buty na obasach-wiek - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-07, 15:19   #31
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: buty na obasach-wiek

Bylebyś tylko pamiętała, zeby były wygodne, wydaje się banalne i porada jak marudzącej starej ciotki , ale to naprawde ważne. Takie jak dałaś w załączniku sa całkiem w porządku, najlepiej jakby były jeszcze z czegoś przyzwoitego, chociaż ekologiczna skóra, zupełnie inaczej sie takie buty nosi , naprawdę różnica po kilku godzinach w butach skórzanych a takich zwykłych "dermowatych" jest ogromna. A też nie wierzyłam jak mama mówiła :p

Takie prawdziwie wysokie szpilki zaczęłam nosić na codzień po 20tce, wcześniej okazyjne, bo tak jakoś mi do liceum nie wyglądało pomykać w szpilach :P
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 15:30   #32
Marcc
Raczkowanie
 
Avatar Marcc
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TG (;
Wiadomości: 144
Wyślij wiadomość przez ICQ do Marcc
Dot.: buty na obasach-wiek

Ja mam 16 lat i jestem dość wysoka, więc zakładam niższe buty - choć nie aż tak płaskie. Uważam, że dobrze dobrane do stroju buty na obcasie wyglądają bardzo dziewczęco i podkreślają taki styl, więc dlaczego nie nosić? Patrząc na ta kolorowe buty gdzieś wyżej dodane ubolewam nad moim wzrostem. Ja chodziłabym w butach na obcasie (oczywiście nie mówiąc o szpilkach- są "nie dla mnie" ) prawdopodobnie wyłącznie do rurek. Macie jakieś modele butów na jeszcze niższym obcasie?
__________________
Z miłością się zmawiam wciąż przeciw śmierci
ja mały śmieszny człowiek z bukietem polnych wierszy...
Marcc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 15:49   #33
bitasmietana9
Raczkowanie
 
Avatar bitasmietana9
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 30
GG do bitasmietana9
Dot.: buty na obasach-wiek

Ja również mam teraz 16 lat i 178 cm wzrostu. Uwielbiam buty na obcasach wszelkiego rodzaju. Mam na razie tylko 5 par, ale moja kolekcja cały czas rośnie .
Pierwsze kupiłam kiedy mialam 14 lat.

Watro pamiętać o tym, żeby nie popadac w obsesję i nie chodzic w takich butach non-stop.
1. Duże obciązenia stawów
2. Znacznie zwiększa ryzyko powstawania żylaków
3. Obrzeki
__________________
"Moda tworzy piękno, które szybko staje się brzydkie;
sztuka tworzy brzydotę, ktora stanie się piękna później."
Coco Chanel
bitasmietana9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 15:58   #34
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: buty na obasach-wiek

ja uważam, ze to może wyglądać głupio gdy 17-stolatka codziennie zakłada szpilki..
ja mam prawie 18 lat i zakładam je na okazje.. czasami do kina, czasami do kościoła, na jakąś imprezę, ale codziennie? absolutnie nie, bo po co? nie lepiej czuć się wygodnie? a są specjalne okazje, żeby się "odpicować" i wyglądać nieco bardziej kobieco.. bo gdybym widziała w lesie, na pikniku czy na plaży młodą dziewczyne w szpilkach to pewnie zaczęłabym się nieco śmiać już sytuacja inaczej wygląda u kobiety która ma ponad 20 lat.. (te to już przynajmniej bardziej wiedzą co gdzie wypada)
ale wiadomo, co kto lubi
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 16:59   #35
craaazygirl
Zadomowienie
 
Avatar craaazygirl
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 138
Dot.: buty na obasach-wiek

ja tez mam 17 lat i mimo ze nie nosze szpilek(poniwaz nie umialabym w nich chodzic) to wiek jest odpowiedni przykladem moze byc seria kozakow na obcasie w kotrych co zime chodza dziewczyny ze szkol srednich( widzialam juz i u gimnazjalistek) iwec nie masz ise czego obawiac jesli tylko potrafisz w nich chodzic to czemu nie

w pewnym stopniu zgadzam sie z kolezankaa bo fakt na codzien to przegiecie ale raz na jkis czas czemu nie
__________________
bo jak powiedział Wergiliusz...


"ci, którzy kochają, sami kształtują sobie sny..."
craaazygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 17:14   #36
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Dot.: buty na obasach-wiek

Moim zdaniem na codzien zdecydownie nie - szczegolnie do szkoly. Wydaje mi sie to tak samo nieodpowiednie jak minispodniczki czy za duze dekolty. Buty na malym obcasie sa natomiast w porzadku, np. takie jak wklejone powyzej, beda pasowac do dziewczyny, ale szpilki sa raczej na wieksza impreze. No i rzeczywiscie sa niewygodne i moga deformowac stope
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 19:25   #37
Kissabble
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: buty na obasach-wiek

a ja pierwsze swoje buty na obcasie ubrałam na wesele w wieku 14 lat :P z tym, że były to oczywiście, niewysokie, dziewczęce peep toe
poza tym uważam, że 16-17 lat to dobry moment, żeby się wdrożyć w chodzenie na obcasach/szpilkach

pozdrawiam
Kissabble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-07, 19:27   #38
Kissabble
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: buty na obasach-wiek

Cytat:
Napisane przez bitasmietana9 Pokaż wiadomość
Ja również mam teraz 16 lat i 178 cm wzrostu. Uwielbiam buty na obcasach wszelkiego rodzaju. Mam na razie tylko 5 par, ale moja kolekcja cały czas rośnie .
Pierwsze kupiłam kiedy mialam 14 lat.

Watro pamiętać o tym, żeby nie popadac w obsesję i nie chodzic w takich butach non-stop.
1. Duże obciązenia stawów
2. Znacznie zwiększa ryzyko powstawania żylaków
3. Obrzeki
zgadzam się co do wszystkiego, nawet nasz wiek posiadania pierwszych szpilek jest taki sam
Kissabble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 19:37   #39
NEA666
BAN stały
 
Avatar NEA666
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: TL/ZMC
Wiadomości: 472
GG do NEA666
Dot.: buty na obasach-wiek

ja mam 18 i mam jedną pare szpilek w ktorych jestem zmuszona chodzic na rozpoczecie/zakonczenie roku i chyba tyle. nie wyobrazam sobie chodzic w takich butach na codzien. ja liczylam kazdy krok z autobusu do domu bo nie mogłam dojsc xD.
co do wieku. u mnie w klasie dziewczyny nie chodza na codzien w szpilkach. moze jest kilka-kilkanascie dziewczyn w szkole (ok 1000 uczniow) ktore chodza. oczywiscie mozesz codziennie w nich chodzic jesli jestes masochistką . i to jeszcze zalezy jak takie buty beda wygladac. szpilka szpilce nie rowna.
NEA666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 20:40   #40
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: buty na obasach-wiek

Zalezy jak wygladasz - jedne dziewczyny majc 17 lat wygladaja na 20 i nie ma zadnych przeciwskazan, zeby biegaly na co dzien w spzuilkach, inne wygladaja na 13 lat i wtedy prezentuja sie nie najlpeij. przymierz szpilki, ciuchy w ktorych chodzisz i spojrz w lustro.
Teje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:57.