Problem rodzinny. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-07-20, 21:52   #1
Klaudiaapvv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1

Problem rodzinny.


Witam, potrzebuję doradzenia. Znalazłam się w dość nieprzyjemnej sytuacji, wraz z partnerem spodziewamy się dziecka aczkolwiek teściowa ma ogromny problem z alkoholem i straciła nawet w oczach mojego partnera gdy jeszcze był dzieckiem przez co oboje chcemy urwać z nią wszelkie kontakty w zasadzie było mnóstwo sytuacji z jej udziałem po których tylko się w tym fakcie upewniliśmy. Ale niestety, jego matka aby zrobić nam na złość nastawiła jego rodzeństwo przeciwko mnie przez co również miałam nieprzyjemne sytuacje...Z tego wszystkiego kompletnie nie mam ochoty mieć nic wspólnego z tymi ludźmi, a tym bardziej nie pozwolę by ktoś taki miał kontakt z moim dzieckiem. Partner jak najbardziej to akceptuje, bo doskonale mnie rozumie i nie kłócimy się o to aczkolwiek boję się, że po narodzinach synka jego rodzina zrobi nam nalot czego sobie nie życzę po tym wszystkim dla świętego spokoju naszego jak i dziecka i nie wiem jak mam w takiej sytuacji postąpić
Klaudiaapvv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-21, 19:20   #2
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Problem rodzinny.

Nie chcesz z nimi utrzymywać kontaktu to nie utrzymuj. Jeśli przyjdą do waszego domu to ich nie wpuszczaj, nie chodź do ich domu. Nie wiem jakiej innej rady oczekujesz?
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-21 20:20:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:22.