Co mam zrobić w tej sytuacji? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-04, 14:37   #1
Weraa96
Przyczajenie
 
Avatar Weraa96
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Lublin
Wiadomości: 18
GG do Weraa96
Wink

Co mam zrobić w tej sytuacji?


Cześć!
Przed założeniem wątku przeglądałam tematy, ale nie natknęłam się na żaden, który pomógłby mi rozwiązać mój problem. Jeżeli jednak jest inaczej i po prostu tego tematu nie zauważyłam, możecie mnie nakierować.
Otóż... Mam 18 lat, nigdy nie miałam chłopaka... Jednak od ponad roku ktoś mi się podoba, mam wrażenie, że ja Jemu też (najpierw na mnie spoglądał, teraz czasami coś zagada, jednak nie zawsze). Chodzimy razem na dodatkowe zajęcia z angielskiego. On jest raczej nieśmiały, więc w sumie ja mogłabym do niego pierwsza zagadać i tu właśnie pojawia się problem, bo ja (mimo iż w "normalnych" kontaktach nie jestem nieśmiała) to w tym wypadku po prostu się wstydzę. Nie wiem o czym z nim rozmawiać...? Nie znam Go zbyt dobrze. Ponadto nie mam też zbyt dużo czasu, ponieważ w maju mam maturę, a na te zajęcia, na których Go widuję, chodzę tylko do kwietnia. Jeżeli macie jakieś pomysły jak zacząć z Nim rozmowę i o czym pogadać proszę o odpowiedzi, chciałabym Mu też zasygnalizować, że jakoś mi się podoba.

PS. Zastanawiam się czasami czy nie lepiej Go sobie odpuścić czy to wszystko ma sens, w końcu nawet Go nie znam...
Weraa96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 14:50   #2
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Co mam zrobić w tej sytuacji?

Cytat:
Napisane przez Weraa96 Pokaż wiadomość
Cześć!
Przed założeniem wątku przeglądałam tematy, ale nie natknęłam się na żaden, który pomógłby mi rozwiązać mój problem. Jeżeli jednak jest inaczej i po prostu tego tematu nie zauważyłam, możecie mnie nakierować.
Otóż... Mam 18 lat, nigdy nie miałam chłopaka... Jednak od ponad roku ktoś mi się podoba, mam wrażenie, że ja Jemu też (najpierw na mnie spoglądał, teraz czasami coś zagada, jednak nie zawsze). Chodzimy razem na dodatkowe zajęcia z angielskiego. On jest raczej nieśmiały, więc w sumie ja mogłabym do niego pierwsza zagadać i tu właśnie pojawia się problem, bo ja (mimo iż w "normalnych" kontaktach nie jestem nieśmiała) to w tym wypadku po prostu się wstydzę. Nie wiem o czym z nim rozmawiać...? Nie znam Go zbyt dobrze. Ponadto nie mam też zbyt dużo czasu, ponieważ w maju mam maturę, a na te zajęcia, na których Go widuję, chodzę tylko do kwietnia. Jeżeli macie jakieś pomysły jak zacząć z Nim rozmowę i o czym pogadać proszę o odpowiedzi, chciałabym Mu też zasygnalizować, że jakoś mi się podoba.

PS. Zastanawiam się czasami czy nie lepiej Go sobie odpuścić czy to wszystko ma sens, w końcu nawet Go nie znam...
W sumie to jakby chcial to by sie odezwal do ciebie.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 14:52   #3
Minai
Rozeznanie
 
Avatar Minai
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 732
Dot.: Co mam zrobić w tej sytuacji?

Może jakoś zwyczajnie go zagadaj, bez nastawienia na pokazanie mu że ci się podoba, skoro jesteś nieśmiała w takiej sytuajcji i nie wiesz w ogóle czy to ma sens, nie musisz się mu od razu rzucać na syzję.
Minai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 14:54   #4
Ulubiona_rzecz
Zakorzenienie
 
Avatar Ulubiona_rzecz
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: z miętowego laptopa
Wiadomości: 3 484
Dot.: Co mam zrobić w tej sytuacji?

Jakaś nowa moda zapanowała na pisanie "On", "Jego", "Jemu". A kim on jest, że opisujesz go z dużych liter ?

A może zaproponuj wspólne powtarzanie materiału/ wspólną naukę A potem z górki pójdzie.
__________________
Najlepszą kochanką jest księgowa. Jak się nie zgadza - to się nie zgadza.
Ale jak się zgadza, to we wszystkich pozycjach

Mądra kobieta kiedyś rzekła: "Mam to k*rwa w dupie" i żyła długo i szczęśliwie

Dobry pocałunek kobieta czuje między udami
Ulubiona_rzecz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 14:56   #5
201611090905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 483
Dot.: Co mam zrobić w tej sytuacji?

Przecież wystarczy spytać się go o jakieś zadanie/zagadnienie z angielskiego, pierwszy wspólny temat już macie
201611090905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 17:43   #6
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Co mam zrobić w tej sytuacji?

Cytat:
Napisane przez Ulubiona_rzecz Pokaż wiadomość
Jakaś nowa moda zapanowała na pisanie "On", "Jego", "Jemu". A kim on jest, że opisujesz go z dużych liter ?

A może zaproponuj wspólne powtarzanie materiału/ wspólną naukę A potem z górki pójdzie.
nie nowa moda. Na wizażu panuje od dawna i dotyczy najczęściej panien piszących o misiaczkach bijących/ pijących/ innych patolach.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 22:05   #7
margoolcia95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 6
Dot.: Co mam zrobić w tej sytuacji?

Dokładnie, chodzicie razem na zajęcia, więc już jakis temat do rozpoczęcia rozmowy jest. Jak już zaproponowała Ulubiona_rzecz możesz zgadać się z nim na wspólną naukę. Parę spotkan, podczas których moglibyscie porozmawiać na osobnosci i może znalazłyby się inne łączące was sprawy. Powodzenia
margoolcia95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-04 23:05:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:38.