość - tak się przejmować wyglądem kilku koleżanek z klasy
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 14:02   #32
magdzialenk@
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 327
Dot.: Wiek a malowanie się

Zaczęłam się malować w 6 klasie podst. (tzn. tusz do rzęs + słabo widoczne cienie). Żałuję że to zrobiłam, bo mi się rzęsy znszczyły. A zaczęłam dlatego żeby nie być gorsza wśród koleżanek . W gimnazjum się rozstałyśmy, więc malować też się przestałam. A teraz w 3 gim znów zaczęłam (tylko tusz i coś ochronnego na usta)- tak po prostu
magdzialenk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 14:02   #33
kasiunia`18
Zadomowienie
 
Avatar kasiunia`18
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 783
GG do kasiunia`18
Dot.: Wiek a malowanie się

wydaje mi sie,ze nie ma okreslonego wieku na malowanie sie,ale podstawówka to raczej nie,wydaje mi sie,ze w gimnazjum to juz lekko mozna cos podkreslic
__________________
"I feel the need - the need for speed!"


Majusia 19.01.2012r **
kasiunia`18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 15:45   #34
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: Wiek a malowanie się

Cytat:
Napisane przez lir391
A co jest z tą Tolą, bo ja nie rozumiem? Nie zauwazylam,zeby byla jakas przesadnie wymalowana, ale ja jakoś malo ją widzę w tv i widocznie nie zauwazylam czegoś
Jakbym byla zlosliwa, to moglabym pomyslec,ze ostatnie zdanie Twojej wypowiedzi oznacza,ze jak ktos ma trądzik, to nie ma prawa się malować Oczywiscie nie mialaś tego na myśli
A co do tych kolezanek, to zadna zbrodnia - kazdy eksperymentuje z makijazem i po jakims czasie sam dochodzi do tego, co mu pasuje,a co nie, a w gimnazjum to raczej fajna zabawa, a nie rzeczywisty sposob na jakieś upiększenie siebie I wiadomo, że każdy sięga na początku po tańsze kosmetyki, chociaż Twoj komentarz ocieka pogardą - - błyszczyk Wibo za 7 zł! Jak one smiały kupić taki bubel! . I myślę, że nawet jeśli nie wydadzą "trochę kasy na ten głupi błyszczyk", to jakoś bedą wyglądać - serio
Swoją drogą,podziwiam Twoja wrażliwość i życzliwość - tak się przejmować wyglądem kilku koleżanek z klasy
1. jak ktos ma tradzik nie powinien sie moim zdaniem zklajstrowywac tylko wybrac sie do dermatologa.
2. nie powiedzialabym ze wymazane panny w gimnazju to fajna sprawa.
3. 3 jednym... podejrzewam ze cena tu nie gra roli tylko to ze 3 jedym kolorem ktory zapewne dobraly tak dobrze ze zadnej z tych trzech nie pasuje
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 16:36   #35
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Cool Dot.: Wiek a malowanie się

Ja zazelam pod koniec podstawowki blyszczykiem i korektorem. W gimn doszedl tusz, puder i czasem cien Zaznaczam ze to byl i jest delikatny make-up Tzn jak cien to jakis bez/raz/biela, nie nachalna Ewentuwalnie mocniejszy kolor na wieczor ale wtej samej tonacji I tak pewnie zostanie Bo podkladu nie uzywam Ale macie racje, przesadny make-up na malych dziewczynkach wyglda smiesznie Tola tez
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 17:09   #36
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: Wiek a malowanie się

ooo kasienka - gratuluje moda
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 17:15   #37
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Wiek a malowanie się

Cytat:
Napisane przez kiciulka1985
ooo kasienka - gratuluje moda
Dzieki
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-06, 17:21   #38
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Wiek a malowanie się

słabo mi jak widzę 14sto latkę w pełnym makijażu.
Sama zaczęłam się malować dopiero w liceum i to nie w pierwszej klasie, a dopiero w trzeciej i był to raczej delikatny makijaż. Do tej pory nie przepadam za pudrami, podkładami, dopóki mogę, stawiam na naturalność (chociaż lubię kolorowy akcenty na oczach).
Może jestem konserwatywna, ale uważam, że dziewczynki w wieku gimnazjalnym robią sobie krzywdę malując się w tym wieku. Ale to ich wybór, ich cera, ale ja swoim dzieciom, o ile je kiedykolwiek będę miała, na taką rozpustę nie pozwolę. Nie i już.
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 17:28   #39
dusiaczek15
Wtajemniczenie
 
Avatar dusiaczek15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: teresin
Wiadomości: 2 220
GG do dusiaczek15
Dot.: Wiek a malowanie się

ja maluje sie chyba od 2 lat.... uzywam korektora i podkladu...
jezeli tego nie zrobie wygladam jak smierc... mam bardzo jasna cere a do tego pozostalosci po moim nalogowym wyciskaniu sie... okropne slady...
jezeli nie naloze sobie tego podkladu wygladam okropnie... sama na siebie nie moge patrzec... tego uzywam jak ide do szkoly
gdy ide gdzies indziej to lubie sobie nalozyc jakis cien na powieki... kresek nie umiem malowac... a rzes tez nie maluje bo szkoda mi ich... sa dlugie i czarne... kazdy powinien sam decydowac kiedy chce zaczac sie malowac... jezeli dobrze sie z tym czuje...
__________________

dusiaczek15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 17:46   #40
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: Wiek a malowanie się

Cytat:
Napisane przez seemore
Moja mama stwierdziła że malować to się można dopiero... uwaga.... po maturze
A moim rodzice dalej są w świetym przekonaniu, ze malować się można dopiero na w podeszłym wieku , gdy cera i twarz jest brzydka. ("bo tylko do takiej twarzy produkują kosmetyki a nie do młodej i bez zmarszczek" )
Oczywiście przekonania rodziców odeszły na bok. Malować zaczęłam się w wieku bodajże 14 lat - tusz, cien i troche różu, czasami coś na ustach. Teraz maluję się podobnie, tyle, ze wyraźniej ale i tak moim ulubieńcem wsród makijaży pozostaje ten ciemny, gotycki makijaż.(zostawiam go na specjalne sytuacje )
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 18:21   #41
*wisienka*
Rozeznanie
 
Avatar *wisienka*
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 613
Dot.: Wiek a malowanie się

pod koniec podstawówki zaczełam uzywac błyszczyka i pomadki ochronnej.

potem w 1 gim odbiło mi i zaczęłam używać tuszu do rzęs (musiałam uważac bo mam długie rzesy i czasem mi się az kropki pod brwiami robiły ), cieni do powiek (jasnych aczkolwiek swiecących...), podkładu, korektora, pudru... głupia byłam...

teraz izywam tylko pudru matującego bo strasznie się błyszczę, czasem korektora, białej kredki no i błyszczyk mam zawsze
wieczorkami jeszcze tuszuję rzesy i uzywam cien do powiek (zwykle jasno fioletowy lub różowy)

Cytat:
Moja mama stwierdziła że malować to się można dopiero... uwaga.... po maturze
a moja babcia stierdziłą, ze zaczac maowac się można po skończeniu 50 lat...
to znaczy ze moja mama tez malowac się jeszcze nie może...
*wisienka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-06, 18:33   #42
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: Wiek a malowanie się

...

Edytowane przez FirstLady
Czas edycji: 2011-04-11 o 15:25
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 20:13   #43
m-i-s-i-a
Wtajemniczenie
 
Avatar m-i-s-i-a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: J-bie Z.
Wiadomości: 2 070
GG do m-i-s-i-a Send a message via Skype™ to m-i-s-i-a
Dot.: Wiek a malowanie się

Błszczykiem zaczęłam się malować w wieku 12 lat, a tusz, czarna kredka i błyszczyk to od niedawna
__________________
m-i-s-i-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 20:24   #44
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Wiek a malowanie się

Cytat:
Napisane przez króliczek
Może jestem konserwatywna, ale uważam, że dziewczynki w wieku gimnazjalnym robią sobie krzywdę malując się w tym wieku. Ale to ich wybór, ich cera, ale ja swoim dzieciom, o ile je kiedykolwiek będę miała, na taką rozpustę nie pozwolę. Nie i już.
ale malowanie sie to niekoniecznie tona podkladow, pudrow i zniszczona cera. ja sie na przyklad malowalam bez uzycia niczego do smarowania twarzy, bo poprostu tego nie potrzebowalam, wiec i skore mam pomimo prawie 6 lat makijazu jak niemowlak dla mnie makijaz to wylacznie oczy (dosyc mocno podkreslone) i ewentualnie blyszczyk. podklad to tylko na calonocne imprezy zeby makijaz oczu za szybko nie splynal, ale na codzien sobie daruje takie mazidla. podstawa mojgo makijazu od zawsze byl krem matujacy.
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 20:34   #45
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Wiek a malowanie się

Ja używam tylko korektora i błyszczyka do ust Czasami tuszu do rzęs
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 20:47   #46
coca_cola
Wtajemniczenie
 
Avatar coca_cola
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 539
Dot.: Wiek a malowanie się

ja uzywam tylko blyszczyka oraz czasami jak mam czas i mi sie chce tuszuje rzesy..
coca_cola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 21:01   #47
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Wiek a malowanie się

Cytat:
Napisane przez lain
ale malowanie sie to niekoniecznie tona podkladow, pudrow i zniszczona cera. ja sie na przyklad malowalam bez uzycia niczego do smarowania twarzy, bo poprostu tego nie potrzebowalam, wiec i skore mam pomimo prawie 6 lat makijazu jak niemowlak dla mnie makijaz to wylacznie oczy (dosyc mocno podkreslone) i ewentualnie blyszczyk. podklad to tylko na calonocne imprezy zeby makijaz oczu za szybko nie splynal, ale na codzien sobie daruje takie mazidla. podstawa mojgo makijazu od zawsze byl krem matujacy.
Mogłabym napisać dokładnie to samo

1 i 2 kl. gimnazjum: lekko pomalowane oczy (tusz, jakaś kredka) i pomadka ochronna/błyszczyk na ustach.
3 kl. gimnazjum: do tego doszły delikatne cienie i od czasu do czasu puder matujący

Teraz, w LO maluję oczy, usta błyszczyk/pomadka ochronna, róż do policzków, czasem puder matujący.

Uwielbiam makijaż oczu generalnie
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 21:25   #48
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Wiek a malowanie się

Cytat:
Napisane przez króliczek
słabo mi jak widzę 14sto latkę w pełnym makijażu.
Sama zaczęłam się malować dopiero w liceum i to nie w pierwszej klasie, a dopiero w trzeciej i był to raczej delikatny makijaż. Do tej pory nie przepadam za pudrami, podkładami, dopóki mogę, stawiam na naturalność (chociaż lubię kolorowy akcenty na oczach).
Może jestem konserwatywna, ale uważam, że dziewczynki w wieku gimnazjalnym robią sobie krzywdę malując się w tym wieku. Ale to ich wybór, ich cera, ale ja swoim dzieciom, o ile je kiedykolwiek będę miała, na taką rozpustę nie pozwolę. Nie i już.
ja sie calkowicie zgadzam... ja maluje sie dość rzadko, a jeśli już to twarz troche puderkiem, kreska , tusz i błyszczyk.. czasem jakiś cień kolorowy..
sama sie zaczełam malować jak posżłam do liceum, chyba w tym samym wieku co Króliczek .
ale jak widze takie panieny co mają po 14 lat , z gołymi brzuchami , krecha pod okiem na pół centymetra, pudru tyle że szpachelką można zeskrobać i wogóle takie sztuczne, to mi sie słabo robi :/ ja sie dziwie czy rodzice tego nie widzą ?? i one tak do szkoły.. podstawówka/gimnazjum..
może ja też jestem konserwatywna pod tym względem, ale wg mnie dziweczyna w wieku 14 lat jeszcze nie musi sie malować.. przez to tylko jej sie twarz zniszczy i w wieku 25 lat bedzie miała zmarszczki ...
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 21:34   #49
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Wiek a malowanie się

Cytat:
Napisane przez kiciulka1985
1. jak ktos ma tradzik nie powinien sie moim zdaniem zklajstrowywac tylko wybrac sie do dermatologa.
I uważasz, że dermatolog na wszystko pomoże?...
Jak tak, to muszę Cię wyprowadzić z błędu
Byłam na kilku mocnych, tetracyklinowych kuracjach; smarowałam gębę przeróżnymi maściami. Tak, pomagają. Ale na krótko.
Poza tym trądzik to również blizny, przebarwienia...
Nie wyobrażam sobie życia bez tego cholernego codziennego sterczenia przed lustrem z korektorem w łapie, złorzecząc na życie
Ale mimo ciągłych gębowych problemów, nie nadużywam kosmetyków.
Chociaż czasem mam straszliwą ochotę się wymalować, tym większą, im gorzej z moją twarzą i im bardziej mam już jej dość...
Zaczęłam się malować dopiero w liceum. I do tej pory nie za bardzo umiem
Podkład (od zimy, normalnie jestem z siebie taka dumna ), tusz, coś na usta. I to wszystko...

Mnie też rażą wymalowane nastolatki. Bo niech mi kto mądry powie, na co czternastolatce z ładną, gładką, młodą cerą - podkład??
Po co czarne kreski, tona tuszu na wywiniętych do granic możliwości rzęsach, tipsy, samoopalacze?... Chyba nigdy tego nie zrozumiem
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-06, 21:39   #50
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Wiek a malowanie się

Cytat:
Napisane przez asia_z
może ja też jestem konserwatywna pod tym względem, ale wg mnie dziweczyna w wieku 14 lat jeszcze nie musi sie malować.. przez to tylko jej sie twarz zniszczy i w wieku 25 lat bedzie miała zmarszczki ...
ale jak juz pisalam twarz sie zniszczy jak bedzie na niej tona pudru. mozna robic makijaz bez nakladania zbednego balastu na skore twarzy. ja mysle, ze podkreslenie oczu to nic zlego, a i cera nie ucierpi za bardzo...
a jesli ktos ma predyzpozycje i 'sucha' (w znaczeniu szczupla) twarz to i bez malowania moze miec pierwsze zmarszczki w wieku 25 lat.
moj TŻ ma zaledwie 20, nigdy sie nie malowal a zmarszczki juz sie pojawily

Cytat:
Napisane przez rachela
Po co czarne kreski, tona tuszu na wywiniętych do granic możliwości rzęsach, tipsy, samoopalacze?... Chyba nigdy tego nie zrozumiem
no wiesz, w tym wieku juz sie chce byc bardzo dorosla. ja dodatkowo mialam taki image 'gotycki'(czarne kreski) i nikt nie byl mnie w stanie przekonac ze jestem za mloda. ja to rozumiem - taki wiek, i jak kiedys bede miala corke to jej nie zabronie. niech robi co chce. ja jestem wdzieczna mamie, ze sie nie czepiala. nie bylo zbednych klotni, a i ja wygladalam lepiej (na serio po tych kilku latach na prawde nie wstydze sie tego jak wygladalam) poprostu makijaz powieksza mi oczy i wygladalam korzystniej (dalej z reszta stosuje ten sam trik przy makijazu oczu, a nauczylam sie go w wieku 14 lat wlasnie )
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 21:55   #51
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Wiek a malowanie się

Cytat:
Napisane przez lain
no wiesz, w tym wieku juz sie chce byc bardzo dorosla.
Lain, a ja do czasów liceum żyłam w błogiej nieświadomości, że istnieje coś takiego jak makijaż, chłopak czy perfumy
Tak, to były szczęśliwe czasy... I cerę miałam ładną
A teraz? Bez podkładu ani rusz, bo ludzie apetyt stracą albo będę im się śnić po nocach
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 22:00   #52
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Wiek a malowanie się

Cytat:
Napisane przez rachela
Lain, a ja do czasów liceum żyłam w błogiej nieświadomości, że istnieje coś takiego jak makijaż, chłopak czy perfumy
Tak, to były szczęśliwe czasy... I cerę miałam ładną
A teraz? Bez podkładu ani rusz, bo ludzie apetyt stracą albo będę im się śnić po nocach
to gdzies ty sie chowala?? bo roznica wieku pomiedzy nami to zaledwie niecaly roczek a ja juz makijaz na oczetach, TŻ kroczyl obok (z reszta ten sam co teraz ), a i perfumy sie zdarzaly
ja pomimo tego ze jak juz pisalam maluje sie od 14 roku zycia cere mam w stanie wysmienitym, bo makijaz to nie koniecznie rowna sie podklad i pudry.
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 22:05   #53
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Wiek a malowanie się

Cytat:
Napisane przez lain
to gdzies ty sie chowala??
Powiedzmy, że żyłam we własnym świecie
Cytat:
Napisane przez lain
bo roznica wieku pomiedzy nami to zaledwie niecaly roczek a ja juz makijaz na oczetach, TŻ kroczyl obok (z reszta ten sam co teraz ), a i perfumy sie zdarzaly
No to pozazdrościć
Ja siedziałam z nosem w książkach, o innych rzeczach nie myślałam.
Dopiero w liceum wszystko padło na mnie hurtem.
Muzyka (nie, żebym wcześniej nie słuchała, ale metal dopiero od kilku lat), moja poezja, pierwsza miłość, pierwszy tusz do rzęs, pierwsza woda toaletowa

I pierwszy trądzik
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 22:10   #54
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: Wiek a malowanie się

Cytat:
Napisane przez rachela
Lain, a ja do czasów liceum żyłam w błogiej nieświadomości, że istnieje coś takiego jak makijaż, chłopak czy perfumy
powiem szczerze ze ja tez....
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 22:12   #55
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Wiek a malowanie się

Cytat:
Napisane przez kiciulka1985
powiem szczerze ze ja tez....
No i co... Źle nam?
Ja nie żałuję. Teraz za to, zdaje się, nadrabiam...
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 22:13   #56
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Wiek a malowanie się

Cytat:
Napisane przez rachela
Dopiero w liceum wszystko padło na mnie hurtem.
Muzyka (nie, żebym wcześniej nie słuchała, ale metal dopiero od kilku lat), moja poezja, pierwsza miłość, pierwszy tusz do rzęs, pierwsza woda toaletowa
ja to chyba mialam przyspieszone dzieki starszej siostrze, ktora zaszczepila mi dosyc wczesnie gusta muzyczne, pozyczala malowidel i w wieku 14 lat zabrala na pierwsza rockoteke(na to akurat swojej corce bym raczej nie pozwolila, bo ta jedna noc sprawila, ze hmmm dorastanie (i razem z nim spojrzenie na swiat)mi sie jeszcze bardziej przyspieszylo). nawet okres pisania wierszy zaliczylam juz w gimnazjum (a potem szybko stwierdzilam, ze sa do niczego i dalam sobie spokoj)
ale nie zaluje.
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 22:14   #57
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Wiek a malowanie się

Lain, ja jestem (czego nie mogę rodzicom wybaczyć ) jedynaczką
Może dlategom taka zacofana?
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 22:22   #58
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Wiek a malowanie się

Cytat:
Napisane przez rachela
Może dlategom taka zacofana?
a moze to ja za bardzo do przodu?
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 22:25   #59
girl.of.glass
Raczkowanie
 
Avatar girl.of.glass
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 122
Dot.: Wiek a malowanie się

a ja zaczęłam pod koniec gimnazjum...byly klotnie z mama itp. a to wszystko wynika nie z tego, że jestem jakąś prostą, glupią, biało-niebiesko-różową panieną, lecz z tego, iż po prostu 10000 razy lepiej wyglądam w mocniejszym makijazu oczu, i już
Przy tym nie używam żadnych podrów ani podkładów choć bladam jak śmierć...Włosów też nigdy nie farbowałam.
Gdybym wyglądalą ślicznie bez makijażu, to oczywiście bym się nie malowała, ale skoro tak nie jest...
girl.of.glass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 22:28   #60
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Wiek a malowanie się

Cytat:
Napisane przez girl.of.glass
Przy tym nie używam żadnych podrów ani podkładów choć bladam jak śmierć...
Bladość jest w dechę
Nawet udało mi się odpowiednio "blady" podkład kupić! Gosha. Fakt, cena dla nieprzyzwyczajonych pudernic... spora (a może ja się po prostu nie znam ), ale grunt że wyglądam naturalnie.
Cytat:
Napisane przez girl.of.glass
Gdybym wyglądalą ślicznie bez makijażu, to oczywiście bym się nie malowała, ale skoro tak nie jest...
Otóż to. Ja bez tuszu do rzęs, jak jeszcze szkła nosiłam zamiast okularów, czułam się jak babochłop Jakaś taka byłam bliżej nieokreślona. A wystarczyło, że oczy kreską lbu tuzem podkreśliłam - od razu inaczej. Bo oczywiście mowa o lekkim podkreśleniu swych wdzięków, nie o robieniu z siebie kogoś innego
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:20.