dobre LO w Poznaniu - ZBIORCZY - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-05, 15:58   #331
Moniaa97
Raczkowanie
 
Avatar Moniaa97
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 113
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Ja nie mam żadnych konkursów... Szkoda :-/ A jak myślicie tegoroczne egzaminy były łatwiejsze, trudniejsze, czy podobne do zeszłorocznych?
Moniaa97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 18:00   #332
_dashuri_
Raczkowanie
 
Avatar _dashuri_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 39
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Baa97 to gratuluję laureata Ja byłam taka głupia że stwierdziłam że i tak nie dam rady więc nie poszłam na żaden konkurs Teraz jestem na siebie zła bo mogłam chociaż spróbować no ale trudno...
A co do egzaminów to nie wiem... Niektórzy mówili że w tym roku były bardzo proste, a inni że właśnie trudne. Ja nawet nie patrzyłam na te egzaminy z zeszłego roku więc ciężko mi stwierdzić :P
_dashuri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 19:21   #333
marttynkaa
Raczkowanie
 
Avatar marttynkaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 37
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Jeśli chodzi o konkursy, to nie ma czegos takiego,że w różnych szkołach biorą pod uwagę różne, w każdej są te same. Aczkolwiek sprawa laureatów i konkursów branych pod uwagę jest moim zdaniem do przedyskutowania, bo większość osób tak jak napisałyście nawet nie ma możliwosći, zeby wziąć w nich udział. Ja też tak miałam.
Jak wiecie rozszerzenia profilowe od mojego rocznika wchodzą dopiero w drugiej klasie - czyli Wy macie tak samo . Pierwsza klasa jest podstawą ze wszystkich przedmiotów (niestety ). Dlatego właśnie jesli coś Wam nie będzie pasowało w profilu klasy, to ewentualnie szkoła zgadza się na przenosiny. Z tego co wiem, w wielu szkolach tak się zdarza.
Jesli chodzi o punkty, to wiele osób straszy,że nie wiadomo ile punktów potrzeba, ale myślę, że trzeba liczyć ten próg do VI - 140-145, jeśli będzie mniej - to oczywiście będzie można się cieszyć.
Nauczyciele u nas z biologii i z chemii. Tak jak powiedziałam na razie niewiele mogę powiedzieć, bo nie mam jeszcze rozszerzenia a podstawa jest bardzo latwa i nie można narzekać. Myślę jednak, że nie można narzekać na poziom i nie można się tez nastawiać na 'nicnierobienie', bo jednak jeśli się chce osiągnąc jakieś wyniki, to trzeba się przykładac bez narzekania.
Także idę się uczyć
marttynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 18:40   #334
just17
Raczkowanie
 
Avatar just17
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 54
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Btw wiecie może kiedy najszybciej można będzie się spodziewać wyników z egzaminu?
No i jeszcze takie pytanie co do składania papierów: macie zamiar składać je zaraz na początku naboru czy może później? Takie pytanie techniczne (nie chece mi się już uczyć- głowę zaprzętam sobie formalnościami xd)
just17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 20:51   #335
fa0feca723e49cda01cb49e8df3c08d2dfc3b353_5f86318bccb4d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 29
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Wyniki z tego co wiem jakoś w czerwcu, chyba 21, ale nie jestem pewien.

A co to za różnica, kiedy papiery składać? :p Ja raczej zrobię to na początku, żeby mieć już z głowy i nie biegać na ostatnie dni. No, chyba że ktoś jeszcze nie jest pewien, ma dłuższy czas na decyzję.
fa0feca723e49cda01cb49e8df3c08d2dfc3b353_5f86318bccb4d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 21:28   #336
xolus
Raczkowanie
 
Avatar xolus
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: bliskie okolice Poznania
Wiadomości: 75
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Łojezu, tu już dwunasta strona leci, a ja cały czas jedenastą odświeżałam. Brawa! ;p

Stopień trudności.
W sumie to nie wiem. Testy zeszłoroczne widziałam tyle na oczy, co na lekcjach pzygotowawczych do testów. Wolałam raczej skupić się na tym, by jak najlepiej napisać to co dostanę do napisania.

Wyniki egzaminów
Tydzień przed końcem roku, czyli... 21 czerwca, jak mówił Baa97.

Terminy.
Niby szkolna pedagog mówiła, by nie załatwiać wszystkiego pierwszego dnia, bo były przypadki, że ludzie zebrali pieczątki jednego dnia, a potem coś im się odwidziało i wszystko odkręcali. Zwyczajnie niezdecydowani, jak dla mnie.
Myślę, że ja już mam ostateczne wybory, także załatwię sobie wszystko w miarę szybko.
BTW. Jak już będziecie mieć ostateczne decyzje, to podzielcie się z resztą.

Edytowane przez xolus
Czas edycji: 2013-05-06 o 21:29
xolus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 18:21   #337
Moniaa97
Raczkowanie
 
Avatar Moniaa97
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 113
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Kurde... Już za kilka dni rozpoczyna się składanie podań, a ja wciąż nie wiem jakie LO dać na drugi wybór :-/ Jak myślicie lepiej iść do III, czy V? Bo do obu raczej na pewno się dostanę, pytanie tylko, które lepsze...
Moniaa97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-07, 18:31   #338
xolus
Raczkowanie
 
Avatar xolus
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: bliskie okolice Poznania
Wiadomości: 75
Dot.: dobre LO w Poznaniu

No może nie aż takie kilka dni, bo dwa tygodnie bez dnia.. ;p
Na pierwszy chciałaś Paderka dać, nie?
Wybór 3, a 5.. W sumie to możesz popatrzeć jaki masz dojazd, ale chyba mówiłaś coś o tym, że bliżej masz do 3.
Z drugiej strony, opinie. O 3 już mówiliśmy. Opinie różne, różniste. A 5 fajna szkoła ponoć z roku na rok lepsza.

Gdyby dojazd bardziej mi pasował, to sama bym ją uwzględniła. Chociaż może da się zrobić.
xolus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 18:41   #339
Moniaa97
Raczkowanie
 
Avatar Moniaa97
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 113
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Tak pierwszy na 100% Paderek, ale szanse na dostanie się to 50/50 Do Kantego mam dużo bliżej, ale właśnie te opinie... Z jednej strony w V jest podobno świetna atmosfera, z drugiej zaś to liceum nie ma takiej ,,renomy''... :-/ No i III jest w centrum, a V niestety nie...

Edytowane przez Moniaa97
Czas edycji: 2013-05-07 o 18:42
Moniaa97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 18:48   #340
xolus
Raczkowanie
 
Avatar xolus
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: bliskie okolice Poznania
Wiadomości: 75
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Jednak ta trójka nie bardzo by mnie zachęcała.. Może i piątka nie należy do ścisłej czołówki w rankingu poznańskich LO, ale w ostatnich latach słyszłam o niej naprawde miłe słowa, także..
Tu ju muszisz sama zdecydować, co się bardziej dla ciebie liczy. c;

U mnie jak na razie (i myślę, że już bez zmian)
1. 6 LO
2. 4 LO
3. 11 LO (ale to i tak jest taka zapchajdziura, więc mogę wstawić tu cokolwiek.)
xolus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 18:55   #341
Moniaa97
Raczkowanie
 
Avatar Moniaa97
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 113
Dot.: dobre LO w Poznaniu

To mam nadzieje, że się spotkamy A na jaki profil chcesz iść?
Na szczęście mam jeszcze dwa tygodnie na zastanowienie... Wszyscy mi radzą (rodzina i znajomi), żebym spróbowała w III, bo szkoła ma większą renomę i nie powinnam patrzeć naopinie innych... Jednak boje się wpisać ją na kartę wyboru Ale zobacze, mam jeszcze trochę czasu XD
Moniaa97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-07, 19:06   #342
xolus
Raczkowanie
 
Avatar xolus
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: bliskie okolice Poznania
Wiadomości: 75
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Jako, że w jednej szkole można dać kilka klas, to na pierwszy wrzucam politechniczną mat-fiz-ang, a na drugi politechniczno-informatyczną mat-fiz-inf.

No ja właśnie też. Ale skoro tyle osób wypowiada się źle, no to coś w tym musi być.. ;/ Chciałam nawet w pewnym czasie dac 3. na pierwszy wybór, ale mi przeszło.
A w 6. nawet na DO nie byłam. c; Ale co tam!
xolus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 19:14   #343
Moniaa97
Raczkowanie
 
Avatar Moniaa97
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 113
Dot.: dobre LO w Poznaniu

No pewnie musi... Mam nadzieje, że dostanę się do VI i będę miała problem z głowy XD Fajnieby było dostać się do Paderka, ale znając moje szczęście zabraknie mi jednego pkt :-/ Ja byłam na DO, było bardzo fajnie... Szkoda, że szkoła taka ,,stara'' (rury itd), ale zachęcili mnie Fajnieby było chodzić do tej samej szkoły, mam nadzieje, że testy nie poszły tragicznie i mam jakąś szansę się tam dostać ;D Na DO było bardzo, bardzo dużo osób...
Moniaa97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 19:25   #344
xolus
Raczkowanie
 
Avatar xolus
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: bliskie okolice Poznania
Wiadomości: 75
Dot.: dobre LO w Poznaniu

W tym czasie jak były DO, to byłam jakoś tak nastawiona na "nie" co do Paderka i nie pojechałam w końcu. Kilka moich koleżanek tam było.
Jak chciałam sie później czgeoś dowiedzieć, to dostawałam pełen opis jednego z nauczycieli. Przyszły wychowawca klasy 1H. Uczy historii chyba. c; W każdym razie "pan Leszek" zrobił wrażenie na moich koleżankach.
Albo emocjonujący wykład, ile to fajnych chłopaków tam nie było.
Szkoła jednak zdaje się być sympatyczna.. c: Zgadzam się, fajnie by było. Zawsze ktoś w miarę znajomy by się znalazł, chociażby z forum.
xolus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 19:30   #345
Moniaa97
Raczkowanie
 
Avatar Moniaa97
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 113
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Ja na szczęście byłam, a o Paderku myśle od targów edukacyjnych ;D Oj facet nie tylko na nich zrobił wrażenie (też byłam w tej sali), no, a ze znajomymi masz racje XD
Moniaa97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 19:34   #346
xolus
Raczkowanie
 
Avatar xolus
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: bliskie okolice Poznania
Wiadomości: 75
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Baa97 te o Paderku myśli z tego co pamiętam.

W każdtm razie, jak byśmy się dostały (Baa nie liczę, bo ma laureata) to chcielibyście się może poznać? No wiecie, żeby chociaż wiedzieć do kogo się uśmiechnąć na korytarzu albo z kim się przywitać w razie czego. Albo chociaż jakimiś fejsbukami wymienić?
xolus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 19:45   #347
Moniaa97
Raczkowanie
 
Avatar Moniaa97
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 113
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Baa chyba myśli o III Ale na pewno taka integracja bardzoby mi pasowała (oczywiście jeśli się dostanę), a na fb mam zamiar (po rekrutacji) pozapraszać kilka osób z nowej klasy ;D
Moniaa97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 19:50   #348
xolus
Raczkowanie
 
Avatar xolus
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: bliskie okolice Poznania
Wiadomości: 75
Dot.: dobre LO w Poznaniu

No właśnie 6 lub 3 coś takiego. ;p
To fajnie! c:
No to norma akurat, chociaż znając mnie to prędzej ja zostanę zaproszona, niż kogoś zaproszę.
xolus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 20:00   #349
Moniaa97
Raczkowanie
 
Avatar Moniaa97
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 113
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Ja pewnie zaprosze Nie wytrzymam 2 miesięcy zamartwiając się, co będzie we wrześniu ;D Chce już wyniki!!! ))
Moniaa97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-07, 21:00   #350
just17
Raczkowanie
 
Avatar just17
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 54
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Można się jeszcze umówić na jakiś akcent- np. czerwona wstążeczka zawiązana na nadgarstku czy coś :P I przyjść z tym na wyniki. Będzie wiadomo skąd jesteśmy
Ja liczę na to, że na fb mnie ktoś zaprosi (bo nie jestem ogarnięta na tym portalu xd)

Btw na Paderku nie mają niższych progów punktowych niż na III, bo wydawało mi się, że u Kantego jest wyższy poziom...

Ja również wolałabym mieć to już za sobą i szykować się do LO ;P

A xolus masz zamiar zaznaczyć również mat-geo w razie gdybyś nie dostała się na mat-fiz? Ja właśnie się nad tym zastanawiam...

I czy też boicie się, że nie dopasujecie się do VI, bo tam jest rozrywkowe towarzystwo? Bo ja ogólnie nie chodzę zbyt często na imprezy itd. Ale z drugiej nie jestem też szarą myszką (choć w nowym towarzystwie bywa różnie) xd
just17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 21:31   #351
xolus
Raczkowanie
 
Avatar xolus
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: bliskie okolice Poznania
Wiadomości: 75
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Czyli ty też startujesz do 6 na któryś z mat-fizów?
Kurcze nie sądzę. Nie bardzo pasuje mi męczenie się z geografią, a jeśli mi się nie uda z mat-fizem to wolę nie ryzykować.

No ja też jestem taka pomiędzy. Nie jestem jedną z tych cichych, zapomnianych osób, ale żeby domówka co tydzień to też nie bardzo. Zobaczymy. Chociaż zawsze/zazwyczaj jest ktoś w klasie z kim się jakoś tam połączymy w parę, by chociażby nie siedzieć samemu i nie chodzić od klasy do klasy jak duch..
xolus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 21:44   #352
fa0feca723e49cda01cb49e8df3c08d2dfc3b353_5f86318bccb4d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 29
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Do VI chciałem iść wcześniej, ale obecnie zrezygnowałem. Chcę iść na zwykłe mat-geo, a tam mi jeszcze język by do tego dowalili, chociaż gdybym chciał, to nie byłby to żaden problem. Na DO byłem, i nawet spoko, zainteresowanie duże, nawet wszyscy się w auli nie mieścili Co do towarzystwa, to tego się za bardzo nie obawiam.

Złe opinie o Kantym... no cóż, każda szkoła ma złe opinie, jak ostatnio czytałem opinie o moim gimnazjum, to byłem aż zaskoczony, nie widzę, żeby tutaj było aż tak źle i pewnie podobnie będzie w liceum, wszystko zależy od naszego podejścia. Dobrych opinii w III też nie brakuje, 95% absolwentów dostaje się na uczelnie wyższe, to chyba nie jest taki zły wynik

Macie zamiar gdzieś jeszcze na drzwi otwarte pójść? Co prawd kończą się już po woli terminy, ale jeszcze niektóre licea można odwiedzić XD
fa0feca723e49cda01cb49e8df3c08d2dfc3b353_5f86318bccb4d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 21:50   #353
xolus
Raczkowanie
 
Avatar xolus
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: bliskie okolice Poznania
Wiadomości: 75
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Języka chcę się auczyć w takim stopniu bym mogła się porozumiewać bez problemu, chociaż w szkole i tak będzie wałkowana gramatyka. Chyba, że tylko w naszej szkole stawia się więcej na wyniki testów, niż realne użytkowanie języka.. -.-
Złe opinie? No wiadomo, wszędzie. Jakoś te gorsze o 3 docierały do mnie w większej ilości.. ;p

W 11 - moim trzecim wyborze jeszcze będą, ale zwyczajnie nie chce mi się jechać. i tak to jest tylko zapchajdziura, jak mówiłam..

W sumie, to byłam w kilku miejscach, a na razie i tak stanęło na tych szkołach, których nie odwiedziłam.
xolus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 22:00   #354
Moniaa97
Raczkowanie
 
Avatar Moniaa97
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 113
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Ja też do rozrywkowych ludzi nie należę... Jakoś nie kręcą mnie imprezy itd, ale jakaś aspołeczna nie jestem, więc na pewno nie będzie tak źle, byleby się dostać XD
Baa, też mi się wydaje, że w Kantym nie jest tak tragicznie Szkoła wydaje się fajna, a opinie... no cóż będzie można potwierdzić je dopiero po fakcie... A co do DO w VI to miałam szczęście i siedziałam, ale fakt ludzi było baaardzo dużo!
Justi świetny pomysł Chociaż w tym tłumie pewnie i tak się nie dostrzeżemy... XD
Moniaa97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 22:14   #355
just17
Raczkowanie
 
Avatar just17
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 54
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Tak na mat-fiz. Choć za fizykom nie przepadam (i niestety nie jestem jakimś asem, jeśli chodzi o ten przedmiot). Tyle, że geografia jest dużo gorsza :P
Z kolei matmę i angielski lubię najbardziej. Dlatego chcę startować głównie do tej z angolem. Ogólnie to wielka szkoda, że w tych dobrych szkołach nie ma mat-ang-inf. Myślę, że dla wielu osób była by to właściwsza klasa. No bo jak ktoś chce iść na informatykę, to po co mu ta fizyka :P

Prawdopodobnie To może coś bardziej wyraźnego się wymyśli...?

Ja z tymi ludźmi tak wyjechałam, bo koleżanka mnie nastraszyła. Innej radziła żeby się zastanowić nad tym wyborem, bo nie będzie pasować do ludzi... No i sama się przestraszyłam ^^ Ale mimo wszystko chyba nie będę mieć aż takiego problemu (wielokrotnie zmieniałam szkołę), zwłaszcza że tu mało kto się pewnie będzie znać :3

@Moniaa97 Prawdopodobnie To może coś bardziej wyraźnego się wymyśli...? Np. t-shirty z nadrukiem "Jestem z forum wizaz.pl" czy zbyt subtelne? XD
Ja siedziałam bo byłam jedną z pierwszych No i z przodu niepotrzebnie zajęłyśmy miejsca koleżankom- przed salą był taki tłok, że się nie dopchały... A pamiętasz tego który przedstawiał? Co o nim sądzisz o tym jak to prezentował- moja koleżanka na niego narzekała :P

Ogólnie to ja oprócz VI nigdzie na DO nie byłam... Jak ktoś ma porównanie, to mógłby mi napisać czy w innych LO było inaczej czy raczej podobnie?

Edytowane przez just17
Czas edycji: 2013-05-07 o 22:27
just17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 22:23   #356
fa0feca723e49cda01cb49e8df3c08d2dfc3b353_5f86318bccb4d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 29
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Ja jak wchodziłem to były jeszcze wolne miejsca, ale postanowiłem sobie ze znajomym postać <a co tam niech inni sobie posiedzą ;> a kiedy można było chodzić po klasach, poszliśmy na półwiejską coś zjeść i wróciliśmy później, jak już mniej ludzi było XD

just17, wielokrotnie spotkałem się ze zdaniem, że matura z geografii jest jedną z najłatwiejszych Nasza matura z angola też będzie wyglądać inaczej, nie będziemy mieli części podstawowej i rozszerzonej, będzie tylko jedna.

Nie będzie wyników rekrutacji w necie? XD
fa0feca723e49cda01cb49e8df3c08d2dfc3b353_5f86318bccb4d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 22:34   #357
just17
Raczkowanie
 
Avatar just17
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 54
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Będą, ale nie lepiej pojechać i zobaczyć ludzi przed 1 wrześnie? (liczę na to, że ktoś się jeszcze pofatyguje :P) No i można spisać nazwiska ludzi z klasy ^^

Hm... Z tą półwiejską- sprytnie ^^ Najlepiej było na sam koniec. W końcu można było spokojnie porozmawiać

Może i łatwa, jednak mimo wszystko nie chce mi się wkuwać na pamięć nazw rzek, gór itd. Nie mam do tego głowy i zajmie mi to wieki...
just17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 00:28   #358
_dashuri_
Raczkowanie
 
Avatar _dashuri_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 39
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Ojej, dużo mnie ominęło Ja mam problem bo nie wiem co wziąć na 2 i 3 wybór... Mogłabym wybrać na 2 - VI LO a na 3 IX ale mam wątpliwości co do Paderka... Jeszcze ostatnio się dowiedziałam co to była za akcja o którejś ktoś kiedyś tutaj pisał i trochę mnie to zniechęciło... Ale jakbym wzięła IX na 2 wybór to nie wiem co na 3 (może IV?), a poza tym nie wiem czy nie lepiej jakieś LO z wyższym poziomem. (Ten 2 wybór to jest raczej LO do którego pójdę...). Niedługo będzie trzeba składać papiery a ja nadal nie wiem co zrobić
_dashuri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 05:30   #359
xolus
Raczkowanie
 
Avatar xolus
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: bliskie okolice Poznania
Wiadomości: 75
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Kurcze.. Ja tu jeszcze o mat-geo popiszę.
Skoro dużo klas z tymi przedmiotami nazywa się ekonomiczne, to coś w tej geografii musi być i może warto by mi było się z nią pomęczyć i polubić. Chociaż z drugiej strony jak bym na to patrzyła, to już dawno miałabym na oku bio-chem, bo sobie wymyśliłam fakmację kiedyś..

O ludziach też coś tam pisaliśmy.. W każdym razie, żeby zmieniać wybór bo się nie dopasujesz? Nie znając jeszcze ludzi, na których trafisz? No plisss, a to mi mówią, że wpadam w paranoję.

U mnie drugim wyborem jest 4, także jak coś nam nie pójdzie, to zawsze możemy się spotkać w szkole kolejnego wyboru. C:
xolus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 06:37   #360
Moniaa97
Raczkowanie
 
Avatar Moniaa97
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 113
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Justi-chyba zbyt wyraziste i nie wiem, gdzie taką koszulkę dostać ;D Ale coś się wymyśli (jeszcze dwa miesiące)...
Co do DO to byłam w VI, V i III, ogólnie w III i VI było porównywalnie, a w V coś im net siadł i była jakaś masakra! Ludzie wyłazili, gdy dyrektorka gadała... A w VI na początku były rozmowy z przyszłymi wychowawcami... (więc raczej nici z półwiejskiej)...
Dashuri, szkoła nie musi stać najwyżej w rankingu, by być dobrą Prawda jest taka, że do MM, VIII, VI itd przychodzą tylko najlepsi uczniowie i dlatego szkoła ma renomę XD IV to też świetna szkoła, niestety jak dla mnie za daleko...
Moniaa97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-17 08:40:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:26.