Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!! - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-01, 19:03   #181
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Co do wypadających włosów- polecam wodę brzozową. Stary, dobry polski kosmetyk
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 19:57   #182
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
hydrolat oczarowy jest geniuszem, nawilża, zmniejsza pory, orzeźwia, łagodzi, tańczy, śpiewa, recytuje... i jest bardzo wydajny (jak się go używa zamiast wody termalnej, nie toniku)
Ja na niego bardzo liczyłam ale niestety uczulił i mnie i moją siostrę
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 17:07   #183
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Coś tu strasznie cicho, chciałam zwrócić Waszą uwagę na kremy Fitomedu, ja mam lawendowy, jest całkiem niezły, skład wydaje mi się, że też, choć nie jestem w tej kwestii ani ekspertem ani ortodoksem. Z konserwantów ma Phenethyl Alcohol . Tak piszą o nim na pinezce: "Kolejnym alkoholem, stosunkowo drogim, jest fenyloetyl (INCI Phenethyl Alcohol), związek aromatyczny, zawarty m.in. w olejkach eterycznych (różanym, neroli, ylang ylang). Ten alkohol z kolei, poza tym że ma działanie bakteriobójcze, dzięki czemu jest naturalnym konserwantem, ma również własności nawilżające." Czekam na odzew
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 14:14   #184
catttt
Zakorzenienie
 
Avatar catttt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 5 699
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Ja na niego bardzo liczyłam ale niestety uczulił i mnie i moją siostrę
Mnie też niestety hydrolat oczarowy nie oczarował...
Ale za to olej tamanu
Z polskich i niedrogich kosmetyków mogę polecić Jantar firmy Farmona- odżywkę do włosów i skóry głowy- stymuluje wzrost włosów.
catttt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 09:48   #185
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

polecam krem do rąk i balsam na pękające pięty z serii LEN Eva Natura - świetne, proste a zarazem skuteczne formuły i widoczne działanie
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 19:51   #186
Misia.m
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 195
GG do Misia.m
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Dziewczyny ja się do BINGO przymierzałam,ale jak znalazłam dokładne składy chemiczne to....mi przeszło od razu.Szkoda ,bo wyglądało z początku ,że będą i tanie i dobre.
Mogę Wam polecić polską firmę Apis- serię profesjonalną kosmetyków,ma o wiele lepsze składy i...pojemności

nawilżający tonik z algami morskimi Hydro Balance- firma Apis-za 500 ml zapłaciłam 26 zł
skład: aqua,sorbitol,algae extract,aloe,betaine,alla ntoin,herb extract,lecithin,pantheno l,tocopheryl acetate,amino acid complex,sugar complex,retinyl acetate,sodium pca,glucose,glutamic acid,lysine,glycine,lacti c acid,methylchloroisothiaz olinone,methylisothiazoli none,benzyl alcohol.
__________________
Moje wzorki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=85963
Misia.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 08:55   #187
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Cytat:
Napisane przez Misia.m Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja się do BINGO przymierzałam,ale jak znalazłam dokładne składy chemiczne to....mi przeszło od razu.Szkoda ,bo wyglądało z początku ,że będą i tanie i dobre.
Mogę Wam polecić polską firmę Apis- serię profesjonalną kosmetyków,ma o wiele lepsze składy i...pojemności

nawilżający tonik z algami morskimi Hydro Balance- firma Apis-za 500 ml zapłaciłam 26 zł
skład: aqua,sorbitol,algae extract,aloe,betaine,alla ntoin,herb extract,lecithin,pantheno l,tocopheryl acetate,amino acid complex,sugar complex,retinyl acetate,sodium pca,glucose,glutamic acid,lysine,glycine,lacti c acid,methylchloroisothiaz olinone,methylisothiazoli none,benzyl alcohol.
A gdzie go kupiłaś? Czy serię profesjonalną mogą kupić zwykli klienci?
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-14, 13:22   #188
Misia.m
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 195
GG do Misia.m
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
A gdzie go kupiłaś? Czy serię profesjonalną mogą kupić zwykli klienci?
Od firmy Apis nie kupisz .Musiałabyś przesłać skan dyplomu ukończenia szkoły kosmetycznej,albo dokumentu zaświadczającego ,że jesteś właścicielem gabinetu kosmetycznego.
Kupuję Apis i inne polskie i zagraniczne kosmetyki w sklepie internetowym:http://www.aroma-perfumy.pl/
__________________
Moje wzorki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=85963
Misia.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 20:59   #189
silkmoon
Raczkowanie
 
Avatar silkmoon
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 359
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Firma JADWIGA też wg mnie ma całkiem fajne kosmetyki (na razie testowałam algi zielone, papkę do cery trądzikowej i peeling enzymatyczny). Składy przyzwoite (no może poza kremami - parabeny) i ceny nie są zaporowe.
silkmoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 18:36   #190
carriebee
Raczkowanie
 
Avatar carriebee
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 111
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

dziewczyny poszukuje maseczki Kwiat Bzu z Herbapola:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...zu.html&next=1

"przegooglowalam" ją , allegro tez, nawet w Herbapolu w Pruszkowie bylam... i ni ma

moze ktos wie gdzie ja mozna jeszcze dostac???
carriebee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 23:27   #191
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

pewnie już jej nie produkują
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-06, 14:56   #192
carriebee
Raczkowanie
 
Avatar carriebee
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 111
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
pewnie już jej nie produkują
tak mi wlasnie w Herbapolu powiedzieli i to ze juz od paru lat!

zasugerowalam sie niedawno dodanymi opiniami na kwc wiec moze jeszcze gdzies ja mozna dostac jakby ktos wiedzial to bardzo prosze o namiary
carriebee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 14:24   #193
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

zdecydowanie oliwkowy krem do rak firmy Anida i wazelina oeparol,ale stara wersja zanim wykupil adamed
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 22:35   #194
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
zdecydowanie oliwkowy krem do rak firmy Anida i wazelina oeparol,ale stara wersja zanim wykupil adamed
No właśnie, jesteś może w temacie czy Adamed sporo namieszał w składach?
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 23:22   #195
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
No właśnie, jesteś może w temacie czy Adamed sporo namieszał w składach?

z mojego odczucia to tak bo od dawna uzywam tej wazeliny i to nie jest juz to samo gdzies chyba mam zdjecie starego opakowania tak mi sie wydaje,ze robilam bo trzymalam kiedys to pudeleczko hmm musze poszukac i pofocic i wkleje pewnie do tematu o opeparolu,ale nie bedzie to zbyt szybko bo nie mam teraz tego przy sobie a sesja trwa
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 10:42   #196
aisoglam15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 8
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Tak, Biały Jeleń jest dobry.Ale nie ma co przesadzać z wiarą w kosmetyki.Najważniejsze tom odżywianie, cechy wrodzone no i wypoczynek.
Pewnie Dermika jest dobrze zanana i nie taka tania ale polecam osobom po 40
aisoglam15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 10:23   #197
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Biały jeleń jest super, ubóstwiam z rodziną mydło w płynie, bardziej przyswajalne przez małe dzieciaki niż szare i wszelkie żele pod prysznic. Z tych niedocenionych to polecam też firmę Jadwiga dla osób z problemami ze skórą.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 18:50   #198
perro_caliente
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 45
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Ja ostatnio kupilam w Rossmanie balsam Cztery Pory Roku Ecodermine się nazywa. Wzięłam antycellulitowy, choć ujędrniający pięknie pachnial (żurawina). Nie ma certyfikatów. Na opakowaniu napisali, że 95% składników pochodzenia naturalnego. Wchłania się lepiej niż balsamy Altery, ale wiadomo, że nie perfekcyjnie. Za to uczucie nawilżenia zostaje na długo.

No i ostatnio wreszcie zaczęła pojawiać się w Rossmanie seria AVY (AVA) - świetne kremy, certyfikowane i organiczne! A cena poniżej 30pln! Są naprawdę godne polecenia.
__________________
Blog o manii stanikowo wszelakiej

http://przecietnobiusciasta.blogspot.com

Motywacja, psychologia, rozwój osobisty, minimalizm Zapraszam! tu:

http://mysliwwielkimmiescie.pl/
perro_caliente jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 18:51   #199
simsa22
Zadomowienie
 
Avatar simsa22
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 452
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Dorzucę to https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...#review-766094
simsa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-03, 12:24   #200
kokokox2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 127
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Cytat:
Napisane przez perro_caliente Pokaż wiadomość
Ja ostatnio kupilam w Rossmanie balsam Cztery Pory Roku Ecodermine się nazywa. Wzięłam antycellulitowy, choć ujędrniający pięknie pachnial (żurawina). Nie ma certyfikatów. Na opakowaniu napisali, że 95% składników pochodzenia naturalnego. Wchłania się lepiej niż balsamy Altery, ale wiadomo, że nie perfekcyjnie. Za to uczucie nawilżenia zostaje na długo.

No i ostatnio wreszcie zaczęła pojawiać się w Rossmanie seria AVY (AVA) - świetne kremy, certyfikowane i organiczne! A cena poniżej 30pln! Są naprawdę godne polecenia.
dołączam do zachwytu nad kremami AVA rewelacyjne składy i ceny. a działanie na moją cerę zbawienne. mają świetną serię L'arisse - dla tych kremów porzuciłam praktycznie oleje (pozostał tamanu na ewentualne wyskoki). następne pudełeczko to będzie krem z rokitnikiem.
a co to tematu wątku - polecam też olejki myjące - za radą (a właściwie upomnieniem ) jednej z wizażanek zaczęłam już robić je sama, bo cenowo to te z BU masakrują... no i właściwie moja pielęgnacja jest już mocno polsko-naturalnie-prosta.
lubię też serię Ziajka - żele dla dzieci do ciała i włosów, mają też mleczka/balsamy do ciała z fajnymi składami.
nawet filtry polskich producentów godne są polecenia np. Soraya - ale tutaj już zahaczamy o mniej naturalną pielęgnację no, chyba że mineralne - lecz w tym temacie się nie wypowiem, bom ciemna...
kokokox2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 20:24   #201
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Ja na niego bardzo liczyłam ale niestety uczulił i mnie i moją siostrę
niestety u mnie to samo
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 13:57   #202
pasjonautka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 77
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Ziaja i Herbapol bardzo cenie i polecam
__________________
Lubię kosmetyki i inne "babruchy" Ostatnio zaczęłam prowadzić bloga, ale jakoś kiepsko mi idzie... :P Zapraszam - http://pasjonautka.wordpress.com
pasjonautka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 14:47   #203
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Coś tu strasznie cicho, chciałam zwrócić Waszą uwagę na kremy Fitomedu, ja mam lawendowy, jest całkiem niezły, skład wydaje mi się, że też, choć nie jestem w tej kwestii ani ekspertem ani ortodoksem. Z konserwantów ma Phenethyl Alcohol . Tak piszą o nim na pinezce: "Kolejnym alkoholem, stosunkowo drogim, jest fenyloetyl (INCI Phenethyl Alcohol), związek aromatyczny, zawarty m.in. w olejkach eterycznych (różanym, neroli, ylang ylang). Ten alkohol z kolei, poza tym że ma działanie bakteriobójcze, dzięki czemu jest naturalnym konserwantem, ma również własności nawilżające." Czekam na odzew
...
Jeśli masz na mysli kremik półtłusty lawendowy to popieram,popieram,...bard zo ciekawy kremik,daje mega komfort mojej skórze po nałożeniu,łagodzi rumień.. i lepiej nawilża niż niejeden typowo nawilżający krem.
...
nie wiem czy ktoś podawał. dla mnie bardzo interesująca jest firma SYLVECO-zwłaszcza ich Lekkie kremy,nadające sie dla cer odwodnionych i przesuszonych kuracjami antytrądzikowymi.
oraz firma Orientana-żelo-maski nocne.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 20:28   #204
lenja02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 6
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Pozwolę sobie pochwalić się swoim ostatnim zakupem kosmetyku naturalnego polskiego, a dokładniej zielonej glinki w sklepie manufaktura kosmetyczna. Na moją cerę tłusta super się sprawdza. O wiele mniej się przetłuszcza.
lenja02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 18:40   #205
Talcia161
Przyczajenie
 
Avatar Talcia161
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!



Witam kobietki
Jako miłośniczka zwierząt i ekologii, zaczęłam ,,remontować"swoją półkę kosmetyczną. Wszystkie produkty z sieciówek,nafaszerowane chemią typu Lorea'l, Vichy, Palmolive, Rimmel wykończyłam i powrotu brak.

1. Tutaj Kupiłam http://darynatury.pl/Sklep,8#content naturalne zioła . Firma pozyskuje Surowce z terenu Nadleśnictwa Rudka i obszarów certyfikowanych oraz z gospodarstw ekologicznych. Podczas zbioru ziół ze stanu naturalnego szczególną uwagę przykładamy do zagadnień ochrony środowiska. Zioła stosuję do picia, jak i tworzę z nich tonik, oraz płukankę do włosów

2.http://www.sanbios.pl/mydla,69.html tutaj zamówiłam kremy (mleko kozie, ze śluzem ślimaka) i mydła, wykonane ręcznie z moim rodzinnym regionie . Wszystkie produkty powstają w naszym pięknym kraju

3. Sylveco-polecam bardzo mocno

4. Klasycznie Biały Jeleń

5. Firma http://www.ava-laboratorium.pl/o-firmie.html

Ważna kwestią jest to aby produkty nie szkodziły ani ludziom, ani zwierzętom, pamiętajcie o segregacji plastiku pozostałym po zużytych produktach

Szukam teraz fluidu, podkładu , pudru POLSKIEJ PRODUKCJI, firmy z polskim kapitałem w dodatku ekologicznego, co nie jest takie proste, bardzo ważne dla mnie jest to by wspierać nasz rynek, bo daje to pracę naszym nabliższym i poprawia stan gospodarki. Może znacie takowe produkty kolorowe?

Edytowane przez Talcia161
Czas edycji: 2015-05-26 o 18:42
Talcia161 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 11:31   #206
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Cytat:
Napisane przez Talcia161 Pokaż wiadomość


Witam kobietki
Jako miłośniczka zwierząt i ekologii, zaczęłam ,,remontować"swoją półkę kosmetyczną. Wszystkie produkty z sieciówek,nafaszerowane chemią typu Lorea'l, Vichy, Palmolive, Rimmel wykończyłam i powrotu brak.

1. Tutaj Kupiłam http://darynatury.pl/Sklep,8#content naturalne zioła . Firma pozyskuje Surowce z terenu Nadleśnictwa Rudka i obszarów certyfikowanych oraz z gospodarstw ekologicznych. Podczas zbioru ziół ze stanu naturalnego szczególną uwagę przykładamy do zagadnień ochrony środowiska. Zioła stosuję do picia, jak i tworzę z nich tonik, oraz płukankę do włosów

2.http://www.sanbios.pl/mydla,69.html tutaj zamówiłam kremy (mleko kozie, ze śluzem ślimaka) i mydła, wykonane ręcznie z moim rodzinnym regionie . Wszystkie produkty powstają w naszym pięknym kraju

3. Sylveco-polecam bardzo mocno

4. Klasycznie Biały Jeleń

5. Firma http://www.ava-laboratorium.pl/o-firmie.html

Ważna kwestią jest to aby produkty nie szkodziły ani ludziom, ani zwierzętom, pamiętajcie o segregacji plastiku pozostałym po zużytych produktach

Szukam teraz fluidu, podkładu , pudru POLSKIEJ PRODUKCJI, firmy z polskim kapitałem w dodatku ekologicznego, co nie jest takie proste, bardzo ważne dla mnie jest to by wspierać nasz rynek, bo daje to pracę naszym nabliższym i poprawia stan gospodarki. Może znacie takowe produkty kolorowe?
Polski puder z dobrym składem ma firma Jadwiga. Polecam też podkłady mineralne i genialny korektor pod oczy Pixie Cosmetics (też polska firma).
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 11:15   #207
mirczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Bardzo fajny wątek! Sama używam wielu rzeczy od Sylveco i jestem bardzo zadowolona. Oprócz tego Fitomed i Orientana to świetne marki
mirczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-27, 17:17   #208
perro_caliente
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 45
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

FITOmed zaliczyłam wszystkie z tej serii podstawowej i są bardzo fajne (ok. 11 pln za 50ml), ładnie pachną, genialnie nawilżają itd. Natomiast teraz stosuję ich serię Mój KREM (ok 23 pln za 50 ml), bo spokojnie mogę go nałożyć na oczy.
Zbyt roztrzepana jestem na dodatkowe kremy do oczu.
__________________
Blog o manii stanikowo wszelakiej

http://przecietnobiusciasta.blogspot.com

Motywacja, psychologia, rozwój osobisty, minimalizm Zapraszam! tu:

http://mysliwwielkimmiescie.pl/
perro_caliente jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-27, 17:22   #209
Amanida
Przyczajenie
 
Avatar Amanida
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 21
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

A ja bardzo lubię z fitomedu ich balsam do ciała. Bardzo dobrze nawilża i naprawdę mam wrażenie dobrego napięcia skóry. No i super się wchłania.

Kiedyś używałam też serii ekologicznej kremów do twarzy AVA i też byłam bardzo zadowolona, ale potem miałam problem z dostaniem ich :/
Amanida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 08:27   #210
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Fitomed niestety nie jest naturalny. W składzie mają mnóstwo składników, których kosmetyki naturalne, organiczne, ekologiczne nie powinny mieć. Wzięłam pierwszy lepszy z brzegu szampon i na pewno nie będę go używać….
INCI: Aqua, Saponaria Officinalis Root Extract, Lawsonia Inermis Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Coco Glucoside, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Propylene Glycol, Peg-7-Glyceryl Cocoate, Polyquaternium-7, Cytric Acid, Parfum, Dmdm Hydantoin, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolino ne.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-26 09:46:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:17.