Panny Młode 2019 cz. 2 - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-01-08, 17:32   #2341
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez PixieDust Pokaż wiadomość
A jakieś dodatkowe atrakcje przewidujecie? Barman?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Barman, candy bar i wiejski stół, jeżeli to jest atrakcja Chcemy dużo zabaw takich jak tańczenie macareny, belgijka, taniec z innym partnerem itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 17:33   #2342
zuykot
Rozeznanie
 
Avatar zuykot
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 623
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez PixieDust Pokaż wiadomość
A jakieś dodatkowe atrakcje przewidujecie? Barman?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A chciałabym 😊 Zobaczymy jak wyrobimy się z funduszem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



...przypadkowe zdarzenia są bliznami losu. Nic jednak nie dzieje się przypadkowo, Danielu. Jesteśmy marionetkami naszej nieświadomości.
Carlos Ruiz Zafón – Cień wiatru
M.
zuykot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 17:36   #2343
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Nadążyć za Wami to cud
Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
Ej zapomniałam Wam powiedzieć, nasza sala powstała i nawet została oficjalnie otworzona!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
uuuuu

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
Świetny pomysł z polaroidem i księgą gości. Ciekawe ile taka zabawka kosztuje.

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Jutro ksiądz po kolędzie chodzi to się dopytam kiedy można rezerwować termin
mi właśnie od niedawna chodzi ten pomysł po głowie

podpytaj, bo a nuż akurat uda się to teraz załatwić


Dust a skąd jesteś, bo ja też z centrum (szeroko pojętego )

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
Zraziłam się samą organizacją. Myślę, że po prostu ja tak trafiłam.
No ale po pierwsze fotobudka była wynajęta przez jakieś 2 h (tak mi się przynajmniej wydaje, chociaż po % może być mylące:p) i w tym czasie nagle parkiet zrobił się pusty. Zrobiła się masakryczna kolejka do tej kabiny. My trochę z koleżankami odczekałyśmy, ale jak stanęliśmy w kolejce to staliśmy z ok. 20 min. Cały czas ktoś się wpychał. Jak już w końcu byliśmy przed ostatni zaczęliśmy przeglądać te śmieszne akcesoria do zdjęć. Facet się na nas wydarł (no właśnie nie wiem czy to standard, ale w tej fotobudce stał cały czas facet), że rzeczy można przeglądać dopiero w środku. No dobra wchodzimy. I żeby nie oszukać cała akcja trwała pól minuty. Nie było czasu na przejrzenie rzeczy, brało się co było pod ręką. Zakładasz czapke/okulary, a facet już krzyczy, że robi się zdjęcie i mam patrzeć dokładnie w jeden punkt. Chciałyśmy zrobić coś zabawnego, a on za cel honoru uwziął się, żeby patrzeć w ten durny punkt. Ogólnie to chciałyśmy w naszym gronie zrobić sobie dwa zdjęcia. Jedno dla nas na pamiątkę (sama młoda tak chciała), a jedno wkleić do albumu. Wiadomo jak to na weselu po % zaczęłyśmy się chichrać (już na zewnątrz fotobudki) nad tym zdjęciem i każda oglądała jak na nim wyszła. A on znowu wydziera się, że to zdjęcia ma trafić do albumu. I to nie tylko nas tak skrupulatnie pilnował
Aaa i nie pozwolił zrobić 2 zdjęć pod rząd. Znowu musiałyśmy stać, tylko tym razem krócej.
Ogólnie wyobrażałam sobie, że to większy fun. A to normalnie jak na produkcji jakiejś.
To moje jedyne doświadczenie z fotobudką, więc podejrzewam, że możliwe, że ten gość popsuł całą zabawę.
ale słabo... facet ewidentnie popsuł zabawę

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Ja też nie chce fotobudki bo moim zdaniem troche rozwala wesele i zabiera ludzi z parkietu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
o z tym się zgadzam
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 17:45   #2344
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez rybcia34 Pokaż wiadomość
Też jestem tego zdania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też nie chce, jeden, że bardzo popularna w naszych stronach ostatnio, a dwa, że nie wyobrażam sobie żeby się tam wydurniać.
Cytat:
Napisane przez PixieDust Pokaż wiadomość
A jakieś dodatkowe atrakcje przewidujecie? Barman?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas barman, ale nie wiem czy to atrakcja, bardziej chcieliśmy jako alternatywę dla wódki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 18:04   #2345
PixieDust
Zadomowienie
 
Avatar PixieDust
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 643
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Patka, mieszkam w Łodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

All you need is faith, trust and a little pixie dust

34/2018


W tym roku przebiegłam : 108,6 km
PixieDust jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 18:11   #2346
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez PixieDust Pokaż wiadomość
Patka, mieszkam w Łodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
o widzisz, ja mam 120 km do Łodzi, ale nadal łódzkie
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 18:24   #2347
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez PixieDust Pokaż wiadomość
A jakieś dodatkowe atrakcje przewidujecie? Barman?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Barmana Stołu wiejskiego i słodkiego nie traktuję jak atrakcji, bo to w sumie niemal standard


Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Ja też nie chce, jeden, że bardzo popularna w naszych stronach ostatnio, a dwa, że nie wyobrażam sobie żeby się tam wydurniać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to to. Dużo osób chce mieć zdjęcia w fotobudce z parą młodą, a ja wolałabym korzystać z wesela zamiast wygłupiać się przy zdjęciach

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-08, 18:33   #2348
heziola
Zadomowienie
 
Avatar heziola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Redhill
Wiadomości: 1 158
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

66 postów miałam do przeczytania, a byłam tu rano dziś ja mną fotobudke, ale sprawdzona, u mojej swiadkowej była ta sama i juz wtedy zdecydowałam, ze same chce mieć, mimo, ze ślubu w ogóle w głowie nie miałam.
Do tego stół wiejski, bo w tej restauracji sami wędza wędliny itd i słodki stół, bo ciast nie chce mieć wcale i przemycimy portugalskie słodkości tam.
U nas ani wódki ani ciast sie nie daje. Jak zostanie to wśród rodziny i znajomych sie rozdaje ciasta.
heziola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 19:08   #2349
Emilcia96
Zadomowienie
 
Avatar Emilcia96
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 312
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość
My też bierzemy na 3h z możliwością przedłużenia. Fajnie by było gdyby fotobudke dało radę postawić gdzieś przy parkiecie (wskazówka DJa) bo wtedy można jakoś gości zabawiać jeśli zrobi się kolejka ale to wyjdzie w praniu wszystko

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
Rozmawiałam dziś s kolegami DJami, i powiedzieli, że najgorze co para młoda mogła zrobić to postawić fotobudkę przy DJach, bo wszyscy stali w kolejce, nikt nie tańczył a tylko się kolejka przed nimi zrobiła.
Mi się w ogóle takie coś nie podoba ;D.

Ja zawsze jak chodziłam na wesela to dawali ciato +0.5l ale ja zostanę tylko przy cieście .

I powiedzieli mi ci moi koledzy, że dobrze by było wziąć animatorkę do dzieci...
__________________
Ćwiczę


40/2017
8/2018

12.12.2015 M
17.12.2017
02.05.2019
Emilcia96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 19:11   #2350
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Jezu,alescie nastukaly. Ja rzadziej bywam,bo czuje sie tak paskudnie ze nie mam weny. Ale podczytuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Co do fotobudki,my chceny kupic instacxa a drugiego wypozyczyc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 19:23   #2351
zuykot
Rozeznanie
 
Avatar zuykot
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 623
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Dziewczyny. A tak z innej beczki. Jak Wasi Panowie reagują na organizacje ślubne? Aktywnie? Czy raczej pod przymusem? 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



...przypadkowe zdarzenia są bliznami losu. Nic jednak nie dzieje się przypadkowo, Danielu. Jesteśmy marionetkami naszej nieświadomości.
Carlos Ruiz Zafón – Cień wiatru
M.
zuykot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-08, 19:29   #2352
Ipecacuanha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 765
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

A ja sie bije z myslami bo z instaxow zdjecia wychodza troche slabo jakosciowo. A znowu fotobudki zwlaszcza na godz czy 2 rozwalaja zabawe na parkiecie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ipecacuanha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 19:31   #2353
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

U mnie zadaniowo. Ja szukam, prezentuje, wybieramy ostatecznie razem. Ale dzwonienia, umawiania się i inne podobne organizacyjne on, bo ja nie lubię takich rzeczy ogarniać. Sam od siebie póki co nic nie szuka, może to i lepiej.
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 19:32   #2354
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez zuykot Pokaż wiadomość
Dziewczyny. A tak z innej beczki. Jak Wasi Panowie reagują na organizacje ślubne? Aktywnie? Czy raczej pod przymusem? ��

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój się nie wyrywa pierwszy do organizacji. Tak na prawdę mało o tym wie. Nie mógł uwierzyć, że nauki przedmałżeńskie to coś obowiązkowego Ale jak ja zaczynam temat to wysłuchuje i próbuje doradzać. No i potulnie wszędzie ze mną jeździł. Ale ostatnie zdanie i tak należy do mnie. Mu wszystko obojętne oby mi się podobało. Sam z siebie to pewnie tylko garnitur kupi:P I może wybierze samochód.
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 19:34   #2355
PixieDust
Zadomowienie
 
Avatar PixieDust
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 643
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Mój ostatnio żartował, że on przyjdzie na gotowe i mam mu tylko podać godzinę, na którą ma być pod kościołem ale zdzieliłam go kapciem przez łeb i mówię no way niby tak średnio, ja wychodzę ze wszystkim ale on mówi czy mu się podoba czy nie, do wodzireja kazałam mu napisać to nie psioczył. Ale potem cały wieczór chodził dumny i mówił "KOCHANIE ZAŁATWIŁEM NAM DJA!!!"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

All you need is faith, trust and a little pixie dust

34/2018


W tym roku przebiegłam : 108,6 km
PixieDust jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 19:37   #2356
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez PixieDust Pokaż wiadomość
Mój ostatnio żartował, że on przyjdzie na gotowe i mam mu tylko podać godzinę, na którą ma być pod kościołem ale zdzieliłam go kapciem przez łeb i mówię no way niby tak średnio, ja wychodzę ze wszystkim ale on mówi czy mu się podoba czy nie, do wodzireja kazałam mu napisać to nie psioczył. Ale potem cały wieczór chodził dumny i mówił "KOCHANIE ZAŁATWIŁEM NAM DJA!!!"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Mój jeszcze żyje w błogiej nieświadomości o dekoratorce i innych wątkowych (pewnie zbędnych) sprawach
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 19:38   #2357
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
U mnie zadaniowo. Ja szukam, prezentuje, wybieramy ostatecznie razem. Ale dzwonienia, umawiania się i inne podobne organizacyjne on, bo ja nie lubię takich rzeczy ogarniać. Sam od siebie póki co nic nie szuka, może to i lepiej.
U mnie tak samo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 19:40   #2358
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Najlepsze było to jak pojechaliśmy na salę. Miałam całą kartkę pytań. Jego mina - wtf Tak wyczerpałam temat pytań, że on w końcu nie zadał żadnego :P
Tak teraz myślę. Gdyby faceci organizowali wesela ile kasy udałoby się oszczędzić...
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 19:40   #2359
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ipecacuanha Pokaż wiadomość
A ja sie bije z myslami bo z instaxow zdjecia wychodza troche slabo jakosciowo. A znowu fotobudki zwlaszcza na godz czy 2 rozwalaja zabawe na parkiecie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zastanawiam się nad ścianką, gdzie goście mogliby robić sobie fotki, jedna moja znajoma miała taką i fajnie to wyglądało. Tam też można by robić zdjęcia z parami.

Coś takiego mieli:
https://pl.pinterest.com/pin/474074298260163026/

Edytowane przez _Pixie_
Czas edycji: 2018-01-08 o 19:44
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-08, 19:42   #2360
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Ja zastanawiam się nad ścianką, gdzie goście mogliby robić sobie fotki, jedna moja znajoma miała taką i fajnie to wyglądało. Tam też można by robić zdjęcia z parami.
Baaardzo fajny pomysł Prawie, że na każdym weselu bliskiej mi osoby ustawiamy się do zdjęcia z młodymi i fotograf zawsze szuka jakiegoś fajnego miejsca pod ścianą.
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 19:49   #2361
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Emilcia96 Pokaż wiadomość
I powiedzieli mi ci moi koledzy, że dobrze by było wziąć animatorkę do dzieci...
Dla mnie to już przesada...


Cytat:
Napisane przez zuykot Pokaż wiadomość
Dziewczyny. A tak z innej beczki. Jak Wasi Panowie reagują na organizacje ślubne? Aktywnie? Czy raczej pod przymusem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Interesuje się, ale w umiarkowanym stopniu. Widzę, że chce się zaangażować w dekoracje i sam zaproponował kilka par drużbów. Natomiast wybór fotografa czy sali bardziej zostawił mi, bo stwierdził, że on i tak się nie zna.

Cytat:
Napisane przez PixieDust Pokaż wiadomość
Mój ostatnio żartował, że on przyjdzie na gotowe i mam mu tylko podać godzinę, na którą ma być pod kościołem ale zdzieliłam go kapciem przez łeb i mówię no way niby tak średnio, ja wychodzę ze wszystkim ale on mówi czy mu się podoba czy nie, do wodzireja kazałam mu napisać to nie psioczył. Ale potem cały wieczór chodził dumny i mówił "KOCHANIE ZAŁATWIŁEM NAM DJA!!!"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 19:49   #2362
PixieDust
Zadomowienie
 
Avatar PixieDust
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 643
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
Najlepsze było to jak pojechaliśmy na salę. Miałam całą kartkę pytań. Jego mina - wtf Tak wyczerpałam temat pytań, że on w końcu nie zadał żadnego
Tak teraz myślę. Gdyby faceci organizowali wesela ile kasy udałoby się oszczędzić...
Uchylisz rąbka o co pytałaś? Bo ja nawet nie orientuje się o co trzeba pytać

A ta ścianka to super pomysł, kiedyś znalazłam na necie jakąś firmę która takie wykonuje ale gdzieś zgubiłam namiary. Jeśli koszt nie byłby duży to myślę, że mogłabym to brać pod uwagę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

All you need is faith, trust and a little pixie dust

34/2018


W tym roku przebiegłam : 108,6 km

Edytowane przez PixieDust
Czas edycji: 2018-01-08 o 19:51
PixieDust jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 19:50   #2363
maltra
Rozeznanie
 
Avatar maltra
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 718
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
Najlepsze było to jak pojechaliśmy na salę. Miałam całą kartkę pytań. Jego mina - wtf Tak wyczerpałam temat pytań, że on w końcu nie zadał żadnego
Tak teraz myślę. Gdyby faceci organizowali wesela ile kasy udałoby się oszczędzić...
Ja mam wrazenie ze to przez to, ze ja bardziej ogarniam zaoszczedzimy

Cytat:
Napisane przez zuykot Pokaż wiadomość
Ja mam to samo. Ci fotografowie, którzy mnie interesują po 3-4tys. + trzeba doliczyć kamerzystę?! Ale wolę dać więcej i być w pełni zadowolona z efektów 👌

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jak dobrze to rozumiem

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
Nawet nie myślałam pod tym względem Niestety często wesele to taka kiczowata impreza dla dorosłych

Ojj przepadniesz



Zraziłam się samą organizacją. Myślę, że po prostu ja tak trafiłam.
No ale po pierwsze fotobudka była wynajęta przez jakieś 2 h (tak mi się przynajmniej wydaje, chociaż po % może być mylące:p) i w tym czasie nagle parkiet zrobił się pusty. Zrobiła się masakryczna kolejka do tej kabiny. My trochę z koleżankami odczekałyśmy, ale jak stanęliśmy w kolejce to staliśmy z ok. 20 min. Cały czas ktoś się wpychał. Jak już w końcu byliśmy przed ostatni zaczęliśmy przeglądać te śmieszne akcesoria do zdjęć. Facet się na nas wydarł (no właśnie nie wiem czy to standard, ale w tej fotobudce stał cały czas facet), że rzeczy można przeglądać dopiero w środku. No dobra wchodzimy. I żeby nie oszukać cała akcja trwała pól minuty. Nie było czasu na przejrzenie rzeczy, brało się co było pod ręką. Zakładasz czapke/okulary, a facet już krzyczy, że robi się zdjęcie i mam patrzeć dokładnie w jeden punkt. Chciałyśmy zrobić coś zabawnego, a on za cel honoru uwziął się, żeby patrzeć w ten durny punkt. Ogólnie to chciałyśmy w naszym gronie zrobić sobie dwa zdjęcia. Jedno dla nas na pamiątkę (sama młoda tak chciała), a jedno wkleić do albumu. Wiadomo jak to na weselu po % zaczęłyśmy się chichrać (już na zewnątrz fotobudki) nad tym zdjęciem i każda oglądała jak na nim wyszła. A on znowu wydziera się, że to zdjęcia ma trafić do albumu. I to nie tylko nas tak skrupulatnie pilnował
Aaa i nie pozwolił zrobić 2 zdjęć pod rząd. Znowu musiałyśmy stać, tylko tym razem krócej.
Ogólnie wyobrażałam sobie, że to większy fun. A to normalnie jak na produkcji jakiejś.
To moje jedyne doświadczenie z fotobudką, więc podejrzewam, że możliwe, że ten gość popsuł całą zabawę.
Wlasnie mnie utwierdzilas w przekonaniu ze nie chce fotobudki

Cytat:
Napisane przez zuykot Pokaż wiadomość
Dziewczyny. A tak z innej beczki. Jak Wasi Panowie reagują na organizacje ślubne? Aktywnie? Czy raczej pod przymusem? 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angazuje sie, ale nie wychyla zbyt bardzo czasem cos znajdzie, doradzi, zalatwi tak akurat

A co do atrakcji jai to balewska powiedziala my bedziemy glowna atrakcja 😁 i tego sie trzymam

Ale mam dzis dziwny dzien, fajna propozycja w pracy sie trafila teoretycznie przyjelam ale teraz musze czekac w gruncie rzeczy nie wiem jak dlugo ale musze odlozyc nasze plany... nie wiem czy dobrze robimy.... ehhh
__________________
eM&eM
PM2019

każdy cud zajmuje trochę czasu....
maltra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 19:55   #2364
Emilcia96
Zadomowienie
 
Avatar Emilcia96
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 312
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez zuykot Pokaż wiadomość
Dziewczyny. A tak z innej beczki. Jak Wasi Panowie reagują na organizacje ślubne? Aktywnie? Czy raczej pod przymusem? 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój się w nic nie wtrąca. Dziś tylko zaczął do muzyki- on nie chce polskiej i absolutnie ma nie być disco polo. On najchętniej by puszczał hity lat '80, na szczęście każdy ma inne zdanie ;D
__________________
Ćwiczę


40/2017
8/2018

12.12.2015 M
17.12.2017
02.05.2019
Emilcia96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 19:57   #2365
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Emilcia96 Pokaż wiadomość
Rozmawiałam dziś s kolegami DJami, i powiedzieli, że najgorze co para młoda mogła zrobić to postawić fotobudkę przy DJach, bo wszyscy stali w kolejce, nikt nie tańczył a tylko się kolejka przed nimi zrobiła.
Mi się w ogóle takie coś nie podoba ;D.

Ja zawsze jak chodziłam na wesela to dawali ciato +0.5l ale ja zostanę tylko przy cieście .

I powiedzieli mi ci moi koledzy, że dobrze by było wziąć animatorkę do dzieci...
W sumie to też prawda... Nie wiem teraz co z tą budką zrobić ale tż chce bardzo a on dość potulnie zgadza się na moje wizje i nie chce mu odbierać tej przyjemności
Ale dobry animator jest tu faktycznie potrzebny, żeby nie bylo tak jak pisała n0emi

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
Jezu,alescie nastukaly. Ja rzadziej bywam,bo czuje sie tak paskudnie ze nie mam weny. Ale podczytuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Co do fotobudki,my chceny kupic instacxa a drugiego wypozyczyc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak tam yoona? Ciąża Cię tak męczy?

Cytat:
Napisane przez zuykot Pokaż wiadomość
Dziewczyny. A tak z innej beczki. Jak Wasi Panowie reagują na organizacje ślubne? Aktywnie? Czy raczej pod przymusem? 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dostałam maila zwrotnego od dekoratorów i właśnie przegadaliśmy 1.5h przez telefon ustalając co chcemy a co nie

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
U mnie zadaniowo. Ja szukam, prezentuje, wybieramy ostatecznie razem. Ale dzwonienia, umawiania się i inne podobne organizacyjne on, bo ja nie lubię takich rzeczy ogarniać. Sam od siebie póki co nic nie szuka, może to i lepiej.
U nas w większości też tak, chociaż tż wyskoczy czasem z jakimś dziwnym pomysłem, z reguły dla żartu i żeby się pozaczepiać

Cytat:
Napisane przez PixieDust Pokaż wiadomość
Mój ostatnio żartował, że on przyjdzie na gotowe i mam mu tylko podać godzinę, na którą ma być pod kościołem ale zdzieliłam go kapciem przez łeb i mówię no way niby tak średnio, ja wychodzę ze wszystkim ale on mówi czy mu się podoba czy nie, do wodzireja kazałam mu napisać to nie psioczył. Ale potem cały wieczór chodził dumny i mówił "KOCHANIE ZAŁATWIŁEM NAM DJA!!!"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jakbym słyszała mojego po podpisaniu umowy z salą - JA znalazłem! Ale dobrą salę WYBRAŁEM! fajnie, tylko że ja ją znalazłam, ja mu pokazałam, ja mówiłam że ta najlepsza Jego 'wkład' ograniczył się do poinformowania znajomych i przekazaniu mi opinii od jednej koleżanki, która miała tam wesele, że sala jest super ON załatwił!

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Ja zastanawiam się nad ścianką, gdzie goście mogliby robić sobie fotki, jedna moja znajoma miała taką i fajnie to wyglądało. Tam też można by robić zdjęcia z parami.

Coś takiego mieli:
https://pl.pinterest.com/pin/474074298260163026/
Ooo, to jest super pomysł!
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 20:01   #2366
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez PixieDust Pokaż wiadomość
Uchylisz rąbka o co pytałaś? Bo ja nawet nie orientuje się o co trzeba pytać

A ta ścianka to super pomysł, kiedyś znalazłam na necie jakąś firmę która takie wykonuje ale gdzieś zgubiłam namiary. Jeśli koszt nie byłby duży to myślę, że mogłabym to brać pod uwagę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz co nie mam tej listy teraz przy sobie, ale brałam ją z neta. Wpisz pytania o salę weselną. Takie podstawowe pytania o koszty, kiedy płaci się całość, ile się płaci za wyżywienie dj/fotografa/kamerzysty, minimalna liczba osób, czy płacimy za puste talerzyki itd. To jeszcze miałam w głowie takie na których sprawach moi znajomi się przejechali. Typu czy są zapewnione darmowe pokrowce na krzesła. Co z jedzeniem po weselu. Muszę sobie przypomnieć resztę albo znaleźć tą listę.
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 20:02   #2367
PixieDust
Zadomowienie
 
Avatar PixieDust
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 643
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość



Jakbym słyszała mojego po podpisaniu umowy z salą - JA znalazłem! Ale dobrą salę WYBRAŁEM! fajnie, tylko że ja ją znalazłam, ja mu pokazałam, ja mówiłam że ta najlepsza Jego 'wkład' ograniczył się do poinformowania znajomych i przekazaniu mi opinii od jednej koleżanki, która miała tam wesele, że sala jest super ON załatwił!
Nie odbierajmy im tej przyjemności

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

All you need is faith, trust and a little pixie dust

34/2018


W tym roku przebiegłam : 108,6 km
PixieDust jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 20:12   #2368
zuykot
Rozeznanie
 
Avatar zuykot
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 623
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
Wiesz co nie mam tej listy teraz przy sobie, ale brałam ją z neta. Wpisz pytania o salę weselną. Takie podstawowe pytania o koszty, kiedy płaci się całość, ile się płaci za wyżywienie dj/fotografa/kamerzysty, minimalna liczba osób, czy płacimy za puste talerzyki itd. To jeszcze miałam w głowie takie na których sprawach moi znajomi się przejechali. Typu czy są zapewnione darmowe pokrowce na krzesła. Co z jedzeniem po weselu. Muszę sobie przypomnieć resztę albo znaleźć tą listę.
Jakbyś była tak dobra i przesłała nam te listę 🌷 Ja pod koniec stycznia jadę wybrać salę i chcę o wszystko wypytać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



...przypadkowe zdarzenia są bliznami losu. Nic jednak nie dzieje się przypadkowo, Danielu. Jesteśmy marionetkami naszej nieświadomości.
Carlos Ruiz Zafón – Cień wiatru
M.
zuykot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 20:21   #2369
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez PixieDust Pokaż wiadomość
Nie odbierajmy im tej przyjemności

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie, niech się panowie cieszą

Cytat:
Napisane przez zuykot Pokaż wiadomość
Jakbyś była tak dobra i przesłała nam te listę 🌷 Ja pod koniec stycznia jadę wybrać salę i chcę o wszystko wypytać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

http://www.slubnaglowie.pl/inspiracj...ynajmiesz-sale

http://www.szalonapannamloda.pl/2017...-weselnej.html

my korzystaliśmy z tych pytań
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 20:40   #2370
zuykot
Rozeznanie
 
Avatar zuykot
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 623
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość
Oo dzięki wielkie 🌷🌷🌷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



...przypadkowe zdarzenia są bliznami losu. Nic jednak nie dzieje się przypadkowo, Danielu. Jesteśmy marionetkami naszej nieświadomości.
Carlos Ruiz Zafón – Cień wiatru
M.
zuykot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-20 11:22:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:14.