przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-20, 22:19   #2971
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
ech...farba sie wymyje. gorzej ztym blondem bedzie , bo jesli farba ciągle bedzie sie wymywała tym samym bedzie brudzila ten blond.oczywiscie wlosy zoastawilam i beda czekaly na ciebie. mozemy sie spotkac 22 go o godzinie 14-tej, tylko wtedy mam chwilke wolna.zobaczymy co da sie z tym fantem zrobic.
To dziekuje-niech czekaja No mi 22 nie pasuje-ale to w takim razie jak bedzie Pani w Wawie na poczatku czerwca-to wtedy przyjade i zrobimy od razu korekte,dobrze? A na razie tak pochodze....
I jeszcze jedno pytanko-tak sobie pomyslalam,ze skoro juz i tak sie ten blond ''pobrudzil'' to moze potraktowac go jakas taka koloryzujaca saszetka bez amoniaku typu ton w ton w jakims cieplym odcieniu blondu? moze to choc troche by pomoglo.....? Mozna tak zrobic czy lepiej nie kombinowac?

Wczoraj w szkole <ludzie z roku nie widzieli mnie jeszcze w przedluzonych wloskach> dziewczyny mowily,ze fajna mam fryzure-teraz to akurat wyprostowane mialam na szczotce.....i ze te wlosy jakies dlugie-ale zadna sie nie pokapowala,ze przedluzone A kolega co mnie widzi na co dzien -widzial mnie jeszcze w kreconych i tez zauwazyl ze cos zrobilam z wlosami,ale nie umial sprecyzowac co hihi-ta tasma jest genialna ze nikt jej nie widzi;P
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-20, 23:56   #2972
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

vanessacrazy masz tasme doszywana do warkocza?Nie rozwala ci sie warkocz???nie urywa sie???opisz cos wiecej pliss
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 07:06   #2973
madi195
Raczkowanie
 
Avatar madi195
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 58
GG do madi195
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Rozmawialam wczoraj z taką Panią która sprzedaje akcesoria do przedłużania włosków i powiedziała mi że nie ma na rynku tulejek z silikonem...Czy to prawda??Bo z tego cio tu czytam to niektóre kobitki z forum miały tulejki z silikonem założone...
__________________
Nowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...70#post5092470




Odpisujcie dziewczynki na mój wątek
madi195 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 07:11   #2974
madi195
Raczkowanie
 
Avatar madi195
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 58
GG do madi195
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Dziewczynki to prawda że nie ma tulejek z silikonem??Kurcze bo rozmawiałam z kobitką która sprzedaje akcesoria do przedłużania włosków i powiedziała mi że nie ma na rynku takich tulejek...Dziwne bo jak się nie myle to były na forum dziewczyny któte miały włoski przedłużane na tulejki z silikonem...
__________________
Nowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...70#post5092470




Odpisujcie dziewczynki na mój wątek
madi195 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 07:22   #2975
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez madi195 Pokaż wiadomość
Dziewczynki to prawda że nie ma tulejek z silikonem??Kurcze bo rozmawiałam z kobitką która sprzedaje akcesoria do przedłużania włosków i powiedziała mi że nie ma na rynku takich tulejek...Dziwne bo jak się nie myle to były na forum dziewczyny któte miały włoski przedłużane na tulejki z silikonem...
Monisia_666 mówiła że ma tulejki z silikonem. Chyba ci wkręcała że nie ma bez żebyś u niej kupiła
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 08:02   #2976
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

szafranpjk ja sobie farbuje odrosty, zawsze rozjaśniałam na jasny blond ale odkąd mam przedłużone to tylko farbuje na średni blind bo rozjaśniaczy nie wolno używać na włosy przedłużone. Tak samo gdy na odrosty nałożysz rozjaśniacz to może on dotykać tego zgrzewu albo włosa więc nieradze.
Ja sobie farbuje tylko włosy na czubku głowy czyli te do których nie mam doczepionych włosów przedłużonych. Robienie odrostów na całej gowie to moim zdaniem jest bardzo czasochłonne i dość nieprzyjemne ( a balejaż tym bardziej) ponieważ włosy są doczepione do twoich włosów tak ze nie bardzo da się nimi kręcić odginać do góry itd. Ja bym polecała robić balejaż tylko na górze i ewentualnie na bokach i dole.Bo na całej głowie wyszłaby ci jakas papranina . Albo zmień kolor na jednolity.

Tulejki z sylikonem ISTNIEJĄ.
Wyobraźcie sobie że moja mama była u fryzjera i pytała sie o przedłuzanie włosów oczywiście fryzjerka powiedziała że takimi trudnymi rzeczami się nie zajmują, ale najśmieszniejsze jest to ze ona nawet nie wiedziała co to są mikroringi a o metodzie na mikroringi też nie słyszała. Tak samo moja siostra poszła do fryzjera i pochwaliłą sie w salonie że przedłuzałą mi włosy dziewczyny były w szoku pytały się jej czy trudno się przedłuża wlosy.
Więc chyba nie dziwota że nie przekrocze progu salonów fryzjerskich w moim miasteczku.


Pozdrawiam
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 08:06   #2977
madi195
Raczkowanie
 
Avatar madi195
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 58
GG do madi195
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

No dokładnie Monisie_666 miała i zamawiała u tej babki co ja sie pytałam jej:P Ona stwierdziła że są tulejki ale termokurczliwe i że się je inaczej zakłada niż zwykłe...Ja już sama nie wiem jak to jest
__________________
Nowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...70#post5092470




Odpisujcie dziewczynki na mój wątek
madi195 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-21, 12:10   #2978
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Anika-na Pokaż wiadomość
vanessacrazy masz tasme doszywana do warkocza?Nie rozwala ci sie warkocz???nie urywa sie???opisz cos wiecej pliss
Tak-mam tasme doszywana do warkocza i jestem very bardzo zadowolona Warkoczyk sie nie rozwala-zreszta on jest naprawde cieniutki i nawet jak teraz wlosy troche odrosly to tez jest ok. Urywac tez sie nie urywa-nie ma takiej mozliwosci-na samym poczatku jak byl przy samej skorze glowy to odrobine czulam ze jest-ale teraz juz sie go nawet nie czuje. Wg mnie to bardzo dobre rozwiazanie i najzdrowsze dla naszych wlosow;P I ma wlasnie taki plus ta metoda,ze jest malo widoczna i malo wyczuwalna jak dla mnie.....no i naturalnie wyglada-nie ma efektu pasemkowania sie wlosow jak np .przy ringach czy tulejkach....Odkad mam zalozone wloski tylko jedna kolezanka,ktora sie na tym zna zauwazyla ze sa doczepione-a cala reszta mysli,ze tak mi urosly Pozdrawiam

Cholerka-wstawilabym tu fotke a ta zdzira<fotka>za duza jest i sie nie miesci-grrrrr;/
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 13:17   #2979
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

To zmniejsz fotkę w programie (np. darmowym Irfanview) i wklejaj. Jesteśmy bardzo ciekawe
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 13:39   #2980
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

No dobra to ja pogrzebałam troche na allegro i szczerze mówiąc nie znalazłam mikroringów z sylikonem ale zato
znalazłam długie mikroringi z sylikonem ( ja słyszałam że tulejki to długie mikroringi)
http://www.allegro.pl/item196209262_..._szt_new_.html

tulejki sylikonowe termozgrzewalne ( zaciska się je zgrzewarką a one wtapiają się we włosy)

http://www.allegro.pl/item196703085_...ena_wlosy.html
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 14:42   #2981
madi195
Raczkowanie
 
Avatar madi195
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 58
GG do madi195
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

No właśnie i teraz nie wiem
__________________
Nowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...70#post5092470




Odpisujcie dziewczynki na mój wątek
madi195 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-21, 15:02   #2982
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Mikroringi z silikonem ?
Znalazlam cos takiego :
http://www.allegro.pl/item197491473_...e_micror_.html
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 15:58   #2983
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Chyba sie udalo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jkjkkjkjkj.jpg (62,2 KB, 234 załadowań)
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 16:03   #2984
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez tually Pokaż wiadomość
To zmniejsz fotkę w programie (np. darmowym Irfanview) i wklejaj. Jesteśmy bardzo ciekawe
Dzieki -sciagnelam,zmniejszylam i jest;P To fotka wlosow zaraz po zalozeniu-jeszcze nie rozczesanych,potem rozczesywalam je palcami......i bylo ich jeszcze wiecej niz na tej fotce widac
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 16:09   #2985
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

I jeszcze jedno
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosiki.jpg (83,1 KB, 294 załadowań)
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 16:31   #2986
lablaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 14
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

chcialam sie zapytacv które wlosy sa lepsze..europejskie czy slowianskie?a moze to to samo..:p...troche zielona jestem..prosze o pomoc
lablaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 16:37   #2987
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Vanessacrazy-ślicznie....!!!
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 17:13   #2988
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez lablaja Pokaż wiadomość
chcialam sie zapytacv które wlosy sa lepsze..europejskie czy slowianskie?a moze to to samo..:p...troche zielona jestem..prosze o pomoc
Włosy słowiańskie są bardziej miękkie i takie gładziutkie, natomiast europejskie chyba są grubsze i mocniejsze. Które lepsze? chyba słowiańskie, bo najbardziej podobne do naszych, ale to chyba też zależy od gustu.
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 17:16   #2989
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Vanessacrazy, bardzo ładne. Mnie tylko troszkę razi ten brązik bo sie tak odbija od reszty, ale tylko troszkę
tually jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-21, 17:19   #2990
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Monisia_666 mówiła właśnie o tulejkach z silikonem a nie o microringach. Wydaje mi sie że nie wspominała o żadnych termokurczliwych... Hmmm... teraz to mamy dylemat :P
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 17:51   #2991
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Anika-na Pokaż wiadomość
Vanessacrazy-ślicznie....!!!
Dzieki-milo mi slyszec jak komus sie podoba-ale to zasluga Renihair
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 17:57   #2992
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez tually Pokaż wiadomość
Vanessacrazy, bardzo ładne. Mnie tylko troszkę razi ten brązik bo sie tak odbija od reszty, ale tylko troszkę
No wlasnie brazik zostal zafarbowany na ciemniejszy brazik-bo mi tez sie wydawalo,ze tak bedzie i lepiej............ale farba tak mocno zlapala,ze wyszly teraz prawie czarne-chociaz podobno maja sie ''wyplukac''.....Najgorsz e ze w czasie splukiwania ta ciemna farba zafarbowala mi tez blond ze w sumie to blad sie zrobil taki...siwy Moim kolezankom sie podobalo,ze niby interesujaco to wygladalo.ale mi nie bardzo,bo ten blond byl taki ladny i cieplitki..........ale teraz po myciu juz sie troche rzeczywiscie ''wyplukala'' ta ciemna farba z blondu tez i w sumie to teraz sa takie.......hmnnn......bl ond-ale inne niz na poczatku. Myslicie,ze moge przy nastepnym myciu walnac sobie jakas saszetke z typu tych ton w ton bez amoniaku w jakims cieplym odcieniu blondu?Moze to by pomoglo ...........?Jak myslicxie dziewczyny?
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 18:07   #2993
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

to moze wam pomoge w tym dylemacie tulejki ktore mam sa tez nazywane"dlugimi ringami" tak jak na linku ktory jest podany jesdnak sa inne od ringow gdyz sa ciensze a moniqueshop cos kituje bo sama od niej kupilam ale to chyba bylo nazwane dlugmi mikroringai jesli sie nie myle, w kazdymn razie ja mam wlasnie to i jestem zadowolona
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 18:09   #2994
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

A jeszcze co do platania sie wloskow,to mi sie na przyklad nie placza jakos bardzo a nic specjalnego z nimi nie robie......Myje Pantene zamiennie z Elseve rozowym,nakladam odzywke ze splukiwaniem,co bardzo pomaga-tez Pantene zamiennie z Goldwellem do wlosow normalnych,bo tego do ekstremalnie suchych za cholere nie moge dostac....

Ale jak farbowalam i myla mi fryzjerka to tak mi umyla,ze sie poplataly na maxa;/ Az sie wystraszylam jak zobaczylam sie w lustrze....Tylko ze ona myla je tak ....hmnn....tak jak sie myje swoje wlosy czyli .....ciezko to opisac..........po prostu byle jak......w kazda strone.......
A ja przy myciu tylko leciutko je ugniatam i nie robie takich ''kolek'' Heh.nie wiem czy wiecie o co mi chodzi....i zawsze z glowa do gory z pradem wody....i zawsze potem sa nie poplatane......moze sprobujcie tak myc,to cos pomoze na to platanie..?

Generalnie wloski sa ok-zeby sie tylko nie rozprostowywaly po myciu to byloby cacy;P
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 18:14   #2995
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

http://www.allegro.pl/item175152830_...i_100_szt.html takie wlasie mam tulejki moze zagadaj do tego sprzedawcy nie ma teraz wystawionej aukcji ale moze akurat ma te tulejki powodzenia
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 18:31   #2996
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Vanessacrazy, nie mam pojecia jak to z tym farbowaniem bo sama sie niezbyt znam.

Mam pytanie, czy włosy mają cały czas taki falowany kształt czy może rozprostowują się przy czesaniu?
Ja myślałam że zakupię falowane bo swoje naturalne mam falowane, ale nie aż tak, i chyba bardzo by się odznaczały. Jeśli się rozprostowują to byłby idea;ne, jeśli nie to będę potrzebować prostych...
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 18:33   #2997
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

vanessacrazy nie nakladaj zadnej saszetki-poczekaj troszke,to sie wymyje.Tylko niepotrzebnie nalozysz kolejna warstwe farby.Szkoda wloskow,a za tydzien wszystko wróci do normy.
Co to za fryzjrerka ci to robila...;/ boshe...Ja jak mi farbowaly pinformowalam aby nie tarmosily wlosów tylko delikatnie myly sciagajac piane w dol.
Ja mam od 5 latek dwa kolory wlosow teraz blond z ciemnymi a wczesniej,mialam zawsze toner krwisto czerwony zobacz tutaj jak wyglądal ten kolor: http://www.fotka.pl/profil/demona1/
Jak mi fryzjerka farbowala,czy ja sama w domu zawsze to robilam na warstwy najpierw dół czerwienią,płukałam i pozniej blond-Ale zawsze plukalam wlosy osobno blond i osobno czerwien.I nigdy nie niemialam takiej sytuacji...
Fryzjerka powinna wiedziec ze przy dwóch kolorach tak sie robi...!

Co do mycia samemu w domu i plątania.Zawsze myje wlosy pod prysznicem.Nigdy głową w dół,zawsze zresztą myje w warkoczu,a po sciagnieciu sie placza.To znaczy nie zawsze...nie wiem dlaczego tak jest.
Vanessko a jakie masz wlosy na drugi dzien?Zawsze sa mieciutkie? czy sa twarde?szorstkie?Roznią sie w dotyku od twoich?
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 18:38   #2998
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

tually- ja mam proste doczepione a swoje delikatnie falowane...Pani Renia powiedziala,ze po umyciu beda sie falowac.Ale sie nie falują.Mozeinnych tak sie robily ale mnie nie Dlatego po umyciu troszke zawsze swoje podprostuje i jej ok.Ale chyba zeby je krecic potrzebuje jednak lokówki.A tu problem,bo za cholerke nie potrafie sie nią posługiwac
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 19:11   #2999
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Anika-na Pokaż wiadomość
tually- ja mam proste doczepione a swoje delikatnie falowane...Pani Renia powiedziala,ze po umyciu beda sie falowac.Ale sie nie falują.Mozeinnych tak sie robily ale mnie nie Dlatego po umyciu troszke zawsze swoje podprostuje i jej ok.Ale chyba zeby je krecic potrzebuje jednak lokówki.A tu problem,bo za cholerke nie potrafie sie nią posługiwac
No to w takim razie dla mnie bedą lepsze proste. Moje się coraz bardziej prostują same, bo są już dosyć długie(za łopatki).
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 19:30   #3000
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez tually Pokaż wiadomość
Vanessacrazy, nie mam pojecia jak to z tym farbowaniem bo sama sie niezbyt znam.

Mam pytanie, czy włosy mają cały czas taki falowany kształt czy może rozprostowują się przy czesaniu?
Ja myślałam że zakupię falowane bo swoje naturalne mam falowane, ale nie aż tak, i chyba bardzo by się odznaczały. Jeśli się rozprostowują to byłby idea;ne, jeśli nie to będę potrzebować prostych...
Wiesz-przy czesaniu to nie-zreszta na poczatku przez jakies 2 tygodnie albo i 3 nawet-juz nie pamietam.....wcale ich nie czesalam Tylko rozczesywalam palcami i bylo dobrze. A po tych 2 czy 3 tygodniach umylam po raz pierwszy i dla mnie niestety-dla Ciebie stety sie ciut rozprostowaly....tzn...ko lor brazowy sie nie rozprostowal az tak bardzo-tylko troche,ale skret byl widoczny-natomiast blond rozprostowal sie calkiem-i skret zniknal zupelnie na moje nieszczescie.....

Ja bym Ci radzila wlasnie takie,bo po myciu sie rozprostowuja....ale slyszalam od kolezanki fryzjerki,ze wlosy naturalne proste -po myciu sie faluja.....chociaz nie widzialam tego a na slowo to wierze tak w 50 procentach,bo jakos ciezko mi uwierzyc,ze krecone sie prostuja a proste faluja

Aha-no i podobno wlosy naturalne maja tendencje do prostowania sie po myciu jesli sa krecone ...........te co ja mam zalozone sa podobno po trwalej-nie wiem jakby bylo jakby wlosy byly naturalnie krecone........ale przeciez na zywych wlosach jakby nawet byla wykonana trwala to po myciu by sie nie prostowaly.....to jest dziwne....no ale tak jest.

I jeszcze jedna zagadka-Pani Renia mowila,ze wlosy krecone ale syntetyczne nawet po myciu nie zmieniaja struktury-i jak sa krecone to nadal sa krecone....tylko ciezko spotkac dobrej jakosci takie wlosy....a znowu inna znajoma fryzjerka twierdzi ze syntetyki sie prostuja......i badz tu czlowieku madry
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:04.