Seks po porodzie - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-09-27, 11:38   #121
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Seks po porodzie

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Rodzice nie mają socjalnego mieszkania oni mają normalne z ADM mieszkali wiele lat w kamienicy ale obecnie miasto szukało wszystkim lokatora nowe mieszkaniu bo kamienice idą pod wyburzenie,ja bym chciała się o takie starać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

I dostali mieszkanie w blokach w dużo lepszym standardzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A czym to się różni od normalnego kupna mieszkania? To pewnie coś na zasadzie zapewnienia lokalów zastępczych, ale to chyba Ciebie nie będzie dotyczyć, bo Twoja rodzina już takie lokum dostała.

Ty myślisz o standardzie jak się kisisz na łasce jakiegoś typa? I co z tego, że Twoi rodzice mają lepszy standard skoro Cię nie chcieli do tego mieszkania przyjąć.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-27, 11:43   #122
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Seks po porodzie

Normalne kupno mieszkania to trzeba mieć spory wkład własny nie każdego na to stać,a rodzice mają szansę wykupić te mieszkanie za kilka lat za bardzo niska cenę.
Owszem nie chcą mnie przyjąć chociaż mówiłam im jak to u mnie wygląda jednak mojego parnera bardzo chwalą bo on zarabia a ja mam siedzieć cicho i nie narzekać bo źle z nim nie mam,zawsze mogłam trafić na pijaka,albo kogoś kto będzie mnie bił tak od nich słyszałam.
Więc oni nie chcą słuchać,że od niego odeszłam bo sobie nie poradzę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Od samego początku byli za nim bardzo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

A w ciąży jak wrócił na samą końcówkę i mówiłam,że wyszedł do kolegów i mi nie pomaga to otworzyli mi drzwi i kazali wynosić się z domu i trzasnęli za mną drzwiami a poszłam do nich tylko w odwiedziny bo czułam się samotna siedząc całe dnie sama w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-27, 11:49   #123
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Seks po porodzie

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość

Ty myślisz o standardzie jak się kisisz na łasce jakiegoś typa? I co z tego, że Twoi rodzice mają lepszy standard skoro Cię nie chcieli do tego mieszkania przyjąć.
No dokładnie.
Włosy mi stają dęba jak czytam ten wątek.
Facet buc, było to wiadomo od dawna, w tyłku cię miał autorko i nie powinnaś się teraz dziwić, że ma też w tyłku dziecko, nawet się do niego oficjalnie nie przyznał. Groziła ci bezdomność, teraz jesteś na łasce i na niełasce tego ciula, a największym dla ciebie problemem w tej sytuacji jest to, że tuż po połogu i infekcji nie możesz uprawiać seksu (bo facet ma swoje potrzeby) i wyliczasz standardy mieszkaniowe

Onnaa w pełnej formie, miałam sobie zrobić kawę, ale po przeczytaniu tego wszystkiego, już mi nie potrzeba.

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
ja mam siedzieć cicho i nie narzekać bo źle z nim nie mam,zawsze mogłam trafić na pijaka,albo kogoś kto będzie mnie bił tak od nich słyszałam.
Więc oni nie chcą słuchać,że od niego odeszłam bo sobie nie poradzę.
No super, może nie pije i nie bije, ale stosuje przemoc finansową, możliwe że seksualną, na wasze dziecko ma wywalone, no cud miód nie facet.
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-27, 11:57   #124
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Seks po porodzie

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Normalne kupno mieszkania to trzeba mieć spory wkład własny nie każdego na to stać,a rodzice mają szansę wykupić te mieszkanie za kilka lat za bardzo niska cenę.
Owszem nie chcą mnie przyjąć chociaż mówiłam im jak to u mnie wygląda jednak mojego parnera bardzo chwalą bo on zarabia a ja mam siedzieć cicho i nie narzekać bo źle z nim nie mam,zawsze mogłam trafić na pijaka,albo kogoś kto będzie mnie bił tak od nich słyszałam.
Więc oni nie chcą słuchać,że od niego odeszłam bo sobie nie poradzę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Od samego początku byli za nim bardzo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

A w ciąży jak wrócił na samą końcówkę i mówiłam,że wyszedł do kolegów i mi nie pomaga to otworzyli mi drzwi i kazali wynosić się z domu i trzasnęli za mną drzwiami a poszłam do nich tylko w odwiedziny bo czułam się samotna siedząc całe dnie sama w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, tak, i na pewno rodzice Ci pomogą w kupnie mieszkania, skoro w ciąży mieli Cię gdzieś. Zamiast mądrzeć po takich doświadczeniach życiowych to z każdym postem piszesz coraz większe bzdury.

Zajmij się dzieckiem, bo ono w życiu ma tylko Ciebie, bo reszta "rodziny" ma to gdzieś. Weź na siebie jakąkolwiek życiową odpowiedzialność.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-27, 11:59   #125
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Seks po porodzie

No pięknie. Rodzice nie są lepsi od tego faceta,z tym,ze on jest obcą dla niej osoba,a oni rodzina. Próbują zepchnąć ją do niego i problem z głowy. Można zrozumiec,ze nie byli zachwyceni ciążą,no żeby az tak mieć ją gdzieś. Przykre. Swoja droga jestes u rodzicow zameldowana masz prawo z nimi mieszkać. W twoim przypadku to by była jakąś opcja na przeczekanie i do czasu ogarniecia pracy i żłobka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-27, 12:04   #126
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Seks po porodzie

Cytat:
Napisane przez awgusta Pokaż wiadomość
No pięknie. Rodzice nie są lepsi od tego faceta,z tym,ze on jest obcą dla niej osoba,a oni rodzina. Próbują zepchnąć ją do niego i problem z głowy. Można zrozumiec,ze nie byli zachwyceni ciążą,no żeby az tak mieć ją gdzieś. Przykre. Swoja droga jestes u rodzicow zameldowana masz prawo z nimi mieszkać. W twoim przypadku to by była jakąś opcja na przeczekanie i do czasu ogarniecia pracy i żłobka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale przecież ona nie chce pracować. To jest wszystko nastawione na życie zasiłkowe, na czyimś rachunku- to rodzice, to chłop-buc, to mieszkanie od rodziców. Najpierw trzeba wziąć odpowiedzialność za siebie i swoje życie.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-27, 12:05   #127
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Seks po porodzie

Dziewczyny, ja sadze ze nie ma co się produkować. Autorka ma gdzieś wszystkie rady które dostala.
Nie widzi problemów tam gdzie są, a zajmuje się problemem z brakiem satysfakcji seksualnej

Ona nie chce zmieniać nic w swoim życiu, woli robić za prostytutke faceta, który ma ją i dziecko gdzies.
Jedyne co jest tutaj smutne to fakt, że biedne dziecko wychowuje się z toksyczna matka i jeszcze gorszym pseudo ojcem.

Podejrzewam, że to naprawdę troll, bo nie umiem sobie wyobrazić, że ktoś świadomie niszczy życie swojego dziecka.
Zwierzęta mają większy instynkt samozachowawczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-27, 12:11   #128
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Seks po porodzie

Ja pracowałam miałam macierzyński mała chciałabym dać do żłobka,ale musiałabym mieć pracę najlepiej na jedną zmianę.
Rodzice były zachwyceni ciąża,że w końcu ktoś mi dziecko zrobił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Mam macierzyński

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Ja widzę problemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Oni mnie nie przyjmą do siebie bo nie ma tam dla mnie miejsca,jak czasami już nie wytrzymałam i mojemu wygarnęłam,że nie pomaga dzwoniłam do mamy z płaczem to mi krzyczała wręcz przez telefon,że mnie nie przyjmie,oszczędności na wynajem nie mam więc to nie jest tak łatwo z małym dzieckiem się wynieść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Nie niszczę nie mam wyjścia brak oszczędności kredyty,gdyby mnie ktoś do domu samotnej matki przyjął to chętnie ale to też nie tak łatwo,że mnie od razu przyjmą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-27, 12:12   #129
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Seks po porodzie

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Ja pracowałam miałam macierzyński mała chciałabym dać do żłobka,ale musiałabym mieć pracę najlepiej na jedną zmianę.
Rodzice były zachwyceni ciąża,że w końcu ktoś mi dziecko zrobił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Mam macierzyński

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Ja widzę problemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Oni mnie nie przyjmą do siebie bo nie ma tam dla mnie miejsca,jak czasami już nie wytrzymałam i mojemu wygarnęłam,że nie pomaga dzwoniłam do mamy z płaczem to mi krzyczała wręcz przez telefon,że mnie nie przyjmie,oszczędności na wynajem nie mam więc to nie jest tak łatwo z małym dzieckiem się wynieść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie chcesz się wynosić to się nie wynoś, ale weź się za siebie, bo tylko narzekasz a nic nie robisz. "Tu byłam, tam dzwoniłam", ale nic z tego nie wynika. Naprawdę taka jesteś bezwolna, że wszystko musisz mieć podane na talerzu?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-27, 12:16   #130
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Seks po porodzie

Póki co skupiłam się na leczeniu i na lataniu po leki czy po lekarzach infekcja była tak nasilona,że wszystko było czerwone i ciężko było chodzić nawet

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Do tego wstawanie do małej ciągle nie wyspanie,ostatnio grypa żołądkowa ja nie mam sił czasami na coś innego jeszcze,mała też potrzebuje dużo uwagi nie usiedzi nigdzie sama ciągle praktycznie na rękach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

W dzień jak śpi z godzinę to jest sukces

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

A on nie wstał do niej ani razu do tego w dzień go cały czas nie ma i nie pomaga w niczym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

W ogóle ktoś z was ogarnia sam dziecko i dom? Bo chyba nie macie pojęcia jaka to ciężka praca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

No chyba,że ktoś ma dziecko co przesypia całe noce,a w dzień posiedzi na macie czy w bujaczku albo śpi pół dnia ona od urodzenia tak nie miała a budzi się w nocy wiele razy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-27, 12:16   #131
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Seks po porodzie

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Ja pracowałam miałam macierzyński mała chciałabym dać do żłobka,ale musiałabym mieć pracę najlepiej na jedną zmianę.
Rodzice były zachwyceni ciąża,że w końcu ktoś mi dziecko zrobił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Mam macierzyński

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Ja widzę problemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Oni mnie nie przyjmą do siebie bo nie ma tam dla mnie miejsca,jak czasami już nie wytrzymałam i mojemu wygarnęłam,że nie pomaga dzwoniłam do mamy z płaczem to mi krzyczała wręcz przez telefon,że mnie nie przyjmie,oszczędności na wynajem nie mam więc to nie jest tak łatwo z małym dzieckiem się wynieść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz, bez urazy, ale może rodzice też już mają dość stałego rozwiązywania problemów za 30 letnią córkę i finansowania jej?

Co do pracy: żaden pracowca nie ukłoni C się i nie zapyta "Pani Iksińska, czy zechce Pani przyjąć pracę w pasujących Pani godzinach". Tak więc wykorzystaj ten czas, zrób jakieś kursy (sa darmowe w gminie w programie walki z bezrobociem), zdobądź jakieś konkretne kwalifikacje.

Co do domu samotnej matki to nie wierzą, e tam dzwoniłaś. Akurat pracując w Polsce współpracowałam z domem samotnej matki i tam nie trzeba dzwonić. Tam sie zjawiają na progu kobiety w piżamie, z dzieckiem na ręku, które uciekają w tym, co mają na grzbiecie i nikomu tam nie odmwiają pomocy.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-27, 12:18   #132
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Seks po porodzie

No to chyba bym tak musiała zrobić mi odmówiono bo brak miejsc taką dostałam odpowiedź,kursy chętnie a gdzie zostawię dziecko? No chyba,że są to kursy online

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-27, 12:18   #133
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Seks po porodzie

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Póki co skupiłam się na leczeniu i na lataniu po leki czy po lekarzach infekcja była tak nasilona,że wszystko było czerwone i ciężko było chodzić nawet

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Do tego wstawanie do małej ciągle nie wyspanie,ostatnio grypa żołądkowa ja nie mam sił czasami na coś innego jeszcze,mała też potrzebuje dużo uwagi nie usiedzi nigdzie sama ciągle praktycznie na rękach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

W dzień jak śpi z godzinę to jest sukces

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

A on nie wstał do niej ani razu do tego w dzień go cały czas nie ma i nie pomaga w niczym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

W ogóle ktoś z was ogarnia sam dziecko i dom? Bo chyba nie macie pojęcia jaka to ciężka praca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

No chyba,że ktoś ma dziecko co przesypia całe noce,a w dzień posiedzi na macie czy w bujaczku albo śpi pół dnia ona od urodzenia tak nie miała a budzi się w nocy wiele razy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przecież, do cholery, zdecydowałaś się urodzić.
To po co teraz się żalisz, jak bardzo Ci ciężko? Ty myślałaś, że opieka nad niemowlakiem to śpiewanie kołysanek i zakładanie ubranek? Niemowlaki mają to do siebie, że budza się o nieludzkich porach i się drą.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-27, 12:20   #134
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Seks po porodzie

No tak to też racja,bo problemy z facetami miałam zawsze plus omdlenia w pracy z nerwów i często z pracy mnie wywalili bo pracowałam przez pośredników i mi umowy nie przedłużali a rodzice twierdzili,że to lenistwo a wcale tak nie było

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Bo nie wyobrażałam sobie usunąć a o ciąży dowiedziałam się też dość późno bo wcześniej miałam miesiączki co 2 miesiące

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-27, 12:20   #135
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Seks po porodzie

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
No to chyba bym tak musiała zrobić mi odmówiono bo brak miejsc taką dostałam odpowiedź,kursy chętnie a gdzie zostawię dziecko? No chyba,że są to kursy online

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To tak zrób.
W domu samotnej matki kobiety sobie pomagają. Jedne są na kursach, inne w tym czasie opiekują się dziecmi tych, które się dokształcają.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-27, 12:22   #136
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Seks po porodzie

Rozumiem nie wiedziałam,że to tak wygląda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Tak własnie myślałam,że opieka nad dzieckiem jest taka mało problematyczna bo jak się słyszy,że znajomych dziecko od małego przespało całą noc i spało do 9 to aż przykro się robi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-27, 12:24   #137
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Seks po porodzie

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Ale nie o tym był wątek więc nie pisze już o tym tylko odnoszę się na początku o tym co pisałam
Jak nie o tym, skoro ty sama w pierwszej wiadomości w tym wątku zaczęłaś temat partnera. Potem sama nakręcasz wątek coraz to nowymi informacjami ze swojego życia, niektóre twoje posty są wyłącznie na ten temat, a potem masz pretensje, że ludzie komentują. Ogarnij się w takim razie i przestań gadać o problemach życiowych skoro wątek ma rzekomo być o leczeniu infekcji.
Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Normalne kupno mieszkania to trzeba mieć spory wkład własny nie każdego na to stać,a rodzice mają szansę wykupić te mieszkanie za kilka lat za bardzo niska cenę.
Owszem nie chcą mnie przyjąć chociaż mówiłam im jak to u mnie wygląda jednak mojego parnera bardzo chwalą bo on zarabia a ja mam siedzieć cicho i nie narzekać bo źle z nim nie mam,zawsze mogłam trafić na pijaka,albo kogoś kto będzie mnie bił tak od nich słyszałam.
Więc oni nie chcą słuchać,że od niego odeszłam bo sobie nie poradzę.
Pochodzisz z patologicznej rodziny i w takiej samej patologii wychowujesz własne dziecko.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-27, 12:26   #138
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Seks po porodzie

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Rozumiem nie wiedziałam,że to tak wygląda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Tak własnie myślałam,że opieka nad dzieckiem jest taka mało problematyczna bo jak się słyszy,że znajomych dziecko od małego przespało całą noc i spało do 9 to aż przykro się robi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie trzeba wierzyć we wszystko, co się słyszy.
Ja byłam wrednym niemowlakiem, które wrzaskiem trzymało cały dom w szachu 24/24. Dwa razy objawiłam chęć natychmiastowego powrotu tam, skąd przyszłam.

Są i takie niemowlaki. I chyba nie jest to rzadkie zjawisko.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-27, 12:33   #139
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Seks po porodzie

No ale czekaj, bo ja czegoś nie rozumiem. Teraz Cię nie stać na nic, nie możesz sama mieszkać, sama wynająć, ale przed porodem jakoś dawałaś radę? Jakim cudem ja się pytam? Bo straciłaś 20% wypłaty? No nie wiem jak to jest możliwie, ze to 20% robi aż tak kolosalna różnice. Zyskałaś 500+ i dodatkowo mogłabyś mieć alimenty. Sprawę o alimenty się wnosi do sądu za DARMO. Nie trzeba nawet opłaty sądowej uiszczać. Dodatkowo wnosisz tez o zabezpieczenie wiec alimenty będą się należeć odrazu, nie trzeba czekać na rozprawę.
Niby taka jesteś biedna, a przepłacasz kilka stów za szczepionki, bo Ci się nie chce przejść dalej poza własne osiedle. Ty jesteś totalnie życiowo nieporadna. Z deszczu pod rynnę. Brniesz z uporem maniaka w coraz większe życiowe bagno.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-27, 12:37   #140
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Seks po porodzie

Być może pochodzę z takiej rodziny takie mam wzorce możliwe,że za dużo słucham innych to rodzice musieli mieć duże pokłady cierpliwości co do Ciebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-27, 12:38   #141
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Seks po porodzie

I powiem szczerze, ze nie bardzo rozumiem dlaczego przestałaś karmić. Normalnie nie wnikam w takie decyzje, ale w Twoim przypadku warto było karmić piersią, bo to mleko jest ZA DARMO, a Ty jesteś i tak na macierzyńskim. A zaraz będziesz lamentować, ze nie możesz go kopnąć w dupę, bo nie masz za co dziecku mleka modyfikowanego kupić (a to jest pewnie z pare stówek miesięcznie).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-27, 12:44   #142
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Seks po porodzie

Miałam wtedy sto procent wypłaty na chorobowym,właścicielka opuściła mi czynsz tłumaczyłam to epidemia i problemami i że jej to kiedyś spłacę, w mieszkaniu a później zjawił on i pomagał najpierw fiansnowo a później do siebie wróciliśmy.
Na szczepionki daje on,tak jak opłaca całe mieszkanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Przestałam karmić bo miałam dość wstawania ciągle a mała wisiała przy piersi całe godziny dopiero prawie bo dwóch miesiąc smoczka załapała,a moje mleko trzymało ja bardzo krótko.
Jest na mleku bebiko które nie jest takie drogie a jak karmiłam piersią to też trzeba było kupić wkładki laktacyjne staniki do karmienia niby taniej ale też jakiś koszt był a teraz jednak mała potrafi spać 3 h niż tak jak wtedy półtora godziny pobudka wiszenie pół do godziny na piersi ledwo przymknęłam oko i znów głodna,chodziłam jak zombie miałam problemy z wysłowieniem się i zasypiałam na stojąco dla mnie to był najgorszy koszmar

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-27, 12:44   #143
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Seks po porodzie

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Miałam wtedy sto procent wypłaty na chorobowym,właścicielka opuściła mi czynsz tłumaczyłam to epidemia i problemami i że jej to kiedyś spłacę, w mieszkaniu a później zjawił on i pomagał najpierw fiansnowo a później do siebie wróciliśmy.
Na szczepionki daje on,tak jak opłaca całe mieszkanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Powtarzam, zyskałaś 500 plus inne dodatki, podaj go o alimenty i Ci się wyrówna. Potem wrócisz do pracy. Dociera do Ciebie?

Jakie masz wykształcenie i możliwości jeśli chodzi o prace?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-27, 12:48   #144
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Seks po porodzie

A druga kwestia nie można z nią było wyjść nigdzie bo zaraz trzeba było szukać miejsca do karmienia teraz mleko potrafi ja trzymać dużo dłużej i każdy jednak zadowolony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Zyskałam 500 plus jakie dodatki jeszcze?
Becikowe tysiąc złotych jeszcze fakt mogę podać go o alimenty,mam średnie wykształcenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

W moim mieście sale galerie handlowe i dużo pracy w handlu jest,wiele osob z mojego towarzystwa narzeka,że nie może znaleźć pracy a ma wyższe tylko te osoby do handlu nie pójdą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Wrócę do pracy to odejdą mi pieniądze za żłobek jak w ogóle mała się dostanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-27, 12:55   #145
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Seks po porodzie

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Miałam wtedy sto procent wypłaty na chorobowym,właścicielka opuściła mi czynsz tłumaczyłam to epidemia i problemami i że jej to kiedyś spłacę, w mieszkaniu a później zjawił on i pomagał najpierw fiansnowo a później do siebie wróciliśmy.
Na szczepionki daje on,tak jak opłaca całe mieszkanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Przestałam karmić bo miałam dość wstawania ciągle a mała wisiała przy piersi całe godziny dopiero prawie bo dwóch miesiąc smoczka załapała,a moje mleko trzymało ja bardzo krótko.
Jest na mleku bebiko które nie jest takie drogie a jak karmiłam piersią to też trzeba było kupić wkładki laktacyjne staniki do karmienia niby taniej ale też jakiś koszt był a teraz jednak mała potrafi spać 3 h niż tak jak wtedy półtora godziny pobudka wiszenie pół do godziny na piersi ledwo przymknęłam oko i znów głodna,chodziłam jak zombie miałam problemy z wysłowieniem się i zasypiałam na stojąco dla mnie to był najgorszy koszmar

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Staniki? Na miałam 2 laktacyjne kupione w hm za jakieś 40 zł. A potem i tak chodziłam w swoich zwykłych stanikach i po prostu odchylałam. Wkładki laktacyjne to jest coś co potrzebne jest tylko w początkowej fazie karmienia piersią i jest to rzecz bardzo tania. Potem laktacja się normuje i nic już nie trzeba wkładać do biustonosza. Niemowlęta maja to do siebie, ze wiele z nich wisi na piersi, spełniają w ten sposób tez inne potrzeby, nie tylko jedzenia. Wiele mam śpi z niemowlętami. Tez tak robiłam, w nocy przy pierwszej pobudce syn lądował z nami w łóżku i dzięki temu nie musiałam wstawać do niego tylko karmiłam piersią praktycznie śpiąc. Ja Cię nie chce pouczać, ale dziwi mnie to, ze sobie kosztów dokładasz na butelki, mleko, smoczki podczas gdy mogłaś mieć wyżywienie dla dziecka zupełnie za darmo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
A druga kwestia nie można z nią było wyjść nigdzie bo zaraz trzeba było szukać miejsca do karmienia teraz mleko potrafi ja trzymać dużo dłużej i każdy jednak zadowolony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Zyskałam 500 plus jakie dodatki jeszcze?
Becikowe tysiąc złotych jeszcze fakt mogę podać go o alimenty,mam średnie wykształcenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

W moim mieście sale galerie handlowe i dużo pracy w handlu jest,wiele osob z mojego towarzystwa narzeka,że nie może znaleźć pracy a ma wyższe tylko te osoby do handlu nie pójdą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Wrócę do pracy to odejdą mi pieniądze za żłobek jak w ogóle mała się dostanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nakarmić można dziecko wszędzie. Myślisz ze nie wychodziłam z dzieckiem będącym na piersi? Można się zasłonić pieluszka tetrowa na przykład. Ale ok, zrobiłaś jak uważałaś.
Jakbyś zarabiała dajmy na to 2500 zł, 500+ i alimenty 500, to już masz 3500 zl. Mieszkanie 1500 i zostają 2000, wyżyć skromnie się da. Możesz poszukać tez pracy ma przykład jako przedstawiciel handlowy, można sporo zarobić jak jesteś dobra.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-27, 12:58   #146
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Seks po porodzie

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;88164310]Staniki? Na miałam 2 laktacyjne kupione w hm za jakieś 40 zł. A potem i tak chodziłam w swoich zwykłych stanikach i po prostu odchylałam. Wkładki laktacyjne to jest coś co potrzebne jest tylko w początkowej fazie karmienia piersią i jest to rzecz bardzo tania. Potem laktacja się normuje i nic już nie trzeba wkładać do biustonosza. Niemowlęta maja to do siebie, ze wiele z nich wisi na piersi, spełniają w ten sposób tez inne potrzeby, nie tylko jedzenia. Wiele mam śpi z niemowlętami. Tez tak robiłam, w nocy przy pierwszej pobudce syn lądował z nami w łóżku i dzięki temu nie musiałam wstawać do niego tylko karmiłam piersią praktycznie śpiąc. Ja Cię nie chce pouczać, ale dziwi mnie to, ze sobie kosztów dokładasz na butelki, mleko, smoczki podczas gdy mogłaś mieć wyżywienie dla dziecka zupełnie za darmo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------




Nakarmić można dziecko wszędzie. Myślisz ze nie wychodziłam z dzieckiem będącym na piersi? Można się zasłonić pieluszka tetrowa na przykład. Ale ok, zrobiłaś jak uważałaś.
Jakbyś zarabiała dajmy na to 2500 zł, 500+ i alimenty 500, to już masz 3500 zl. Mieszkanie 1500 i zostają 2000, wyżyć skromnie się da. Możesz poszukać tez pracy ma przykład jako przedstawiciel handlowy, można sporo zarobić jak jesteś dobra.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]Ale autorka wcześniej pisała, że lekarz powiedział że po pierwszej miesiączce sytuacja z zaognioną rana się unormuje. Więc odstawiła dziecko od piersi, żeby dostać okres i się wyleczyć. W koncu pan i władca czeka aż wystawi mu tyłek

Strasznie to przykre, ale nikt tu autorce jie pomoże bo jest totalnie oderwana od rzeczywistości.

Nie dość że sobie niszczy życie z tym facetem to robi dokładnie to samo swojemu dziecku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-27, 13:01   #147
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Seks po porodzie

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;88164310]Staniki? Na miałam 2 laktacyjne kupione w hm za jakieś 40 zł. A potem i tak chodziłam w swoich zwykłych stanikach i po prostu odchylałam. Wkładki laktacyjne to jest coś co potrzebne jest tylko w początkowej fazie karmienia piersią i jest to rzecz bardzo tania. Potem laktacja się normuje i nic już nie trzeba wkładać do biustonosza. Niemowlęta maja to do siebie, ze wiele z nich wisi na piersi, spełniają w ten sposób tez inne potrzeby, nie tylko jedzenia. Wiele mam śpi z niemowlętami. Tez tak robiłam, w nocy przy pierwszej pobudce syn lądował z nami w łóżku i dzięki temu nie musiałam wstawać do niego tylko karmiłam piersią praktycznie śpiąc. Ja Cię nie chce pouczać, ale dziwi mnie to, ze sobie kosztów dokładasz na butelki, mleko, smoczki podczas gdy mogłaś mieć wyżywienie dla dziecka zupełnie za darmo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]


Dokładnie .Moje dziecko tez wisiało na piersi i ja nie brałam pod uwagę aspektów ekonomicznych karmienia ale pomijając już zdrowotne korzyści to nie wyobrażałam sobie wstawać w nocy ,grzać wodę,sterylizować butelki itd.Dziecko spało ze mną i nawet do karmienia nie trzeba było wstawać .
Poza tym ,kiedy kupuję jakieś dodatkowe szczepionki to dzwonię do aptek i pytam o cenę bo po co przepłacać kilkadziesiąt złotych .
Mam wrażenie ze wszystkie twoje decyzje podejmujesz jakoś tak kompletnie bez przemyślenia .i pod wpływem chwili .Wez przeczytaj jeszcze raz wątek i wszystkie rady jakie ci dziewczyny tu dały,pomyśl i ustal plan działania.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Voytkova
Czas edycji: 2020-09-27 o 13:21
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-27, 13:03   #148
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Seks po porodzie

Cytat:
Napisane przez FALLinLOVE Pokaż wiadomość
Ale autorka wcześniej pisała, że lekarz powiedział że po pierwszej miesiączce sytuacja z zaognioną rana się unormuje. Więc odstawiła dziecko od piersi, żeby dostać okres i się wyleczyć. W koncu pan i władca czeka aż wystawi mu tyłek

Strasznie to przykre, ale nikt tu autorce jie pomoże bo jest totalnie oderwana od rzeczywistości.

Nie dość że sobie niszczy życie z tym facetem to robi dokładnie to samo swojemu dziecku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie rozumiem tej porady za bardzo, bo okres może przyjść naprawdę długo po odstawieniu od piersi. To nie jest tak, ze odstawisz dziecko i bam, okres z dnia na dzień. Moja przyjaciółka karmiła niecałe pół roku, a okres dostała 3 miesiące po odstawieniu. Kobiety karmią i goja rany jednocześnie. Ale właśnie dbają o to, nie współżyją przede wszystkim. Ja nie miałam żadnego nacięcia, żadnej rany tylko otarte i obolałe krocze, a i tak jak spróbowałam seksu po raz pierwszy to odczuwałam szczypanie. Także nawet nie chce sobie wyobrażać jaki ból musiała odczuwać mając taka zainfekowana ranę. Naprawdę jestem w szoku, ze ktoś sobie robi coś takiego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-27, 13:14   #149
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Seks po porodzie

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Ty myślałaś, że opieka nad niemowlakiem to śpiewanie kołysanek i zakładanie ubranek? Niemowlaki mają to do siebie, że budza się o nieludzkich porach i się drą.
Najwyraźniej wszystko ponad to jest nieludzkim wysiłkiem, skoro byle pójście do apteki po leki, to już tak wielki wyczyn, że w swojej głowie uważa, że to zajęcie na cały etat, latanie po leki.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-27, 13:16   #150
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Seks po porodzie

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;88164337]Nie rozumiem tej porady za bardzo, bo okres może przyjść naprawdę długo po odstawieniu od piersi. To nie jest tak, ze odstawisz dziecko i bam, okres z dnia na dzień. Moja przyjaciółka karmiła niecałe pół roku, a okres dostała 3 miesiące po odstawieniu. Kobiety karmią i goja rany jednocześnie. Ale właśnie dbają o to, nie współżyją przede wszystkim. Ja nie miałam żadnego nacięcia, żadnej rany tylko otarte i obolałe krocze, a i tak jak spróbowałam seksu po raz pierwszy to odczuwałam szczypanie. Także nawet nie chce sobie wyobrażać jaki ból musiała odczuwać mając taka zainfekowana ranę. Naprawdę jestem w szoku, ze ktoś sobie robi coś takiego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]Ja też jestem w szoku. A tłumaczenia o tym, że facet ma potrzeby to już w ogóle jakas abstrakcja. Nie wyobrażam sobie jaki to musi być ból przy takim współżyciu z rana krocza

Ja przez pierwsze miesiące ciazy czulam się źle, czułam też dyskomfort przy zbliżeniach i ustaliliśmy z mężem, że nie uprawiamy seksu dopóki nie uznam, że czuję się na siłach i będę miała ochote. A że ciaza była dla mnie ciężka i ochotę mialam rzadko to przez ostatnie 8 mcy uprawialiśmy seks może z 5 razy.🤦☠♀️

I naprawdę nie wyobrażam sobie zeby mój facet mogł miec do mnie o to jakiekolwiek pretensje. Przecież to też jego dziecko, kobieta przechodzi ciaze, poród, a facet jest od tego żeby ją wspierać i dać z siebie tyle ile może.

W przypadku autorki ten facet ma ją totalnie gdzies.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-27 17:02:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:17.