Prezent dla chłopaka - zegarek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-08, 22:08   #1
Ziggy_Stardust
Rozeznanie
 
Avatar Ziggy_Stardust
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 574

Prezent dla chłopaka - zegarek


Ostatnio wpadł mi do głowy pomysł, żeby kupić chłopakowi pod choinkę zegarek, jednak kompletnie nie mam pomysłu, gdzie dostanę jakieś fajne i nie za drogie (najlepiej by było do 150 zł). Chodzi mi raczej o coś klasycznego, co pasowałoby do wszystkiego. Macie jakieś pomysły, gdzie szukać? Na razie pomijam allegro, myślałam o sklepach stacjonarnych (mieszkam w Poznaniu). A jeśli już allegro, to jakie firmy byście polecały?
__________________


Edytowane przez Ziggy_Stardust
Czas edycji: 2014-12-08 o 22:14
Ziggy_Stardust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 22:52   #2
Polisyndeton
Raczkowanie
 
Avatar Polisyndeton
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 77
Dot.: Prezent dla chłopaka - zegarek

W tej cenie mozna kupić fajnego Timexa albo Casio. W Poznaniu chyba we wszytkich większych galeriach są sklepy SWISS i tam mają naprawdę duży wybór (Galeria Malta, Poznań Kupiec Poznański, Poznań Marcelin, Poznań Plaza, Poznań Poznań City Center, Poznań Stary Browar - info ze stronki http://www.swiss.com.pl/pl/butiki/)

PS
Jak słysze zegarek to mi przykro, zbierałam kasę, oglądałam, wybierałam i chciałm kupić TeŻetowi a w tym czasie jego mamunia mu kupiła markowy z Adriatiki za prawie dwa tysiące -.-
Polisyndeton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 22:55   #3
Ziggy_Stardust
Rozeznanie
 
Avatar Ziggy_Stardust
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 574
Dot.: Prezent dla chłopaka - zegarek

Właśnie się zastanawiam, czy może lepiej nie odczekać do jego urodzin do końca marca i czy nie kupić czegoś lepszego
__________________

Ziggy_Stardust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 11:02   #4
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Prezent dla chłopaka - zegarek

Ja kupiłam zegarek z Casio chłopakowi na urodziny za 350 zł. Myślałam,że się ucieszy, jednak jak się okazało w domu ma już dwa inne a poza tym to chce sobie kupić własnie taki za ponad 2 tysie, więc prezent średnio udany, no ale nosi, przynajmniej jak się widujemy, bo widocznie głupio mu go nie nakładać... Szczerze mówiąc to nie wiem, czy za 150 zł kupisz jakiś fajny zegarek z Casio.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 11:18   #5
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Prezent dla chłopaka - zegarek

Moim zdaniem to kiepski pomysł - mój facet byłby niezadowolony. Są rzeczy, które powinno się wybierać samodzielnie. Mój facet zamówił sobie np. od rodziców flaszkę Ballentinesa w zestawie, sam pokazał promocję w gazetce Centrum Wina. Alkohol może nie zawsze jest dobrym prezentem, ale jeśli to porządny trunek to czemu nie?
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 11:44   #6
krysiaknys
Przyczajenie
 
Avatar krysiaknys
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 14
Dot.: Prezent dla chłopaka - zegarek

ja bym pewnie zapytała go czy ma jakieś konkretne życzenia, a jeśli nie to pewnie skończyło by się na zestawie płyta + książka
krysiaknys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 19:21   #7
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Prezent dla chłopaka - zegarek

Cytat:
Napisane przez Polisyndeton Pokaż wiadomość
W tej cenie mozna kupić fajnego Timexa albo Casio. -
Właśnie to chciałam napisać.
To dwie dobre firmy, które mają w swojej ofercie niedrogie zegarki.
Nie polecam allegro, jest tam sporo podróbek.
Ja często kupuje w sklepach internetowych, głównie zegarownia lub swiss. Polecam zawsze napisać maila z prośbą o rabat (nie zdarzyło mi się, by odmówili a były to kwoty 5-20% w zależności od ceny ofertowej kupowanego zegarka). Jeśli zwiększysz budżet to polecam Citizen lub Adriaticę.

Cytat:
Napisane przez Ziggy_Stardust Pokaż wiadomość
Właśnie się zastanawiam, czy może lepiej nie odczekać do jego urodzin do końca marca i czy nie kupić czegoś lepszego
Zwiększając budżet napewno będziesz miała większy wybór.
warto przejrzeć forum zegarkiclub

Cytat:
Napisane przez kajankas Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to kiepski pomysł- mój facet byłby niezadowolony. Są rzeczy, które powinno się wybierać samodzielnie. Mój facet zamówił sobie np. od rodziców flaszkę Ballentinesa w zestawie, sam pokazał promocję w gazetce Centrum Wina. Alkohol może nie zawsze jest dobrym prezentem, ale jeśli to porządny trunek to czemu nie?
Akurat autorka o to nie pytała.
Dobry alkohol to dobry prezent (w podziękowaniu za przysługę, dla wujka na imieniny, dla mężczyzny gdy urodzi mu się dziecko , dodatek do prezentu itp. itd. ... lub gdy ktoś sobie tego właśnie zażyczy) ale jako prezent pod choinkę czy na ur. dla chłopaka, moim zdaniem zdecydowanie lepszy jest zegarek
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie".
H. Jackson Brown Jr

Edytowane przez kalija
Czas edycji: 2014-12-09 o 20:15 Powód: usunęłam linki
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-10, 13:21   #8
lakowkaliliowa
Raczkowanie
 
Avatar lakowkaliliowa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 53
Smile Pomoc w doradzeniu który zegarek męski wybrać? Timex - czarna czy srebrna bransoleta?

Witam, doradzicie mi który zegarek wybrać dla chłopaka? Chłopak woli czarne bransolety, czarne tarcze. Już wybrałam 2 modele, ale nie mogę się zdecydować który wybrać.
Zastanawiam się nad TIMEX T2P041, oraz nad TIMEX T2P183. Chłopakowi podobają się bardziej czarne bransolety, ale tan z czarną bransoletą nie wiem czy jest ładna tarcza, jak uważacie?
Niżej linki:

1) TIMEX T2P041 http://www.otozegarki.pl/zegarkitimex/t2p041-zegarek-meski-timex-z-kolekcji-mens-kaleidoscope-t2p041,33,14925.html

2) TIMEX T2P183 http://www.otozegarki.pl/zegarkitime...,33,15524.html

Proszę o doradzenie bo na prawdę nie wiem który jest ładniejszy. Brałabym ten z czarną bransoletą, ale zastanawiam się czy ma on wystarczająco ładną tarczę. Ten ze srebrną bransoletą ma na pewno ładną tarczę. Jak myślicie?

Edytowane przez lakowkaliliowa
Czas edycji: 2014-12-21 o 00:05
lakowkaliliowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 13:36   #9
Marika889
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 5
Dot.: Prezent dla chłopaka - zegarek

Nie wiem, czy zegarek to taki super prezent. Kupiłam kiedyś chłopakowi zegarek i widziałam, że średnio był zadowolony. To taki oczywisty i tendencyjny prezent. Zaskocz go i kup coś, co lubi. faceci są jjak mali chłopcy i uwielbiają zabawki. Może coś do strzelania, może jakąś grę, nie wiem. Zależy czym się interesuje.
Marika889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 13:40   #10
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Pomoc w doradzeniu który zegarek męski wybrać? Timex - czarna czy srebrna brans

Cytat:
Napisane przez lakowkaliliowa Pokaż wiadomość
Witam, doradzicie mi który zegarek wybrać dla chłopaka? Chłopak woli czarne bransolety, czarne tarcze. Już wybrałam 2 modele, ale nie mogę się zdecydować który Chłopakowi podobają się bardziej czarne bransolety, ale tan z czarną bransoletą nie wiem czy jest ładna tarcza, jak uważacie?


Proszę o doradzenie bo na prawdę nie wiem który jest ładniejszy. Brałabym ten z czarną bransoletą, ale zastanawiam się czy ma on wystarczająco ładną tarczę. Ten ze srebrną bransoletą ma na pewno ładną tarczę. Jak myślicie?

drugi niestety nie wyświetla się...

Edytowane przez myboyismine
Czas edycji: 2014-12-21 o 07:03
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 13:50   #11
lakowkaliliowa
Raczkowanie
 
Avatar lakowkaliliowa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 53
Dot.: Pomoc w doradzeniu który zegarek męski wybrać? Timex - czarna czy srebrna brans

To z innej strony pokażę., tu zresztą lepiej widać

Edytowane przez jola2243
Czas edycji: 2014-12-21 o 11:27 Powód: reklama
lakowkaliliowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-10, 13:53   #12
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Pomoc w doradzeniu który zegarek męski wybrać? Timex - czarna czy srebrna brans

Cytat:
Napisane przez lakowkaliliowa Pokaż wiadomość
To z innej strony pokażę., tu zresztą lepiej widać

jak Tżtowi bardziej podobają sie całe czarne, to nie zastanawiałabym się, tylko brała drugi nie jest taki zły

Edytowane przez jola2243
Czas edycji: 2014-12-21 o 11:30 Powód: usunięcie reklamy
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 14:03   #13
lakowkaliliowa
Raczkowanie
 
Avatar lakowkaliliowa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 53
Dot.: Pomoc w doradzeniu który zegarek męski wybrać? Timex - czarna czy srebrna brans

Ok dzięki, ale tarcza jest ładniejsza w tym srebrnym wg Ciebie? Ciężko mi się zdecydować ;(
lakowkaliliowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 14:41   #14
Midnight___
Rozeznanie
 
Avatar Midnight___
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 533
Dot.: Pomoc w doradzeniu który zegarek męski wybrać? Timex - czarna czy srebrna brans

czarny 100x ładniejszy
__________________
CHUDNIEMY!
wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=804148
Midnight___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 05:42   #15
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Prezent dla chłopaka - zegarek

Dla mnie zdecydowanie nr 1 ze względu na tarczę
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 07:47   #16
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Pomoc w doradzeniu który zegarek męski wybrać? Timex - czarna czy srebrna brans

Cytat:
Napisane przez lakowkaliliowa Pokaż wiadomość
Ok dzięki, ale tarcza jest ładniejsza w tym srebrnym wg Ciebie? Ciężko mi się zdecydować ;(
może troszke wyraźniejsza, ale szałowej różnicy nie ma
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 11:37   #17
Ziggy_Stardust
Rozeznanie
 
Avatar Ziggy_Stardust
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 574
Dot.: Pomoc w doradzeniu który zegarek męski wybrać? Timex - czarna czy srebrna brans

[QUOTE=lakowkaliliowa;4928 7221]To z innej strony pokażę., tu zresztą lepiej widać
1/QUOTE]
Ja też wybrałabym czarny, skoro TŻ bardziej w takich gustuje.

Co do mojego dylematu, postanowiłam odłożyć zakup zegarka na urodziny, będę miała większy budżet i pomyślę o czymś trochę lepszym
__________________


Edytowane przez jola2243
Czas edycji: 2014-12-21 o 11:31 Powód: usunięcie linków
Ziggy_Stardust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-27, 12:44   #18
100pytando
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 45
Dot.: Prezent dla chłopaka - zegarek

Hej, ja kupiłam pod choinkę zegarek, zamówiłam ze sklepu internetowego, ale budżet miałam większy, bo jednak faktycznie za 150 zł ciężko kupić coś porządnego i ładnego. Zegarek kupiłam taki, ale wcześniej wybadałam grunt, bo to faktycznie indywidualna kwestia. Mimo wszystko bardzo mi zależało, aby w razie czego móc zwrócić, bo obawiałam się, że mogę nie trafić. No ale trafiłam
100pytando jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 11:03   #19
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Prezent dla chłopaka - zegarek



Ewentualnie jeszcze coś takiego jak na zdjęciu, zdalnie sterowany model. Niby dla dzieci, ale np. mój facet niby kupił to naszemu synowi na święta, a w praktyce sam się tym więcej bawi. Sterowanie nie jest proste, nie przychodzi od razu, ale zabawa super - sama próbowałam. Kwestia tego ile chcesz wydać - na pewno dużo bardziej emocjonujący prezent ;-)
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-14, 18:02   #20
Majeczka44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 80
Dot.: Prezent dla chłopaka - zegarek

Ile kosztuje to co pokazujesz na foto? Jak to jest zasilane? Na zwykłe baterie? Jakieś akumulatory?
Chcemy coś takiego kupić, ale żeby nie wyglądało to na zasadzie, że co drugi dzień autko trzeba ładować.
Majeczka44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 11:30   #21
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Prezent dla chłopaka - zegarek

180 zł, ale są też o wiele droższe. To Syma S37, taką cenę mieli w gimmik.pl, w innych sklepach jednak było sporo drożej. Fajny helikopter, dosyć stabilne sterowanie - jak dla mnie super atrakcja.
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 18:13   #22
HeiloPL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
GG do HeiloPL Send a message via Skype™ to HeiloPL
Dot.: Prezent dla chłopaka - zegarek

Jak nie wiesz czy kupić zegarek czy coś lepszego w marcu najlepszym wyborem będzie "lepszy zegarek" taki który łączy się z telefonem i można np część rzeczy robić, które robimy telefonem, chyba że taki gadżet jest za bardzo gadżetem, a nie zegarkiem albo chłopak nie lubi takich bajerów.
__________________
<ciach_reklama>
HeiloPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 10:59   #23
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Prezent dla chłopaka - zegarek

Temat zegarka już dawno za nami - piszemy o modelach zdalnie sterowanych. To lepsza atrakcja niż zegarek - np. mój facet nigdy go nie nosił, bo uważa, że jest dla niego zbędny. A swoją drogą - adminie, nie pozwalajcie na linki w stopkach to nie będzie takiego spamu.
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 01:21   #24
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Prezent dla chłopaka - zegarek

Ja polecam Komono, jeśli chodzi o zegarki. Świetny design, bez pierdyliarda dodatków na tarczy. Mam damski, ale jak patrzę na męskie wersje to trochę żałuję, że nie jestem facetem Model Winston royale jest przegelnialny.
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 11:36   #25
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Prezent dla chłopaka - zegarek

A jeśli chcecie już na maxa pojechać to zobacz autko niżej. To kosztuje na gimmik.pl ponad 800 złotych, ale sprzęt dla zawodowca ;-) To jedzie nawet 100 km/h - czyli już coś zdecydowanie pod dorosłego kierowcę i wymagające odpowiednich warunków do jazdy.

kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 14:04   #26
100pytando
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 45
Dot.: Prezent dla chłopaka - zegarek

Macie na myśli smart watch? Ja osobiście wychodzę z założenia, że zegarek to fajny prezent, ale to wynika z tego, że mój mężczyzna np. lubi zegarki, podobnie jak inni mężczyźni w mojej rodzinie - zawsze się ta opcja fajnie sprawdzała Jak ktoś woli bardziej gadżeciarki zegarek, bo np. lubi gadżety, to są różne opcje, np. zegarek sportowy z bajerami, jak ten xx. Ale to wszystko kwestia preferencji, nie każdy facet będzie chodził w zegarku, tak jak nie każda kobieta w kolczykach

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-08-05 o 15:57 Powód: link
100pytando jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 11:41   #27
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Prezent dla chłopaka - zegarek

Nie, mamy na myśli zdalnie sterowany model, właśnie taki jak ten pokazany na fotce - takimi rzeczami bawią się też dorośli. A zegarek? Kiedyś dawało się na komunię. Teraz daje się je na jakieś okrągłe rocznice, ale wtedy mówimy o zegarkach za na prawdę duże pieniądze.
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 16:16   #28
Majeczka44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 80
Dot.: Prezent dla chłopaka - zegarek

hmmm... no ok ale czy jest sens kupować tak szybkie auto, jakie pokazałaś na zdjęciu, nie mając odpowiedniego doświadczenia?
To raczej nie jest zabawka dla małego dziecka, może przecież sprawiać spore problemy, co nie? ;-)
Majeczka44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 11:40   #29
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Prezent dla chłopaka - zegarek

Jeśli auto może mieć ograniczenia to możesz sobie bez problemów ustawić należytą prędkość, więc wcale nie musi być tak, że samochód będzie jeździł bardzo szybko. Przy zdalnie sterowanych modelach nawet te 40 km/h to na prawdę bardzo szybko...
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 19:45   #30
Majeczka44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 80
Dot.: Prezent dla chłopaka - zegarek

Ja rozumiem - gorzej jednak jeśli dziecko znajdzie rozwiązanie tego, w jaki sposób można te ograniczenia faktycznie wyłączyć i dopiero wtedy pojawia się problem.
Nie sądzą, by metoda usunięcia tych zabezpieczeń była jakaś specjalnie trudna - o ile faktycznie to się robi na urządzeniu, a nie np. programując je.
Majeczka44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-12 12:32:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:40.