Mamy czerwcowe 2023 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-12-02, 15:20   #121
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Hejka, miałam dzisiaj wizytę . Prenatalnych nie udało się zrobić bo dziecko za małe i za 2 tygodnie mam kolejną wizytę . Tak poza tym tsh mam „wątpliwe” i muszę powtórzyć w styczniu. Z dzieckiem ok, ma całe 4cm, serduszko bije doktor stwierdził, że chyba chłopak ale mówił, że narazie nie daje 100%.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
never give up
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-03, 11:43   #122
Lawenda06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 159
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Super, że z dzidzia wszystko ok i oby tsh się poprawiło na następnym badaniu
Jak Wam z wiadomością, że to chłopiec?

Ja w poniedziałek idę do lab, a w środę mam wizytę i już mam stresa 🫣

Wysłane z mojego CPH2251 przy użyciu Tapatalka
Lawenda06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-03, 16:58   #123
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Lawenda06 Pokaż wiadomość
Super, że z dzidzia wszystko ok i oby tsh się poprawiło na następnym badaniu
Jak Wam z wiadomością, że to chłopiec?

Ja w poniedziałek idę do lab, a w środę mam wizytę i już mam stresa 🫣

Wysłane z mojego CPH2251 przy użyciu Tapatalka

A dobrze gorzej będzie z imieniem bo mamy z mężem totalnie różne wizje i nie wiem jak dojdziemy do zgody

Trzymam kciuki za wizytę !


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
never give up
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-04, 10:45   #124
Lawenda06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 159
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

My dla chłopca też będziemy mieć problem, dlatego tym bardziej musi być dziewczynka

Wysłane z mojego CPH2251 przy użyciu Tapatalka
Lawenda06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-04, 14:41   #125
Frenchien
Rozeznanie
 
Avatar Frenchien
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 741
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

To u nas z imieniem dla dziewczynki duży problem, bo nic kompletnie się nam nie podoba ale udało się jedno wybrać. Dla chłopca dużo imion nam się podoba.

Jak u Was atmosfera Świąt? Są już przygotowania czy za wcześnie? Ja wczoraj udekorowałam dom i planowałam tez upiec pierniczki ale jednak zostawiłam je na później.


Czy planujecie kupować tatusiom jakieś poradniki? Albo czy kupowaliscie takie w pierwszej ciąży?
Mój mąż ma o dzieciach takie pojęcie jak ja czyli zerowe i o ile ja jeszcze coś czytam w necie to on na pewno nie.

Zaczęłam też rozglądać się za wózkami i póki co wiem tylko że ma być lekki

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Frenchien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-04, 15:22   #126
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Frenchien Pokaż wiadomość
To u nas z imieniem dla dziewczynki duży problem, bo nic kompletnie się nam nie podoba ale udało się jedno wybrać. Dla chłopca dużo imion nam się podoba.

Jak u Was atmosfera Świąt? Są już przygotowania czy za wcześnie? Ja wczoraj udekorowałam dom i planowałam tez upiec pierniczki ale jednak zostawiłam je na później.


Czy planujecie kupować tatusiom jakieś poradniki? Albo czy kupowaliscie takie w pierwszej ciąży?
Mój mąż ma o dzieciach takie pojęcie jak ja czyli zerowe i o ile ja jeszcze coś czytam w necie to on na pewno nie.

Zaczęłam też rozglądać się za wózkami i póki co wiem tylko że ma być lekki

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka

Ja upiekłam pierniki tydzień temu a dzisiaj dekorowałam. W sobotę pojedziemy kupić choinkę i tak powoli rozkręcamy tą atmosferę świąteczną
Jeśli chodzi o poradnik to nic takiego nie kupowałam mężowi. Wspieraliśmy się nawzajem, dużo pytałam położnej przy pierwszym dziecku.

Jakie macie typy imion ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
never give up
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-04, 16:21   #127
Lawenda06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 159
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

U nas na razie żadnych przygotowań, pewnie choinkę ubierzemy w następny weekend
Żadnych poradników nie kupowałam w pierwszej ciąży, a może by się przydało
Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Ja upiekłam pierniki tydzień temu a dzisiaj dekorowałam. W sobotę pojedziemy kupić choinkę i tak powoli rozkręcamy tą atmosferę świąteczną
Jeśli chodzi o poradnik to nic takiego nie kupowałam mężowi. Wspieraliśmy się nawzajem, dużo pytałam położnej przy pierwszym dziecku.

Jakie macie typy imion ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U nas dla dziewczynki Monika

Wysłane z mojego CPH2251 przy użyciu Tapatalka
Lawenda06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-12-04, 19:57   #128
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Frenchien Pokaż wiadomość
To u nas z imieniem dla dziewczynki duży problem, bo nic kompletnie się nam nie podoba ale udało się jedno wybrać. Dla chłopca dużo imion nam się podoba.

Jak u Was atmosfera Świąt? Są już przygotowania czy za wcześnie? Ja wczoraj udekorowałam dom i planowałam tez upiec pierniczki ale jednak zostawiłam je na później.


Czy planujecie kupować tatusiom jakieś poradniki? Albo czy kupowaliscie takie w pierwszej ciąży?
Mój mąż ma o dzieciach takie pojęcie jak ja czyli zerowe i o ile ja jeszcze coś czytam w necie to on na pewno nie.

Zaczęłam też rozglądać się za wózkami i póki co wiem tylko że ma być lekki

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
My nie mamy problemu z imieniem. Dla synów mąż już zaplanował 10 lat temu, a jak by była dziewczynka, to też już doszliśmy do kompromisu.
Ja z racji siedzenia w domu czytałam w ciąży to i tamto na temat dzieci i po prostu opowiadałam mężowi. Czasem zadawał pytania, czasem przyjmował OT tak. Jakoś naturalnie wyszło
Jeden czytałam książkowy poradnik i polecam KAŻDEJ mamie
Moje dziecko nie chce jeść! Gamę changer jeżeli chodzi o rozszerzanie diety, ale i przy noworodziu może się przydać bo porusza kwestię mleka i wpychania dziecku mleka na śpiocha.

Wysłane z mojego SM-F721B przy użyciu Tapatalka
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-08, 12:08   #129
Lawenda06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 159
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Wczoraj miałam wizytę, z dzidzia wszystko ok, Pappa ok, USG ok, wszystko jak należy
Przed wizytą cały dzień miałam stresa, że dowiem się, że to jednak chłopak 🫣 i jak lekarz mierzył maluszka to ja tylko zerkałam gdzie te nogi i czy coś widać no i wydawało mi się, że widziałam, że jednak coś wystaje dopiero na koniec wizyty lekarz to sprawdzał... mówił, że z reguły daje na tym etapie 50/50, bo to mogą być przerośnięte wargi, ale faktycznie podejrzanie to wygląda i daje 55% na chłopaka i niby tylko 5% a ja wczoraj chodziłam załamana, hormony nie pomagają
Następna wizyta za miesiąc

Wysłane z mojego CPH2251 przy użyciu Tapatalka
Lawenda06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-08, 12:54   #130
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Lawenda06 Pokaż wiadomość
Wczoraj miałam wizytę, z dzidzia wszystko ok, Pappa ok, USG ok, wszystko jak należy
Przed wizytą cały dzień miałam stresa, że dowiem się, że to jednak chłopak 🫣 i jak lekarz mierzył maluszka to ja tylko zerkałam gdzie te nogi i czy coś widać no i wydawało mi się, że widziałam, że jednak coś wystaje dopiero na koniec wizyty lekarz to sprawdzał... mówił, że z reguły daje na tym etapie 50/50, bo to mogą być przerośnięte wargi, ale faktycznie podejrzanie to wygląda i daje 55% na chłopaka i niby tylko 5% a ja wczoraj chodziłam załamana, hormony nie pomagają
Następna wizyta za miesiąc

Wysłane z mojego CPH2251 przy użyciu Tapatalka

Super, że wszystkie wyniki ok. Dlaczego płeć jest taka istotna dla Ciebie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
never give up
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-08, 14:21   #131
Lawenda06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 159
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Super, że wszystkie wyniki ok. Dlaczego płeć jest taka istotna dla Ciebie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mam już syna, zawsze chciałam mieć też córkę, to gdzieś tak po prostu mocno zakorzenione marzenie
Oczywiście jak będzie syn, to pokocham jak swoje (zawsze tak sobie żartujemy )
Dla niektórych płeć nie ma znaczenia, inni mają jednak jakieś preferencje, ja zdecydowanie należę do tych drugich

Wysłane z mojego CPH2251 przy użyciu Tapatalka
Lawenda06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-12-08, 14:24   #132
lavendova28
Raczkowanie
 
Avatar lavendova28
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Lawenda06 Pokaż wiadomość
Mam już syna, zawsze chciałam mieć też córkę, to gdzieś tak po prostu mocno zakorzenione marzenie
Oczywiście jak będzie syn, to pokocham jak swoje (zawsze tak sobie żartujemy )
Dla niektórych płeć nie ma znaczenia, inni mają jednak jakieś preferencje, ja zdecydowanie należę do tych drugich

Wysłane z mojego CPH2251 przy użyciu Tapatalka
Ja też należę do tych drugich. Czekam aż mi doktor powie,że nic między nogami nie widzi

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
lavendova28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-08, 14:36   #133
Lawenda06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 159
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Cytat:
Napisane przez lavendova28 Pokaż wiadomość
Ja też należę do tych drugich. Czekam aż mi doktor powie,że nic między nogami nie widzi

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Ja się chyba nie chce oszukiwać, że może jednak zdarzyć się cud i to były wielkie wargi mimo że lekarz dał jedynie 5% szans więcej na chłopaka a to tyle co nic

Wysłane z mojego CPH2251 przy użyciu Tapatalka
Lawenda06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-08, 15:17   #134
Frenchien
Rozeznanie
 
Avatar Frenchien
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 741
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Hej. Ja też byłam ostatnio na wizycie i mocno liczyłam, że lekarz potwierdzi dziewczynkę no ale patrzył, patrzył i nic nie mógł wypatrzyć więc powiedział, że muszę poczekać do kolejnej wizyty.
Mi się początkowo wydawało, że płeć obojętna ale od kąd na prenatalnych usłyszałam o dziewczynce to jakoś byłabym zawiedziona gdyby się zmieniło.

Lekarz powiedział mi też żebym zastanowiła się nad wyborem szpitala i zapisała w styczniu do szkoły rodzenia, jestem w szoku bo myślałam że mam na to mnóstwo czasu. Planowałam gdzieś w marcu zacząć myśleć o porodzie żeby się zbyt wcześnie nie stosować....

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Frenchien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-08, 16:07   #135
Lawenda06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 159
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Frenchien Pokaż wiadomość
Hej. Ja też byłam ostatnio na wizycie i mocno liczyłam, że lekarz potwierdzi dziewczynkę no ale patrzył, patrzył i nic nie mógł wypatrzyć więc powiedział, że muszę poczekać do kolejnej wizyty.
Mi się początkowo wydawało, że płeć obojętna ale od kąd na prenatalnych usłyszałam o dziewczynce to jakoś byłabym zawiedziona gdyby się zmieniło.

Lekarz powiedział mi też żebym zastanowiła się nad wyborem szpitala i zapisała w styczniu do szkoły rodzenia, jestem w szoku bo myślałam że mam na to mnóstwo czasu. Planowałam gdzieś w marcu zacząć myśleć o porodzie żeby się zbyt wcześnie nie stosować....

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Chyba szkoła rodzenia jest po 20 tygodniu ale w niektórych mogą być może problemy z miejscami ja myślałam, że już raz byłam, jedna ciąża za mną, to nie będę już szła, ale byłam ostatnio u uro-fizjo i po rozmowie chyba jednak się wybiorę znowu chociaż nie wiem jak to logistycznie ogarnąć, bo z jednej strony samej to słabo iść, a z drugiej z mężem może być ciężko, bo nie mamy z kim zostawić syna 🫣

Wysłane z mojego CPH2251 przy użyciu Tapatalka
Lawenda06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-08, 20:35   #136
MalaLina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 24
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Hej, ja w pierwszej ciąży chodziłam z mężem na szkole rodzenia i uważam, ze to super sprawa. Oboje dużo się dowiedzieliśmy, zobaczyliśmy tez praktyczne rzeczy i mąż był trochę przygotowany do porodu tzn. jak mnie podtrzymać, masowac plecy itp co do pieluszek wielorazowych, to jest to zapewne bardziej skomplikowane niż pampersy, ale jak już się znajdzie to co odpowiada mamie i dziecku to pieluchowania to przyjemność, piękne wzory cieszą oko ja mam teraz długo przerwę miedzy wizytami, aż 6 tygodni, wiadomo okres świąteczny to urlopy itp, już pewnie grafik zapełniony, troszkę mnie to stresuje. U mnie już skończony 15 tydzień, wiec mdłości sporadyczne i wracam do żywych, akurat żeby się objadać w święta, a brzuch już widoczny, bo to jednak druga ciaza i dodatkowo jestem małym człowiekiem
MalaLina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-08, 21:41   #137
lavendova28
Raczkowanie
 
Avatar lavendova28
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

U mnie też powoli zaczyna byc widać brzuszek. Tez 15tc chociaż ja jestem większa oj tak nie mogę się doczekać świątecznego jedzonka!

A co do szkoły rodzenia to my byliśmy z mężem przy pierwszym dziecku i super wspominamy. Teraz czujemy się pewnie więc nie czujemy takiej potrzeby,ale jeżeli ktoś się zastanawia to na pewno będę polecać w środę mam wizytę, jestem ciekawa co tam słychać u malucha i kto tam się chowa. Przy synu szybko się dowiedziałam płci,bo już w 13tc

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
lavendova28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-09, 09:45   #138
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Ja dzisiaj zaczynam 13 tydzień, brzuch jeszcze niewidoczny za tydzień mam wizytę i już nie mogę się doczekać.

Może założymy jakąś grupę na mess albo fb?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
never give up
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-09, 09:48   #139
lavendova28
Raczkowanie
 
Avatar lavendova28
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

To może jak się rozkręci trochę wątek bo na razie kiepsko idzie

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
lavendova28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-12-09, 11:32   #140
Lawenda06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 159
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Ja właśnie zaczynam 14tc, brzuszek już powoli zaczyna być widoczny, ale jeszcze tak się ubieram, że bie widać ale właśnie planuję już wyciągać ciążowe spodnie, w te się jeszcze wciskam, ale już mocno ciśnie, więc chyba czas

Wysłane z mojego CPH2251 przy użyciu Tapatalka
Lawenda06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-09, 11:34   #141
lavendova28
Raczkowanie
 
Avatar lavendova28
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Ja teraz głównie w legginsach chodzę :d

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
lavendova28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-09, 11:45   #142
miszel92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 378
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Lawenda06 Pokaż wiadomość
Ja się chyba nie chce oszukiwać, że może jednak zdarzyć się cud i to były wielkie wargi mimo że lekarz dał jedynie 5% szans więcej na chłopaka a to tyle co nic

Wysłane z mojego CPH2251 przy użyciu Tapatalka
Przepraszam, że się wtrącam, jestem z wątku lutówek i przypadkiem trafiłam na wasz i przeczytałam Twój post Jeżeli mogę Cię "pocieszyć" to miałam takie same odczucia po I prenatalnych kiedy lekarz powiedział, że "coś" odstaje i że raczej w kierunku chłopca a jednego już w domu mamy. Przepłakałam wtedy cały dzień ze względu na zawiedzione marzenie o córce. Ale potem już się mega cieszyłam, że synek będzie miał super kompana do zabaw bo przecież nie ma jak brat z bratem I co? Po 4tyg kolejna wizyta i lekarz mówi, że nie jest pewien ale nie widzi siusiaka. Potem połówkowe u dwóch lekarzy, jeden mówi, że według niego dziewczynka ale źle ułożona więc ciężko powiedzieć na 100%, następne połówkowe u mojego prowadzącego i mówi, że dziewczyna Mówię jak skoro po I prenatalnych miał być chłopiec. Stwierdził, że wtedy dziecko jest tak małe, że to mogła być powiększona łechtaczka. I tak została ta dziewczynka a to już 30tc Także nie załamuj się, I prenatalne to naprawdę za szybko na wyrokowanie o płci.
Ps. Zaś synek na I prenatalnych był dziewczynką także u nad dwa razy pomyłka na I badaniach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
miszel92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-09, 13:52   #143
Lawenda06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 159
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Cytat:
Napisane przez lavendova28 Pokaż wiadomość
Ja teraz głównie w legginsach chodzę :d

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Ja po domu też ale do lekarza itd to zakładam ciasne i już pojawia się problem

Wysłane z mojego CPH2251 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez miszel92 Pokaż wiadomość
Przepraszam, że się wtrącam, jestem z wątku lutówek i przypadkiem trafiłam na wasz i przeczytałam Twój post Jeżeli mogę Cię "pocieszyć" to miałam takie same odczucia po I prenatalnych kiedy lekarz powiedział, że "coś" odstaje i że raczej w kierunku chłopca a jednego już w domu mamy. Przepłakałam wtedy cały dzień ze względu na zawiedzione marzenie o córce. Ale potem już się mega cieszyłam, że synek będzie miał super kompana do zabaw bo przecież nie ma jak brat z bratem I co? Po 4tyg kolejna wizyta i lekarz mówi, że nie jest pewien ale nie widzi siusiaka. Potem połówkowe u dwóch lekarzy, jeden mówi, że według niego dziewczynka ale źle ułożona więc ciężko powiedzieć na 100%, następne połówkowe u mojego prowadzącego i mówi, że dziewczyna Mówię jak skoro po I prenatalnych miał być chłopiec. Stwierdził, że wtedy dziecko jest tak małe, że to mogła być powiększona łechtaczka. I tak została ta dziewczynka a to już 30tc Także nie załamuj się, I prenatalne to naprawdę za szybko na wyrokowanie o płci.
Ps. Zaś synek na I prenatalnych był dziewczynką także u nad dwa razy pomyłka na I badaniach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki Wielkie za tą wiadomość
Ja dzisiaj przetrzepuje wujka google i też zaczynam wątpić i się doszukuję nadal dziewczynki na zdjęciach

Wysłane z mojego CPH2251 przy użyciu Tapatalka
Lawenda06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-14, 05:48   #144
Frenchien
Rozeznanie
 
Avatar Frenchien
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 741
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Cześć dziewczyny. Co tam u Was nowego?
Jak się czujecie?

Ja z każdym dniem mam wrażenie, że coraz lepiej chociaż po pracy to i tak tylko kanapa i kocyk bo jestem wykończona.
Zaczął mnie męczyć okropny trądzik codziennie coś nowego się pojawia, macie może jakieś sposoby żeby sobie z tym poradzić? Narazie planuje kupić krem z kwasem azelainowym ale do tej pory nie miałam takich problemów.

Wybrałam też położna środowiskowa, chociaż wybrałam to za dużo powiedziane jak zaczęłam szukać to okazało się że w okolicy tylko w jednej przychodzi jest jedną położna więc po prostu wysłałam deklaracje i czekam.

Mam w planach do końca grudnia zrobić też jakieś rozeznanie w szpitalach, a no i w związku z lepszym samopoczuciem zaczęłam planować jakieś małe wakacje na styczeń lub luty

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Frenchien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-14, 07:16   #145
Lawenda06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 159
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Frenchien Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Co tam u Was nowego?
Jak się czujecie?

Ja z każdym dniem mam wrażenie, że coraz lepiej chociaż po pracy to i tak tylko kanapa i kocyk bo jestem wykończona.
Zaczął mnie męczyć okropny trądzik codziennie coś nowego się pojawia, macie może jakieś sposoby żeby sobie z tym poradzić? Narazie planuje kupić krem z kwasem azelainowym ale do tej pory nie miałam takich problemów.

Wybrałam też położna środowiskowa, chociaż wybrałam to za dużo powiedziane jak zaczęłam szukać to okazało się że w okolicy tylko w jednej przychodzi jest jedną położna więc po prostu wysłałam deklaracje i czekam.

Mam w planach do końca grudnia zrobić też jakieś rozeznanie w szpitalach, a no i w związku z lepszym samopoczuciem zaczęłam planować jakieś małe wakacje na styczeń lub luty

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Mnie dopadło jakieś przeziębienie i ostatnie dni są ciężkie
Poza tym nie czuję jakbym była w ciąży
Mi też ciągle jakieś nowe krostki wyskakują w pierwszej ciąży tak nie miałam
My planujemy pod koniec stycznia trochę pojeździć, bo póki co jesteśmy uziemieni w domu
Był jakiś problem z umowieniem wizyty na styczeń, więc jednak będę miała jeszcze w tym roku 🫣

Wysłane z mojego CPH2251 przy użyciu Tapatalka
Lawenda06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-14, 13:59   #146
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Mamy czerwcowe 2023

A mnie dzisiaj boli głowa jakiś czas temu cieszyłam się, że już mam spokój z bólami i dzisiaj przyszło. A tak poza tym wczoraj męczyły mnie mdłości.. od początku ciąży większych nie miałam a wczoraj naszło mnie na kanapkę i poszłam zwymiotować po czym stwierdziłam, że mąż ma jak najszybciej zjeść tą kanapkę bo nie mogę na nią patrzeć dzisiaj robiłam listę zakupów i jak wpisałam mandarynki i wyobraziłam sobie zapach to też miałam ochotę na a ogólnie lubię mandarynki więc nie wiem dlaczego taka wrażliwa jestem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
never give up

Edytowane przez Anuszka9
Czas edycji: 2022-12-14 o 14:00
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-14, 14:05   #147
Lawenda06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 159
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
A mnie dzisiaj boli głowa jakiś czas temu cieszyłam się, że już mam spokój z bólami i dzisiaj przyszło. A tak poza tym wczoraj męczyły mnie mdłości.. od początku ciąży większych nie miałam a wczoraj naszło mnie na kanapkę i poszłam zwymiotować po czym stwierdziłam, że mąż ma jak najszybciej zjeść tą kanapkę bo nie mogę na nią patrzeć dzisiaj robiłam listę zakupów i jak wpisałam mandarynki i wyobraziłam sobie zapach to też miałam ochotę na a ogólnie lubię mandarynki więc nie wiem dlaczego taka wrażliwa jestem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O kurcze 🫣 i aż dziwne, że tak nagle
Oby szybko minęło

Wysłane z mojego CPH2251 przy użyciu Tapatalka
Lawenda06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-14, 14:33   #148
lavendova28
Raczkowanie
 
Avatar lavendova28
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Ja dziś miałam wizytę ale dziecko w ogóle nie współpracowało. Tylko plecy pokazało i głowę

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
lavendova28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-14, 14:35   #149
Lawenda06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 159
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Cytat:
Napisane przez lavendova28 Pokaż wiadomość
Ja dziś miałam wizytę ale dziecko w ogóle nie współpracowało. Tylko plecy pokazało i głowę

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
To u nas też tak było 🫣 ciągle plecy, ile się lekarz namęczył, żeby w końcu sprawdzić przezierność
Kiedy kolejna wizyta ?

Wysłane z mojego CPH2251 przy użyciu Tapatalka
Lawenda06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-14, 14:36   #150
lavendova28
Raczkowanie
 
Avatar lavendova28
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Lawenda06 Pokaż wiadomość
To u nas też tak było 🫣 ciągle plecy, ile się lekarz namęczył, żeby w końcu sprawdzić przezierność
Kiedy kolejna wizyta ?

Wysłane z mojego CPH2251 przy użyciu Tapatalka
Dopiero w drugiej połowie stycznia

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
lavendova28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-26 14:24:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:55.