Mamy czerwcowe 2023 - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-05-15, 19:33   #571
Frenchien
Rozeznanie
 
Avatar Frenchien
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 741
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

To u mnie podobnie pojawiły się te kłucia w kroczu. Zwłaszcza gdy dłużej pochodzę no ale nie widzę żeby brzuch był nisko. Zdecydowanie częściej muszę też sikać. Bardziej niepokoi mnie, że te bóle miesiączkowe które miałam nocami teraz są również w dzień i coraz bardziej odczuwalne. Ciekawi mnie czy będę tak chodzić jeszcze 3 tygodnie czy ruszy coś wcześniej czy w ogóle się okaże że mimo to przenoszę.
No i czasem rozmyślam czy te herbatki i wiesiołki, daktyle nie wpływają na skurcze chociaż byłoby to pewnie dziwne bo biorę cały czas magnez 4x100.

Kupujecie teraz na końcówce jeszcze coś dla maluszków?

Ja myślę nad matą Tiny love jeszcze, no i w końcu wanienkę kupiłam a i przekąski do szpitala też ogarnęłam

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Frenchien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-15, 19:37   #572
lavendova28
Raczkowanie
 
Avatar lavendova28
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Ja też mam i bóle miesiączkowe i kłucie w kroczu i skurcze i bolące sutki,ale jakoś nie czuje żeby to miało być porodowe. Wiadomo,że w tym okresie już organizm się szykuje na poród,ale jakoś nie czuje żebym miała w maju urodzić

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
lavendova28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-15, 20:53   #573
Frenchien
Rozeznanie
 
Avatar Frenchien
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 741
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Hah to ja nie wiem co znaczy czuć coś na poród mi to się od każdej dolegliwości wydaje, że zaraz zacznę rodzić.

Ten tydzień mam dość intensywny i sporo jazdy samochodem więc pewnie i dolegliwości się nasilą. Swoją drogą prowadzenie samochodu coraz bardziej mnie męczy. Zwłaszcza, że zmieniłam samochód z na prawdę miniaturowego na kombi no i tym bardziej mnie to męczy zwłaszcza w naszym zakorkowanym i ciasnym mieście.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Frenchien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-15, 20:55   #574
lavendova28
Raczkowanie
 
Avatar lavendova28
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Frenchien Pokaż wiadomość
Hah to ja nie wiem co znaczy czuć coś na poród mi to się od każdej dolegliwości wydaje, że zaraz zacznę rodzić.

Ten tydzień mam dość intensywny i sporo jazdy samochodem więc pewnie i dolegliwości się nasilą. Swoją drogą prowadzenie samochodu coraz bardziej mnie męczy. Zwłaszcza, że zmieniłam samochód z na prawdę miniaturowego na kombi no i tym bardziej mnie to męczy zwłaszcza w naszym zakorkowanym i ciasnym mieście.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
A kiedy masz teraz wizytę?

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
lavendova28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-16, 06:22   #575
Frenchien
Rozeznanie
 
Avatar Frenchien
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 741
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Dopiero za tydzień. U mnie lekarz średnio zwiększył częstotliwość wizyt na końcówce bo ostatnia miałam w odległości 3,5 tyg, a teraz czekam niecałe 3 tyg.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Frenchien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-16, 06:37   #576
Lawenda06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 159
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Ja mam cały czas co 4 tyg 🫣 ostatnio mówił, że mogłabym być po 3 tyg, ale 2 tyg to majówka, a 3 oj był na szkoleniu w Izraelu
Ciekawe kiedy teraz kolejna

Wysłane z mojego CPH2251 przy użyciu Tapatalka
Lawenda06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-16, 09:27   #577
Frenchien
Rozeznanie
 
Avatar Frenchien
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 741
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

A no to widać bardzo różnie, ja w większości spotykałam się że pod koniec wizyty co 2 tyg albo nawet co tydzień.
Chodzę prywatnie, wizyta 350 zł więc też się nie umawiam częściej niż zleca, bo jednak trochę kasy idzie na prowadzenie ciąży.



Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Frenchien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-05-16, 09:44   #578
lavendova28
Raczkowanie
 
Avatar lavendova28
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Ja właśnie co tydzień i mam teraz przerwę bo lekarz ma urlop, i idę pod koniec maja. Ale w międzyczasie i tak się widzę z położna i ona sprawdza co z maluchem.
Dziś jestem snieta jak ryba,leżę od rana na kanapie i nie mam siły na nic. Jeszcze mi strasznie niedobrze na żołądku

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
lavendova28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-16, 11:21   #579
Frenchien
Rozeznanie
 
Avatar Frenchien
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 741
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Ja poranek też miałam kiepski ale musiałam się ogarnąć na wizytę u lekarza. Byłam umówiona na 8:30 okazało się że na miejscu 10 osób też na tą godzinę i czekają już od 7 zapytałam lekarkę czy mogę skorzystać z pierwszenstwa to myślałam że jeden gość mnie zamorduje ze złości.
W ogóle to już moja 3 wizyta w poradni przyszpitalnej kardiologicznej i za każdym razem nie mogę się nadziwić jacy ludzie tam są chamscy i bezczelni. Wykłócają się, przeklinają, są mega roszczeniowi... Oszalała bym na miejscu pracowników. Rozumiem że często trzeba poczekać godzinę czy dwie no takie są opóźnienia no ale to nie powód do takich zachowań. Pierwszy raz skorzystałam z pierwszenstwa, jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło żeby ktoś mnie sam z siebie przepuścił.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Frenchien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-17, 16:21   #580
Lawenda06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 159
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Ja już po wizycie, kolejna za 3 tygodnie, na razie nic nie zapowiada, żeby miało się zacząć wcześniej, szyjka zamknięta, długa. Mała waży ok 2,5kg, nadal ma to poszerzenie pozostaje do obserwacji, pewnie po porodzie będzie musiała mieć USG po oddaniu smółki.
Leży glowkowo, za nic nie chciała dać sobie zrobić zdjęcia ręka przy twarzy, wtulona w łożysko, próbował i próbował, ale no nie chciała współpracować

Wysłane z mojego CPH2251 przy użyciu Tapatalka
Lawenda06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-17, 18:17   #581
lavendova28
Raczkowanie
 
Avatar lavendova28
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

U mnie też szyjka zamknięta, długa, mały się nie wstawił nawet do kanału rodnego więc nie spodziewam się fajerwerków w maju

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
lavendova28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-05-19, 08:34   #582
Frenchien
Rozeznanie
 
Avatar Frenchien
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 741
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

No to macie jeszcze trochę wytchnienia
A jak samopoczucie?

Ja jak wczoraj już miałam tyle różnych bóli, że myślałam że zacznę rodzić ( bóle miesiączkowe całą noc takie że mnie budziły, a potem dużo w ciągu dnia, ucisk na pęcherz jak nigdy, sikalam co godzinę, i pod koniec dnia uczucie jakby mi ktoś igły w krocze wbijał) , tak dzisiaj przespałam całą noc bez pobudki na siku i jestem pełna energii.
Już nie ogarniam swojego samopoczucia totalnie.

Byłam z rana zrobić badania do gin i kardio i mam w planach sprzątanie, chociaż w domu porządek

Kupić łam polecaną ale używaną mate Tiny love, nie mam pojęcia co tam tyle kosztuje. Nowa z tego co pamiętam to koszt ok 270zl, kupiłam używana za 100zl ale serio jak dla mnie takie coś powinno kosztować właśnie nowe koło stówy i to max.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Frenchien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-19, 08:36   #583
lavendova28
Raczkowanie
 
Avatar lavendova28
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Frenchien Pokaż wiadomość
No to macie jeszcze trochę wytchnienia
A jak samopoczucie?

Ja jak wczoraj już miałam tyle różnych bóli, że myślałam że zacznę rodzić ( bóle miesiączkowe całą noc takie że mnie budziły, a potem dużo w ciągu dnia, ucisk na pęcherz jak nigdy, sikalam co godzinę, i pod koniec dnia uczucie jakby mi ktoś igły w krocze wbijał) , tak dzisiaj przespałam całą noc bez pobudki na siku i jestem pełna energii.
Już nie ogarniam swojego samopoczucia totalnie.

Byłam z rana zrobić badania do gin i kardio i mam w planach sprzątanie, chociaż w domu porządek

Kupić łam polecaną ale używaną mate Tiny love, nie mam pojęcia co tam tyle kosztuje. Nowa z tego co pamiętam to koszt ok 270zl, kupiłam używana za 100zl ale serio jak dla mnie takie coś powinno kosztować właśnie nowe koło stówy i to max.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Ja codziennie mam takie bóle i w ogóle jestem na skraju życia, mam codziennie 2/3 drzemki, chodzę jak zombie wszystko boli i nie mogę spać. Na prawdę juz odliczam bo ryczeć mi się chce tak się źle czuje już na tej końcówce mój starszak na tym najbardziej cierpi

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
lavendova28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-19, 09:14   #584
Frenchien
Rozeznanie
 
Avatar Frenchien
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 741
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

O kurcze to współczuję. A nocki przesypiasz? Ja staram się robić krótką drzemkę albo wcale żeby móc potem w nocy spać, bo inaczej właśnie noce mam bezsenne.

Na te bóle też trochę pomagają zmiany pozycji no i mam wrażenie że jak poćwiczę to czuje się lepiej. Robię takie leciutkie ćwiczenia, rozciągania, bujania, piłka itp. ale mam wrażenie że bardzo pomagają no ale robię już gdzieś tak od 3 tygodnie codziennie, wcześniej sporadycznie.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Frenchien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-19, 10:26   #585
lavendova28
Raczkowanie
 
Avatar lavendova28
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Frenchien Pokaż wiadomość
O kurcze to współczuję. A nocki przesypiasz? Ja staram się robić krótką drzemkę albo wcale żeby móc potem w nocy spać, bo inaczej właśnie noce mam bezsenne.

Na te bóle też trochę pomagają zmiany pozycji no i mam wrażenie że jak poćwiczę to czuje się lepiej. Robię takie leciutkie ćwiczenia, rozciągania, bujania, piłka itp. ale mam wrażenie że bardzo pomagają no ale robię już gdzieś tak od 3 tygodnie codziennie, wcześniej sporadycznie.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Nie też nie przesypiam budzę się co chwilę bo nie mogę leżeć ani na lewej stronie ani na prawej bo zaraz mnie bolą biodra. Nawet jak mam te drzemki w ciągu dnia to i tak się budzę co chwilę bo nie mogę ulezec

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
lavendova28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-19, 11:32   #586
Lawenda06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 159
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Łącze się w bólu
Co prawda teraz mam lepsze nocki, mniej pobudek, ale też mam takie etapy, ze budzę się co chwilę, kręcę się w lewo i w prawo, a raczej próbuje, bo kazdy ruch to ból i zaraz twardy jak skała brzuch ale jak nocki lepsze, tak w ciągu dnia brzuch co chwile twardnieje, boli jak na okres, a i jak się Mała rozpycha to aż w kroczu czuję plus jakby ktoś dźgał mnie tam nożem
Myślałam, że na wizycie się okaże, ze już cos z szyjka sie dzieje, a tam cisza, i po wizycie myślałam, że oho...to sobie poczekamy faktycznie do terminu ale znowu zaczynam w to wątpić z tymi bólami
Z synem też nic a nic się nie działo, miałam wizytę dzień przed tp, szyjka też była zamknięta, a jakoś się samo zaczęło, wiec teraz to juz serio w kazdej chwili 🫣

Wysłane z mojego CPH2251 przy użyciu Tapatalka
Lawenda06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-19, 12:35   #587
lavendova28
Raczkowanie
 
Avatar lavendova28
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

A jak wasi partnerzy w ogóle w tych ostatnich tygodniach? Dla nich to też przecież wydarzenie

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
lavendova28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-19, 14:32   #588
Frenchien
Rozeznanie
 
Avatar Frenchien
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 741
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Ja też miałam mega bóle bioder, na każdej stronie źle i serio jak się kładłam spać to już byłam podenerwowana jaka będzie nocka więc wieczory u mnie to najgorsza część dnia ale o dziwo od tygodnia gdzieś jest dużo lepiej i te bóle ustąpiły. Co prawda nasilają się te miesiączkowe ale one są mniej uciążliwe

Mój mąż na totalnym lajcie, nawet trochę mnie to wkurza bo ile razy chce z nim porozmawiać o porodzie to on dużo rzeczy obraca w żart albo mówi, że będzie ok i nie ma się czym martwić.

Ja się też trochę obawiam ewentualnej depresji po porodzie lub po prostu kiepskiego samopoczucia. Do tej pory myślałam tylko o porodzie, a przecież jeszcze poród, karmienie .. już teraz mi bardzo brakuje pracy zawodowej ale szukam sobie różnych zajęć i cały dzień coś robię, nie wiem jak to będzie później już z bobasem. Tutaj akurat jestem pewna, że mąż będzie się opiekował maluszkiem i ogarnie spokojnie wszystkie obowiązki domowe łącznie z gotowaniem no ale martwię się o swoją psychikę, bo ciąży to ja za dobrze nie znoszę.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Frenchien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-22, 17:25   #589
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Hej, dawno mnie nie było . U nas dzisiaj 35+3 . Ogólnie gorzej się czuje od jakiegoś czasu. Nogi mam mega opuchnięte, skurcze odzywają się w dzień i w nocy.

Torby jeszcze nie mam spakowanej, w tym tygodniu mamy występy dzieci w przedszkolu, chce jeszcze zrobić badania a za tydzień mam wizytę z ktg.

Mąż bez paniki, on uważa, że urodzę w terminie więc daje mi jeszcze miesiąc 😄
__________________
never give up
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-05-22, 18:23   #590
Lawenda06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 159
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

U mnie dzisiaj 36+3 i coraz bardziej myślę czy dotrwam do terminu 🫣 od paru dni skurcze są częste, ból jak na okres, a teraz nawet jak siadam, to zaboli, w kroczu też jakby ktoś noże wbijał dzisiaj nawet czuję, że częściej muszę siku, nawet jak niewiele mam do zrobienia, to ciśnie na pęcherz

Wysłane z mojego CPH2251 przy użyciu Tapatalka
Lawenda06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-22, 21:19   #591
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Hej hej! Coś dawno nie zaglądałam do Was...
U mnie 34+6 i na wizycie tydzień temu się dowiedziałam, że jeszcze długo nie urodzę. No cóż. 4 tyg max daję bobasowi i eksmituję wszelkimi sposobami.
Torbę mam spakowaną od miesiąca, wszystko uprane, zostało ogarnąć kącik maluszkowy, ale to kołyskę mąż rozłoży jak będę w szpitalu, bo nie ma miejsca na razie
Jakoś tak zero spiny. Jedynie boli mnie wszystko i dosyć często mam kiepskie dni, tak że mam ochotę wszystkich pozabijać. Ale dziś jest okej na szczęście

Wysłane z mojego SM-F721B przy użyciu Tapatalka
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-22, 21:21   #592
lavendova28
Raczkowanie
 
Avatar lavendova28
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

U mnie 37+2. Jutro wizyta, zobaczymy co tam u bobasa już zaczęłam go eksmitować

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
lavendova28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-22, 22:10   #593
Frenchien
Rozeznanie
 
Avatar Frenchien
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 741
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Ja też jutro wizyta, będzie 38+0, najbardziej ciekawi mnie waga ( obstawiam jakieś 3400) i czy powie coś na temat szyjki.

Wierzycie, że poród można jakoś naturalnie przyspieszyć? Co planujecie w tym celu robić?

Ja się nie oszczędzam ale też nie forsuje zbytnio, dzisiaj usłyszałam od kardiolog, że brzuch wysoko więc pewnie urodzę po terminie...



Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Frenchien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-22, 22:13   #594
lavendova28
Raczkowanie
 
Avatar lavendova28
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Frenchien Pokaż wiadomość
Ja też jutro wizyta, będzie 38+0, najbardziej ciekawi mnie waga ( obstawiam jakieś 3400) i czy powie coś na temat szyjki.

Wierzycie, że poród można jakoś naturalnie przyspieszyć? Co planujecie w tym celu robić?

Ja się nie oszczędzam ale też nie forsuje zbytnio, dzisiaj usłyszałam od kardiolog, że brzuch wysoko więc pewnie urodzę po terminie...



Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Ja nie wierzę ale chcę móc powiedzieć,że zrobiłam wszystko co mogłam żeby uniknąć wywołania no i te ćwiczenia też mi pomagają ogólnie na sprawność bo na tej końcówce czuję się o wiele,wiele lepiej niż w pierwszej ciąży. Skacze na piłce chodzę po schodach piję herbatę z malin i faszeruje się wiesiołkiem. Jak nie wywoła porodu to może chociaż wspomoże jakoś szyjkę i mięśnie w porodzie. Ogólnie liczę na to,że sam fakt,że to drugi poród jakoś ułatwi mi sprawę

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
lavendova28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-23, 16:25   #595
lavendova28
Raczkowanie
 
Avatar lavendova28
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Frenchien Pokaż wiadomość
Ja też jutro wizyta, będzie 38+0, najbardziej ciekawi mnie waga ( obstawiam jakieś 3400) i czy powie coś na temat szyjki.

Wierzycie, że poród można jakoś naturalnie przyspieszyć? Co planujecie w tym celu robić?

Ja się nie oszczędzam ale też nie forsuje zbytnio, dzisiaj usłyszałam od kardiolog, że brzuch wysoko więc pewnie urodzę po terminie...



Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Jak na wizycie?

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
lavendova28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-23, 20:54   #596
Frenchien
Rozeznanie
 
Avatar Frenchien
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 741
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Cytat:
Napisane przez lavendova28 Pokaż wiadomość
Jak na wizycie?

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Dobrze! Lekarz powiedział, że wszystko gotowe do porodu zakłada że już się nie zobaczymy za dwa tygodnie bo urodzę wcześniej. Ciekawe czy się sprawdzi.
Szyjka miękka, skrócona o 70% względem ostatniej wizyty. Dziecko nisko, wody ok. Mała waży 3300.

A u Ciebie?

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Frenchien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-24, 08:28   #597
Lawenda06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 159
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Frenchien Pokaż wiadomość
Dobrze! Lekarz powiedział, że wszystko gotowe do porodu zakłada że już się nie zobaczymy za dwa tygodnie bo urodzę wcześniej. Ciekawe czy się sprawdzi.
Szyjka miękka, skrócona o 70% względem ostatniej wizyty. Dziecko nisko, wody ok. Mała waży 3300.

A u Ciebie?

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
No ciekawe ja mam wizytę za tydzień, też jestem ciekawa czy coś ruszyło 🫣

Wysłane z mojego CPH2251 przy użyciu Tapatalka
Lawenda06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-24, 08:49   #598
lavendova28
Raczkowanie
 
Avatar lavendova28
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Frenchien Pokaż wiadomość
Dobrze! Lekarz powiedział, że wszystko gotowe do porodu zakłada że już się nie zobaczymy za dwa tygodnie bo urodzę wcześniej. Ciekawe czy się sprawdzi.
Szyjka miękka, skrócona o 70% względem ostatniej wizyty. Dziecko nisko, wody ok. Mała waży 3300.

A u Ciebie?

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
Mój to samo powiedzial,że możemy się już nie zobaczyć na następnej wizycie. Szyjka miękka zgładzona, młody w kanale. Można rodzic chociaż ja tak na pół biorę takie gadanie bo nikt nie jest w stanie tego przewidzieć i znając życie będę się kulac do terminu więc w ogóle się nie nastawiam mój ma 3200, nie będzie duży zresztą starszak też się malutki urodził.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
lavendova28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-24, 08:53   #599
Lawenda06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 159
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Oby poszło u Was gładko

Ja z synem miałam wizytę dzień przed tp i szyjka nic a nic nie wskazywała urodziłam 2 dni po tp, a znajoma chodziła z rozwarciem prawie miesiąc, więc chyba nie ma na to reguły

Wysłane z mojego CPH2251 przy użyciu Tapatalka
Lawenda06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-24, 08:59   #600
lavendova28
Raczkowanie
 
Avatar lavendova28
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy czerwcowe 2023

Cytat:
Napisane przez Lawenda06 Pokaż wiadomość
Oby poszło u Was gładko

Ja z synem miałam wizytę dzień przed tp i szyjka nic a nic nie wskazywała urodziłam 2 dni po tp, a znajoma chodziła z rozwarciem prawie miesiąc, więc chyba nie ma na to reguły

Wysłane z mojego CPH2251 przy użyciu Tapatalka
Też tak uważam,więc się nie nastawiam. Wręcz zrobił mi nadzieję więc teraz codziennie będę wkurzona,że to nie dziś
Znowu kumpela miała wizytę u lekarza X lat temu ze swoją córką i mówił że szyjka twarda zamknięta a urodziła w ten sam dzień, 3 tyg przed tp

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
lavendova28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-26 14:24:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:36.