Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-14, 09:23   #1411
Nuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 20
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Hej dziewczyny. Tabletki biorę od 6 lat, ale chyba pierwszy raz mam taką sytuację. Okres z odstawienia przychodzi zawsze 5-6 dzień przerwy. Tym razem przyszedł w 6 (poniedziałek). We środę jem pierwszą z nowego. Okres skończył się w piątek, a w sobotę znów się zaczął. Dziś niedziela. Nie jest jakiś obfity, skąpy i trwa 7 dni. Do tego dziwne uczucie kłócia w odbycie i częste wypróżnianie. Dlaczego tak długo trwa? Tabletki nigdy nie pominęłam, może czasem zjadłam wcześniej o godzinę Max. I później też o godzinę Max.

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Dodam jeszcze, że dziwnie pobolewa mnie brzuch. Jakby jamnik, ale nie jestem pewna. Co to może być?
Nuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 09:48   #1412
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Nuu Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Tabletki biorę od 6 lat, ale chyba pierwszy raz mam taką sytuację. Okres z odstawienia przychodzi zawsze 5-6 dzień przerwy. Tym razem przyszedł w 6 (poniedziałek). We środę jem pierwszą z nowego. Okres skończył się w piątek, a w sobotę znów się zaczął. Dziś niedziela. Nie jest jakiś obfity, skąpy i trwa 7 dni. Do tego dziwne uczucie kłócia w odbycie i częste wypróżnianie. Dlaczego tak długo trwa? Tabletki nigdy nie pominęłam, może czasem zjadłam wcześniej o godzinę Max. I później też o godzinę Max.

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Dodam jeszcze, że dziwnie pobolewa mnie brzuch. Jakby jamnik, ale nie jestem pewna. Co to może być?
Myślę, że jamnik Cię nie boli, chyba że zjadłaś takiego

To może być lekarz, tak myślę, że to pewnie ginekolog powinien być.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 10:48   #1413
Nuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 20
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Przepraszam, ale piszę z telefonu i czasem zmieniają mi się wyrazy. 😕 A co do pójścia do lekarza to jaki sens ma to teraz, kiedy mam plamienia. W życiu nie wyobrażam sobie iść na badanie podczas 'okresu', a iść pogadać 'na sucho' to nic ciekawego mi nie powie raczej bez badania.

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

A poza tym... Po co takie złośliwości? Nie potrafisz nic konkretnego napisać to się wcale nie wypowiadaj. Nigdy nie zdarzyło Ci się źle coś napisać?!
Nuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 11:43   #1414
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Nuu Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale piszę z telefonu i czasem zmieniają mi się wyrazy. 😕 A co do pójścia do lekarza to jaki sens ma to teraz, kiedy mam plamienia. W życiu nie wyobrażam sobie iść na badanie podczas 'okresu', a iść pogadać 'na sucho' to nic ciekawego mi nie powie raczej bez badania.

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

A poza tym... Po co takie złośliwości? Nie potrafisz nic konkretnego napisać to się wcale nie wypowiadaj. Nigdy nie zdarzyło Ci się źle coś napisać?!
Skoro nie wyobrażasz sobie iść do ginekologa podczas plamienia to ja nie mam pytań. Jak będziesz plamić przez kolejny miesiąc to też nie pójdziesz? Brawo.

I ginekolog bez badania też jest przydatny, na pewno bardziej niż internet gdzie każdy może Ci napisać co chce.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 12:10   #1415
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Nuu Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Tabletki biorę od 6 lat, ale chyba pierwszy raz mam taką sytuację. Okres z odstawienia przychodzi zawsze 5-6 dzień przerwy. Tym razem przyszedł w 6 (poniedziałek). We środę jem pierwszą z nowego. Okres skończył się w piątek, a w sobotę znów się zaczął. Dziś niedziela. Nie jest jakiś obfity, skąpy i trwa 7 dni. Do tego dziwne uczucie kłócia w odbycie i częste wypróżnianie. Dlaczego tak długo trwa? Tabletki nigdy nie pominęłam, może czasem zjadłam wcześniej o godzinę Max. I później też o godzinę Max.

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Dodam jeszcze, że dziwnie pobolewa mnie brzuch. Jakby jamnik, ale nie jestem pewna. Co to może być?
Jednorazowo coś takiego jest w normie i nie powinno martwić. Jeśli się powtórzy albo będzie dłużej utrzymywało to wizyta u ginekologa wskazana.
Ps. nie masz się czym martwić, ginekologom zdarza się naprawdę często badać podczas plamień/zwykłego krwawienia, to nic takiego
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 18:48   #1416
coco1919
Rozeznanie
 
Avatar coco1919
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 516
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Samarinda Pokaż wiadomość
Ja też plamienie okołoowulacyjne miałam dokładnie raz w życiu (a miesiączkuję regularnie od ponad 14 lat), organizm czasami odwala bez powodu
Dziękuję za Twoja odpowiedź naprawdę
Od jakiegoś czasu obserwuje swój cykl i organizm, ale takiego "przypadku" jeszcze nie miałam i się zmartwiłam/przeraziłam, teraz już bede wiedzieć, że takie rzeczy też mogą się przydarzyć, nawet jezeli to byl pierwszy i jedyny raz
dzis 32 dzien cyklu, okresu nadal brak, czekam niecierpliwie (z reguly cykle mam 33-34 dniowe)
__________________
*** Curacne - od 20.07.2015 do 17.08.2016 ***
coco1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 15:43   #1417
coco1919
Rozeznanie
 
Avatar coco1919
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 516
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

hej dziewczyny, wczoraj wieczorem zaczął mnie lekko pobolewać brzuch, dosłownie leciuteńko.. (a moze sb po prostu wmawiam juz???) a okresu nadal nie ma
Z tej całej mojej schizy zrobiłam dzisiaj trzeci test rano - oczywiście również negatywny (a to w sumie 3 tygodnie i dzien od ostatniej "zabawy") czyli na bank wiarygodny ?
__________________
*** Curacne - od 20.07.2015 do 17.08.2016 ***
coco1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-15, 15:45   #1418
Ahoy
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahoy
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 082
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez coco1919 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, wczoraj wieczorem zaczął mnie lekko pobolewać brzuch, dosłownie leciuteńko.. (a moze sb po prostu wmawiam juz???) a okresu nadal nie ma
Z tej całej mojej schizy zrobiłam dzisiaj trzeci test rano - oczywiście również negatywny (a to w sumie 3 tygodnie i dzien od ostatniej "zabawy") czyli na bank wiarygodny ?
Po takim czasie test na pewno byłby pozytywny, ale dla pewności możesz iść na badanie krwi. Będziesz miała czarno na białym
__________________
10.02.2017 - dobry początek <3
Ahoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 15:47   #1419
Samarinda
Zadomowienie
 
Avatar Samarinda
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 428
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez coco1919 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, wczoraj wieczorem zaczął mnie lekko pobolewać brzuch, dosłownie leciuteńko.. (a moze sb po prostu wmawiam juz???) a okresu nadal nie ma
Z tej całej mojej schizy zrobiłam dzisiaj trzeci test rano - oczywiście również negatywny (a to w sumie 3 tygodnie i dzien od ostatniej "zabawy") czyli na bank wiarygodny ?
Po 3 tygodniach od stosunku w sumie już byłoby coś widać. Jeżeli ma to ukoić Twoje skołatane nerwy, idź na betę
__________________
This sky, this bend in the river,
Slows down and delivers me, the tide rolls back,
And all my memories fade to black (...)
. /Sting


Samarinda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 15:49   #1420
coco1919
Rozeznanie
 
Avatar coco1919
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 516
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

A ile kosztuje takie badanie ?
i czy potrzebuje jakieś skierowanie?


moze nie ma sensu robić? ja juz sama nie wiem, meczy mnie to czekanie, w sumie to 33 dzien cyklu a okres dostaje z reguły 33-34 jakos tak, wiec moze niepotrzebnie o tym mysle ciagle? wybaczcie ze was zameczam swoimi myślami, ale nie mam z kim o tym pogadac
__________________
*** Curacne - od 20.07.2015 do 17.08.2016 ***

Edytowane przez coco1919
Czas edycji: 2016-02-15 o 15:55
coco1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 15:51   #1421
Ahoy
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahoy
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 082
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez coco1919 Pokaż wiadomość
A ile kosztuje takie badanie ?
i czy potrzebuje jakies skierowanie?
Zależy od miasta, w moim kosztuje 21 zł - jesli bez skierowania, ale możesz również poprosić o skierowanie lekarza pierwszego kontaktu lub gina, wtedy bezpłatnie
__________________
10.02.2017 - dobry początek <3
Ahoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-15, 16:11   #1422
coco1919
Rozeznanie
 
Avatar coco1919
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 516
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Mam jeszcze jedno pytanie
jeżeli jestem dziewicą, to plemniki mają taka samą łatwość w "przejściu" jak gdybym już nią nie była?
i jak to wtedy jest z możliwościa ciązy? jest wgl mozliwa ?
wybaczcie jezeli uznacie moje pyt za śmieszne - ale podobno nie ma głupich pytań
__________________
*** Curacne - od 20.07.2015 do 17.08.2016 ***
coco1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 16:15   #1423
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez coco1919 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze jedno pytanie
jeżeli jestem dziewicą, to plemniki mają taka samą łatwość w "przejściu" jak gdybym już nią nie była?
i jak to wtedy jest z możliwościa ciązy? jest wgl mozliwa ?
wybaczcie jezeli uznacie moje pyt za śmieszne - ale podobno nie ma głupich pytań
a jak chcesz uprawiać seks będąc dziewicą? Tak z ciekawości.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 16:17   #1424
coco1919
Rozeznanie
 
Avatar coco1919
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 516
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
a jak chcesz uprawiać seks będąc dziewicą? Tak z ciekawości.
seks oralny, petting
kończą się orgazmem/wytryskiem - więc zastanawiam się czy przypadkiem jakby plemniki się gdzieś tam zaplątały czy mogłoby skończyć się to tym o czym napisałam
__________________
*** Curacne - od 20.07.2015 do 17.08.2016 ***

Edytowane przez coco1919
Czas edycji: 2016-02-15 o 16:18
coco1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 16:21   #1425
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez coco1919 Pokaż wiadomość
seks oralny, petting
kończą się orgazmem/wytryskiem - więc zastanawiam się czy przypadkiem jakby plemniki się gdzieś tam zaplątały czy mogłoby skończyć się to tym o czym napisałam
yyy...idź na biologię z powrotem.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 16:24   #1426
coco1919
Rozeznanie
 
Avatar coco1919
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 516
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
yyy...idź na biologię z powrotem.
tak też myślałam
dziękuje za odpowiedz
i naprawdę nie ma potrzeby tak sączyć jadem na około, każdemu w sytuacji kryzysu zdarzy się myśleć nielogicznie i nieracjonalnie - jesteśmy tylko ludźmi, popełniamy błędy
__________________
*** Curacne - od 20.07.2015 do 17.08.2016 ***
coco1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 16:31   #1427
Samarinda
Zadomowienie
 
Avatar Samarinda
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 428
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez coco1919 Pokaż wiadomość
tak też myślałam
dziękuje za odpowiedz
i naprawdę nie ma potrzeby tak sączyć jadem na około, każdemu w sytuacji kryzysu zdarzy się myśleć nielogicznie i nieracjonalnie - jesteśmy tylko ludźmi, popełniamy błędy
Do zapłodnienia potrzebny jest wytrysk w środku, najlepiej głęboko. Istnieje cała mitologia ciąży z palca, ale żadna z takich cudownych matek jeszcze się nam tutaj nie objawiła
__________________
This sky, this bend in the river,
Slows down and delivers me, the tide rolls back,
And all my memories fade to black (...)
. /Sting


Samarinda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 16:32   #1428
coco1919
Rozeznanie
 
Avatar coco1919
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 516
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Samarinda Pokaż wiadomość
Do zapłodnienia potrzebny jest wytrysk w środku, najlepiej głęboko. Istnieje cała mitologia ciąży z palca, ale żadna z takich cudownych matek jeszcze się nam tutaj nie objawiła
Dziękuję
Po prostu człowiek zaczyna durnieć, gdy siedzi i za dużo myśli o tym samym
__________________
*** Curacne - od 20.07.2015 do 17.08.2016 ***
coco1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 17:43   #1429
domarka
Raczkowanie
 
Avatar domarka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 445
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez coco1919 Pokaż wiadomość
tak też myślałam
dziękuje za odpowiedz
i naprawdę nie ma potrzeby tak sączyć jadem na około, każdemu w sytuacji kryzysu zdarzy się myśleć nielogicznie i nieracjonalnie - jesteśmy tylko ludźmi, popełniamy błędy

Wybacz, ale nie wiem jak można w ten sposób myśleć nie uprawiając w ogóle seksu co to będzie jak będziesz go uprawiać..
domarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-16, 01:19   #1430
Azaya
Raczkowanie
 
Avatar Azaya
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Six Feet Under :)
Wiadomości: 120
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez domarka Pokaż wiadomość
co to będzie jak będziesz go uprawiać..
Skończy jak ja, a właściwie to nie będzie mieć okazji kończyć W innym przypadku, po każdym stosunku przyjdzie nie okres, a poronienie^^

Mnie z kolei po prawie dwóch tygodniach brania tabletek anty wreszcie przestało boleć podbrzusze, jajniki tylko czuję, mogę normalnie się poruszać. Z tej radości to nawet schizy ciążowe mi przeszły. To strasznie dziwne po seksie czekać na miesiączkę/krwawienie z odstawienia ze spokojem

A tu za parę dni robię test i wychodzi pozytywny <emotka rotfl z GG>
Azaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 07:33   #1431
domarka
Raczkowanie
 
Avatar domarka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 445
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Azaya Pokaż wiadomość
Skończy jak ja, a właściwie to nie będzie mieć okazji kończyć W innym przypadku, po każdym stosunku przyjdzie nie okres, a poronienie^^

Mnie z kolei po prawie dwóch tygodniach brania tabletek anty wreszcie przestało boleć podbrzusze, jajniki tylko czuję, mogę normalnie się poruszać. Z tej radości to nawet schizy ciążowe mi przeszły. To strasznie dziwne po seksie czekać na miesiączkę/krwawienie z odstawienia ze spokojem

A tu za parę dni robię test i wychodzi pozytywny <emotka rotfl z GG>
Hahahhah nie ma opcji
domarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 09:33   #1432
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Ja niebezpieczny stosunek odbylam ostatni raz 6-go lutego w nocy i wieczorem(bravo ja-_- alkohol,używki robią swoje :/wiem bez komentarza xd) okres miał być w sobotę i nie ma, wczoraj robiłam test i negatywny ale może to się spóźnia przez pokrzywe :P
Jezu ja to jednak szczęście mam bo testów zrobiłam w chuj więc jednym ratunkiem dla mnie to tabletki a gina mam w poniedziałek nareszcie to id razu mu mówię o tabletkach nie ma bata muszę brać bo moje szczęście kiedyś się skończy :P

Jak na razie nie panikuje jeśli nie dostanę to powiem gin i tym i zrobie betę.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 10:00   #1433
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

To radziłabym pójść do niego już z betą bo może nie przypisać anty jeśli jest podejrzenie ciąży, a jeśli idziesz na nfz to trochę potrwa zanim nadejdzie termin kolejnej wizyty
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 10:19   #1434
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
To radziłabym pójść do niego już z betą bo może nie przypisać anty jeśli jest podejrzenie ciąży, a jeśli idziesz na nfz to trochę potrwa zanim nadejdzie termin kolejnej wizyty
Aa okej to zrobię.
Editobra okres przyszedł niczym na zawołanie :p
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia

Edytowane przez Smerfetka696969
Czas edycji: 2016-02-17 o 11:39
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 13:02   #1435
Mya_93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 598
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ja niebezpieczny stosunek odbylam ostatni raz 6-go lutego w nocy i wieczorem(bravo ja-_- alkohol,używki robią swoje :/wiem bez komentarza xd) okres miał być w sobotę i nie ma, wczoraj robiłam test i negatywny ale może to się spóźnia przez pokrzywe :P
Jezu ja to jednak szczęście mam bo testów zrobiłam w chuj więc jednym ratunkiem dla mnie to tabletki a gina mam w poniedziałek nareszcie to id razu mu mówię o tabletkach nie ma bata muszę brać bo moje szczęście kiedyś się skończy :P

Jak na razie nie panikuje jeśli nie dostanę to powiem gin i tym i zrobie betę.
Serio, czas ogarnąć tabletki lub plastry, bo co jakiś czas czytam o Twojej schizie albo niezabezpieczonym stosunku. Będziesz spokojniejsza na tabsach.
Mya_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 14:15   #1436
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Mya_93 Pokaż wiadomość
Serio, czas ogarnąć tabletki lub plastry, bo co jakiś czas czytam o Twojej schizie albo niezabezpieczonym stosunku. Będziesz spokojniejsza na tabsach.
Wiem wiem w pon wizyta więc wspomnę o tabletkach i to koniecznie Okres już do pon powinien się skończyć więc może mnie też zbada przy okazji.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 14:43   #1437
senkasandry
Rozeznanie
 
Avatar senkasandry
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 742
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Pisalam juz kiedys na forum odnosnie moich obaw ciazy ale uzylyscie sensownych argumentow na to ze nie ma takiej opcji. Seks mialam w grudniu dodatkowo nie bylo wytrysku, ale gumka mocno podjechala do gory i balam sie ze preejakulat mogl wyplynac. od tego czasu zrobilam kilka tetstow ciazowych (jeden wyszedl niepeny7 jakas lekka kreska byla, kolejne negatywne, beta <1,20). Mialam tez na czas miesiaczki. szanse na ciaze sa wiec chyba nie zbyt duze.... ale od kilku dni baaardzo boli mnie podbrzusze jak na okres no i piersi. to jest moj 13 dzie cyklu, brzuch boli od 9. czy mozliwe zeby to bylo zwiazane z owulacja? zawsze jak podejrzewalam owulacje to bolal mnie tylko jajnik, ale pojawil sie u mnie sluz przezroczysty wiec wg mnie plodny. nie wiem co myslec, zapisalam sie do ginekologa bo mnie to niepokoi, ale wiadomo na wizyte troche trzeba poczekac. mialyscie kiedys takie bole brzucha ? kurcze no bo znowu zaczynam sie zastanawiac, objawy jak na ciaze no ale przy trzech okresach po seksie i to w dodatku bez wytrysku to raczej malo prawdopodobne .....
senkasandry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 14:50   #1438
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez senkasandry Pokaż wiadomość
Pisalam juz kiedys na forum odnosnie moich obaw ciazy ale uzylyscie sensownych argumentow na to ze nie ma takiej opcji. Seks mialam w grudniu dodatkowo nie bylo wytrysku, ale gumka mocno podjechala do gory i balam sie ze preejakulat mogl wyplynac. od tego czasu zrobilam kilka tetstow ciazowych (jeden wyszedl niepeny7 jakas lekka kreska byla, kolejne negatywne, beta <1,20). Mialam tez na czas miesiaczki. szanse na ciaze sa wiec chyba nie zbyt duze.... ale od kilku dni baaardzo boli mnie podbrzusze jak na okres no i piersi. to jest moj 13 dzie cyklu, brzuch boli od 9. czy mozliwe zeby to bylo zwiazane z owulacja? zawsze jak podejrzewalam owulacje to bolal mnie tylko jajnik, ale pojawil sie u mnie sluz przezroczysty wiec wg mnie plodny. nie wiem co myslec, zapisalam sie do ginekologa bo mnie to niepokoi, ale wiadomo na wizyte troche trzeba poczekac. mialyscie kiedys takie bole brzucha ? kurcze no bo znowu zaczynam sie zastanawiac, objawy jak na ciaze no ale przy trzech okresach po seksie i to w dodatku bez wytrysku to raczej malo prawdopodobne .....
Ja owulacje bardzo boleśnie przechodziłam zanim przeszłam na tabletki anty. Nie mogłam siedzieć, nie mogłam chodzić bo dosłownie przy każdym kroku aż mnie zwijało. Całe podbrzusze mnie bolało, plecy.
Dla świętego spokoju idź do ginekologa ale wątpię żeby była to ciąża. Prędzej stres.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 14:58   #1439
senkasandry
Rozeznanie
 
Avatar senkasandry
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 742
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Ja owulacje bardzo boleśnie przechodziłam zanim przeszłam na tabletki anty. Nie mogłam siedzieć, nie mogłam chodzić bo dosłownie przy każdym kroku aż mnie zwijało. Całe podbrzusze mnie bolało, plecy.
Dla świętego spokoju idź do ginekologa ale wątpię żeby była to ciąża. Prędzej stres.
bete robilam 4 tyg po stosunku wiec chyba byla juz miarodajna ? pozatym okresy tez byly moze nie tak obfite jak zawsze ale wystapily. juz kiedys mialam taki bol brzucha i potem okazalo sie ze mialam mala torbiel ktora zniknela po okresie. pozatym nie bylo wytrysku, chyba musialabym miec wielkiego pecha gdyby to byla jednak ciaza co nie zmienia faktu ze sie nakrecam i stresuje.
senkasandry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 15:10   #1440
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez senkasandry Pokaż wiadomość
bete robilam 4 tyg po stosunku wiec chyba byla juz miarodajna ? pozatym okresy tez byly moze nie tak obfite jak zawsze ale wystapily. juz kiedys mialam taki bol brzucha i potem okazalo sie ze mialam mala torbiel ktora zniknela po okresie. pozatym nie bylo wytrysku, chyba musialabym miec wielkiego pecha gdyby to byla jednak ciaza co nie zmienia faktu ze sie nakrecam i stresuje.
Nie masz czym się stresować. Beta jest już miarodajna po 10 dniach od stosunku.
Idź do lekarza bo jedyne o co możesz się martwić to waśnie np. torbiel, nic ponad to. A już na pewno nie ciążą.
Czemu nie zainwestujesz w tabletki/plastry/krążek/cokolwiek żeby mieć spokojniejszą głowę?
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-03 14:21:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:31.