Piękne, młode i szalone 30+ 40+ - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-01-17, 09:53   #4861
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
kasztanka3 zatem oficjalnie jesteś kociarą
Zawsze bylam, tylko po prostu przez ostatnie 9-10 lat nie mialam zwierzakow
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-17, 10:07   #4862
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

à propos nauki języka przez seriale to właśnie przeczytałam newsletter od mojego ulubionego lektora i on rekomenduje w tym celu Peaky Blinders. Oglądałyście? Mnie zachęcił, screen w załączniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rekomendacja.JPG (94,5 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Rekomendacja1.JPG (83,9 KB, 42 załadowań)
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-17, 10:09   #4863
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
à propos nauki języka przez seriale to właśnie przeczytałam newsletter od mojego ulubionego lektora i on rekomenduje w tym celu Peaky Blinders. Oglądałyście? Mnie zachęcił, screen w załączniku
Probowalam, ale mi sie nie podobalo, za to znam kilka osob, ktore ten serial bardzo lubia.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-17, 10:30   #4864
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

zastrzezona, ale ładnie 19 stopni - fajnie masz. Ja jedyne podmuchy ciepła jakie czuje, to jak otwieram swoją zmywarke .

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Cinderella Girl Kaki uwielbiam, ale w Polsce zazwyczaj sprzedają mocno niedojrzałe, we Włoszech kupuję je zwykle w takich tekturowych koszyczkach, bo są tak dojrzałe, że można wsadzić w nie palec , jakkolwiek obrzydliwie to nie brzmi Pamiętam, że raz jedliśmy je w jacuzzi i to były najlepsze okoliczności do spożycia tak soczystej wersji kaki W przeciwieństwie do Anyżka uwielbiam owoce i jem ich bardzo dużo, jesień to własnie czas na granaty (min jeden dziennie, uwielbiam!), kaki, ananasy, grejpfruty i jabłka, wcześniej także śliwki. Na Azorach dodatkowo objadałam się marakują, która tam jest większa od tej oferowanej polskim klientom, i zazwyczaj śmiesznie tania.
Też jestem mocno owocowa Jednak jadam owoce głównie na śniadanie, ewentualnie jako przekąska w pracy popołudniami. Wieczorami nie mam na nie ochoty. Wczoraj jadłam granat dodany do sałatki, a aktualnie zajadam się gruszkami, bo dużo ich w sklepach . Tymczasowo dałam spokój z borówkami, bo już w tym okresie są podobno dość mocno pryskane.

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Jakaś niemoc mnie chwyciła.
Po chorobie i kuracji antybiotykami,nie mogę nabrać powera.
Standardowe osłabienie po chorobie i antybiotykoterapii. Dojdziesz do siebie wkrótce . Bardzo dobre są też naturalne probiotyki, tzw. kiszonki. Domowy zakwas z buraków wiedzie prym . Tu świetny przepis od Agnieszki Maciąg: https://agnieszkamaciag.pl/genialny-...omowej-roboty/

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ăâ˜â˜☠ propos nauki języka przez seriale to właśnie przeczytałam newsletter od mojego ulubionego lektora i on rekomenduje w tym celu Peaky Blinders. Oglądałyście? Mnie zachęcił, screen w załączniku
Nie oglądałam, ale jedno co wiem, to, że mam soft spot for Tom Hardy!

Jeżeli chodzi o filmy z mieszanką akcentów, to mój wykładowca fonetyki na studiach włączył nam Lock, Stock and Two Smoking Barrels.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2020-01-17 o 10:32
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-17, 10:38   #4865
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

...a ja się pakuję ...wrrr - jak zmieścić 10-cio stopniową koreańską pielęgnację do tej maleńkiej kosmetyczki?!

Lecę tylko z bagażem podręcznym, niby fajnie podróżować z minimalną ilością gadżetów - ale przelewanie esencji i olejków do tych mikroskopijnych flaszek i pudełeczek - masakra!

I obmyślanie co zabrać a z czego zrezygnować

Nawet pastę do zębów mam w suchych tabletkach - fajny pomysł na nowe wyzwanie dla Ciebie, Marjolka

(no i znowu jestem do tyłu z czytaniem forum!)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6EAD6F03-9357-4326-BDCA-C385093E32E2.jpg (126,7 KB, 43 załadowań)
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-17, 10:40   #4866
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Z seriali polecam Unbelievable - świetny!
https://www.imdb.com/title/t7909970
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-17, 11:03   #4867
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Piątek, piąteczek, piątunio

Witam z kawą

Och, też się rozmarzyłam, wakacje, ciepło, skwar... na szczęście za oknem mam w tej chwili słońce Cóż, kiedy zimno na dworze.

Soso, a nie wspominasz, że na Maderze (chociaż nie tylko tam...) to jest różnorodność owoców ( głowa boli od patrzenia na bogactwa owoców i zapachów), których w ogóle nie uświadczysz w naszym kraju. Przeróżne odmiany wspomnianej marakui, mango... podobnie jak u nas z odmianami jabłek, np. jabłko o smaku gruszki, tam marakuja o smaku ananasa
No i owoce, za które nie wiemy jak się wziąć np. kwaskowa waniliowa cherymoja
No i Madera ma przepiękne ogrody... och... rozmarzyłam się... a tu proza życia jak otwieram oczy

Do roboty zatem...

Miłego

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2020-01-17 o 11:06
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-17, 11:20   #4868
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Z seriali polecam Unbelievable - świetny!
https://www.imdb.com/title/t7909970
Caffe, link sie nie wyswietla. Czy to ten: https://www.filmweb.pl/serial/Niewiarygodne-2019-829582 ? Treść brzmi ciekawie

Gdzie lecisz?
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-17, 11:27   #4869
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Na pewno Zastrzeżona opycha się nie tylko owocami morza ale i przepysznymi, soczystymi owocami
Zżera mnie zazdrość, czuję to...

Załącznik 7704238

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2020-01-21 o 08:46
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-17, 11:54   #4870
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Smoczy owoc jest smaczny.
Pomelo,mango,kaki .
Ogórka afrykańskiego(kiwano)jem bo niskokaloryczny.
Suplementuję się Cindy i jem kiszonki.
Wczoraj kupiłam lipidcell,dla efektu podtrzymania nawilżenia skóry.
https://aptekazawiszy.pl/lipidcell-6...-miekkich.html


Soso musze koniecznie zobaczyć ten podkład.
Kusząco brzmi równiez Tom Ford
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 90FAC5BB-428D-4F42-915C-23446D411D08.jpeg (151,7 KB, 39 załadowań)
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-17, 11:54   #4871
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
...a ja się pakuję ...wrrr - jak zmieścić 10-cio stopniową koreańską pielęgnację do tej maleńkiej kosmetyczki?!



Lecę tylko z bagażem podręcznym, niby fajnie podróżować z minimalną ilością gadżetów - ale przelewanie esencji i olejków do tych mikroskopijnych flaszek i pudełeczek - masakra!



I obmyślanie co zabrać a z czego zrezygnować



Nawet pastę do zębów mam w suchych tabletkach - fajny pomysł na nowe wyzwanie dla Ciebie, Marjolka



(no i znowu jestem do tyłu z czytaniem forum!)
Też się pakuję nie lubię tego, więc długo mi idzie.... Za dużo przerw i umilania sobie tych trudów jutro dzień w drodze..
Chyba czas na pomalowane paznokci

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-17, 11:55   #4872
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

LaMary cherimoya od dawna jest w Polsce dostępna, kiedyś w delikatesach, a od paru lat np w Lidlu, choć fakt, że dużo mniejsza i zwykle też twardsza niż w krajach południowych.

Z ciekawych owoców to na Azorach jadłam to co na zdjęciu (owoc monstery deliciosy), ale bez szału. Zresztą generalnie próbowałam tam sporo różnych owoców, ale niczego nie wspominam jakoś wybitnie. W przeciwieństwie do owoców morza

Jeśli chodzi o owoce to Gruzja na zawsze w moim sercu, nigdzie indziej (nawet we Francji) nie jadłam tak dobrych winogron i fig. Dodam, że fig sprzedawanych przy drogach, na kilogramy i, w przeliczeniu na złotówki, za jakieś grosze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20191026_092952-01.jpg (151,8 KB, 41 załadowań)
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-17, 11:58   #4873
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Ważyć się czy nie przed wyjazdem? Oto jest pytanie

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
LaMary cherimoya od dawna jest w Polsce dostępna, kiedyś w delikatesach, a od paru lat np w Lidlu, choć fakt, że dużo mniejsza i zwykle też twardsza niż w krajach południowych.



Z ciekawych owoców to na Azorach jadłam to co na zdjęciu (owoc monstery deliciosy), ale bez szału. Zresztą generalnie próbowałam tam sporo różnych owoców, ale niczego nie wspominam jakoś wybitnie. W przeciwieństwie do owoców morza



Jeśli chodzi o owoce to Gruzja na zawsze w moim sercu, nigdzie indziej (nawet we Francji) nie jadłam tak dobrych winogron i fig. Dodam, że fig sprzedawanych przy drogach, na kilogramy i, w przeliczeniu na złotówki, za jakieś grosze.
A już miałam zapamiętać nazwę owocu. Wyglada mega egzotycznie, ale skoro szału nie ma to chyba nie zapamiętam

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-17, 13:30   #4874
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

jak was poczytałam to nagle zaczęłam się zastanawiać nad Azorami Mocno owocowa jestem - pomijajac owoce morza...
Powinnam sprzątać. Musze sprzątać . zaraz będę sprzątać...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-17, 15:32   #4875
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kamlisa - a ja, dla odmiany, nad Maderą Coś czuję, że by mi odpowiadały takie wakacje. Macie jakieś sprawdzone miejscówki?
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-17, 19:12   #4876
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Adjustments.jpg

Dzisiejsze zakupy. Matrixyl już miałam, ale emulsji nie znam kompletnie. Firmy it’s skin też nie. Miałyście coś? Ogladałam jeszcze emulsję nawilżajaca i tonik nawilżajacy, ale na razie się nie zdecydowałam.
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-17, 20:26   #4877
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Uklika, nic nie miałam z tych firm... Ty chyba stacjonujesz w UK? Nie wiem czy akurat szukasz, ale jak byłam tam w grudniu, to kupiłam świetną odżywke do włosów - Richard Ward Keratin Volume Conditioner. Dostępne są w Waitrose. Kurcze, taka fajna, a w Polsce nie do zdobycia. Widzę, że jedyną opcją dla mnie by ją dostać jest Amazon...
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-17, 22:27   #4878
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Witam Piekne Panie wieczorowa pora

Jestem wczesniej w domu, bo jestem chora. wprawdzie pojechalam do pracy, ale po 2 godzinach kazali mi isc do domu, bo ledwie dychalam no, juz sie wyspalam, ale jestem z lekka przymulonma przez leki i nie moge gadac, wiec bede sie wyzywac na klawiaturze

Miszka super! ale Ci fajnie bylo IMO super opcja, SPA i ostrzykniecie Ja juz myslalam o tym Prophilo, bo kiedys wlasnie Anyzka i LaMary wspominaly o tymze, ale wlasnie doczytalam, ze niby potrzeba ze 2 serie, w odstepie miesiaca. Ja niestety nie dysponuje takim czasem jak jestem w Polsce, wiec dla mnie to odpadlo, ale please, daj znac, co o tym myslisz z perspektywy czasu (jak juz ten czas nadejdzie, rzecz jasna ).

Anyzku moj maz zrobil moussake z galka muszkatolowa, o cynamonie nic nie wiem. ale wyszla super, wsadzam zdjecia i zapraszam na uczte

Pani_R Czuj sie lepiej! hugs!!

Kasztanka no piekne, piekne Wasze dziecie, a jakie podobne do Mamy Zwlasza, z avatarka

LaMary chetnie sie zalapie na jablecznik Bardzo uwielbiam

Zastrzezona piekne widoki bawcie sie dobrzxe

Aussie bezpiecznej podrozy i super wakacji

Uklika nawet nie probuj mnie namawiac! Zadnych podkladow! , ja jeszcze mam prawie cale te dwa (chanel i dior), ktore kupilam, przez Wasze namawianie iwcale nie uzywam!!!

Caffeine musisz miec kuferek na kosmetyki, ja tez zamierzam kupic, bo mam dosc latania z 3 kosmetyczkami

Nie znam tych owocow o ktorych piszecie, albo moze znam, ale nie wiem, ze to te, bo maja u mnie inna nazwe ???

rowniez wsadze moje ostatnie zakupi i zdjecia moich dzieci

Pozdrawiam i milego wieczoru zycze

Edytowane przez Reign of light
Czas edycji: 2020-01-20 o 21:01
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-18, 00:57   #4879
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez uklika Pokaż wiadomość
Załącznik 7704287

Dzisiejsze zakupy. Matrixyl już miałam, ale emulsji nie znam kompletnie. Firmy it’s skin też nie. Miałyście coś? Ogladałam jeszcze emulsję nawilżajaca i tonik nawilżajacy, ale na razie się nie zdecydowałam.
Daj znac jak ta emulsja, bo niedawno wlasnie nad nia dumalam.

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość
Witam Piekne Panie wieczorowa pora

Jestem wczesniej w domu, bo jestem chora. wprawdzie pojechalam do pracy, ale po 2 godzinach kazali mi isc do domu, bo ledwie dychalam no, juz sie wyspalam, ale jestem z lekka przymulonma przez leki i nie moge gadac, wiec bede sie wyzywac na klawiaturze

Miszka super! ale Ci fajnie bylo IMO super opcja, SPA i ostrzykniecie Ja juz myslalam o tym Prophilo, bo kiedys wlasnie Anyzka i LaMary wspominaly o tymze, ale wlasnie doczytalam, ze niby potrzeba ze 2 serie, w odstepie miesiaca. Ja niestety nie dysponuje takim czasem jak jestem w Polsce, wiec dla mnie to odpadlo, ale please, daj znac, co o tym myslisz z perspektywy czasu (jak juz ten czas nadejdzie, rzecz jasna ).

Anyzku moj maz zrobil moussake z galka muszkatolowa, o cynamonie nic nie wiem. ale wyszla super, wsadzam zdjecia i zapraszam na uczte

Pani_R Czuj sie lepiej! hugs!!

Kasztanka no piekne, piekne Wasze dziecie, a jakie podobne do Mamy Zwlasza, z avatarka

LaMary chetnie sie zalapie na jablecznik Bardzo uwielbiam

Zastrzezona piekne widoki bawcie sie dobrzxe

Aussie bezpiecznej podrozy i super wakacji

Uklika nawet nie probuj mnie namawiac! Zadnych podkladow! , ja jeszcze mam prawie cale te dwa (chanel i dior), ktore kupilam, przez Wasze namawianie iwcale nie uzywam!!!

Caffeine musisz miec kuferek na kosmetyki, ja tez zamierzam kupic, bo mam dosc latania z 3 kosmetyczkami

Nie znam tych owocow o ktorych piszecie, albo moze znam, ale nie wiem, ze to te, bo maja u mnie inna nazwe ???

rowniez wsadze moje ostatnie zakupi i zdjecia moich dzieci

Pozdrawiam i milego wieczoru zycze
Reign, Twoje dzieci jakie cudne I jedzonko pysznie wyglada A co do mojego dziecka, to przerzucilismy sie z jedzenia o smaku kurczaka, ktorego nie chcial jesc, na kurczaka z warzywami (wszystkie karmy dla malych kociakow sa o smaku kurczaka, nie wiem czemu, a moje mruczando woli ryby i owoce morza). No i teraz je o wiele chetniej i sie smialam do meza wczoraj, ze skoro lubi warzywa, to nie moze byc moim dzieckiem
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-18, 09:05   #4880
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Witam z kawą... z tą kawą to chyba już przynudzam

Reign masz w domu śliczności
szybka jesteś z zakupem Blithe
Na jabłecznik nie załapiesz się bo zjedzony następnym razem pomyślę o Tobie i zaproszę
Na wyjazdy proponuję taki usztywniany kuferek-kosmetyczkę. Jest bardzo pakowny, dobrze zabezpiecza kosmetyki i ma fajny dizajn

https://ochnik.com/kosmetyczka-kosab-0010-31-14.html
Od dobrych kilku lat są przecenione więc warto sobie sprezentować, żeby nie tłoczyć kosmetyków w walizce.

Uklika fajne zakupy Ja kupiłam też serum z peptydami ale za krótko stosuję żeby coś więcej napisać...

Cytat:
Napisane przez dircikowa Pokaż wiadomość
Kamlisa - a ja, dla odmiany, nad Maderą Coś czuję, że by mi odpowiadały takie wakacje. Macie jakieś sprawdzone miejscówki?
Dircik, na Maderze byłam ponad 10 lat temu... tzn. przed urodzeniem córki. Dlatego nawet nie śmiem proponować miejscówki bo może na miejscu hotelu wyrosła nowa góra albo jakiś hotel typu butik z kilkoma basenami i sklepami
O Maderze warto sobie poczytać, ja wraz z rodziną lubimy aktywny wypoczynek, więc to wyspa dla nas... te parę lat temu było tam spokojnie, nie wiem jak jest teraz... ale znając życie chyba trudno o brak tłumu...
Z wysp przepiękna jest Sycylia (no wiem, inny kierunek). Nie byłam... niestety... ale był na obozie dwukrotnie syn i na pewno tam się wybierzemy...kiedyś

Aussie, po owocach ich poznacie... eeee... to nie to zdanie ale i tak życie nasze toczy się w obrębie wiary (chciałam napisać owoców hehe...) Aussie żeby ocenić smak owocu trzeba samemu spróbować
Tak że smakuj, oddawaj się celebrze a ja w tym czasie będę skutecznie zazdrościła. Jeszcze nie pozbyłam się emocji po wyjeździe Zastrzeżonej a już doświadczam kolejnej...No zeżre mnie ta zazdrość

Szczęśliwej podróży
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-18, 09:15   #4881
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Taki kuferek (może macie, na pewno...) i wspomniane serum, o którym chyba już pisałam...

Załącznik 7704328

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2020-01-21 o 08:46
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-18, 11:23   #4882
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Jedzenie w Gruzji mi nie smakowało.
Ale mnie do pełni szczęścia wystarczy kawałek ciasta,więc wypinam się na chaczapuri czy chinkali.
Spróbowałam,więcej nie chcę.
Owoce zamawiałam na paterach(de facto kosztowały fortunę),ale nie wiem,smakowały tak samo dobrze,jak kupione u nas..


Reing dam znać
Na razie po upiększaniu dorobiłam sie pryszcza na policzku
Śliczne koty




Aussie wspaniałości na urlopie

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2020-01-18 o 13:10
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 02:52   #4883
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Pozdrawiam z Bangkoku. Poranek mglisty, ale 28 C. Czas na godzinny sen a potem w drogę IMG_20200119_033337.jpg

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 07:33   #4884
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Aussie, ale fajnie Też bym chciała kiedyś się wybrać, wszyscy którzy byli bardzo chwala. Mój kuzyn zwracał uwagę, żeby nie pić wody z niepewnych źródeł,i generalnie raczej jeść wszystko po obróbce termicznej, szczególnie jeśli kupuje się coś z tak popularnego tam jedzenia ulicznego. Znajomi byli z dziećmi i wszystko z żoładkami było w porzadku, choć zwracali uwagę na ostrość potraw. Wszyscy się ekscytowali próbowaniem duriana Ciekawa jestem twoich wrażeń.

Zadtrzeżona, ròwnież super

Kasztanka, emulsja przyjemna w użyciu, ma ładny zapach, delikatny. Jedyna wada to tabpiękna szklana buteleczka, otwór niewielki, emulsja dość gęsta


Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2020-01-19 o 07:49
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 08:27   #4885
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Aussi ŁAŁ

Czy czujecie z rana ten delikatny zapach przedwiośnia ? To już chyba się dzieje, powoli budzi się przyroda ach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 09:47   #4886
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Pozdrawiam z Bangkoku. Poranek mglisty, ale 28 C. Czas na godzinny sen a potem w drogę Załącznik 7704396

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
Ale fajnie . Uwielbiam miasta... jakoś bardziej mnie ekscytują takie widoki niż natury. Bardzo chciałabym polecieć! Przyjaciel TŻ pracuje i mieszka w Bangkoku, mamy zaproszenie, musimy o tym pomyśleć.

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
Czy czujecie z rana ten delikatny zapach przedwiośnia ? To już chyba się dzieje, powoli budzi się przyroda ach
Dla mnie ona tej zimy nie zasnęła. Na razie jeszcze nic nie czuje
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 10:19   #4887
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez uklika Pokaż wiadomość

Kasztanka, emulsja przyjemna w użyciu, ma ładny zapach, delikatny. Jedyna wada to tabpiękna szklana buteleczka, otwór niewielki, emulsja dość gęsta


Sent from my iPhone using Tapatalk
Strasznie nieprzemyslane opakowanie w takim razie, nie podoba mi sie to.

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Pozdrawiam z Bangkoku. Poranek mglisty, ale 28 C. Czas na godzinny sen a potem w drogę Załącznik 7704396

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
Ale super, zazdroszcze

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87516590]Ale fajnie . Uwielbiam miasta... jakoś bardziej mnie ekscytują takie widoki niż natury. Bardzo chciałabym polecieć! Przyjaciel TŻ pracuje i mieszka w Bangkoku, mamy zaproszenie, musimy o tym pomyśleć.



Dla mnie ona tej zimy nie zasnęła. Na razie jeszcze nic nie czuje [/QUOTE]

Ja lubie i miasta i lono natury
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 13:29   #4888
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Aussie Miasto aniołów-miastem grzechu!
Używaj kochana i dziel sie z nami wrażeniami
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 14:09   #4889
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Jest pięknie, tylko ten jetlag.... Nie daliśmy rady spać w samolocie, więc mamy za swoje jutro powinno być już lepiej IMG_20200119_122801.jpgIMG_20200119_124740.jpgIMG_20200119_143451.jpgIMG_20200119_141637.jpg

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 14:12   #4890
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Jest pięknie, tylko ten jetlag.... Nie daliśmy rady spać w samolocie, więc mamy za swoje jutro powinno być już lepiej Załącznik 7704446Załącznik 7704447Załącznik 7704448Załącznik 7704449

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
Wow, ale widoki
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-03 08:27:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.