Mamusie lutowe 2016 :) - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-31, 07:50   #2101
agaczilla21
Zakorzenienie
 
Avatar agaczilla21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-ce ;)
Wiadomości: 4 041
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Ewka to teraz będzie mój dlugi wywód....Mikolaj urodził sie w grudniu 2012 z rozszczepem wargi i podniebienia. Nie mogłam karmić piersią...okres po porodzie dostałam bardzo szybko bo 12 lutego juz miałam drugi i tak z glupa oczywiście na żarty mówię do męża ze jak bym zaszla teraz w ciaze to bym miała termin na jego urodziny...no i zaszłam...w kwietniu byly święta...bodajze 1 byl lany poniedziałek....a ja tak źle się czułam...myślałam ze zatrucie pokarmowe czy cos...ale 3 kupiłam test i praktycznie od razu 2 kreski...jak ja wtedy ryczałam...po urodzeniu Mikołaja nie chciałam więcej dzieci bo bałam się okropnie ze znów cos może byc nie tak...a tu taka niespodzianka...16 kwietnia Mikolaj miał pierwsza operacje...tyle nerwów i wszystkiego...ale w tym czasie dotarlo do mnie ze czasu nie cofne i musze przyjąć co daje zycie bo moje smutki niczego juz nie zmienia...jak zobaczyłam bijace serduszko i wszystko bylo w porządku to cieszyłam się ze tak sie stalo...swiadomie bym sie w życiu nie zdecydowała na tak mala roznice wieku a teraz to najlepsze co mnie mogło spotkać....

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

A mój dzień...wstawalismy rano 5-6...zazwyczaj oba dziecka mniej więcej o jednej porze...przebieranie po nocy i Mikolaj na ręce, Lilka w drugiej w rozku i na dol na śniadanie. Mikolaj jadl juz sam, Lilka leżała to i ja cos zjadłam...ale pierwsze tygodnie to byla masakra...Lilka non stop przy cycku a nie umiała ssać, nie najadała sie i musiałam przejść na mm. Na drzemkę w południe kladlam spać oboje o jednej porze wiec miałam chwile wytchnienia...na noc tez oboje chodzily spać ok 19. W nocy oboje jadly kolo 3....synchronizacja 😉

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Teraz będę miec inaczej bo będę sama wiec kapiel w asyście starszych dzieci...potem starsze wykąpać...uspic trójkę...

Myśleliśmy o 3 dziecku za jakiś czas ale nie spodziewałam się ze zajdę w ciaze tydzień po usunięciu wkladki anty...nie wiem co tak na prawdę myśli mój mąż ale ja mimo wszystko...mimo ze wiem ze nie będzie łatwo to się cieszę 😊

Ciekawe co by powiedział jak byśmy mieli problemy z zajściem w ciążę...dobrze ze jest jak jest....ale płodność chętnie oddam w dobre ręce 😊 nawet doplace 😉
agaczilla21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 07:52   #2102
agaczilla21
Zakorzenienie
 
Avatar agaczilla21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-ce ;)
Wiadomości: 4 041
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Wczoraj wieczorem stwierdziłam że olewam mojego chlopa...wisi mi to...niech robi i gada co chce...jutro pojedzie wiec zateskni 😉 i od razu ciśnienie nizsze 😊
agaczilla21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 08:01   #2103
mia8544
Zakorzenienie
 
Avatar mia8544
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 743
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez agaczilla21 Pokaż wiadomość
Wczoraj wieczorem stwierdziłam że olewam mojego chlopa...wisi mi to...niech robi i gada co chce...jutro pojedzie wiec zateskni 😉 i od razu ciśnienie nizsze 😊
Czasem warto odpuścić a teraz jak pobędziecie osobno to też nabierzecie do tego wszystkiego dystansu. Ty też potrzebujesz teraz spokoju - Ty i maluszek
mia8544 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 08:23   #2104
agaczilla21
Zakorzenienie
 
Avatar agaczilla21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-ce ;)
Wiadomości: 4 041
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Strugam wczoraj ziemniaki, dzieci bawią się w wiatrołapie...za chwile cisza...patrze a one za brama stoją przy potoku i kamienie rzucają. Bez butów...
agaczilla21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 08:48   #2105
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Dziewczyny ja tylko na krótko melduje ze na prenatalnych wszystko swietnie wyszlo Markery idealne, prawdopodobienstwa wad genetycznych bardzo niskie, znacznie nizsze niz przecietne dla mojego wieku. Dzieciaczek brykał ślicznie ma 5,5cm, wychodzi 3 dni starszy niż TP (14lutego), ale TP zostaje ten sam, bo lekarka mówi, że bardziej wiarygodne wyniki z pierwszych usg. Jestem mega szczesliwa i moge ze spokojem wreszcie niesc nowine swiatu Dostalam tez info na temat płci, ale na tej samej zasadzie co u mojej Poli w 12tyg (czyli odchylenie narządu płciowego - jego kąt dokładnie) więc póki co trzymamy dla siebie i traktujemy to z przymrózeniem oka (u córy sie nie sprawdziło, miała być chłopcem).
Czytam Was na bieżąco, ciesze sie z udanych wizyt i trzymam kciuki mocno za nastepne! Trzymajcie sie ciepło
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 09:20   #2106
Mami87
Raczkowanie
 
Avatar Mami87
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 161
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Wróciliśmy właśnie z usg. Jesteśmy w 13t2d, Bąbelki zdrowe, ciągle się ruszają, płci jeszcze nie znamy, mają 6,69cm i 7,13cm <3 Przytyłam 2kg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0428.jpg (61,7 KB, 60 załadowań)
Mami87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 09:37   #2107
Lola2828
Zadomowienie
 
Avatar Lola2828
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 886
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Ktoś pytał o historie mojego imienia ... w związku z tym że moi rodzice nie żyją od 16 lat mogę tylko posłuchać opowieści mojej babci ostatniego seniora rodu Historyjka dosyć zabawna bo teraz to imię jest popularne w kalendarzach imieniny mam 20 czerwca ale kiedyś miałam tylko kalendarz dalej go mam z 87 roku w którym się urodziłam i tam było to imię haha . Tatuś otworzył go na 20 czerwca bo to data urodzin jego ukochanego brata a mojego chrzestnego i tam niestety były imieniny Diny ehh.. A wujek urodził się 2 tyg za wcześnie bo babcia poślizgnęła się na truskawce haha i wody jej odeszły ot cała historia Czyli to wszystko wina babci Wszystkim to imie się podoba tylko nie mnie . I chyba faktycznie tak jest że jestem inna... jak moje imie Straszna indywidualistka Albo mnie ktoś bardzo lubi albo nie znosi Ciężki charakterek i dziwne poczucie humoru dla niektórych chamskie trudno . Ale sie rozpisałam :P

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Mami śliczne bąbelki mój wczoraj miał 77.8 mm 13 tydz 5 dzień Wczoraj położna też szukała drugiego ale siedzi sobie sam
Lola2828 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-31, 09:37   #2108
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja tylko na krótko melduje ze na prenatalnych wszystko swietnie wyszlo Markery idealne, prawdopodobienstwa wad genetycznych bardzo niskie, znacznie nizsze niz przecietne dla mojego wieku. Dzieciaczek brykał ślicznie ma 5,5cm, wychodzi 3 dni starszy niż TP (14lutego), ale TP zostaje ten sam, bo lekarka mówi, że bardziej wiarygodne wyniki z pierwszych usg. Jestem mega szczesliwa i moge ze spokojem wreszcie niesc nowine swiatu Dostalam tez info na temat płci, ale na tej samej zasadzie co u mojej Poli w 12tyg (czyli odchylenie narządu płciowego - jego kąt dokładnie) więc póki co trzymamy dla siebie i traktujemy to z przymrózeniem oka (u córy sie nie sprawdziło, miała być chłopcem).
Czytam Was na bieżąco, ciesze sie z udanych wizyt i trzymam kciuki mocno za nastepne! Trzymajcie sie ciepło






Cytat:
Napisane przez Mami87 Pokaż wiadomość
Wróciliśmy właśnie z usg. Jesteśmy w 13t2d, Bąbelki zdrowe, ciągle się ruszają, płci jeszcze nie znamy, mają 6,69cm i 7,13cm <3 Przytyłam 2kg



Gratki!


Cytat:
Napisane przez Lola2828 Pokaż wiadomość
Ktoś pytał o historie mojego imienia ... w związku z tym że moi rodzice nie żyją od 16 lat mogę tylko posłuchać opowieści mojej babci ostatniego seniora rodu Historyjka dosyć zabawna bo teraz to imię jest popularne w kalendarzach imieniny mam 20 czerwca ale kiedyś miałam tylko kalendarz dalej go mam z 87 roku w którym się urodziłam i tam było to imię haha . Tatuś otworzył go na 20 czerwca bo to data urodzin jego ukochanego brata a mojego chrzestnego i tam niestety były imieniny Diny ehh.. A wujek urodził się 2 tyg za wcześnie bo babcia poślizgnęła się na truskawce haha i wody jej odeszły ot cała historia Czyli to wszystko wina babci Wszystkim to imie się podoba tylko nie mnie . I chyba faktycznie tak jest że jestem inna... jak moje imie Straszna indywidualistka Albo mnie ktoś bardzo lubi albo nie znosi Ciężki charakterek i dziwne poczucie humoru dla niektórych chamskie trudno . Ale sie rozpisałam :P
Fajna historia
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 10:18   #2109
Aneth:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Aneth:)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 022
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Lola2828 - duży już Bąbel . Ciekawa historia, mi podoba się to imię , choć domyślam się, że w PL było dla Ciebie problemowe.

agaczilla21 - przykro czytać takie historie rodzinne. Wyjazd do pracy Twojego męża powinien pomóc. Zawsze to okazja do tęsknoty. W kontaktach damsko-męskich dużo potrzeba jednak cierpliwości, żeby nie powiedzieć, że czasem hamowania emocji. Sama dużo mówiłam kiedyś w kłótniach. Musiałam dużo się nauczyć, żeby dobrze prowadzić napięte rozmowy, które przecież się zdarzają i to normalne!

Znalazłam wreszcie teczkę z wynikami. Masakra, szukałam wczoraj pół dnia. Przetrzepałam wszystkie dokumenty. Nie mogłam spać przez to. Nie mówiąc ile razy się schylałam pod kanapę. No i były daleko pod kanapą. Musiały spaść i kot je popchał pewnie dalej. Ważne, że są. A takiego stresa miałam. Niby wszystko jest w książeczce ale już widziałam wizję, że do szpitala mnie nie wpuszczą jak nie zobaczą wyniku na hiv (panika:P). Ale zawsze mogłam przecież poprosić w labie o duplikat. Nie mogłam sobie darować, że wszystko mam zawsze w porządku a tu zaniedbałam taką ważną sprawę i to jeszcze związaną z dzieckiem. Teraz będę skanować sobie wszystkie wyniki :P (wariatka ze mnie
__________________
Aneth:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 12:18   #2110
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Dziń dybry

Podczytywałam Was od początku, czasem i coś napisałam,ale postanowiłam,że -tak jak w ciąży z córą- przyłączę się do wątku mamusiowego po usg prenatalnym.

Oto jestem i liczę na przyjęcie

U mnie z tp trochę zawiłości, bo akurat ten jeden cykl wypadł mi sporo krótszy niż zawsze i owu była wcześniej, jednak podaję tak jak mam w karcie ciąży

Ania lat 29, om 07.05.2015 i tp 14.02.2015
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 12:31   #2111
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Dziń dybry



Podczytywałam Was od początku, czasem i coś napisałam,ale postanowiłam,że -tak jak w ciąży z córą- przyłączę się do wątku mamusiowego po usg prenatalnym.



Oto jestem i liczę na przyjęcie



U mnie z tp trochę zawiłości, bo akurat ten jeden cykl wypadł mi sporo krótszy niż zawsze i owu była wcześniej, jednak podaję tak jak mam w karcie ciąży



Ania lat 29, om 07.05.2015 i tp 14.02.2015

Hej Motyl!
Miło Coe tu widzieć po raz kolejny na jednym wątku nawet 3 z poprzedniego wątku razem z badzia tu jestesmy


Sent from my iPhone using Tapatalk
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-31, 12:47   #2112
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja tylko na krótko melduje ze na prenatalnych wszystko swietnie wyszlo Markery idealne, prawdopodobienstwa wad genetycznych bardzo niskie, znacznie nizsze niz przecietne dla mojego wieku. Dzieciaczek brykał ślicznie ma 5,5cm, wychodzi 3 dni starszy niż TP (14lutego), ale TP zostaje ten sam, bo lekarka mówi, że bardziej wiarygodne wyniki z pierwszych usg. Jestem mega szczesliwa i moge ze spokojem wreszcie niesc nowine swiatu Dostalam tez info na temat płci, ale na tej samej zasadzie co u mojej Poli w 12tyg (czyli odchylenie narządu płciowego - jego kąt dokładnie) więc póki co trzymamy dla siebie i traktujemy to z przymrózeniem oka (u córy sie nie sprawdziło, miała być chłopcem).
Czytam Was na bieżąco, ciesze sie z udanych wizyt i trzymam kciuki mocno za nastepne! Trzymajcie sie ciepło
Mój dzieć dzisiaj 6 centów już miał, normalnie pakują te dzieciaki


Cytat:
Napisane przez Lola2828 Pokaż wiadomość
Ktoś pytał o historie mojego imienia ... w związku z tym że moi rodzice nie żyją od 16 lat mogę tylko posłuchać opowieści mojej babci ostatniego seniora rodu Historyjka dosyć zabawna bo teraz to imię jest popularne w kalendarzach imieniny mam 20 czerwca ale kiedyś miałam tylko kalendarz dalej go mam z 87 roku w którym się urodziłam i tam było to imię haha . Tatuś otworzył go na 20 czerwca bo to data urodzin jego ukochanego brata a mojego chrzestnego i tam niestety były imieniny Diny ehh.. A wujek urodził się 2 tyg za wcześnie bo babcia poślizgnęła się na truskawce haha i wody jej odeszły ot cała historia Czyli to wszystko wina babci Wszystkim to imie się podoba tylko nie mnie . I chyba faktycznie tak jest że jestem inna... jak moje imie Straszna indywidualistka Albo mnie ktoś bardzo lubi albo nie znosi Ciężki charakterek i dziwne poczucie humoru dla niektórych chamskie trudno . Ale sie rozpisałam :P

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Mami śliczne bąbelki mój wczoraj miał 77.8 mm 13 tydz 5 dzień Wczoraj położna też szukała drugiego ale siedzi sobie sam
Już mi się podobasz, będzie ciekawie


Agaczilla no jesteś mega płodna
Ja po naszym niemal "niepokalanym poczęciu" z córką myślałam,że teraz też pójdzie gładko, a jednak nie

Oby kłopoty w małżeństwie były tylko przejściowe Na pewno oboje jesteście zmęczeni, a to niestety bardzo odbija się na związku.

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
Hej Motyl!
Miło Coe tu widzieć po raz kolejny na jednym wątku nawet 3 z poprzedniego wątku razem z badzia tu jestesmy


Sent from my iPhone using Tapatalk
do wrześniówek też "wlazłam" po pierwszym prenatalnym, ja to muszę zawsze robić wszystko tak samo hehe
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 13:25   #2113
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cześć dziewczyny Właśnie byłam zanieść L4 TŻ do jego pracy, on taki biedny, głodny, wymęczony, aż mi go żal Oby do jutra mu przeszło, bo jutro mamy rodzinną imprezę

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Dziń dybry

Podczytywałam Was od początku, czasem i coś napisałam,ale postanowiłam,że -tak jak w ciąży z córą- przyłączę się do wątku mamusiowego po usg prenatalnym.

Oto jestem i liczę na przyjęcie

U mnie z tp trochę zawiłości, bo akurat ten jeden cykl wypadł mi sporo krótszy niż zawsze i owu była wcześniej, jednak podaję tak jak mam w karcie ciąży

Ania lat 29, om 07.05.2015 i tp 14.02.2015

Witamy Dopisuję na listę

Cytat:
Napisane przez dorek89 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie!

Można dołączyć?

Trochę było trzeba poczekać, ale w końcu zobaczyliśmy dwie kreski. I teraz jestem w 13 tygodniu ciąży.

Pozdrawiam!
Pewnie że można zapraszamy

Cytat:
Napisane przez Aneth:) Pokaż wiadomość
też tak mam, że co chwilę patrzę na te zdjęcia . A ostatnie tak mi się podobają.. zakochana jestem w moim Żabku. .

Gratuluje wszystkich udanych wizyt prenatalnych! bardzo dobrze czytać Wasze dobre wieści, piszcie ile maleństwa mają cm

A muszę się pochwalić. Oddałam swoje włosy na fundację chorych na raka, oddałam aż 35 cm.. poniosło mnie . Włosy mam teraz ciut za brodę, a miałam no prawie przed pas. Szybko raczej odrosną, o ile nie będzie różnicy, że w ciąży wolniej rosną.

Słuchajcie ja dzisiaj mam normalnie zachcianki na wieczór. Wzięło mnie na dżem, ananasy z puszki, potem na pasztet (ale darowałam sobie to), czekoladę - o dziwo słodkie . I teraz jak czytałam o pierogach Agaczilli to mi się zamarzyły ale takie z kapustą i grzybami, wigilijne.. Normalnie nie wiem co się ze mną dzieję . Jestem głodna co godzinę! Cieszę się, że w ogóle jem, po 2-tygodniowym braku apetytu to wielka ulga.

I nie jestem pewna czy dostałam tą linię Negra, ale jest jakby jakaś jasna kreska (jestem blondynką, ale czy to ma znaczenie?), ale dalej nie mam pewności czy to np.nie szew od spodni.
Piękny gest

Co do tej kreski to u mnie też coś się pojawia, ale nie wiem czy to na pewno ta linia czy taki cień od włosków

Gratuluję wszystkich udanych wizyt
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 13:29   #2114
agaczilla21
Zakorzenienie
 
Avatar agaczilla21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-ce ;)
Wiadomości: 4 041
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Śmiałam się do gina ze po porodzie męża eksmituję z sypialni to się usmial 😉 skończyć by karierę na porodówce 😊 jak na koniec wizyty ni pogratulował to miałam na końcu języka że mi trzeba gratulować jak nie zajdę w ciaze 😉

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Ja tej kreski w ogóle nie miałam 😊
agaczilla21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 13:30   #2115
mia8544
Zakorzenienie
 
Avatar mia8544
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 743
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Co do tej kreski to u mnie też coś się pojawia, ale nie wiem czy to na pewno ta linia czy taki cień od włosków
u mnie też ta kreska się pojawia na skórze ale nie tylko - od pępka w dół zrobiła mi się taka linia z włosów - włoski na brzuchu mi tak ściemniały
mia8544 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 13:40   #2116
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Mi właśnie też a na reszcie brzucha meszek kosmata się robię
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 14:06   #2117
lamia12344
Rozeznanie
 
Avatar lamia12344
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 838
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

U mnie linii negra na razie nie ma, ale w poprzedniej ciąży pojawiła się dopiero około 15 tc, za to po porodzie nie chciała zniknąć przez pół roku:P nadrabiam za to nadmiernym owłosieniem we wszelkich możliwych miejscach :/

Zazdroszczę wam wszystkim, że już po prenatalnych. Oby to 12 dni zleciało jak najszybciej bo się doczekać nie mogę ....
lamia12344 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 15:18   #2118
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Ja tak samo się nie mogę doczekać ale mi zostały tylko dwa dni do poniedziałku więc chyba wytrzymam
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 15:47   #2119
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cześć dziewczynki
Chciałabym dołączyć, jeśli można Podczytuję Was od czasu do czasu, ale dopiero dziś, po badaniach prenatalnych odważyłam się napisać To moja pierwsza, ale mam nadzieję, ze nie ostatnia ciąża
Jestem w 11t6dc, maluch miał dziś 5,7cm , przezierność karkowa 0,9. Wyniki PAPPA na następnej wizycie, ale licze, ze to tylko formalność
Mieszkam za granicą, wiec nie mam z kim tu nawet porozmawiać o ciązy

Justyna, lat 29, termin porodu 12 lutego
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-31, 15:49   #2120
Basieku1
Raczkowanie
 
Avatar Basieku1
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 192
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Mami87 - śliczne maluszki, aż mi się ciepło na sercu zrobiło
mój gin na ostatniej wizycie robił usg dopochwowo i niestety nie widziałam tak swojego kropka i zastanawiam się czy jak pójdę na następną wizytę w 16 t, to czy też będzie robił usg dopochwowo bo mój mąż zdecydował się w końcu iść z nami więc zastanawiam się jak zareaguje jak zobaczy mnie z tym czymś tam i jak w ogóle zareaguje jak zobaczy jam kropek bryka

Cytat:
Napisane przez lamia12344 Pokaż wiadomość
U mnie linii negra na razie nie ma, ale w poprzedniej ciąży pojawiła się dopiero około 15 tc, za to po porodzie nie chciała zniknąć przez pół roku:P nadrabiam za to nadmiernym owłosieniem we wszelkich możliwych miejscach :/
mamy tak samo, u mnie też nie ma linii, ale włosy rosną w ekspresowym tempie ... tylko szkoda że nie tam gdzie powinny

Fantasmagori ciężko wytrzymać, ale dasz radę, tym bardziej, że weekendy mijają błyskawicznie niestety

Cytat:
Napisane przez sweeney Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki
Chciałabym dołączyć, jeśli można Podczytuję Was od czasu do czasu, ale dopiero dziś, po badaniach prenatalnych odważyłam się napisać To moja pierwsza, ale mam nadzieję, ze nie ostatnia ciąża
Jestem w 11t6dc, maluch miał dziś 5,7cm , przezierność karkowa 0,9. Wyniki PAPPA na następnej wizycie, ale licze, ze to tylko formalność
Mieszkam za granicą, wiec nie mam z kim tu nawet porozmawiać o ciązy

Justyna, lat 29, termin porodu 12 lutego
Witamy masz termin identycznie jak ja

Edytowane przez Basieku1
Czas edycji: 2015-07-31 o 15:51
Basieku1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 15:59   #2121
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Co do owłosienia, to ja ostatnio siedzialam na kanapie obok lampy i nagle mąż patrzy na mnie, oczy mu się zrobiły jak 5 złotych i mówi: "Ty masz włosy na twarzy !!!" Pobiegłam do łazienki i faktycznie wyskoczył mi na polikach, i bokach twarzy taki jasniutki meszek mam nadzieję, ze zniknie bo jak nie to będziemy się zmęzem co rano razem golić I w ogóle włosy min rosna bardzo szybko wszędzie, tylko nie na głowie
__________________



Edytowane przez sweeney
Czas edycji: 2015-07-31 o 16:02
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 16:20   #2122
lamia12344
Rozeznanie
 
Avatar lamia12344
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 838
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Basieku1 Pokaż wiadomość
mój gin na ostatniej wizycie robił usg dopochwowo i niestety nie widziałam tak swojego kropka i zastanawiam się czy jak pójdę na następną wizytę w 16 t, to czy też będzie robił usg dopochwowo bo mój mąż zdecydował się w końcu iść z nami więc zastanawiam się jak zareaguje jak zobaczy mnie z tym czymś tam i jak w ogóle zareaguje jak zobaczy jam kropek bryka
Wydaje mi się, że w 16 tc juz na pewno będziesz miała przez brzuch. Zresztą zauważyłam już, że wszystko zależy od lekarza i od sprzętu na jakim robi się usg. Mnie poprzedni lekarz robił dopochwowo w zeszły czwartek i wszystko było niewyraźne i rozmazane , a gin-endo w poniedziałek zrobił mi już przez brzuch i wszystko było super widać mimo że to dopiero 10 tc. Szkoda tylko że nie dostałam zdjęcia- miałabym co podziwiać do czasu prenatalnych
Cytat:
Napisane przez sweeney Pokaż wiadomość
Co do owłosienia, to ja ostatnio siedzialam na kanapie obok lampy i nagle mąż patrzy na mnie, oczy mu się zrobiły jak 5 złotych i mówi: "Ty masz włosy na twarzy !!!" Pobiegłam do łazienki i faktycznie wyskoczył mi na polikach, i bokach twarzy taki jasniutki meszek mam nadzieję, ze zniknie bo jak nie to będziemy się zmęzem co rano razem golić I w ogóle włosy min rosna bardzo szybko wszędzie, tylko nie na głowie
Ciesz się że rośnie ci jaśniutki meszek. Ja na brodzie mam długie, czarne paskudy
lamia12344 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 16:49   #2123
wykalacka
Zadomowienie
 
Avatar wykalacka
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 616
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Wczoraj po badaniu bejbi ma 2.5cm i widać już główkę i rączki

Niestety oprócz tsh na granicy normy mam też na granicy ciśnienie i glukozę. Owoce mam ograniczyć, a tak mi smakują i mierzyć ciśnienie przez parę dni 4x dziennie. Musiałam ciśnieniomierz zakupić, ale w domu mam już niziutkie więc to pewnie jakiś stresik z wizytą się włączył

Cały czas mi daty się zgadzają jak ba pierwszej wizycie: 24.02 i 02.03
wykalacka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 17:13   #2124
Lutka2016
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 54
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja już umówiłam się na usg "połówkowe", więc dopiero wtedy poznam płeć nie mogę się doczekać
Ja też już się umówiłam,idę w połowie września
Cytat:
Napisane przez Mami87 Pokaż wiadomość
Wróciliśmy właśnie z usg. Jesteśmy w 13t2d, Bąbelki zdrowe, ciągle się ruszają, płci jeszcze nie znamy, mają 6,69cm i 7,13cm Przytyłam 2kg
Te Twoje bliźniaki to na koksie chyba są Moje dziecię jest drobne,w końcu ma być dziewczynka
Cytat:
Napisane przez Lola2828 Pokaż wiadomość
Ktoś pytał o historie mojego imienia ... w związku z tym że moi rodzice nie żyją od 16 lat mogę tylko posłuchać opowieści mojej babci ostatniego seniora rodu Historyjka dosyć zabawna bo teraz to imię jest popularne w kalendarzach imieniny mam 20 czerwca ale kiedyś miałam tylko kalendarz dalej go mam z 87 roku w którym się urodziłam i tam było to imię haha . Tatuś otworzył go na 20 czerwca bo to data urodzin jego ukochanego brata a mojego chrzestnego i tam niestety były imieniny Diny ehh.. A wujek urodził się 2 tyg za wcześnie bo babcia poślizgnęła się na truskawce haha i wody jej odeszły ot cała historia Czyli to wszystko wina babci Wszystkim to imie się podoba tylko nie mnie . I chyba faktycznie tak jest że jestem inna... jak moje imie Straszna indywidualistka Albo mnie ktoś bardzo lubi albo nie znosi Ciężki charakterek i dziwne poczucie humoru dla niektórych chamskie trudno . Ale sie rozpisałam :P

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Mami śliczne bąbelki mój wczoraj miał 77.8 mm 13 tydz 5 dzień Wczoraj położna też szukała drugiego ale siedzi sobie sam
Fajna historia A charakter mamy podobny
Cytat:
Napisane przez Aneth:) Pokaż wiadomość
Lola2828 - duży już Bąbel . Ciekawa historia, mi podoba się to imię , choć domyślam się, że w PL było dla Ciebie problemowe.

agaczilla21 - przykro czytać takie historie rodzinne. Wyjazd do pracy Twojego męża powinien pomóc. Zawsze to okazja do tęsknoty. W kontaktach damsko-męskich dużo potrzeba jednak cierpliwości, żeby nie powiedzieć, że czasem hamowania emocji. Sama dużo mówiłam kiedyś w kłótniach. Musiałam dużo się nauczyć, żeby dobrze prowadzić napięte rozmowy, które przecież się zdarzają i to normalne!

Znalazłam wreszcie teczkę z wynikami. Masakra, szukałam wczoraj pół dnia. Przetrzepałam wszystkie dokumenty. Nie mogłam spać przez to. Nie mówiąc ile razy się schylałam pod kanapę. No i były daleko pod kanapą. Musiały spaść i kot je popchał pewnie dalej. Ważne, że są. A takiego stresa miałam. Niby wszystko jest w książeczce ale już widziałam wizję, że do szpitala mnie nie wpuszczą jak nie zobaczą wyniku na hiv (panika). Ale zawsze mogłam przecież poprosić w labie o duplikat. Nie mogłam sobie darować, że wszystko mam zawsze w porządku a tu zaniedbałam taką ważną sprawę i to jeszcze związaną z dzieckiem. Teraz będę skanować sobie wszystkie wyniki (wariatka ze mnie
To dobrze,że znalazłaś, będziesz spokojniejsza.
Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Właśnie byłam zanieść L4 TŻ do jego pracy, on taki biedny, głodny, wymęczony, aż mi go żal Oby do jutra mu przeszło, bo jutro mamy rodzinną imprezę




Witamy Dopisuję na listę



Pewnie że można zapraszamy



Piękny gest

Co do tej kreski to u mnie też coś się pojawia, ale nie wiem czy to na pewno ta linia czy taki cień od włosków

Gratuluję wszystkich udanych wizyt
a na imprezie rodzinnej można sobie smacznie podjeść, więc niech lepiej wyzdrowieje
Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Mi właśnie też a na reszcie brzucha meszek kosmata się robię
Ja mam tak samo i włosy tak szybko mi odrastają, wszędzie,ale nie na głowie
Cytat:
Napisane przez Basieku1 Pokaż wiadomość
Mami87 - śliczne maluszki, aż mi się ciepło na sercu zrobiło
mój gin na ostatniej wizycie robił usg dopochwowo i niestety nie widziałam tak swojego kropka i zastanawiam się czy jak pójdę na następną wizytę w 16 t, to czy też będzie robił usg dopochwowo bo mój mąż zdecydował się w końcu iść z nami więc zastanawiam się jak zareaguje jak zobaczy mnie z tym czymś tam i jak w ogóle zareaguje jak zobaczy jam kropek bryka



mamy tak samo, u mnie też nie ma linii, ale włosy rosną w ekspresowym tempie ... tylko szkoda że nie tam gdzie powinny

Fantasmagori ciężko wytrzymać, ale dasz radę, tym bardziej, że weekendy mijają błyskawicznie niestety



Witamy masz termin identycznie jak ja
Ja byłam z chłopakiem na dopochwowym i miałam taką spódniczkę higieniczną,więc nie widział co się pod nią dzieje Poza tym wpatrywał się jak głupi w monitor
Cytat:
Napisane przez wykalacka Pokaż wiadomość
Wczoraj po badaniu bejbi ma 2.5cm i widać już główkę i rączki

Niestety oprócz tsh na granicy normy mam też na granicy ciśnienie i glukozę. Owoce mam ograniczyć, a tak mi smakują i mierzyć ciśnienie przez parę dni 4x dziennie. Musiałam ciśnieniomierz zakupić, ale w domu mam już niziutkie więc to pewnie jakiś stresik z wizytą się włączył

Cały czas mi daty się zgadzają jak ba pierwszej wizycie: 24.02 i 02.03
też mierzę, sama dla siebie,ale raz dziennie-wieczorem.
Lutka2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 17:17   #2125
agaczilla21
Zakorzenienie
 
Avatar agaczilla21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-ce ;)
Wiadomości: 4 041
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Mój mial ze mną isc na pierwsze usg ale wizyta sie sporo opoznila i biedny w aucie zasnal...niby 24 ma iść ze mną ale wizyta tez późno to nie wiem czy znów nie zaśnie...i raczej ze względu na moją budowę to będę miała dopochwowe...ale co tam...mąż byl przy dwóch porodach to chyba na nim żadnego wrażenia nie zrobi 😉
agaczilla21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 18:02   #2126
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Ja nigdy nie miałam problemu z nadmiernym owłosieniem, to samo w ciąży. Co do linea negra to właśnie dzisiaj rano zauważyłam, co mnie zdziwiło, bo w ciąży z córką wyszła mi bardzo późno.

Cytat:
Napisane przez sweeney Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki
Chciałabym dołączyć, jeśli można Podczytuję Was od czasu do czasu, ale dopiero dziś, po badaniach prenatalnych odważyłam się napisać To moja pierwsza, ale mam nadzieję, ze nie ostatnia ciąża
Jestem w 11t6dc, maluch miał dziś 5,7cm , przezierność karkowa 0,9. Wyniki PAPPA na następnej wizycie, ale licze, ze to tylko formalność
Mieszkam za granicą, wiec nie mam z kim tu nawet porozmawiać o ciązy

Justyna, lat 29, termin porodu 12 lutego
Widzę,że ty ostrożna tak jak ja

Cytat:
Napisane przez Basieku1 Pokaż wiadomość
Mami87 - śliczne maluszki, aż mi się ciepło na sercu zrobiło
mój gin na ostatniej wizycie robił usg dopochwowo i niestety nie widziałam tak swojego kropka i zastanawiam się czy jak pójdę na następną wizytę w 16 t, to czy też będzie robił usg dopochwowo bo mój mąż zdecydował się w końcu iść z nami więc zastanawiam się jak zareaguje jak zobaczy mnie z tym czymś tam i jak w ogóle zareaguje jak zobaczy jam kropek bryka



mamy tak samo, u mnie też nie ma linii, ale włosy rosną w ekspresowym tempie ... tylko szkoda że nie tam gdzie powinny

Fantasmagori ciężko wytrzymać, ale dasz radę, tym bardziej, że weekendy mijają błyskawicznie niestety



Witamy masz termin identycznie jak ja
ale co w tym złego,że masz usg dopochwowo?Moj mąż chodził ze mną na wszystkie wizyty w poprzedniej ciąży i teraz też i w ogóle go nawet nie interesowało,że dopochwowo bo on był wzruszony tym co na ekranie. A ja w życiu nie pomyślałabym,że to coś wstydliwego



A może któraś tutaj zna się na tych badaniach prenatalnych i ocenie ryzyka?
Wprawdzie Pappa będę mieć za tydzień, a z usg wyszły bardzo dobrze, ale zastanawia mnie taka rzecz:
Z córką przezierność była 1,4 a teraz z dzieciem jest 0,6 więc sporo mniej (podobno do 2,5 jest norma, powyżej może oznaczać ZD). Myślałam,że to oznacza,że ryzyko będzie mniejsze, a jednak nie- jest o kilka tysięcy większe niż w ciąży z córką.
No to jak to w końcu jest?Może to dlatego,że teraz jestem starsza- było nie było- o 2,5 roku?
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 18:44   #2127
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie miałam problemu z nadmiernym owłosieniem, to samo w ciąży. Co do linea negra to właśnie dzisiaj rano zauważyłam, co mnie zdziwiło, bo w ciąży z córką wyszła mi bardzo późno.







Widzę,że ty ostrożna tak jak ja







ale co w tym złego,że masz usg dopochwowo?Moj mąż chodził ze mną na wszystkie wizyty w poprzedniej ciąży i teraz też i w ogóle go nawet nie interesowało,że dopochwowo bo on był wzruszony tym co na ekranie. A ja w życiu nie pomyślałabym,że to coś wstydliwego







A może któraś tutaj zna się na tych badaniach prenatalnych i ocenie ryzyka?

Wprawdzie Pappa będę mieć za tydzień, a z usg wyszły bardzo dobrze, ale zastanawia mnie taka rzecz:

Z córką przezierność była 1,4 a teraz z dzieciem jest 0,6 więc sporo mniej (podobno do 2,5 jest norma, powyżej może oznaczać ZD). Myślałam,że to oznacza,że ryzyko będzie mniejsze, a jednak nie- jest o kilka tysięcy większe niż w ciąży z córką.

No to jak to w końcu jest?Może to dlatego,że teraz jestem starsza- było nie było- o 2,5 roku?

Z tego co widziałam to gin wrzuca tam więcej danych do jakiegoś programu i na ich podstawie obliczają. Nie tylko przezorność ale jeszcze wiek matki i jakieś tam inne pomiary. Ale to tylko tyle co podpatrzyłam wiec nie wiem jak to do konca jest.


Sent from my iPhone using Tapatalk
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 18:55   #2128
Mami87
Raczkowanie
 
Avatar Mami87
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 161
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Lutka2016 Pokaż wiadomość
Te Twoje bliźniaki to na koksie chyba są Moje dziecię jest drobne,w końcu ma być dziewczynka
Czyli jak? Że mam w brzuchu chłopaków? Kolejna wizyta za 4tygodnie dopiero i mam nadzieję, że wtedy już się dowiem
Mami87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 19:05   #2129
kaaasi
Zakorzenienie
 
Avatar kaaasi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 052
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Mamusie pytanko mam jak to ja czy ginekolog zlecał Wam konsultacje stomatologiczną? Wasze uzębienie ucierpiało jak byłyście już w ciąży ?
__________________

kaaasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 19:16   #2130
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Mi nie, ale sama się tym zajęłam bo słyszałam że po pierwsze zęby w ciąży szybciej psują a po drugie chore zęby mają zły wpływ na cały organizm na szczęście kontrola wypadła dobrze pewnie za parę tygodni pójdę znowu bo niestety mam tendencję do próchnicy
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-12 20:45:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:23.