Ponowne starania po T. cz.III - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-02-04, 16:46   #2701
SmutnaOla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 414
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Dafney, szpital wybrany - Inflancka.
SasankaX, ja uważam że beta jest dobra wystarczy że owu Ci się przesunęła. Ważny jest jej przyrost, by był dobry. A robiłaś progesteron? 3msm mocno kciukasy!
Ritka, ja się szczepiłam na grypę i szczepionką 3w1 na krztusiec, tężec i błonicę. Z tego co wiem to szczepionki te są zalecane w ciąży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SmutnaOla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-04, 16:50   #2702
dafney
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 85
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Sasanka ja ma widełki z Diagnostyki i tam jest tak:

3 tc 5.8-71.2

4 tc 9,5-750

5 tc 217-7138

6 tc 158-31795

Widać, że te zakresy nachodzą na siebie i w każdym tygodniu są dosyć szerokie, ale Twój wynik mieści się w normie 😊



Sosnanieradosna bardzo Ci dziękuję za wyczerpującą odpowiedź w sprawie testów! ❤ Czy mogę jeszcze tylko dopytać dlaczego nie robiłaś Sanco plus, tylko zwykłe? Czy chodziło o czas otrzymania wyników i konsultację genetyka?
dafney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-04, 16:54   #2703
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Cytat:
Napisane przez SasankaX Pokaż wiadomość
Widełki na wynikach statecznie szerokie 1-10tydz. 200-210000, więc zupełnie nie da.sie do tego odnieść. Ale patrzyłam po internetach, babeczki mają wtedy około 10tyś. No nic, czekam do poniedziałku

Nie sugeruj się tym co maja inne kobiety. Ja w zdrowej ciąży miałam betę 1 czyli brak ciąży a po dwóch dniach na teście ciążowym ciąża już była (a przecież niby zwiększa się dwukrotnie co 24h a testy maja czułość od 10 wiec tez u mnie się te wartości nie spinaly)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-04, 18:24   #2704
Mojalili
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 29
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Dafney jeżeli chodzi o testy NIPT robiłam dwa razy. W zdrowej ciąży była to panorama która niczego nie wykryła- urodziłam dziecko zdrowe. Kolejnym razem zrobiłam Nifty które wykryło ZD. Na wynik panoramy czekałam 10 dni robocze, bez ubezpieczenia . Na wynik nifty czekałam 5 dni roboczych,, wynik ubezpieczony


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mojalili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-04, 18:46   #2705
Elmerah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 154
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Cytat:
Napisane przez Sosnanieradosna Pokaż wiadomość
Smutna Ola poproszę o kontakt do psychiatry szukam dla kogoś obiecałam ze się spytam to już będzie musiał zdecydować czy będzie mu pasować ten psychiatra czy nie


Elmerah trzymam kciuki żeby Nela wyszła do domu, a ty jak się czujesz ?

Sasanka to bardzo dobry znak ze czujesz spokój ja tak miałam w zdrowej ciąży ze czułam spokój (oczywiście strach był ale ogólnie jakieś takiego głębokie przekonanie ze będzie dobrze) trzymam kciuki !


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Matko, kilka razy tu wchodziłam, by odpisać i dopiero jestem w stanie. Wyszłyśmy w środę tydzień temu, niestety z katarem, więc nikt nie spał. Jestem zombie. Docieramy się. Nela jest poczciwinką, ale naprawdę życzę wszystkim, by doczekali przynajmniej tego 32 tygodnia, bo nieoczywistych komplikacji wcześniactwa jest pierdyliard. Do umówienia mamy 10 wizyt u specjalistów. Ja w domu już nie wyrabiam ze ściąganiem pokarmu i jednoczesnym zajmowaniem się córką. Jak leżała w szpitalu, to dwa razy dziennie dowoziliśmy mój pokarm. Teraz jest go coraz mniej niestety no i nawet nie mam czasu usiąść przy laktatorze, a tez nie zauważam jak czas mija. Jak wcześniej pilnowałam ściągania co 3 godziny i jakoś to szło, tak teraz nie ogarniam czasu, pory dnia i nocy. Jest tez takie czuwanie, czy na pewno nie zepsujemy niczego, co w szpitalu było wypracowane plus tam było wszystko pod kontrolą, teraz jesteśmy z tym sami.

Pomijając cały ten strach, cieszymy się, że jest z nami, cała i mam nadzieję zdrowa (to się dopiero będzie okazywać w następnych miesiącach). Ja jestem zmęczona, ale to pozytywne zmęczenie i trochę zestresowana tym, co będzie. Wszystko to nie sprzyja laktacji i obawiam się, że ten pokarm zaniknie kompletnie.

Trzymam kciuki za wszystkie staraczki, Wasze badania i dwie kreski. Obyście doczekały terminu. Naprawdę ciężko jest patrzeć na dziecko podłączone do całej gromady przewodów, bez tkanki tłuszczowej, ze skórą niemal przezroczystą, tak małe, że mieści się w dekolcie bluzki. Każda historia jest bardzo indywidualna, nasza Wojowniczka szybko sama zeszła ze sprzętu i sama oddychała. Oby dalej dziarsko szła w życie.
Elmerah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-04, 19:10   #2706
iskiereczka_mruga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 68
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Sosna dzięki za polecenie! Zapiszę się jak mi się skończy izolacja.
iskiereczka_mruga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-04, 20:14   #2707
Ritka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 587
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Elmerah, jesteście cudowne! Na pewno dasz sobie radę, jesteś najlepsza mama na świecie dla swojej gwiazdki! Trzymam za Was kciuki Wasz historia jest trudna, ale piękna i na pewno dobrze się skończy!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ritka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-02-05, 18:07   #2708
iskiereczka_mruga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 68
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Sosna zapisałam się do tej Lidii. Mam nadzieję, że to nie jest typ lekarz, który ocenia. Nie wiem dlaczego, ale stresuję się że trafię na kogoś kto mi nagada, że jestem nieodpowiedzialna decydując się na ciążę w mojej sytuacji, czy cos... a jeszcze pytanko czy orientujesz się może, czy ta lekarka może mi wystawić skierowanie na badania prenatalne na NFZ jeśli mam wskazania?
iskiereczka_mruga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-05, 18:39   #2709
dafney
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 85
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Iskiereczka ja raz byłam u tej pani doktor na Wołoskiej i była raczej bardzo powściągliwa, jeśli chodzi o wyrażanie jakichkolwiek opinii, taka raczej chłodna, ale rzeczywiście zrobiła usg, dała skierowanie na masę badań i wytłumaczyła mi szczegółowo wszystkie aspekty badań prenatalnych. Nie byłam wtedy zupełnie zainteresowana, bo nawet mi przez myśl nie przeszło, że coś może być nie tak, ale pani doktor nawet mi rozpisała na kartce co i jak. Skierowanie dostałam chyba od niej (albo od innego lekarza też w Medi) na pappa+ usg prenatalne.
dafney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-05, 23:08   #2710
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Cytat:
Napisane przez iskiereczka_mruga Pokaż wiadomość
Sosna zapisałam się do tej Lidii. Mam nadzieję, że to nie jest typ lekarz, który ocenia. Nie wiem dlaczego, ale stresuję się że trafię na kogoś kto mi nagada, że jestem nieodpowiedzialna decydując się na ciążę w mojej sytuacji, czy cos... a jeszcze pytanko czy orientujesz się może, czy ta lekarka może mi wystawić skierowanie na badania prenatalne na NFZ jeśli mam wskazania?

Ja nigdy nie spotkałam się z jej strony z jakaś niemiła ocena. W pierwszej ciąży jak wyszło duże ryzyko sama ,,nalegała” na amniopunkcję bo ,,w razie co można coś z tym zrobić” wiec wydaje mi się ze ma nowoczesne poglądy.
Ostatnio moja koleżanka po 3 wczesnych poronieniach (takich do 6tc) była u niej i była zadowolona bo dostała wiedzę co ma zrobić jakie badania itp. Wiem ze u ciebie inna sytuacja ale mam nadzieje ze będziesz zadowolona. Ona taka specyficzna jest, czasem nie patrzy się w oczy itp ale na każde pytanie zawsze odpowiada tłumaczy.
Z badaniami na NFZ to nie wiem bo mi jedyne co to skierowanie do poradni genetycznej wystawiała na NFZ.


Elmerah super ze jesteście już w domu razem, dawaj znać co to u was jak to wszystko wyglada


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano o 00:07 ----------

Cytat:
Napisane przez dafney Pokaż wiadomość
Iskiereczka ja raz byłam u tej pani doktor na Wołoskiej i była raczej bardzo powściągliwa, jeśli chodzi o wyrażanie jakichkolwiek opinii, taka raczej chłodna, ale rzeczywiście zrobiła usg, dała skierowanie na masę badań i wytłumaczyła mi szczegółowo wszystkie aspekty badań prenatalnych. Nie byłam wtedy zupełnie zainteresowana, bo nawet mi przez myśl nie przeszło, że coś może być nie tak, ale pani doktor nawet mi rozpisała na kartce co i jak. Skierowanie dostałam chyba od niej (albo od innego lekarza też w Medi) na pappa+ usg prenatalne.

O tak ona taka jest chłodna powściągliwa. Ja do niej pare lat chodzę to mnie kojarzy i pare razy nawet się śmiałyśmy z czegoś ale faktycznie ona jest taka neutralna nie ocenia tylko tłumaczy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-06, 14:12   #2711
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Elmerah a ile wazy teraz twoja córeczka ? Z wyjściem ze szpitala czekali do uzyskania odpowiedniej wagi czy jakieś inne czynniki są brane?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-02-06, 20:52   #2712
Elmerah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 154
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Cytat:
Napisane przez Sosnanieradosna Pokaż wiadomość
Elmerah a ile wazy teraz twoja córeczka ? Z wyjściem ze szpitala czekali do uzyskania odpowiedniej wagi czy jakieś inne czynniki są brane?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Były trzy warunki, żeby wyjść: osiągnięcie 36. tygodnia (urodzona w 29+6), umiejętność samodzielnego ssania i oddychania równocześnie oraz waga min. 2 kg. Wyszła z wagą 2600 g. Teraz ważenie mamy we wtorek i się okaże.
Dzięki za wsparcie
Elmerah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-07, 11:34   #2713
Pandka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 191
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Dziewczyny, zauważyłam u siebie dziś rano w toalecie taki gesty śluz (jakby płodny, konsystencja białka kurzego) o lekko żółtym zabarwieniu. Wczoraj współżyliśmy. Czy coś takiego jest normalne w ciąży? Bo trochę się zaniepokoiłam Czy któraś z Was tak miała? 3 tyg temu szyjka była twarda i zamknięta. Jestem teraz 27+0 tc


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pandka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-07, 12:24   #2714
SasankaX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Podbeskidzie/śląsk
Wiadomości: 147
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

hej, zrobiłam dziś drugą betę - od piątku urosła z 3600 na 4700 - co oznacza wiadomo co, ciąża się źle rozwija. trudno, czekam na krwawienie, przynajmniej wiem na czym stoję...
SasankaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-07, 12:36   #2715
Mamiska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 433
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Pandka ja bym się umówiła do lekarza. Ja jestem tak przewrażliwiona w tej ciąży, że ciągle dzwonię do, gina jak tylko coś mie niepokoi. A lepiej na zine dmuchać.

28+ 1

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Elmerah super ze se radzicie wiadomo początki są trudne, kciuki za Nele. 🤗

SasankaX a kiedy masz wizyte u gina?

Mamoto daj znać co u ciebie jak się czujesz?
Mamiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-07, 12:39   #2716
SasankaX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Podbeskidzie/śląsk
Wiadomości: 147
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

wizyta dopiero 21 lutego, ale mam nadzieję że jeśli ma być nie ok to ciąża zakończy się wcześniej...
SasankaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-07, 13:03   #2717
moli2iii
Zadomowienie
 
Avatar moli2iii
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 1 228
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Cytat:
Napisane przez SasankaX Pokaż wiadomość
hej, zrobiłam dziś drugą betę - od piątku urosła z 3600 na 4700 - co oznacza wiadomo co, ciąża się źle rozwija. trudno, czekam na krwawienie, przynajmniej wiem na czym stoję...
Jezu ile człowiek może znieść?! Przytulam!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moli2iii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-07, 13:11   #2718
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

SasankaX ja czytałam, że beta po osiągnięciu poziomu tysiąc zwalnia i już nie ma takich przyrostów, więc może nie wszytsko stracone. Sprawdzałaś poziom progesteronu? Trzymam kciuki, żeby jednak było dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-07, 13:43   #2719
SasankaX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Podbeskidzie/śląsk
Wiadomości: 147
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

beta powinna podwajać się do 6tyś co dwa dni, powyżej 6tyś może podwajać się już co 3-4dni. u mnie po 72h godz przyrost 18%... lekarz też każe czekać na krwawienie, a jeśli nie przyjdzie za tydzień do idę na wizytę i prawdopodobnie zabieg. trudno, te bóle brzucha już mi dały do myślenia...
SasankaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-02-07, 14:24   #2720
Ritka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 587
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Sasanka przykro mi, ale sama wiesz, że warto wierzyc do końca. Mam nadzieję że nawet jeśli ciąża się nie utrzyma to zabieg nie będzie potrzebny. Póki co trzymamy wciąż kciuki.
Pandka, ja nie wiem jakie są normalne i nienormalne uplawy, biorę luteinę i cieknie cos codziennie...
Mi wyszły dość liczne bakterie w moczu, nie odczuwam jakiś strasznych objawów zapalenia. Prawie normalnie jest. Krew też niewiele ale ciut nad lub pod norma, może to przez covid. Za to tsh i ft4 ładne. Na szczęście jutro idę na wizytę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ritka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-07, 15:08   #2721
Pandka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 191
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Dzięki dziewczyny. Jadę za godzinę na konsultację do mojego ginekologa. Może to nic takiego, coś po prostu się pozmieniało. No ale wolę jednak sprawdzić żeby być spokojniejsza. Dam znać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pandka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-07, 15:19   #2722
moli2iii
Zadomowienie
 
Avatar moli2iii
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 1 228
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Cytat:
Napisane przez Pandka85 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny. Jadę za godzinę na konsultację do mojego ginekologa. Może to nic takiego, coś po prostu się pozmieniało. No ale wolę jednak sprawdzić żeby być spokojniejsza. Dam znać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To dobrze. Czekamy na wieści

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moli2iii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-07, 16:18   #2723
dafney
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 85
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Sasanka tak bardzo mi przykro, tulę Cię mocno 😔
dafney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-07, 18:35   #2724
Pandka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 191
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

U nas wszystko ok. Szyjka długa i twarda. To musiało być chyba związane ze współżyciem. W każdym razie ulga że wszystko dobrze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pandka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-07, 19:53   #2725
Mamiska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 433
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

SasankaX przykro 😔.

Pandka dobrze ze wszytko ok u was. A jaka pozycje ma maluszek?
Mamiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-07, 20:22   #2726
Pandka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 191
Ponowne starania po T. cz.III

Ma pozycję główkową. Na ostatnim badaniu 3 tyg temu też była główkowa więc podejrzewam, że może już taką przyjął. No ale zobaczymy na 3 usg prenatalnym. Dowiedzieliśmy się też dziś, że spory z niego bobas - waży już ok. 1200g (27tc). Zobaczymy jak będzie dalej ale na razie rośnie jak na drożdżach
27+0

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pandka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-07, 20:23   #2727
moli2iii
Zadomowienie
 
Avatar moli2iii
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 1 228
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

U mnie poza tym że jeszcze mam deliktne zapalenie to z synkiem wszystko ok niedlugo połówkowe


18+4

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Pandka85 Pokaż wiadomość
U nas wszystko ok. Szyjka długa i twarda. To musiało być chyba związane ze współżyciem. W każdym razie ulga że wszystko dobrze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Super!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moli2iii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-08, 18:56   #2728
Ritka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 587
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Jestem po wizycie. Wszystko w porządku. Mała waży 280g- 19tc.
Dostalam antybiotyk na bakterie w moczu i globulki dopochwowe bo to jakieś zapalenie powiązane. A ja zbytnio nic nie czułam. Szyjka jest ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ritka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-08, 19:02   #2729
moli2iii
Zadomowienie
 
Avatar moli2iii
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 1 228
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Cytat:
Napisane przez Ritka18 Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie. Wszystko w porządku. Mała waży 280g- 19tc.
Dostalam antybiotyk na bakterie w moczu i globulki dopochwowe bo to jakieś zapalenie powiązane. A ja zbytnio nic nie czułam. Szyjka jest ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale ładna waga
Oby antybiotyk szybko zwalczył bakterie !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moli2iii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-08, 20:16   #2730
Pandka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 191
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Super Ritka! Gratulacje i oby infekcja szybko minęła


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pandka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-05-15 10:11:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:25.