pieniądze, pieniądze, pieniądze... - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-16, 11:13   #151
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: pieniądze, pieniądze, pieniądze...

Cytat:
Napisane przez leuwen Pokaż wiadomość

Autorka wątku zamknęła temat juz bardzo dawno, ale Wy nie przestaniecie, dopóki ona Wam wreszcie nie przyzna że najlepiej jest być singlem (starą panną)
Wiesz co, do tej pory myślałam, że ty masz po prostu problem z alkoholem i dlatego nie wiesz co piszesz (wieczorami). Ale biorąc pod uwagę wczesną porę dnia, to wychodzi na to, żeś po prostu...głupi ?
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 11:16   #152
leuwen
Zadomowienie
 
Avatar leuwen
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 464
Dot.: pieniądze, pieniądze, pieniądze...

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
nikt nikogo nie zmusza do zakladania watkow


widac, ze zrobiles rozeznanie wsrod uzytkowniczek forum i doskonale wiesz, jaki stan cywilny posiadaja
mam dziwne wrazenie, ze jestes kolejnym glupim trollem.


fajnie, ze dzielisz sie wiedza o sobie, ale nikogo to nie interesuje. tym bardziej, ze nijak ma sie do calego watku.
to, ze ktos aktualnie nie jest w zwiazku nie znaczy, ze nie byl w nim wczesniej i nie ma swoich doswiadczen.
jesli by wyjsc z zalozenia, ze mamy sie nie wypowiadac w watkach, ktore nas nie dotycza, to malo kto by sie odzywal. wiekszosc siedzacych tu dziewczyn po prostu nie pozwolilaby sobie na patologie.
Nie robiłem zadnego rozeznania, po prostu dawno mnie tutaj nie było, ale widzę ze niewiele sie zmieniło.

Rozumiem, że każdy kto ma odmienne zdanie od Twojego i Twojej kliki na tym forum od razu staje się głupim trollem. Najlepiej jest sobie założyć tutaj towarzystwo wzajemnej adoracji i przytakiwać łepkami, dzięki temu wszyscy członkowie spółdzielni wspierają się nawzajem i są szczęsliwi

Świetnie, to ujęłaś wychodzi na to z Twojego posta, że większośc która się tutaj udziela nie ma pojęcia o czym mówi hehe dobre.

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Wiesz co, do tej pory myślałam, że ty masz po prostu problem z alkoholem i dlatego nie wiesz co piszesz (wieczorami). Ale biorąc pod uwagę wczesną porę dnia, to wychodzi na to, żeś po prostu...głupi ?
Heh, pamiętam cię z tego forum jeszcze sprzed 3-4 lat. Widzę ze z miłośniczki kotów stałas się teraz miłośniczką żabek fajnie buhahaha
leuwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 11:17   #153
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: pieniądze, pieniądze, pieniądze...

Cytat:
Napisane przez leuwen Pokaż wiadomość
Heh, pamiętam cię z tego forum jeszcze sprzed 3-4 lat. Widzę ze z miłośniczki kotów stałas się teraz miłośniczką żabek fajnie buhahaha
Też cię pamiętam. Myślałam, że z wiekiem zmądrzejesz ale widzę, że tylko więcej pijesz.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 11:17   #154
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: pieniądze, pieniądze, pieniądze...

Cytat:
Napisane przez leuwen Pokaż wiadomość
Nie robiłem zadnego rozeznania, po prostu dawno mnie tutaj nie było, ale widzę ze niewiele sie zmieniło.
A ja widzę dziwną korelację z banowaniem klonów tego idioty Akuku i Starego Pryka a Twoim uaktywnieniem się. Tak to jest, jak się jest bezrobotnym, samotnym frustratem, jesteśmy z Tobą w tych ciężkich chwilach ...
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 11:18   #155
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: pieniądze, pieniądze, pieniądze...

Cytat:
Napisane przez leuwen Pokaż wiadomość
Rozumiem, że każdy kto ma odmienne zdanie od Twojego i Twojej kliki na tym forum od razu staje się głupim trollem. Najlepiej jest sobie założyć tutaj towarzystwo wzajemnej adoracji i przytakiwać łepkami, dzięki temu wszyscy członkowie spółdzielni wspierają się nawzajem i są szczęsliwi
Jak być może zauważyłeś jądrem wątku, który tutaj komentujemy jest fakt, że kilka osób nie chce przytakiwać autorce w jej zaślepieniu. Więc nie, nie przytakujemy sobie bezmyślnie; zresztą jaki mogłoby to mieć sens?

A długim trollem jest ten, kto obraża innych użytkowników forum i w każdym poście pozwala sobie na personalne wycieczki. Pomyślmy, czy jest ktoś taki w tym wątku.....?
Ergo, dziewczyny: nie dajcie się prowokować
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on

Edytowane przez Melanchton
Czas edycji: 2011-06-16 o 11:19
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 11:19   #156
ignea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 387
Dot.: pieniądze, pieniądze, pieniądze...

Cytat:
Napisane przez leuwen Pokaż wiadomość
Nie wiem ile masz lat, bo tak powiedzmy do 28roku życia singiel brzmi nawet fajnie, ale potem jest jedynie odpowiedniejszym słowem na określenie starej panny.
Dla wielu ludzi w tym dla mnie (nie mówię że dla Ciebie) najgorsza jest samotność. Bo życie nie ma sensu gdy nie mamy go z kim dzielić.
Jasne, można go dzielić choćby z alkoholikiem czy "bokserem" byle tylko dzielić. Tak więc jedynym celem w życiu powinno być zapobieganie zostaniu "starą panną". Nie ważne jakim sposobem, nie ważne z kim, byle coś spodnie nosiło. A że bije, trudno. Przynajmniej nie będę samotna
ignea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 11:20   #157
Jestmizle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 48
Dot.: pieniądze, pieniądze, pieniądze...

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
nikt nikogo nie zmusza do zakladania watkow
A do odpowiedzi zmusza cie ktoś?
Jestmizle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-16, 11:21   #158
leuwen
Zadomowienie
 
Avatar leuwen
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 464
Dot.: pieniądze, pieniądze, pieniądze...

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Jak być może zauważyłeś jądrem wątku, który tutaj komentujemy jest fakt, że kilka osób nie chce przytakiwać autorce w jej zaślepieniu. Więc nie, nie przytakujemy sobie bezmyślnie; zresztą jaki mogłoby to mieć sens?

A długim trollem jest ten, kto obraża innych użytkowników forum i w każdym poście pozwala sobie na personalne wycieczki. Pomyślmy, czy jest ktoś taki w tym wątku.....?
Ergo, dziewczyny: nie dajcie się prowokować
No właśnie pomyślmy, usłyszałem już tutaj wiele obelg, skierowanych bezpośrednio do mnie. Sam staram sie powstrzymywać i nie odpowiadać na nie. No chyba że ktoś się obraza za określenie starej panny. Tylko pytanie czy to jest obelga?
leuwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 11:22   #159
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: pieniądze, pieniądze, pieniądze...

Nie sądziłam, że można być tak zaślepionym człowiekiem jak Autorka wątku.
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 11:23   #160
leuwen
Zadomowienie
 
Avatar leuwen
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 464
Dot.: pieniądze, pieniądze, pieniądze...

Cytat:
Napisane przez ignea Pokaż wiadomość
Jasne, można go dzielić choćby z alkoholikiem czy "bokserem" byle tylko dzielić. Tak więc jedynym celem w życiu powinno być zapobieganie zostaniu "starą panną". Nie ważne jakim sposobem, nie ważne z kim, byle coś spodnie nosiło. A że bije, trudno. Przynajmniej nie będę samotna

Oooo widzę że zaraz jeszcze alkoholika ze mnie zrobicie. Dobre Dobre, coraz bardziej podoba mi się to. Sam nigdy nie uderzyłem kobiety, ale jak tak czytam niektóre wypowiedzi, to wcale się niektórym facetom nie dziwię
leuwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 11:26   #161
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: pieniądze, pieniądze, pieniądze...

Cytat:
Napisane przez leuwen Pokaż wiadomość
Oooo widzę że zaraz jeszcze alkoholika ze mnie zrobicie. Dobre Dobre, coraz bardziej podoba mi się to. Sam nigdy nie uderzyłem kobiety, ale jak tak czytam niektóre wypowiedzi, to wcale się niektórym facetom nie dziwię
Masz naprawdę nierówno pod sufitem
A nikt z Ciebie alkoholika nie robi. Czytaj ze zrozumieniem.
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-16, 11:27   #162
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: pieniądze, pieniądze, pieniądze...

Cytat:
Napisane przez leuwen Pokaż wiadomość
Oooo widzę że zaraz jeszcze alkoholika ze mnie zrobicie. Dobre Dobre, coraz bardziej podoba mi się to. Sam nigdy nie uderzyłem kobiety, ale jak tak czytam niektóre wypowiedzi, to wcale się niektórym facetom nie dziwię
Czy naprawdę nie można zbanować tego trolla powyżej????
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 11:29   #163
leuwen
Zadomowienie
 
Avatar leuwen
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 464
Dot.: pieniądze, pieniądze, pieniądze...

Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Masz naprawdę nierówno pod sufitem
A nikt z Ciebie alkoholika nie robi. Czytaj ze zrozumieniem.

Poczekaj poczekaj, zaraz zrobią. To norma na tym forum, mówisz ze boli Cię głowa i za chwile okazuje się że juz masz guza w mózgu

najdalej do niedzieli będę juz alkoholikiem . 100%

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Sarrai Pokaż wiadomość
Czy naprawdę nie można zbanować tego trolla powyżej????
A na jakiej podstawie? wkurzyłem TWA?
leuwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 11:31   #164
ignea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 387
Dot.: pieniądze, pieniądze, pieniądze...

Cytat:
Napisane przez leuwen Pokaż wiadomość
Oooo widzę że zaraz jeszcze alkoholika ze mnie zrobicie. Dobre Dobre, coraz bardziej podoba mi się to. Sam nigdy nie uderzyłem kobiety, ale jak tak czytam niektóre wypowiedzi, to wcale się niektórym facetom nie dziwię
Człowieku, czy Ty coś brałeś od rana?
Gdzie ja napisałam, że mam na myśli CIEBIE?
ignea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 11:32   #165
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: pieniądze, pieniądze, pieniądze...

Cytat:
Napisane przez leuwen Pokaż wiadomość
Poczekaj poczekaj, zaraz zrobią. To norma na tym forum, mówisz ze boli Cię głowa i za chwile okazuje się że juz masz guza w mózgu
Nie spotkałam się z taką diagnozą, ale jeżeli Ty się spotkałeś to cóż Ale może się przebadaj, bo z głową coś nie w porządku może być

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Napisane przez ignea Pokaż wiadomość
Człowieku, czy Ty coś brałeś od rana?
Gdzie ja napisałam, że mam na myśli CIEBIE?
Nie wiesz, że szanowny pan myśli, że jest główną atrakcją dla każdego? No jak możesz Nie doceniasz go
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 11:32   #166
shineE
Zadomowienie
 
Avatar shineE
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 557
GG do shineE
Dot.: pieniądze, pieniądze, pieniądze...

Możecie z niego zejść? Dajcie mu spokój, przestańcie go obrażać i nie wypowiadajcie się już w tym wątku.
Jak macie zamiar się kłócić załóżcie nowy wątek.
__________________
Wtuliłam twarz w jego ramię.
- Kocham Cię - szepnęłam.

shineE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 11:34   #167
agatakomsa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 593
Dot.: pieniądze, pieniądze, pieniądze...

Cytat:
Napisane przez leuwen Pokaż wiadomość
Nie wiem ile masz lat, bo tak powiedzmy do 28roku życia singiel brzmi nawet fajnie, ale potem jest jedynie odpowiedniejszym słowem na określenie starej panny.
Dla wielu ludzi w tym dla mnie (nie mówię że dla Ciebie) najgorsza jest samotność. Bo życie nie ma sensu gdy nie mamy go z kim dzielić. Przynajmniej dla mnie, i wielu podobnych mi ludzi.
Naprawdę super, że opowiedziałeś swoją historię. Dzięki Twojemu internetowemu ekshibicjonizmowi wiemy już, co musiałeś czuć jeszcze 3 lata temu jako stary kawaler (według Twojej własnej skali), kiedy to opowiadałeś o swojej samotności. Łączymy się w bólu.
Jednak dziewczyna, której wątek dotyczy mogłaby jeszcze śmiało nazywać sobie singielką (nadal podążając Twoją nomenklaturą), więc nie musi trzymać się kurczowo pierwszego lepszego, byleby tylko nie być okrzykniętą haniebnym tytułem stara panna.
agatakomsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 11:35   #168
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: pieniądze, pieniądze, pieniądze...

Cytat:
Napisane przez shineE Pokaż wiadomość
Możecie z niego zejść? Dajcie mu spokój, przestańcie go obrażać i nie wypowiadajcie się już w tym wątku.
Jak macie zamiar się kłócić załóżcie nowy wątek.
Czyżby to Twój misio? :P tak go bronisz ...

Sama założyłaś taki temat, czego Ty oczekiwałaś? Głaskania po główce?
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 11:35   #169
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: pieniądze, pieniądze, pieniądze...

Pani każe, sługa musi.

Nieźle, jak zwykle zresztą
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-16, 11:37   #170
ignea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 387
Dot.: pieniądze, pieniądze, pieniądze...

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Czyżby to Twój misio? :P tak go bronisz ...
Też się nad tym zastanawiam. Bo bardzo personalnie odebrał moją uwagę
ignea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 11:37   #171
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Dot.: pieniądze, pieniądze, pieniądze...

Cytat:
Napisane przez leuwen Pokaż wiadomość
. Sam nigdy nie uderzyłem kobiety, ale jak tak czytam niektóre wypowiedzi, to wcale się niektórym facetom nie dziwię
Nie wierzę w to co czytam Jeżeli masz taki tok rozumowania to raczej nie ma co komentować.

Autorko niestety sama na własne życzenie rujnujesz swoje życie. Jeżeli Twój partner jest taki troskliwy i kochany nie byłoby problemu ani tego wątku.
Ogólnie zgadzam się z Szugar.
__________________
"Victory is Mine"



❤Jasmine❤
❤Ruby❤
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 11:42   #172
Jestmizle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 48
Dot.: pieniądze, pieniądze, pieniądze...

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Czyżby to Twój misio? :P tak go bronisz ...

Sama założyłaś taki temat, czego Ty oczekiwałaś? Głaskania po główce?
No właśnie. Czego oczekiwałaś? Może tego, że ktoś ci pomoże? Naiwna byłaś.
Jestmizle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 11:45   #173
ignea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 387
Dot.: pieniądze, pieniądze, pieniądze...

Zastanawiam się, jak Ty sobie wyobrażasz pomoc Autorce. Wszyscy jej tu pomagają od początku tematu mówiąc - zwiewaj natychmiast od takiego typa. Ale nie, chłopiec jest - okazuje się - troskliwy, kochany i w ogóle ze świecą takiego szukać. A co tam, że wali jej głową o ścianę, że traktuje jak swoją własność i nie szanuje.
To co jeszcze mamy zrobić? Wyprowadzić się w jej imieniu?
Czy może zdobyć numer faceta i wytłumaczyć mu, żeby bardziej szanował ją i jej pracę?
ignea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 11:45   #174
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: pieniądze, pieniądze, pieniądze...

Cytat:
Napisane przez Jestmizle Pokaż wiadomość
No właśnie. Czego oczekiwałaś? Może tego, że ktoś ci pomoże? Naiwna byłaś.
Dzień dobry, A kuku
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 11:49   #175
shineE
Zadomowienie
 
Avatar shineE
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 557
GG do shineE
Dot.: pieniądze, pieniądze, pieniądze...

Wiecie co to znaczy skończona dyskusja?
__________________
Wtuliłam twarz w jego ramię.
- Kocham Cię - szepnęłam.

shineE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 11:50   #176
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: pieniądze, pieniądze, pieniądze...

Cytat:
Napisane przez leuwen Pokaż wiadomość
Autorka wątku zamknęła temat juz bardzo dawno, ale Wy nie przestaniecie, dopóki ona Wam wreszcie nie przyzna że najlepiej jest być singlem (starą panną)
nie ma takiej wladzy, zeby zamknac temat. jak jej sie nie podobaja odpowiedzi w tym watku to nie musi ich nawet czytac.
Cytat:
Napisane przez leuwen Pokaż wiadomość
Nie robiłem zadnego rozeznania, po prostu dawno mnie tutaj nie było, ale widzę ze niewiele sie zmieniło.

Rozumiem, że każdy kto ma odmienne zdanie od Twojego i Twojej kliki na tym forum od razu staje się głupim trollem. Najlepiej jest sobie założyć tutaj towarzystwo wzajemnej adoracji i przytakiwać łepkami, dzięki temu wszyscy członkowie spółdzielni wspierają się nawzajem i są szczęsliwi

Świetnie, to ujęłaś wychodzi na to z Twojego posta, że większośc która się tutaj udziela nie ma pojęcia o czym mówi hehe dobre.

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------



Heh, pamiętam cię z tego forum jeszcze sprzed 3-4 lat. Widzę ze z miłośniczki kotów stałas się teraz miłośniczką żabek fajnie buhahaha
zrob ludziom przysluge i wroc do tego "nie-bycia" na forum
tja... witki opadaja. a nie sadzisz, ze jak pewna opinia jest powtorzona X razy, to cos moze w tym byc?
grunt to nadinterpretacja i odwracanie kota ogonem
kolejny kiepski zarcik.

Cytat:
Napisane przez Jestmizle Pokaż wiadomość
No właśnie. Czego oczekiwałaś? Może tego, że ktoś ci pomoże? Naiwna byłaś.
a co mozna zdzialac przed internet? doradzic z wlasnej perspektywy, zgodnie z wlasnymi pogladami. czego wiecej mozna oczekiwac? moze wizazanki powinni isc do misiaczka na rozmowe indywidualna? moze trzeba go nauczyc szacunku do wlasnej kobiety?
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 11:51   #177
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: pieniądze, pieniądze, pieniądze...

Cytat:
Napisane przez Jestmizle Pokaż wiadomość
No właśnie. Czego oczekiwałaś? Może tego, że ktoś ci pomoże? Naiwna byłaś.
Pomagam: Autorko przesadzasz! Twój Misio jest bardzo kochany. Uderzył Cię, bo pewnie zasłużyłaś, ale bardzo Cię kocha. Mam nadzieję, że wspierałaś go w tej trudnej (dla niego) chwili, gdy musiał unieść swoją rękę, chwycić Twoją głowę, wysilić się i uderzyć nią o ścianę. Dokładaj się do domu, bo on tak chce, spełniaj prośby Misia. Idź do banku i zlikwiduj tą książeczkę, bo wtedy szybciej zamieszkacie w domu. Pamiętaj o tym, by miał posprzątane, bo on jest mega zmęczony i ugotowane, by miał siłę, którą potem będzie mógł zaprezentować Ci empirycznie. Bądź mu wdzięczna za wszystkie dobre chwile i akceptuj jego zachowanie. Lepiej?
Edit: I znajdź jakąś pracę na kolejny etat żeby więcej zarabiać!

Edytowane przez lala2506
Czas edycji: 2011-06-16 o 11:52
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 11:56   #178
Jestmizle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 48
Dot.: pieniądze, pieniądze, pieniądze...

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
zrob ludziom przysluge i wroc do tego "nie-bycia" na forum
Nie rób, bo nie będzie już co czytać na tym forum.
Jestmizle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 11:56   #179
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: pieniądze, pieniądze, pieniądze...

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Dzień dobry, A kuku
Tak, też mi się tak wydaje, że to ten głupek.

Cytat:
Napisane przez shineE Pokaż wiadomość
Wiecie co to znaczy skończona dyskusja?
A Ty wiesz, co to znaczy forum ?

Matkobosko, co się na tym świecie dzieje.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 11:57   #180
Jestmizle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 48
Dot.: pieniądze, pieniądze, pieniądze...

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
a co mozna zdzialac przed internet? doradzic z wlasnej perspektywy, zgodnie z wlasnymi pogladami. czego wiecej mozna oczekiwac?
Żebyście tak robiły to by było dobrze ale najpierw każdy musi się dowiedzieć, ze jest głupek.
Jestmizle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:10.