Maleństwa- łączmy się - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-29, 03:29   #2401
Magiciatko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 64
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Czy dobrze zrozumialam? Rozmiar 00 i 0 taki jak 2 Marzenie. Zapomnialam o rozmiarach petite, mama nosi 6 petite, w mlodziezowych 9. Ale do rzeczy. Przymierzalam spodnie w roz. 1, nieznanej marki, mialy na metce pod roz. napis "curvy" (bez skojarzen). Czyli cos dla szerokich bioderek. Sadze ze zmiescilabym sie w roz. 0 "bardzo zaokraglony" lub "bardzo, bardzo zaokraglony", bo mam 64cm w talii i biodra rozszerzaja mi sie lukiem od gory i zwezaja tak samo w dol. Roz. 2 wisi mi tylko na kosciach biodrowych, ktore rozciagaja spodnie w poziomie, jak usiade to cala gora nad nogawkami odstaje brzydko od ciala. Ostatnio kupilam spodnie roz.2, cud jakis bo nie biodrowki i od razu biodra wygladaja w nich szczuplej. Oczywiscie do skrocenia. Chociaz w USA i tak jest o wiele porzadniejsza odziezowa rozmiarowka niz w Polsce. Tutaj kupuje w mlodziezowych rozmiarach bluzki XS i S (kobiece odpowiedniki S i XS sa za szerokie i przykrotkie, a ja mam krotki tulow). W Polsce musialam kupowac L w dzieciecych. Spodni przed wyjazdem nie kupilam zadnych, a ile sie uchodzilam! Szukalam rozm. 29, oczywiscie nie markowych (cena) i wszystkie odslanialy przy kucaniu pol pupy i byly obcisle w udach i dwa razy szersze w lydkach. Ud nie mam szerokich. Na kogo one byly szyte? Bo na pewno nie na ludzi.
Magiciatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 07:32   #2402
_agatka
Rozeznanie
 
Avatar _agatka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 802
Dot.: Maleństwa- łączmy się

co do samochodow to na nauce jazdy nie miałam problemów, autka nowe wiec siedzenia sie reguluje i do przodu - tyłu i gora-dół. gorzej potem jak do innego samochodu trzeba sie przesiasc), jak dla mnie sa rozne autka, takie w ktorych siedzisz jak na krzesle, jak tico, czy matiz i tu jest ok, albo takie jak stare hondy civic gdzie nogi ida do przodu , tak jakby do 'nozyc'.
przed zakupem samochodu testowałam wiele autek i wiele odpadało (np. astra) bo nie miały wystarczajacej regulacji i nie siegałam do pedałów. sprawdzone mam tak jak lea te busy duze (siedzi sie jak na krzesle), passat tez, vento, golfy wszelkiej masci, polo (czyli volkawageny) i corollka.
_agatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 10:37   #2403
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Skody też są ok, mój TŻ ma Felicię i nie zauważyłam żadnych problemów z manipulacją. Prawka nie mam, ale jak jest wyłączony, to mogę sobie pokręcić, coś mi się należy od życia
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 10:45   #2404
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: Maleństwa- łączmy się

a czy któraś z Was orientuje się może, jaki jest amerykański odpowiednik europejskich rozmiarów 34 i 32? (xs i xxs) ?

W nowszych samochodach też nie miałam nigdy problemu z doregulowaniem siedzeń. Za to w starych autach trzeba by mieć chyba ze 2 poduszki - np. polonez czy inne tego typu
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 11:05   #2405
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Kiedyś mój brat nagrał wypowiedź mojego 5-letniego bratanka, który mówił, że w fotelikach muszą siedzieć wszyscy, którzy mają mniej niż 1.58m, np. ciocia Madzia. Wszyscy się zaśmiewali. Baaaaardzo śmieszne :/
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 11:28   #2406
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Malla,
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 11:38   #2407
victim
Przyczajenie
 
Avatar victim
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: woj.pomorskie
Wiadomości: 12
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Aby nie skracać się przy niskim wzroście, nie można nosić spodni 7/8, 3/4 jedynie z wysokimi butami. Jeżeli chodzi o jeansy to dobrze aby były proste, koniecznie bez poprzecznych przecierek, bo to też odejmuje wzrostu. Oczywiście to, co prążkowane pionowo jest dobre. Natomiast jeżeli chodzi o bolerka, kiedy ubierze się do nich odpowiednio długi top(tj. nie za krótki i nie za długi, mniej więcej zakrywający pasek spodni), wszystko będzie miało odpowiednie proporcje. Wydłużają też dekolty! Im bliżej pod szyją, tym wydaje się ona krótsza, więc to też ciekawa uwaga. Ja polecałabym głównie klasyczne, ciemnoniebieskie jeansy i chociażby mały obcas.

Pozdrawiam
victim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-29, 11:39   #2408
victim
Przyczajenie
 
Avatar victim
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: woj.pomorskie
Wiadomości: 12
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Cytat:
Napisane przez Audacieux Pokaż wiadomość
a czy któraś z Was orientuje się może, jaki jest amerykański odpowiednik europejskich rozmiarów 34 i 32? (xs i xxs) ?

W nowszych samochodach też nie miałam nigdy problemu z doregulowaniem siedzeń. Za to w starych autach trzeba by mieć chyba ze 2 poduszki - np. polonez czy inne tego typu

Tak, odpowiedniki amerykańskie, to XS i XXS
victim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 22:48   #2409
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Jesli chodzi o numeracje to 0 i 00. Ale radze zmierzyc.
Teje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 08:32   #2410
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Dziękuję Teje,
Czyli nic poniżej 00 w USa nie ma? Jestem zawiedziona
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 08:55   #2411
izulecka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 279
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Raczej nie ma mniejszych rozmiarow. Ameryka to taki kraj dla grubaskow bardziej powiedzialabym Zreszta kazdy o tym wie. Warto poszukac, ale sama robilam zakupy ostatnio w Ameryce i nie widzialam mniejszych rozmiarow w ich tabelach niz 0, 00 czyli XXS, XS. I z tego co slyszalam, ze M u nich to jest jak nasza L. Ale pewnie zalezy od sklepu, lepiej jest mierzyc niz brac na oko ja wzielam na oko, ale to ryzyk fizyk
izulecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-30, 21:58   #2412
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Maleństwa- łączmy się

XS od Victoria's Secret jest małe.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 22:20   #2413
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Tez mnie to czesto denerwuje. Ale mozna zawsze poszukac w dzile dzieciecym
Teje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 20:38   #2414
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Maleństwa- łączmy się

witam dziewcyznki:dawno mnie nie było:P bo wczoraj wróciłam znad morza
a no i chciałam zakomunikowac że przytyłam w sierpniu jedząc codziennie fast foody i w ogóle wszystko co się dało:P
ogólnie jest ok bo zawsze mówiłam że jestem za chuda tyle że mam zdecydowanie za wielki brzuch poza tym zawszze liczyłam że jak przytyje to urośnie mi biust a tak nie jest;/ przytyłam w ciagu 3lat ponad 10kg a biust ani drgnął a no i a pro po biustu chciałabym wam o czymś opowiedziec...
jestem płaska,jak już pisałam kiedyś,nie mam żadnej miseczki A tylko nie mam nic:/ no i od dłuższego czasu kręce z pewnym chłopakiem i zapytał się mnie dziś gdzie mam cycki:| ja ogólnie mam duży dystans do siebie ale mimo to jest mi trochę smutno
pytał się też mnie przy mojej kumpeli dlaczego nie mam takich cycków jak moja kumpela,bo ją jest chociaż za co złapac!!wkurzyło mnie też to że ona ciągle mówiła że widac jej cycki bo ma taki duży dekold:/ i w ogóle chwaliła się tym swoim biustem...
potem przy kolegach powiedział że gdyby miał kasę to dałby mi ją na operacje;/ wtedy nawet nie wkurzyłam się,ale teraz jest mi bardzo smutno z jednej strony się cieszę bo chociaż jest szczery bo lubie takich ludzi ale jednak przykro mi bo przecież nie mam wpływu na wielkosc swojego biustu
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 21:54   #2415
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Paulina - do kitu z takim facetem! Rzuciłabym go bez żalu. Jest chamski i prostacki. To nie Twój poziom.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 22:06   #2416
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: Maleństwa- łączmy się

paulina - ja tez jestem plaska jak deska, ale staram sie jak najbardziej podkreslic moje atuty i chodze radosna z posniesiona glowa i z facetami nigdy problemow nie mialam. Jasne, zawsze sei zdarzy jakis idiota, dla ktorego biust ponizej rozmiaru Pameli Anderson jest nawet niewart spojrzenia. Ale po co Ci taki facet???
Teje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 22:14   #2417
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
witam dziewcyznki:dawno mnie nie było:P bo wczoraj wróciłam znad morza
a no i chciałam zakomunikowac że przytyłam w sierpniu jedząc codziennie fast foody i w ogóle wszystko co się dało:P
ogólnie jest ok bo zawsze mówiłam że jestem za chuda tyle że mam zdecydowanie za wielki brzuch poza tym zawszze liczyłam że jak przytyje to urośnie mi biust a tak nie jest;/ przytyłam w ciagu 3lat ponad 10kg a biust ani drgnął a no i a pro po biustu chciałabym wam o czymś opowiedziec...
jestem płaska,jak już pisałam kiedyś,nie mam żadnej miseczki A tylko nie mam nic:/ no i od dłuższego czasu kręce z pewnym chłopakiem i zapytał się mnie dziś gdzie mam cycki:| ja ogólnie mam duży dystans do siebie ale mimo to jest mi trochę smutno
pytał się też mnie przy mojej kumpeli dlaczego nie mam takich cycków jak moja kumpela,bo ją jest chociaż za co złapac!!wkurzyło mnie też to że ona ciągle mówiła że widac jej cycki bo ma taki duży dekold:/ i w ogóle chwaliła się tym swoim biustem...
potem przy kolegach powiedział że gdyby miał kasę to dałby mi ją na operacje;/ wtedy nawet nie wkurzyłam się,ale teraz jest mi bardzo smutno z jednej strony się cieszę bo chociaż jest szczery bo lubie takich ludzi ale jednak przykro mi bo przecież nie mam wpływu na wielkosc swojego biustu
to niech Ci nie bedzie przykro - Twoj avatar wszystko tlumaczy

*na szczescie nie wszyscy sa tacy
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 09:43   #2418
izulecka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 279
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Wybacz, ze spojrzalam na Twoj wiek, ale wnioskuje ze facet jest pewnie Twoim rowiesnikiem badz starszy. To chyba daleko mu do tego, aby nazwac go czlowiekiem doroslym. Przede wszystkim powinien spotykac sie z Toba nie dlatego czy masz piersi czy ich nie masz. Kazda kobieta jest inna. Ja np. czasami irytuje sie, bo uwazam, ze mam za duze (mam miseczke D). Facetowi dalabym mocny kopniak w tylek. Apropo Twojej kolezanki, rowniez nie zachowala sie wobec Ciebie dobrze. Kazdy czlowiek jest inny i nalezy to zaakceptowac, bo w najwazniejsze jest to, co jest w Nas, w srodku. Nie przejmuj sie tym, bo nie jednego faceta spotkasz w zyciu, ktory bedzie traktowal Ciebie powaznie nie ze wzgledu na wielkosc piersi. Nie to jest najwazniejsze w zyciu
izulecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 10:16   #2419
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Maleństwa- łączmy się

ta Twoja koleżanka po prostu chciała się Tobą dowartościować - na moje to znaczy, że musi być zakompleksiona i czuć się gorsza od Ciebie, skoro robi to w taki sposób. a facet nie jest szczery, tylko chamski i prostacki - jak ktoś przede mną napisał. ja bym go sobie odpuściła, jak teraz docina w tak głupi sposób, ciekawe jak zachowywałby się, jakbyście już byli ze sobą, bo nie sądzę, ze lepiej. szkoda tracić czas dla takiego osobnika... a na pocieszenie dodam, że ja też nie mam żadnej miseczki - małobiuściastych jest więcej, niż się wydaje
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-01, 10:31   #2420
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Co za cham z tego faceta! Bezczelny.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 12:32   #2421
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Maleństwa- łączmy się

dziewczyny dziękuje bardzo za odpowiedzi...a co do koleżanki to nie sądze by była zakompleksiona,jest ładna i naprawdę ma ogromne powodzenie u facetów,prawie każdy facet z którym byłam leciał na nią...
i jednak nadal jest mi przykro,dlatego że czuje się nie atrakcyjna i nie czuje się 100% kobietą,do tego ludzie dają mi to odczuc

izulecka
jest rok ode mnie młodszy
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 12:40   #2422
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Maleństwa- łączmy się

czyli jesli chodzi o umysl to jakies 4 lata :P lepiej sobie go daruj
Twoja kolezanka moze i ma czym wypelnic stanik, ale ja na przyklad tez za bardzo nie mam a na brak powodzenia nie narzekam :P
a wogole to ta sytuacja jakbym o sobie czytala..
pamietam ze jak bylam mlodsza to kiedys poszlam z kolezanka i dwoma kumplami na zakupy. ona zaciagnela wszystkich na dzial z bielizna i cala szczesliwa obmacywala staniki b i c i stwierdzala ze za male dla niej. a ja co miala robic, wyciagnac przy nich a i stwierdzic ze za duzy?!? :O oczywiscie tez byly kasliwe uwagi, no i oczywiscie z jednym tez krecilam... wiec Twoja sytuacja dosc powszechna jest jak widzisz...
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 12:59   #2423
IWoOnA18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 341
Dot.: Maleństwa- łączmy się

ja nie wie, ja np chcialabym mniejszy i nei wiem co zrobic .... wedlug mnie nieska dziewczyna nie powinna miec wielkiego biustu
__________________
Help, I need somebody
Help, not just anybody
Help, you know I need someone, HELP !
ACHTUNG!
15.08.08
IWoOnA18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 13:42   #2424
izulecka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 279
Dot.: Maleństwa- łączmy się

To jest taki wiek. Mlody Dlatego nie przejmuj sie tym, co faceci mowia. 18 letni facet na prawde wydaje sie jakby mial z 15 lat

Czasami bywa tak, ze ludzie ktorzy maja po 1,50cm wzrostu, w ciagu roku potrafia urosnac o 10-15cm w gore czy tam w ciagu 2 lat. Tak samo i moze byc z piersiami. Ja tak mialam, przez dlugi okres czasu mialam miseczke B, a gdzies od 2 lat nosze miseczke D. O zgrozo
izulecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 14:18   #2425
ZbytDobra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 92
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Ja również dziwie się, że słyszycie jakieś "podteksty" pod swój niski wzrost sama mam ledwie 160cm i to jak się dobrze wyprostuję i napnę i zawsze uchodziłam za klasowego "pluszaka". Takie co to go zawsze trzeba cacować, tulić i pieścić, bo to takie maleńkie, słodkie i bezbronne przezyłam 19 lat i przestałam juz sie tym matwić, a nawet zaczynam dostrzegać korzyści, jak również naprawdę cieszyc sie, że mam tylko tyle mało tego, faceci lubia czuć sie męzni przy swych partnerkach, zatem przy nas, moje drogie panie, każdy mężczyzna będzie "dowartościowany" choc, no cóż, całe życie trafiam na takich, którzy mają 180 i więcej :P zatem nie ma zasady na to, że kobeita musi być wysoka by spodobać się wysokiemu chłopakowi, durne stereotypy
__________________

mam marzenie->
ze szczęścia sikać po kolanach!
ZbytDobra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 14:37   #2426
sandrulka13
Raczkowanie
 
Avatar sandrulka13
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 386
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Miło wiedzieć, że nie tylko ja należę do niskich babek
Na zwroty typu "MAŁA" odpowiadam czasami "Mała jest walizka, a ja jestem niska" :P
I do tego na "CHUDA" mówię, że chudy może być ser

W dowodzie osobistym mam wpisane 158 cm, ale ciutkę mi sie urosło - teraz mam 160 Do tego szpilka 10 cm i wzrost prawie jak u modelki

MAŁE JEST PIĘKNE

Tak sobie myślę, że nie chciałabym mieć 180 cm wzrostu, bo ani szpilki założyć, ani nic :P
Poza tym jakoś wolę być drobną osóbką

PS. Jedyne, co mnie zdenerwowało: Jakiś czas temu byłam w centrum handlowym i w jednym ze sklepów odzieżowych wisiały tabliczki, gdzie co można znależć - powiedzcie mi, dlaczego tam było napisane: "DZIEWCZYNKI 152 cm - 170 cm" - czy 170 cm to taka mała dziewczyneczka? :| Nie pamiętam, czy pierwszy wzrost (152) był na pewno taki, skupiłam się na tej drugiej liczbie, oburzyłam się wręcz :P
__________________
Love is like the wind
- I can't see it,
but I can feel it =)

Moje kartki: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post8722498
sandrulka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 16:00   #2427
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Maleństwa- łączmy się

dokladnie tak mysle

ej zmien ktoras z was avatar
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 19:41   #2428
moniak88
Raczkowanie
 
Avatar moniak88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 109
Dot.: Maleństwa- łączmy się

JA to mam problem z nowo poznanymi ludźmi jak mi tylko ręke podadzą to od razu słyszę teksty w swoja stronę o swoim wzroście :O (normalnie jakby jakieś kalectwo czy coś ten niski wzrost:|)

i tez mam koleznake z która jak gdzeis wyjde to tylko słychac w jej stronę ochy i achy a ma mała miseczke w biuscie. Ale z etgo co wiem faceci lubia jej tylek:PP Wiec musialm sie pogdzic z tym ze mi zawsze jest ciezko faceta znaleśc na wygląd, i musze NAJpierw z nim pogadac, poadgac, poznac i dopiero moze cos z tego bedzie:PPP ale z reguly i tak nie wychodzi bo oni ejdak wola ładniejsze :PPP Życie :PPP
__________________
Hell is empty
All the devils are here
moniak88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 19:47   #2429
Loczek_16
Pamparampam
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30
Dot.: Maleństwa- łączmy się

ja mam niecałe 157 cm i kocham ten wzrost.

" Małe do pieszczoty, duże do roboty" mój kochany tato mi to powiedzał i trzymam się tego bardzo mocno
Loczek_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 19:57   #2430
babciamalina125
Rozeznanie
 
Avatar babciamalina125
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 664
Dot.: Maleństwa- łączmy się

A ja dzisiaj poszłam do nowej szkoły i klasy a tu wszyscy taaaaaaacy wysocy tylko ja taka niska .
__________________
babciamalina125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-23 22:43:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:22.