Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-10, 20:24   #31
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!

Cytat:
Napisane przez Little Katie Pokaż wiadomość

Hehe temu owszem
To nie dziwię się, że jego panna Cię nie lubi.
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 20:25   #32
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!

Cytat:
Napisane przez Little Katie Pokaż wiadomość
Do Ciebie nie pisałam Więc Twój komentarz mnie interesuje tyle, co zeszłoroczna susza we Włoszech.
Spoko, ale na pewno nie tylko ja wyrobiłam sobie zdanie o Tobie
Pakowanie sie z buciorami w cudzy związek, super sprawa.
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 20:26   #33
sex und beer
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 43
Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
Ja czaję, ale jednocześnie mam nadzieję, że wątek trochę pociągnie. Nie mam innych rozrywek w internecie, a czasem fajnie się odstresować
Właśnie szkoda, że gdy już jesteśmy grzeczne to i tak nas zamykają, pewnie nawet nie czytając zawartości. Jest to słabe posunięcie ze strony Administracji tego forum.

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
To nie dziwię się, że jego panna Cię nie lubi.
Też bym nie znosiła takie "przyjaciółeczki" mojego chłopaka. Ale koniec off topu bo się atmosfera zagęszcza
sex und beer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 20:32   #34
Little Katie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Gdzie Diabeł nie może, tam Katie pośle.
Wiadomości: 816
Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!

Cytat:
Napisane przez sex und beer Pokaż wiadomość
Nie, w ogóle nie jesteśmy w stanie przeczytać Twoich wypowiedzi. Wysyłaj prywatne wiadomości albo załóż swój sweet wątek.
Robisz tylko off top już od którejś części.
Jak widzisz wątek założyłam, napisałam o czym jest a mimo to tu przyszłaś, więc wtf?
Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
To nie dziwię się, że jego panna Cię nie lubi.
Długa historia sprzed ich związku z tymi fotami, on niby usunął jednak okazało się, że nie.
Cytat:
Napisane przez sweeney Pokaż wiadomość
Spoko, ale na pewno nie tylko ja wyrobiłam sobie zdanie o Tobie
Pakowanie sie z buciorami w cudzy związek, super sprawa.
Ojej bo się popłaczę, napisałam Ci, że nie interesuje mnie Twoje zdanie. Jesteś moim prześcieradłem i na podstawie kilku faktów, wiesz o mnie wszystko. Cudownie Wzruszyłam się że tak Cię obchodzę, to takie słitaśne Nie wiesz, co, jak i po co to się nie wypowiadaj, bo Twoje posty będą ignorowane
Little Katie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 20:35   #35
Molowa nutka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 142
Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!

Little Katie - jesteś cudowna , fajnie, że takie osoby są na świecie, w sensie odwagi. To takie bardzo polskie, w pozytywnym znaczeniu. Zaskoczyło mnie to. Taki jeden gest, ale bardzo wymowny.

Edytowane przez Molowa nutka
Czas edycji: 2013-02-10 o 20:37
Molowa nutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 20:38   #36
Little Katie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Gdzie Diabeł nie może, tam Katie pośle.
Wiadomości: 816
Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!

Cytat:
Napisane przez Molowa nutka Pokaż wiadomość
Little Katie - jesteś cudowna , fajnie, że takie osoby są na świecie, w sensie odwagi. To takie bardzo polskie, w pozytywnym znaczeniu. Zaskoczyło mnie to. Taki jeden gest, ale bardzo wymowny.

Haha ego mi zaraz przerośnie Klubu nie potrafiłam założyć więc, wątek o innej tematyce był lepszym wyjściem zwłaszcza, że robię off top jak zostało wyżej napisane

Edytowane przez Little Katie
Czas edycji: 2013-02-10 o 20:40
Little Katie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 20:40   #37
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!

Cytat:
Napisane przez Molowa nutka Pokaż wiadomość
Little Katie - jesteś cudowna , fajnie, że takie osoby są na świecie, w sensie odwagi. To takie bardzo polskie, w pozytywnym znaczeniu. Zaskoczyło mnie to. Taki jeden gest, ale bardzo wymowny.
Ciekawe, czy gdyby połowa Wizażanek założyła temat blogowo-lajfstajlowy, to czy wszystkie dostałyby bana.
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-10, 20:41   #38
Little Katie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Gdzie Diabeł nie może, tam Katie pośle.
Wiadomości: 816
Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!

Cytat:
Napisane przez Darkoz Pokaż wiadomość
Ciekawe, czy gdyby połowa Wizażanek założyło temat blogowo-lajfstajlowy, dostałoby bana.
Czekam, aż go dostanę
Little Katie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 20:45   #39
arrachne
Zadomowienie
 
Avatar arrachne
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 363
Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!

Biorąc pod uwagę, że rozmowa tyczy się głównie życia jednej z forumowiczek, a tytuł nie sugeruje tego, że takowa stanowi OT, to Administrator naprawdę nie ma obecnie podstaw do zamykania wątku Sprytnie, dziewczyny
__________________
Trust me I' ll be a doctor
WUM - lekarski - rok 2.




arrachne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 20:48   #40
Little Katie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Gdzie Diabeł nie może, tam Katie pośle.
Wiadomości: 816
Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!

Cytat:
Napisane przez arrachne Pokaż wiadomość
Biorąc pod uwagę, że rozmowa tyczy się głównie życia jednej z forumowiczek, a tytuł nie sugeruje tego, że takowa stanowi OT, to Administrator naprawdę nie ma obecnie podstaw do zamykania wątku Sprytnie, dziewczyny
Moje życie chwilowo jest na tapecie, roztrząsnęła go osoba która nie powinna. I poszedł ale jak w pierwszym poście pisałam blogi w tym wątku są dodatkiem

Edytowane przez Little Katie
Czas edycji: 2013-02-10 o 20:50
Little Katie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 20:50   #41
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!

Cytat:
Napisane przez Little Katie Pokaż wiadomość
Mój wątek chwilowo jest na tapecie, roztrząsnęła go osoba która nie powinna. I poszedł ale jak w pierwszym poście pisałam blogi w tym wątku są dodatkiem
Nie powinnaś Ty o tym pisać i problemu by nie było nie musiała byś sypać tekstami poniżej jakiegokolwiek poziomu.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-10, 20:50   #42
sex und beer
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 43
Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!

Cytat:
Napisane przez Little Katie Pokaż wiadomość
Jak widzisz wątek założyłam, napisałam o czym jest a mimo to tu przyszłaś, więc wtf?
Czyli jak założyłaś wątek, to teraz będziesz mówić kto m0że się w nim udzielać?
Jak na razie to ty tutaj robisz off top swoimi słabymi historiami i raczej daleko temu do lajfstajlu.
Możesz mieć nasze opinie gdzieś, ale w prywatnych wiadomościach dziewczyny raczej piszą, że mają już cię dość. Więc albo załóż swój wątek o swoich dziwnych problem albo skończ ten off top.
Miało być wesoło o blogach, lajfstajlu, modzie, wnętrzach, kosmetykach. A jak na razie jest o twoich umiejętnościach hakerskich (kto przyznaje się do czegoś takiego na moderowanym forum?!), i umizgach do kolegi złotego człowieka, dla którego byś się zabiła czy czym tam się wygrażałaś.
Średnio nas to interesuje na tym wątku.
sex und beer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 20:51   #43
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!

Cytat:
Napisane przez Little Katie Pokaż wiadomość
Czekam, aż go dostanę
Coś czuję, że będzie historia jak z Mother Hedgehog. Żeby wątek nie był co chwila zamykany (chociaż w sumie... to tylko sprawia, że jest zabawniej, ale widać nie każdy to rozumie szkoda tylko, że za moment pewnie każdy, kto się w takim wątku odezwie, będzie banowany) pewnie trzeba by było założyć na społecznościach jako coś off topowego. Tylko nie rozumiem, po co ta szopka.
__________________


Edytowane przez Darkoz
Czas edycji: 2013-02-10 o 20:55
Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 20:54   #44
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 840
Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!

Cytat:
Napisane przez Little Katie Pokaż wiadomość
Przykro mi, że też to przerabiałaś. U mnie chodzi o przyjaźń, kocham go jak brata niestety jego panna mnie nienawidzi ciągle prowadzę z nią wojny, wyzywa mnie, ubliża mi. A on nie wie po czyjej stronie stanąć. Najgorsze jest to, że miedzy nami było coś więcej. On mówi, że ja mu daję coś czego nikt inny nie dał, z kolei jak widzę w nim te wszystkie piękne cuda których inni nie widzą bądź widzą lecz nie doceniają Oddam, za niego życie. Niestety on po ostatniej mojej wojnie z tą jego wybrał ją a ze mną zakończył znajomość. Teraz on się stara, próbuje odbudować to co było między nami, pomimo tego, że mnie zawiódł niejednokrotnie. A ja jak ostatnia idiotka zaufałam i weszłam całą sobą i teraz widzę, że on znów odpuścił i że tak naprawdę to tylko i zależy. Dodam że ona nim pomiata, między nimi ciągle są kłotnie, ona nastawia go przeciwko wszystkim, odsuwa od niego rodzinę, przyjaciół. Nie pozwala wyjść nigdzie bez niej, ani do klubu (ona się nie bawi) ani na piwo. Przychodzi do niego po szkole, siedzi do wieczora i jedzie na tą swoją wieś. Mój temat na szczeście umarł bo spotykamy się z nim po kryjomu, wszytskie esy ode mnie usówa bo ona notorycznie sprawdza u tel (nawet moje nagie foty widziała). Najlepsze jest to, że miedzy nimi jest spora różnica on 27 a ona 18lat. Laska siłą próbuje wkupić się w łaski jego matki która notabene nie lubi jej i nie akceptuje. Mnie z kolei ciągle obrabia tyłek wymyślając niestworzone historie ale mam dowody na jej kłamstwa i on mi wierzy. Ostatnio ją z☠☠☠ał, że się wtrąca miedzy nas a my przez nią ciągle się kłocimy. Między nimi są ciągle przerwy od związku (czyli np. tydz. bez kontaktu i widywania się). W październiku ona wyjeżdża na studia a on tu zostaje.

Boli mnie to, że niby mu zależy (wielokrotnie to mówił i udowodnił) a mimo to przez nią postawił mur przede mną, nie potrafię z nim rozmawiać dotrzeć do niego. Kiedy piszemy esy a on mówi, że musi zamilknąc bo ona niestety (!) wpada, mnie rozrywa z bólu, żalu i złości.
Wybacz, że Cię tym obaczyłam Ale pisząc to mi trochę ulżyło, popłakałam sobie i mi lepiej

Nie no, muszę... Żałosna jesteś dziewczyno. Nie tylko zachowując się tak jak to opisałaś-chłopak przez Ciebie okłamuje dziewczynę, ukrywa przed nią spotkania z Tobą, a i tak ciągle wybiera ją... No pogratulować wyboru faceta... Nic dziwnego, że między nimi się nie układa, skoro w tym związku są kłamstwa, niedomówienia i oszustwa, a dziewczyna najwidoczniej to czuje, bo nie chce go nigdzie puszczać samego...
Żałosna jesteś opisując to tutaj, na forum publicznym, no ale przecież napisałaś to atramentem sympatycznymwięc nikt tego napewno nie przeczyta... Żal.

Tak tak, wiem, że moje zdanie Cię obchodzi tyle co śnieg czy tam susza bla bla bla...


Ciekawa jestem tej fryzury Honoraty, podobno po odczepieniu sztucznych włosów zostało jej na głowie poniszczone sianko? ;>
__________________
Jestem mamą!


MOJA WYMIANKA!

Edytowane przez No air
Czas edycji: 2013-02-10 o 20:57
No air jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 20:54   #45
arrachne
Zadomowienie
 
Avatar arrachne
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 363
Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!

Darkoz, jako osoba podczytująca ten wątek i której zależy, żeby nie został zamknięty:proszę, wytnij ostatnie zdanie, specjalnie nie zacytowałam Chyba, że źle to zinterpretowałam, w takim razie przepraszam.
__________________
Trust me I' ll be a doctor
WUM - lekarski - rok 2.




arrachne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 20:56   #46
Little Katie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Gdzie Diabeł nie może, tam Katie pośle.
Wiadomości: 816
Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
Nie powinnaś Ty o tym pisać i problemu by nie było nie musiała byś sypać tekstami poniżej jakiegokolwiek poziomu.
Ale napisałam a ona nie musiała się wtrącać i mi ubliżać komentując to

Cytat:
Napisane przez Darkoz Pokaż wiadomość
Coś czuję, że będzie historia jak z Mother Hedgehog. Żeby wątek nie był co chwila zamykany (chociaż w sumie... to tylko sprawia, że jest zabawniej, ale widać nie każdy to rozumie szkoda tylko, że za moment pewnie każdy, kto się w takim wątku odezwie, będzie banowany) pewnie trzeba by było założyć na społecznościach jako coś off topowego. Tylko nie rozumiem, po co ta szopka.
Ta Mother to ktoś sławny stąd?

Edytowane przez Little Katie
Czas edycji: 2013-02-10 o 21:00
Little Katie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 20:58   #47
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!

Cytat:
Napisane przez arrachne Pokaż wiadomość
Darkoz, jako osoba podczytująca ten wątek i której zależy, żeby nie został zamknięty:proszę, wytnij ostatnie zdanie, specjalnie nie zacytowałam Chyba, że źle to zinterpretowałam, w takim razie przepraszam.
Wycięłam, masz rację w sumie, ale wątek i tak zamkną. W sumie można tu off-topować, obrażać blogerki, chwalić blogerki... i tak jutro będzie zamknięty.

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Little Katie Pokaż wiadomość
[FONT="Arial Narrow"]
Ta Mother to ktoś sławny stąd?
Tak, z tego co pamiętam, rzuciła jakiś komentarz o administracji. Przeprosiła, próbowała sprawę wyjaśnić, ale i tak dalej była banowana.
__________________


Edytowane przez Darkoz
Czas edycji: 2013-02-10 o 21:01
Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 21:00   #48
Little Katie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Gdzie Diabeł nie może, tam Katie pośle.
Wiadomości: 816
Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!

Cytat:
Napisane przez No air Pokaż wiadomość
Nie no, muszę... Żałosna jesteś dziewczyno. Nie tylko zachowując się tak jak to opisałaś-chłopak przez Ciebie okłamuje dziewczynę, ukrywa przed nią spotkania z Tobą, a i tak ciągle wybiera ją... No pogratulować wyboru faceta... Nic dziwnego, że między nimi się nie układa, skoro w tym związku są kłamstwa, niedomówienia i oszustwa, a dziewczyna najwidoczniej to czuje, bo nie chce go nigdzie puszczać samego...
Żałosna jesteś opisując to tutaj, na forum publicznym, no ale przecież napisałaś to atramentem sympatycznymwięc nikt tego napewno nie przeczyta... Żal.

Tak tak, wiem, że moje zdanie Cię obchodzi tyle co śnieg czy tam susza bla bla bla...
Powtórzę po raz kolejny i więcej nie będę na temat mojego życia odpowiadać Nie znasz faktów więc Twoje wnioski są absurdalne, moja przyjaźń z nim trwa 10lat ich związek 3 miesiące. Skoro ona ma ze mną problem, a jemu na mnie zależy to normalne że woli jej nie mówić, że chce się ze mną spotkać

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez No air Pokaż wiadomość
Nie no, muszę... Żałosna jesteś dziewczyno. Nie tylko zachowując się tak jak to opisałaś-chłopak przez Ciebie okłamuje dziewczynę, ukrywa przed nią spotkania z Tobą, a i tak ciągle wybiera ją... No pogratulować wyboru faceta... Nic dziwnego, że między nimi się nie układa, skoro w tym związku są kłamstwa, niedomówienia i oszustwa, a dziewczyna najwidoczniej to czuje, bo nie chce go nigdzie puszczać samego...
Żałosna jesteś opisując to tutaj, na forum publicznym, no ale przecież napisałaś to atramentem sympatycznymwięc nikt tego napewno nie przeczyta... Żal.

Tak tak, wiem, że moje zdanie Cię obchodzi tyle co śnieg czy tam susza bla bla bla...


Ciekawa jestem tej fryzury Honoraty, podobno po odczepieniu sztucznych włosów zostało jej na głowie poniszczone sianko? ;>
Cytat:
Napisane przez Darkoz Pokaż wiadomość
Wycięłam, masz rację w sumie, ale wątek i tak zamkną. W sumie można tu off-topować, obrażać blogerki, chwalić blogerki... i tak jutro będzie zamknięty.

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------


Tak, z tego co pamiętam, rzuciła jakiś komentarz o administracji. Przeprosiła, próbowała sprawę wyjaśnić, ale i tak dalej była banowana.
Wytnij ostatnie zdanie na biało w mojej zacytowanej wypowiedzi proszę.
dzięki wycięte
Little Katie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 21:01   #49
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!

Cytat:
Napisane przez Little Katie Pokaż wiadomość
Powtórzę po raz kolejny i więcej nie będę na temat mojego życia odpowiadać Nie znasz faktów więc Twoje wnioski są absurdalne, moja przyjaźń z nim trwa 10lat ich związek 3 miesiące. Skoro ona ma ze mną problem, a jemu na mnie zależy to normalne że woli jej nie mówić, że chce się ze mną spotkać

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------





dzięki wycięte
Ale dlaczego roztrząsasz to na wątku, który nie jest przeznaczony do takich rozmów. Na Intymnym możesz sobie dyskutować do woli.
__________________


Wiki Królikowska: Ładne nogi, płaski brzuch czy fajne cycki?
Jakub Żulczyk: Przede wszystkim jędrny mózg.


Shinn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-10, 21:02   #50
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!

Cytat:
Napisane przez Little Katie Pokaż wiadomość
Do Ciebie nie pisałam Więc Twój komentarz mnie interesuje tyle, co zeszłoroczna susza we Włoszech.
To zdaje się jest wątek publiczny? Wszyscy mogą Twoje żale przeczytać.
Btw, ten facet chyba ma jakiś powód żeby być z tą dziewczyną? Przedstawiasz ja jako totalną heterę ale jakoś on jest dalej z nią a nie z Tobą, więc albo przesadzasz albo on jest dziwny


Cytat:
Napisane przez No air Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem tej fryzury Honoraty, podobno po odczepieniu sztucznych włosów zostało jej na głowie poniszczone sianko? ;>
[/COLOR][/COLOR]
Raczej się sianem nie pochwali, dopiero jak zetnie i wyda ciężką kasę na fryzjera i odżywki, wtedy się znowu pochwali jaka jest biedna a wszyscy będą pisali, ze przecież nie jest tak źle
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 21:04   #51
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!

Cytat:
Napisane przez Little Katie Pokaż wiadomość
Ale napisałam a ona nie musiała się wtrącać i mi ubliżać komentując to



Ta Mother to ktoś sławny stąd?
Kochana, nie zapominaj, ze to publiczne forum, każdy może się wtrącić, a ty nie zmienisz tego tupnięciem nóżki. I tak, tak, ona ci ubliżyła a ty jesteś taka grzeczna i masz wyważone odpowiedzi.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 21:04   #52
arrachne
Zadomowienie
 
Avatar arrachne
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 363
Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!

Tam ktoś się próbował przebić z włosami Honey. Też jestem ciekawa, jak wyglądają. Podobno Miley Cyrus miała zawsze doczepiane włosy i dlatego jej się zniszczyły własne i się ścięła na krótko. Wniosek: nie przedłużać włosów
__________________
Trust me I' ll be a doctor
WUM - lekarski - rok 2.




arrachne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 21:06   #53
Little Katie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Gdzie Diabeł nie może, tam Katie pośle.
Wiadomości: 816
Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
To zdaje się jest wątek publiczny? Wszyscy mogą Twoje żale przeczytać.
Btw, ten facet chyba ma jakiś powód żeby być z tą dziewczyną? Przedstawiasz ja jako totalną heterę ale jakoś on jest dalej z nią a nie z Tobą, więc albo przesadzasz albo on jest dziwny




Raczej się sianem nie pochwali, dopiero jak zetnie i wyda ciężką kasę na fryzjera i odżywki, wtedy się znowu pochwali jaka jest biedna a wszyscy będą pisali, ze przecież nie jest tak źle
Czy ja gdzieś napisałam że chcę z nim być?
Jest fota wstawiałam na poprzednim wątku.

Edytowane przez Little Katie
Czas edycji: 2013-02-10 o 21:10
Little Katie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 21:07   #54
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!

Cytat:
Napisane przez arrachne Pokaż wiadomość
Tam ktoś się próbował przebić z włosami Honey. Też jestem ciekawa, jak wyglądają. Podobno Miley Cyrus miała zawsze doczepiane włosy i dlatego jej się zniszczyły własne i się ścięła na krótko. Wniosek: nie przedłużać włosów
I wygląda teraz strasznie!! Ale sie upiera, że to najlepsza fryzura jaką miała
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 21:11   #55
arrachne
Zadomowienie
 
Avatar arrachne
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 363
Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
I wygląda teraz strasznie!! Ale sie upiera, że to najlepsza fryzura jaką miała
Ja tam się jej nie dziwię, pewnie miała zakaz ścinania włosów, jak grała Hannę Montanę. I te doczepiane do skóry (wszywane? nie pamiętam już ) włosy, masakra. Chociaż trzeba przyznać, że ładniej wyglądała w długich

W zasadzie, to weszłam tutaj, żeby prosić o linki do Waszych ulubionych blogów lifestylowych. To jak? Coś podobnego do tego: ?
__________________
Trust me I' ll be a doctor
WUM - lekarski - rok 2.





Edytowane przez arrachne
Czas edycji: 2013-02-10 o 21:14
arrachne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 21:40   #56
CzerwoneSzpilki
Raczkowanie
 
Avatar CzerwoneSzpilki
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LA
Wiadomości: 259
Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!

Little Kate, może powinnaś teraz założyć osobny wątek o Twojej sytuacji żeby wszystkie osoby, które mają coś do powiedzenia się uzewnętrzniły... Jak widać chęć wylania jadu u niektórych jest silniejsza... Doceniam to, że to z siebie wyrzuciłaś i w przeciwieństwie do innych rozumiem, że nie chcesz stracić przyjaciela i masz do niego żal, że tak Cię traktuje. Chyba nie ma sensu dalej tutaj tego ciągnąć... Oby było lepiej.

sex und beer, wyluzuj!!!! :/
__________________
"Kochał ją w trampkach, pożądał w szpilkach, ubóstwiał na boso..."


Edytowane przez CzerwoneSzpilki
Czas edycji: 2013-02-10 o 21:43
CzerwoneSzpilki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 21:41   #57
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
Nie powinnaś Ty o tym pisać i problemu by nie było nie musiała byś sypać tekstami poniżej jakiegokolwiek poziomu.
Boże, dziewczyny, o co wam chodzi? Dziewczyna napisała coś osobistego do innej forumowiczki, napisała to tak, że trzeba się postarać aby przeczytać, a więc nie narzuciła się ze swoimi życiowymi sprawami. Jak kogoś nie interesuje, spokojnie można zignorować, a nie obrażać autorkę. Zachowujecie się jakby coś strasznie oburzającego napisała. Przypominam, że większość z nas święta nie jest, bo zdarza nam się pojechać ostro po obcych ludziach, w końcu poprzednie wątki w takim celu były zakładane. Skąd tu nagle taki zapał do umoralniania?
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 21:42   #58
CzerwoneSzpilki
Raczkowanie
 
Avatar CzerwoneSzpilki
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LA
Wiadomości: 259
Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!

Cytat:
Napisane przez sex und beer Pokaż wiadomość
Możesz mieć nasze opinie gdzieś, ale w prywatnych wiadomościach dziewczyny raczej piszą, że mają już cię dość.
Podstawówka...
__________________
"Kochał ją w trampkach, pożądał w szpilkach, ubóstwiał na boso..."

CzerwoneSzpilki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 22:02   #59
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!

Cytat:
Napisane przez nicniebylo Pokaż wiadomość
Zamykanie wątku dla zasady, bez żadnych argumentów, uważam za lekko żenujące. Tak Was sobie tylko dziewczęta podczytywałam, ale sytuacja jest wręcz śmieszna więc musiałam się wreszcie odezwać
Argument jest bardzo prosty: każdy wątek do tej pory naruszał prawo. Każdy powodował lawinowe zgłoszenia ZP (nie tylko od poszkodowanych, również od zniesmaczonych).
Każdy więc będzie zamykany.

Obietnicy dotrzymałem, punkty się posypały.

Zamykam.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:28.