Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kcal cz.4 - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-22, 16:31   #751
tinekk
Zadomowienie
 
Avatar tinekk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 932
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Witajcie moje drogie !

Spowiadam sie z menu:

6: owsianka na mleku z bakaliami
9: mandarynka
12: 7 pierogów z kapustą i grzybami
15: mandarynka
17: 2 małe kanapeczki z twarożkiem i keczupem

Od nie pamiętnych czasów dzisiejszy dzień wreszcie mogę zaliczyć do udanych ! A to dzięki Wam !

Mam nadzieję że wkrótce waga ruszy i da mi to ogromnego kopniaka do tego by walczyć z pokusami

AH jestem z siebie dumna

Juz powiedziałam TŻ ze nie jem od dziś słodyczy więc niech nic nie przynosi
__________________

Ćwiczę, ćwiczę, ćwiczę
Dbam o włoski
Dążę do idealnej cery

tinekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 16:42   #752
Quedate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 35
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez nenia6 Pokaż wiadomość
hmm.. wydaje się prawidłowo. Ważne, żeby nie pić podczas posiłku, nieważne czy to woda czy herbata. Najlepiej 30 minut przed albo 1,5h po. No i oczywiście nie za dużo naraz. Na Twoim miejscu nie ważyłabym się narazie, szkoda nerwów Zresztą waga niekoniecznie pokazuje miarodajny wynik. Satysfakcje powinien nam dawać widok w lustrze a nie cyferki na wadze! Je należy traktować tylko orientacyjnie, z przymrużeniem oka
A to, że w ciągu kilku godzin waga pokazała więcej nie oznacza, że przytyłaś.
Jeżeli jesz prawidłowo, tak jak zawsze to nie przejmuj się, nie ma czym
---------------------------------------------------------------------------
Specjalnie wyszukałam:

Kontrola wagi nie powinna odbywać się częściej niż raz na 1-2 tygodnie. Dopiero w takim okresie można zaobserwować efekty utrzymywania, przybierania lub gubienia wagi. Waga może nawet znacznie wahać się w ciągu jednego dnia, a wynika to ze zmiany wody w ciele (pęcherze pomieści nawet do 1,5 litra wody), zawartości treści jelitowej i żołądka w którym jednorazowo możne znajdować się nawet do 3 litrów pokarmu. U kobiety dodatkowo w wyniku zmian hormonalnych organizm zatrzymuje do 2 litrów wody pod koniec cyklu miesięcznego.
Nenka, kochana jestes! Dziekuje za te podnoszace na duchu slowa. Po Twoim poscie poczulam sie od razu lepiej! Masz racje, daruje sobie to wazenie co chwile, bo u mnie nastroj waha sie w zaleznosci od tego jak waha sie waga. Jeszcze raz dziekuje!

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Kamikadze1706 Pokaż wiadomość
Quedate to jest niemożliwe zebys miała prawie 2 kilo więcej po zjedzeniu jablka i bulki!!!!może masz wagę zepsutą?albo zatrzymuje Ci się woda w organiźmie?

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------


Monia chodziło mi o to,że rano było dziś 54.3 a wczoraj 55.2(zawsze waże sie nago i po wypróżnieniu)Przeciez nie schudłam 1 kilo w dzień!!!to pewnie kwestia wizyty w toalecie.
Kamikadze, tez mysle, ze woda mi sie zatrzymuje. Tylko jak z tym walczyc?
A moze wczoraj nic nie jadlas, ze waga o 1 kg Ci spadla? W kazdym razie gratuluje
Quedate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 17:16   #753
Tsuru
Przyczajenie
 
Avatar Tsuru
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 12
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Hej dziewczyny.
Doszłam dzisiaj do siebie po stracie pracy. Wczoraj sobie pofolgowałam, ale dziś wzięłam się w garść i już jest w miarę dobrze.
Jakoś kiepski okres ostatnio mam... Mój 3letni związek się rozpadł, straciłam pracę, praktyki mi nie wyszły, a magisterka jak miała 0 stron, tak ma dalej....
No i jeszcze wymyśliłam sobie teraz dietę, porąbało mnie całkiem już

No nic. Dzisiejszy jadłospis:
śniadanie: płatki nestle fitness z mlekiem
drugie śniadanie: wafle ryżowe i jabłko
obiad: lekkie klopsiki w sosie
podwieczorek: jogurt naturalny
kolacja: sałatka z rukolą, tuńczykiem, pomidorem i kukurydzą. Wyszła super

Trzymajcie za mnie kciuki, żeby te smutki mi nie przeszkodziły w diecie...
Tsuru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 17:19   #754
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Tsuru Pokaż wiadomość
Jakoś kiepski okres ostatnio mam... Mój 3letni związek się rozpadł, straciłam pracę, praktyki mi nie wyszły, a magisterka jak miała 0 stron, tak ma dalej....
to co Ci powiem wyda się błahe, oklepane, ale przeszłam przez podobną sytuację i wiem, zę z czasem człowiek docenia dzięki kryzysom małe radości... nic nie dzieje się bez przyczyny!! choć w tej chwili wydaje Ci się, że świat się wali to kiedyś los Ci wynagrodzi smutek i łzy... keidyś zrozumiesz,z ę tak musiało się stac, by coś nowego (dobrego!) mogło się potem wydarzyć w twoim życiu
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 17:57   #755
Tsuru
Przyczajenie
 
Avatar Tsuru
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 12
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
to co Ci powiem wyda się błahe, oklepane, ale przeszłam przez podobną sytuację i wiem, zę z czasem człowiek docenia dzięki kryzysom małe radości... nic nie dzieje się bez przyczyny!! choć w tej chwili wydaje Ci się, że świat się wali to kiedyś los Ci wynagrodzi smutek i łzy... keidyś zrozumiesz,z ę tak musiało się stac, by coś nowego (dobrego!) mogło się potem wydarzyć w twoim życiu
Dzięki za ciepłe słowa. Już trochę stanęłam na nogi, bo pierwszą reakcją było zapicie się w trupa. No i kilka dni mi na tym zeszło...
Powoli zaczynałam odżywać i znowu bach - praca.

Może przynajmniej zrzucanie kilogramów mi wyjdzie
Tsuru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 18:04   #756
Kamikadze1706
Raczkowanie
 
Avatar Kamikadze1706
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 445
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Quedate Pokaż wiadomość
Dziekuje kochana Staram sie nie przejmowac, ale cos mi to nie wychodzi. U mnie niedosc, ze waga nie spada, to i po ciuchach nic nie widac. Czasami to mysle, zeby rzucic w diably ta diete i jesc to na co przyjdzie mi ochota. Moze wtedy bylabym szczesliwsza?
Quedate nie poddawaj się!Nie tylko Tobie jest ciężko.Jestem przekonana ,że każda z nas ma takie chwile ,kiedy chciałaby sie najeść pysznych rzeczy.Jeszcze ta pogoda dobija.Ja dzis byłam nad stawem z synkiem karmić kaczki.Zmarzłam jak nie wiem co.Do tej pory nie mogę się rozgrzać.Najchętniej zrobiłabym sobie góre frytek.ale wiem,że nie mogę.

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Quedate Pokaż wiadomość
Nenka, kochana jestes! Dziekuje za te podnoszace na duchu slowa. Po Twoim poscie poczulam sie od razu lepiej! Masz racje, daruje sobie to wazenie co chwile, bo u mnie nastroj waha sie w zaleznosci od tego jak waha sie waga. Jeszcze raz dziekuje!

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------



Kamikadze, tez mysle, ze woda mi sie zatrzymuje. Tylko jak z tym walczyc?
A moze wczoraj nic nie jadlas, ze waga o 1 kg Ci spadla? W kazdym razie gratuluje
Quedate dzieki,ale ja sie na razie nie cieszę,zobacze ,co będzie jutro.Nie wytrzymałabym nic nie jedząc-nie dałabym rady głodować.Owszem jadłam dietkowo a do tego miałam masę roboty w pracy ,więc noże to wszystko razem wzięte
Kamikadze1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 18:06   #757
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Ufff w koncu w domku w pracy myslalam ze niw wyrobie wszyscy naokolo doslownie cały dzien jedli czipsy orzeszki batoniki itp, a mnie az skręcało,ale dałam rade i nic sobie nie kupiłam, ba nawet jednego chpsa nie wzielam jak czestowali

Tsuru to u Ciebie jest podobnie jak u mnie wiele rzeczy mi sie popieprzyło ostatnimi czasy i teraz mysle ze moze byc juz tylko lepiej I zaczynam pomału wierzyc ze tak bedzie

Quedate nie poddawaj sie, jestem pewna ze niedlugo zobaczysz pierwsze efekty dasz rade
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-22, 18:08   #758
Kamikadze1706
Raczkowanie
 
Avatar Kamikadze1706
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 445
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Moje dzisiejsze menu;
activia +just fity+otręby+crunchy+słone cznik(wszystkiego po troszku)
warzywa na patelnie+mięso drobiowe
banan+2 mandarynki

jeszcze kolacje sobie zjem
powiem Wam ,że cały dzien jestem glodna,zjadłabym konia z kopytami
Kamikadze1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 18:12   #759
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Kamikadze1706 Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze menu;
activia +just fity+otręby+crunchy+słone cznik(wszystkiego po troszku)
warzywa na patelnie+mięso drobiowe
banan+2 mandarynki

jeszcze kolacje sobie zjem
powiem Wam ,że cały dzien jestem glodna,zjadłabym konia z kopytami
przy takim jadłospisie to mnie nie dziwi
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 18:14   #760
nenia6
Raczkowanie
 
Avatar nenia6
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 285
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Quedate Cieszę się, że choć trochę mogłam Ci poprawić nastrój

-----------------------------------------------------------------------
Przed chwilą się zmierzyłam, nie wiem czy dobrze, ponieważ wcześniej tego nie robiłam. Wyszło mi tak:

uda: 59 cm
biust: 95 cm
biodra: 100 cm
talia: 74 cm

Edytowane przez nenia6
Czas edycji: 2011-11-22 o 18:31
nenia6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 19:02   #761
babciam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 86
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Dziewczynkinie przejmujcie się tak bardzo tą różnicą na wadze ,ważąc się nawet 3 razy dziennie o różnych porach,każdy wynik będzie się różnił.Dlatego każdy lekarz i dietetyk zaleca aby się ważyć raz w tygodniu na czczo i o tej samej porze ,wtedy można porównać,ile spadło .Jesteście wszystkie SUPER,Pamiętajcie gdyby nawet waga trochę wzrosła to nie jest powód aby,się załamać ,należy iść do przodu z uśmiechem . Nie wolno śię nikomu załamywać , Zycie jest piękne chociaż czasem bardzo trudne .Ale głowa do góry i do przodu .
babciam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-22, 19:02   #762
Quedate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 35
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez nenia6 Pokaż wiadomość
Quedate Cieszę się, że choć trochę mogłam Ci poprawić nastrój

-----------------------------------------------------------------------
Przed chwilą się zmierzyłam, nie wiem czy dobrze, ponieważ wcześniej tego nie robiłam. Wyszło mi tak:

uda: 59 cm
biust: 95 cm
biodra: 100 cm
talia: 74 cm

Wszystkim diewczynom baaaardzo dziekuje! Cos czuje, ze zostane z Wami dluzej A na jakiej wysokosci, w jakim miejscu mierzycie talie i biodra?
Quedate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 19:06   #763
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
Cześć Laseczki
U mnie dzisiaj 57,6 WOW jak ja to kocham gdy ta waga codziennie jest mniejsza Wczoraj wieczorem zrobiłam 15 przysiadów więcej nie chciałam aby nie mieć zakwasów dziś zrobię wieczorem 20, jutro 25. I tak codziennie coraz więcej Brzuszków mi sie robić nie chciało ale też muszę zacząć choć tylko z udami mam problem....
Idę się szykować bo jadę zaraz do Kwidzyna. Młodszemu synkowi buty na zimę musze kupić i może sobie coś upoluję Pogoda brzydka ale przynajmniej nie pada i nie ma mrozu
Zakwasy po 15 przysiadach? no nie mogę rozbawiłaś mnie na maksa
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 19:22   #764
sanderaM
Rozeznanie
 
Avatar sanderaM
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 777
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Hej
Ja już w mieszkanku. Miałam poczytać notatki ale tak mnie głowa boli że nic dzisiaj już nie robię
Byłam dzisiaj znowu na siłowni odrobić w-f dzisiaj było fajniej ale bardziej się zmęczyłam.Wszystkie mięśnie mnie bolą. Idę teraz do wanienki i przed TV
Moje menu:
ś:płatki + mleko
2ś: jabłko
o: kanapka z jajkiem na twardo
p: jabłko
k:serek wiejski z ogórkiem pomidorem i cebulą pycha!
+ 30 min hh 60 brzuszków
Dziewczyny nie przejmujcie się przecież to normalne że pomiędzy ranem a wieczorem jest różnica nawet do 3 kg .Nie ma co się załamywać.Najlepiej się ważyć co tydzień.Ja specjalnie nie przywiozłam tu wagi żeby ważyć się co tydzień
do juterka
__________________
62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52
sanderaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 19:59   #765
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
Zakwasy po 15 przysiadach? no nie mogę rozbawiłaś mnie na maksa
Ale czym? Przeciez nie napisałam, że mam zakwasy! Zrobiłam tylko 15 przysiadów żeby "przygotować" nogi do ćwiczeń. Gdybym zrobiła więcej przysiadów to mogłabym mieć zakwasy przecież. Kiedyś zrobiłam 40 przysiadów i na drugi dzień myslałam że nie wstanę z łóżka. Wolę być ostrożna i zaczynać od minimum
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 20:49   #766
nenia6
Raczkowanie
 
Avatar nenia6
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 285
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Quedate Pokaż wiadomość
Wszystkim diewczynom baaaardzo dziekuje! Cos czuje, ze zostane z Wami dluzej A na jakiej wysokosci, w jakim miejscu mierzycie talie i biodra?
Talie zmierzyłam w najwęższym miejscu a biodra w najszerszym punkcie pośladków-tak wszędzie było napisane, ale może lepiej niech się wypowie ktoś, kto częściej się mierzy
nenia6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 20:50   #767
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Dziś miałam całkiem ciekawy dzień Byłam w Kwidzynie w CCC i kupiłam młodszemu synkowi buciki na zimę Szukałam sobie kozaków ale nic nie znalazłam!!! Nic mi sie nie podobało w CCC a jak już coś wypatrzyłam to cena była kosmiczna i w dodatku buty nie ocieplane lub bardzo mało. Wkurzyłam się może na allegro coś znajdę choć wolałabym przymierzyć buty zanim je kupie.....
Z dieta mi dziś nie wyszło na obiad zjadłam MAŁEGO Cheesburgera, na podwieczorek 3 kostki czekolady a na kolacje 3 małe kromeczki chleba z dżemem a potem jeszcze jedną większą kromkę z serem i ketchupem!! Jutro spadku na wadze nie będzie niestety i jestem tego pewna... najważniejsze aby tylko nie wzrosło za wiele OD jutra znowu się pilnuję! Do Kwidzyna jechac nie będe w najbliższym czasie to nie zgrzeszę
Coś mnie głowa pobolewa.... kiepsko się czuję. Dzieciaki jeszcze nie śpia i dają mi nieźle popalić......
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg


Edytowane przez monika01011986
Czas edycji: 2011-11-22 o 20:59
monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 20:53   #768
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Moim zdaniem nie ma sensu się ważyć w ciągu dnia i załamywać, najlepiej jest albo codziennie rano po toalecie i w samej bieliźnie, albo raz w tygodniu. Pewnie lepszym wyjściem było by cotygodniowe ważenie, ale jak ktoś nie wytrzymuje ( jak ja ) to chyba lepiej raz dziennie rano jak dołować się w ciągu dnia.

Monia ja też dziś robiłam przysiady zrobiłam 30 w 3 seriach po 10, ale między seriami miałam nawet nie minutę przerwy. Jutro rano też zrobię 30 i będę tak c dwa dni zwiększać liczbę

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Monia nie przejmuj się tym, że dziś więcej zjadłaś. Przecież od jednego razu waga nie wzrośnie
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 20:55   #769
nenia6
Raczkowanie
 
Avatar nenia6
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 285
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Monika od dzisiaj z Tobą robię przysiady
Może się to przyda:

Przysiady:
Przysiad to najbardziej znane ćwiczenia na nogi jednak są one dość wyczerpujące dlatego należy je wykonywać dokładnie i nie za dużo. Przysiady wspaniale modelują uda i pośladki, pamiętajmy jednak że obciążają kolana wiec nie należy przesadzać z ilością powtórzeń.
- Stań prosto
- Zrób przysiad z wyprostowanymi rękoma
- Wytrzymaj chwile
- Wstań napinając mięśnie pośladków.
Rób 10 powtórzeń w 3 seriach.
Dla bezpieczeństwa przysiady można wykonywać z krzesłem które ustawiamy za sobą. W ten sposób krzesło zabezpieczy nas przed przewróceniem się do tyłu. Ćwicząc z krzesłem obniżmy się do momentu aż prawie siądziemy na krześle i następnie podnosimy się. Cały czas pamiętajmy o napinaniu mięśni pośladkowych.
nenia6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-22, 21:32   #770
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Kamikadze1706 Pokaż wiadomość

Monia chodziło mi o to,że rano było dziś 54.3 a wczoraj 55.2(zawsze waże sie nago i po wypróżnieniu)Przeciez nie schudłam 1 kilo w dzień!!!to pewnie kwestia wizyty w toalecie.

OO tak! po wizycie w toalecie to naprawdę może kilogram spaść Więc wszystko już jasne

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość

Monia ja też dziś robiłam przysiady zrobiłam 30 w 3 seriach po 10, ale między seriami miałam nawet nie minutę przerwy. Jutro rano też zrobię 30 i będę tak c dwa dni zwiększać liczbę

Monia nie przejmuj się tym, że dziś więcej zjadłaś. Przecież od jednego razu waga nie wzrośnie
Ja przed spaniem też zrobię dziś przysiady Wczoraj zrobiłam 15 więc dziś już mogę więcej myślę że 30 w 3 seriach nie spowoduje u mnie zakwasów. Muszę na prawdę być ostrożna bo potem jest mi strasznie ciężko zajmować się dziećmi mając potworne zakwasy więc wolę pomału zaczynać

No a nie potrafię się nie przejmować tak ładnie mi szło a dziś dałam taką plamę! Dobrze, że do Świąt jeszcze miesiąc to mam szansę "poprawić" się

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Cytat:
Napisane przez nenia6 Pokaż wiadomość
Monika od dzisiaj z Tobą robię przysiady
Może się to przyda:

Przysiady:
Przysiad to najbardziej znane ćwiczenia na nogi jednak są one dość wyczerpujące dlatego należy je wykonywać dokładnie i nie za dużo. Przysiady wspaniale modelują uda i pośladki, pamiętajmy jednak że obciążają kolana wiec nie należy przesadzać z ilością powtórzeń.
- Stań prosto
- Zrób przysiad z wyprostowanymi rękoma
- Wytrzymaj chwile
- Wstań napinając mięśnie pośladków.
Rób 10 powtórzeń w 3 seriach.
Dla bezpieczeństwa przysiady można wykonywać z krzesłem które ustawiamy za sobą. W ten sposób krzesło zabezpieczy nas przed przewróceniem się do tyłu. Ćwicząc z krzesłem obniżmy się do momentu aż prawie siądziemy na krześle i następnie podnosimy się. Cały czas pamiętajmy o napinaniu mięśni pośladkowych.
No to super Ja dziś zrobię 30 w 3 seriach A Ty?
No i fajny ten artykuł o przysiadach to, że są wyczerpujące dla nóg to potwierdzam! Naprawdę jak ktoś mało ćwiczy tzn. wcale to jak zrobi kilka przysiadów to można mieć niezłe zakwasy Wiem to z własnego doświadczenia
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 22:16   #771
nenia6
Raczkowanie
 
Avatar nenia6
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 285
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Dziś zrobię te 3 serie po 10 i jutro z rana też.Będę robiła rano i wieczorem

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Jak napisałam, tak zrobiłam Od jutra dołącze jeszcze skakanke.

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Tak mi się teraz przypomniało.. Meeedzik szukałaś witamin z dużą ilością żelaza. Mam akurat stare opakowanie po Centrum i żelaza jest w jednej tabletce faktycznie mało, tylko 5 mg - 36% dziennego zapotrzebowania. W Bodymax plus jest go aż 14 mg, moja mama szukała kiedyś witamin właśnie pod kątem zawartości żelaza i farmaceutka te jej poleciła.

Edytowane przez nenia6
Czas edycji: 2011-11-22 o 22:17
nenia6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 06:26   #772
tinekk
Zadomowienie
 
Avatar tinekk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 932
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Dzien dobry

Monia eee tam 1 cheesburger na pewno nie zaszkodzi, najwidoczniej organizm domagał się własnie takiego fast fooda bo o ile dobrze pamiętam to Ty dawno nie jadłas takich rzeczy, więc raz na jakis czas mozesz sobie pozwolić lepszy cheesburger niż cała pizza
Chyba znalazłam kociaka znalazłam ogłoszenie gdzie gośc dowozi kotki na terenie Tarnów - Rzeszów dziś sie z nim skontaktowałam meilowo i zobaczymy co z tego wyjdzie, jestem napalona jak Ty
Nieźle zaraziłas mnie kotem i odgapiam od Ciebie
Wczoraj napisałam list do Swiętego Mikołaja ( TŻ ) z prośbą o małego, młodego kotka syberyjskiego, ciekawe czy mikołaj mnie wysłucha

Ja dziś w miare jestem zadowolona po ostatnim obżarstwie w poniedziałek wczoraj waga rano pokazała 49,8 a że wczoraj trzymała się diety w 100% to dziś już miła niespodzianka 49,5 mam nadzieję że szybko uda mi się wrócić do 48 a może nawet do 47, ale póki co chce dążyć do celu małymi kroczkami:P

Mam za sobą 1 dzień bez słodyczy ! Do dzieła dziewczyny trzymam kciuki za te, które również trwają w poście słodyczowym


Moje menu na dziś:

6:30: owsianka na mleku z bakaliami
10: mandarynka
12: warzywa na patelnie polane keczupem
15: mandarynka
18: 2 małe kanapeczki z twarożkiem i keczupem

Zmykam do pracy miłego dnia kochane i dużo wytrwałości !
__________________

Ćwiczę, ćwiczę, ćwiczę
Dbam o włoski
Dążę do idealnej cery

tinekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 06:44   #773
sanderaM
Rozeznanie
 
Avatar sanderaM
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 777
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Hej dziewczyny
Ja już wstałam .Wcześniej dzisiaj jakoś więc mogłam jeszcze do was zajrzeć Zaraz lecę się ogarniać i na uczelnię . A dzisiaj mam tylko angielski b odwołali nam mikroekonomię.Potem muszę jechać do astera bo nie działają nam dwa laptopy razem tzn .tylko jeden może być połączony z internetem;/
W dodatku mam takie zakwasy po wczorajszej siłowni że szok
Ale czuję że żyję.
A dziś wieczorem idę do kina na przed świtem już się doczekać nie mogę
Moje menu:
ś:płatki+mleko
2ś:jabłko
o:bigos
p:grejfrut
k: serek wiejski z pomidorem ogórkiem i cebulą
+ 30 min hh 60 brzuszków
Mam nadzieję że wytrwam w kinie
do później miłego dnia
__________________
62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52
sanderaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 07:16   #774
Tsuru
Przyczajenie
 
Avatar Tsuru
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 12
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Hej dziewczyny!
Drugi dzień na bezrobociu
Moje menu na dziś:
obecnie piję kawkę
ś: płatki fitness z mlekiem
2 ś: tuńczyk z pomidorem
o: tu jeszcze do końca nie wiem
p: jogurt naturalny
k: serek wiejski z pomidorkiem

A powiedzcie mi - jecie ziemniaki? Ostatnio wyczytałam, że nie są tak tuczące jak wszyscy mówią, ale ciekawa jestem.
Drugie pytanie odnośnie makaronów, bo je uwielbiam! Te pełnoziarniste będą lepsze?
I prosiłabym o jakiś przepis na lekkie spagetti, bo bez tego nie wytrzymam
Tsuru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 07:36   #775
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Hej laseczki
Ja też mam dziś mały spadek na wadze wczoraj było 49,1 a dziś jest 48,8 mam nadzieję, że pomału waga będzie spadać
Monia zgadzam się z Tinkiem Twój organizm się zapewne tego domagał, bo bardzo dawno nie jadłaś takich rzeczy i to na pewno nie zaprzepaści Twojej dietki więc nic się nie martw
A co do przysiadów, to ja też robię w 3 seriach po wczorajszych nie mam zakwasów i zaraz też sobie zrobię taką serię
Nenia a moja mama własnie ostatnio kupiła sobie Bodymax, Ona go już kiedyś brała i teraz też kupiła mówiła, że jest dobry
Jak skończę brać Centrum i Ascofer to może też zacznę brać ten Bodymax
A co do przysiadów, to będziemy razem robić, bo ja też będę robiła rano i wieczorem 3 serie po 10
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 07:38   #776
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Heeej perełki

Wybaczcie moja kilku dniowa nieobecnosc, ale tyle sie dzialo ostatnio ze poprostu nie wyrabialam na zakretach

Przyjechala moja mamita, witalam ja 2 dni
Niemoglam jej odstapic na krok, do tego w menu niestety wpadla biala niemiecka czekoladka plus % i delektowanie sie roznymi pysznosciami
Wage omijam szerokim łukiem
Ale od dzisiaj juz nie opuszczam Was na chwile!

Witam wszytskie nowe kruszynki
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 07:45   #777
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

SanderaM zabierz mnie ze sobą do kina popraw sobie podpis, bo nie działa

Medzik gratuluję spadku

Ja póki co ważę się z przymrożeniem oka, bo niedługo mam dostać @ więc może mi trochę więcej kg pokazywać. Dzisiaj było 55,6 ale ważyłam się przed odwiedzeniem toalety. Ja zaraz jadę na uczelnie dzisiaj od 10-21 umrę tam chyba. Pocieszam się, że mam już od jutra wolne do poniedziałku Miłego dnia dziewczynki

Edytowane przez Cocktailraspberry
Czas edycji: 2011-11-23 o 07:49
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 07:58   #778
nenia6
Raczkowanie
 
Avatar nenia6
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 285
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Tsuru Pokaż wiadomość

A powiedzcie mi - jecie ziemniaki? Ostatnio wyczytałam, że nie są tak tuczące jak wszyscy mówią, ale ciekawa jestem.
Drugie pytanie odnośnie makaronów, bo je uwielbiam! Te pełnoziarniste będą lepsze?
Ziemniaki jak najbardziej trzeba jeść. Jeden ugotowany ziemniak to średnio 65kcal. Zrezygnować trzeba z sosów i tłustego mięsa. Ziemniaki są bardzo zdrowe, spokojnie można je jeść na przemian z kaszami,ryżem i makaronami
Co do makaronów to te pełnoziarniste napewno są lepsze, trzeba sprawdzać skład. W Biedronce mają dobre makarony z semoliny i właśnie mąki pełnoziarnistej, pyszne i zdrowe

Meeedzik Ja się zaraz zabieram za przysiady i skakanke
nenia6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 08:47   #779
zelka9o
Zadomowienie
 
Avatar zelka9o
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 209
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Czeeeesc Dziewczyyyny kurczeee nie wiem czy Wy tu o wszystim piszecie czy nie ale zapytam . Macie moze jakies sposoby , dobry szampon na włosy . Kurcze bo okropnie mi wypadaja !! i przetłuszczaja .. ;/ niewiem od czego taaaaaak ale nibdy niestety tak nie mialam ..
zelka9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 09:10   #780
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

dzien dobry

monika01011986 nie przejmuj sie, ze za duzo zjadłas dzisiaj napewno bedzie lepiej

Tsuru
ja czasami jem ziemniaki do obiadku, ale nie duzo i bez tłuszczu i sosów

Kupiłam przed chwilka placki do tortilli w drodze do pracy, ale bede miała obiadek juz sie doczekac nie moge tylko pozniej rowerek mnie czeka bo jeden ma duzo kalorii nawet nie wiedziałam ze az tyle 198
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:21.