Plotkowy dla dietetyczek :) V - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-25, 21:18   #4471
Paseczkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Paseczkowa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 432
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez EwelkaaS Pokaż wiadomość
z chęcią bym wpadła tam na tą impreze, ale nawet boję się zapytaćć, bo zawsze jest to samo i niby mam 15 lat, taa, a nigdzie kompletnie chodzic /jezdzic nie mogę.
skąd ja to znam tego nie możesz, tamtego nie możesz, bo jesteś za młoda, bo coś ci się stanie, bo tylu złych ludzi na świecie. i już chwilami mam tego serdecznie dość..
Paseczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 10:09   #4472
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Szczęśliwa,bo cały dzień poza domem zakupiłam sobie japonki w ccc,spodenki ala alladynki i koszulke
Co do kostiumów,to widziałam świetne dzisiaj w sklepie który sie zwie bikini chyba, dla Katowiczanek inf że znajduję się On zaraz po lewej stronie przy wejściu do empiku ,ale cena mnie powaliła bo był po 170pln a to chyba jednak trochę dużo jak na strój?
170 złotych to zdecydowanie dużo wiem gdzie ten sklep, faktycznie drogo tam jest... w sieciówkach na pewno taniej ale i z rozmiarami kłopot i z fasonem dobrze ze nie muszę kupować stroju w tym roku
Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Co do moich wyników,no to z tego co mi mama mówiła jestem silnie uczulona ,ale nie pamieta dokladnie na co na pewno na żyto i powiedziała mi,że białko ,ale to chyba niemożliwe no i moja pani gastrolog stwierdziła ,że jest przekonana iz to będą jeszcze jakieś pyłki w każdym razie wizytę mam za tydzien w czwartek więc dowiem się jasnosci
oj biedna, uczulenia są złem
Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Ewusia trzymam kciuki za promotora
dziękuję Słońce, pomogły

Cytat:
Napisane przez EwelkaaS Pokaż wiadomość

o, na ten pomysł nie wpadłam
z chęcią bym wpadła tam na tą impreze, ale nawet boję się zapytaćć, bo zawsze jest to samo i niby mam 15 lat, taa, a nigdzie kompletnie chodzic /jezdzic nie mogę.
w sumie ja w Twoim wieku tez nie mogłam, moi rodzice byli wtedy bardzo zasadniczy... dopiero jak skonczyłam 16 to powoli zaczęli mnie gdzieś puszczać



Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
no a jakze by inaczej!! zawsze jestes milym gosciem w mym skromnym domku


Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
ja lubie takie momenty, dzis tez tak mialam, muza na maxa i biegiem przed siebie, slonko na twarz i zycie jest piekne no i ci panowie w autach przejezdzajacych wyginajacych szyje



Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
trzymam kciuki zeby sie ktos odezwal, TZt moj tez szuka i nic....

to jest jakaś masakra z tym szukaniem pracy... dorywczą jeszcze można znaleźć, ale taką na poważnie to dramat
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
oki, kciuki szeroko zamkniete

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość

Piatek jedziemy jutro do mojego kuzyna do Manchesteru na wekeend jakos ze niedlugo zabiora nam firmowe auto to mozna pouzywac sobie jeszcze...
super
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
w pracy dzis super bylo, nawet mi powiedzialo 2 kolegow ze super ze juz jestem z powrotemi wogole wszyscy byli w swietnym nastroju i az sie milo pracowalo.
jak miło
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
po pracy mialam tyle energii ze myslalam ze wybuchne, pocwiczylam w domu z 30 min i jeszcze mi bylo malo wiec zalozylam MP3 i poszlam pobiegac i potem kapiel i teraz zaleglam wlasnie na sofie i czekam na film..
ozdrowiałaś widzę w pełni
Cytat:
Napisane przez Paseczkowa Pokaż wiadomość
skąd ja to znam tego nie możesz, tamtego nie możesz, bo jesteś za młoda, bo coś ci się stanie, bo tylu złych ludzi na świecie. i już chwilami mam tego serdecznie dość..
rodzice mają trochę racji, ale trzymanie pod kloszem tez nie daje niczego dobrego

Dzień dobry
Dziś ładny dzień się zapowiada, nawet słońce jakieś wyszło
Wczoraj wieczorem (po dniu spędzonym na nicnierobieniu) dostałam wiadomość od promotora napisał ze moja praca jest bardzo ładna, było tylko trochę drobnych poprawek do zrobienia (nad którymi i tak do 3 w nocy siedziałam ) Zaraz wysyłam poprawioną i w poniedziałek mam nadzieję drukowanie
Dziś za to obudził mnie kurier, który przywiózł mi torbę zakupioną na all, fajna torba, podoba mi się
Idę się zbierać powoli bo umówiłam się z kumpelą na obiad i ploty

miłego dnia Kochane
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 10:49   #4473
Paseczkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Paseczkowa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 432
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
rodzice mają trochę racji, ale trzymanie pod kloszem tez nie daje niczego dobrego
no fakt, wiadomo że rodzice zawsze się martwią, ale w porównaniu do rodziców właściwie wszystkich moich znajomych- moi stanowczo przesadzają.

Cytat:
Dzień dobry
Dziś ładny dzień się zapowiada, nawet słońce jakieś wyszło
za to u mnie już od tygodnia jak nie lepiej żadnego słonecznego dnia
Cytat:
Wczoraj wieczorem (po dniu spędzonym na nicnierobieniu) dostałam wiadomość od promotora napisał ze moja praca jest bardzo ładna, było tylko trochę drobnych poprawek do zrobienia (nad którymi i tak do 3 w nocy siedziałam ) Zaraz wysyłam poprawioną i w poniedziałek mam nadzieję drukowanie
gratuluję
Cytat:
Dziś za to obudził mnie kurier, który przywiózł mi torbę zakupioną na all, fajna torba, podoba mi się
pochwalisz się zdjęciem ?
ja za to zamówiłam w niedziele książki (podręczniki do szkoły) i jeszcze nie przyszły ogólnie to byłam w szoku- różnica między kosztem kompletu podręczników w miejscowej księgarni a w księgarni internetowej to ponad 100zł

U mnie dziś kolejny nudny dzień Pogoda tragiczna, nawet do ogrodu nie chce się wyjść. Marze już teraz tylko o tym, żeby wyszło słońce i zrobiło się ciepło, to od razu wrócą chęci do czegokolwiek, bo takie wakacje jak teraz to nie wakacje
Paseczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 13:25   #4474
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

hej laleczki,

nie wierze,ze Michael nie zyje

jakos mi smutno dzis.. pogoda piekna, po pracy do Manchesteru jedziemy, jutro mzoe nad morze z kuzynem jak ladnie bedzie..

zapowiada sie fajny weekend, a w przyszlym tyg ma byc 30C!!oby sie nie sprawdzilo..

milego dnia i weekendu
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 14:36   #4475
karlusss
Raczkowanie
 
Avatar karlusss
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Polska.
Wiadomości: 193
GG do karlusss
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

dostałam się!!!
__________________
Moda przemija, styl pozostaje.
karlusss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 18:22   #4476
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez Paseczkowa Pokaż wiadomość


za to u mnie już od tygodnia jak nie lepiej żadnego słonecznego dnia
a w której części Polski mieszkasz? w końcu i do Ciebie pogoda dotrze (chociaż u mnie przed chwilą była burza z gradobiciem wiec w sumie tez nie jest tak do końca ładnie )
Cytat:
Napisane przez Paseczkowa Pokaż wiadomość
gratuluję

Cytat:
Napisane przez Paseczkowa Pokaż wiadomość
pochwalisz się zdjęciem ?
taka jak ta: http://www.allegro.pl/item666958895_...skora_eko.html

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
nie wierze,ze Michael nie zyje
ja też dziwnie jak odchodzi ktoś kto "zawsze był" ....
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
jakos mi smutno dzis.. pogoda piekna, po pracy do Manchesteru jedziemy, jutro mzoe nad morze z kuzynem jak ladnie bedzie..
nie smuć się Kochana na pewno będziesz miała fajny weekend
Cytat:
Napisane przez karlusss Pokaż wiadomość
dostałam się!!!
gratulacje

Właśnie się spakowałam i jadę na weekend do rodziców. Miałam się z TŻ-em dziś spotkać aleeee on imprezuje z kolegami wyprowadza się z akademika przed wakacjami i się muszą pożegnać na początku trochę złą byłam ale mi przeszło ostatecznie każdy ma swoje sprawy
Za to jutro idziemy na urodziny mojej kuzynki i jej TŻ-a (bo mają dzień po dniu urodziny ) wiec zapowiada się fajnie

Miłego wieczorku piątkowego
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 18:42   #4477
Paseczkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Paseczkowa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 432
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
a w której części Polski mieszkasz? w końcu i do Ciebie pogoda dotrze (chociaż u mnie przed chwilą była burza z gradobiciem wiec w sumie tez nie jest tak do końca ładnie )
mieszkam na Mazurach mam nadzieję, że pogoda dotrze, bo aktualnie to masakra pogoda jak jesienią.
a torba bardzo fajna
Paseczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-26, 18:43   #4478
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Jest żem
U mnie dzień wypełniony ,pojechałam do Tychów,targowisko zwiedziłam ,kupiłam sobie stanik,kilka par majtek i strój! w sumie płaciłam za niego 130pln ale już nie mam siły szukac tego stroju! gdzie wejde ,to wszędzie są takie cieniutkie,niczym nie wypełnione,albo brzydkie,albo coś-ten był akurat,chociaż moje cycki i tak wydają się mikro ,bo sa takie oddalone od siebie ale był najlepszy z wszystkich,cały czarny,na przodzie ma tylko po 2 takie bursztynowe okręgi i fajnie mi majty pasuję poza tym wszędzie juz oglądałam,chciałam znalezc górę stanika taką jakby stanik push-up ,ale nie ma chyba nawet takich
Dobra kończę mój esej bikiniowy.
Ps.Pogoda dziś była nawet niezła
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 09:59   #4479
Tarantulek
Rozeznanie
 
Avatar Tarantulek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 695
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Hej
Kurcze cały czas leje, juz mam dośc chwilami tej pogody i jeszcze te powodzie....dziękuje Bogu ,ze ja mieszkam na pagórkach

A co do Michaela-to mi tez jest przykro, byłam fanką jego muzyki w sumie już od dzieciństwa, no ale trudno śmierć nikogo nie ominie, przynajmniej ma juz teraz świety spokój. Ale kurcze, jak usłyszałam w radiu o jego śmierci to mi szczena opadłaNa znak pamięci dałam sobie na pulpit jego zdjęcie

Lolcia gratuluje zakupu-ja tez mam zawsze problem z cyckami

Ewuś udanego urodzinkowania, a TZ no cóz z kolegami tez się trza pożegnac .Torebka bardzo fajna

Karluss gratulacje

Agolek nie smutaj się, mam nadzieje, ze wycieczka poprawi Ci humorek

Paseczkowa- czeeeeść


Miłego dnia skarby
__________________
Pomóżmy Madzi.a pokonać raka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619


To ja Mercy!
Tarantulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 10:24   #4480
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez Paseczkowa Pokaż wiadomość
mieszkam na Mazurach mam nadzieję, że pogoda dotrze, bo aktualnie to masakra pogoda jak jesienią.
a torba bardzo fajna
dziękuję
a pogodę to wykrakałam bo u mnie dziś znów pochmurno i pada

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Jest żem
U mnie dzień wypełniony ,pojechałam do Tychów,targowisko zwiedziłam ,kupiłam sobie stanik,kilka par majtek i strój! w sumie płaciłam za niego 130pln ale już nie mam siły szukac tego stroju! gdzie wejde ,to wszędzie są takie cieniutkie,niczym nie wypełnione,albo brzydkie,albo coś-ten był akurat,chociaż moje cycki i tak wydają się mikro ,bo sa takie oddalone od siebie ale był najlepszy z wszystkich,cały czarny,na przodzie ma tylko po 2 takie bursztynowe okręgi i fajnie mi majty pasuję poza tym wszędzie juz oglądałam,chciałam znalezc górę stanika taką jakby stanik push-up ,ale nie ma chyba nawet takich
Dobra kończę mój esej bikiniowy.
Ps.Pogoda dziś była nawet niezła
no to super że strój kupiłaś trochę sie za bardzo przejmujesz małym biustem (który wcale nie jest taki mały, mniejsze widywałam ) na pewno wyglądzasz w nim bosko

Cytat:
Napisane przez Tarantulek Pokaż wiadomość



Ewuś udanego urodzinkowania, a TZ no cóz z kolegami tez się trza pożegnac .Torebka bardzo fajna
dzikuję
właśnie sie zastanawiam w co się na te urodziny ubrać, bo częsciowo mamy przebywać w plenerze a pogoda jest zupełnie nie taka jakiej oczekiwałam

Miałam stać wcześniej ale nie wyszło właśnie kończę kawę i biorę się za jakieś małe sprzątanie, no a po obiedzie na imprezkę. Oby się pogoda poprawiła bo będzie zonk

miłej soboty
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 11:55   #4481
EwelkaaS
Wtajemniczenie
 
Avatar EwelkaaS
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 041
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez Paseczkowa Pokaż wiadomość
skąd ja to znam tego nie możesz, tamtego nie możesz, bo jesteś za młoda, bo coś ci się stanie, bo tylu złych ludzi na świecie. i już chwilami mam tego serdecznie dość..
dokładnie..
Paseczkowa, a ile masz lat ?

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
w sumie ja w Twoim wieku tez nie mogłam, moi rodzice byli wtedy bardzo zasadniczy... dopiero jak skonczyłam 16 to powoli zaczęli mnie gdzieś puszczać
tylko, że to właśnie jest najgorsze.. ale przestałam się spotykać z tamtym towarzystwem co dawniej, więc myślę, że może i mają do mnie trochę więcej zaufania..
a na impreze i tak nie pojadę, bo żadna z koleżanek nie jedzie i nie będę tam sama.

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
chciałam znalezc górę stanika taką jakby stanik push-up ,ale nie ma chyba nawet takich
jeśli chodzi Ci, czy są stroje ze stanikiem push up to są

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Miałam się z TŻ-em dziś spotkać aleeee on imprezuje z kolegami
też mnie denerwuje, jak do mnie nie ma transportu chłopak a z kolegami przyjeżdża normalnie

Cytat:
Napisane przez Tarantulek Pokaż wiadomość
ja tez mam zawsze problem z cyckami
ja również

Cytat:
Napisane przez karlusss Pokaż wiadomość
dostałam się!!!
gratulujęę

u mnie jako tako, chyba..
powoli tracę zaufanie do chłopaka..
dziś i jutro chyba przesiedzę w domu, bo nikt nie wychodzi
wczoraj pogoda była całkiem całkiem a w nocy znów burza :/ w latarnie mi koło domu walnął piorun, wszystkie zgasły
poszłabym na działkę sobie, ale pogoda nie ta i nie ma co robić.

miłego
__________________


" taka ludzka natura, że możemy mieć dobry przykład,
a i tak potrafimy tylko źle wybrać. "





EwelkaaS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-27, 17:27   #4482
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

To znowu ja a co Wy się tak malutko udzielacie?
Dzisiaj znowu zakupowałam,tyle że z mamą ,kupiła sobie buty w ccc i torebkę ,całkiem fajną a ja widziałam takie świetne buty,w morskim kolorze na mega koturnie w której były takie cekinki,kurde były świetne,ale jakoś nie wiem czy nie wyglądałabym w nich dziwnie więc w końcu nie kupiłam .
No i dopiero teraz mam trochę czasu na wizaż.
Poza tym ,dostałam dzisiaj okres,a miałam go już 6czerwca,dziwna sprawa oby tylko to nie była jakaś ciąża
A co do tego stroju,to wiem ,że są też z push-upami ,ale chodzi mi o taki stanikowaty krój[cycki blisko siebie] a w każdym stroju jakie mierzyłam,te piersi jednak sie oddalają
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r



Edytowane przez LoLcIa123
Czas edycji: 2009-06-27 o 17:29
LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 19:55   #4483
Paseczkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Paseczkowa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 432
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez EwelkaaS Pokaż wiadomość
dokładnie..
Paseczkowa, a ile masz lat ?
tyle co ty

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
a ja widziałam takie świetne buty,w morskim kolorze na mega koturnie w której były takie cekinki,kurde były świetne,ale jakoś nie wiem czy nie wyglądałabym w nich dziwnie więc w końcu nie kupiłam .
mi też się marzą koturny, i jeszcze jakieś ładne platformy ale mam 177cm wzrostu i raczej wysokich butów nigdy nie będę nosić strasznie zazdroszczę niziutkim ludziom, mogą nosić obcasy do nieba i wyglądać na nich normlanie

kurcze, taki ciepły wieczór, że aż zatliła się we mnie iskierka nadziei, że wreszcie wróci piękna, słoneczna pogoda w prognozie mówili, że od poniedziałku ocieplenie, mam nadzieję, że się sprawdzi.

Edytowane przez Paseczkowa
Czas edycji: 2009-06-27 o 19:57
Paseczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 10:25   #4484
EwelkaaS
Wtajemniczenie
 
Avatar EwelkaaS
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 041
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez Paseczkowa Pokaż wiadomość
tyle co ty
o prosz a myślałam, że jestem tu najmłodsza

mi też się marzą koturny, i jeszcze jakieś ładne platformy ale mam 177cm wzrostu i raczej wysokich butów nigdy nie będę nosić strasznie zazdroszczę niziutkim ludziom, mogą nosić obcasy do nieba i wyglądać na nich normlanie ja mam jakoś 155- 160 cm wzrostu i powiem Ci, że czasem chciałabym byc wyższa ze względu na nogi, ale tak też jest dobrze i nie narzekam

kurcze, taki ciepły wieczór, że aż zatliła się we mnie iskierka nadziei, że wreszcie wróci piękna, słoneczna pogoda w prognozie mówili, że od poniedziałku ocieplenie, mam nadzieję, że się sprawdzi.
ja też mam taką nadzieję bo już nie idzie wytrzymac.
__________________


" taka ludzka natura, że możemy mieć dobry przykład,
a i tak potrafimy tylko źle wybrać. "





EwelkaaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 12:23   #4485
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Witam widze, że temat zakupów = mi sie marza buty do biegania, widziałam fajne za 270 zł czekam tylko na wypłate i myk po nie
Lolciu pokaz strój:d co do okresu to kiedys miałam 2 razy w miesiacu ale winą były tabletki przeciwbólowe których jednym z skutków ubocznych było rozregulowanie miesiaczki.
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 13:49   #4486
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
To znowu ja a co Wy się tak malutko udzielacie?
no właśnie

Poza tym ,dostałam dzisiaj okres,a miałam go już 6czerwca,dziwna sprawa oby tylko to nie była jakaś ciąża [/quote]
nadmiar okresów to chyba o ciąży nie świadczy
Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
A co do tego stroju,to wiem ,że są też z push-upami ,ale chodzi mi o taki stanikowaty krój[cycki blisko siebie] a w każdym stroju jakie mierzyłam,te piersi jednak sie oddalają
rozumiem o co chodzi i faktycznie te stroje są tak szyte wszystkie, trzeba się z tym pogodzić chyba
Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
Witam widze, że temat zakupów = mi sie marza buty do biegania, widziałam fajne za 270 zł czekam tylko na wypłate i myk po nie
mam nadzieję ze się pochwalisz jak kupisz
Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
Lolciu pokaz strój:d
właśnie

Dzień dobry
Wczoraj bardzo fajny wieczór spędziliśmy z kuzynkami i ich TŻami (4 pary ). Później każda para w swoją stroną poszła a my z TŻ-em wracaliśmy naokoło bo taka piękna była noc, cieplutka ze aż żal było do domu wracać
Dziś od rana czekam na odpis promotora aleee nie pisze wieć chyba sobie odpuszczę warowanie przy kompie i pójdę wieczorem do TŻ-a, najwyżej później w nocy będę kończyć formtowanie pracy
Pogoda całkiem całkiem, chociaż rano jeszcze padało oby się taka utzymała

miłej niedzieli

i piszcie więcej
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 23:32   #4487
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Dzisiaj znowu zakupowałam,tyle że z mamą ,kupiła sobie buty w ccc i torebkę ,całkiem fajną a ja widziałam takie świetne buty,w morskim kolorze na mega koturnie w której były takie cekinki,kurde były świetne,ale jakoś nie wiem czy nie wyglądałabym w nich dziwnie więc w końcu nie kupiłam .
No i dopiero teraz mam trochę czasu na wizaż.
Zazdroszczę zakupów szczerze Mnie magisterka wykańcza pod względem finansowym. Druk w kilku egzemplarzach, oprawa, zdjęcia, opłata za dyplom, a teraz jeszcze muszę kupić kwiaty i złożyć się na żarcie Dobrze, że taka obrona to tylko raz na pięć lat

Ps. Dziękuje za ciepłe przyjęcie Postaram się częściej wpadać, ale z przyczyn nie do końca zależnych ode mnie (czasami nie bardzo mam dostęp do internetu i trochę dużo obowiązków) jest to nie bardzo możliwe Tęsknie do tych dawnych czasów kiedy to człowiek mógł sobie buszować bez karnie A więc korzystajcie póki możecie

Przeczytałam coś na temat surowych rodziców... ja też takich miałam i teraz z perspektywy czasu jestem im za to bardzo, ale to bardzo wdzięczna

Dobranoc

Edytowane przez Milka19
Czas edycji: 2009-06-28 o 23:33
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 01:36   #4488
Viviennne
Raczkowanie
 
Avatar Viviennne
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 48
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Dziewczyny czy feta jest tuczaca?
Jaki inny ser mozna dodac do salatki?
Oprocz twarogu bo jestem obecnie w niemczech a tu niem ma ani wiejeskiego;(
__________________
Vivienne

Balet wymaga poswiecen! Jestem gotowa prosze Pani!
Viviennne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 07:44   #4489
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

dzien dobry i milego dnia!

ja uciekam juz bo pozno, weekend byl bardzo fajny, opowiem na lunchu.
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-29, 08:21   #4490
Paseczkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Paseczkowa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 432
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Moje prośby zostały chyba wysłuchane i jest piękna pogoda
Mam nadzieję, że już tak zostanie
A teraz zmykam na taras zjeść śniadanko

Miłego dnia
Paseczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 18:03   #4491
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cześć dziewczynki
Właśnie wróciłam z gór. Było wspaniale . Wogóle świetna ekipa , nieprzespane noce , pełno wariowania. Dzisiaj na mszy się popłakałam. Chętnie zostałabym o wieleee dłuzej
No ale już jutro muszę jechać do Łeby 13 godz.
Rano jeszcze kupię nowe ubrania , zrobię zdjęcia do szkoły - bo nie mam.
Mam tylko parę godzin odpoczynku.
Co do szkoły to nie dotsałam się do tej co chciałam , ale myślę ze na profilu dwujęzycznym też może by ć fajnie. Ogólnie klasa jak na razie się fajna wydaje , tylko szkoda ,że nikogo nie znam. Teraz mnie to przeraza.
Teraz lecę do kosmetyczki żeby te brwi trochę ogarnąć.
Potem Was poczytam , bo teraz musze juz mykac
Na razie
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 18:32   #4492
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę zakupów szczerze Mnie magisterka wykańcza pod względem finansowym. Druk w kilku egzemplarzach, oprawa, zdjęcia, opłata za dyplom, a teraz jeszcze muszę kupić kwiaty i złożyć się na żarcie Dobrze, że taka obrona to tylko raz na pięć lat
mam tak samo nie wiem czy wyrobię... dobrze że lipiec i wraz z nim zasiłek od rodziców już blisko
Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Ps. Dziękuje za ciepłe przyjęcie Postaram się częściej wpadać, ale z przyczyn nie do końca zależnych ode mnie (czasami nie bardzo mam dostęp do internetu i trochę dużo obowiązków) jest to nie bardzo możliwe Tęsknie do tych dawnych czasów kiedy to człowiek mógł sobie buszować bez karnie A więc korzystajcie póki możecie
oj jaka zapracowana ciekawe czy ja taka kiedyś będę, chyba nie


Cytat:
Napisane przez Viviennne Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy feta jest tuczaca?
Jaki inny ser mozna dodac do salatki?
Oprocz twarogu bo jestem obecnie w niemczech a tu niem ma ani wiejeskiego;(
hmmmm, do sałatki to chyba tylko feta nie wiem ile ma dokładnie tłuszczu ale zawsze można wybrać wersję light

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość

ja uciekam juz bo pozno, weekend byl bardzo fajny, opowiem na lunchu.
i gdzie ta opowieść?

Cytat:
Napisane przez Paseczkowa Pokaż wiadomość
Moje prośby zostały chyba wysłuchane i jest piękna pogoda
doczekałaś się
Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam z gór. Było wspaniale . Wogóle świetna ekipa , nieprzespane noce , pełno wariowania. Dzisiaj na mszy się popłakałam. Chętnie zostałabym o wieleee dłuzej
heeeej
super ze wyjazd udany
Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
No ale już jutro muszę jechać do Łeby 13 godz.
a czym jedziesz?
Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
Co do szkoły to nie dotsałam się do tej co chciałam , ale myślę ze na profilu dwujęzycznym też może by ć fajnie. Ogólnie klasa jak na razie się fajna wydaje , tylko szkoda ,że nikogo nie znam. Teraz mnie to przeraza.
nie bój się to w gruncie rzeczy fajnie iść samemu bo wiadomo ze poznasz nowych ludzi jak się idzie z kimś to się trzyma ze znajomymi i nie poszerza się horyzontów ja poszłam sama do LO i było fajnie na studia też of kors

Heloł

U mnie bez zmian. Już nie będe Wam o mojej pracy, a raczej braku możliwosci jej drukowania marudzić bo jestem nudna
Ogólnie na dworze upał a ja siedze przed kompem i czekam na maila Byłam jedynie dziś z kumpelami na zakupach kupić prezent dla jednej z nich bo ma urodziny pojutrze

miłego wieczorku
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 20:22   #4493
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Ewus, slonko specjalnie dla ciebie opowiesc z weekendu pojechalismy do Blackpool ktorym zachwyca sie 90% Brytyjczykow. Najbardziej tandetna miejscowosc nadmorska jaka w zyciu widzialam.. nie ma nic wspolnego z naszym polskim pieknym morzem ale po 3 kieliszkach wina i lunchu bylo mi dobrze tak czy inaczej

weeekend sie udal generalnie dzis upal na maxa u nas i jutro ma byc to samo. Po pracy bbylo za cieplo zeby jesc wiec wymienilam obiad na 4 drinki z odrobinka wodeczki+50 lm mleka+50ml bezcukrowego soku z zurawiny i mnostwo lodu jutro bede skacowana ale poki co mi fajnie wiec sie pojde wykapac i przygotowac na jutro

spokojnej nocy robaczki
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 10:12   #4494
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

[QUOTE=Ewusia_marchew;1300 9497]

a czym jedziesz?

pociągiem...

nie bój się to w gruncie rzeczy fajnie iść samemu bo wiadomo ze poznasz nowych ludzi jak się idzie z kimś to się trzyma ze znajomymi i nie poszerza się horyzontów ja poszłam sama do LO i było fajnie na studia też of kors

Myślę ,że też jakoś to będzie Z jedną koleżanką spotkam się za 2 tyg na ognisku bo mamy wspólnych znajomych I mieszka najblizej mojej miejscowości także bedziemy miec blisko po zeszyty.

/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
nie ma nic wspolnego z naszym polskim pieknym morzem

No mam nadzieję że tak samo będę myślala o morzu po powrocie

weeekend sie udal generalnie dzis upal na maxa u nas i jutro ma byc to samo. Po pracy bbylo za cieplo zeby jesc wiec wymienilam obiad na 4 drinki z odrobinka wodeczki+50 lm mleka+50ml bezcukrowego soku z zurawiny i mnostwo lodu jutro bede skacowana ale poki co mi fajnie wiec sie pojde wykapac i przygotowac na jutro
Drinki na obiad ;D Podziwiam ^^


Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość

jesc grajac w the sims3

Kupiłaś SIMSY ? Jakie one są? Naprawde takie fajne?




Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość


. Poza tym znalazłam kwaterę na wakacje w Chorwacji 17-23 lipca (nie mogę się doczekać
Zazdroszcze Chorwacji

Ewelka : Super z tym kolegą . Będę kciuki trzymała
schism: Strasznie Cie podziwiam... Ja bym już chyba była zmęczona takim zyciem





_________________________ _________________________ _

Kurcze , no. Zaraz musze sie pakować bo pociąg mam o 14:30.
Jakoś boję się nim jechać jak teraz są takie burze Jedzie przez lasy i nie ma nikogo i niczego oprócz niego. Eh, dobieram sobie do głowy.
Ale może dlatego ze jak byłam w Zakopanym to jak była raz burza i jechaliśmy autobusem to piorun walnął 100 m przede mną w tory i zaczeły się dymić. Masakra wtedy była.
16 godz. to jest dużo ,ale jak już dojadę to będę szczęsliwa . TYym bardziej ,że w tym samym budynku mają warsztaty taneczne tancerze z YCD. Rok temu codziennie nasza grupa widywała się z Roxi i Anetą. Szkoda że tego nie oglądam.
I rozmawiałam dzis z mama co bedzie z moja szkola jak bede miala isc na popołudniu i powiedziała ze moze mi mieszkanie kupi swietnie by było

No to tyle. Ja sie ide pakowac i do usłyszenia za 2 tyg
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 14:02   #4495
karlusss
Raczkowanie
 
Avatar karlusss
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Polska.
Wiadomości: 193
GG do karlusss
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Czeeeeść
streszcze Wam po krótce co u mnie
Więc, wszystko okej
Jak już napisałam wcześniej, dostałam się do wymarzonego lo ^^
będę miała raczej fajna klasę, a to podstawa w nowej szkole
Pogoda się poprawiła,
tylko niestety.... ciągle boli mnie głowa jestem już umówiona na wizyte, a potem pojade na eeg.
Mam nadzieje, że u Was też wszystko w porządku
Paaaa
__________________
Moda przemija, styl pozostaje.
karlusss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 15:00   #4496
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
Drinki na obiad ;D Podziwiam ^^

raczej wspolczuc trzeba a nie podziwiac byl taki upal ze nie moglam poprostu nic jesc a mialam ochote na koktajl wiec skonczylo sie na koktajlach a ze mnostwo lodu bylo i troche mleczka to po zmiksowaniu wyszly 4 wielkie szklanki tego i sie zapchalam tak czy inaczej
I rozmawiałam dzis z mama co bedzie z moja szkola jak bede miala isc na popołudniu i powiedziała ze moze mi mieszkanie kupi swietnie by było wow!!! super by bylo co ?

No to tyle. Ja sie ide pakowac i do usłyszenia za 2 tyg
2 tyg? baw sie super!!!

Cytat:
Napisane przez karlusss Pokaż wiadomość
Jak już napisałam wcześniej, dostałam się do wymarzonego lo ^^gartulacje!!!
witajcie,

pisze do was z przegrzanego na maxa i dusznego biura..jeszcze 2 .5 h...no nie wiem jak przetrzymam.. w kazdym razie niebo zaciagniete chmurami i ma sie na burze ale nie da sie wytrzymac normalnie!

poza tym powoli u mnie... tzt pracy szuka ale narazie nic.. zaczelismy tez szukac w Duabaju i na Cyprze kontraktow, moze sie uda ... super by bylo.. ale nie licze za bardzo na to,..

po pracy planuje spacer albo bieg maly jak nie bedzie za duszno/burza albo w domu troche pocwiczyc. a moze na basen.. ? nie wiem jeszcze sama

caluski dla wszystkich
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 16:22   #4497
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
Ewus, slonko specjalnie dla ciebie opowiesc z weekendu pojechalismy do Blackpool ktorym zachwyca sie 90% Brytyjczykow. Najbardziej tandetna miejscowosc nadmorska jaka w zyciu widzialam.. nie ma nic wspolnego z naszym polskim pieknym morzem ale po 3 kieliszkach wina i lunchu bylo mi dobrze tak czy inaczej

hehe, widzę że masz podobne zdanie co do "najmodniejszych kurortów" jak ja
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
weeekend sie udal generalnie dzis upal na maxa u nas i jutro ma byc to samo. Po pracy bbylo za cieplo zeby jesc wiec wymienilam obiad na 4 drinki z odrobinka wodeczki+50 lm mleka+50ml bezcukrowego soku z zurawiny i mnostwo lodu jutro bede skacowana ale poki co mi fajnie wiec sie pojde wykapac i przygotowac na jutro
fajny drink, musze spróbować kiedyś to mleko jest szczególnie interesujące ^^

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość



16 godz. to jest dużo ,ale jak już dojadę to będę szczęsliwa . TYym bardziej ,że w tym samym budynku mają warsztaty taneczne tancerze z YCD. Rok temu codziennie nasza grupa widywała się z Roxi i Anetą. Szkoda że tego nie oglądam.
I rozmawiałam dzis z mama co bedzie z moja szkola jak bede miala isc na popołudniu i powiedziała ze moze mi mieszkanie kupi swietnie by było

No to tyle. Ja sie ide pakowac i do usłyszenia za 2 tyg
baw się dobrze

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość

pisze do was z przegrzanego na maxa i dusznego biura..jeszcze 2 .5 h...no nie wiem jak przetrzymam.. w kazdym razie niebo zaciagniete chmurami i ma sie na burze ale nie da sie wytrzymac normalnie!
tym razem pogodę masz taką samą jak my (przynajmniej u mnie jest tak samo, gorąco i burzowo )

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
poza tym powoli u mnie... tzt pracy szuka ale narazie nic.. zaczelismy tez szukac w Duabaju i na Cyprze kontraktow, moze sie uda ... super by bylo.. ale nie licze za bardzo na to,..
trzymam kciuki nadal Dubaj albo Cypr byłyby całkowitą odmianą, szczególnie klimatyczną

Dzień dobry
ja miałam ciężką noc i pół dnia bo stresowałam się tym ze promotor nie pisze a dziś był ostatni dzień oddawania prac, jeśli chce się bronic na początku lipca na szczęście udało mi się załatwić w dziekanacie małe odroczenie terminu no a promotor wreszcie dziś po południu odpisał tak wiec praca zaakceptowana juz na 100% i idzie jutro do druku
Poza tym dziś dla odstresowanie przyjemny wypad z przyjaciółkami na miasto kasy nie mialam w prawdzie ale pooglądałam sobie co tam na wyprzedażach słychcać
Idę posprzątać trochę (znowu ? ) a wieczorem planuję się lenić (szkoda że w samotnosci )

miłej reszty dnia
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 16:45   #4498
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Witam w duszny i gorący dzień
Ja dzisiaj byłam u fryzjera ,zafarbowałam się na wymarzoną czerwień i jestem uradowana mogę Wam pokazac kawałek koloru,ale bez twarzy,bo jestem cała rozmazana po spacerze w chwilowym deszczu
Strój też pokażę,ale to jak mi sie skonczy okres,przebiore się w niego i zrobie foto
A the sims3 mam,fajna popierdółka,ale już mi sie znudziła
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20090630.jpg (44,5 KB, 16 załadowań)
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r



Edytowane przez LoLcIa123
Czas edycji: 2009-06-30 o 16:48
LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 16:50   #4499
EwelkaaS
Wtajemniczenie
 
Avatar EwelkaaS
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 041
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez karlusss Pokaż wiadomość
Jak już napisałam wcześniej, dostałam się do wymarzonego lo ^^
gratuluję


Baaaaaaaaaby

u mnie ogólnie źle.
chłopak nie odzywa się, dziś widziałam go na basenie to 'czesc', ręke podał.. i tyle. do tego byłam na tym basenie, ale się nie kąpałam.. wstydzę się chodzić po nim rozebrana może jutro spróbóję..a wszystko przez te moje gruube uda, i nie chcę się nad sobą uzalac, ale nawet dzis mi kolezanka powiedziala ze te spodenki krotkie rok temu na mnie wisialy.. faajnie.. wracają do tego mi obawy ed, i jak tu sie cieszyc mlodoscia skoro przez te glupie uda jej pol trace.. dziewczyny na basenie biegaja, kąpią sie, a ja siedze i sie nie ruszam..
chociaż troszkę się opaliam, bo opalenizna z solarium calkiem mi zeszła
teraz idę coś zjesc i piłować paznokcie bo strasznie mi się łamią

miłego wieczoru
__________________


" taka ludzka natura, że możemy mieć dobry przykład,
a i tak potrafimy tylko źle wybrać. "





EwelkaaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 16:54   #4500
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Witam.
Baby baw się dobrze
Ewus w takim razie gratuluje skonczenia pracy
Lolcia śliczny kolor włosów- mam wrazenie,że ciemniejszy kolor włosów bardziej podkreśla kolor oczu ja również musze sie wybrac do fryzjera na farbowanie ale jakos mi nie po drodze
Agolku współczuje Ci warunków pracy- duszno itd ja nie nawidze takiej pogody szczególnosci jak jeźdźe autobusami-ludzie bardzo spoceni , duszno ulala.
Ewelinko droga napewno nie masz grubych ud , ja równiez nie jestem zadowolona ze swojego ciała ale na basen chodze bo kocham pływac , po za tym na basen nie chodzi sie po to aby ogladac innych czy i zastanawia się czy przypadkiem ta dziewczyna nie ma grubego brzucha czy ten nie ma krzywego paleca u nogi. Musisz kochana myśleć pozytywnie
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..


Edytowane przez anniaa
Czas edycji: 2009-06-30 o 16:57
anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.