Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-14, 20:28   #31
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez floooowers Pokaż wiadomość
moja pierwsza w życiu charakteryzacja, co Wy na to?

https://www.youtube.com/watch?v=D7k1riNA96o
Zapowiadało się niepozornie, ale wyszło bardzo fajnie Tylko światło Ci siadło na końcu.

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Dziołszki - fajne?
http://ccc.eu/pl/woman/catalog/cat-6600/349263
Szukam czegoś, co nie będzie dziwnie wyglądało przy spódniczkach. Mam botki i kozaki, ale do kiecy jakoś nie umiem się przełamać i wiecznie w gaciach chodzę otatnio, a takie sobie ładne spódnice kupiłam, nie wiem już, jak żyć problemy pierwszego świata tak bardzo. Jakiejś tanizny szukam, bo to tylko w przypadku spódniczkowym będzie ubierane.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 20:32   #32
happy_killer
tarantinomania
 
Avatar happy_killer
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Jarosław
Wiadomości: 12
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Dziołszki - fajne?
http://ccc.eu/pl/woman/catalog/cat-6600/349263
Szukam czegoś, co nie będzie dziwnie wyglądało przy spódniczkach. Mam botki i kozaki, ale do kiecy jakoś nie umiem się przełamać i wiecznie w gaciach chodzę otatnio, a takie sobie ładne spódnice kupiłam, nie wiem już, jak żyć problemy pierwszego świata tak bardzo. Jakiejś tanizny szukam, bo to tylko w przypadku spódniczkowym będzie ubierane.
Kupiłam je niedawno, obcierają niesamowicie, "skóra" szybko się ściera (choć może to być moja wina, bo nie spryskałam jej niczym) i są odroobinkę śliskie. Na plus to jak w nich wygląda stopa, mam wrażenie, że jej nie skracają iiii fajnie stukają jak się w nich chodzi
happy_killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 20:33   #33
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Zapowiadało się niepozornie, ale wyszło bardzo fajnie Tylko światło Ci siadło na końcu.

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Dziołszki - fajne?
http://ccc.eu/pl/woman/catalog/cat-6600/349263
Szukam czegoś, co nie będzie dziwnie wyglądało przy spódniczkach. Mam botki i kozaki, ale do kiecy jakoś nie umiem się przełamać i wiecznie w gaciach chodzę otatnio, a takie sobie ładne spódnice kupiłam, nie wiem już, jak żyć problemy pierwszego świata tak bardzo. Jakiejś tanizny szukam, bo to tylko w przypadku spódniczkowym będzie ubierane.
Bardzo fajne! Nie wiem jednak jak będą do spódnic wyglądać. U mnie to komicznie wyglądało do leginsów(byłam w ccc wczoraj). Poza tym, macając, zauważyłam jak słabo są wykonane. Jakieś zacieki z kleju, krzywo przyklejony flek. Sama szukam takich właśnie butów na jesień, i chyba wolę dodać drugie tyle i kupić Lasockiego w tym samym fasonie, ale jak szukasz tanizny, to mogą Ci spokojnie wystarczyć na spódniczkowe dni. Ale 100 to i tak nie tanizna dla mnie.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 20:35   #34
floooowers
Raczkowanie
 
Avatar floooowers
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 237
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Zapowiadało się niepozornie, ale wyszło bardzo fajnie Tylko światło Ci siadło na końcu.[COLOR="Silver"]


celowo z ciemnością, dla uzyskania bardziej mrocznego efektu, ale może faktycznie przesadziłam
floooowers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 20:37   #35
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

tyż ostatnio byłam w CCC i wzbogaciłam się o kolejną parę butów .... :P http://ccc.eu/pl/woman/catalog/cat-6606/350284
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 20:40   #36
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

No hej

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
A kiedy moja wróci? :P
Oby jak najszybciej
__________________
Wymieniam
Focę
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 20:42   #37
anu07
Raczkowanie
 
Avatar anu07
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Czy Was też tak buty z Jenny Fairy obcierają? Dla mnie są niesamowicie niewygodne Twarde jakieś, wąskie z przodu i 'niskie'
anu07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-14, 20:57   #38
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez happy_killer Pokaż wiadomość
Kupiłam je niedawno, obcierają niesamowicie, "skóra" szybko się ściera (choć może to być moja wina, bo nie spryskałam jej niczym) i są odroobinkę śliskie. Na plus to jak w nich wygląda stopa, mam wrażenie, że jej nie skracają iiii fajnie stukają jak się w nich chodzi
O noł :< To obcieranie najgooorzej. No nic, jutro przymierzę resztę przeboleję, bo nie będę ich jakoś bardzo eksploatowała raczej, a ważne dla mnie, żeby moja szkita 39/40 nie wyglądała jak kajak przy kiecy.

Te mi się też bardzo podobają, ale nie ma ich w Kato :< http://ccc.eu/pl/woman/catalog/cat-6600/349609
A do M1 w Zabrzu bez samochodu, to wyprawa życia.


---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Bardzo fajne! Nie wiem jednak jak będą do spódnic wyglądać. U mnie to komicznie wyglądało do leginsów(byłam w ccc wczoraj). Poza tym, macając, zauważyłam jak słabo są wykonane. Jakieś zacieki z kleju, krzywo przyklejony flek. Sama szukam takich właśnie butów na jesień, i chyba wolę dodać drugie tyle i kupić Lasockiego w tym samym fasonie, ale jak szukasz tanizny, to mogą Ci spokojnie wystarczyć na spódniczkowe dni. Ale 100 to i tak nie tanizna dla mnie.

A Lasocki ma coś ze sztucznej skóry? Bo takie mnie tylko interesują, co niestety wiąże się z wiecznymi zmianami butów co sezon/dwa, bo no wiadomo - jakość słabsza. Ale trudno - żyję z tym, coś za coś
Jutro pomacam na żywca i zdecyduję, w Reserved śliczne widziałam, ale już ostatnie pary poniżej 39
Komicznie? Bo tak kajakowato właśnie? :<
Jakie dziewczyny nosicie buty do spódnic/sukienek jesienią? Zaznaczam, że u mnie obcas ine wchodzi w grę :<

Edytowane przez Munkaa
Czas edycji: 2015-10-14 o 20:54
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 21:00   #39
werek serek
no witam
 
Avatar werek serek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 492
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

witam w nowym wątku


nowe intro u łobuzów.
werek serek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 21:03   #40
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Szumnie zapowiadane nowe intro u Łobuzów (edit: serek spóźniłam się )
https://www.youtube.com/watch?v=gNmWGzdlk-I

Ja rosume, że na pewno dużo pracy to kosztowało itp itd ale... jakieś takie meh.
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.

Edytowane przez RudeOne
Czas edycji: 2015-10-14 o 21:04
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 21:07   #41
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
O noł :< To obcieranie najgooorzej. No nic, jutro przymierzę resztę przeboleję, bo nie będę ich jakoś bardzo eksploatowała raczej, a ważne dla mnie, żeby moja szkita 39/40 nie wyglądała jak kajak przy kiecy.

Te mi się też bardzo podobają, ale nie ma ich w Kato :< http://ccc.eu/pl/woman/catalog/cat-6600/349609
A do M1 w Zabrzu bez samochodu, to wyprawa życia.


---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------



A Lasocki ma coś ze sztucznej skóry? Bo takie mnie tylko interesują, co niestety wiąże się z wiecznymi zmianami butów co sezon/dwa, bo no wiadomo - jakość słabsza. Ale trudno - żyję z tym, coś za coś
Jutro pomacam na żywca i zdecyduję, w Reserved śliczne widziałam, ale już ostatnie pary poniżej 39
Komicznie? Bo tak kajakowato właśnie? :<
Jakie dziewczyny nosicie buty do spódnic/sukienek jesienią? Zaznaczam, że u mnie obcas ine wchodzi w grę :<
Tak. Kajaki takie. Mam 40 a kuzynka 41. U mnie komedia, u niej świetnie. Moja łydka psuje efekt niestety i tata mi powiedzial "jak parówka gotowana z folią Strasznie mi się takie sztyblety podobają i pewnie jeszcze dużo mierzenia przede mną. Co do drugiej części i pytania o spódnice, to mi odpada ten problem. Nie noszę spódnic.

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Lasocki to chyba jednak tylko skóra. Najtańsze widziałam za 179zł. Mnie akurat interesuje skóra, ale zobaczymy z czym wyjdę ze sklepu. Muszę jeszcze zaliczyć pralnie, bo temperatura woła o moje wełniane paltko.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-14, 21:08   #42
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Dziołszki - fajne?

Szukam czegoś, co nie będzie dziwnie wyglądało przy spódniczkach. Mam botki i kozaki, ale do kiecy jakoś nie umiem się przełamać i wiecznie w gaciach chodzę otatnio, a takie sobie ładne spódnice kupiłam, nie wiem już, jak żyć problemy pierwszego świata tak bardzo. Jakiejś tanizny szukam, bo to tylko w przypadku spódniczkowym będzie ubierane.
Oj, ja to bym w takich do sukienki wyglądała jak gruby skrzat, ale Ty wysoka jesteś i smukła, to jak najbardziej : )
Ja chwyciłam niedawno te: http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/...-damskie-botki na żywo prezentują się super, obcas mega wygodny i ładnie odsłaniają kostkę - już mogę chodzić w sukience jesienią A jak bez obcasa, to tylko długie kozaki, bo w takich do kostki czuję się fatalnie.
Ach, no i mam też czarne, ocieplane skórzane botki na koturnie - też poniżej kostki. U mnie to poniżej kostki albo do kolana but do sukienki musi być.


Cytat:
Napisane przez RudeOne
P.S Dla kociar- widziałyście kot-w-worku box? Ja jak zobaczyłam to padłam, oczywiście zamówiłam
Olur właśnie ma filmik z openbox'em
O jeżuuuuuu! Cudo ^^ Jako nowa kociara - jaram się! To chyba będzie pierwsze pudełko, na jakie się nabiorę


Edytowane przez 201607131110
Czas edycji: 2015-10-14 o 21:11
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 21:12   #43
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość

O jeżuuuuuu! Cudo ^^ Jako nowa kociara - jaram się! To chyba będzie pierwsze pudełko, na jakie się nabiorę
Ja po obejrzeniu jej openboxa się zakochałam (jej kotałke taki grzeczny ), zazwyczaj boxów nie wysyłają za granicę ale dziewczyna, która prowadzi stronkę jest przemiła i bez problemu mi wyśle Pan Puszkin będzie zadowolony
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 21:13   #44
akna1102
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 504
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
Szumnie zapowiadane nowe intro u Łobuzów (edit: serek spóźniłam się )


Ja rosume, że na pewno dużo pracy to kosztowało itp itd ale... jakieś takie meh.
Rzadko oglądam Łobuzów, włączyłam filmik, bo chciałam zerknąć na intro. Podoba mi się relacja między DG i Karoliną. Są wobec siebie mili i przyjaźnie nastawieni, DG dziękuje, pyta czy pomóc, zadowolony ze śniadania, nie kręci nosem na obiad, który dostał pod nos. Lubię go, świetny facet
akna1102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 21:14   #45
2011607111034
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 269
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;53106955]Witojcie

Podoba mi się kolekcja kosmetyków Nissiax, sama mam bardzo podobną ilościowo.[/QUOTE]
Ja też, a nawet chyba mniej mam, tylko pędzli 30, ale oj tam oj tam.

Obejrzałam filmik Nissiax o jesiennej pielęgnacji i ja też postawiłam (a raczej moja dermatolog) na kwas azelainowy, zobaczymy co z tego będzie.
2011607111034 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 21:22   #46
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Dla mnie ta dziewczyna mimo bycia matką jest jeszcze strasznie infantylna i za bardzo wywlekała sprawy ze swojego życia prywatnego (ucieczka z domu, ukrywanie się przed facetem, jechanie po nim we vlogach). Przecież to żaden problem przetłumaczyć to co ona mówi na język francuski i wykorzystać to w sądzie
zgadzam się. Sorki, że nie podpisałam kto cytuje, ale to z poprzedniego wątku wypowiedź.
Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Zapowiadało się niepozornie, ale wyszło bardzo fajnie Tylko światło Ci siadło na końcu.

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Dziołszki - fajne?
http://ccc.eu/pl/woman/catalog/cat-6600/349263
Szukam czegoś, co nie będzie dziwnie wyglądało przy spódniczkach. Mam botki i kozaki, ale do kiecy jakoś nie umiem się przełamać i wiecznie w gaciach chodzę otatnio, a takie sobie ładne spódnice kupiłam, nie wiem już, jak żyć problemy pierwszego świata tak bardzo. Jakiejś tanizny szukam, bo to tylko w przypadku spódniczkowym będzie ubierane.

Mango ma fajne propozycje:
http://shop.mango.com/PL/p0/kobieta/...=1444852108693
http://shop.mango.com/PL/p0/kobieta/...=1444852108693
http://shop.mango.com/PL/p0/kobieta/...=1444852108693

Ja mam coś takiego jak pierwsze (tylko z Venezii, połączenie skóry licowej i zamszu z tyłu) i te ostatnie (botki z Mango kupione 2-3 lata temu, tylko bez frędzli, ale dość podobny model, na takim niskim słupku). I noszę do wszystkiego, również do spódnic i sukienek


Cytat:
Napisane przez werek serek Pokaż wiadomość
witam w nowym wątku


nowe intro u łobuzów.
o jeżu słodki, jakie to jest... brzydkie
serio, nie wierzę, że sobie to zrobili

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość



O jeżuuuuuu! Cudo ^^ Jako nowa kociara - jaram się! To chyba będzie pierwsze pudełko, na jakie się nabiorę

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
Ja po obejrzeniu jej openboxa się zakochałam (jej kotałke taki grzeczny ), zazwyczaj boxów nie wysyłają za granicę ale dziewczyna, która prowadzi stronkę jest przemiła i bez problemu mi wyśle Pan Puszkin będzie zadowolony


dajcie linka


Cytat:
Napisane przez akna1102 Pokaż wiadomość
Rzadko oglądam Łobuzów, włączyłam filmik, bo chciałam zerknąć na intro. Podoba mi się relacja między DG i Karoliną. Są wobec siebie mili i przyjaźnie nastawieni, DG dziękuje, pyta czy pomóc, zadowolony ze śniadania, nie kręci nosem na obiad, który dostał pod nos. Lubię go, świetny facet
co jak co, DG może i jest królem otwartej japy (chociaż mam wrażenie, że już coraz rzadziej), ale wydaje mi się, że jest bardzo miłym facetem. Nie taka pajacowata zrzęda jak Lew. Z nim nie wytrzymałabym godziny, a mam wrażenie, że z Darkiem bądź co bądź bym o czymś pogadała. Ciekawe swoją drogą czy panowie się lubią

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Munka, na dole masz 12 par idealnych butków na jesień od Wizażu
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 21:22   #47
akna1102
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 504
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
zgadzam się. Sorki, że nie podpisałam kto cytuje, ale to z poprzedniego wątku wypowiedź.

Mango ma fajne propozycje:
http://shop.mango.com/PL/p0/kobieta/...=1444852108693
http://shop.mango.com/PL/p0/kobieta/...=1444852108693
http://shop.mango.com/PL/p0/kobieta/...=1444852108693

Ja mam coś takiego jak pierwsze (tylko z Venezii, połączenie skóry licowej i zamszu z tyłu) i te ostatnie (botki z Mango kupione 2-3 lata temu, tylko bez frędzli, ale dość podobny model, na takim niskim słupku). I noszę do wszystkiego, również do spódnic i sukienek



o jeżu słodki, jakie to jest... brzydkie
serio, nie wierzę, że sobie to zrobili

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------





dajcie linka



co jak co, DG może i jest królem otwartej japy (chociaż mam wrażenie, że już coraz rzadziej), ale wydaje mi się, że jest bardzo miłym facetem. Nie taka pajacowata zrzęda jak Lew. Z nim nie wytrzymałabym godziny, a mam wrażenie, że z Darkiem bądź co bądź bym o czymś pogadała. Ciekawe swoją drogą czy panowie się lubią
Panowie czasem muszą się lubić, gdy ich dziewczyny za sobą przepadają
akna1102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 21:25   #48
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez werek serek Pokaż wiadomość
witam w nowym wątku


nowe intro u łobuzów.
Kurczę, jakbym widziała polski odpowiednik CTFxC - też był motyw z nazwą kanału, szum telewizorni i taki psujący się obraz
https://youtu.be/jbTItDNCs3Y

a na końcu filmików Charles i Alli (ex) byli właśnie tego typu kreskówkowymi postaciami (nawet ten sam rodzaj rysunku, mam wrażenie).
https://youtu.be/mbrznhxoGSU?t=11m28s

No i charakterystyczny okrzyk w każdym odcinku... https://www.youtube.com/watch?v=mbrz...utu.be&t=11m5s

Nie mówię, że to źle, po prostu podobnie ; ]
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 21:25   #49
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Z poprzedniej części wątku chciałam zachwycić się przepisem Munki oraz podziękować za przypomnienie o fit-kropli na rzęsach Grażyny. Znowu się uśmiałam.
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-14, 21:26   #50
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
tyż ostatnio byłam w CCC i wzbogaciłam się o kolejną parę butów .... :P http://ccc.eu/pl/woman/catalog/cat-6606/350284
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 21:27   #51
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość



dajcie linka
http://kot-w-worku.pl/ <3 <3 <3 kocie spinacze *_*
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 21:27   #52
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość

dajcie linka
Tu do stronki:
http://kot-w-worku.pl/

A tu openbox u Olur:

https://www.youtube.com/watch?v=LbketTz7b_I

__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 21:28   #53
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Ładne, ale za drogie i skórzane ;<

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Z poprzedniej części wątku chciałam zachwycić się przepisem Munki oraz podziękować za przypomnienie o fit-kropli na rzęsach Grażyny. Znowu się uśmiałam.
Seeeerio, zjedz to!
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 21:31   #54
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Hania i tag jesienny.
Jakos makijaz mi sie nie podoba.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 21:40   #55
yunis3001
Raczkowanie
 
Avatar yunis3001
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 67
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

https://instagram.com/p/80i8MpN2Wj/
Zły wizaż w komentach u Grazynki

Wysłane z mojego D5103
yunis3001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 21:45   #56
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez yunis3001 Pokaż wiadomość
https://instagram.com/p/80i8MpN2Wj/
Zły wizaż w komentach u Grazynki

Wysłane z mojego D5103
To jest ten sam "KTOŚ" co zwykle. Nuda.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 21:48   #57
ruskieklopsy
tuńczyk duńczyk <><
 
Avatar ruskieklopsy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 980
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

ja mam swoje ukochane, idealne buty z ccc, nowiuśkie, zakochałam sie, kupiłam od razu.
leżały w korytarzu. wynajmowane mieszkanie. lokator, goście. komuś się coś wylało.
wyżarło.plama.
ryczałam dzisiaj godzine, moje ukochane buty, tutaj ich nie kupie, nie da się tego zafarbować :C całe szczęscie chłopak przyszedł i zapowiedział, że kupimy mi nowe, takie same :<<< ale jak zobaczyłam ze mówicie tutaj o butach z ccc to mi się mega smutnoz robiło znowu :c
__________________
Mój hipstagram

ruskieklopsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 21:48   #58
werek serek
no witam
 
Avatar werek serek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 492
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
o jeżu słodki, jakie to jest... brzydkie
serio, nie wierzę, że sobie to zrobili
Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
Ja rosume, że na pewno dużo pracy to kosztowało itp itd ale... jakieś takie meh.
wstrzymałam się z oceną tego intra, ale dobrze wiedzieć, że nie tylko mi się nie podoba :p
Cytat:
Napisane przez yunis3001 Pokaż wiadomość
https://instagram.com/p/80i8MpN2Wj/
Zły wizaż w komentach u Grazynki

Wysłane z mojego D5103
ech, jakie ta matadrrrrrrrrrrr musi mieć smutne życie
werek serek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 21:52   #59
yousuck
Rozeznanie
 
Avatar yousuck
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 636
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez happy_killer Pokaż wiadomość
Kupiłam je niedawno, obcierają niesamowicie, "skóra" szybko się ściera (choć może to być moja wina, bo nie spryskałam jej niczym) i są odroobinkę śliskie. Na plus to jak w nich wygląda stopa, mam wrażenie, że jej nie skracają iiii fajnie stukają jak się w nich chodzi
też je mam zgadzam się z prawie wszystkim - ku mojemu zdziwieniu dla mnie okazały się niesamowicie wygodne. niestety, pastowałam i impregnowałam, a ta skóra i tak szarzeje. ale stukanie pierwsza klasa
__________________
there is a light that never goes out
yousuck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 21:53   #60
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Swego czasu wszyscy wrzucali ten kawałek i się nim jarali - nawet nie odpalałam, bo jakoś za wczasu się uprzedziłam. Tak miewam.

Ostatnio siedziałam na herbacie w ulubionym miejscu w Katowicach i słyszę to w głośnikach - zaczarowłao mnie to trochę, bo siedziałam przy wielkim oknie, padało, a wcześniej przeżyłam coś miłego i tak właśnie narodziła się moja miłość do tej piosenki, której potem szukałam chwilę, bo zapamiętałam tylko 'ą ą' okazało się, że to wystarczyło by ją odnaleźć, a potem zorientować się, ze to przecież ta, naktórą był taki szał. Klip średniawa.


Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-13 17:53:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:45.