bierzecie? brałyscie? - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-03-21, 19:03   #871
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Na pewno teraz wrócą te wszystkie laski z 2011 i ci odpowiedzą


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-22, 14:42   #872
matushkaaa
Raczkowanie
 
Avatar matushkaaa
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 286
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Na pewno teraz wrócą te wszystkie laski z 2011 i ci odpowiedzą


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No tak... Na pewno tak będzie xD
matushkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-25, 20:56   #873
Sweet_Judi
Raczkowanie
 
Avatar Sweet_Judi
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 326
Dot.: bierzecie? brałyscie?

No ale skoro juz odkopano temat:

Alkohol pije sporadycznie, głównie wino i drinki.

Z narkotyków miałam styczność tylko z marihuaną i to wieki temu xD Jakoś nie lubię, bo nie głownie zamulała i powodowała gastro fazę.
Sweet_Judi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-29, 10:51   #874
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 599
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Probowalam roznych rzeczy. Dla niektorych szkoda zachodu i raczej nie wezme znowu, bo efekt nie jest wart pieniedzy i eksperymentowania ze zdrowiem. Lubie magiczne grzybki. Ciezko je w ogole nazwac narkotykiem wedlug mnie, a to, jak dzialaja na swiadomosc jest bardzo ciekawe.

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
Napisane przez pixie7 Pokaż wiadomość
Ale tak niestety było tylko za pierwszym razem, potem każdemu "zejściu" zaczęły towarzyszyć paranoiczne stany lękowe, aż do halucynacji (!). Miałam kilka naprawdę potwornych doświadczeń, autentycznie wydawało mi się, że trafiłam do piekła, ludzkie twarze zamieniały się w powykrzywiane maski (potem zrozumiałam dlaczego tak się działo, mózg starał się sklecić obraz z docierających do niego z opóźnieniem bodźców), raz zemdlałam. Nie wspomnę już o uczuciu kompletnego wymóżdżenia następnego dnia i o nastrojach autodesktrukcyjnych... To jest świństwo, dwie godziny zabawy nie są warte dwóch dni myśli samobójczych.
Nigdy czegos takiego nie mialam po ecstasy.

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Nie brałam nigdy niczego, nie paliłam żadnego ziela!! Nie jest i nie było mi to potrzebne do niczego. Nie chcę. Jest to jedna z niewielu rzeczy jakiej jestem pewna, że nigdy nie chcę doświadczyć nie-świadomie. Wystarczy mi, że wypalam kilka papierosów dziennie i o te kilka za dużo!
Boję się narkotyków i narkomanów, kojarzy mi się to z totalną destrukcją i wyniszczeniem człowieka, takim zniszczeniem, przez które nie można już nigdy być sobą, z czasów "przed"...

Zawsze potępiałam niektórych znajomych którzy mieli chwilowy przypadł z narkotykami. Osobiście moge się pochwalić swoją odwagą, kiedy to sypali amfetaminą na imprezie... Zalałam całe "białko" wodą z cynicznym uśmiechem Nie bałam się, ale myślałam, że jeden z kolegów mnie zeżre za to co zrobiłam, wściekał się na mnie i bezprzerwy mi mówił, że jestem mu winna pieniądzę za "towar" - jasne ... Reszta była po prostu na mnie zła, ale co mieli zrobić, jak nad zalanym białkiem nie wypada plakać. A jeśli chodzi o ścisłość to ten kolega nie on był ofiarodwacą białego proszku, on tylko się poczęstował, a miał do mnie największe pretensję.
Załuję tylko, że wcześniej o kilka minut nie weszłam do pokoju gdzie była sypana amfa, 2 osoby zdąrzyły wziąć, ale reszta już nie. Ale im zepsułam temat... Bawiłam się świetnie na imprezie. Myślę, że oni też.
Ale chamstwo
Gdybym cie znala, to po czyms takim bym regularnie ci niszczyla papieroski, ktore tak uwielbiasz. Co za hipokrytka I oczywiscie, ze powinnas oddac kase. Zakladam, ze to byla ostatnia impreza, na ktora zostalas zaproszona

Wiem, to post z 2005, ale nudzi mi sie
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.

Edytowane przez ColourTheSmallOne
Czas edycji: 2024-03-29 o 13:29
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-29 11:51:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:37.