Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-18, 13:28   #2791
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

Cytat:
Napisane przez sonieka Pokaż wiadomość
witam!! Szukam jakiegoś wątku dotyczącego ostrowieckiej porodówki, rodziłam 6 lat temu i wspominam to bardzo źle ...nie mówiąc o tym , że mój synek podczas porodu był tak przetrzymany z powodu nieodpowiedzialnej lekarki , że urodził się w zamartwicy ...na szczęście teraz jest zdrowym dzieckiem. Niestety lęk pozostał ...a termin porodu mojego drugiego dzieciątka mam za dwa tygodnie. Przez całą ciąże starałam się czarne myśli o porodzie odsunąć , ale jednak teraz mnie to znów dopada... Czy któraś z Was rodziła jakoś niedawno...po cichu liczę , że może jest teraz lepiej ...Proszę o odpowiedź pozdrawiam
niestety niewiele się zmieniło. Ja swój poród w Ostr wspominam traumatycznie i wiem, że na 100% nie będę tam rodzić powtórnie.
Dam ci na pw link bo tu raczej nie można umieszczać do innych forów ale tam ludzie piszą o ostrowieckiej porodówce i była chyba tylko 1 pozytywna opinia

Edytowane przez mehja
Czas edycji: 2010-10-18 o 13:33
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 13:48   #2792
sonieka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

Dziękuję za odpowiedź ... Jednak trzeba się bać ... Dziwne , że to akurat kobiety-kobietom (położne) tak "umilają" ten moment. Który powinien być przecież najpiękniejszy dla kobiety, a często jet traumatyczny. Dziwię się , że same zazwyczaj są matkami , mają córki... Smutne to bardzo . Podejrzewam , że gdyby na porodówce pracowali mężczyźni to spotkało by nas więcej zrozumienia , ciepła i spokoju ... Jak sobie z tym poradzić , czy wszystko opiera się faktycznie tylko na znajomościach . Jedyny chyba ratunek to mieć szczęście i trafić na dyżur swojego lekarza...Jeśli macie jeszcze jakieś informacje ...proszę podzielcie się
sonieka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 17:52   #2793
Ostrowczanka
Zakorzenienie
 
Avatar Ostrowczanka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 500
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

Moje doświadczenia dotyczą okresu b. dawnego, bo są sprzed kilkunastu lat, z okresu w którym mama rodziła młodszego brata. Generalnie wspomina poród jako horror - data nieszczególna, bo Sylwester, ale przecież i wtedy lekarze są w pracy a nie na bibie. Brat był niedotleniony i w ogóle było 'świetnie' - z tego co słyszałam niewiele się zmieniło.
__________________
Męczymy się razem od....

Wszystko można, co nie można - byle z cicha, i z ostrożna.
Ostrowczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 08:53   #2794
kasiuni_a
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiuni_a
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 2 818
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

Cześć
Ale wszystkie jesteście zajęte od wczoraj cisza na forum. A ja bym chętnie coś poczytała żeby się od pracy oderwać.
__________________
DAWID
MIŁOSZ

Mel B 14/14 +
kasiuni_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 10:57   #2795
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

Ja dziś mam dzień latania po lekarzach, mały dostał mocny antybiotyk bo nic mu nie przeszło a ja się zaraziłam i też dostałam antybiotyk. W dodatku przyplatało się zapalenie pecherza więc kolejny antybioyk i jeszcze @ zawitała więc
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 11:03   #2796
waniliaania2009
Wtajemniczenie
 
Avatar waniliaania2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Malopolskie
Wiadomości: 2 236
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

Ostatnio tu jakies pustki...... Ja czekam na rodzicow bo wlasnie sa w drodze do Krk. Malego uspilam i juz myslalam ze tu poczytam co pisalyscie a tu prawie nic.... nono co sie dzieje....

Co do szpitala i porodow to ja bym sie nie sugerowala tym co ludzie mowia. Jak sie ma latwy porod to nawet w najgorszym szpitalu bedzie ok i na odwrot. Ja rodzilam w Krakowie w super szpitalu jezeli chodzi o warunki ale porod mialam ciezki wiec tez bym odradzala. A kto inny pewnie by zachwalal jak mial latwy porod. Wiec ja bym sie opiniami nie sugerowala.
Moja kolezanka rodzila miesiac temu w O-wcu i mowila ze bylo ok, ze sobie tylko zamowila sale z pilkami. Mnie wogole dziwi ze trzeba taka sale oplacac
waniliaania2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 11:12   #2797
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

Ja zaczęłam się wreszcie uczyć do egzaminu - jestem na początku - właśnie opracowuję sobie pytanie pt "Metody uzyskiwania szkieł barwionych" - porażka, że takich rzeczy się musimy uczyć i na dodatek materiałów do tego nie mamy.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-19, 12:05   #2798
kasiuni_a
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiuni_a
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 2 818
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

Mehja współczuje, tak Cie się wszystko jednocześnie dopadło.

Aga - Tobie też nie zazdroszcze. Brr egzaminy, chyba bym się nie potrafiła już uczyć
__________________
DAWID
MIŁOSZ

Mel B 14/14 +
kasiuni_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 12:51   #2799
rodzyneq84
Wtajemniczenie
 
Avatar rodzyneq84
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 2 198
GG do rodzyneq84
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

Witam i ja
mam jakiś podły dzień dzisiaj. Kompletnie nic mi się nie chce! Wczoraj wieczorem zaglądałam do Was ale tak się wściekłam na TŻta, że z nerwów już nic nie pisałam. Co do porodów, to ja też miałam ciężki poród i mimo wszystko polecam mojego lekarza i Szpital Kielecki przy ul. Kościuszki. Mnie dopadło jakieś małe przeziębienie - walczę z nim, bo ten tydzień muszę przesiedzieć w pracy, no a w weekend wesele. Jutro odbieram sukienkę. Znaczy się jadę na kolejną przymiarkę i jak tym razem nie zasłabnę to ją odbiorę

Mehja - współczuję Ci

mezaga - pomyśl, że po tym całym egzaminie będziesz OPTYKIEM, którym przecież chcesz zostać
__________________

Edytowane przez rodzyneq84
Czas edycji: 2010-10-19 o 12:53
rodzyneq84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 16:19   #2800
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

|Napisałam długiego posta i skasował mi sie:m ur:

Pisze od nowa

Mehja ja jutro powinnam dostac @, wiec łacze sie w bolu.

Zostałam sama, bo Tz pojechal na delegacje. Wczoraj usmażyłam mu kotleciki by miał na pare dni, a dzis z rana specjalnie wstałam i ugotowałam mu zupe ogórkowa, która uwielbia. Nie poznaje sie Ale czego nie robie sie dla ukochanego męza. W ramach podziękowan i nie tylko zostawił mi liscik A ja wczoraj tez mu spakowałam, takze tez bedzie miał miła niespodzianke

A tak w ogole to, znow pracuje w mojej pracy i jestem tam do konca m-ca, tak jak mam umowe podpisana. Zadz.bym przyszla i przyszłam, gdyby nie to ze kasa mi potrzebna to bym nie poszła, skoro tak robią. Ale cóz zrobic. Takze ciesze sie, ze mam chociaz zajecie, jak TZta nie ma, moze szybko mina mi te 2 tyg.bez Niego.
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 18:05   #2801
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

Cytat:
Napisane przez rodzyneq84 Pokaż wiadomość

Mehja - współczuję Ci

mezaga - pomyśl, że po tym całym egzaminie będziesz OPTYKIEM, którym przecież chcesz zostać
Wiem Rodzynku - tylko ta cała wiedza jest masakryczna i na dodatek wcale nie będę z niej korzystać. Bo przecież nie wytłumaczę klientowi jak wygląda barwienie szkieł, czy proces technologiczny wytwarzania szła optycznego, bo jemu ta wiedza nie jest potrzebna wcale. Jedynie mogę mu wytłumaczyć dlaczego nie można wymieniać jednego szła barwionego jak się zbije, tylko trzeba wymienić oba.

Cytat:
Napisane przez justys1358 Pokaż wiadomość
|Napisałam długiego posta i skasował mi sie:m ur:

Pisze od nowa

Mehja ja jutro powinnam dostac @, wiec łacze sie w bolu.

Zostałam sama, bo Tz pojechal na delegacje. Wczoraj usmażyłam mu kotleciki by miał na pare dni, a dzis z rana specjalnie wstałam i ugotowałam mu zupe ogórkowa, która uwielbia. Nie poznaje sie Ale czego nie robie sie dla ukochanego męza. W ramach podziękowan i nie tylko zostawił mi liscik A ja wczoraj tez mu spakowałam, takze tez bedzie miał miła niespodzianke

A tak w ogole to, znow pracuje w mojej pracy i jestem tam do konca m-ca, tak jak mam umowe podpisana. Zadz.bym przyszla i przyszłam, gdyby nie to ze kasa mi potrzebna to bym nie poszła, skoro tak robią. Ale cóz zrobic. Takze ciesze sie, ze mam chociaz zajecie, jak TZta nie ma, moze szybko mina mi te 2 tyg.bez Niego.
Justyś zleci jak z bicza strzelił.
To widzę, że my we trzy teraz okresowe - Ja dostałam wczoraj.
A może Ty nie dostaniesz i mąż będzie miał niespodziankę jak wróci
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-19, 18:59   #2802
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

hehe, moze....

Nie no, nie spodziewam sie niespodzianki Ale mile widziana jakby co
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 20:06   #2803
gusiak23
Zakorzenienie
 
Avatar gusiak23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 7 705
GG do gusiak23
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

a ja też mam 2 dzień latania po lekarzach z cyklu badania okresowe i jutro znów to samo przyczepili się i z igły widły robią
__________________
Mikołaj
gusiak23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 08:19   #2804
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

Kurcze ja też muszę pobiegać po lekarzach. Dostałam ostatnio pocztą zaproszenie na darmową cytologię - muszę się wybrać, bo akurat powinnam zrobić.

Właśnie piekę bezy, bo robiłam lody i zostały mi białka - trzeba zużyć.

Dziś dużo pracy więc znowu nie posiedzę z Wami..
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S
Viris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 08:50   #2805
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

Viris, ze tez Ci się chce tak rano za pieczenie brać
Ja lubię bezy ale w baaardzo niewielkich ilościach i jak są dobrze wysuszone. Zjem jedną, dwie i już mam dość A jakie lody robiłaś? Dodajesz coś, żeby Ci się szybko nie rozpuściły? Bo my jak robimy to strasznie szybko się rozpuszczają.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 17:32   #2806
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

Robiłam lody lawendowe. Rozpuszczają się jak sklepowe. Po wyjęciu z zamrażalnika zwykle trzeba ciut poczekać zanim będzie można łyżką je nałożyć bo są twarde. Znikają szybko w brzuszkach więc nie wiem jak szybko się rozmrażają
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S
Viris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 18:58   #2807
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

To nam wychodzą takie jak gałkowane ale rozpuszczają się jeszcze zanim zdążymy je zjeść Podobno można coś dodać ale jeszcze nie wiem co.
I my dużo je mieszamy i nie pozwalamy im na dobre się zamrozić.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 19:17   #2808
madziaciu
Zadomowienie
 
Avatar madziaciu
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: TOSik
Wiadomości: 1 347
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

Ale mi ochoty narobilyście... Wczoraj jedliśmy Grycana ale te lawendowe to takie inne.
Nie odzywam sie bo w sumie nic nowego nie wniose tutaj. Czekam na album i plytke z wesela i troche z tym problemów.
A poza tym szkoła i praktyki od listopada.
Kurcze co z tym małym Mehja? Słyszałam ze duzo dzieci choruje na początku przedszkola... A pozniej jest dobrze. Nie martw sie.
madziaciu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 19:46   #2809
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

mezaga ja robię wg przepisu który sobie trochę zmieniłam, daje tyle mleka co w przepisie, ale dodaję sporo więcej śmietany. Mieszam co godzinę (mieszałam co pół - ale stwierdziłam że to za szybko). Jak już są gęste i w miarę zmrożone zostawiam na dłużej w zamrażarce i nie było zażaleń na szybkie rozmrażanie

Lawendowe lody są ciekawe. Powiem szczerze że gdy pierwszy raz je robiłam to bałam się że wyjdzie syf. Spróbowałam - dziwne.
Ale potem jak były gotowe zjadłam małą porcję i chciałam więcej A mój Tż to już w ogóle oszalał. Tylko czeka aż zaproponuję porcję



madziaciu co to za problemy z płytką/albumem?
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S
Viris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-20, 19:53   #2810
gusiak23
Zakorzenienie
 
Avatar gusiak23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 7 705
GG do gusiak23
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

ale cichutko. Ja wróciłam niedawno z aerobiku. Poskakałam i się super czuję. Teraz myślę nad kolacyjką dla męża
__________________
Mikołaj
gusiak23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 20:36   #2811
ermilka26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

cześć dziewczyny
szukam dobrej fryzjerki w Ostrowcu. Kogo mogłybyście polecić do ścięcia włosów długich aby się fajnie układały.
ermilka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 20:59   #2812
gusiak23
Zakorzenienie
 
Avatar gusiak23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 7 705
GG do gusiak23
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

ja jak zwyklę Joannę na ul Śliskiej
__________________
Mikołaj
gusiak23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 21:23   #2813
madziaciu
Zadomowienie
 
Avatar madziaciu
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: TOSik
Wiadomości: 1 347
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

Aj Viris główny problem polega na tym ile musimy na to czekać. Czy moge Cie prosić o zgranie tych Twoich zdjeć które robiłaś na plytke? Odebrałabym w sobote jesli bedziesz.
Prosiłabym o przepis na te lody, chyba ze dawałaś juz wczesniej a przeoczyłam...

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

A co do fryzjerki to polecam Kasię Łatę ze Studio 2+1 na Sienkiewicza
madziaciu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 22:15   #2814
Madame_Kitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 227
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

Hej dziewczyny
Przyjmiecie mnie do swojego grona? Co prawda nie jestem jeszcze przyszłą panną młodą ale to w każdej chwili może się zmienić ) A poza tym widzę, że w tym wątku bardziej się udzielacie niż na tym typowo ostrowieckim

Tak sobie czytałam niektóre wcześniejsze posty i kiedy przeczytałam historię o babie z wąskiej i kogucie to myślałam, że spadnę z krzesła Też mam związane z nią nie za dobre wspomnienia :P lata temu, kiedy mój młodszy brat miał komunię zostałam wysłana przez rodzicielkę w poszukiwania takiej chusteczki ozdobnej do garnituru bo oryginalną gdzieś zgubił czy coś. Byłam w pobliskim sklepie z komunijnymi strojami ale był akurat zamknięty. Myślę- może w tym sklepie będzie, spytam. Otwieram drzwi, robię krok a kobieta od razu do mnie krzyczy, że nie ma czasu i mam przyjść za 15 minut. No nic, czekam, po 15 minutach wchodzę znowu- babka spojrzała na mnie jak Bazyliszek i zaczęła krzyczeć że nic tu dla mnie nie ma! Nawet nie dopuściła mnie do głosu- widziała, że jestem za młoda na pannę młodą i postanowiła mnie od razu wyrzucić :P Niedawno z tego przybytku została też wypędzona moja mama Akurat byłyśmy na mieście, patrzę na wystawie b. ładna suknia- hmm ciekawe ile kosztuje, myślę sobie. Miałam właśnie wejść do jubilera poszukać prezentu więc mama zaproponowała, że zaraz do mnie dołączy, ale ciekawi ją ile kosztuje ta suknia. Mama wraca, pytam ją jak sukienka. Okazało się, że baba kategorycznie stwierdziła, że jakichkolwiek informacji udziela wyłącznie przyszłym pannom młodym i koniec dyskusji! Miałam w końcu sama wejść i się zapytać- jeszcze mnie przepędzi bo pierścionka zaręczynowego nie zauważy czy coś :P Ojjj, w tym sklepie raczej nie będę się rozglądać za suknią na najwspanialszy dzień mojego życia...

Edytowane przez Madame_Kitty
Czas edycji: 2010-10-20 o 22:16 Powód: literówka
Madame_Kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 03:15   #2815
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

madziaciu postaram się nagrać - ale najlepiej jakbyś mi przypomniała np w sobotę rano. Przepis na lody też wkleję - ale to jak wstanę. Właśnie wróciłam ze szpitala - sobie wykrakałam "chodzenie po lekarzach"

Koło 1 w nocy obudził mnie okropny ból brzucha, myślałam że zemdleję - nie dałam rady się ruszyć. Jakimś cudem dopadłam telefon i zadzwoniłam do Tż. Ja nie byłam w stanie myśleć. Zadzwoniłam na pogotowie - i nie wiem jakim cudem zdołałam doczołgać się do drzwi żeby zamek otworzyć i Klarę zamknęłam w kuchni, jak przyjechało pogotowie to kazali się ubrać - zrobiło mi się niedobrze z bólu i poszłam wymiotować, potem zawieźli mnie do szpitala. Teraz jestem na prochach, mam nadzieję że będą działać do rana. Spróbuję pospać, chociaż teraz to już prawie mi się nie chce no i boję się że to wróci.
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S
Viris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 08:00   #2816
madziaciu
Zadomowienie
 
Avatar madziaciu
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: TOSik
Wiadomości: 1 347
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

Viris, a co sie stało? Przypomne na tel. w sobote o płytce.
Madame witamy Szkoda gadać o tej babie. Mysle ze jak bedzie tak postępować dalej to zwinie swój interes i bedzie bezrobotną. Chociaz i tak teraz ruchu tam nie ma...
madziaciu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 10:06   #2817
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

Madzia a gdzie praktyki robisz?

madame Kitty witaj ale się usmiałam z historii z wiadomą babką. My tu określamy ją lub

Ja idę zaraz do lekarza, kłopoty ze zdrowiem okazały się sporo poważniejsze. Trzymajcie kciuki
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 11:30   #2818
kasiuni_a
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiuni_a
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 2 818
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

Cześć

Dziewczyny czy ktoraś z Was mogłaby mi coś wyjaśnić w kwestii prawnej? Pojawił się nam mały problem i chyba bez porady sie nie obejdzie.
__________________
DAWID
MIŁOSZ

Mel B 14/14 +
kasiuni_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 12:13   #2819
rodzyneq84
Wtajemniczenie
 
Avatar rodzyneq84
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 2 198
GG do rodzyneq84
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

kasiuni_a - a konkretnie w jakiej kwestii potrzebujesz tej porady??
__________________
rodzyneq84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 12:17   #2820
kasiuni_a
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiuni_a
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 2 818
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

Z prawa cywilnego, w kwestii towaru niezgodnego z umową.
__________________
DAWID
MIŁOSZ

Mel B 14/14 +
kasiuni_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:27.