Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-06, 22:25   #4111
sikorka1408
Rozeznanie
 
Avatar sikorka1408
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 792
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

wiecie co ja ostatnio widzialam? charity shopy maja taka polke unwanted present or gift, czyli jak ktos dostal cos na swieta lub z innej okazji i nie pasuje mu to oddaje tam. duzo kosmetykow przyborow itp widzialam zestaw pomaranczowy z TBS za 6 f ! nowy w ozdobnym pudelku perfumy balsam valentino itp . ale nic nie kupilam ;( bo bylam z TZ - tem ale sobie pojde w poniedzialek sama tam grzebac
__________________
I'm a gypsy.zgubiona,daleko od domu


wymianka LIPIEC kosmetyki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544906
sikorka1408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 23:35   #4112
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez sikorka1408 Pokaż wiadomość
no wlasnie jak to ogarnac to nie wiem. czy zalozyc na emigrantki czy na targowisku ? czy gdzie? jak ktos ma zielone pojecie jak to zrobic to niech da znaka
Mi sie wydaje ze na emigrantkach bedzie to mialo wiekszy sens, bo tam wiecej emigrantek zaglada
Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
A ja sobie poszlam sprawdzic raz jeszcze te kosmetyki MUA. W 'moim' superdrgu prawie wyczyszczone z nimi polki, wiec nie za bardzo mozna je bylo przetestowac. Cieni bylo tylko sporo, ale jak kumpela maznela sobie jednym po skorze dloni, to niewiele bylo widac z koloru, ktory wydawal sie soczysty w opakowaniu.
Ja sie jutro pomaluje i wstawie fotke, tego cienia ktory mam.



Cytat:
Mam tez ich plyn miceralny. Wogle tych micerali w Polsce do wyboru, do koloru, a tutaj nie uraczysz. Ostatnio w Bootsie pojawila sie marka Vichy i maja plyn miceralny.
Ja osobiscie famka plynow micelarnych nie jestem ale wiem ze w bootsie jest tez LPR i Avene. Ja mam Avene (dostalam) i w sumie nie wiem co mam z nim robic.


Cytat:
Wogole lubie polskie balsamy, wyszczuplacze i inne antyrozstepowce z Ziaji, Eveline. Do tego kupujac w Polsce, te kosmetyki sa tansze.
Wyszczuplajace eveline sa boskie. jedyne, ktore naprawde dzialaja.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 23:50   #4113
sikorka1408
Rozeznanie
 
Avatar sikorka1408
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 792
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

zalozylam watek wymiankowy uk -uk. moze wypali

a co do plynow miceralnych to tez nie jestem fanka, mialam kiedys taki jakis z bielendy dawno temu i tak go zuzylam od niechcenia,jakos specjalnie nic nie robil i nie czula zeby skora byla bardziej czysta czy cos ;p
__________________
I'm a gypsy.zgubiona,daleko od domu


wymianka LIPIEC kosmetyki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544906

Edytowane przez sikorka1408
Czas edycji: 2011-02-06 o 23:52
sikorka1408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 23:52   #4114
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
W pewnym sensie sie zgodze. jest ogromny wybor kosmetykow, ale co z tego jak 3/4 z nich powoduje u mnie uczulenie. Wszystko g*** napakowane chemia. A jak cos jest naturalne i nietestowane to robi sie z tego wielka afere i jakies byle co, co i tak uczula kosztuje 20f.
A z PL mam naturalne kosmetyki, nie powodujace podraznien, nietestowane na zwierzetach za 5-10zl.

Jesli ktos nie ma specjalnie wrazliwej skory to znajdzie tu wszystko. Ja po trzech latach eksprymentow, poddalam sie i zaczelam przywozic kosmetyki do pielegnacji z PL.
Dawno temu w PL uzywalam Head & Shoulders. Przyjechalam do UK, kupilam H&S. Po 3 uzyciach podraznienie. Przywiozlam H&S z PL i nie podraznial. Niby ten sam szampon, a jednak nie zupelnie. I sprawdzilam to kilka razy,bo myslalam, ze moze to woda, ale jednak nie byla to woda. Teraz juz itaknieuzywam H&S bo to smiec.

Jesli chodzi o kolorowke, to zgodze sie calkowicie.


Do twarzy uzywam 3 krokow Clinique, bo mi pasuja, ale takze wybielajacej serii Farmona Dermacos, ktora serie wybielajaca Clinique pozostawia w cieniu. Jest o wiele lepsza.

Poza tym mam jeszcze powody ideologiczne. Nie lubie wspierac gigantycznych koncernow jak L'oreal czy Garnier (i tak nic dobrego nie produkuja wiec nic nie trace) i jak juz wspomnialam, staram sie uzywac kosmetykow jaknajbardziej naturalnych i nietestowanych na zwierzetach.



Takze osob takich jak ja tez jest sporo. Mam jeszcze kolege, ktory przywozi kosmetyki, bo tu wszystko go uczula.

Poza tym wydaje mi sie ze jesli mamy wybor, mozemy wybrac to co najlepsze z obu krajow.
Zgadzam się, ale jednocześnie uważam, że troszkę przesadzasz . Mnie również większość zwykłej pielęgnacji podrażnia i musiałam się sporo naszukać, by znaleźć coś, co mi odpowiada, ale w Polsce miałam to samo - testy, testy, recenzje użytkowników, analiza składów i jeszcze trochę testów.

Jeśli mam być szczera to też pewnie bym przywiozła sobie moje sprawdzone kosmetyki z Polski, ale nie miałam takiej możliwości, więc byłam zmuszona się przystosować i szukać ulubieńców dla mojej cery od nowa.



Cytat:
Napisane przez nicko Pokaż wiadomość
Joplin co to za krem?
Ja mam podobnie jak Kocurzyca, wszystko albo mnie podrażnia albo zapycha, jedyne kremy po jakich było w miarę o.k to kremy olay, ani nie szkodziły ani zbytnio nie pomagały, nie chce mi się już testować, bo dać za krem 10f albo i więcej, a potem wyrzucić.
Overnight Sensation Night Cream z Organic Surge (z tego co wiem jest w Bootsie) - używam już prawie miesiąc i póki co cera uspokojona, nawilżona.


Niestety, nie mamy innego wyjścia niż ciągle testować i szukać.
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 00:20   #4115
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez sikorka1408 Pokaż wiadomość
a co do plynow miceralnych to tez nie jestem fanka, mialam kiedys taki jakis z bielendy dawno temu i tak go zuzylam od niechcenia,jakos specjalnie nic nie robil i nie czula zeby skora byla bardziej czysta czy cos ;p
No wlasnie mi on jest do niczego nie potrzebny. Taka zbedna rzecz. Nic nie robi.
Jesli ktos ma sucha, bezproblemowa skore to sie swietnie sprawdzi.
Cytat:
Napisane przez joplin Pokaż wiadomość
Zgadzam się, ale jednocześnie uważam, że troszkę przesadzasz . Mnie również większość zwykłej pielęgnacji podrażnia i musiałam się sporo naszukać, by znaleźć coś, co mi odpowiada, ale w Polsce miałam to samo - testy, testy, recenzje użytkowników, analiza składów i jeszcze trochę testów.
Ja nie mialam swoich ukochanych kosmetykow w PL. W PL moja pielegnacja byla bardzo minimalistyczna. Przyjechalam tu i 3 lata testowalam i analizowalam sklady. Mozg mi sie ugotowal od tego. I po trzech latach wywalania kasy w bloto i niszczenia sobie skory zaczelam szukac w PL. I tak sie sklada ze wszystkie kosmetyki z ziai czy farmony moge brac w ciemno, bo wiem ze mnie nie podraznia.

A poza tym analizowanie skladu nie da nic jesli mam 2 takie same produkty o identycznym skladzie, jeden z PL drugi tutejszy i tutejszy uczula a Polski nie. Teoretycznie roznia sie tylko miejscem produkcji.
Mam na mysli miedzy innymi wczesniej wspomniany Head & Shoulders.

Mieszkam tu 6 lat i kilka dobrych kosmetykow udalo mi sie znalezc, ale po reszte musialam jechac do PL.
Wydaje mi sie ze po tylu latach robiena z siebie krolika doswiadczalnego wystarczy zeby moje zdanie nie bylo przesadzone. I dalej testowac nie mam zamiaru bo mi zycia zabraknie. Nie odczuwam przyjemnosci w miesiacach leczenia po jednym uzyciu nieodpowiedniego kremu czy szmponu, bo tak to sie niestety u mnie konczy.
Ciesze sie ze ty sobie cos znalazlas, niestety moja skora tak tolerancyjna nie jest.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 09:05   #4116
Ewela_z_wyspy
Przyczajenie
 
Avatar Ewela_z_wyspy
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Hej dziewczyny
Ja z PL najabardziej tesknie za ziaja ale znalazlam ostatnio wielki wybor ziaji w moim Polskim sklepei
Strasznie kusza mnie tez kosmetyki farmony zwlaszcza ich masla do ciala i zele, jescze nie probowlam ale wygladaja i nazywaja sie bardzo zachecajaco.
Moj kosmetyk to rowniez Lady spid stick w zelu i farby do wlosow z naszych rodzinnych firm.

Chciala bym tez kupic zestaw pedzli z maestro bo w UK niestety dobre pedzle kosztuja majatek znacie jakies fajne nie bardzo drogie pedzle?
Ewela_z_wyspy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 11:21   #4117
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Ewela_z_wyspy Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Ja z PL najabardziej tesknie za ziaja ale znalazlam ostatnio wielki wybor ziaji w moim Polskim sklepei
Strasznie kusza mnie tez kosmetyki farmony zwlaszcza ich masla do ciala i zele, jescze nie probowlam ale wygladaja i nazywaja sie bardzo zachecajaco.
Moj kosmetyk to rowniez Lady spid stick w zelu i farby do wlosow z naszych rodzinnych firm.
U mnie tez jest mnostwo ziai. ja nie wiem czy my z jednego miasta nie jestesmy bo mi twoj nick znajomo wyglada





Cytat:
Chciala bym tez kupic zestaw pedzli z maestro bo w UK niestety dobre pedzle kosztuja majatek znacie jakies fajne nie bardzo drogie pedzle?
Pewnie bedziecie sie ze mnie smiac, ale ja zakochalam sie w pedzlach z .... Primarka
Mam kabuki i do pudru i sa cudowne. Kabuki nakaladam mineraly.
Mam jeszcze EDM i Mary Kay. Mary Kay mi zupelnie nie odpowiada, bo drapie, a te z primarka sa takie mieciutkie


I podobno pedzle e.l.f. sa tanie i bardzo dobre.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-07, 12:02   #4118
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Ja kiedyś kosmetyki z ziaji widziałam w tk maxx, miały polskie plakietki, ale to było raz tylko.

Joplin trzymałam ten krem nawet w łapkach, ale się rozmyśliłam, nie wiem może spróbuję, jak mi się ten skończy. Testować mi się już nie chce, bo potem te rzeczy zalegają mi w szafce, udało mi się kilka kosmetyków odsprzedać na ebayu. Ja mam cerę trądzikową, a tak zauważyłam, że moja cera najlepiej się czuje i wygląda po kosmetykach do skóry delikatnej. Po tych wszystkich seriach na trądzik mam wrażenie, że krostek jest więcej, a do tego swędzi i piecze mnie cała buzia.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 13:43   #4119
Ewela_z_wyspy
Przyczajenie
 
Avatar Ewela_z_wyspy
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
U mnie tez jest mnostwo ziai. ja nie wiem czy my z jednego miasta nie jestesmy bo mi twoj nick znajomo wyglada


Pewnie bedziecie sie ze mnie smiac, ale ja zakochalam sie w pedzlach z .... Primarka
Mam kabuki i do pudru i sa cudowne. Kabuki nakaladam mineraly.
Mam jeszcze EDM i Mary Kay. Mary Kay mi zupelnie nie odpowiada, bo drapie, a te z primarka sa takie mieciutkie


I podobno pedzle e.l.f. sa tanie i bardzo dobre.
Ja z Manchsetseru a Ty?
Ogladalam kiedys te pedzle z primarka ale balam sie ze bedzie badziewie i po jednym myciu olysieje, chyba nastepnym razem je kupie.
Co do elfa to ja mam dwa pedzle z tej regularnej kolekcji bialej i troche lysieja co mycie , ale slyszalam ze te z kolekcji studio sa duzo lepsze i jak bede cos zamawiac to wezme jakis na probe.
Gdyby przesylka byla darmowa juz bym zamowila a tak to musze czekac az bede robic jakies wiekze zakupy.

Edytowane przez Ewela_z_wyspy
Czas edycji: 2011-02-07 o 13:44
Ewela_z_wyspy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 14:23   #4120
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Ewela_z_wyspy Pokaż wiadomość
Ja z Manchsetseru a Ty?
Ogladalam kiedys te pedzle z primarka ale balam sie ze bedzie badziewie i po jednym myciu olysieje, chyba nastepnym razem je kupie.
Co do elfa to ja mam dwa pedzle z tej regularnej kolekcji bialej i troche lysieja co mycie , ale slyszalam ze te z kolekcji studio sa duzo lepsze i jak bede cos zamawiac to wezme jakis na probe.
Gdyby przesylka byla darmowa juz bym zamowila a tak to musze czekac az bede robic jakies wiekze zakupy.
A to nie
Ja jestem z Birmingham. Na naszym lokalnym forum jest ktos o podobnym nicku i jeszcze sklep z ziaja i skojarzylam ,ze moze jestescie jedna osoba.

A za 1.50f to nawet bym nie plakala jakby lysialy. Ale mam 1 kabuki i 2 do pudru juz ze 4 miesiace i nie zgubily ani jednego wloska.
Sama jestem w szoku.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 15:38   #4121
sikorka1408
Rozeznanie
 
Avatar sikorka1408
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 792
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

ja kupilam ostatnio jeden do pudru normalny w superdrug i tez mu nic nie jest mieciutki itp ale jeszcze go nie pralam kosztowal 5 f. cosmopolitan czy cos takiego. patrzylyscie na moja wyminke ? jedna dziewczyna z polski chciala sie zamienic na szampon pantenne za EL serum 15 ml niby jakies zdjecia tam ma tego serum ale nic nie widac nie wiem czy wymienic czy nie,a jak bedzie stare albo podroba? <zawsze to twarz jednak jak myslicie?
__________________
I'm a gypsy.zgubiona,daleko od domu


wymianka LIPIEC kosmetyki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544906
sikorka1408 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-07, 16:11   #4122
selena1616
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 320
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

ja się przymierzam,aby poprosić jedną z wizażanek o zakup kilku kosmetyków,ale zawsze mi pieniędzy brakuje
może to głupie,ale mam takie dziwne skojarzenie,że nawet najtańsze kosmetyki w UK są najlepsze, pewnie dlatego,że brytyjskie
selena1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 16:50   #4123
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Dziewczyny, możecie mi polecic jakiś jaki łato dostępny w UK szampon do włosów przetłuszczających się, farbowanych henną. Czyli jakiś szampon bez silikonów a zarazem taki, który nie ściera henny z włosów. Poszłam do bootsa i zwątpiłam... wziełam pierwszy lepszy, któreggo nazwa obiła mi się wielokrotnie o uszy - aussie, heh...
Szukam czegoś o maksmalnie prostym składzie bez silikonów. Mozecie cos polecic?

I zapytam od razu o odpowiednik humektana Coś o bardzo prostym składzie, bezzapachowe, bez witaminowych i innych odzywczych dodatków i na bazie wody dla cery mieszanej. Jest cos takiego?

Edytowane przez psycha
Czas edycji: 2011-02-07 o 16:51
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 16:57   #4124
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez selena1616 Pokaż wiadomość
ja się przymierzam,aby poprosić jedną z wizażanek o zakup kilku kosmetyków,ale zawsze mi pieniędzy brakuje
może to głupie,ale mam takie dziwne skojarzenie,że nawet najtańsze kosmetyki w UK są najlepsze, pewnie dlatego,że brytyjskie
W moim odczuciu rodzine brytyjskie kosmetyki to juz w ogole jakas pmylka. Wezmy takie okrzyczane Simple. Porazka nie z tej ziemi.
Moze jakies bardzo drogie angielskie firmy sa dobre, ale z tych normalnych to nie ma tu nic lepszego niz to co masz dostepne w PL. Takze nie warto sprowadzac specjalnie.
Przytocze stare polskie powiedzenie: "Cudze chwalicie, swego nie znacie".
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 17:05   #4125
sikorka1408
Rozeznanie
 
Avatar sikorka1408
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 792
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Dziewczyny, możecie mi polecic jakiś jaki łato dostępny w UK szampon do włosów przetłuszczających się, farbowanych henną. Czyli jakiś szampon bez silikonów a zarazem taki, który nie ściera henny z włosów. Poszłam do bootsa i zwątpiłam... wziełam pierwszy lepszy, któreggo nazwa obiła mi się wielokrotnie o uszy - aussie, heh...
Szukam czegoś o maksmalnie prostym składzie bez silikonów. Mozecie cos polecic?

I zapytam od razu o odpowiednik humektana Coś o bardzo prostym składzie, bezzapachowe, bez witaminowych i innych odzywczych dodatków i na bazie wody dla cery mieszanej. Jest cos takiego?
akurat aussie to ma troche tych ulepszaczy . nie wiem jak dziala tan szampon na henne ale ja mam herbal essences taki jasno zielony z tej starej szaty graf. nie ma silikonu itp zmywam nim olej i dobrze sse radzi tylko ze go juz nie widzialam wiecej nigdzie bo weszly te nowe ;( co do twarzy to nic ci nie napisze bo sie nie znam
__________________
I'm a gypsy.zgubiona,daleko od domu


wymianka LIPIEC kosmetyki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544906
sikorka1408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 17:11   #4126
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Dziewczyny, możecie mi polecic jakiś jaki łato dostępny w UK szampon do włosów przetłuszczających się, farbowanych henną. Czyli jakiś szampon bez silikonów a zarazem taki, który nie ściera henny z włosów. Poszłam do bootsa i zwątpiłam... wziełam pierwszy lepszy, któreggo nazwa obiła mi się wielokrotnie o uszy - aussie, heh...
Szukam czegoś o maksmalnie prostym składzie bez silikonów. Mozecie cos polecic?

I zapytam od razu o odpowiednik humektana Coś o bardzo prostym składzie, bezzapachowe, bez witaminowych i innych odzywczych dodatków i na bazie wody dla cery mieszanej. Jest cos takiego?
Wydaje mi sie ze w Aussie to akurat cala masa detergentow jest z SLS i SLES wlacznie.

A moze zwyczajny Johnsons Baby???
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 20:00   #4127
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Pedzle do cieni sa dobre z Burjuois i ceny chyba nie sa jakos strasznie wygorowane. Kupuje tez takie Bootsowe i sobie chwale. Kabuki mam z EDM Zamawiany z USA, ale z pzresylka kosztowal mnie niecale £10.

A moze do wymianki kosmetykowej dolaczyc i ciuchowa? W mojej szafie zalega mnostwo ubran, ktorych bym sie chetnie pozbyla. Czesc juz poszla na ebayu, czesc na carboot'cie, ale niektore tzreba wystawiac po kilka razy i nie zawsze znajdzie sie na nie kupiec.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 22:08   #4128
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Ewela_z_wyspy Pokaż wiadomość

Chciala bym tez kupic zestaw pedzli z maestro bo w UK niestety dobre pedzle kosztuja majatek znacie jakies fajne nie bardzo drogie pedzle?
Maestro mogą ci wysłać do uk za 30zł.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 09:18   #4129
Ewela_z_wyspy
Przyczajenie
 
Avatar Ewela_z_wyspy
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Dzieki dziewczyny za rady dzis lece kupic pedzle do primarka i chyba zamowie tez kilka maestro. A jak to nie podziala to jestem zdecydowana na dzien kobiet zamowic sobie pedzle sigmy z USA.

Z simple ja tez srednio jestem zadowolona jedyne co mi sie podoba i czasem kupuje to plyn do zmywania oczu, mialam krem jakis i nie nawilzal wcale prawie:/ i jakis taki byl jakby budyniowaty.

Ja w czwartek bede na lotnisku i zacieram juz rece na stref bezclowa
Ewela_z_wyspy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 11:22   #4130
hana_sakura
Raczkowanie
 
Avatar hana_sakura
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

dziewczyny kochane, tak sobie czyta wasze posty i zastanwiam sie po co wy sie meczycie z przewozeniem kosmetykow z PL skoro sa takie cudne stronki jak szminka.co.uk, twojekosmetyki.co.uk, m-shop.eu
z tego ostatniego sama zamawialam ostatnio kosmetyki i bylam bardzo zadowolona. ceny baaardzo podobne do tych w PL, mega szybko dostawa i bardzo duzy wybor kosmetykow Ziaji i Joanny, ktore uwielbiam!naprawde polecam. sama wiem ze to jest uciazliwe sciagac kosmetyki z polski, a tak - problem z glowy
__________________
Elijah tp 05.12.12




hana_sakura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 17:02   #4131
selena1616
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 320
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Przytocze stare polskie powiedzenie: "Cudze chwalicie, swego nie znacie".
Dokładnie,ale w UK jest dużo kosmetyków np. Neutrogeny.Nie znalazłam jeszcze w żadnym sklepie w Polsce kosmetyków do pielęgnacji twarzy z tej firmy

Edytowane przez selena1616
Czas edycji: 2011-02-08 o 17:08
selena1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 18:32   #4132
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

[QUOTE=hana_sakura;2493690 8]dziewczyny kochane, tak sobie czyta wasze posty i zastanwiam sie po co wy sie meczycie z przewozeniem kosmetykow z PL skoro sa takie cudne stronki jak szminka.co.uk, twojekosmetyki.co.uk, m-shop.eu
z tego ostatniego sama zamawialam ostatnio kosmetyki i bylam bardzo zadowolona. ceny baaardzo podobne do tych w PL, mega szybko dostawa i bardzo duzy wybor kosmetykow Ziaji i Joanny, ktore uwielbiam!naprawde polecam. sama wiem ze to jest uciazliwe sciagac kosmetyki z polski, a tak - problem z glowy [/QU
Ale ja się nie męczę, przy okazji zawsze jak jestem w polsce biorę swoje sprawdzone kosmetyki, jak mam miejsce w walizce to czemu nie. A z tych stronek korzystałam parę razy, ale niestety nie mają moich kosmetyków.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 18:55   #4133
hana_sakura
Raczkowanie
 
Avatar hana_sakura
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

ale zaprzeczyc nie mozesz, wybor maja duzy ja nigdy nie biore bagazu rejstrowanego do PL wiec dla mnie to zawsze problem, bo wiekszosci kosmetykow nie moge wziac do podrecznego.

a co do kosmetykow angielskich, to szczerze mowiac tez nie znalazlam nic co by mnie powalilo i zastapilo moje ukochane polskie produkty. ewentualnie kosmetyki z superdrug'a sa godne uwagi, ale narazie jestem na etapie testowania wiec jeszcze nic nie polecam

a dziewczynom z wrazliwa skora polecam przyrzadzanie wlasnych kosmetyow. wiem ze to pracochlonne, ale przynajmniej macie pewnosc co w nich jest
__________________
Elijah tp 05.12.12




hana_sakura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 21:34   #4134
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez hana_sakura Pokaż wiadomość
dziewczyny kochane, tak sobie czyta wasze posty i zastanwiam sie po co wy sie meczycie z przewozeniem kosmetykow z PL skoro sa takie cudne stronki jak szminka.co.uk, twojekosmetyki.co.uk, m-shop.eu
z tego ostatniego sama zamawialam ostatnio kosmetyki i bylam bardzo zadowolona. ceny baaardzo podobne do tych w PL, mega szybko dostawa i bardzo duzy wybor kosmetykow Ziaji i Joanny, ktore uwielbiam!naprawde polecam. sama wiem ze to jest uciazliwe sciagac kosmetyki z polski, a tak - problem z glowy
Do Polski jezdze tak czy inaczej to co mi za roznica. Z pusta walizka mam wracac?
A poza tym co jakis czas jedziemy samochodem, wiec po dach moge sobie kosmetykow napakowac.

A z wiarygodnoscia RoyalMail i innych tutejszych firm kurierskich to ja wole nie zamawaiac. Srednio 70% rzeczy ktore zamawaialam przez internet zaginelo. A nie mieszkam w jakims dziwnym miejscu ktore trudno znalezc.

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez selena1616 Pokaż wiadomość
Dokładnie,ale w UK jest dużo kosmetyków np. Neutrogeny.Nie znalazłam jeszcze w żadnym sklepie w Polsce kosmetyków do pielęgnacji twarzy z tej firmy
Ale przyznasz ze w PL ogolnie jest taka tendencja do narzekania na Polske i upiekszania UK "bo w UK jest tyyyle kosmetykow, ktorych nie ma w PL", a dziala to w 2 strony bo w polsce jest drugie tyyyyyyle dobrych kosmetykow, ktorych nie ma w UK.

I znow przyslowiem rzuce: "wszedzie dobrze, gdzie nas nie ma".

W kazdym kraju sa jakies lepsze i gorsze kosmetyki, ale jesli ma obietywnie wyciagnoc srednia to na polskim rynku jest wiecej dobrych kosmetykow w przystepnych cenach.


Nastepna tendencja w PL to kupowanie po markach. Cos jest niekoniecznie wspaniale ale drogie i zagraniczne i juz sie kobitki zabijaja.


I jeszcze jedna rzecz. Tak zwane kosmetyki apteczne. Mam kuzynke, ktora uzywa tylko kosmetykow aptecznych, bo ma pewnosc ze sa lepszej jakosci. Jakiez bylo jej zdziwienie jak ja uswiadomilam ze np. LRP czy Avene w UK sa w zwyklych drogeraich, niemalze na polce obok najzwyklejszych kosmetykow.

W Polsce one sa sprzedawane w aptekach po to zeby byly dostepne dla kazdego, a sa za drogie zeby je postawic w Rossmanie na przyklad.



Ale sie rozpisalam
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 21:54   #4135
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Mi na szczescie nic nigdy nie zginelo, a mineraly zamawiam od ponad dwoch lat regularnie czesto tez kupuje na Ebayu- i sporo tez sprzedalam- problemow z Royal Mailem nigdy nie mialam Takze przez internet jednak warto kupowac, a skoro dziewczyny mowia, ze te polskie strony sa warte zachodu, to tez niebawem sprobuje
A jesli chodzi o kosmetyki- moim zdaniem sporo jest swietnych kosmetykow w UK, o ktore niestety ciezko w Polsce. W Polsce natomiast jest masa kosmetykow, ktore uwielbiam, czasem nawet spisuje sobie z KWC, ktore polskie kosmetyki maja wysokie noty i je sobie zwoze na wyprobowanie A ich niestety w UK nie dostane. Trzeba probowac- taka metoda najlepiej sobie samemu cos dobrac, bo potrzeby skory kazdej z nas sa indywidualne.
Sikorko- odnosnie watku wymiankowego- zorientuje sie co i jak i w weekend moze ruszy cos ode mnie?
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 22:00   #4136
sikorka1408
Rozeznanie
 
Avatar sikorka1408
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 792
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Mi na szczescie nic nigdy nie zginelo, a mineraly zamawiam od ponad dwoch lat regularnie czesto tez kupuje na Ebayu- i sporo tez sprzedalam- problemow z Royal Mailem nigdy nie mialam Takze przez internet jednak warto kupowac, a skoro dziewczyny mowia, ze te polskie strony sa warte zachodu, to tez niebawem sprobuje
A jesli chodzi o kosmetyki- moim zdaniem sporo jest swietnych kosmetykow w UK, o ktore niestety ciezko w Polsce. W Polsce natomiast jest masa kosmetykow, ktore uwielbiam, czasem nawet spisuje sobie z KWC, ktore polskie kosmetyki maja wysokie noty i je sobie zwoze na wyprobowanie A ich niestety w UK nie dostane. Trzeba probowac- taka metoda najlepiej sobie samemu cos dobrac, bo potrzeby skory kazdej z nas sa indywidualne.
Sikorko- odnosnie watku wymiankowego- zorientuje sie co i jak i w weekend moze ruszy cos ode mnie?
no to super ja wlasnie siedze na jednej stronie z perfumami i robie sobie wish liste maja probki wiec zawsze jak cos nie teges to mozna wymienic,a takie cuda tam maja jak do tej pory nie znalazlam ,,mojego,, zapachu. och ciezko przebierac w tonach
__________________
I'm a gypsy.zgubiona,daleko od domu


wymianka LIPIEC kosmetyki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544906
sikorka1408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 00:09   #4137
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Mi na szczescie nic nigdy nie zginelo, a mineraly zamawiam od ponad dwoch lat regularnie czesto tez kupuje na Ebayu- i sporo tez sprzedalam- problemow z Royal Mailem nigdy nie mialam Takze przez internet jednak warto kupowac, a skoro dziewczyny mowia, ze te polskie strony sa warte zachodu, to tez niebawem sprobuje
Warto, warto. Ja mam wyjatkowego pecha.I nie tylko o przesylki mi chodzi. Zawsze mam pod gorke, zawsze sie ktos pomyli i wiecznie walcze z kims i wisze na telefonie i wyjasniam sytuacje ktore nigdy nie powinny zaistniec. Ale to juz taki moj los...

A mineraly z Earthnicity wysylali mi 3 razy. Dopiero trzecia przesylka do mnie dotarla. A poleconym byly wyslane. W sumie czekalam 6 tygodni na glupie probki.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 10:56   #4138
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Hana ja bym mogła sobie już robić tylko nie wiem jak się do tego zabrać
nicko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 11:24   #4139
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez sikorka1408 Pokaż wiadomość
akurat aussie to ma troche tych ulepszaczy . nie wiem jak dziala tan szampon na henne ale ja mam herbal essences taki jasno zielony z tej starej szaty graf. nie ma silikonu itp zmywam nim olej i dobrze sse radzi tylko ze go juz nie widzialam wiecej nigdzie bo weszly te nowe ;( co do twarzy to nic ci nie napisze bo sie nie znam
Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie ze w Aussie to akurat cala masa detergentow jest z SLS i SLES wlacznie.

A moze zwyczajny Johnsons Baby???
Dziekuje za propozycje dziewczyny Aussie bralam w pospiechu, kolejnym razem sie zastanowie. Czas zainteresowac sie skladami tutejszych mazidel... Tak w ogole, to strasznie sie ciesze, ze mam jeszcze wszystkie wlosy na glowie Zazwyczaj po tygodniu pobytu za granicami polski zaczynaly wypadac...a tutaj nic
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 11:32   #4140
hana_sakura
Raczkowanie
 
Avatar hana_sakura
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez nicko Pokaż wiadomość
Hana ja bym mogła sobie już robić tylko nie wiem jak się do tego zabrać
ale zamowienie czy co? bo sie zgubilam w kontekscie
__________________
Elijah tp 05.12.12




hana_sakura jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:22.