Novynette/Mercilon - wątek zbiorczy! - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-06, 19:31   #1651
tutaj
Zakorzenienie
 
Avatar tutaj
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 500
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tenebris Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie...
Zaczęłam brać tabletki jakoś od listopada zaś w grudniu zaczęły mi się pogłębiać stany lękowe (ogólnie to zawsze mi towarzyszyły, ale od grudnia jest coraz gorzej, ogólnie to niedobrze mi za każdym razem jak wychodzę z domu ;/). Czy możliwe jest to, że przyczyniły się do tego tabletki? Czy to po prostu zbieg okoliczności ( + przygotowania do sesji, sesja i 'wpadłam' jeszcze bardziej w moją mini-depresję)?
Tak, to możliwe. Tabletki mogą mieć duży wpływ na psychikę.
__________________
tutaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 09:47   #1652
FallenAnn
Rozeznanie
 
Avatar FallenAnn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 941
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

hej! dzis mam pierwszy dzien okresu i rozpoczynam swoja przygode z novynette. spojrzalam na plasterek, przeczytalam ulotke i zglupialam. mam wziac tabletke oznaczona 1 czy ta ŚR? w ogole wydaje mi sie ze to roznicy nie robi skoro sa jednofazowe, ale wdzieczna bylabym za podpowiedz
__________________
Wiara jest moją siłą.
FallenAnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 12:34   #1653
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez FallenAnn Pokaż wiadomość
hej! dzis mam pierwszy dzien okresu i rozpoczynam swoja przygode z novynette. spojrzalam na plasterek, przeczytalam ulotke i zglupialam. mam wziac tabletke oznaczona 1 czy ta ŚR? w ogole wydaje mi sie ze to roznicy nie robi skoro sa jednofazowe, ale wdzieczna bylabym za podpowiedz
To bez różnicy. Dni tygodnia są dla ułatwienia.
Ja zaczynam od początku i pisze sobie dni miesiąca nad tabletką, bo tak mi wygodniej

Możesz zacząć od początku lub od ŚR
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 13:05   #1654
FallenAnn
Rozeznanie
 
Avatar FallenAnn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 941
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

thx tak myslalam, ale zawsze dobrze sie kogos poradzic
__________________
Wiara jest moją siłą.
FallenAnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 14:41   #1655
malutkalutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: Mercilon - wątek zbiorczy!

Biorę Mercilon od nicałych dwóch miesięcy i mimo uprzednich obaw (jako że są to moje pierwsze tabletki) toleruję go na razie bardzo dobrze. Przy pierwszym opakowaniu byłam wprawdzie rozdrażniona, ale innych skutków ubocznych nie zauważyłam. Waga też stoi w miejscu. Ogólnie czuję się OK i mam nadzieję, że to nie ulegnie zmianie.
malutkalutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 14:44   #1656
bleki00
Rozeznanie
 
Avatar bleki00
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: trn
Wiadomości: 887
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
To bez różnicy. Dni tygodnia są dla ułatwienia.
Ja zaczynam od początku i pisze sobie dni miesiąca nad tabletką, bo tak mi wygodniej

Możesz zacząć od początku lub od ŚR
właśnie miałam spytać o to samo bo dzis w aptece dostałam te tabletki w nowym opakowaniu- tabletki nie były ponumerowane tylko wszystkie miały dzień tygodnia więc zgłupiałam..
bleki00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 14:41   #1657
Sunbeam87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 311
GG do Sunbeam87
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

ja biore novy od wrzesnia zeszlego roku... cera mi sie bardzo poprawila,zadnych przyszczy. no moze ostatnio mi jeden jakis wyskoczyl;/ Ogolnie jestem zadowolona,nie tyje nie mam skutkow ubocznych. jest ok
Sunbeam87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-10, 20:24   #1658
Emilia2109
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 70
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Witajcie

Pozwolicie, ze i ja cos napisze nt. tabletek Novynette

Tabletki Novynette biore od stycznia br. Jestem z nich bardzo zadowolona Przez pierwsze trzy cykle przez caly miesiac bolaly mnie piersi, tydzien temu zaczelam brac kolejne opakowanie tabletek i odpukac piersi mnie nie bola Tak poza tym to zadnych innych skutkow ubocznych
Na seks bez dodatkowego zabezpieczenia zdecydowałam sie dopiero pod koniec brania pierwszego opakowania a i tak mialam wrazenie, ze wpadlismy itd. Na szczescie miesiaczka przyszla tak jak powinna W przerwie miedzy braniem tabletek miesiaczka wystepuje w 4 dniu i trwa 4 dni Nie jest to taka obfita miesiaczka jak przedtem. No i co najwazniejsze brzusio nie boli

Kupuje tabletki u nas w legnickiej aptece za 25 zł. Ale jak dowiedzialam sie, ze w aptece DOZ te same tabletki kosztuja 22.99 zł to bede zamawiala przez internet. Zawsze to 2 zł taniej Co prawda roznica nie duza. Jak zobaczylam ile Wy placicie za opakowanie to zlapalam sie za glowe, a wczesniej myslalam, ze to ja duzo place.

Tak sie zastanawiam czy ginekolog moze wypisac mi wiecej niz 2 opakowania np. 4?!
Emilia2109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 20:29   #1659
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Emilia2109 Pokaż wiadomość
Witajcie

Pozwolicie, ze i ja cos napisze nt. tabletek Novynette

Tabletki Novynette biore od stycznia br. Jestem z nich bardzo zadowolona Przez pierwsze trzy cykle przez caly miesiac bolaly mnie piersi, tydzien temu zaczelam brac kolejne opakowanie tabletek i odpukac piersi mnie nie bola Tak poza tym to zadnych innych skutkow ubocznych
Na seks bez dodatkowego zabezpieczenia zdecydowałam sie dopiero pod koniec brania pierwszego opakowania a i tak mialam wrazenie, ze wpadlismy itd. Na szczescie miesiaczka przyszla tak jak powinna W przerwie miedzy braniem tabletek miesiaczka wystepuje w 4 dniu i trwa 4 dni Nie jest to taka obfita miesiaczka jak przedtem. No i co najwazniejsze brzusio nie boli

Kupuje tabletki u nas w legnickiej aptece za 25 zł. Ale jak dowiedzialam sie, ze w aptece DOZ te same tabletki kosztuja 22.99 zł to bede zamawiala przez internet. Zawsze to 2 zł taniej Co prawda roznica nie duza. Jak zobaczylam ile Wy placicie za opakowanie to zlapalam sie za glowe, a wczesniej myslalam, ze to ja duzo place.

Tak sie zastanawiam czy ginekolog moze wypisac mi wiecej niz 2 opakowania np. 4?!
moze max 6.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 21:23   #1660
Emilia2109
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 70
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Marwari dziękuję za odpowiedź
Emilia2109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 13:47   #1661
sparx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 745
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Dziewczyny mam problem. W poniedziałek konczy sie moja przerwa 7 dniowa a ja nie kupilam tabletek poszłam dzisiaj do apteki i zamknieta była i tu mam pytanie czy nic sie nie stanie jak bede miala 8 dniowa lub 9 dniowa przerwe? Prosze o odpowiedz i z gory dziekuje.
__________________
-
Kocham
-
sparx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-11, 16:55   #1662
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sparx Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem. W poniedziałek konczy sie moja przerwa 7 dniowa a ja nie kupilam tabletek poszłam dzisiaj do apteki i zamknieta była i tu mam pytanie czy nic sie nie stanie jak bede miala 8 dniowa lub 9 dniowa przerwe? Prosze o odpowiedz i z gory dziekuje.
tak, stanie sie.
Przeczytaj ulotkę. Poza tym jakas apteka w miescie musi miec dyzur i byc otwarta wiec lec i szukaj.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 17:20   #1663
sparx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 745
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

a co sie moze stac? mieszkam w małej miescinie i wszystkie pozamykane
__________________
-
Kocham
-
sparx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 17:48   #1664
Emilia2109
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 70
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Z tego co zrozumiałam w poniedziałek będzie 7 dzień tak? Wiec we wtorek 8 dnia wezmiesz tabletke. A co sie stanie jak nie wezmiesz... Dodatkowe zabezpieczenie bo inaczej wpadka...
Emilia2109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 17:53   #1665
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Emilia2109 Pokaż wiadomość
Z tego co zrozumiałam w poniedziałek będzie 7 dzień tak? Wiec we wtorek 8 dnia wezmiesz tabletke. A co sie stanie jak nie wezmiesz... Dodatkowe zabezpieczenie bo inaczej wpadka...
I mozliwa wpadka jeśli były stosunki w trakcie przerwy.
Niewazne ze małe miasto któraś musi byc otwarta...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 18:03   #1666
sparx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 745
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

a nie nie były o to chodzi ze sie nie kochałam dosyc długo. i nie mam akurat co sie tym martwic. ale czy nic sie nie stanie jakbym wzieła ta pierwsza tabletke we wtorek a nie w poniedziałek? czyli bylaby to 8 dniowa przerwa...

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

poniedziałek to bedzie 8 dzien czyli powinnam w tym dniu wziac tabletke.
__________________
-
Kocham
-

Edytowane przez sparx
Czas edycji: 2009-04-11 o 18:04
sparx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 21:44   #1667
Emilia2109
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 70
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sparx Pokaż wiadomość
a nie nie były o to chodzi ze sie nie kochałam dosyc długo. i nie mam akurat co sie tym martwic. ale czy nic sie nie stanie jakbym wzieła ta pierwsza tabletke we wtorek a nie w poniedziałek? czyli bylaby to 8 dniowa przerwa...

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

poniedziałek to bedzie 8 dzien czyli powinnam w tym dniu wziac tabletke.
Polecam dodatkowo sie zabezpieczyc i po problemie

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
I mozliwa wpadka jeśli były stosunki w trakcie przerwy.
Niewazne ze małe miasto któraś musi byc otwarta...
Eeee z ta wpadka to przesada... Podczas przerwy w braniu tabletek wypadaja akurat dni niepłodne... Wystepuje miesiaczka itd. Wiec wpadki raczej nie bedzie. Gorzej po okresie bo wystepuja dni plodne. Ale dodatkowo zabezpieczyc sie nie zaszkodzi
Emilia2109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 21:46   #1668
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Emilia2109 Pokaż wiadomość

Eeee z ta wpadka to przesada... Podczas przerwy w braniu tabletek wypadaja akurat dni niepłodne... Wystepuje miesiaczka itd. Wiec wpadki raczej nie bedzie. Gorzej po okresie bo wystepuja dni plodne. Ale dodatkowo zabezpieczyc sie nie zaszkodzi
Wcale nie przesada tylko tak głosi ulotka. Podczas przerwy nie występuje miesiączka tylko krwawienie z odstawienia, ktore z miesiaczka czy dniami płodnymi nie ma nic wspolnego.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 16:08   #1669
Emilia2109
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 70
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Mądry człowiek pójdzie za logika... Standardowy cykl trwa 28 dni, przez 21 dni bierzesz tabletki + 7 dni przerwy = 28 dni. Te 7 dni przerwy, w których powinno wystapic krwawienie z odstawienia czyli miesiaczka czy okres jak kto woli sa dniami bezpłodnymi. Wpadki nie bedzie!!! Jesli wezmiesz tabletke w 8 dniu przerwy to bedzie wszystko dobrze. 8 dzien przerwy jest tak jakby 1-szym dniem nowego cyklu.
Emilia2109 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-12, 16:35   #1670
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Emilia2109 Pokaż wiadomość
Mądry człowiek pójdzie za logika... Standardowy cykl trwa 28 dni, przez 21 dni bierzesz tabletki + 7 dni przerwy = 28 dni. Te 7 dni przerwy, w których powinno wystapic krwawienie z odstawienia czyli miesiaczka czy okres jak kto woli sa dniami bezpłodnymi. Wpadki nie bedzie!!! Jesli wezmiesz tabletke w 8 dniu przerwy to bedzie wszystko dobrze. 8 dzien przerwy jest tak jakby 1-szym dniem nowego cyklu.
Mądry człowiek posłucha ulotki...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 18:11   #1671
Emilia2109
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 70
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

cyt. ze strony http://www.domzdrowia.pl/45350,novyn...wl-21-szt.html

"... Przy zmianie preparatu, zawierającego wyłącznie progestagen, pierwsza tabletka powinna być przyjęta w dniu wystąpienia krwawienia miesiączkowego lub następnego dnia po zakończeniu przyjmowania preparatu jednoskładnikowego (wówczas przez 5 dni należy stosować dodatkowe metody antykoncepcji). Jeśli z jakiegokolwiek powodu tabletka nie została przyjęta, należy to zrobić w możliwie jak najkrótszym czasie. Zapobieganie owulacji można uważać za przerwane, jeśli między przyjęciem 2 tabl. upłynęło więcej niż 36 h."
Emilia2109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 13:40   #1672
sparx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 745
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

no to ja dziewczyny juz nie rozumiem...zaznaczam ze od dluzszego czasu sie wspołzyłam i nie martwie sie tym akurat...tylko ze dzisiaj powinnam wziac tabletke o 17:00 awezme ja jutro o 17:00 czy to wplynie jakos na antykoncepcje pozniejsza? czy tylko przez 7 dni?
__________________
-
Kocham
-
sparx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 16:11   #1673
Emilia2109
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 70
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sparx Pokaż wiadomość
no to ja dziewczyny juz nie rozumiem...zaznaczam ze od dluzszego czasu sie wspołzyłam i nie martwie sie tym akurat...tylko ze dzisiaj powinnam wziac tabletke o 17:00 awezme ja jutro o 17:00 czy to wplynie jakos na antykoncepcje pozniejsza? czy tylko przez 7 dni?
Przez najblizszy tydzien poprostu lepiej dodatkowo sie zabezpiecz. I po problemie
Emilia2109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 16:36   #1674
sparx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 745
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

ok dzieki
__________________
-
Kocham
-
sparx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 18:50   #1675
margotek
Rozeznanie
 
Avatar margotek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 685
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

mam pytanie z seri pytań powszechnych, ale musz esie upewnić: w poniedziałek zapomniałam wziac tabletki minęło wiecej niz 12h dopuki ją wziełam był to 3 tydzien dzis miała zaczac sie przerwa, ale zgodnie z ulotką nie robię jej tylko zaczynam brać kolejne opakowanie. Czy jestem zabezpieczona, czy musze sie dodatkowo zabezpieczac?
__________________



margotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 19:01   #1676
sparx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 745
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

a i jeszcze jedno jak jutro kupie opakowanie to musze wziac jak najszybciej ta tabletke z dzisiejszego dnia a potem o 17:00 ta z jutrzejszego?
__________________
-
Kocham
-
sparx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 21:57   #1677
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez margotek Pokaż wiadomość
mam pytanie z seri pytań powszechnych, ale musz esie upewnić: w poniedziałek zapomniałam wziac tabletki minęło wiecej niz 12h dopuki ją wziełam był to 3 tydzien dzis miała zaczac sie przerwa, ale zgodnie z ulotką nie robię jej tylko zaczynam brać kolejne opakowanie. Czy jestem zabezpieczona, czy musze sie dodatkowo zabezpieczac?
jestes zabezpieczona
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 23:07   #1678
53a79fa446cdfb8869bfead901fb105f1bedb9e1_5f7ba57211d4f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 953
Dot.: Mercilon - wątek zbiorczy!

Dziewczyny, czy zdarzyło Wam sie znaczne pogorszenie cery przy zaczynaniu brania mercilonu? Brałam go dwa lata, zaczynałam kiedy miałam sodome i gomore na buzi i po jakimś czasie przeszło, buzia sie wyrównała ale omyślałam ze to też kwstia wieku i skończenia okresu nastoletności Odstawiłam merc na jakieś 4 miesiące (tż był, się zbył, nowy sie pojawił ) i mam tragedie na twarzy. Biore drugie opakowanie i mam nadzieje że to jakieś oczyszczanie czy coś... Właśnie nie wiem czy jest mądrze łączyć to z tabletkami i poczekac jeszcze czy biec do jakiegoś dermatologa?

Pozdrawiam
53a79fa446cdfb8869bfead901fb105f1bedb9e1_5f7ba57211d4f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 07:06   #1679
Emilia2109
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 70
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sparx Pokaż wiadomość
a i jeszcze jedno jak jutro kupie opakowanie to musze wziac jak najszybciej ta tabletke z dzisiejszego dnia a potem o 17:00 ta z jutrzejszego?
Wiesz co... Najlepiej zapytaj w aptece. Wydaje mi sie, ze nie mozesz wziac dwoch tabletek w ciagu jednego dnia. Ale lepiej sie upewnij.

Pozdrawiam
Emilia2109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 10:24   #1680
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Emilia2109 Pokaż wiadomość
Wiesz co... Najlepiej zapytaj w aptece. Wydaje mi sie, ze nie mozesz wziac dwoch tabletek w ciagu jednego dnia. Ale lepiej sie upewnij.

Pozdrawiam
I źle Ci sie wydaje...
Powinna dzisiaj wziac 2 tabletki.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:17.