Pomocy..! x] - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-17, 18:05   #1
Panciaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1

Pomocy..! x]


Witam wszystkich Jestem nowa na tym forum.. Postanowiłam zasięgnąć waszych porad.. Więc.. mam 15 lat raczej dość śniadą karnację.. Za to nie mogę znieść mojej cery..:| Chodzę od 4 lat do dermatologa i walczę z trądzikiem.. Teraz jest już lepiej jednak próbuje go jakoś zakrywać. Chciałam was prosić o poradę dotyczącą odpowiedniego podkładu dla mojej skóry. Nie zależy mi na efekcie maski lecz na delikatnym zakryciu tego co trzeba. Szukam czegoś co dobrze matuje i nie zatyka porów. Ostatnio używałam podkładu
maybelline dream satin liquid lecz zauwazyłam, że strasznie się po nim świece. :|
Czekam na wasze rady..
Pozdrawiam serdecznie
Panciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 13:01   #2
tomek15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: Pomocy..! x]

hej ,ja na Twoim miejscu sięgałbym rady eksperta ,jak moja dziewczyna miala problemy z cera, szukała na necie jakiś porad i namiarów na dobre salony kosmetyczne i mówiła , ze na tej stronce znalazła dobra kosmetyczke (twojfachowiec.net/gabinety-kosmetyczne) parę wizyt i widac u niej efekty no ale kosmetyczka mowila ze jeszcze trzeba czasu zeby bylo super , Tobie moze tez sie przyda jak cos znajdziesz,mam nadzieje ze pomglem ;] pozdrawiam
tomek15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:31.