Maleństwa- łączmy się - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-11, 14:10   #2311
kaziaa23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 776
Dot.: Maleństwa- łączmy się

bycie maleństwem ma swoje plusy czasami udaje mi się kupić ciuchy w rozmiarze 34 lub 32 o 70% tańsze, są tak przecenione bo po prostu nikt nie byłby w stanie się w nie wcisnąć ;-) nikt oprócz mnie
kaziaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 14:34   #2312
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Maleństwa- łączmy się

kaziaa - mam zgoła inne wrażenie, małe rozmiarówki znikają bardzo szybko...

Na Allegro też się przejechałam, jeśli chodzi o rozmiary - niby wymierzone co do połowy centymetra, zgodne z tymi, co podał użytkownik, a jednak ciuch wielgachny - jak widać, co produkt, to inny. Nieraz rzecz wymiarowo za duża ("a, tanie spodnie, będą do chodzenia po domu i po bułki do sklepu") okazuje się świetnie dopasowana.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 14:44   #2313
outlaw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 31
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Cytat:
Napisane przez kaziaa23 Pokaż wiadomość
bycie maleństwem ma swoje plusy czasami udaje mi się kupić ciuchy w rozmiarze 34 lub 32 o 70% tańsze, są tak przecenione bo po prostu nikt nie byłby w stanie się w nie wcisnąć ;-) nikt oprócz mnie
Yyy. W Polsce? Właśnie na wyprzedażach zostają same wielkie ciuchy, małe rzadko się trafiają. Co innego w Stanach tam noszę rozmiar 00 i zawsze jest dostępny. Kupiłam świetnie spodnie w Aeropostale za 5 dolarów. U nas jak znajdę w wyprzedaży xs to cud. No cóż, dziewczyny nasze zgrabniejsze są.
outlaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 14:51   #2314
kaziaa23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 776
Dot.: Maleństwa- łączmy się

ogólnie większe rozmiary są tańsze ale zdarza się czasem taka perełka w rozmiarze XXS która na przykład jest po raz czwarty przeceniana ale są to naprawdę bardzo wąziutkie rzeczy a spodnie to na maks. 86cm w biodrach
kaziaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 15:28   #2315
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Jeszcze nie znalazłam takich (a mam max.86cm w biodrach), ale jak kiedyś rzuci Ci się w oczy marka sklepu, w którym takie sprzedają, to koniecznie daj znać!
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 15:31   #2316
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Na wyprzedażach da się zakupić prawdziwe perełki w małych rozmiarach,szczególnie jeśli chodzi o ciuchy dobrych firm.Za oryginalną cenę kupują tam głównie kobiety,które wciskały się w małe rozmiary x lat temu,więc im nie schodzą,są raz przeceniane, drugi raz i w końcu można kupić rewelacyjne rzeczy za przystępną cenę.Jakiś czas temu porzuciłam sportowy styl ubierania się (m.in. z racji tego, by nie wyglądać na 12 lat przy coraz bardziej stylizujących się 14stkach,mnie osobiście w tym wieku nawet przez myśl nie przyszło żeby ubierać się i malować w tak dorosłym stylu) i już nie da się zaoszczędzić na bluzeczkach za 10zł z przeceny jakiejś młodzieżowej sieciówki.A poza tym takie sklepy jak np. reporter czy house of colours tak się pogorszyły ze wzornictwem,że nie pozostaje nic innego niż omijanie ich szerokim łukiem.Ostatnio jakimś cudem udało mi się kupić absolutnie nie tandetną,klasyczną kurteczkę w New Yorkerze
Co do płaszczyków-przeżywałam ten sam koszmar, wiecznie ogromny garb na plecach i jeszcze gorsze historie przy przymierzaniu. Jeden trenczyk mam z Orsaya,trochę odstaje.Poza tym płaszcz z Cubusa(prawie nie odstaje) i jeszcze jeden z Quiosque.
Zanim kupiłam którykolwiek z nich, 1 albo 2 dni non-stop ganiałam po sklepach i przymierzałam, przymierzałam dostając coraz większego szału.Całe szczęście,że tylko płaszcze sprawiają mi taki problem.Krótkie spodenki musiałam zwężać,ale są w porządku.Najgorzej było z jeansami, jak schudłam za bardzo i wszystkie wisiały.Teraz dobiłam z wagą do ok.43 kg i leżą jako tako.Ile ja bym dała za tyłek o rozmiar większy...A zazwyczaj tłuszczyk idzie wszędzie, tylko nie tam gdzie potrzeba.
__________________

scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 15:36   #2317
kaziaa23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 776
Dot.: Maleństwa- łączmy się

ja też mam z płaszczykami problem, jak już w miarę dopasowany to strasznie długi szyty na modelki 180cm wzrostu
kaziaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-11, 15:46   #2318
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Cytat:
Napisane przez kaziaa23 Pokaż wiadomość
ogólnie większe rozmiary są tańsze ale zdarza się czasem taka perełka w rozmiarze XXS która na przykład jest po raz czwarty przeceniana ale są to naprawdę bardzo wąziutkie rzeczy a spodnie to na maks. 86cm w biodrach
to ja też poprosze o namiary na taki sklep. moje biodra- 82cm.
nie wiem, jak to jest,ale ilekroć jadę na zakupy, to zawsze na przecenach same ogromne rozmiary!! tak jak już dziś pisałam, udało mi się trafić na jedne krótkie spodenki w rozm. XXS, i były za duże! mam dość oszukiwanej rozmiarówki!! kiedyś bez problemu, bez mierzenia, mogłam kupić w orsayu rozmiar 32, a teraz: katastrofa!
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 15:58   #2319
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Na świetny, rozsądnie długi, elegancki płaszcz trafiłam w C&A (100zł, przecena z 200). Krótkie też mi tam o dziwo pasowały, ale nie miałam już na to kasy. Kiedyś znajoma z Austrii przestrzegała mnie przed tym sklepem, bo tam uważają go za marny i drogi (kupują głównie turyści) - nie wierzyłam dopóki koleżance po kilku dniach rozleciały się spodnie.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 16:20   #2320
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Maleństwa- łączmy się

mi tak jak kazi udaje sie kupic nieraz malutkie rzeczy mega tanio, na przyklad ostatnio jeansy w bershce za 20 zl sa idealne na mnie, lepszych w zyciu nie mialam!

ale gory obcislej to ja nigdzie nie kupie, chyba ze z jakiegosc wstretnego materialu
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 22:07   #2321
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Cytat:
Napisane przez outlaw Pokaż wiadomość
Yyy. W Polsce? Właśnie na wyprzedażach zostają same wielkie ciuchy, małe rzadko się trafiają. Co innego w Stanach tam noszę rozmiar 00 i zawsze jest dostępny. Kupiłam świetnie spodnie w Aeropostale za 5 dolarów. U nas jak znajdę w wyprzedaży xs to cud. No cóż, dziewczyny nasze zgrabniejsze są.
naprawde zawsze jest dostepny? To ja mam jakiegos wyjatkowe pecha, albo Ty wchodzisz do sklepu zawsze przede mna i wykupujesz...
Teje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-11, 22:17   #2322
outlaw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 31
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Cytat:
Napisane przez Teje Pokaż wiadomość
naprawde zawsze jest dostepny? To ja mam jakiegos wyjatkowe pecha, albo Ty wchodzisz do sklepu zawsze przede mna i wykupujesz...
Jak nie wykupić skoro tak przecenione?
outlaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 22:32   #2323
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: Maleństwa- łączmy się

No a juz w HM w tym roku przeceny przebily wszystko...
Teje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 22:51   #2324
GreenDress
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: >mazury
Wiadomości: 646
GG do GreenDress
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Cytat:
Napisane przez Teje Pokaż wiadomość
No a juz w HM w tym roku przeceny przebily wszystko...
czemu mnie tam nie było
__________________



"Nie umiem cię nie dotykać, nie przysięgnę Bogom

Nie wiem czy potrafiłbym się powstrzymać nawet gdybyś miała kogoś..."

GreenDress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 08:12   #2325
_agatka
Rozeznanie
 
Avatar _agatka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 802
Dot.: Maleństwa- łączmy się

u mnie w miescie w sieciówkach dzieciece działy boja sie chyba nawału małych kobietek i sprzedaja ciuszki tak do 148 cm, wiec nie korzystam:0
kazia - nie spotkałam sie z przecena małych rozmiarów, chyba ze all, bo tu mniej chodliwe, i zagranica
lea - ja skorzystałam z rad na stanikomanii i lobby małobiusciastych, wyrzuciłam pushupy, i staniki za szerokie w obwodzie, dobrałam stanik, moze jescze nie perfekcyjnie, ale efekty juz widze - biust sie zaokraglił, jest pełniejszy i ja bardziej zadowolona, wiec moze warto spobowac
co do wiekszej pupy to u mnie pomaga przytycie, ale narazie mowie temu stanowcze nie!! przy wzroscie 153 -155cm waze ok. 45 kg i generalnie tak mi pasuje, jedynie co to planuje to moze troche pocwiczyc hula-hop na ładniejsza talie
_agatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 09:38   #2326
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Cytat:
Napisane przez scarlettmonroe Pokaż wiadomość
Na wyprzedażach da się zakupić prawdziwe perełki w małych rozmiarach,szczególnie jeśli chodzi o ciuchy dobrych firm.Za oryginalną cenę kupują tam głównie kobiety,które wciskały się w małe rozmiary x lat temu,więc im nie schodzą,są raz przeceniane, drugi raz i w końcu można kupić rewelacyjne rzeczy za przystępną cenę.Jakiś czas temu porzuciłam sportowy styl ubierania się (m.in. z racji tego, by nie wyglądać na 12 lat przy coraz bardziej stylizujących się 14stkach,mnie osobiście w tym wieku nawet przez myśl nie przyszło żeby ubierać się i malować w tak dorosłym stylu) i już nie da się zaoszczędzić na bluzeczkach za 10zł z przeceny jakiejś młodzieżowej sieciówki.A poza tym takie sklepy jak np. reporter czy house of colours tak się pogorszyły ze wzornictwem,że nie pozostaje nic innego niż omijanie ich szerokim łukiem.Ostatnio jakimś cudem udało mi się kupić absolutnie nie tandetną,klasyczną kurteczkę w New Yorkerze
Co do płaszczyków-przeżywałam ten sam koszmar, wiecznie ogromny garb na plecach i jeszcze gorsze historie przy przymierzaniu. Jeden trenczyk mam z Orsaya,trochę odstaje.Poza tym płaszcz z Cubusa(prawie nie odstaje) i jeszcze jeden z Quiosque.
Zanim kupiłam którykolwiek z nich, 1 albo 2 dni non-stop ganiałam po sklepach i przymierzałam, przymierzałam dostając coraz większego szału.Całe szczęście,że tylko płaszcze sprawiają mi taki problem.Krótkie spodenki musiałam zwężać,ale są w porządku.Najgorzej było z jeansami, jak schudłam za bardzo i wszystkie wisiały.Teraz dobiłam z wagą do ok.43 kg i leżą jako tako.Ile ja bym dała za tyłek o rozmiar większy...A zazwyczaj tłuszczyk idzie wszędzie, tylko nie tam gdzie potrzeba.
Spróbuj w Stradivariusie, ja tam kupuję dżinsy w rozmiarze 34 albo 36 (gdy 34 okazują się za wąskie, nie mówiąc już o rozmiarze 32 którego tam pełno, nie wiem na kogo to jest produkowane skoro ja, totalne maleństwo się w to nie wcisnę!)
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 10:54   #2327
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Maleństwa- łączmy się

na mnie
ale ostatnio sie w 32 ledwo wcisnelam, chociaz i tak wzielam, pare tygodni i juz sie rozciagnely troche.
jupi, w koncu male spodnie
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 12:04   #2328
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Spróbuj w Stradivariusie, ja tam kupuję dżinsy w rozmiarze 34 albo 36 (gdy 34 okazują się za wąskie, nie mówiąc już o rozmiarze 32 którego tam pełno, nie wiem na kogo to jest produkowane skoro ja, totalne maleństwo się w to nie wcisnę!)
ja mam właśnie ich jeansy w rozmiarze 32.

Cytat:
Napisane przez _agatka Pokaż wiadomość
lea - ja skorzystałam z rad na stanikomanii i lobby małobiusciastych, wyrzuciłam pushupy, i staniki za szerokie w obwodzie, dobrałam stanik, moze jescze nie perfekcyjnie, ale efekty juz widze - biust sie zaokraglił, jest pełniejszy i ja bardziej zadowolona, wiec moze warto spobowac
co do wiekszej pupy to u mnie pomaga przytycie, ale narazie mowie temu stanowcze nie!! przy wzroscie 153 -155cm waze ok. 45 kg i generalnie tak mi pasuje, jedynie co to planuje to moze troche pocwiczyc hula-hop na ładniejsza talie
tak, też już cały wątek na ten temat na wizażu przejrzałam, i teraz właśnie poluję na stanik mały w obwodzie- 60... ... i nigdzie nie ma.
Na necie są , ale jak dla mnie trochę drogie, mój budżet na stanik to maksymalnie 50-70zł, ceny powyżej setki to nie na moja kieszeń niestety. Póki co nie umiem się doczekać nowej kolekcji atlantika, od września będzie dostępna, i będzie obwód 65cm, więc może coś upoluję.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 12:47   #2329
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Maleństwa- łączmy się

dla mnie najlepsze zakupy są na rynku:P teraz jest mnóstwo staników(push-upów) o rozmiarze 70A i naprawdę jest wybór kolorów i fasonu!!
Poza tym co się dzieje z tymi rozmiarówkami to nie wiem!!dziś kupiłam bluzkę rozmiar 42!!bokserki,stringi które kupiłam mają rozmiar XXL!! może mi ktoś wyjaśnic co się dzieje?
a jeśli chodzi o rozmiary spodni...ja ogólnie noszę 27,mam też 2 pary 26 a według allegro to powinnam nosic 28 bo mam 92 w biodrach!!że niby rozmiar 26 to 84 cm w biodrach a 27 to 88cm hmm
ech jedyne co mi się nie zmienia to rozmiar buta 37
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-12, 12:56   #2330
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Maleństwa- łączmy się

małaPaulina, bo ta bielizna na rynku to w większości chińszczyzna, i tam jest taka właśnie dzika rozmiarówka. , którą nie można się sugerować.
Gdybyś poszła do normalnego sklepu, typu atlantik czy triumph, i poprosiła o majtki w rozmiarze XL to byś się pewnie utopiła.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 14:56   #2331
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Maleństwa- łączmy się

_agatka - jaki model dobrałaś i ile Cię kosztował? Gdy w Krakowie zobaczyłam ceny na mój obwód, to o mało co nie umarłam i kupiłam w Intimissimi z regulowanym obwodem za 40zł, tylko przy obcisłyCh bluzkach trochę mi bułkuje (mam dużą miseczkę i mały obwód, ze względu na to drugie zazwyczaj mam za małą miseczkę).
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 19:47   #2332
IWoOnA18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 341
Dot.: Maleństwa- łączmy się

a wlasnie dziewczyny....
wy nosicie te mini z leginsami?
__________________
Help, I need somebody
Help, not just anybody
Help, you know I need someone, HELP !
ACHTUNG!
15.08.08
IWoOnA18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 20:00   #2333
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Cytat:
Napisane przez IWoOnA18 Pokaż wiadomość
a wlasnie dziewczyny....
wy nosicie te mini z leginsami?
nigdy!!!! brrr :P
po to nosze mini zeby pokazac te nogi :P jak nie chce pokazywac to spodnie zakladam.

wyjatek stanoi zima, bo nie lubie rajstopy czuc na stopie wiec zakladam legginsy, skarpetki i kowbojki na to, ale wtedy nie widzac tego bo wygladaja jak kryjace rajstopy
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 20:20   #2334
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Leginsy nosiłam w podstawówce, gdy jeszcze mówiło się na to po prostu "getry" ;]
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 20:26   #2335
IWoOnA18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 341
Dot.: Maleństwa- łączmy się

mi wlasnie sie to strasznie nie podoba. A najbardziej nie moge patrzec jak dziewczyny to nosza jak slonce swieci. Po co to zakladac jak lato jest:| pozatym niskim to niepasuje wedlug mnie :P
__________________
Help, I need somebody
Help, not just anybody
Help, you know I need someone, HELP !
ACHTUNG!
15.08.08
IWoOnA18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 20:47   #2336
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Maleństwa- łączmy się

ja teraz jak bylam w hiszpanii to mieszkalam obok polskiej fashion victim w stylu "nibyretro" ktora na wycieczke do Barcelony ( a bylo 39 stopni tego dnia) zalozyla zwiewna lekka sukienke i legginsy. no myslalam ze padne jak zobaczylam!
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 10:31   #2337
_agatka
Rozeznanie
 
Avatar _agatka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 802
Dot.: Maleństwa- łączmy się

no własnie to były wtedy getry, ja pamietam nawet 'lajkry' - wersja błyszcząca w typie obcisłych kolarskich spodenek
'Mała Paulina' moze zamiast pushupów rozwaz staniki z delikatna gabeczką
'Lea' i 'Malla' - zawsze nosiłam 75a, jak sie nawróciłam to okazało sie ze u mnie nie maja 60-tek, ani 65-tek, kupiłam na dobry poczatek ciasne 70b z nipplexa i triumfa i szukałam dalej - zamowienie z uk przez internet (na 4 sztuki 1 w miare dobry - freya 60dd, nosze przedłuzke bo ciort ciasny, a na piersiach tylko tiulik z haftem) i allegro czasem zdarzy sie okazja (swietnie mi pasujacy gossard 65d za 25zł!!), i niedawno okazyjnie kupiłam w m&s 2 sztuki takich tylko koronkowych tak po około 30zł, na mnie troche bułkuja i moim zdaniem m&s nie trzyma sie typowej rozmiarówki. narazie mam 4 staniki jakos wystarcza, chociaz byłam przyzwyczajona do duzo wiekszej ilosci, i w roznych kolorach . na all na wiosne był spory wybor bo dziewczyny zamawiały zagranica i odsprzedawały niepasujace. ja bym polecała skupic sie na 1-2 dobrych stanikach, bo sa szanse ze z nich wyrosniemy,
zreszta czytałam gdzies ze stanik to najwyzej poł roku sie powinno miec, bo sie rozciaga no i roztocza sie w gabce hoduja - ale co jak mamy sama koronke???
_agatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 10:51   #2338
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Maleństwa- łączmy się

a przymierzalam w jakims nieznanym sklepiku rozmiar 60 i myslalam ze nie bede mogla oddychac. a mam 64 w obwodzie czyli powinien byc dobry.
mi tam w zupelnosci wystarcza moj 70 B lub C (A ostatnio za male ) i nic mi nie bulkuje ani nie podjezdza
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 12:34   #2339
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Maleństwa- łączmy się

_agatka hm a czym się to różni?no ja musze nosic push up czy jak to tam się zwie bo jestem totalnie płaska;]
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 14:00   #2340
_agatka
Rozeznanie
 
Avatar _agatka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 802
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Mała Paulina - chodziło mi o taki stanik który miedzy zewnetrzna i wewn warstwą materiału ma cienka gabeczke (nie chinska TEKTURE) takiej samej grubości na całości. pushup to dla mnie takie cos co w zewnętrznej ale dolnej czesci miseczki ma grubiej tej gabki/pianki i to powoduje wypchniecie piersi do srodka (niektórym przy tym robi sie rowek). niestety to wypchniecie nie robi sie z powietrza, tylko poprzez spłaszczenie zewnetrznej czesci piersi, a grubsza gabka robi wizualnie okrągły kształt piersi, która tak naprawde jest spłaszczona. jak do tego dodac za szeroki obwód, to stanik jezdzi nam po biuscie jak chce i powolutku ale skutecznie spłaszcza i tak nie za wielkie (mowie o sobie) piersi.
podobno w dobrze dobranym puszapie nie ma spłaszczenia piersi, ale ja takiego jeszcze nie spotkałam
_agatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-23 22:43:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:57.