Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-30, 09:40   #4981
emzeta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: ciemnogród
Wiadomości: 1 614
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
no u nas w ogóle na noworodki wejść nie można
u nas jest tak ty leżysz na oddziale (tam gdzie Cie zawożą po porodzie) a noworodek jest na noworodkach w sensie, kiedy jest kąpany lub badany przez pediatrę lub (kiedy ma żółtaczkę i ) jest pod lampami, a tak mozesz go ze sobą mieć na oddziale
jak ja leżałam to była dziewczyna która już 11 dni leżała na "poporodowym" bo jej dzidzi miało właśnie żółtaczkę i ona "czekała" na niego, ale GO NIE ZOSTAWIŁA SAMEGO!!!
w moim szpitalu w uk, jesli dziecko bylo na noworodkowym, to tam lezalo, mnie niestety po 3 dniach wypisali ze szpitala, nie mialam wyboru.... taka byla roznica, ze zamiast chodzic spac pietro wyzej to jechalam do domu....
__________________
FILIP JEST JUŻ Z NAMI

Człowiek uczy się całe życie i głupi umiera

pumpkinkitchen - zapraszam
emzeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 09:43   #4982
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
Emilka to sie robi coraz bardziej skomplikowane
napisz mi ile mniej wiecej wazy dzisiaj a ile podczas ostatniego ważenia i kiedy to było

Cytat:
Napisane przez emzeta Pokaż wiadomość
Wczoraj czekalam z malym w aptece na leki i ogladalam sloiczki na polce dla dzieci od 4 miesiaca, byly 2 do wyboru, jeden zawieral mieso i 8% sera zoltego, drugi pomarancze i cytryny...
w pl tez takie hity sa?

ja takich hitów nie widzałam w Polsce
Cytat:
Napisane przez emzeta Pokaż wiadomość
Na sniadanie kasze z pestkami i suszonymi i swiezymi owocami
Na obiad najlepiej rybki z salatkami
Na kolacje slupki marcheweczki z jogurtem z czosnkiem
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry

e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 09:44   #4983
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

u nas wszystkie dzieci leza na noworodkowym
a mamy na "poporodowym" i zabierają dzieci włąśnie tylko wykąpać (bo nie dają mamą kąpać) czy badać czy pod lampy a tak to masz maluszka ze sobą
i po 3 dniach do domu chyba, że coś jest nie tak to zostajecie
no chyba, że mam nie chce zostać z dzieckiem.........
czego nie umiem zrozumieć
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 10:01   #4984
jastinada
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 2 279
GG do jastinada
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Emilka napisz mi co to dokładnie robisz za cwiczenia?Bo ja też muszę coś w końcu ruszyc... i napisz jak się sprawuje niania?czy dobrze widac Adrianka przez kamerkę?

Monix a jak Twój brzuszek?Widzisz jakąś różnicę?

Ja bym też chciała coś zrobic z moim brzuchem...jest masakra,wisi,wylewa się ze wszystkich spodni,poza domem znów zaczął się tryb:WCIĄGANIE BRZUCHA
__________________


moje maleństwo
jastinada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 10:10   #4985
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Jasti
ale to bardzo dobrze bo wciągając brzuch ćwiczysz mięśnie odrazu , prostuj się przy tym a efekty będą! POwoli ale będą!!!

Edytowane przez gabriellao0
Czas edycji: 2009-05-30 o 10:14
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 10:34   #4986
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez fizjo83 Pokaż wiadomość
Witam!
emilko gratuluje duzego i dzielnego chlopaka malego podrywacza
tez mi kazda mama odradzala J&J,polozne w szpitalu nie-ale wiadomo-J&J to duzy koncern i finansuje wiekszosc szpitali
a co do uczulenia-ja bym obstawiala rumianek-zdecydowanie czesciej uczula
biedna Jaga zeby bylo wszystko ok.Ciekawa jestem jak wyszla ta sprawa nerek
emzeta Zawitkowski poleca kubeczki do picia,bidony ze slomkami tez.Sa podobno lepsze od niekapkow bo rozwijaja miesnie odpowiedzialne za mowe.Moja kolezanka podawala od 4 miesiaca coreczce napoje z takiego kubeczka karmiac piersia.Mala pile tylko z niego i z piersi.I byla bardzo zadowolona.
A moja Julka tak jak ostatnie 2 dni przespala tak dzis w ogole nie spala.Tylko male drzemki.Teraz padla w lozeczku i mam nadzieje ze bedzie spac do 5
A tu pochwale sie moja mala"spiewaczka".Osiagnel a to w 2 dni...przedtem tylko "gugala"
http://www.youtube.com/watch?v=CD_7hXqSMI0

Fajnie a najbardziej podobalo sie Dawidowi siedzial ze mna i puscilam mu to na caly glos a on wtedy zrobil wielkie oczy otworzyl usta i wpatrywal sie we mnie jak zaczarowany z takim zaciekawieniem ze nawet oczami nie mrugnal a jak mala przestawala spiewac to Dawid sie zaczynal smiac, on myslal ze to ja spiewam tak strasznie sie mu to podobalo......sobie chlopak pewnie myslal "czyzby matka sie do mojego poziomu cofnela? super pasuje mi to"
Puszczalam mu to kilka razy a on zapominal ze ma ryczec chyba musze mu to jako uspokajacz puszczac czesciej zamiast brania na rece albo wciskania smoczka hehe

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez emzeta Pokaż wiadomość
fizjo, fajny film, ale moj Filip tak "spiewa" jak sie ma zaraz poplakac

Dawid to samo no ewentualnie jeszcze jak moja mama do niego nawija

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2009-05-30 o 10:30
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 10:37   #4987
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
Fajnie a najbardziej podobalo sie Dawidowi siedzial ze mna i puscilam mu to na caly glos a on wtedy zrobil wielkie oczy otworzyl usta i wpatrywal sie we mnie jak zaczarowany z takim zaciekawieniem ze nawet oczami nie mrugnal a jak mala przestawala spiewac to Dawid sie zaczynal smiac, on myslal ze to ja spiewam tak strasznie sie mu to podobalo......sobie chlopak pewnie myslal "czyzby matka sie do mojego poziomu cofnela? super pasuje mi to"
Puszczalam mu to kilka razy a on zapominal ze ma ryczec chyba musze mu to jako uspokajacz puszczac czesciej zamiast brania na rece albo wciskania smoczka hehe

Cytat:
Napisane przez jastinada Pokaż wiadomość
Emilka napisz mi co to dokładnie robisz za cwiczenia?Bo ja też muszę coś w końcu ruszyc... i napisz jak się sprawuje niania?czy dobrze widac Adrianka przez kamerkę?

Monix a jak Twój brzuszek?Widzisz jakąś różnicę?

Ja bym też chciała coś zrobic z moim brzuchem...jest masakra,wisi,wylewa się ze wszystkich spodni,poza domem znów zaczął się tryb:WCIĄGANIE BRZUCHA
nie widze, stanęło na tym co było ostanio...a mięśnie bolą jak cholera jak ćwicze, powtórzeń coraz więcej, a ochoty i czasu coraz mniej
Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
u nas wszystkie dzieci leza na noworodkowym
a mamy na "poporodowym" i zabierają dzieci włąśnie tylko wykąpać (bo nie dają mamą kąpać) czy badać czy pod lampy a tak to masz maluszka ze sobą
i po 3 dniach do domu chyba, że coś jest nie tak to zostajecie
no chyba, że mam nie chce zostać z dzieckiem.........
czego nie umiem zrozumieć
u nas tez tak było
Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
napisz mi ile mniej wiecej wazy dzisiaj a ile podczas ostatniego ważenia i kiedy to było
a wiec 21.04 waga 4870 a wzrost hm moze z 58?, a dzis hmmm ok 6 kg a dlugosc ok 62
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-30, 10:38   #4988
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
no właśnie w "mojej" przychodni mierz klate, glowe i waza nic poza tym. Szczepienie mamy 2 czerwca, a Tz popsuł się jeszcze bardziej...
ide nunac dobranoc

U nas lekarz tez tylko mierzy obwod glowy i klaty no i wazy, a ja go sama prosze o to zeby go tez zmierzyl na wzrost no i mierzy, bo dla lekarzy wzrost sie nie liczy bo wiadomo ze z tym bywa roznie i to bardzo roznie wiec tego nie biora po uwage ale ja go zawsze prosze o zmierzenie dla wlasnej wiedzy wiec ty tez popros jak beda mu mierzyc klate i glowe
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 10:41   #4989
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez emzeta Pokaż wiadomość
a ja tam nie sprawdzam, bo za bardzo uogolniaja, moj maly sie kwalifikuje na urodzony przed 37 tygodniem, a on sie urodzil w 34... przy takim maluszku to jest roznica



u nas nie mozna bylo lezec z dziecmi na noworodkowym... ale mozna bylo siedziec kolo nich caly czas

Monix, bialy ryz, to tez zle, jalowe weglowodany (kalorie tylko czyli) a ten chleb ze slonecznikiem to moze tez jest bialy???? nie chodzi o to zeby mial ziarna na skorce, tylko zeby byl z maki z pelnego przemialu

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

Wczoraj czekalam z malym w aptece na leki i ogladalam sloiczki na polce dla dzieci od 4 miesiaca, byly 2 do wyboru, jeden zawieral mieso i 8% sera zoltego, drugi pomarancze i cytryny...
w pl tez takie hity sa?

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------



Na sniadanie kasze z pestkami i suszonymi i swiezymi owocami
Na obiad najlepiej rybki z salatkami
Na kolacje slupki marcheweczki z jogurtem z czosnkiem
ma ziarna na skórce marchewka????zabu rczałabym się w nocyna śmierć Nie widzialam u nas takich hitow jak od 4 m-ca pomarancza i cytryna

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
U nas lekarz tez tylko mierzy obwod glowy i klaty no i wazy, a ja go sama prosze o to zeby go tez zmierzyl na wzrost no i mierzy, bo dla lekarzy wzrost sie nie liczy bo wiadomo ze z tym bywa roznie i to bardzo roznie wiec tego nie biora po uwage ale ja go zawsze prosze o zmierzenie dla wlasnej wiedzy wiec ty tez popros jak beda mu mierzyc klate i glowe
tak tez zrobie
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 10:50   #4990
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
miałam posta i mi wcięło
tyle pamiętam
MONIX
dla porównania do poprezdnich PRZED ciążowych, świeże dzisiejsze POciążowe
daleko do ideału mojego ale ... jest coraz lepiej

EMZETA
masz racje, niektórym powinno zostać conieco po ciąży a nawet więcej . hihihihihihiiiiii

ps. właśnie się dowiedziałam, ze "koleżanka" niedawno urodziła i .... noworodek ma żółtaczkę i został w szpitalu a ona wyszła do domu jak można zostawić noworodka w szpitalu samego!!!!!!!!!

ps. chwalę się, że dziś o 7.00 byłam u kosmetyczki w końcu mam paznokcie jak człowiek


Rany ile ja bym dala zeby miec taki brzuch ja nawet przed ciaza takiego nie mialam!! Zaraz wkleje moj dzisiejszy brzuchol

Tam gdzie ja rodzilam to nawet by mnie nie wypuscili bez dziecka ktore musi zostac z powodu zoltaczki czy innych przyczyn! Ja mialam wyjsc z Dawidem juz po 3 dniach ale dostal zoltaczki wiec musialam tam kwitnac 9 dni a tylko zajmowalam lozko bo kobiety juz na korytarzach lezaly albo na sile wciskali lozka na sale, albo szybko wypuszczali kobiety do domow jesli z dzieckiem bylo wszystko OK a wogole to nawet jesli by mozna bylo wyjsc to nie znam kobiety ktora by wyszla ze szpitala bez dziecka.....a dokladnie znam jedna tyle tylko ze ona mieszka naprzeciwko szpitala, wiec tylko przez droge przeszla,

Masako racja po ubraniach sie do wzrostu dziecka nie dojdzie, Dawid nosi 62, 68, 74.......a prawidlowy rozmiar to ma 68 bo 62 juz mu palce wyciska w wiekszosci spiochow ale kaftaniki i bluzy ma dobre, 68 ma dobre lub troche luzu (zalezy jaki ciuch) a 74 ma luźne no ale wiadomo jedne dobre inne za duzo albo za male, ma tez dzinsy na rozmiar 62 i ma je za duze, musze podwijac! A jedne body ubieram mu na rozmiat 86 !!!! i ma je takie same jak na rozmiar 62 !!

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2009-05-30 o 10:52
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 10:53   #4991
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez jastinada Pokaż wiadomość
Emilka napisz mi co to dokładnie robisz za cwiczenia?Bo ja też muszę coś w końcu ruszyc... i napisz jak się sprawuje niania?czy dobrze widac Adrianka przez kamerkę?
ja ćwiczenia robię takie

czy pomagają, czy nie to się okaże dopiero 11dni ćwiczyłam no zaszkodzić nie zaszkodzą a zawsze jakieś tam kalorię spalę
udało mi się nawet siostrę wciągnąć i ćwiczy ze mną

a niania jest super, przez kamerke bardzo dobrze widac
doslownie jak na zdjęciach w aukcji szczerze to się nawet nie spodziewałam takiej dobrej jakości obrazu

tego posta to pisze z pół godziny adrian spi 2min i budzi sie znow go usypiam, spi 2miin i tak w kolko..... kawe juz 3 razy w mikrofali odgrzewalam,....
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry

e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-30, 10:56   #4992
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez emzeta Pokaż wiadomość
Wczoraj czekalam z malym w aptece na leki i ogladalam sloiczki na polce dla dzieci od 4 miesiaca, byly 2 do wyboru, jeden zawieral mieso i 8% sera zoltego, drugi pomarancze i cytryny...
w pl tez takie hity sa?
ja nie widzialam u nas jeszcze takich cudow, ogladalam rozne udziwnienia smakowe ale ser, pomarancze, cytryny to mieso owszem tak
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 10:59   #4993
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
ja nie widzialam u nas jeszcze takich cudow, ogladalam rozne udziwnienia smakowe ale ser, pomarancze, cytryny to mieso owszem tak
dawaj ten brzuch buziaczek
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 11:09   #4994
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
dzięki


no u nas w ogóle na noworodki wejść nie można
u nas jest tak ty leżysz na oddziale (tam gdzie Cie zawożą po porodzie) a noworodek jest na noworodkach w sensie, kiedy jest kąpany lub badany przez pediatrę lub (kiedy ma żółtaczkę i ) jest pod lampami, a tak mozesz go ze sobą mieć na oddziale
jak ja leżałam to była dziewczyna która już 11 dni leżała na "poporodowym" bo jej dzidzi miało właśnie żółtaczkę i ona "czekała" na niego, ale GO NIE ZOSTAWIŁA SAMEGO!!!

U mnie tez wszystkie kobiety mialy dzieci przy sobie, zabieraly i przywozily je pielegniarki, one wsumie nie mialy po co isc na oddzial dla noworodkow, ja chodzilam i moglam chodzic (tylko ja i tz) bo wiadomo ze Dawid lezal tylko tam bo nie mogl by ze mna z powodu wagi no i ze wczesniak wiec lezal w pokoiku dla wczesniakow, a ja lezalam na sali czekalam na niego i co 3 godziny zanosilam mu mleko i moglam go nakarmic i posiedziec ile chcialam ale musialam miec ochronny fartuch i dezynfekowac rece w takim plynie.....strasznie zracym, same rany po nim mialam niby wielce musialy byc rece dezynfekowane a pielegniary jakos nie musialy a dokladnie niby musialy i dezynfekowaly jak im sie podobalo! Np przy mnie przyszla jedna nakarmic Dawida w inkubatorze to ja Dawid mial przerwe na bekanie to jedna reka go podtrzymywala a druga odlozyla butelke i odczytywala i odpisywala na smsa az bylam w szoku a potem dalej karmila Dawida! Bylam tak zszokowana ze sie glupia nawet nie odezwalam!
emzeta u nas oddzial noworodkow jest na oddziale polozniczym tyle tylko ze odgrodzone drzwiami (na dzonek) ja mialam sale przy samych drzwiach oddzialu noworodkow, dzielila nas wsumie tylko sciana bo lezalam na samym koncu oddzialu

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
dawaj ten brzuch buziaczek

Dobra ide zdjecia zrobic

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2009-05-30 o 11:06
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 11:10   #4995
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

to ja tez ide zdjecia robic
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 11:11   #4996
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
ma ziarna na skórce marchewka????zaburczałabym się w nocyna śmierć


tutaj sa wykresy Dawidka czyli wagowo trzymacie się poniżej 50tki a wzrostowo troche powyzej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg monix1.jpg (35,3 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg monix2.jpg (34,4 KB, 4 załadowań)
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry


Edytowane przez e.m.i.l.k.a
Czas edycji: 2009-05-30 o 11:12
e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 11:27   #4997
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość


tutaj sa wykresy Dawidka czyli wagowo trzymacie się poniżej 50tki a wzrostowo troche powyzej
dziękuje bardzoEmilka
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 11:28   #4998
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Na te czerwony paski na brzuchu nie zwracajcie uwagi bo to gumka ze spodni sie odbila wciecia w talii to ja wogole nie mam i jestem po sniadaniu (2 male buleczki) a u mnie to ma znaczenie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3184.jpg (47,2 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3182.jpg (35,3 KB, 39 załadowań)

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2009-05-30 o 11:29
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 11:29   #4999
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

nie ma sprawy generalnie chodzi o to, żeby nie było gwałtownych skoków ani spadków, żeby trymać się mniej więcej tego samego poziomu
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry

e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-30, 11:44   #5000
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
Na te czerwony paski na brzuchu nie zwracajcie uwagi bo to gumka ze spodni sie odbila wciecia w talii to ja wogole nie mam i jestem po sniadaniu (2 male buleczki) a u mnie to ma znaczenie
Buziaczek, no wiesz czepiasz sie brzuszka on wcale nie wygląda jak pociążowy!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

oj sama jade na wielkowagowym wozku...........az odechcialo mi sie robic zdjec
Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
nie ma sprawy generalnie chodzi o to, żeby nie było gwałtownych skoków ani spadków, żeby trymać się mniej więcej tego samego poziomu
ahhhhhhhhhhhhhhhhha
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 11:54   #5001
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Buziaczekk proszę nie zabijaj mnie, jakie masz ale do swojego brzucha?
może jest ciut wystający ale ogólnie wygląda dobrze a z każdym dniem będzie coraz lepiej, więc nie narzekaj tak

pokazałabym Wam mój brzuch, ale wstyd mi bo wygląda strasznie
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 12:03   #5002
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
Buziaczekk proszę nie zabijaj mnie, jakie masz ale do swojego brzucha?
może jest ciut wystający ale ogólnie wygląda dobrze a z każdym dniem będzie coraz lepiej, więc nie narzekaj tak

pokazałabym Wam mój brzuch, ale wstyd mi bo wygląda strasznie
Zanka nie rozwalaj mnie Twoj tez nie jest duzy, pokazywalas kiedys
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 12:05   #5003
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
Buziaczekk proszę nie zabijaj mnie, jakie masz ale do swojego brzucha?
może jest ciut wystający ale ogólnie wygląda dobrze a z każdym dniem będzie coraz lepiej, więc nie narzekaj tak

pokazałabym Wam mój brzuch, ale wstyd mi bo wygląda strasznie

ej no nie pocieszajcie mnie tak bo jedynie tyle co jestem zadowolona to tyle ze nie mam rozstepow! (no moze 2 malutkie malowidoczne na samym dole) ale brzuchol mam wielki najgorzej jest jak mi sie wylewa opona ze spodni i wielki wal pod bluzka wystaje! z porownaniem z gabriellao to on jest ogromny! mama i tz non stop na mnie siadaja zebym cos z nim zrobila!
Monix dawaj zdjecia i to juz!!!!!!!!
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 12:10   #5004
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
ej no nie pocieszajcie mnie tak bo jedynie tyle co jestem zadowolona to tyle ze nie mam rozstepow! (no moze 2 malutkie malowidoczne na samym dole) ale brzuchol mam wielki najgorzej jest jak mi sie wylewa opona ze spodni i wielki wal pod bluzka wystaje! z porownaniem z gabriellao to on jest ogromny! mama i tz non stop na mnie siadaja zebym cos z nim zrobila!
Monix dawaj zdjecia i to juz!!!!!!!!
jestem załamana mi w ogole nie schudł brzuch po ciąży w porównaniu z Waszymi brzuchami i jeszcze narzekacie, normalnie az się we mnie gotuje
Zdjecia nie mam jak zrobic, Dawidek je...
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 12:14   #5005
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

pamiętacie, kiedyś wklejałam fotki brzucha, jakiś miesiac czy dwa temu... wyobraźcie sobie że dalej jest taki jak był, wisi mi taka skóra na brzuchu a całość dopełniają ogromne boczki, do tego rozstępy i niech ktoś mi powie, że wolałby taki brzuch jak mój

wieczorem wkleję fotki, bo mam ale w domu, a jestem teraz u mamy

ej a dlaczego nie zamykamy wątku???
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 12:20   #5006
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
pamiętacie, kiedyś wklejałam fotki brzucha, jakiś miesiac czy dwa temu... wyobraźcie sobie że dalej jest taki jak był, wisi mi taka skóra na brzuchu a całość dopełniają ogromne boczki, do tego rozstępy i niech ktoś mi powie, że wolałby taki brzuch jak mój

wieczorem wkleję fotki, bo mam ale w domu, a jestem teraz u mamy

ej a dlaczego nie zamykamy wątku???

Ty nie masz wcale wielkiego brzuchola, masz mniejszy od mojego! Jedynie tyle co to te rozstepy mocne masz i figure masz taka zgrabna a ja? ja mam ramiona i bary jak PUDZIANOWSKI, niedosc ze szerokie i grube kosci to jeszcze miesnie mi sie nabraly w pracy! Zreszta co widac na zdjeciach slubnych np na tych na NK, cycki wielkie i wiszace (ale to juz najmniejszy problem) do tego grube uda! Przez nie czesto musze kupowac nowe spodnie bo mi sie obcieraja noga o noge i sie przecieraja i robia dziury! Wsumie to tz powiedzial ze jemu wszystko pasuje oprocz brzuchola, ze musze zaczac cwiczyc! To ja mu powiedzialam ze dobra! Zrzuce brzuch ale o nastepnym dziecku ma sobie tylko pomarzyc! A on kretyn mi mowi ze mam nie zrzucac winy na ciaze!!!!! No to na co?? z czego mam taki brzuch wystajacy? z powietrza? On dobrze wie ze z ciazy! tylko probuje na mnie wine zwalic! Ze to moje zaniedbanie! A ja potem w depresje popadam i rycze przed lustrem jak juz mam cos ubrac przez co mi beda walki wychodzic! A on mnie jeszcze dobija

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2009-05-30 o 12:26
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 12:23   #5007
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

kto zakłada nowy wątek?
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 12:28   #5008
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
kto zakłada nowy wątek?
Jak juz zapytalas to zaloz ty
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 12:32   #5009
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009


No to jest kolejna częśc wątku, zapraszamy!!!
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"


Edytowane przez zanka205
Czas edycji: 2009-05-30 o 13:03
zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 12:59   #5010
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Zanka tez mam rozstępy z boku i na udach- to tak na pocieszenie, że sama z tym świnstwem nie jesteś
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:31.