Mamy czerwcowe 2023 - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-02-23, 19:25   #391
Lawenda06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 159
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
No to trzymam kciuki za Was ja na początku chciałam mieć bliźniaki, jak urodził się syn to stwierdziłam, że będzie jedynakiem
Pewnie damy radę chociaż w tym tygodniu dzieci są w domu bo chore i jak tak pomyśle sobie, że za chwile będzie nas więcej to zaczynam się stresować ostatnio rozmawiałam z mężem o wakacjach i mówię, że chyba odpuścimy przedszkole przynajmniej w lipcu a od sierpnia może pójdą . No ale jak siedzę z nimi kolejny dzień to najchętniej puściłabym ich na cały letni dyżur
Moje bardziej doświadczone koleżanki mówią, że zawsze mam siebie powtarzać w kryzysowych sytuacjach, że to wszystko jest przejściowe i będzie lepiej, czekam na to!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------




jak synek zareagował ? Ile ma lat?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Chyba jeszcze nie rozumiał a wizyta była późno, był zmęczony, więc ciągle powtarzał, że chce już iść a ma 2 lata


Wysłane z mojego CPH2251 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez MalaLina Pokaż wiadomość
Hej, 100 lat nie pisałam i nie czytałam co u was, bo zaczęły się u mnie trochę problemy i nie miałam do tego głowy. Z końcem roku wyszły u mnie problemu z nerka, kolka nerkowa j pobyt w szpitalu, a teraz na badaniach wyszło, ze dziecko jest za małe. Jestem pod kontrola drugiego świetnego lekarza, w wtorek kolejna kontrola. Jeśli dziecko nie urośnie odpowiednio to będzie trzeba zrobić badania NIFTY, bo brzuszek jest za mały i dziecko na 3 centylu. Strasznie mnie to martwi, tym bardziej, ze pierwszy syn był duży. Nie chciałam poznać płci dziecka do urodzenia, ale niestety w trakcie pomiarów Pani doktor tak się skupiła na badaniu, ze się wygadała, ale mysle, ze i tak bym musiała się później dowiedzieć jaka płeć, bo ma to znaczenie w siatkach centylowych itp. Okazało się, ze teraz będzie dziewczynka cieszy mnie to bardzo, chociaż płeć nie miała i nie ma dla mnie znaczenia, najważniejsze żeby była zdrowa nadrobiłam wasze wiadomości i cieszę się, ze u was jest wszystko ok tak czytając, ze juz trochę ogarniacie wyprawkę, ubranka ogarnęła mnie panika, ze nic nie mam przygotowane, może czas się zabrać
A właśnie wczoraj zerkałam na pierwszy post, by sprawdzić ile nas tu jest, i tak patrzyłam, że dawno Cię nie było Duo, dużo zdrówka! Też przechodziłam kolkę nerkową, więc znam ten ból i dużo zdrówka dla córci, trzymam kciuki by wszystko było ok!

Wysłane z mojego CPH2251 przy użyciu Tapatalka
Lawenda06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-23, 20:45   #392
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Lawenda06 Pokaż wiadomość
Chyba jeszcze nie rozumiał a wizyta była późno, był zmęczony, więc ciągle powtarzał, że chce już iść a ma 2 lata


Wysłane z mojego CPH2251 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

A właśnie wczoraj zerkałam na pierwszy post, by sprawdzić ile nas tu jest, i tak patrzyłam, że dawno Cię nie było Duo, dużo zdrówka! Też przechodziłam kolkę nerkową, więc znam ten ból i dużo zdrówka dla córci, trzymam kciuki by wszystko było ok!

Wysłane z mojego CPH2251 przy użyciu Tapatalka

Aaa ok, myślałam, że syn starszy i chciał uczestniczyć w badaniu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez MalaLina Pokaż wiadomość
Hej, 100 lat nie pisałam i nie czytałam co u was, bo zaczęły się u mnie trochę problemy i nie miałam do tego głowy. Z końcem roku wyszły u mnie problemu z nerka, kolka nerkowa j pobyt w szpitalu, a teraz na badaniach wyszło, ze dziecko jest za małe. Jestem pod kontrola drugiego świetnego lekarza, w wtorek kolejna kontrola. Jeśli dziecko nie urośnie odpowiednio to będzie trzeba zrobić badania NIFTY, bo brzuszek jest za mały i dziecko na 3 centylu. Strasznie mnie to martwi, tym bardziej, ze pierwszy syn był duży. Nie chciałam poznać płci dziecka do urodzenia, ale niestety w trakcie pomiarów Pani doktor tak się skupiła na badaniu, ze się wygadała, ale mysle, ze i tak bym musiała się później dowiedzieć jaka płeć, bo ma to znaczenie w siatkach centylowych itp. Okazało się, ze teraz będzie dziewczynka cieszy mnie to bardzo, chociaż płeć nie miała i nie ma dla mnie znaczenia, najważniejsze żeby była zdrowa nadrobiłam wasze wiadomości i cieszę się, ze u was jest wszystko ok tak czytając, ze juz trochę ogarniacie wyprawkę, ubranka ogarnęła mnie panika, ze nic nie mam przygotowane, może czas się zabrać

Współczuje stresu mam nadzieje, że wszystko będzie ok u Was. Bądź dobrej myśli fajnie, że odezwałaś się do nas


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
never give up
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-24, 09:06   #393
MalaLina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 24
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Dziękuje Wam, mam nadzieję, ze szczęście nam dopisze i wszystko się dobrze skończy Lewenda 06 jest mogę wiedzieć to czy kolka nerkowa to był u ciebie jednorazowy incydent czy to się ciągnęło jakoś dalej? Bo już więcej taki ból mnie nie złapał, ale czasem mnie pobolewa i wtedy muszę lezec na lewym boku (bo kolka była prawostronna) i mocno się nawadniać i jakoś mija. Czekam jeszcze na wizytę u urologa, ale bardzo nie chciałabym założenia tego cewnika JJ.
MalaLina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-24, 11:43   #394
Lawenda06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 159
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Cytat:
Napisane przez MalaLina Pokaż wiadomość
Dziękuje Wam, mam nadzieję, ze szczęście nam dopisze i wszystko się dobrze skończy Lewenda 06 jest mogę wiedzieć to czy kolka nerkowa to był u ciebie jednorazowy incydent czy to się ciągnęło jakoś dalej? Bo już więcej taki ból mnie nie złapał, ale czasem mnie pobolewa i wtedy muszę lezec na lewym boku (bo kolka była prawostronna) i mocno się nawadniać i jakoś mija. Czekam jeszcze na wizytę u urologa, ale bardzo nie chciałabym założenia tego cewnika JJ.
U mnie kolka była już kilka lat temu brakowało mi 0,4mm do usunięcia kamyczka, musiałam go wysiusiać 🫣 potem zdarzały się bóle, chodziłam po lekarzach, szukałam, pytałam, ale w wynikach było wszystko ok i z czasem faktycznie już wszystko minęło

Wysłane z mojego CPH2251 przy użyciu Tapatalka
Lawenda06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-28, 13:18   #395
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Co tam dziewczyny u Was? Jak samopoczucie??


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
never give up
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-28, 18:13   #396
Frenchien
Rozeznanie
 
Avatar Frenchien
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 741
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Ja się urlopuje jeszcze kilka dni
Mam wrażenie że brzuch teraz coraz szybciej rośnie i z dnia na dzień jakby mi sił ubywa. Widzę kolosalna różnice między tym co było tydzień temu a teraz.

Ogólnie to wszystko ok, mam nadzieję że z maluszkiem też wszystko dobrze

W marcu mam dużo wizyt, fizjo, prowadzący, położna, prenatalne...

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Frenchien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-01, 07:59   #397
Lawenda06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 159
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Mi ostatnio mocno siadło na plecy jest ciężko w dodatku syn się pochorował, całe szczęście tylko kaszel, lekkie zapalenie krtani, w sumie w idealnym momencie, bo akurat jak nie chodzi do żłobka, a w żłobku właśnie panuje jelitówka, bostonka i zapalenie spojówek 🫣 więc do końca tygodnia go zostawiam, żeby sam się bardziej nie pochorował i mo w ciąży nic nie przyniósł przy okazji

Byłam umówiona na dzisiaj z położną, ale z racji tego, że on chory, ja z nim w domu, to przełożyłam na przyszły tydzień, wtedy też mam wizytę u uro-fizjo

Wysłane z mojego CPH2251 przy użyciu Tapatalka
Lawenda06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-03-01, 12:00   #398
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

A mnie dzisiaj głowa boli

ładna pogoda za oknem, pachnie wiosną
U nas też trochę będzie się działów marcu.
Trochę biegania z synem( nowe zajęcia, logopeda, laryngolog) . Jakieś imprezy rodzinne po drodze no i wizyta za 2 tygodnie
Jakie macie zdjęcia USG z wizyt? Ja mam zawsze takie zwykłe, na 3/4D trzeba się zapisać i zapłacić ekstra.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
never give up
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-01, 12:17   #399
Frenchien
Rozeznanie
 
Avatar Frenchien
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 741
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Ja tez mam zwykle, czasem w ogóle nie daje. Nie pytałam nawet o 3D/4D ale jakos mi chyba nie potrzebne. Wzrusza mnie obraz z USG podczas wizyty ale później w domu nawet na te zdjęcia nie patrzę.



Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Frenchien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-01, 14:27   #400
Lawenda06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 159
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Ja w pierwszej ciąży jeździłam dwa razy do innej lekarki żeby mieć 3d a teraz mój gin mi robi, także fart, ale problemem kest to, że Mała się nie chce pokazać raz się przytulała do łożyska a ostatnio zakrywała rączkami

Wysłane z mojego CPH2251 przy użyciu Tapatalka
Lawenda06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-01, 17:26   #401
lavendova28
Raczkowanie
 
Avatar lavendova28
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
A mnie dzisiaj głowa boli

ładna pogoda za oknem, pachnie wiosną
U nas też trochę będzie się działów marcu.
Trochę biegania z synem( nowe zajęcia, logopeda, laryngolog) . Jakieś imprezy rodzinne po drodze no i wizyta za 2 tygodnie
Jakie macie zdjęcia USG z wizyt? Ja mam zawsze takie zwykłe, na 3/4D trzeba się zapisać i zapłacić ekstra.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja mam 3d. Dzięki temu wiem że mój drugi syn jest dokładna kopią pierwszego z twarzy doktor mi zgrywa wszystko na pendrive. Jutro mam powtórkę z glukozy bo pierwsza wyszła źle.
U mnie też jakoś w marcu intensywnie, położna i 6 wizyt u fizjoterapeuty. Chyba brat nas odwiedzi za 2 tygodnie, wydaje mi się,że marzec szybko zleci. Zaraz kwiecień cały, maj też zleci i już się zaczniemy wysypywać

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
lavendova28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-03-01, 20:23   #402
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Cytat:
Napisane przez lavendova28 Pokaż wiadomość
Ja mam 3d. Dzięki temu wiem że mój drugi syn jest dokładna kopią pierwszego z twarzy doktor mi zgrywa wszystko na pendrive. Jutro mam powtórkę z glukozy bo pierwsza wyszła źle.
U mnie też jakoś w marcu intensywnie, położna i 6 wizyt u fizjoterapeuty. Chyba brat nas odwiedzi za 2 tygodnie, wydaje mi się,że marzec szybko zleci. Zaraz kwiecień cały, maj też zleci i już się zaczniemy wysypywać

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka

Moja kuzynka jutro ma CC i jestem w szoku, że tak szybko to zleciało pamietam jak zaszła w ciąże i cieszyłam się, że będę miała dla kogo ciuchy dziecięce zachować.. wtedy jeszcze nie wiedziałam, że za chwile dołączę do grona ciężarówek
No ale jak dzisiaj napisała do mnie, że już jest w szpitalu, badania, ktg.. to jakoś wróciły wspomnienia i zaczęłam się lekko stresować


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
never give up
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-01, 20:27   #403
Frenchien
Rozeznanie
 
Avatar Frenchien
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 741
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Mi ten czas leci coraz szybciej, pewnie niedługo zacznę się stresować porodem. Mam nadzieję też, że żadne imprezy nam już nie wypadną po drodze bo nie czuje się ani na siłach ani też nie mam komfortu psychicznego z moim obecnym wyglądem żeby się gdzieś wybierać.

Ciekawe która z nas pierwsza urodzi
W ogóle nas na czerwiec jakoś mało , kiedyś zanim zaczęliśmy się starać to podczytywalam różne inne wątki i miałam wrażenie że mnóstwo dziewczyn się udzielało.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Frenchien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-01, 20:34   #404
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Frenchien Pokaż wiadomość
Mi ten czas leci coraz szybciej, pewnie niedługo zacznę się stresować porodem. Mam nadzieję też, że żadne imprezy nam już nie wypadną po drodze bo nie czuje się ani na siłach ani też nie mam komfortu psychicznego z moim obecnym wyglądem żeby się gdzieś wybierać.

Ciekawe która z nas pierwsza urodzi
W ogóle nas na czerwiec jakoś mało , kiedyś zanim zaczęliśmy się starać to podczytywalam różne inne wątki i miałam wrażenie że mnóstwo dziewczyn się udzielało.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka

Mało nas w pierwszej ciąży w grupie było nas ok 20. Kilka części naszego wątku powstało, tyle pisałyśmy aż w końcu przyniosłyśmy się na fb i chociaż rzadziej -piszemy do dzisiaj dziewczynom nawet udało się zorganizować spotkanie
W drugiej ciąży też dołączyłam do wątku i było nas też chyba ok 20 ale szybko przyniosłyśmy się na fb i również piszemy do dzisiaj z tym, że udziela się może połowa grupy tylko.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
never give up
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-02, 10:39   #405
lavendova28
Raczkowanie
 
Avatar lavendova28
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Frenchien Pokaż wiadomość
Mi ten czas leci coraz szybciej, pewnie niedługo zacznę się stresować porodem. Mam nadzieję też, że żadne imprezy nam już nie wypadną po drodze bo nie czuje się ani na siłach ani też nie mam komfortu psychicznego z moim obecnym wyglądem żeby się gdzieś wybierać.

Ciekawe która z nas pierwsza urodzi
W ogóle nas na czerwiec jakoś mało , kiedyś zanim zaczęliśmy się starać to podczytywalam różne inne wątki i miałam wrażenie że mnóstwo dziewczyn się udzielało.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
To prawda,mało i rzadko się udzielamy. Jak byłam na czerwcowkach 2020 to pisaliśmy bardzo dużo,dużo było wątków,później się przenioslysmy na FB a później niektóre na Messenger i do dziś mamy codzienny kontakt

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
lavendova28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-02, 17:45   #406
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

To pewnie też zasługa tego, że tu jesteśmy głównie już z dziećmi na pokładzie i czasu trochę brakuje
Jezu dziewczyny, ale mi ostatnio brzuch wywaliło. No że poprostu lol.

Wysłane z mojego SM-F721B przy użyciu Tapatalka
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-02, 21:03   #407
MalaLina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 24
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Hej, jestem po kolejnej kontroli u lekarza, mała urosła, ale nadal jest na 3 centylu. Zdecydowaliśmy się na test NIFTY i teraz siedzę jak na szpilkach i czekam na wyniki. W przyszłym tygodniu uu kolejna kontrola. Dostanę tez skierowanie do szpitala na podanie sterydów na rozwój płuc dziecka, bo jeśli mała przestanie przybierać lub przepływy się pogorszą to może będzie trzeba rozwiązać szybciej ciąże. Pewnie ja się pierwsza rozpakuje, bo termin mam na 1.06, a jeszcze w tej sytuacji to tym bardziej 🤷🏻☠♀️ faktycznie mało się udzielamy, bo jak czytam stare wątki na forum to widzę, ze tam aż wrzało, ale faktycznie może to wynikać z tego, ze większość już ma dzieci. Faktycznie ciężko już się robi z tym brzuchem, dziecko malutkie, a mam olbrzymi brzuch 😂
MalaLina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-03, 11:14   #408
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Mamy czerwcowe 2023

Cytat:
Napisane przez MalaLina Pokaż wiadomość
Hej, jestem po kolejnej kontroli u lekarza, mała urosła, ale nadal jest na 3 centylu. Zdecydowaliśmy się na test NIFTY i teraz siedzę jak na szpilkach i czekam na wyniki. W przyszłym tygodniu uu kolejna kontrola. Dostanę tez skierowanie do szpitala na podanie sterydów na rozwój płuc dziecka, bo jeśli mała przestanie przybierać lub przepływy się pogorszą to może będzie trzeba rozwiązać szybciej ciąże. Pewnie ja się pierwsza rozpakuje, bo termin mam na 1.06, a jeszcze w tej sytuacji to tym bardziej faktycznie mało się udzielamy, bo jak czytam stare wątki na forum to widzę, ze tam aż wrzało, ale faktycznie może to wynikać z tego, ze większość już ma dzieci. Faktycznie ciężko już się robi z tym brzuchem, dziecko malutkie, a mam olbrzymi brzuch

Trzymam kciuki za test jaki jest czas oczekiwania na wynik??
A ja mam taki grubaśny brzuch ale jak ubiorę coś obcisłego to wyglądam chyba bardziej na ciąże spożywczą z synem miałam taką okrągłą piłeczkę, z córką już gorzej wyglądałam i teraz podobnie. No ale nie wygląd jest najważniejszy .
Dzisiaj aplikacja pokazała, że 60% za nami


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
never give up

Edytowane przez Anuszka9
Czas edycji: 2023-03-03 o 11:15
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-03, 12:13   #409
Frenchien
Rozeznanie
 
Avatar Frenchien
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 741
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Ja również trzymam kciuki za test!

Mój brzuch też wygląda trochę chyba jakbym była gruba a nie w ciąży, przynajmniej tak mi się wydaje.
Waga ciągle rośnie, no dramat ale też na wakacjach dieta była koszmarna, tam wszędzie mnóstwo cukru.

Aplikacja pokazuje 95 dni do porodu, muszę wrócić do ogarniania wyprawki itp. bo jakoś ten bobas wydaje mi się totalnie nierealny.

Za dwa tygodnie szkoła rodzenia, mocna na nią liczę w kwestii wiedzy o opiece nad noworodkiem.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Frenchien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-03-03, 12:30   #410
lavendova28
Raczkowanie
 
Avatar lavendova28
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Ja jutro mam studniówkę. w sumie jeszcze chce kupić tylko Chicco 4w1 i myślę że skończyliśmy robić wyprawkę bo nie mam pomysłu co więcej kupić,dużo mam po synu, co nieco dokupilam no i koniec

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
lavendova28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-03, 13:09   #411
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

U mnie jeszcze 116 dni. Kurcze, teraz coraz ciężej będzie, Chciałabym już mieć tę ciążę z głowy, ale z drugiej strony, im dłużej mam tylko 2 krzykaczy w domu tym lepiej

Wysłane z mojego SM-F721B przy użyciu Tapatalka
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-03, 17:46   #412
Frenchien
Rozeznanie
 
Avatar Frenchien
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 741
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Ja w najbliższym czasie planuje łóżeczko i komodę. Nastawiałam się na komodę Ikea Hemnes, dość dużą jest bo 160x96x50, wysokość wydaje się ok pod przewijak no ale jak oglądałam na żywo to jakoś te szuflady wydaje się topornie dzialac, a wcale nie jest jakoś mega tania bo 1600zl. U stolarza pewnie zapłacę 2x tyle jak nie więcej.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Frenchien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-04, 07:16   #413
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Mi udało się kupić większą pakę ubranek. Dziewczyna do mnie napisała, że jest w trakcie szykowania ubranek właśnie od 56 w górę także wszystko kupiłam zostały mi jakieś drobiazgi plus wszystkie rzeczy pielęgnacyjne i wyprawka dla mnie do szpitala ale to planuje później kupić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
never give up
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-04, 13:55   #414
lavendova28
Raczkowanie
 
Avatar lavendova28
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Frenchien Pokaż wiadomość
Ja w najbliższym czasie planuje łóżeczko i komodę. Nastawiałam się na komodę Ikea Hemnes, dość dużą jest bo 160x96x50, wysokość wydaje się ok pod przewijak no ale jak oglądałam na żywo to jakoś te szuflady wydaje się topornie dzialac, a wcale nie jest jakoś mega tania bo 1600zl. U stolarza pewnie zapłacę 2x tyle jak nie więcej.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
My mamy Hemnes po synu i uwielbiam tą komodę. Jest mega pojemna i wcale moje szuflady nie chodzą topornie dla drugiego też mamy ta Hemnes, przewijak mamy też z Ikei który się składa na normalną komodę i też się sprawdził przy synu.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Mi udało się kupić większą pakę ubranek. Dziewczyna do mnie napisała, że jest w trakcie szykowania ubranek właśnie od 56 w górę także wszystko kupiłam zostały mi jakieś drobiazgi plus wszystkie rzeczy pielęgnacyjne i wyprawka dla mnie do szpitala ale to planuje później kupić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A to tak,jeszcze wyprawka pielęgnacyjna dla mamy. Koszyk na Gemini już mam zapełniony,muszę tylko kliknąć kup

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
lavendova28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-04, 16:23   #415
Frenchien
Rozeznanie
 
Avatar Frenchien
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 741
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Cytat:
Napisane przez lavendova28 Pokaż wiadomość
My mamy Hemnes po synu i uwielbiam tą komodę. Jest mega pojemna i wcale moje szuflady nie chodzą topornie dla drugiego też mamy ta Hemnes, przewijak mamy też z Ikei który się składa na normalną komodę i też się sprawdził przy synu.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

A to tak,jeszcze wyprawka pielęgnacyjna dla mamy. Koszyk na Gemini już mam zapełniony,muszę tylko kliknąć kup

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
O to dobrze wiedzieć, może ten model wystawowy był po prostu jakoś kiepski. Pewnie się zdecyduje i kupię i właśnie przewijak nakładany. Podobają mi się też bardzo takie stare komody do renowacji i nawet czasem znajdę coś na olx no ale problemem jest trochę transport, a dalej wniesienie na 3 piętro bo one jednak są sporo cięższe.

Byłam dzisiaj na izbie przyjęć, bo ból pleców był już tak silny w nocy ze myślałam że będę po ścianach chodzic, żadna pozycja nie przynosiła ulgi, wystraszyłam się że to może jednak nie kręgosłup tylko nerki lub jakieś skurcze ale po badaniu wygląda że jednak wszystko ok. Zrobiłam też od razu badania mocz, morfo, crp, kreatynina i wszystko w normie więc chyba niepotrzebnie panikowałam ale kurcze nie wiem jakie to uczucie mieć skurcze.
Cały dzień leżę z poduszką między nogami i jest trochę lepiej , możliwe że sobie te plecy załatwiłam praca siedząca po 8-10h:/ wcześniej pracowałam cały czas w ruchu więc w ogóle nie przyzwyczajona do siedzenie jestem.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Frenchien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-04, 17:20   #416
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Hej u mnie samopoczucie dobre, o dziwo plecy nie wysiadają, maluchy fajnie się ułożyły, wiec i ten brzuch nie jest jakiś wielki i nie jest mi z nim niewygodnie.



Z wyprawką nie straszcie bo zaczynam czuc presję. Póki co zamówiłam bujaczki, a lista jest długa 🫣 niestety niewiele nam się po córce przyda.



Co do usg to lekarze mają 3D chodze i prywatnie i na usg do enel medu, ale chłopcy się tak zakrywają, że nikt 3D nie robi nawet, a mi głupio było dotychczas o to prosić 🫣 mam ich fotki z 9 i 11tc ostatnie takie



MalaLina, trzymam kciuki żeby mała Was tylko nastraszyla i po prostu okazała się drobną dziewczynką.



Co do udzielania tutaj to przyznam szczerze, że mi nie wygodnie, nie mam aplikacji na iphone albo nie mogę znaleźć i jakoś mam większy opór przed pisaniem na publicznym forum niż te kilka lat temu.

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Aa jedynie mnie zgaga zaczyna męczyć 🙄
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-05, 19:03   #417
MalaLina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 24
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Dzięki za trzymanie kciuków, mam nadzieje, ze lada dzień będą wyniki, czeka się max do 14 dni, ale podobno zazwyczaj po tygodniu już są. To jak wasze brzuszki wyglądają jeszcze na spożywcze to dobrze, znaczy, ze chyba nie przytylyscie jakoś mocno kurczę zapomniałam o tym, ze jeszcze trzeba zrobić wyprawkę dla siebie, oj stanowczo się za to zabieram jeszcze muszę dla małej dokupić ubranka, bo po synku mam od rozmiaru 56, a muszę się zaopatrzyć w 50. Frenchien współczuje bólu pleców, oby to nie były żadne nerki, ucisk na nerw itp, tylko zmęczenie materiału od pracy siedzącej. Skoro wszystkie badania wyszły ok, to oby odpoczynek pomógł

Wlasnie tez nie mam aplikacji i chyba to tez mi utrudnia pisanie na forum.
MalaLina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-05, 19:26   #418
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Założyłam grupę na FB , jak macie ochotę dołączyć to napiszcie priv z danymi, odszukam Was


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
never give up
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-05, 20:40   #419
Frenchien
Rozeznanie
 
Avatar Frenchien
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 741
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Ja nie posiadam fb pewnie jestem jakimś ewenementem

Co do brzuszka to zmierzyłam sobie obwód i kurcze 96cm! Gdzie przed ciążą miałam 64/67.

Kupiłam dzisiaj laktator, jakoś wahałam się czy w ogóle będzie potrzebny ale że była promocja to wzięłam.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Frenchien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-05, 21:16   #420
lavendova28
Raczkowanie
 
Avatar lavendova28
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Frenchien Pokaż wiadomość
Ja nie posiadam fb pewnie jestem jakimś ewenementem

Co do brzuszka to zmierzyłam sobie obwód i kurcze 96cm! Gdzie przed ciążą miałam 64/67.

Kupiłam dzisiaj laktator, jakoś wahałam się czy w ogóle będzie potrzebny ale że była promocja to wzięłam.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Ja się na razie nie pisze na FB, za krótko tu piszemy

Jaki laktator wzięłaś? Ja momcosy taki do stanika bo muszę mieć wolne ręce przy starszaku

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
lavendova28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-26 14:24:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:33.