Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość. - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-15, 12:09   #1561
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Cytat:
Napisane przez FALLinLOVE Pokaż wiadomość
Jak mialam 15 lat to myslalam: 'czym wiekszy tym lepszy'
I tak mysli naprawde duzo dziewczyn oczywiscie tych, ktore maja male/srednie biusty

Ja sie kiedys zastanawialam nad tymi koszulami - bo np. mam sredni biust, a i tak czasem koszule 'rozchodza' sie wlasnie w biuscie. A co dopiero jak ktos ma naprawde duzy biust ?
Ja w wieku 15 lat mialam 75D i juz wtedy wolalam miec mniejszy biust Niestety moj biust jest nie do ruszenia, waga moze sie wahac, rozmiar biustu zostaje zawsze ten sam.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-15, 12:22   #1562
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ja w wieku 15 lat mialam 75D i juz wtedy wolalam miec mniejszy biust Niestety moj biust jest nie do ruszenia, waga moze sie wahac, rozmiar biustu zostaje zawsze ten sam.
Mam to samo. Jedyne co mi pozostało to cycki zaakceptować, a sutki ozdobić kolczykami
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-15, 12:28   #1563
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Ja na sama mysl o kolczykach (jakichkolwiek) mam ciarki, niestety, jestem boidupa
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-15, 12:32   #1564
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ja na sama mysl o kolczykach (jakichkolwiek) mam ciarki, niestety, jestem boidupa
Rozumiem że tatuaży też nie masz?

Przekłute sutki polecam, nie tylko ze względów estetycznych
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-15, 12:35   #1565
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ja w wieku 15 lat mialam 75D i juz wtedy wolalam miec mniejszy biust Niestety moj biust jest nie do ruszenia, waga moze sie wahac, rozmiar biustu zostaje zawsze ten sam.
Identiko.
Po podstawówce urosły mi tak, że jak szłam na rozpoczęcie 1 klasy gimnazjum, to koleżanki, których nie widziałam przez wakacje, nabijały się, że mogę już wyciągnąć te skarpety ze stanika, bo na pewno nie mam takiego biustu naturalnie.

I mój też jest praktycznie nie do ruszenia. Kiedyś nawet się odchudziłam do porządnej niedowagi, a biust został niemal taki sam jak przed tym odchudzaniem.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-15, 12:39   #1566
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Rozumiem że tatuaży też nie masz?

Przekłute sutki polecam, nie tylko ze względów estetycznych
Nie mam I kolczyki w sutkach sa u mnie calkowicie bez sensu, bo jedyne, na co moj biust jest wrazliwy, to bol, zadnej fizycznej przyjemnosci nigdy mi sie nie udalo z niego wykrzesac, a naprawde probowalam.
Jest bezuzyteczny, ale przynajmniej dobrze wyglada, wiec nie narzekam
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-15, 12:43   #1567
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Po podstawówce urosły mi tak, że jak szłam na rozpoczęcie 1 klasy gimnazjum, to koleżanki, których nie widziałam przez wakacje, nabijały się, że mogę już wyciągnąć te skarpety ze stanika, bo na pewno nie mam takiego biustu naturalnie.
To jest specyficzny wiek - ja pamiętam jak wtedy dziewczyny się mocno różniły: po jednej stronie jeszcze prawie dzieci, po drugiej prawie dojrzałe kobiety z bujnymi piersiami, szerokimi biodrami, włosami łonowymi.

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Nie mam I kolczyki w sutkach sa u mnie calkowicie bez sensu, bo jedyne, na co moj biust jest wrazliwy, to bol, zadnej fizycznej przyjemnosci nigdy mi sie nie udalo z niego wykrzesac, a naprawde probowalam.
Jest bezuzyteczny, ale przynajmniej dobrze wyglada, wiec nie narzekam
Nie jest bezużyteczny. Zawsze może służyć do karmienia, jeżeli będziesz mieć dzieci. No i walory estetyczne też są ważne
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-15, 12:48   #1568
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
To jest specyficzny wiek - ja pamiętam jak wtedy dziewczyny się mocno różniły: po jednej stronie jeszcze prawie dzieci, po drugiej prawie dojrzałe kobiety z bujnymi piersiami, szerokimi biodrami, włosami łonowymi.

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Nie jest bezużyteczny. Zawsze może służyć do karmienia, jeżeli będziesz mieć dzieci. No i walory estetyczne też są ważne
Mój biust to głównie mojemu chłopakowi służy
Mnie to specjalnie nie podnieca, jak się coś z nim robi. Odczuwam delikatną przyjemność, ale nie jest to nic szałowego. Jego podnieca i dla mnie okej.
Walory estetyczne - dla mnie ładniejsze są mniejsze. Mam wrażenie, że jak próbuję swój wyeksponować, to wyglądam wulgarnie. Z kolei poprzez zakryte, ale obcisłe stroje wyeksponować też nie ma co, bo wyglądam jak krowa dojna
Oczywiście wyolbrzymiam. Nie jest to mój kompleks, chociaż nie ukrywam, że utrudnia dobór ubrań.

A czy z kolczykiem można karmić? Tzn. z kolczykiem do ust dziecka to może niekoniecznie, trzeba by wyjąć, ale nic się tam nie uszkadza przy tym?
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-15, 12:53   #1569
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
To jest specyficzny wiek - ja pamiętam jak wtedy dziewczyny się mocno różniły: po jednej stronie jeszcze prawie dzieci, po drugiej prawie dojrzałe kobiety z bujnymi piersiami, szerokimi biodrami, włosami łonowymi.

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Nie jest bezużyteczny. Zawsze może służyć do karmienia, jeżeli będziesz mieć dzieci. No i walory estetyczne też są ważne
Mam troche jak martaakow, tylko ja nie odczuwam absolutnie zadnej przyjemnosci, po prostu nie czuje nic, a przy zwiekszonej intensywnosci stymulacji bol, no pozytku nie ma zadnego. Walory estetyczne, a i owszem, tylko czasami przy mocniej wycietych bluzkach czy sukienkach ciut wulgarnie to wyglada. Do tej sukienki musialam zawsze nosic kardigan, bo nie czulam sie komfortowo, na mnie lezy nizej, przez co wiecej widac.

__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-15, 13:19   #1570
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Mam inaczej niż wy, pieszczoty piersi to dla mnie duża erotyczna frajda. Uwielbiem je mieć ściskane, miętoszone, lizane, ssane, przygryzane sutki, lubię też jak ktoś bawi się moimi piersiami z kostką lodu
Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Walory estetyczne - dla mnie ładniejsze są mniejsze. Mam wrażenie, że jak próbuję swój wyeksponować, to wyglądam wulgarnie. Z kolei poprzez zakryte, ale obcisłe stroje wyeksponować też nie ma co, bo wyglądam jak krowa dojna
Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Walory estetyczne, a i owszem, tylko czasami przy mocniej wycietych bluzkach czy sukienkach ciut wulgarnie to wyglada. Do tej sukienki musialam zawsze nosic kardigan, bo nie czulam sie komfortowo, na mnie lezy nizej, przez co wiecej widac.
Dlaczego piersi są niby wulgarne? Ja raczej nie noszę głębokich dekoltów, ale ani przeciw dekoltom ani przeciw przezroczystościom nic nie mam. Wulgarność to chore wyobrażenie facetów, którzy fetyszyzują piersi. Jak dla mnie kobiety mogłyby chodzić na co dzień z piersiami na wierzchu tam gdzie tylko z gołym torsem chodzą faceci i nie byłoby w tym nic wulgarnego.
Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
A czy z kolczykiem można karmić? Tzn. z kolczykiem do ust dziecka to może niekoniecznie, trzeba by wyjąć, ale nic się tam nie uszkadza przy tym?
Do karmienia trzeba koniecznie wyjąć, bo dziecko się udławi. Natomiast nie rozumiem co miałoby się tam uszkodzić. To tylko przekłucie brodawki, a mleko wydziela się przecież i tak i żadnych kanałów piercing nie blokuje. Chyba, że mówimy o zapaleniach i powikłaniach po samym zabiegu, etc.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-15, 13:29   #1571
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Ja mam małe piersi, jak przytyję to trochę się powiększają, ale pasują mi do reszty sylwetki, więc nie narzekam. Przy umiejetnym ich masażu odlatuje Ale jak na razie tylko jeden facet umiał mi tak masować, jak lubię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-15, 13:33   #1572
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87335315]Ja mam małe piersi, jak przytyję to trochę się powiększają, ale pasują mi do reszty sylwetki, więc nie narzekam. Przy umiejetnym ich masażu odlatuje Ale jak na razie tylko jeden facet umiał mi tak masować, jak lubię [/QUOTE]Zawsze uważałam, że dziewczyny robią to lepiej

Tu jeszcze znalazłam wpis o piercingu sutków i karmieniu piersią:
https://www.practicalparenting.com.a...pple-piercings
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-15, 13:35   #1573
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Dla mnie też moje cycki nie są do niczego potrzebne

Są dla mnie obojętne, żadne fensi staniki nie wchodzą w grę bo po co?
Cieszę się, że mam małe, bo lepiej mieć małe, niż się podczas np.sportów męczyć z podskakujacym biustem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-15, 13:40   #1574
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Dla mnie też moje cycki nie są do niczego potrzebne

Są dla mnie obojętne, żadne fensi staniki nie wchodzą w grę bo po co?
Cieszę się, że mam małe, bo lepiej mieć małe, niż się podczas np.sportów męczyć z podskakujacym biustem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie fensi staniki nie wchodza w gre, bo ciezko w ogole tu dostac miseczke E bez olbrzymiego obwodu pod biustem, wiekszosc modeli nie plus size ma rozmiary tylko do D albo DD, i one sa za male na mnie.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-15, 13:46   #1575
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Mam inaczej niż wy, pieszczoty piersi to dla mnie duża erotyczna frajda. Uwielbiem je mieć ściskane, miętoszone, lizane, ssane, przygryzane sutki, lubię też jak ktoś bawi się moimi piersiami z kostką lodu Dlaczego piersi są niby wulgarne? Ja raczej nie noszę głębokich dekoltów, ale ani przeciw dekoltom ani przeciw przezroczystościom nic nie mam. Wulgarność to chore wyobrażenie facetów, którzy fetyszyzują piersi. Jak dla mnie kobiety mogłyby chodzić na co dzień z piersiami na wierzchu tam gdzie tylko z gołym torsem chodzą faceci i nie byłoby w tym nic wulgarnego.Do karmienia trzeba koniecznie wyjąć, bo dziecko się udławi. Natomiast nie rozumiem co miałoby się tam uszkodzić. To tylko przekłucie brodawki, a mleko wydziela się przecież i tak i żadnych kanałów piercing nie blokuje. Chyba, że mówimy o zapaleniach i powikłaniach po samym zabiegu, etc.
Nie wiem Może mi to po prostu nie pasuje, gryzie się z moją urodą? Nie podoba mi się to, jak wyglądam, kiedy mam głębokie dekolty, czuję się w nich niepewnie, mam wrażenie, że mi biust całkiem na wierzch zaraz wyskoczy Nie każdy to lubi. Nie mam nic przeciwko głębokim dekoltom jako takim, ale uważam, że ładniej wyglądają na mniejszych biustach.

Co do kolczyków to tylko tak zapytałam. Nigdy nie interesowałam się tym, jak wygląda piercing sutków, bo mnie się osobiście nie podoba. Miałam kiedyś kilka kolczyków w uszach, ale wyjęłam i obecnie prawie w ogóle nie nosze kolczyków - nawet tych w płatkach. Ale jakiś czas temu sprawdzałam i większość dziurek dalej "działa". Tylko 1 w płatku (na jego końcu) się zarosła.
Chciałam kiedyś okolice warg sobie przekłuć, ale teraz się cieszę, że nie przekłułam, bo już mi się to nie podoba.

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
U mnie fensi staniki nie wchodza w gre, bo ciezko w ogole tu dostac miseczke E bez olbrzymiego obwodu pod biustem, wiekszosc modeli nie plus size ma rozmiary tylko do D albo DD, i one sa za male na mnie.
Cieszę się, że ta "rewolucja" z dużymi miseczkami dotarła do Polski.
Ja z kolei lubię ładne koronkowe staniki.

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2019-11-15 o 13:47
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-15, 13:47   #1576
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Cieszę się, że ta "rewolucja" z dużymi miseczkami dotarła do Polski.
Ja z kolei lubię ładne koronkowe staniki.
Oj tak, duzo latwiej mi bylo kupic stanik w Polsce, o wiele wiekszy wybor.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-15, 14:01   #1577
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Nie wiem Może mi to po prostu nie pasuje, gryzie się z moją urodą? Nie podoba mi się to, jak wyglądam, kiedy mam głębokie dekolty, czuję się w nich niepewnie, mam wrażenie, że mi biust całkiem na wierzch zaraz wyskoczy Nie każdy to lubi. Nie mam nic przeciwko głębokim dekoltom jako takim, ale uważam, że ładniej wyglądają na mniejszych biustach.
Jasne, każda z nas może mieć własny gust i zapatrywania. Zgrzytało mi tylko samo słowo "wulgarne".
Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Co do kolczyków to tylko tak zapytałam. Nigdy nie interesowałam się tym, jak wygląda piercing sutków, bo mnie się osobiście nie podoba. Miałam kiedyś kilka kolczyków w uszach, ale wyjęłam i obecnie prawie w ogóle nie nosze kolczyków - nawet tych w płatkach. Ale jakiś czas temu sprawdzałam i większość dziurek dalej "działa". Tylko 1 w płatku (na jego końcu) się zarosła.
Chciałam kiedyś okolice warg sobie przekłuć, ale teraz się cieszę, że nie przekłułam, bo już mi się to nie podoba.
Ja kolejnych przekłuć nie wykluczam, choć nie jestem teraz jakoś na kłucie napalona. Bardziej chyba na tatuaże.

A tak przy okazji: nawet ja, mając duże piersi, nie zawsze noszę stanik. Latem nawet wolę bez do luźnego stroju, nie lubię jak mnie coś uciska.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-15, 14:04   #1578
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Jasne, każda z nas może mieć własny gust i zapatrywania. Zgrzytało mi tylko samo słowo "wulgarne".Ja kolejnych przekłuć nie wykluczam, choć nie jestem teraz jakoś na kłucie napalona. Bardziej chyba na tatuaże.

A tak przy okazji: nawet ja, mając duże piersi, nie zawsze noszę stanik. Latem nawet wolę bez do luźnego stroju, nie lubię jak mnie coś uciska.
A ja odwrotnie - nie lubię, jak mi lata i skacze Nawet po domu chodze w staniku i zdejmuję tylko do mycia i spania.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-15, 14:09   #1579
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
A ja odwrotnie - nie lubię, jak mi lata i skacze Nawet po domu chodze w staniku i zdejmuję tylko do mycia i spania.
Nie mam z tym problemów
Po domu zazwyczaj chodzę w worowatych luźnych ciuchach, a jak jest ciepło to najchętniej nago
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-15, 14:13   #1580
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
A ja odwrotnie - nie lubię, jak mi lata i skacze Nawet po domu chodze w staniku i zdejmuję tylko do mycia i spania.
i w takich momentach doceniam moj niwielki biust. Na co dzien nie chodze bez stanika do pracy, ale np. do sklepu czy po domu to jak najbardziej

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Nie mam z tym problemów
Po domu zazwyczaj chodzę w worowatych luźnych ciuchach, a jak jest ciepło to najchętniej nago
Ja najczesciej po domu chodze bez stanika w luznej koszuli nocnej jak ponizej traktuje je jak 'domowe sukienki'
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-15, 14:22   #1581
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Ja mam coś takiego że stanik jest super do ok. 21 wieczorem. Nie wyobrażam sobie chodzić cały dzień bez stanika, w leniwa sobotę jak dłużej chodzę bez to się zaczynam czuć jak kupa. Nie mam tak że przekraczam próg domu i no muszę zdjąć. A przychodzi wieczór i to tu zaczyna uwierać, to tam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-15, 14:22   #1582
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
A ja odwrotnie - nie lubię, jak mi lata i skacze Nawet po domu chodze w staniku i zdejmuję tylko do mycia i spania.
To tak jak ja.
Jeszcze przed ciążami, gdy miałam mniejszy biust, to chodziłam bez biustonosza, szczególnie do ciuchów na ramiączkach, ale teraz noszę niemalże na okrągło. Pozbyłam się niewygodnych biustonoszy, pozostawiłam te komfortowe dla biustu i jest ok.


Ja też mam biust pieszczotoodporny, przyłączam się do klubu.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-15, 14:24   #1583
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Nie wyobrazam sobie wyjscia bez stanika z domu, a po domu nosze wylacznie, kiedy mamy gosci, poza tym nigdy, mimo, ze staniki mam bardzo wygodne. Ale jednak ta dodatkowa warstwa nie jest mi potrzebna.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-15, 14:26   #1584
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Nie wyobrazam sobie wyjscia bez stanika z domu, a po domu nosze wylacznie, kiedy mamy gosci, poza tym nigdy, mimo, ze staniki mam bardzo wygodne. Ale jednak ta dodatkowa warstwa nie jest mi potrzebna.
mam podobnie, z ta roznice, ze zdarza mi sie wyjsc bez np. do sklepu po bulki i nie ma problemu.

W domu to juz w ogole lubie chodzic bez a zwlaszcza, ze mam miseczke C, wiec nic mi nie lata takze nie ma problemu z komfortem :P
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-15, 14:29   #1585
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Cytat:
Napisane przez FALLinLOVE Pokaż wiadomość
Ja najczesciej po domu chodze bez stanika w luznej koszuli nocnej jak ponizej traktuje je jak 'domowe sukienki'
Coś takiego albo jakieś za duże tiszerty wkładam najczęściej do kuchni, bo jak smażę coś na patelni to nie chcę się poparzyć.
Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Nie wyobrażam sobie chodzić cały dzień bez stanika, w leniwa sobotę jak dłużej chodzę bez to się zaczynam czuć jak kupa. Nie mam tak że przekraczam próg domu i no muszę zdjąć.
Mam dokładnie odwrotnie, tzn. na wakacje zdarza mi się nie brać stanika w ogóle, poza sportowym do biegania. Dużo lepiej się czuję bez. Jestem team swobodne cycki

No i nikt mnie nie zmusi do włożenia stanika w długą podróż pociągiem czy długi lot samolotem, w życiu.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-15, 14:37   #1586
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Nie wyobrazam sobie wyjscia bez stanika z domu, a po domu nosze wylacznie, kiedy mamy gosci, poza tym nigdy, mimo, ze staniki mam bardzo wygodne. Ale jednak ta dodatkowa warstwa nie jest mi potrzebna.
Mam identycznie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-15, 15:21   #1587
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
To tak jak ja.
Jeszcze przed ciążami, gdy miałam mniejszy biust, to chodziłam bez biustonosza, szczególnie do ciuchów na ramiączkach, ale teraz noszę niemalże na okrągło. Pozbyłam się niewygodnych biustonoszy, pozostawiłam te komfortowe dla biustu i jest ok.


Ja też mam biust pieszczotoodporny, przyłączam się do klubu.
Ja od kilku lat chodzę prawie tylko w stanikach do karmienia, mój biust w nich nie wygląda jakoś ekstra, ale myślę, że jeszcze maksymalnie rok i wrócę do ładnych eleganckich staników
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-15, 15:49   #1588
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

O jaki fajny wątek. Ale aż się boję, jak sobie mnie wyobrażacie. Pewnie jako groźną bufetową.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-15, 16:22   #1589
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

oesu, czemu mi nikt nie powiedział, że ten wątek istnieje?
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-15, 16:27   #1590
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Nie wyobrazam sobie wyjscia bez stanika z domu, a po domu nosze wylacznie, kiedy mamy gosci, poza tym nigdy, mimo, ze staniki mam bardzo wygodne. Ale jednak ta dodatkowa warstwa nie jest mi potrzebna.


Ja właśnie stanik tylko na specjalne okazje. Na rozmowy o prace, koncerty, jazdy....... zawsze bez na randki

Hm nie wiem nawet jakie to te specjalne okazje ...


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-19 16:05:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:08.